Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1085644 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10724 Dátum: 2020. Május 12., 17:15:51 »
a disney+-os What if sorozat MCU-s szinkronja régóta ismert, ez nem újdonság.
a mellékelt linkben az elhízott stark egy what if füzet, semmi több, nincs semmiféle következménye, míg a marvel studios a dagadt disznó thort komolyan gondolta... Favrau az IM2-ben sokkal értelmesebben ábrázolta Tony alkoholproblémáit.
.
RDj egyelőre, hivatalosan csak a Fekete Özvegyben fog újra feltűnni, abban is csak egy régi, fel nem használt felvétellel. Illetve, ha minden jól megy, legalább a héttérbe montírozott vasember-péncélként benne lehet(ne) a Shang-Chi moziban.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10723 Dátum: 2020. Május 11., 09:44:28 »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10722 Dátum: 2020. Május 10., 21:41:13 »
Na álljunk csak meg egy picit! Jól hallom, hogy a Men in black-es hernyók magyarul mondják azt, hogy "kávé"?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10721 Dátum: 2020. Május 10., 21:05:37 »
Ez se rossz! Egy űrhajó a Függetlenség Napjából még hiányzott!  ;D :cool:

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10720 Dátum: 2020. Május 10., 17:21:52 »
Idén volt folytatása is, de a tavalyi - amit Micho linkelt - menőtbb volt.

"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10719 Dátum: 2020. Május 09., 20:13:52 »
Ez nagyon jó!  ;D  :ugral:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10718 Dátum: 2020. Május 09., 16:59:13 »


 :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10717 Dátum: 2020. Május 05., 12:43:33 »
Már én is nagyon várom az utolsó évadot. A kezdetek óta imádom a sorozatot, és kétség nélkül a világ legalulértékeltebb sorozatának tartom.
Én is nagyon szeretem. Lássuk be, azéert az első évad eleje nagyon gyenge volt, nagyon kellett, hogy az Amerika Kapitány: A Tél Katonája révén bekapcsolódjon a Hidra a végére. Onnantól kezdve tényleg jó, bár persze nem minden évad agy rész egyformán magas színvonalú. De én is egyértelműen alulértékeltnek tartom.
Ming Na pedig egy istennő, még ilyen nem annyira fiatalként is.  :wub:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10716 Dátum: 2020. Május 05., 09:44:14 »
Szuperhős film hiányban, végre valami! Én szerettem az eddigi évadokat is!



Már én is nagyon várom az utolsó évadot. A kezdetek óta imádom a sorozatot, és kétség nélkül a világ legalulértékeltebb sorozatának tartom.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10715 Dátum: 2020. Május 04., 12:55:03 »
Bizony vissza. Tavaly leplezték le a San Diego Comic Conon, méghozzá úgy, hogy a panel során a kivetítőt meghackelte megjelent, majd "megfenyegette" a világpot, hogy hamarosan hallani fogunk felőle, majd felhúzott egy maszkot is, gondolom nem csak a fanservice jegyében:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10714 Dátum: 2020. Május 04., 12:30:57 »
Igen, Zola. Gondolom csak nem volt annyira hülye, hogy csak azért rakétát küldjön saját magára, hogy megölhesse Kapit és az Özvegyet. Talán tényleg volt annyi esze és átmásolta magát egy pendrive-ra korábban.
Zémó is visszajön? Hoppá! Akkor már a remete Vörös Koponya is visszatérhete már a Földre.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10713 Dátum: 2020. Május 04., 12:15:42 »
Ráadásul ha Hídrának levágod egy fejét, kettő nő vissza helyette. :)
A Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.-ben mindig felbukkantak, újra és újra. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10712 Dátum: 2020. Május 04., 11:50:02 »
Srácok, mi lett azzal a svájci tudóssal, aki a Winter Soldier-ben egy számítógépben volt? Kinyírták azt a karaktert, és egyáltalán létezik még a Hydra az MCU-ban?
Zolára gondolsz? Ő látszólag hallott, fizikálisan biztosan, ezt ő maga mondta el abban a filmben, a tudata meg elpusztult a számítógéppel - de ez könnyen orvosolható bibi, hisz annyit kell mondaniuk, hogy biztonsági másolat és valahol most építi újra magát. Ami Hydrát illeti, legutóbb pofán verték az tény, de ez nem jelenti, hogy megsemmisült volna. A most készülő Falcon & Winter Soldierről annyit tudni, hogy hasonló hangulatra gyúrnak, mint a Kapi 2-vel, így akár a Hydra is visszatérhet benne, ha már Zémót is újra behozzák a buliba. A Hydra kérdése amúgy is olyan, mint az AIM. Azt is szétverte Tony a Vasember 3-ban, most meg kiderült, hogy állítólag jó eséllyel M.O.D.O.K.-ostól jönnek vissza a Hangya 3-ban.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10711 Dátum: 2020. Május 04., 11:02:13 »
DC Comics olvasók örülhetnek, jön a Flash-mozifilm:
https://sg.hu/cikkek/film/140833/hamarabb-lathatjuk-a-the-flash-mozifilm


