Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080473 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10604 Dátum: 2019. November 05., 07:48:08 »
Tyűű gabo köszi a linket! :worship: (The Witcher) Nekem ez új, hogy sorozat lesz belőle, de nagyon örülök neki!!! Látszik, hogy minőségi munka. Garantált lesz a siker!
A Trónok után jó lesz egy kis fantasy hiánypótlás!!!

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10603 Dátum: 2019. November 02., 19:21:44 »
Pont rá akartam kérdezni, valakinek volt-e már szerencséje a Sötét végzethez, de úgy látom, nem csupán címben lett sötét.
Még így is tervezem megnézni, mert a saját szememmel akarom látni a Hollywood-i filmgyártás újabb remekét (na jó, csak vicceltem, lehet tömegterméknek is nevezni :D)
Úgy tűnik A gépek lázadása óta csak lejtmenet van. Mikor jön/jöhet el az az idő, amikor valaki képes lesz egy normális forgatókönyvet összedobni?
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 02., 19:34:48 írta roberto »

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10602 Dátum: 2019. November 02., 19:16:53 »
Az új terminátorról kb az 5-dik perc után jöttem volna ki. Utánna is végig tele van hülyeségekkel. Ha Cameron ehhez bármilyen módon a nevét adta, akkor nem akarok több filmet látni tőle.

Pedig én szóltam:

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy olyan film, aminek a forgatókönyvét 3 ember írta 5 ember története alapján jó legyen.  :nemtudom:
Ettől függetlenül akár jól is elsülhet, de engem már ezek az előzetesek sem győztek meg igazán, így én kihagyom.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10601 Dátum: 2019. November 02., 18:31:52 »
Az új terminátorról kb az 5-dik perc után jöttem volna ki. Utánna is végig tele van hülyeségekkel. Ha Cameron ehhez bármilyen módon a nevét adta, akkor nem akarok több filmet látni tőle.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10600 Dátum: 2019. November 01., 12:15:31 »
a) Tudom, de minimális kreativitással jópár mód lenne áthidalni ezt a problémát. Pl. A páncélja miatt egyesek emlegethetik Mandaloriként.
b) Tudom, és pont ezért kellene Boba Fettnek lennie a főszereplőnek. Mivel bajban vannak a jó új karakterekkel, mindenkit visszahoznak a régiek közül, még akkor is, ha ökörség és szétbarmolja a kontinuitást. (Darth Maul)
c) Ha mindig sisakban van, akkor ennek nincs túl sok jelentősége.
d) Ha mégis tévedek, akkor biztosan benne lesz Boba Fett, és a Fekete nap felbukkanására is számítok.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10599 Dátum: 2019. November 01., 10:47:09 »
Ha mégsem ő a főszereplő, akkor annak sokkal több értelme lenne mint egy új fickóról szóló sorozatnak. Fettről szinte semmit sem tudunk a Birodalom visszavág előtti időszakból. Bár Bossk jelenléte azért mindenképpen örömteli. A jövőben szívesen megnéznék egy Kenobi sorozatot a klónháború időszakából. Vagy a konföderáció megalakulásáról, ebben szerepelhetne Mina Bonteri is.

a) Boba Fett a Kánon szerint hivatalosan nem mandalori
b) a sorozat "A Jedi Visszatér" után játszódik 5 évvel
c) a címszereplőt Pedro Pascal játssza, és nem Temuera Morrison
d) egy Boba Fett cameót azért el tudok képzelni
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10598 Dátum: 2019. Október 31., 20:50:43 »
Sorozat szinten egész jókat kapunk mostanában!  :)


Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10597 Dátum: 2019. Október 31., 00:05:35 »
Ha mégsem ő a főszereplő, akkor annak sokkal több értelme lenne mint egy új fickóról szóló sorozatnak. Fettről szinte semmit sem tudunk a Birodalom visszavág előtti időszakból. Bár Bossk jelenléte azért mindenképpen örömteli. A jövőben szívesen megnéznék egy Kenobi sorozatot a klónháború időszakából. Vagy a konföderáció megalakulásáról, ebben szerepelhetne Mina Bonteri is.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10596 Dátum: 2019. Október 30., 23:46:26 »
Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ez Bobba Fettről szól a Birodalom visszavág előtt...

