Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080455 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10334 Dátum: 2019. Május 23., 17:54:52 »
Szóval nem értem ezt a nagy csettintéslázat.
Az írók egyik biztos Snap rajongó volt.  ;D

Amúgy ez a Terminátor valami irtó gyász.  :dry:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10333 Dátum: 2019. Május 23., 17:14:08 »
Nála egyértelműen. De mondom, számomra az is, hogy mindenki csettintésről beszél. És ha nem végtelen kesztyű lett volna, hanem végtelen bakancsok, akkor háromszor összeüti a bokáját, hogy "Mindenütt jó, de legjobb otthon?"  :hehe:

Szóval nem értem ezt a nagy csettintéslázat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10332 Dátum: 2019. Május 23., 16:41:01 »
Engem igazából az zavar, hogy miért ragaszkodott mindenki ehhez a nyomorult csettintéshez? Teljesen úgy jött le, hogy itt csak és kizárólag így lehet bármit is elérni a kövekkel. Ami szerintem nettó faxság, mert ugyan miért csak így lehetne?

A képregényben érthető volt, amikor Thanos így irtotta ki a fél univerzumot, mert meg akart mutatni, hogy ilyen hatalommal ez pusztán ennyi. De nyilvánvaló volt, hogy a kövek birtokában elég csak akarnia a dolgokat, és azok megtörténnek.

Még a filmek közül a Végtelen háborúban is rá tudom fogni, hogy hasonló okok miatt, hogy megmutassa, ő mekkora király. És értem, hogy Gamora is mondta, hogy ha mindet megszerzi, akkor elég akár csak csettintenie. De hogy ezt annyira komolyan vegyék, hogy még Kapi is azért erőlködjön, hogy "Jaj, nehogy csettintsen!", az már eléggé baromságnak tűnt számomra. Hiszen nem azt mondta Zöldike se, hogy muszáj csettintenie...

A Végjátékban meg aztán végképp nem értettem, hogy ugyan miért kellett Hulknak és Vasembernek is csettintéshez ragaszkodni.

Vasembert értettem, ő úgy vágott vissza Thanosnak, ahogy az csapott oda nekik. Csak azért is, én vagyok Vasember, csett. Szerintem csak Hulknál fura, ha belegondolok.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10331 Dátum: 2019. Május 23., 15:39:16 »
Heh :)

« Utoljára szerkesztve: 2019. Május 23., 17:53:39 írta Sepi »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10330 Dátum: 2019. Május 23., 14:53:39 »
Engem igazából az zavar, hogy miért ragaszkodott mindenki ehhez a nyomorult csettintéshez? Teljesen úgy jött le, hogy itt csak és kizárólag így lehet bármit is elérni a kövekkel. Ami szerintem nettó faxság, mert ugyan miért csak így lehetne?

A képregényben érthető volt, amikor Thanos így irtotta ki a fél univerzumot, mert meg akart mutatni, hogy ilyen hatalommal ez pusztán ennyi. De nyilvánvaló volt, hogy a kövek birtokában elég csak akarnia a dolgokat, és azok megtörténnek.

Még a filmek közül a Végtelen háborúban is rá tudom fogni, hogy hasonló okok miatt, hogy megmutassa, ő mekkora király. És értem, hogy Gamora is mondta, hogy ha mindet megszerzi, akkor elég akár csak csettintenie. De hogy ezt annyira komolyan vegyék, hogy még Kapi is azért erőlködjön, hogy "Jaj, nehogy csettintsen!", az már eléggé baromságnak tűnt számomra. Hiszen nem azt mondta Zöldike se, hogy muszáj csettintenie...

A Végjátékban meg aztán végképp nem értettem, hogy ugyan miért kellett Hulknak és Vasembernek is csettintéshez ragaszkodni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10329 Dátum: 2019. Május 23., 14:44:52 »
Hehe. Ja egyébként Valakinek nem kellett volna Thanos-t felvilágosítani hogy anélkül is tud mezőgazdasági őstermelőset játszani, hogy kiirtja a fél világegyetemet? Mondjuk Parasztnak paraszt volt de szóval...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10328 Dátum: 2019. Május 23., 13:16:42 »
Nekem nagyon vicces kommentet olvastam egy Bosszúállók - Végjáték bemutató YouTube videó alatt, arra a jelenetre vonatkozóan, amikor Thor a kezébe hívja Vihartörőt, Marvel Kapitány füle mellett.

