Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080502 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10664 Dátum: 2020. Január 13., 19:16:28 »
Marvel Drakula előzetes pár easter-egg-el:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10663 Dátum: 2020. Január 11., 16:50:25 »
Zahn trilógiája se volt jobb, csak az idő megszépítette.

 Nekem Zahn trilógiája minden olvasással egyre jobban tetszik. Egyébként érdekes, hogy Mara és Rey figurája között mennyi a hasonlóság, mindketten nagyjából ugyanazt jelentették Palpinak, és ugyanúgy csalódást okoztak neki.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10662 Dátum: 2020. Január 11., 14:15:59 »
Zahn trilógiája se volt jobb, csak az idő megszépítette. Leiát a lehető legkorábban ki kellett volna írni, mert köztudott volt hogy Carrie Fisher 13 éves kora óta drogozott, az a csoda, hogy az eredeti trilógiát sikerült vele befejezni.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10661 Dátum: 2020. Január 10., 20:28:57 »
Nekem így első nézésre tetszett a történet is. Persze Timothy Zahn komolyabb sztorit kerekített anno, de az más formátum, más célközönség volt. Egy regényben inkább a párbeszédek dominálnak, nem az akció, valamivel idősebb/érettebb az olvasni tudó-szerető közönség is. Ráadásul akkoriban sok megkötés is volt. Például nem használhatta a Sitheket (így lettek a noghrik), 30 évvel korábbra volt datálva a Klónok Háborúja, nem léphetett generációt, viszont Luke, Han és Leia nem voltak még nyugdíjasok, utóbbi sem halt meg drogozás miatt két kötet között. Ezzel szemben Disneyek előtt szabad volt a terep, jöttek is a nagyobb rombolók, nagyobb gonoszok, hihetetlenebb főhős, és a többi szenzációhajhász megoldás. Számba véve a hibákat, vagy fogalmazzunk inkább így: a megosztó dolgokat, Abrams -szvsz - elég frappáns kis befejezést kerekített a trilógiának. Pláne ha igazak a pletykák arról mennyire gátolta a studió a megvalósításban. Aztán majd pontosítok ha újranéztem, ami nem most lesz, mert moziban nem szoktam duplázni. Ja és a spoilerekkel vigyázzatok mert nekem is lelőttétek az egyik meglepetést a másik topicban.
« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 10., 21:05:09 írta Gorgonita »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10660 Dátum: 2020. Január 10., 14:38:57 »
Megnéztem az ünnepek alatt a Skywalker korát. Háááát... végül is, a film tempója tetszett. Kikapcsolta az agyamat és lekötött a sok rohanás és veszedelem. A látvány pazar volt. Egyébként meg... eh.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10659 Dátum: 2020. Január 06., 18:02:28 »
Már el is felejtettem, hogy ez egy élő project. Ágyúgolyó az egyik kedvenc karakterem, kíváncsi vagyok rá milyen lesz!


Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10658 Dátum: 2019. December 20., 20:51:49 »
Az előző Szellemírtókat milyennek könyvelted el (már ha láttad)? Kísérletképp anyámmal megnézettem szinkronos változatban, két megjegyzése volt: a szinkron rettenetes, illetve a film maga egy nagy fostalicska, azt pénzt, amit ráköltöttek, fektethették volna jobb dologba is.

Egyszer és régen láttam, de két dolgot kiemelnék: a nyitójelenetet, és azt a részt, amikor a fickó öngyilkos lett, hogy szellemként térjen vissza... vagy hogy így nyisson meg valami portált? :headscratch:
Ez a két rész tetszett, a film többi részére meg még ennyire sem emlékszem. :badteeth:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10657 Dátum: 2019. December 20., 19:41:50 »

- a Szellemirtók érdekesnek tűnik, de egyelőre nem tudom. Talán a 2. előzetes után majd határozottabb leszek.


