Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 585791 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

• Optimus Prime
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10674 Dátum: 2020. Január 29., 23:43:21 »
Meg az is jó volna, ha valaki honosítaná azokat az MK képregényeket, amik az új idővonalról szólnak (Kotal Kahn vs. Goro stb.). ;) :rolleyes:

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10673 Dátum: 2020. Január 29., 18:46:33 »
Ezt már én is figyeltem! Jó lenne egy kis jó Mortal Kombat már legyen az film vagy animáció!

Nem elérhető Intruder

• Optimus Prime
« Válasz #10672 Dátum: 2020. Január 29., 10:30:58 »
A rajzstílus emlékeztet a 90-es évekbeli Action man sorozatéra.

Nem elérhető Amanojaku

• Kázmér
  • **
« Válasz #10671 Dátum: 2020. Január 25., 16:29:39 »
Egyre többször használnak újra a Marvelnél színészeket/színésznőket. Ezúttal Michelle Yeoh van soron, aki Aleta Ogord volt egy rövid szerepben a GotG2-ben.
Nem értem, ha ennyire nem akarnak foglalkozni azzal a csapattal, akkor miért készült egy direkte, erősen valamit ígérő stáblistás jelent egy olyan filmhez, aminek amúgy is szokatlanul kábé féltucat stáblistás jelenete volt? Pedig egy Stallone-féle Ravagers-csapatot bemutató mozi szvsz rohadtul oda tudott volna csapni. Nem csak az MCU brand, de még Stallone neve is garantálta volna a sikert, ráadásul egy régi-módi b-kategóriás akciófilm Marvelbe oltva, veterán Fosztogatókkal kifejezetten ínyenc mozi lehetne. Nem mellesleg az eredeti Galaxis Őrzői csapat felé is némi tiszteletadás lett volna...
Szóval na, Nagyon szerettem volna egy Ravagers-mozit, de egyre kevesebb a valószínűsége, és nem értem, miért.
.
Mellesleg a Shang-Chi mozit is azért várom elsősorban, mert különlegesnek ígérkezik ami nem lesz teleszórva idétlen poénokkal (bár, kaptunk már zsákbamacskát)

https://mcuexchange.com/michelle-yeoh-rosalind-chao-shang-chi/

Nem elérhető Amanojaku

• Kázmér
  • **
« Válasz #10670 Dátum: 2020. Január 25., 16:19:53 »
Mit szóltok hozzá, hogy MCU filmet csinálnak a Morbiusból? Vajon mennyi esély van rá, hogy feltűnik benne Peter vagy Venom?

Azt, hogy ezt csak MCU-nak csúfolják, valójában csak addig van köze az MCU-hoz, ameddig a Marvel Studios és a sony együttműködik.
És mivel ettől függetlenül is szinte zéró köze van Morbiushoz vagy Peter Parkerhez, illetve jó eséllyel az - amúgy tényleg egész jó - Morbius-maszk a Jared Letóval eladni szánt moziban csak kábé három percet, ha fog szerepelni.
röviden: nem, nem tetszik. a legkevésbé sem.

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10669 Dátum: 2020. Január 22., 22:00:09 »
Nem tudom ki hogyvan vele, de én várom!  :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Goten56

• Pókember
« Válasz #10668 Dátum: 2020. Január 14., 22:32:08 »
Mit szóltok hozzá, hogy MCU filmet csinálnak a Morbiusból? Vajon mennyi esély van rá, hogy feltűnik benne Peter vagy Venom?

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10667 Dátum: 2020. Január 14., 15:05:37 »
Záporoznak itt a jobbnál jobb bemutatók!

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10666 Dátum: 2020. Január 13., 23:20:33 »
Nem néz ki rosszul!  ;D

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10665 Dátum: 2020. Január 13., 21:00:24 »
Marvel Drakula előzetes pár easter-egg-el:

Láttam róla az sg-s cikket, és a megjegyzést, miszerint eredetileg Morbius lett volna a Penge 2 főgonosza. Milyen okból döntöttek végül a 'speciális' vámpírfaj mellett?

Nem elérhető Intruder

• Optimus Prime
« Válasz #10664 Dátum: 2020. Január 13., 19:16:28 »
Marvel Drakula előzetes pár easter-egg-el:

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10663 Dátum: 2020. Január 11., 16:50:25 »
Zahn trilógiája se volt jobb, csak az idő megszépítette.

Nekem Zahn trilógiája minden olvasással egyre jobban tetszik. Egyébként érdekes, hogy Mara és Rey figurája között mennyi a hasonlóság, mindketten nagyjából ugyanazt jelentették Palpinak, és ugyanúgy csalódást okoztak neki.