"Marvel Kapitány azért nem rezzent, mert tudta, hogy Thor nem a fejre céloz."


Kellett vagy 2 másodperc, mire leesett, de akkor nagyon bejött.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10327 Dátum: 2019. Május 22., 21:54:59 »
Szerintem egyszerűbb a magyarázat. A Fekete Párducban és a Végtelen háborúban már utaltak Buckyra Fehér Farkasként. Így valószínűleg vele majd azon a vonalon akarnak foglalkozni, nem lepődnék meg azon, ha a Párduc 2-ben már ebben a szerepben látnánk viszont. Ezért nyílt meg az út a Falcap koncepció előtt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10326 Dátum: 2019. Május 22., 18:53:50 »
Szerintem szimplán azért Sólyom, mert a képregényben is. És ott ugye ő is évtizedes barát, sőt.
De a képregényben is Bucky volt hamarabb Kapitány. És mégis ő a régebbi barát.

Szóval szerintem továbbra is szerződés.   ;D

Képregényidőben szerintem sokkal több időt el Sólyommal, mint a háború alatt Buckyval. Ráadásul az egy hosszabb és frissebb barátság. Bucky kb olyan mint a barátod az oviból. Régen volt már, nem jártok össze sűrűn. :D

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10325 Dátum: 2019. Május 22., 18:48:57 »
Szerintem szimplán azért Sólyom, mert a képregényben is. És ott ugye ő is évtizedes barát, sőt.
De a képregényben is Bucky volt hamarabb Kapitány. És mégis ő a régebbi barát.

Szóval szerintem továbbra is szerződés.   ;D

Szerintem azért, mert fekete   :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10324 Dátum: 2019. Május 22., 18:20:50 »
Szerintem szimplán azért Sólyom, mert a képregényben is. És ott ugye ő is évtizedes barát, sőt.
De a képregényben is Bucky volt hamarabb Kapitány. És mégis ő a régebbi barát.

Szóval szerintem továbbra is szerződés.   ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10323 Dátum: 2019. Május 22., 17:39:42 »
Szerintem szimplán azért Sólyom, mert a képregényben is. És ott ugye ő is évtizedes barát, sőt.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10322 Dátum: 2019. Május 22., 09:51:40 »
Farek: Lélekkő. Jogos. Már így válaszolok mert belezavarodtam a sok "spoiler" és "quite" nyitó és záró kódba.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10321 Dátum: 2019. Május 22., 09:46:10 »

Igen, de akkor Thanos miért nem a droid lányát hajította le? Nyilván kevésbé szerette. Valami olyasmi is volt hogy léleket lélekért.
Mert nem volt ott vele. Amikor megérkezett oda Gamorával, még ő sem tudta, hogy mi az ára a kőnek. Sőt, még Gamora sem.

Na ja nehéz meghatározni. Gondoltam a képregényekben ezt levezették már valahogy. Ha Kapi meg csak szórakozott az nagy lenne. :D

Na igen, Kapi nagy mókamester.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10320 Dátum: 2019. Május 22., 09:39:39 »
- Igazából az előző részben, mikor Thanos ment a lélekkőért, ha jól emlékszem, azt mondták, hogy el kell veszítenie valamit (valakit), amit (akit) szeret. Arról nem volt szó, hogy a legfontosabb kell, hogy legyen.

Igen, de akkor Thanos miért nem a droid lányát hajította le? Nyilván kevésbé szerette. Valami olyasmi is volt hogy léleket lélekért.