Az előző Szellemírtókat milyennek könyvelted el (már ha láttad)? Kísérletképp anyámmal megnézettem szinkronos változatban, két megjegyzése volt: a szinkron rettenetes, illetve a film maga egy nagy fostalicska, azt pénzt, amit ráköltöttek, fektethették volna jobb dologba is.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10656 Dátum: 2019. December 19., 00:24:11 »
Thanos is rappel. :cool:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10655 Dátum: 2019. December 16., 22:00:17 »
"A film még kész sincs, de már kapni a kalóz változatot.", avagy még be se mutatták, de már kapott egy Őszinte előzetest (az előzetese):
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10654 Dátum: 2019. December 16., 20:19:21 »
- Fekete Özvegy... hát nem tudom. Ezzel szerintem nagyon elkéstek, legalábbis nem sok értelmét látom, hogy ezt miért most csinálták meg... :headscratch: A Végjáték előtt több értelme lett volna. :-\
- a Wonder Woman előzetes nagyon adja, így azt biztos, hogy moziban nézem meg.  :D :dc-wonder-woman:
- a Szellemirtók érdekesnek tűnik, de egyelőre nem tudom. Talán a 2. előzetes után majd határozottabb leszek.

Ezt viszont itt hagyom.
Valami zseniális, ahogy ezt összevágták:
FIGYELEM! ERŐSEN SPOILERES!!
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10653 Dátum: 2019. December 16., 19:09:37 »
...

Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10652 Dátum: 2019. December 16., 10:05:50 »


Bob Iger (dizni) nyilatkozta: "George tudta, hogy a szerződés nem kötelez minket semmire, de azt gondolta, hogy a felvásárlással a kidolgozott történetet hallgatólagos ígéret arra, hogy követjük azokat (mármint a kidolgozott történetet, gondolom, csak furcsa a fogalmazás. -turkia) és csalódott volt, amiért a történetét elvetettük. Az első beszélgetésünk óta annyira óvatos voltam vele, hogy ne vezessem félre, és nem gondolom, hogy sikerült, de jobban is kezelhettem volna ezt. Fel kellett volna készítenem J.J. és Michael találkozójára, és mesélni a mi beszélgetéseinkről, hogy jobbnak éreztük, ha egy másik irányban folytatjuk. Átbeszélhettem volna vele ezt, ezzel elkerülve a meglepettséget és hogy megbántsam vele. George már a Star Wars jövőjéről szóló első találkozón elárulva érezte magát, és bár a teljes folyamat soha nem volt könnyű számára, szükségtelenül kemény kezdést választottunk."[/i]


Mint kiderült, hogy McDiarmid még George Lucasszal is beszélt, aki elmondta neki, hogy az Uralkodó meghalt, vagyis Lucas nem hozta volna vissza a Sith nagyurat:

"Emlékszem, azt mondtam akkoriban, hogy „Meghalt, George?”, mire azt mondta, hogy „Igen, meghalt. Abszolút halott”.
IAN MCDIARMID

Egyébként Lucas Boba Fettre nem halott karakterként tekint, ezt még vagy 10 éve olvastam valahol. Szóval őt nem szándékozott kinyírni, őt ezért én is élőnek fogadom el, aki kijutott a sarlacc-ból. Ebben mondjuk tisztelem Lucas hozzáállását, mert egy nyilvánvalóan meghalt karaktert (Palpi) nem akar visszahozni a nézettség kétségbeesett hajszolása végett. Ian McDiarmid-et sem tudom teljesen elítélni (kis erkölcsi ellenérzésem azért van, főleg mert állítólag imádja Palpit), de hát pénz. Ő színész. Pénzért játszik. Más pénzért dolgozik egy esetleg számára rettenet munkahelyen, szóval élni kell valamiből. Majd ad egy interjút, hogy milyen nagy kihívás volt bemutatni egy karakter életútját és drámai "feltámadását", stb.
Új ötlet kellene, ami nincs. Ne értsetek félre, nem baj ez. Semmit nem lehet túl sokáig tolni, mert a világ legjobb sztorijában sincs korlátlan számú lehetőség. A baj az, ha ezt nem ismerik fel. De szerencsére mi már szabad világban élünk és ha valami nem tetszik, nem nézem. Mint pl a Barátok közt-öt.  :lol:


