Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084433 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10394 Dátum: 2019. Június 25., 09:11:48 »
Baszki, szerintem a Fekete Özvegyet forgatják itt, a melóhelyemtől pár utcányira, a Parlamenttől nem messze. Ott sétáltam el a mobil büféjük mellett munkába jövet, meg volt ott egy tetőkamerával felszerelt matt fekete kocsi is, ahhoz hasonló, amiben Fury menekült a Tél Katonájában.

Logikus lenne.

Amúgy a Pókösztönt már mióta várom, hogy mikor lesz végre Péter bizsergés, végre egy igazán okos döntés az mcu alkotóitól.  :worship: :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10393 Dátum: 2019. Június 25., 09:04:09 »
Baszki, szerintem a Fekete Özvegyet forgatják itt, a melóhelyemtől pár utcányira, a Parlamenttől nem messze. Ott sétáltam el a mobil büféjük mellett munkába jövet, meg volt ott egy tetőkamerával felszerelt matt fekete kocsi is, ahhoz hasonló, amiben Fury menekült a Tél Katonájában.


Galen, aki ezt kitalálta, annak kijár a f**korbács.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10391 Dátum: 2019. Június 23., 19:48:35 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10390 Dátum: 2019. Június 21., 17:20:39 »
A Disney meddig fog még kínlódni a csak DVD-n való megjelenésekkel? A Marvel kapitány is csak azon jön ki.

Egyszer azt olvastam, hogy a Disney egy ideje már feloldotta a Blu-Ray tilalmat, de a ProVideo valamiért nem hajlandó intézkedni az ügyben, ezért nem jönnek a Disney/Marvel filmek Blu-Rayen.
De hogy tényleg így van-e, azt nem tudom.

A legjobb az lenne, ha a Warner filmekkel együtt azoknak a kiadásoknak a jogai is átkerülnének a Bontonfilmhez.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10389 Dátum: 2019. Június 21., 13:43:24 »
Én úgy emlékszem, moziban is volt  :badteeth:
:worship: :worship: :worship: :worship: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10388 Dátum: 2019. Június 21., 13:38:37 »
Én úgy emlékszem, moziban is volt  :badteeth:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10387 Dátum: 2019. Június 21., 13:24:52 »
A Disney meddig fog még kínlódni a csak DVD-n való megjelenésekkel? A Marvel kapitány is csak azon jön ki.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10386 Dátum: 2019. Június 10., 20:32:42 »
Megnéztem ma Miskolcon a Főnixet. Zseniális lezárás még a dizni karmai előtt. Többször libabőrös lettem. Egyedül azt sajnálom, hogy Higanyszálnak nem volt retró zenés futása ebben a részben. A pufis csaj halála nem sok vizet zavart, letudtam annyival, hog a régi X-eket részben zárójelbe tették.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10385 Dátum: 2019. Június 10., 19:58:09 »
Én megvárom míg lemegy a teljes évad, aztán egyben megnézem.
Nagy kár amiatt az adminisztrációs hibáért.  :(
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10384 Dátum: 2019. Június 10., 00:34:14 »
Túl a Mocsárlény 1. részén: szerintem nem rossz! Már leszedtem a 2-dikat is remélem abban sem csalódok! Ha csak ez az 1 évad lesz akkor remélem le is zárják! Amúgy a DC "új" sorozatos univerzumából nekem a Titánok bejött, a Doom Patrol-ról sok jót hallottam, de megvárom a magyar verziót (ha lesz) kár, hogy ennek meg annyi! :(

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10383 Dátum: 2019. Június 08., 14:27:25 »
Szerintem szimplán azért Sólyom, mert a képregényben is. És ott ugye ő is évtizedes barát, sőt.
De a képregényben is Bucky volt hamarabb Kapitány. És mégis ő a régebbi barát.

Szóval szerintem továbbra is szerződés.   ;D

Képregényidőben szerintem sokkal több időt el Sólyommal, mint a háború alatt Buckyval. Ráadásul az egy hosszabb és frissebb barátság. Bucky kb olyan mint a barátod az oviból. Régen volt már, nem jártok össze sűrűn. :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10382 Dátum: 2019. Június 08., 01:37:35 »
Csak aztán nehogy Batwoman-re is rájárjon a rúd  ;D