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10595 Dátum: 2019. Október 30., 21:35:18 »
Akkor megnyugodtam, hogy nem hülyeség :D . De azon csodálkozom, hogy ez a lehetőség nincs már körüljárva millió híroldalon és videóban. Boba Fettet muszáj megmenteniük. Ebben az alternatív Star Warsban mindenki feltámad, és Fett esetében ez sokkal indokoltabb, mint Maulnál volt.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10594 Dátum: 2019. Október 30., 18:15:58 »
Erre már én is gondoltam!

Szerintem a Mandalori maga Boba Fett lesz. Nagy durranás T ígérnek az elejére. És ezzel bebiztosítanák a magas nézettséget.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10593 Dátum: 2019. Október 30., 16:46:19 »
Szerintem a Mandalori maga Boba Fett lesz. Nagy durranás T ígérnek az elejére. És ezzel bebiztosítanák a magas nézettséget.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10592 Dátum: 2019. Október 29., 20:36:50 »
Én inkább erre vagyok kíváncsi mint a mozi filmre! :)

Mi ne mondjak, én is.  :D

Nagyon komolyra sikeredett ez sorozat, le a kalappal. Tuti megdönt minden nézettségi mutatót  :cool:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10591 Dátum: 2019. Október 29., 19:57:11 »
https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/10/29/star_wars_tronok_harca_david_benioff_db_weiss/

Valószínűleg sokan érzik úgy, hogy idén korán jött a karácsony.  :lol: :lol: :lol:

Esküszöm, ezekre tényleg találó gúnynév a "Dumb és Dumber".
Tavaly bejelentik, hogy új SW filmeket fognak csinálni, majd valamikor idén (ha jól emlékszem) nyáron leszerződnek a Netflixhez, és majd csak most, ősszel jönnek rá, hogy a kettő nem menne egyszerre, mert "csak adott mennyiségű óra van egy napban."



Szerk.: Módosítottam a kommenten, mert EL-olvastam a dolgokat.

Én inkább erre vagyok kíváncsi mint a mozi filmre! :)

Mit ne mondjak, én is.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Október 30., 00:38:29 írta HeirToGrievous »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10590 Dátum: 2019. Október 29., 18:19:27 »


Én inkább erre vagyok kíváncsi mint a mozi filmre! :)

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10589 Dátum: 2019. Október 29., 10:40:36 »
Igen, kb 2 hete :D Viccet félretéve, a sorozat jobban érdekel mint a film. Több lehetőséget látok benne. Csak ne szúrják el.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10588 Dátum: 2019. Október 29., 09:30:25 »
https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/10/29/star_wars_tronok_harca_david_benioff_db_weiss/

Valószínűleg sokan érzik úgy, hogy idén korán jött a karácsony.  :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10587 Dátum: 2019. Október 28., 21:49:16 »
Palpatine feltámasztása a Sötét Birodalomban is egy megkérdőjelezhető lépés volt. Kíváncsi leszek, hogy most mi lesz belőle, de nehezen tudom elképzelni, hogy jobban sülne el, mint akkor.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10586 Dátum: 2019. Október 28., 19:50:49 »
A legújabb trilógiával az a legnagyobb baj, hogy úgy döntöttek, George R. R. Martin írásmódját követik: fingjuk sincs merre fog menni a történet, majd ahogy esik úgy puffan. Ez az öregnek jól bejött a Trónok Harcánál, mert ez volt a lelke a sorozatnak: megnézte, mire nem számítanak a rajongók, és azt lépte meg, így mindig megvolt a hűha faktor. Csakhogy ez ide baromira nem passzolt.

Azt "discovery writing"nak hívják, és a Retroshock-os Kenny is említette a TLJ kritikájában.