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10710 Dátum: 2020. Május 03., 17:02:34 »
Srácok, mi lett azzal a svájci tudóssal, aki a Winter Soldier-ben egy számítógépben volt? Kinyírták azt a karaktert, és egyáltalán létezik még a Hydra az MCU-ban?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10709 Dátum: 2020. Április 28., 22:35:51 »
Hogy lehetséges, a nagy kasszasikerek folytatásai -persze vannak kivételek- erősen izzadságszagúak, érezni, látni rajtuk, erőlködve dobták össze? Minek vesződtek velük annyit, ha borítékolható: kisebb lesz a siker; bukásnak bizonyul?

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10708 Dátum: 2020. Április 28., 21:33:32 »
A negyedik rész nem volt annyira katasztrofális, nézhető film, ...

Hát amennyire hallottam, a dark fate sem lett nagy durranás...

SZERKESZTÉS:
Kid,  töröltem a felesleges idézeteket. Kérlek, figyelj oda erre jobban. Még mindenki más is.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 28., 23:00:53 írta Farek »

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10707 Dátum: 2020. Április 28., 20:42:25 »
Szuperhős film hiányban, végre valami! Én szerettem az eddigi évadokat is!


Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10706 Dátum: 2020. Április 27., 15:49:50 »
A T3 castingja számomra teljes mellényúlás volt, és a sztori is egy T2 rebootnak tűnik mellette... ezt a rész néztem újra a legkevesebbszer.
De alighanem abban mindenki egyetért, hogy az eredeti szereplőgárdával, plusz egy jó forgatókönyvet író és a filmet rendező Cameronnal kellett volna a harmadik részt megcsinálni, az biztos köröket verne az összes ismert folytatásra.

Igen, az a casting, főleg John Connor, sejj.

Érdekes módon nekem a negyedik részt majdnem szeretem. Sőt, bizonyos részeit szeretem, főleg a koncepciót. Tudom, a legtöbb embernek az a nagy baja vele, hogy a jövőkép nem terminátoros, inkább egy mad max/transformers keverék, meg is értem, de én ezt elnéztem, sokkal jobban bejött, mint a három. A Genisyst elkezdtem és kikapcsoltam. Ezek után erre a sötét végzetre még nem vitt rá a lélek.

A negyedik rész nem volt annyira katasztrofális, nézhető film, csak:
-kicsit komorabbra kellett volna csinálni, mert enyhén szólva a jövő háborúját családbarát verzióban láttuk
-minden filmben tök sötét van a jövős flashback-ekben -nyilván a nukleáris háború utóhatását látjuk viszont-, ehhez képest a jelenetek nagyja világosban játszódik.
Egyébként mind a Salvation, mind a Genisys egy trilógia nyitó része lett volna, csak a pénztáraknál nem hozták a várt sikert, így kasza..