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10381 Dátum: 2019. Június 08., 01:11:48 »
Semmi gond srácok! Legalább lesz Batwoman-ünk. :badteeth:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10380 Dátum: 2019. Június 07., 23:00:12 »
Akkor a Mocsárlény pályafutásának ennyi volt. Így megszopatni egy filmes stábot...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10379 Dátum: 2019. Június 07., 21:44:53 »
Ma olvastam a készítők nyilatkozatát erről, és azt állítják, hogy az adóvisszatérítés áll a dolog mögött. Állítólag Észak-Karolina állam egy adminisztrációs hiba miatt nem adta meg nekik a 40 milliós adóvisszatérítést amit ígértek, a korrigálás után csak 15 millát kaptak, és mivel a sorozat teljes büdzséje 80 millió, ez komoly érvágás volt a DC felfuttatás alatt álló streaming szolgáltatásának, ezért elálltak a további epizódok berendelésétől.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10378 Dátum: 2019. Június 07., 15:05:57 »
Nem értem... Most akkor financiálisan nem ítélték gyümölcsözőnek és inkább lefújták a további részeket, annak ellenére, hogy sem a nézők, sem a kritikusok nem panaszkodtak?
Volt már hasonló példa képregény-adaptációknál az efféle igen rövid ideig tartó műsorszórásra?

Mindenesetre kell tenni egy próbát.. Majd kiderül, volt benne potenciál, csak elszarták :P

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10377 Dátum: 2019. Június 07., 13:09:20 »

A cikk esszenciája:

"...egy hét sem telt el a premier és a kasza között."

 :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10376 Dátum: 2019. Június 07., 12:42:38 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10375 Dátum: 2019. Május 31., 15:52:52 »
Szittyaföldön még 2 évadig sem húzta, a műsorpalettájára amúgy nem teljesen kényes  RTL (én legalábbis a Képes Krónika ornamentikájával foglalkozó vitaműsort még nem láttam ott Sebestyén Balázzsal  meg Majkával)  kemény 4 részt adott le, aztán fuccs. A verdikt ugyanaz, mint a tengerentúlon: senki nem nézi.

Mondjuk ebben alaposan közrejátszott (közrejátszik ma is) nálunk, hogy ezek a sorozatok általában 1 éves késéssel jutnak el hozzánk (ha eljutnak), és addigra már nem egy oldalon fent vannak magyar felirattal, és mivel a nagy átlag még egy hetet se hajlandó várni a következő részre, ezért megnézték a neten egyben feliratosan.
Emlékszem, az X-Akták utolsó évada (amelyik 12 részből állt) még annak ellenére is nagy nézettséget produkált, hogy a Cool-on ment, utána meg nem egy blog próbált rájönni, hogy miért?
Na vajon miért?
Mert Amerikában lement vasárnap (vagy hétfőn?  :headscratch:), itt meg hétfőn (vagy kedden?  :headscratch:) szinkronosan. Erre már nem emlékszem pontosan, a lényeg, hogy az eredeti és a magyar premier között mindössze 1-2 nap különbség volt.

Mondjuk akkoriban még tömegek nem jutottak hozzá a netről ilyesmihez.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10374 Dátum: 2019. Május 31., 14:53:28 »
Szittyaföldön még 2 évadig sem húzta, a műsorpalettájára amúgy nem teljesen kényes  RTL (én legalábbis a Képes Krónika ornamentikájával foglalkozó vitaműsort még nem láttam ott Sebestyén Balázzsal  meg Majkával)  kemény 4 részt adott le, aztán fuccs. A verdikt ugyanaz, mint a tengerentúlon: senki nem nézi.

Mondjuk ebben alaposan közrejátszott (közrejátszik ma is) nálunk, hogy ezek a sorozatok általában 1 éves késéssel jutnak el hozzánk (ha eljutnak), és addigra már nem egy oldalon fent vannak magyar felirattal, és mivel a nagy átlag még egy hetet se hajlandó várni a következő részre, ezért megnézték a neten egyben feliratosan.
Emlékszem, az X-Akták utolsó évada (amelyik 12 részből állt) még annak ellenére is nagy nézettséget produkált, hogy a Cool-on ment, utána meg nem egy blog próbált rájönni, hogy miért?
Na vajon miért?
Mert Amerikában lement vasárnap (vagy hétfőn?  :headscratch:), itt meg hétfőn (vagy kedden?  :headscratch:) szinkronosan. Erre már nem emlékszem pontosan, a lényeg, hogy az eredeti és a magyar premier között mindössze 1-2 nap különbség volt.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10373 Dátum: 2019. Május 31., 14:31:03 »
Valami infó van arról, miért kaszálták el annak idején a Sarah Connor krónikákat, ami elvileg a T2 és a T3 közti átvezető lett volna?

Mert sz*r volt.

Meg Lena Headey benne volt, aki minden részben ugyanazt a savanyú uborka fejet vágja a morcosan összehúzott szemöldökével.