Palpatine visszahozása szerintem azért is jó húzás lehet, mert ezzel meg lehet magyarázni a TLJ egyik nagy botlását, hogy miért mehetett Snoke olyan könnyen a levesbe. Annyit kell mondaniuk, hogy ő volt a kesztyűbáb Palpatine kezén, akin keresztül ténykedett, hogy ne kelljen felfednie senki előtt magát. Így kavarhatott anélkül, hogy bárki sejtette volna, hogy életben van, de Snoke felszeletelése rákényszeríti, hogy előbújjon. Ennyi.

De akkor miért van neki is saját flottája, és Snoke halála után miért várt 1 évig arra, hogy felfedje magát, ha egyszer mindent ő irányított?
Legfeljebb ha a a filmből nem is, majd a film egy DLC-jéből (könyv, képregény, előzmény képregény, előzmény regény, videojáték stb.) kiderül.

Amúgy én azon derülök nagyokat, hogy sok oldalon látom, hogy megy a hiszti arról, hogy "mekkora szar már, hogy Palpatine feltámad, mert így értelmét vesztette Darth Vader önfeláldozása", meg "elmegy a picsába a Disney ezzel a faszággal, megint megerőszakolják az SW-t, bezzeg a régi Expanded mennyire jó volt". Imádom olvasni az értetlenkedéseket, amikor erre beírom, hogy ez egyébként már a már az Expandedben is megtörtént még '91-ben. Valahogy mindig beüt a nagy kussolás :D

Én meg azokon, akik eddig azért rühellték a "Sötét Birodalom" trilógiát, mert visszahozták Palpatine-t, most odáig meg vissza vannak azért, amiért visszatér a filmben.  :lol:

El kell pusztítani valamit/valakit, hogy megszűnjön Palpatine befolyása a fejében. Mara Jade-nek Luke-ot kellett volna.

Technikailag végzett is vele.  ;)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10585 Dátum: 2019. Október 28., 15:39:05 »
Milyen Mara Jade-es párhuzam?
El kell pusztítani valamit/valakit, hogy megszűnjön Palpatine befolyása a fejében. Mara Jade-nek Luke-ot kellett volna.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10584 Dátum: 2019. Október 28., 15:34:25 »
Milyen Mara Jade-es párhuzam?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10583 Dátum: 2019. Október 28., 13:46:20 »
Meg nagyon mondogatják, hogy az utolsó trailer-ben nem véletlenül pusztítja el Rey és Kylo Vader megmaradt gúnyáját/sisakját. Ha azon keresztül szólt Palpatine Kylo-hoz akkor magam alá is hugyozok a gyönyörűségtől a Mara Jade-es párhuzam miatt.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10582 Dátum: 2019. Október 28., 12:40:25 »
Hát teleszájjal fogok röhögni, ha kiderül hogy Rey egy klón, akit Palpatine azért hozott létre, hogy valamilyen módon testet válthasson.
Akkor én is.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10581 Dátum: 2019. Október 28., 12:25:06 »
Amúgy én azon derülök nagyokat, hogy sok oldalon látom, hogy megy a hiszti arról, hogy "mekkora szar már, hogy Palpatine feltámad, mert így értelmét vesztette Darth Vader önfeláldozása", meg "elmegy a picsába a Disney ezzel a faszággal, megint megerőszakolják az SW-t, bezzeg a régi Expanded mennyire jó volt". Imádom olvasni az értetlenkedéseket, amikor erre beírom, hogy ez egyébként már a már az Expandedben is megtörtént még '91-ben. Valahogy mindig beüt a nagy kussolás :D
Hát teleszájjal fogok röhögni, ha kiderül hogy Rey egy klón, akit Palpatine azért hozott létre, hogy valamilyen módon testet válthasson.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10580 Dátum: 2019. Október 27., 22:08:55 »
A legújabb trilógiával az a legnagyobb baj, hogy úgy döntöttek, George R. R. Martin írásmódját követik: fingjuk sincs merre fog menni a történet, majd ahogy esik úgy puffan. Ez az öregnek jól bejött a Trónok Harcánál, mert ez volt a lelke a sorozatnak: megnézte, mire nem számítanak a rajongók, és azt lépte meg, így mindig megvolt a hűha faktor. Csakhogy ez ide baromira nem passzolt.