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10705 Dátum: 2020. Április 26., 23:32:31 »
A T3 castingja számomra teljes mellényúlás volt, és a sztori is egy T2 rebootnak tűnik mellette... ezt a rész néztem újra a legkevesebbszer.
De alighanem abban mindenki egyetért, hogy az eredeti szereplőgárdával, plusz egy jó forgatókönyvet író és a filmet rendező Cameronnal kellett volna a harmadik részt megcsinálni, az biztos köröket verne az összes ismert folytatásra.

Igen, az a casting, főleg John Connor, sejj.

Érdekes módon nekem a negyedik részt majdnem szeretem. Sőt, bizonyos részeit szeretem, főleg a koncepciót. Tudom, a legtöbb embernek az a nagy baja vele, hogy a jövőkép nem terminátoros, inkább egy mad max/transformers keverék, meg is értem, de én ezt elnéztem, sokkal jobban bejött, mint a három. A Genisyst elkezdtem és kikapcsoltam. Ezek után erre a sötét végzetre még nem vitt rá a lélek.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10704 Dátum: 2020. Április 22., 19:27:05 »
Kövezzetek meg, én bírtam a Feltámadás hangulatát. Minden hibájával együtt nekem az első kettőhöz az állt atmoszférájában a legközelebb. De amúgy a 2-vel véget ért nekem is a történet.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10703 Dátum: 2020. Április 22., 18:56:26 »
Cameron annyit mondott erről, ő a két filmmel elmesélte, amit el akart.
Egyébként S M Stirling írt egy 3 könyves folytatást a T2-höz, simán át lehetett volna vinni a vászonra és egy kerek történetet építeni, csak biztos mindegyik rendezőnek meg voltak a maga elképzelései a sztori tovább göngyölítéséről.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10702 Dátum: 2020. Április 22., 18:26:58 »
A T3 castingja számomra teljes mellényúlás volt, és a sztori is egy T2 rebootnak tűnik mellette... ezt a rész néztem újra a legkevesebbszer.
De alighanem abban mindenki egyetért, hogy az eredeti szereplőgárdával, plusz egy jó forgatókönyvet író és a filmet rendező Cameronnal kellett volna a harmadik részt megcsinálni, az biztos köröket verne az összes ismert folytatásra.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10701 Dátum: 2020. Április 22., 06:16:06 »
Én is egy véleményen vagyok Galennel. Az egész Terminátor franchise a 3-as résszel bezárólag volt jó. Ezt az új filmet számomra még Sarah Connor sem menti meg. Egy egyszer nézhetős, könnyen felejtős film lett az egész, ami megpróbált a nosztalgiára építeni, de azt is rosszul csinálta. Egyszerűen vannak dolgok amiket el kell engedni, mert nincs benne több, és a Terminátor ilyen.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10700 Dátum: 2020. Április 21., 21:57:30 »
Bocsi, Peter P., de töröltem az idézet elejét, hogy ne foglalja feleslegesen a helyet. Csak a releváns idézet részletet hagytam benne hogy ne foglalja feleslegesen a helyet és átlátható legyen.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10699 Dátum: 2020. Április 21., 18:32:56 »
Én már elengedtem ezt a filmet, nem tartom a kánon részének, ugyanúgy mint az új Star Warst sem. Egy what if, vagy infinities, tök mindegy.

 :worship: :worship: :worship: :worship:


ugyanúgy mint az új Star Warst sem.

