Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1087103 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10634 Dátum: 2019. November 21., 17:21:35 »
Turkia korábbi kommentjére picit visszatérve: volt már példa arra, hogy blockbustert sikeresen lerendeztek az erőltetett LMBTQ hülyeségpropagandával. Teszem azt, A függetlenség napja folytatásában az éppen feléledő Okun dokiból sikerült -gratula az agymenésért- buzit csinálni a hommer lobbi kedvéért, ezt megelőzően a Jurassic World: Bukott birodalomban iktattak be egy leszbikus jelenetet-nem akciózás, csupán filózás, nehogy beleéljétek magatok  :badteeth:-, csak szerencsére a moziba kerülő változatból ezt kivágták, mert a rendező úgy gondolta, a nézők nem ezért veszik a mozijegyet :P

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10633 Dátum: 2019. November 21., 16:12:55 »

Ha már az X-Men-től nem kaptam egy jó kis Vadócot...  :nemtudom:

Mi bajod volt Vadóccal konkrétan?

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10632 Dátum: 2019. November 21., 16:04:19 »
A komment az IGN honlapjáról lett beszúrva, direkt utaltam rá  ;D

Jah tényleg  ;D Ez kimaradt! Akkor meg annak üzenem, aki írta  :lol:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10631 Dátum: 2019. November 21., 14:53:18 »
Sigourney Weaver szerintem a létező legjobb példa az egyenlő bánásmód filmes ábrázolására.
Könnyed, elegáns, természetes. Nagyon jól és megnyerően játszik, manírmentes, szimpatikus. El lehetett adni jó nőként és kemény főhősként is.
Aki tudott (főleg még pár éve) elegánsan játszani, pl Gwyneth Paltrow, a hihetetlen Liz Hurley  :brow: , újabbak közül pl Lily James, vagy a közepesen ismert (nem annyira új) Rhona Mitra. De amúgy Margot Robbie is jó (és persze gyönyörű), ha jó szerepet talál. Joker nőjeként sztem pont nulla.  ;)

Tökéletes ellenpélda szerintem Carrie Fisher. Lucas el volt ájulva tőle, meg Mark Hamilltól is, én mindkettőt rossz és erőltetett színésznek tartom. Fishernek is láttam a SW előtti próbafelvételeit. Valami rettenetesen affektált. Oldalra biccentett fej, hunyorgás, csücsörítés, legjobb esetben is közepes nő.
Persze utána megnéztem, ismert szülők gyermeke volt, Lucas nyilván azért tartotta furcsamód jó és lenyűgöző színésznek.  ;D

WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10630 Dátum: 2019. November 21., 12:43:20 »
A komment az IGN honlapjáról lett beszúrva, direkt utaltam rá  ;D
Inkább a nemiséggel kapcsolatos f@szságok ekézése az, amiben egyetértek.
Ha már női karakterek a mozivásznon: szerintem Sigourney Weaver jó választás volt anno Ellen Ripley hadnagy szerepére az Aliens filmekben.

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10629 Dátum: 2019. November 21., 12:19:17 »
Szinte mindenben igazat adok Roberto, de, hogy Gina Carano mint WW, Gadot helyett? Pfuuu.. Persze oké, kinek mi, de én nem tudtam volna jobb női főszereplőt WW-nek. Az egyetlen DC film ami tetszett és a JL-t is miatta néztem meg.

Illetve nekem Brie Larson is üde színfolt volt a Marvel égisze alatt, a sok hím hős között.
Ha már az X-Men-től nem kaptam egy jó kis Vadócot...  :nemtudom:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10628 Dátum: 2019. November 21., 09:39:07 »

...egyébiránt tök reális, hogy egy 150 centis ötven kilós kis csincsillafing lesz az ellenállás vezetője....hiányoltam egyébként a filmből, hogy Grace és a Mexicsaj között szerelmi kapcsolat alakuljon ki... atom rasszista Fekete Párducok,  De ameddig a PC, metoo, LMBTQ Pride markában van a filmkészítés..."


Ezekkel a fenntartásokkal teljes mértékben azonosulni tudok. Tényleg nem értem, hogy miért alakult ez így. Vannak ugye kisebbségek. Tiszta sor, ez szinte mindig így volt. Már I. (Szent) István is írásban a fia számára, hogy a kizárólag egyetlen kultúrával rendelkező ország gyenge.