Amúgy az igazi ok az lehetett, hogy totál nem nézték. A második évadra már szó szerint hatod annyian sem nézték, mint az első részt és a FOX vezetősége gyorsan kihátrált és nem kérték a 3. évadot.
De most ezen mit lehetett úgy elkúrni? :headscratch:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10372 Dátum: 2019. Május 31., 10:42:26 »
https://screenrant.com/hilarious-star-trek-memes/

A 3. számún különösen besírtam.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10371 Dátum: 2019. Május 31., 10:41:25 »
Hát-hát...  :nemtudom: Én meg az Angel-t néztem volna még, aztán hopp. Whedon-t nagyon nem csípem, de amihez ért akkoriban, az arannyá változott. Mondjuk ott meg személyes vita volt, bedurciztak a készítők, meg a csatorna és lóg a nagy apokalipszis lába (nem a mutánsé  ;D )  a levegőben.  :-\  A képregényes utózengés meg már ment a levesbe, szóval van így.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10370 Dátum: 2019. Május 31., 10:36:12 »
Szerintem meg Headley jó volt Sarah-nak. A sorozat is jó volt, én néztem volna még.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10369 Dátum: 2019. Május 31., 10:25:00 »
Valami infó van arról, miért kaszálták el annak idején a Sarah Connor krónikákat, ami elvileg a T2 és a T3 közti átvezető lett volna?

Mert sz*r volt.

Meg Lena Headey benne volt, aki minden részben ugyanazt a savanyú uborka fejet vágja a morcosan összehúzott szemöldökével.

Amúgy az igazi ok az lehetett, hogy totál nem nézték. A második évadra már szó szerint hatod annyian sem nézték, mint az első részt és a FOX vezetősége gyorsan kihátrált és nem kérték a 3. évadot.
Szittyaföldön még 2 évadig sem húzta, a műsorpalettájára amúgy nem teljesen kényes  RTL (én legalábbis a Képes Krónika ornamentikájával foglalkozó vitaműsort még nem láttam ott Sebestyén Balázzsal  meg Majkával)  kemény 4 részt adott le, aztán fuccs. A verdikt ugyanaz, mint a tengerentúlon: senki nem nézi.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10368 Dátum: 2019. Május 31., 00:29:34 »
Valami infó van arról, miért kaszálták el annak idején a Sarah Connor krónikákat, ami elvileg a T2 és a T3 közti átvezető lett volna?
Az is érdekelne, a folytatás esetén mi lett volna az évad tartalma.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10367 Dátum: 2019. Május 29., 08:54:21 »
A Terminatorra én is kíváncsi vagyok, de igazából csak azért, mert Cameron csinálja, aki az egész sztorit kigondolta.
Azért pontosítsunk, nem Cameron csinálja, csak producerként van jelen. Tehát max tanácsot ad, meg pénzt, meg persze Linda Hamiltont. Arról nem beszélve, hogy az utóbbi időben annyira bele van buzulva a mélytengeri videózásba meg a Titanic kutatásba, hogy én sok jót nem várok tőle, felette is eljárt az idő. Pedig nagy rajongója vagyok én is az első két résznek, és még a harmadikkal se volt különösebb bajom, de onnantól csak bőrlehúzásnak érzem az egészet, mert történetben minden utána jövő egy rakás kula volt.

Maradéktalanul egyetértek.

Csak producer? Hajaj...  :headscratch:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10366 Dátum: 2019. Május 28., 22:50:20 »
Arról nem beszélve, hogy az utóbbi időben annyira bele van buzulva a mélytengeri videózásba
Nem azzal van elfoglalva, csak mindig le kell merűlnie, hogy újra és újra felhozza a lécet. ;)  :lol:
Mocsár-man(us)? Na ilyet se láttam még. Én már csak Mocsárlényként ismerem  :hehe:
Igen, muszáj volt valamit írnom, mert videót szöveg nélkül nem lehet posztolni és ennyire futotta tőlem. ;)  :D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10365 Dátum: 2019. Május 28., 21:36:03 »
A Terminatorra én is kíváncsi vagyok, de igazából csak azért, mert Cameron csinálja, aki az egész sztorit kigondolta.
Azért pontosítsunk, nem Cameron csinálja, csak producerként van jelen. Tehát max tanácsot ad, meg pénzt, meg persze Linda Hamiltont. Arról nem beszélve, hogy az utóbbi időben annyira bele van buzulva a mélytengeri videózásba meg a Titanic kutatásba, hogy én sok jót nem várok tőle, felette is eljárt az idő. Pedig nagy rajongója vagyok én is az első két résznek, és még a harmadikkal se volt különösebb bajom, de onnantól csak bőrlehúzásnak érzem az egészet, mert történetben minden utána jövő egy rakás kula volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.