Nem elérhető Goten56

• Pókember
« Válasz #10662 Dátum: 2020. Január 11., 14:15:59 »
Zahn trilógiája se volt jobb, csak az idő megszépítette. Leiát a lehető legkorábban ki kellett volna írni, mert köztudott volt hogy Carrie Fisher 13 éves kora óta drogozott, az a csoda, hogy az eredeti trilógiát sikerült vele befejezni.

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10661 Dátum: 2020. Január 10., 20:28:57 »
Nekem így első nézésre tetszett a történet is. Persze Timothy Zahn komolyabb sztorit kerekített anno, de az más formátum, más célközönség volt. Egy regényben inkább a párbeszédek dominálnak, nem az akció, valamivel idősebb/érettebb az olvasni tudó-szerető közönség is. Ráadásul akkoriban sok megkötés is volt. Például nem használhatta a Sitheket (így lettek a noghrik), 30 évvel korábbra volt datálva a Klónok Háborúja, nem léphetett generációt, viszont Luke, Han és Leia nem voltak még nyugdíjasok, utóbbi sem halt meg drogozás miatt két kötet között. Ezzel szemben Disneyek előtt szabad volt a terep, jöttek is a nagyobb rombolók, nagyobb gonoszok, hihetetlenebb főhős, és a többi szenzációhajhász megoldás. Számba véve a hibákat, vagy fogalmazzunk inkább így: a megosztó dolgokat, Abrams -szvsz - elég frappáns kis befejezést kerekített a trilógiának. Pláne ha igazak a pletykák arról mennyire gátolta a studió a megvalósításban. Aztán majd pontosítok ha újranéztem, ami nem most lesz, mert moziban nem szoktam duplázni. Ja és a spoilerekkel vigyázzatok mert nekem is lelőttétek az egyik meglepetést a másik topicban.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 10., 21:05:09 írta Gorgonita »

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10660 Dátum: 2020. Január 10., 14:38:57 »
Megnéztem az ünnepek alatt a Skywalker korát. Háááát... végül is, a film tempója tetszett. Kikapcsolta az agyamat és lekötött a sok rohanás és veszedelem. A látvány pazar volt. Egyébként meg... eh.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10659 Dátum: 2020. Január 06., 18:02:28 »
Már el is felejtettem, hogy ez egy élő project. Ágyúgolyó az egyik kedvenc karakterem, kíváncsi vagyok rá milyen lesz!

Nem elérhető HeirToGrievous

• Pókember
« Válasz #10658 Dátum: 2019. December 20., 20:51:49 »
Az előző Szellemírtókat milyennek könyvelted el (már ha láttad)? Kísérletképp anyámmal megnézettem szinkronos változatban, két megjegyzése volt: a szinkron rettenetes, illetve a film maga egy nagy fostalicska, azt pénzt, amit ráköltöttek, fektethették volna jobb dologba is.

Egyszer és régen láttam, de két dolgot kiemelnék: a nyitójelenetet, és azt a részt, amikor a fickó öngyilkos lett, hogy szellemként térjen vissza... vagy hogy így nyisson meg valami portált? :headscratch:
Ez a két rész tetszett, a film többi részére meg még ennyire sem emlékszem. :badteeth:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető roberto

• Batman
« Válasz #10657 Dátum: 2019. December 20., 19:41:50 »

- a Szellemirtók érdekesnek tűnik, de egyelőre nem tudom. Talán a 2. előzetes után majd határozottabb leszek.

Az előző Szellemírtókat milyennek könyvelted el (már ha láttad)? Kísérletképp anyámmal megnézettem szinkronos változatban, két megjegyzése volt: a szinkron rettenetes, illetve a film maga egy nagy fostalicska, azt pénzt, amit ráköltöttek, fektethették volna jobb dologba is.

Nem elérhető Intruder

• Optimus Prime
« Válasz #10656 Dátum: 2019. December 19., 00:24:11 »
Thanos is rappel. :cool:

Nem elérhető Intruder

• Optimus Prime
« Válasz #10655 Dátum: 2019. December 16., 22:00:17 »
"A film még kész sincs, de már kapni a kalóz változatot.", avagy még be se mutatták, de már kapott egy Őszinte előzetest (az előzetese):

• Pókember
« Válasz #10654 Dátum: 2019. December 16., 20:19:21 »
- Fekete Özvegy... hát nem tudom. Ezzel szerintem nagyon elkéstek, legalábbis nem sok értelmét látom, hogy ezt miért most csinálták meg... :headscratch: A Végjáték előtt több értelme lett volna. :-\
- a Wonder Woman előzetes nagyon adja, így azt biztos, hogy moziban nézem meg.  :D :dc-wonder-woman:
- a Szellemirtók érdekesnek tűnik, de egyelőre nem tudom. Talán a 2. előzetes után majd határozottabb leszek.