 A problémát szerintem az okozza, hogy van egy hangos, erőszakos, relatíve kis létszámú csoport (nem maga a kisebbség!!), ez a csoport pedig ijesztő erőszakossággal tolja a vélt, vagy valós hátrányok túlkompenzálását és ezt olyan egészségtelen mértékben erőlteti, hogy a hagyományos, többségi szokásokat akarja háttérbe szorítani egyes csoportok érdekei miatt. Aki szerint ez a félelem, műpánik pedig ártalmas, arra megvannak a bejáratott panelek, szépen elkezdik üres vádakkal betámadni. (Most eszembe jutott a Boyega-gyerek, aki szerint kb minden film rasszista, ahol nincs néger egy baráti társaságban. Na az a gyerek se' százas.)
Ez helyenként szimplán vicces és totálisan életszerűtlen (mint pl az említett példa a Terminator kiscsaj, stb esetében), helyenként viszont társadalmi léptékben veszélyes, mert rengeteg elfojtott frusztrációt szül. Lásd németek pölö. Addig hitték el magukról a bűnös nemzet koncepcióját, hogy sodródnak az önfeladás felé és nyilvánvaló kettős mércét alkalmaznak pl. a vallás terén.
Vagy angolok. Sértő a taps a halláskárosultak számára?! Egy suliban az a módi, hogy valami jelnyelvi jelet ad a közönség és ülnek a teremben full kussban.
Nekem van ismerősöm, aki szegény készülék nélkül semmit nem hall, de ezt a sértést eddig valahogy nem említette nekem. Nyilván az angliai közönség sem tudta, hogy neki most itt meg kéne sértődnie, ameddig valami gazdag, elkényeztetett, saját érdeklődési körrel nem rendelkező kiscsaj, meg a trottyos gatyájú hipszter pasija nem írta ki fészbúkra, hogy ez a taps itt már bizony a '30-as évek német államigazgatása! De amúgy valamilyen jó ezeknek az embereknek, mert ők nem fognak aggódni a vidék elnéptelenedésén, meg a miskolci kórház általános infrastrukturális állapotán, nekik elég a fészbúk, meg az álirodalmi kávéházakban az ilyes fajsúlyos problémák megvitatása.

Bízom egyébként én is abban, hogy a történelem megint bebizonyítja, hogy ciklikusan ismétlődnek egyes dolgok és a régi átadja helyét az újnak, ezáltal ezek a mesterségesen generált, sokadik generációs jogok körüli műhisztériák idővel kifulladnak.

Durva amúgy, hogy ezek a szembetűnő píszi hisztik az ilyen habkönnyű, holnapra elfelejted filmek, vagy képregények világába is így beették magukat.  :-\

Azt gondolom, hogy akinek van egy alapvető intelligenciája, esetleg műveltsége, az tud történelmi távlatokban gondolkodni és mintegy ösztönösen toleráns mások ilyen-olyan származásával, vagy beállítottságával kapcsolatban és nem szorul arra, hogy maszlagot toljanak le a torkán, vagy mert érezze magát sza.ul, csak mert ő nem tartozik egyik kisebb csoportba sem.
 Amit erőltetnek ugyanis, az mindig ellenállást és ellenérzést szül.

Roberto utolsó hozzászólására reagálva, nekem már a Genesys közben is kellett szünet.  :lol:
Ellenben Terror iskolája, Kobra, Rendőrakadémia, stb bármikor jöhet.  :hehe:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10627 Dátum: 2019. November 21., 08:56:50 »
Meg kell valljam, a tucatfilmnek számító Támadás a Fehér Ház ellen 3 jobban le tudott kötni, egy húzásra megnéztem, a Dark Fate-nél kellett a felénél egy kis szünet.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10626 Dátum: 2019. November 21., 00:14:18 »
https://promotions.hu/orszagos/zene-film-kultura/2019/11/06/sotet-vegzet-terminator-tim-miller-john-connor/

Hogy miért is kellett már az elején megszabadulni Connor-tól.

+1 IGN-es link
https://hu.ign.com/terminator-6/53609/news/terminator-spoilerek-tim-miller-rendezo-elmagyarazta-john-connor-szerepet-a-sotet-vegzetben

Ezt a kommentet pedig nem bírtam nem beszúrni ide  :hehe:

"A moziból kijövet egy dolog motoszkált a fejemben, hogy vajon miért Terminátor volt a film címe?!
Mert ebben a filmben volt Mexinátor, Mensinátor, Nyuggernátor és erősen klimaxos alkesz Women Power. A törpe mexi csajról meg nem is beszélve...egyébiránt tök reális, hogy egy 150 centis ötven kilós kis csincsillafing lesz az ellenállás vezetője. Meg a nagy büdös hogyne....hiányoltam egyébként a filmből, hogy Grace és a Mexicsaj között szerelmi kapcsolat alakuljon ki...ha már lúd akkor legyen gépzsír. Illetve kiderülhetett volna az is, hogy az időközben "kisiparos Updaten" átesett Schwarzi a családja mellett titokban egy Kisploszkival ápol intim viszonyt...nehogymár pont az LMBTQ maradjon ki a filmből.Egy szónak is T-101 a vége, illetve hímsovinizmus ide vagy oda....reménykedem, hogy a világ ciklikusan működik és idővel megint bejönnek a tesztoszterontól csöpögő, csupán a komor nézésükkel kisebb falvakat elpusztító férfi főhősökkel telepakolt akciófilmek. Mert ameddig az emberiség sorsa (mozis szempontból szórakoztatása), fiús kinézetű kiborg nők, lilliputi többségben lévő kisebbségiek,női szellemirtók,Pattinson féle Batmanek, Leto féle Jokerek, Sandra Bullock féle Ocean's-ok,önálló Harley Quinn filmek, atom rasszista Fekete Párducok, beképzelt Marvel kapitányok (akkor is Shazam! volt előbb baszdki) és ezek permutációjától függ, addig még erősen tart a lejtmenet és ha így megy tovább, akkor sokára kezdünk felfelé mászni a gödör legaljáról. Közben meg a padláson porosodnak eldugva a Michael Jai Whiteok és a Scott Adkinsek. Oké...elismerem. Egyikük sem egy színész óriás. Na de pl. Nyuggernátor Schwarzi fénykorában zavart ez bárkit is? Mégis nyálcsorgatva félepilepsziás rohamban néztük a filmjeit. A fent említett urak közül nem egynek kifinomultabb a mozgáskultúrája, mint a mostani "hős" hadseregnek. Illetve ha női hős kell mindenáron...Gina Carano. A hölgyemény nem egy nagy színész...na de a kisujjába több Wonder Womenség van mint a botsáska Gadotnak. Nem mellesleg irgalmatlan jó nő....de emellett fél kézzel kitaposná nem egy férfiből a délre beflamózott finomfőzeléket. De ameddig a PC, metoo, LMBTQ Pride markában van a filmkészítés..addig ez csak vágyálom. Köszönöm a lehetőséget, hogy kiírhattam magamból ezt a rég óta érlelődő gondolatsort. Akinek nem inge ne vegye gatyára."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10625 Dátum: 2019. November 20., 23:45:29 »
Állítása szerint azért, mert nem akarta, megint John-t kelljen pesztrálnia a védelmezőnek. :rolleyes:


Akkor e szerint a logika szerint pláne nincs semmi oka haragudnia az ALIEN 3 készítőire, mivel ők nem csináltak semmi rosszat, csak nem akarták, hogy a többieknek megint Newt-ot kelljen pesztrálniuk. :hehe:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10624 Dátum: 2019. November 20., 22:55:22 »
A legironikusabb az egészben az, hogy Cameron sokáig azért fikázta az ALIEN 3-at, mert a készítők kicsinálták a karaktereit, erre most kiderül, hogy John film eleji kinyírásának ötlete fejéből pattant ki. :omg: :omg:
Állítása szerint azért, mert nem akarta, megint John-t kelljen pesztrálnia a védelmezőnek. :rolleyes:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10623 Dátum: 2019. November 20., 21:08:11 »
A legironikusabb az egészben az, hogy Cameron sokáig azért fikázta az ALIEN 3-at, mert a készítők kicsinálták a karaktereit, erre most kiderül, hogy John film eleji kinyírásának ötlete az ő fejéből pattant ki. :omg: :omg:
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 20., 23:46:49 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10622 Dátum: 2019. November 20., 16:16:02 »
A másik: John-t végül kiiktatta a komputer, miután több kereső egységet küldött vissza, s ezzel gyakorlatilag sikerült véghezvinni azt, ami 3 rész alatt sem jött össze Skynetnek. Az mondjuk jó kérdés, hogy miért nem így próbálkozott már a kezdetektől-bár lehet, akkor nem még volt ennyire kifinomult az időgép és utólag kicsit csiszoltak a technikán, biztos ami biztos alapon  :badteeth:- hogyan lett Skynetből Legion-igaz, nevezték már Genysisnek is- és egyáltalán hogy alakult a jövő, miután az ellenállás 'original' vezérét kiiktatták, mert a történetben Dani Ramos veszi át a stafétabotot. Szóval nekem itt van kavar rendesen :P