Palpatine visszahozása szerintem azért is jó húzás lehet, mert ezzel meg lehet magyarázni a TLJ egyik nagy botlását, hogy miért mehetett Snoke olyan könnyen a levesbe. Annyit kell mondaniuk, hogy ő volt a kesztyűbáb Palpatine kezén, akin keresztül ténykedett, hogy ne kelljen felfednie senki előtt magát. Így kavarhatott anélkül, hogy bárki sejtette volna, hogy életben van, de Snoke felszeletelése rákényszeríti, hogy előbújjon. Ennyi.

Amúgy én azon derülök nagyokat, hogy sok oldalon látom, hogy megy a hiszti arról, hogy "mekkora szar már, hogy Palpatine feltámad, mert így értelmét vesztette Darth Vader önfeláldozása", meg "elmegy a picsába a Disney ezzel a faszággal, megint megerőszakolják az SW-t, bezzeg a régi Expanded mennyire jó volt". Imádom olvasni az értetlenkedéseket, amikor erre beírom, hogy ez egyébként már a már az Expandedben is megtörtént még '91-ben. Valahogy mindig beüt a nagy kussolás :D
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10579 Dátum: 2019. Október 23., 20:37:29 »
Nekem rémlik, hogy olvastam valahol, hogy a legutóbbi baklövés után leültek az öreggel, mondjon már ő is valamit, és ő javasolta. Mondjuk pont az előző filmnél látszott kristály tisztán, hogy nem terveznek ezek előre egy lépést se, szóval simán ki is tudom nézni belőlük.

Én csak annyit hallottam/olvastam, hogy elmentek hozzá tanácsot kérni, de hogy mit mondott, azt már nem tudom. :nemtudom:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10578 Dátum: 2019. Október 23., 00:09:58 »
Szerintem azért hozzák vissza Palpatinet, mert ő visszajozhatja a kiábrándult rajongókat.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10577 Dátum: 2019. Október 22., 22:36:54 »


Amúgy én ezt a "már az elejétől terveztük Palpatine visszatérését" én továbbra sem veszem be, ráadásul ha egy ekkora visszatérést már az első teaser előzetesben le kell lőniük, akkor nagy a baj.


Nekem rémlik, hogy olvastam valahol, hogy a legutóbbi baklövés után leültek az öreggel, mondjon már ő is valamit, és ő javasolta. Mondjuk pont az előző filmnél látszott kristály tisztán, hogy nem terveznek ezek előre egy lépést se, szóval simán ki is tudom nézni belőlük.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10576 Dátum: 2019. Október 22., 21:11:50 »
És persze R2-D2 csak a könnyes búcsú meg a nagy csetepaté után szól a másolatról, hogy drámai legyen a jelenet?

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10575 Dátum: 2019. Október 22., 19:35:18 »
@Farek:


@Gorgonita:
Snoke.

Amúgy én ezt a "már az elejétől terveztük Palpatine visszatérését" én továbbra sem veszem be, ráadásul ha egy ekkora visszatérést már az első teaser előzetesben le kell lőniük, akkor nagy a baj.

@roberto:
Én már a VIII. résznél eldöntöttem, hogy onnantól kezdve egy SW filmet nem fogok moziban megnézni. Majd valamikor meglesem.

@Goten56:
Egy pletyka szerint hogy el tudjon olvasni egy szöveget, frissítenie kell a google fordítóját, viszont ezzel együtt elveszti az emlékeit, viszont nem véglegesen, mert R2 szerencsére készített róla biztonsági másolatot (amit eddig gondolom a "C3"-as meghajtón tárolt).
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."