Ezt viszont itt hagyom.
Valami zseniális, ahogy ezt összevágták:
FIGYELEM! ERŐSEN SPOILERES!!
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Xeraph

• Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
« Válasz #10653 Dátum: 2019. December 16., 19:09:37 »
...

Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #10652 Dátum: 2019. December 16., 10:05:50 »

Bob Iger (dizni) nyilatkozta: "George tudta, hogy a szerződés nem kötelez minket semmire, de azt gondolta, hogy a felvásárlással a kidolgozott történetet hallgatólagos ígéret arra, hogy követjük azokat (mármint a kidolgozott történetet, gondolom, csak furcsa a fogalmazás. -turkia) és csalódott volt, amiért a történetét elvetettük. Az első beszélgetésünk óta annyira óvatos voltam vele, hogy ne vezessem félre, és nem gondolom, hogy sikerült, de jobban is kezelhettem volna ezt. Fel kellett volna készítenem J.J. és Michael találkozójára, és mesélni a mi beszélgetéseinkről, hogy jobbnak éreztük, ha egy másik irányban folytatjuk. Átbeszélhettem volna vele ezt, ezzel elkerülve a meglepettséget és hogy megbántsam vele. George már a Star Wars jövőjéről szóló első találkozón elárulva érezte magát, és bár a teljes folyamat soha nem volt könnyű számára, szükségtelenül kemény kezdést választottunk."[/i]

Mint kiderült, hogy McDiarmid még George Lucasszal is beszélt, aki elmondta neki, hogy az Uralkodó meghalt, vagyis Lucas nem hozta volna vissza a Sith nagyurat:

"Emlékszem, azt mondtam akkoriban, hogy „Meghalt, George?”, mire azt mondta, hogy „Igen, meghalt. Abszolút halott”.
IAN MCDIARMID

Egyébként Lucas Boba Fettre nem halott karakterként tekint, ezt még vagy 10 éve olvastam valahol. Szóval őt nem szándékozott kinyírni, őt ezért én is élőnek fogadom el, aki kijutott a sarlacc-ból. Ebben mondjuk tisztelem Lucas hozzáállását, mert egy nyilvánvalóan meghalt karaktert (Palpi) nem akar visszahozni a nézettség kétségbeesett hajszolása végett. Ian McDiarmid-et sem tudom teljesen elítélni (kis erkölcsi ellenérzésem azért van, főleg mert állítólag imádja Palpit), de hát pénz. Ő színész. Pénzért játszik. Más pénzért dolgozik egy esetleg számára rettenet munkahelyen, szóval élni kell valamiből. Majd ad egy interjút, hogy milyen nagy kihívás volt bemutatni egy karakter életútját és drámai "feltámadását", stb.
Új ötlet kellene, ami nincs. Ne értsetek félre, nem baj ez. Semmit nem lehet túl sokáig tolni, mert a világ legjobb sztorijában sincs korlátlan számú lehetőség. A baj az, ha ezt nem ismerik fel. De szerencsére mi már szabad világban élünk és ha valami nem tetszik, nem nézem. Mint pl a Barátok közt-öt.  :lol:

Igen, valóban másik irányba megy minden, de tényleg ilyen 180 fokban. Mondjuk Lucas nemtom, hogy lehetett olyan hülye, hogy eladja és annak ellenére, hogy nem kötött ki a szerződésben tartalmi kontrollt a maga számára, reménykedett, hogy az általa javasolt úton haladnak? Ez üzlet és gondolhatta volna, hogy sem logikai, sem érzelmi törvényeket nem fognak betartani a készítők. A dizni meg főleg nem. Most már ne panaszkodjon.
Mondjuk érdekelne a szerződés, hogy a filmes jogokat milyen módon idegenítette el, esetleg meghatározott időtartamra, vagy nem volt ilyen megkötés?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10651 Dátum: 2019. December 09., 01:25:15 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
    • http://www.halozsak.hu
« Válasz #10650 Dátum: 2019. December 08., 23:46:42 »
Nagyon ropogós!  ;)

Hát... az Özvegynek össze kell kapnia magát  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10649 Dátum: 2019. December 08., 22:17:05 »
Nagyon ropogós!  ;)

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #10648 Dátum: 2019. December 06., 14:21:13 »
Mandalorian, a fuszeklik fejedelme.

Nem elérhető Kayamiel

• This is the way
  • Batman
« Válasz #10647 Dátum: 2019. December 03., 12:53:09 »
 ;D  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10646 Dátum: 2019. December 03., 11:02:14 »
Szeríntetek?? Nekem volt egy rész amikor tiszta G.I.Joe feelinge volt, mintha a Kobra katonák potyogtak volna az égről!  ;D Budapest jól mutat, mint mindig!!

• Pókember
« Válasz #10645 Dátum: 2019. November 28., 12:03:33 »
SPOILER! CSAK AZ NÉZZE MEG, AKI MÁR LÁTTA A FILMET!!