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10621 Dátum: 2019. November 20., 15:53:34 »
Roberto, megnyugtatlak, vagyunk ezzel így egy páran.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10620 Dátum: 2019. November 20., 15:22:52 »
Ehh, félig-meddig megnéztem ezt a Sötét Végzetet, finoman szólva nem vagyok tőle annyira elájulva.
Kommentekben felemlegetik a nagyon erős feminista vonalat-most már tiszta női akciósztárok születésének lehetünk szemtanúi. + most már nem is Skynet a főgenya, hanem Legion-azaz Légió- névre hallgat, védelmezőnk pedig egy felturbózott sorkatona. Lehet, csak én vagyok ennyire maradi filmnéző, de a szimpla gerilla és a kiborg testőr nekem valahogy jobban feküdt.
Lehet, hogy mégis csak békén kellett volna hagyni az egész franchise-t a Judgement Day után...  :rolleyes:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10619 Dátum: 2019. November 19., 19:41:44 »
 :lol: :lol: :lol:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10618 Dátum: 2019. November 19., 17:40:25 »

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10617 Dátum: 2019. November 19., 09:49:00 »


Az Rian Johnson volt. Az ipse megint bebizonyította, hogy milyen sok esze van.
Most az a legújabb mániája (nemcsak neki, hanem jó pár TLJ mániákusnak), hogy "A Birodalom Visszavág" annak idején ugyanúgy kettéosztotta a SW rajongói tábort, mint a TLJ, és hogy azt a filmet csak a '90-ES ÉVEKBEN(!!!!!) kezdték el értékelni az emberek. :omg: :omg: :omg:


Ezt nem hiszem el... '90-es években?! Legalább ne nézze már hülyének az embereket. Olyan, mintha azt mondanám, hogy a Transformers film nem sikeres. Sz..arnak sz.r, ez tiszta, de financiálisan biztos hogy nem deficites.
De komolyan... a Birodalmat szúrta ki? A 6 rész legtökéletesebbje (nekem a Sithek mellett, mert én nagy előzmény-fan vagyok), kb az egész neten szuperlatívuszokban emlegetik. Semmi üresjárat, pörgő események végig, látvány, zene, Vader futólépésben a jégbarlangban, ereje teljében lévő flotta, csillagrombolók, katonai indulók jobbra-balra...

Ez a Rian Johnson nevű fószer simán elmenne karakterszínésznek. Ő amolyan "angelamerkeles" nyilvánvaló tényeket örökké tagadó lenne, mint a Potterben Caramel, a mágiaügyi miniszter. A dementorok már nyomják hátulról, de csak szajkózza az újságban, hogy "VOLDEMORT NEM TÉRT VISSZA!"

Nincs dementorválság!
 :D

Hm, a mandalorinak a Jedi visszatér utáni idősíkja ellenére én is adok majd egy esélyt, mert tényleg üdítőnek tűnik, kicsit mintha kilógna a gagyi sorból.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10616 Dátum: 2019. November 19., 07:34:42 »
Ez aranyos..

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10615 Dátum: 2019. November 18., 17:32:04 »
A STAR WARS IS BORN:


Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10614 Dátum: 2019. November 18., 17:01:33 »
Valamelyik SW folytatás rendezője írta, hogy végre kiadhatott magából mindent, mert anno gyerekként pl a Birodalom Visszavág neki csalódás volt. Mondjuk én még élő emberrel nem találkoztam, aki a Birodalomban csalódott, de nyilván az Utolsó Jedik mellett, amit nem is láttam mondjuk (Ébredő Erő ugyanis alaposan kielégített pár éve), labdába se' rúg az a fércmű Birodalom. Karbonit? Meg Slave I? Executor?
Pff. Az is milyen már?!

Az Rian Johnson volt. Az ipse megint bebizonyította, hogy milyen sok esze van.
Most az a legújabb mániája (nemcsak neki, hanem jó pár TLJ mániákusnak), hogy "A Birodalom Visszavág" annak idején ugyanúgy kettéosztotta a SW rajongói tábort, mint a TLJ, és hogy azt a filmet csak a '90-ES ÉVEKBEN(!!!!!) kezdték el értékelni az emberek. :omg: :omg: :omg:

De a fickó a videóban jobban kifejti.