 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 21., 21:54:15 írta Farek »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10698 Dátum: 2020. Április 21., 17:32:55 »
Nem a rendező volt a hibás, tudjuk hogy vannak idióta barmok a világban. Az volt a hibás aki engedte hogy végig vigye ezt a hulladékhalmazt. Cameron vagy nem, nekem édesmindegy. A függöny és szőnyegárussá válásba pedig ezer helyen köthet bele bárki. Na csak az egyik változat: Valóban úgy volt megirva egy gép programj, hogy az ELSŐDLEGES (tehát volt több) feladat vége után nem:
-folytatja a másodlagos, harmadlagos, x-edleges programmal hanem a gépek ellenséggé válik?
-megy el egy eldugott helyre és kapcsol ki, megvárva az időt amikor bekapcsolhat és gyilkolhat tovább?
Utálják sokan a harmadik részt , de ott zseniális volt az alakoncepció: nincs nyoma john-nak ezért ugrunk a következő szintre, kigyilkoljuk a sereg többi létfontosságú tagját. Csilió módon segíthette volna a gépek (és igy a saját létrehozásának) ügyét. Fegyvert halmoz fel, gyorsítja a skynet kifejlesztését(a T2-ben erre egy törött chip is képes volt), módszeresen gyilkolja a potenciális vezetőket. De a minimum, hogy ha új terminator jelenik meg akkor egyeztetnek és összefognak az új cél érdekében. Nem ő jól fel akart készülni arra az esetre, ha a skynet a jövőben tanácstalanná válik hogy melyik függöny és szőnyeg illik az időgép mögötti falra. Én már elengedtem ezt a filmet, nem tartom a kánon részének, ugyanúgy mint az új Star Warst sem. Egy what if, vagy infinities, tök mindegy.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10697 Dátum: 2020. Április 21., 00:22:08 »
A rendező azért választotta ezt-elmondása szerint-, mert már nem akarta, hogy ez a film is John Connor pesztrálásából álljon ki, így csinált egy huszáros vágást.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10696 Dátum: 2020. Április 21., 00:13:53 »
És mi lett volna, ha a T2 eredetileg a tengerpartos jelenettel zárul...?
Na ez nagyon megért volna egy rendezői változatot. Lehetett volna egy olyan befejezés, ahol az öreg Sarah nézi az unokáját a játszótéren és egy másik, ahol ez a Swarzi lepuffantja John-t a tengerparton. A nézők meg választhattak volna, hogy melyik befejezés tetszik nekik. #mindenkihappy
Aldarion: oké, ezzel az Időgépes hasonlattal picit összetörted az agyamat, de nagyjából értem mire célzol. ;)
roberto: ha már megemlítetted a harmadik részt, számomra az már zavaros. Ugye az első két T film koherens volt és tökéletesen működtek. Erre jött a Gépek lázadása, ami úgy mond "belepofátlankodott" az idővonalba, és létrehozta az alternatív idővonal szálat. Hogy mire gondolok? A film azzal a sztorival nyit, hogy a T-850-es még azelőtt végez, John-nal a jövőben, hogy az visszaküldhetné az apját és a jó robit a múltba, tehát már az első két film eseményeit is részben átírta.
Ami meg a Genesys-ben volt. Pfff.. Katyvasz. Nem értem, hogy a T-5000-es (a Skynet személyesen) miért nem magát küldte vissza Robo-John helyett?? Ha azt akarod, hogy valami meg legyen csinálna, akkor magadnak kell megcsinálnod Sky! Vagy töltsd fel magaf egy pendrive-ra, rejtsd el egy virslibe és irány az időgép. A múltban meg keress egy internetkávézót, töltsd fel magad a netre és profit.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Április 21., 00:27:55 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10695 Dátum: 2020. Április 20., 23:09:45 »
Nekem ez így kicsit erőltetettnek tűnik.

És mi lett volna, ha a T2 eredetileg a tengerpartos jelenettel zárul...?

Szerintem mindenkit sokkolt volna, és a "több terminator volt visszaküldve" elmélet is rögtön igazolódik. Ráadásul egy ilyen sötét befejezés talán másfelé vitte volna a cselekményszálat is... egy olyan 3-ik résszel, ami a jövőben játszódik, és a döntő háborút mutatta volna be az emberek és a gépek között. Ezzel elkerülik a régi 3. és 5. rész ismétlés-szagú időutazós sztoriját (bár megjegyzem, nekem mindig is tetszett a T-filmekben az időutazós szál).
"Once a scanlater, always a scanlater."