Igen, valóban másik irányba megy minden, de tényleg ilyen 180 fokban. Mondjuk Lucas nemtom, hogy lehetett olyan hülye, hogy eladja és annak ellenére, hogy nem kötött ki a szerződésben tartalmi kontrollt a maga számára, reménykedett, hogy az általa javasolt úton haladnak? Ez üzlet és gondolhatta volna, hogy sem logikai, sem érzelmi törvényeket nem fognak betartani a készítők. A dizni meg főleg nem. Most már ne panaszkodjon.
Mondjuk érdekelne a szerződés, hogy a filmes jogokat milyen módon idegenítette el, esetleg meghatározott időtartamra, vagy nem volt ilyen megkötés?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10651 Dátum: 2019. December 09., 01:25:15 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10650 Dátum: 2019. December 08., 23:46:42 »
Nagyon ropogós!  ;)

Hát... az Özvegynek össze kell kapnia magát  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10649 Dátum: 2019. December 08., 22:17:05 »
Nagyon ropogós!  ;)


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10648 Dátum: 2019. December 06., 14:21:13 »
Mandalorian, a fuszeklik fejedelme.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10647 Dátum: 2019. December 03., 12:53:09 »
 ;D  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10646 Dátum: 2019. December 03., 11:02:14 »
Szeríntetek?? Nekem volt egy rész amikor tiszta G.I.Joe feelinge volt, mintha a Kobra katonák potyogtak volna az égről!  ;D Budapest jól mutat, mint mindig!!




Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10645 Dátum: 2019. November 28., 12:03:33 »
SPOILER! CSAK AZ NÉZZE MEG, AKI MÁR LÁTTA A FILMET!!

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10644 Dátum: 2019. November 25., 13:31:03 »
Azt a "Han lőtt előbb" mizériát nem is értettem mondjuk. Az nekem mindig másodlagos volt és őszintén szólva, sosem firtattam a lövést.  :nemtudom:

Ezen a szóhasználaton gondolkodtam Obi és Anakin kapcsán, mikor leírtam.
De a meggyőződésem az, hogy Jedi mivolta ellenére utálta.
Ezt arra alapozom, hogy hagyta volna kínhalált halni, lényegében élve elégni Anakint.
Elvileg kimondják valahol, hogy a könyörület nekik mindig szem előtt tartandó követelmény, ennek ellenére végignézte, ahogy leég a haja és fekszik az izzó homokban. Megkönnyíthette volna a halálát. Az sem magyarázat, hogy haverok voltak és nem tudta megtenni. De szenvedni hagyni, azt meg tudta tenni.

Anakint nem tudom hibáztatni, mert a feleségét és nyilván a gyermekét akarta megmenteni és meg volt győződve arról, hogy azzal amit tesz (a Rend legyilkolása, Kenobi kinyírása, stb), megmentheti őket. Ebben teljesen biztos volt, totálisan hitt Palpinak, aki fullra lehengerelte azzal, hogy erős volt, "őszinte" és látszólag egyenlőként kezelte csórikámat.
A gyermekemért én is bármit megtennék. Tényleg bármit. Az egy dolog, hogy sajnálnám xy-t, de tényleg habozás nélkül megtenném, amit Palpi kér.
Anakin ezen a ponton szerintem nem volt gonosz, mert a tetteit egyáltalán nem a gonoszság motiválta. Ő egy akadályt látott maga előtt Kenobi személyében és talán a lelkiismeretét akarta elaltatni azzal, hogy ezt a stabilitás, stb miatt teszi. Mikor Padméra támad, ott meg már simán össze van zavarodva.
Viszont annak ellenére, hogy itt még nem gonosz (akkor sem, ha már százakat megölt aznap!) , nyilván már utálta Kenobit, mert az ő szemében veszélybe sodorta Padmét, vagy a gyereket.
Kenobi meg sokkal durvább a kérdéses ponton, mint Anakin. Ő simán csak tenné a kötelességét, de valahogy mégis nyíltan szenvedni hagyja Anakint.
Szóval szerintem kifejezetten rühellte, bárhogy próbál később szépíteni Luke-nak, hogy "Vader lett Anakin veszte", stb.. 