"A mandalori"t még nem láttam, majd ha kijött az egész, meglesem egyben.
Viszont akik véleményében megbízom (mert kb. hasonlóképpen vélekednek ugyanazokról a dolgokról - neveket nem mondok), azok szerint valóban nem semmi, amit a sorozatban összehoztak, és tényleg érdemes megnézni.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10613 Dátum: 2019. November 18., 15:46:53 »
Látta már valaki a Mandalori első részét?
Egy IG szériás robottal nyomul benne az xy nevű pasas, ha jól olvastam. A pasi ugye nem Boba Fett? Azért kérdezem, mert most ugye saját ötletek híján nagy divat fullra lemásolni a régi cselekményvázlatot, meg feltámasztani tűpontos rendezéssel anno szükségszerű halált halt karaktereket, hogy aztán a drámai élt sikeresen lebutítva még több részen/évadon keresztül lehessen majd nézni az egyre laposabbá és ihletettség nélkülibbé váló felesleges agóniát.
(De hogy ne legyek szűklátókörű: Fett halála mondjuk nem lenne szükséges és vagányságához képest nem ugat bele a fősodorba, szóval őt akár vissza is pakolhatják. Maul viszont naGGYon durva húzás...  :headscratch:)
 Milyen eltérő ízlések vannak, mindig ledöbbenek.
Ha rajtam múlna, olyan 5000 évvel korábbi előzményeket nyomatnék, amik nem pofáznak bele a fővonalba, de akkor meg ugye teljesen saját karaktereket kell kitalálni, ahho' meg guba kell, maxi sok.  :D Hogy Jar-Jart idézzem.  De inkább fantázia, meg tehetséges írók, ami manapság hiánycikk. Látva legalábbis, hogy Cameron is meghülyült.

 Valamelyik SW folytatás rendezője írta, hogy végre kiadhatott magából mindent, mert anno gyerekként pl a Birodalom Visszavág neki csalódás volt. Mondjuk én még élő emberrel nem találkoztam, aki a Birodalomban csalódott, de nyilván az Utolsó Jedik mellett, amit nem is láttam mondjuk (Ébredő Erő ugyanis alaposan kielégített pár éve), labdába se' rúg az a fércmű Birodalom. Karbonit? Meg Slave I? Executor?
Pff. Az is milyen már?!

Na de más: Azon gondolkodtam, hogy amúgy mekkora hülyeség embereket szembeállítani droidokkal.
Ha olyan droidokról van szó, amik a filmben látott mesterséges intelligenciával és mozgáskoordinációval bírnak, hát sztem vagy tíz célzott lövést adnának le másodpercenként. Ami azért egy fokkal jobb, mint a rohamosztagosok legendás teljesítménye.  :D De komolyan, lőttek le valaha valakit/valamit a IV. részben nyilván csak véletlenül kiiktatott 1-2 lázadón, meg Beru nénin kívül?  :cool:

Ilyen teljesítményű droidok ellen embereket küldeni...
Ti hogy látjátok ezt?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10612 Dátum: 2019. November 12., 21:18:08 »
Játszottatok vele régen??  :)

Annyival jobban néz ki, mint az előző változat, így már biztosan meglesem moziban. :D
Én főleg MegaMan-eztem, de a Sonic valamelyik részéhez is volt szerencsém.
Meg valamelyik borzalmas PC változathoz. Hogy aznnyira egy fapados valami volt! Az még hagyján, hogy még az irányítást sem írta le, de még átállítani sem lehetett.
Azóta szerencsére elfelejtettem a címét.  ;D

Bónusznak itt van 2 kép egy Sonic papírszoborról, amit 10 éve csináltam és fényképeztem. :D
 (10 éve?! :blink: b*szd ki!  :o)

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10611 Dátum: 2019. November 12., 13:24:05 »
Játszottatok vele régen??  :)


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10610 Dátum: 2019. November 08., 17:00:55 »
Szóval Watchmen első rész review E;R-tól.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10609 Dátum: 2019. November 07., 20:15:23 »
Szerintem a Mandalori maga Boba Fett lesz. Nagy durranás T ígérnek az elejére. És ezzel bebiztosítanák a magas nézettséget.

Ha igaz az a beszámoló, amit olvastam, a végén még igazad lesz.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10608 Dátum: 2019. November 05., 23:08:37 »

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10607 Dátum: 2019. November 05., 20:34:00 »
Állítom ő volt a legjobb Superman  :dc-superman: Sajnálom is, hogy kiszállt belőle. A DC-nek nem igen jön össze egy olyan univerzum mint amit a MARVEL felépített

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10606 Dátum: 2019. November 05., 19:32:01 »
És ha jól tudom részben itt is forgatták Magyarországon!

Bizony. És kibe futott bele az egyik konditeremben?
Saját magába.  ;D
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10605 Dátum: 2019. November 05., 19:16:40 »
És ha jól tudom részben itt is forgatták Magyarországon!