Az, hogy Qui-Gon 48 évesen halna meg, teljesen nonszensz szerintem. Nekem ő ott 55-60. Palpinak meg szerintem a 65 a legreálisabb a III. részben, azért ott már a 60-as évei derekán jár.
Dooku 83, az is korrekt. Kenobinak nagyon kevés az 57 így ránézésre. Jóval több, mint Qui-gon a Baljósban. Minimum 65-67.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10643 Dátum: 2019. November 25., 13:26:22 »
"A Han lőtt előbb" módosítás sem vált be.
És azóta már a disney+ is módosított rajta :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10642 Dátum: 2019. November 25., 12:22:59 »
Rajtam múlna, hivatalossá tenném és betenném a IV. részbe!
Én meg nem. "A Han lőtt előbb" módosítás sem vált be. Korlenyomat és ezt nem értette meg Lucas. Vagy megértette, de a pénzéhség felülírta.
És itt értem meg a Disney-s magyarázkodásokat. Nem tudsz mindenkinek jót tenni, így a maguk útját járják. Akár szar az az út, akár nem.

Pörgős, eredeti, realisztikus, kegyetlen. Vader végre igazi erőt mutat (mint a Zsiványban, ami tök kellemes kis akciófilm) és tényleg elhiszed, hogy itt két olyan fószer esik egymásnak, akik utálják egymást és 19 év után végre egymásnak ugorhatnak.
Kenobi szerintem nem utálta Anakint.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10641 Dátum: 2019. November 25., 12:13:46 »
Amúgy itt Kenobi olyan 60 körül van? 65?
Jó, hogy ő is energikusabb lett, mert Qui-gon is 60 volt talán, Dooku kb 80, Palpi is 65-70 a Sithekben, szóval az Erő fiatalon tart.
Érdekes, hogy a fiatalabb Palpi volt az idősebb Dooku mestere.
 '77-ben sztem nagyon papásra vették a tempót.

Attól függ, melyik rendszert veszed alapul:

Az EU szerint:
- a IV. rész idején Obi-Wan 57
- Dooku 83 évesen halt meg, Qui-Gon 60 évesen*
- a III. részben Palpatine 63 éves volt

*Ehhez még annyit hozzáfűznék, hogy Liam Neeson így nézett ki 2012-ben 60 évesen, szóval eléggé hihető, hogy Qui-Gon is 60 éves volt Baljós Árnyak idején.


Kánon szerint (Disney idők):
- a IV. rész idején Obi-Wan 57
- Dooku 83 évesen halt meg, Qui-Gon 48 évesen
- a III. részben Palpatine 65 éves volt
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10640 Dátum: 2019. November 25., 11:39:48 »

Bírom, amikor egy Disney SW filmmel kapcsolatos rosszindulatú pletykának bélyegzett hírről kiderül, hogy igaz.


Az mikor fog már kiderülni (vagy "kiderülődni", ahogy a klasszikus mondta anno), hogy a dizni SW sz.r?  :lol:

Amúgy szerintem Jabba sem halt meg véglegesen. Jó-jó, ezer darabra robbant, de hát Dolfit is felszecskázta Van Damme a Tökéletes katona egyben, aztán az általam a SW-folytatások előfutárának tartott és hasonlóan újszerű Tökéletes katona háromban húsz évvel később megint ott volt a svéd.  ;D

A huttot meg a sárkánygömbökkel feltámasztotta a klónozott Palpi és Boba Fettel együtt összebútoroztak a Halálcsillag 3, vagy a Napzúzó(k) fedélzetén. Alig várom, hogy filmen is kijöjjön.  :cool:

Most viccet félretéve, nyilván visszahozzák, mert nincs egy épkézláb karakter a filmekben (már amiket láttam, bocs), nincs egy olyan ikonikus kari sem, mint Jabba, Vader, Palpi, Han, Chewbacca, Maul.
Próbálnak kedvezni az erősen megosztott SW rajongóknak, hogy hátha beülnek az eredeti vonal rajongói is. Nekem ezer éve Palpi a legnagyobb kedvencem, de én pont ezért vagyok (nem is mondom, hogy elutasító) semleges, mert szimplán már csak nem érdekel a SW a 6 részen kívül, annyira sikerült ellaposítani. Nyilván Palpi az én olvasatomban dramaturgiai csúcson szállt ki (a 90. emeletről  :D ) a Jedi végén és feloldotta a konfliktust, szóval nem tud felcsigázni egy 100 évvel később kitalált ordítóan más stílusú folytatás.
Nyilván sokakat érdekel, örülök embertársaim örömének (tényleg nem szarkasztikusan értem), de nekem ez egyszerűen nem SW.
A rajzfilmeket se néztem, mondjuk azokkal nem volt különösebb bajom, csak nem érdekeltek.

Azok a dolgok viszont, amik tényleg hasznosak és hozzátesznek az élményhez, nagyon bejönnek, akkor is, ha újak. Pölö a rajongói Vader-Kenobi párbaj a neten pár hónapja...Zseniális! Rajtam múlna, hivatalossá tenném és betenném a IV. részbe! Pörgős, eredeti, realisztikus, kegyetlen. Vader végre igazi erőt mutat (mint a Zsiványban, ami tök kellemes kis akciófilm) és tényleg elhiszed, hogy itt két olyan fószer esik egymásnak, akik utálják egymást és 19 év után végre egymásnak ugorhatnak. Kardok vágják a falakat, Vader izomból lenyomja Kenobi pengéjét, Vader ruhája kigyullad, sötét van...
Hú, meg is nézem most nagy hangerővel!

Amúgy itt Kenobi olyan 60 körül van? 65?
Jó, hogy ő is energikusabb lett, mert Qui-gon is 60 volt talán, Dooku kb 80, Palpi is 65-70 a Sithekben, szóval az Erő fiatalon tart.
Érdekes, hogy a fiatalabb Palpi volt az idősebb Dooku mestere.
 '77-ben sztem nagyon papásra vették a tempót.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10639 Dátum: 2019. November 25., 10:41:10 »
Amúgy én ezt a "már az elejétől terveztük Palpatine visszatérését" én továbbra sem veszem be, ráadásul ha egy ekkora visszatérést már az első teaser előzetesben le kell lőniük, akkor nagy a baj.

Bírom, amikor egy Disney SW filmmel kapcsolatos rosszindulatú pletykának bélyegzett hírről kiderül, hogy igaz.

Colin Trevorrow, a IX. rész eredeti rendezője:
"Bringing back the Emperor was an idea JJ brought to the table when he came on board,” Trevorrow says. “It’s honestly something I never considered. I commend him for it. This was a tough story to unlock, and he found the key."

De az elejétől fogva tervben volt, hogy visszahozzák. :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10638 Dátum: 2019. November 24., 00:42:07 »
Két bohóc
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10637 Dátum: 2019. November 22., 05:22:01 »
Az várható volt, hogy nem lesz minden karakter sikeres. De az, hogy minden Rozsomákról szólt...
Az McAvoy féle "újitásban" van már Árnyék is pl. de Vadóc még mindig nem.

Persze mindenkinek megvan a saját kedvence, aki aztán kissebb vagy nagyobb szerepet kapott, nekem pont Vadóc az és nem voltam kibékülve a helyzetével.

De hát ez van  :D

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10636 Dátum: 2019. November 21., 20:24:28 »
Akkor állítsunk össze egy listát azokról a mutáns karakterekről, akiket valahogy sikerrel elcsesztek a filmekben  :D

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10635 Dátum: 2019. November 21., 18:33:07 »

Ha már az X-Men-től nem kaptam egy jó kis Vadócot...  :nemtudom:

Mi bajod volt Vadóccal konkrétan?
Hogy egy nyámnyila kiscsajt kaptunk, pedig jól indult a Kívűlállókban, de teljesen "kitörölték" a harmadik részre.
Nekem a legkedvencebb mutánsom és oké, hogy nem vonták bele Carol Denvers-t ugye, de lehetett volna a kaeakterrel többet is kezdeni.
Anna Paquin remek kis Vadóc lehetett volna.