- Legyen rá méltó. Aztán ezt meg határozd meg, ha tudod... :P Olvastam valahol olyat, hogy az Ultron korában Kapi azért nem emelte fel a kalapácsot, mert nem akarta kellemetlen helyzetbe hozni Thort vagy valami ilyesmi.
Na ja nehéz meghatározni. Gondoltam a képregényekben ezt levezették már valahogy. Ha Kapi meg csak szórakozott az nagy lenne. :D


Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10319 Dátum: 2019. Május 22., 09:03:35 »
Galen, az én válaszaim, illetve véleményem:

- Igazából az előző részben, mikor Thanos ment a lélekkőért, ha jól emlékszem, azt mondták, hogy el kell veszítenie valamit (valakit), amit (akit) szeret. Arról nem volt szó, hogy a legfontosabb kell, hogy legyen. Gondolom, a veszteség miatti fájdalom a kulcs a kőhöz. És azért az nyilvánvaló volt, hogy ők ketten tényleg nagyon szeretik egymást, és mindkettőnek fájt volna a másik elvesztése. Szóval szerintem ennyi.
- Legyen rá méltó. Aztán ezt meg határozd meg, ha tudod... :P Olvastam valahol olyat, hogy az Ultron korában Kapi azért nem emelte fel a kalapácsot, mert nem akarta kellemetlen helyzetbe hozni Thort vagy valami ilyesmi. Vagy akkor még nagyon nyomta az, hogy tudta, hogy Bucky ölte meg Tony szüleit, de titkolta, de mélyen belül azért ő egy jó ember volt. Aztán a végjátékra ez a nyomás elmúlt, és maradt a jó ember. :D
- Na, ez itt az egymillió forintos kérdés. Bennem is ez volt az első gondolat, ami felmerült. Bucky, a több évtizedes jóbarát simán előre tessékeli Sólymot, hogy "persze, menj csak, biztosan veled akar beszélni". Gondolom, azon múlt, hogy kinek van hosszabb időre aláírt filmszerződése a Marvellel.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10318 Dátum: 2019. Május 22., 08:22:24 »
Végjáték. Megnéztük mi is. Tényleg jó volt. Volna néhány kérdésem:

-Majd valaki magyarázza már el a lélekköves Sólyomszem-Fekete Özvegy részt. Lélekkövet akkor kapják meg, ha az, aki akarja lemond arról, amit a legjobban szeret. Ketten azért küzdöttek hogy az egyik hamarabb leugorhasson a szikláról a másik előt. Ez feltételezi azt, hogy mindkettőnek a másik a világon a legfontosabb. Szerintem már itt sántít a dolog, mert ha Sólyomszemnek választania kellene akkor a családját választaná, de mivel ők halottak, akkor oké Natasha a második legfontosabb az életében. De Natasha leugrott és nem Sólyomszem mondott le róla. Vagy akkor elengedte a kezét pedig megmenthette volna? Nekem akkor is sántít.
-A másik ami érdekelne, hogy végül is mi kell pontosan ahhoz hogy valaki felemelje Thor kalapácsát? Mi nem volt meg a Kapitányban ami Thorban megvolt. Okés, nem méltó rá de mit is jelent ez?
-Miért a Sólyom kapja meg a pajzsot és miért nem Bucky?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10317 Dátum: 2019. Május 21., 09:26:27 »
Mi történt, végre beengedték a nyugdíjasokat is?  ;D :badteeth:
Ja, az otthon kapott tiszteletjegyeket. De még egy ilyen beszólás, és amíg a többiek a földre szorítanak a nyakadnál fogva a járókerettel, addig és agyonváglak a mankóval.  :fatestapolo:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10316 Dátum: 2019. Május 20., 20:24:15 »
Csak nem reklám volt?  ;)
Nem-nem. :D Nem vagyok tagja ennek a team-nek, csak jó videókat szoktak készíteni képregénytémában. :)

Én is ezt mondanám. :brow:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10315 Dátum: 2019. Május 20., 20:20:49 »
Csak nem reklám volt?  ;)
Nem-nem. :D Nem vagyok tagja ennek a team-nek, csak jó videókat szoktak készíteni képregénytémában. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10314 Dátum: 2019. Május 20., 20:02:34 »
Hmm mondasz valamit. Kétségtelen, hogy ő a húzónév a DC-nél, de rajzfilmek terén jobban örülnék, ha változatosabb lenne a paletta. Az Suicide Squad: Hell to pay pl. egy nagyon jó kis filmecske volt, és olyan szereplőkkel dolgozott, akikről még nem is hallottam. Persze oda is be kellett rakni HQ-t, aki semmit nem tett hozzá a történethez, azt leszámítva, hogy párszor vezette a csapat kocsiját, de ilyen ez a népszerűség. :lol:

:huh: Nem is tudtam, hogy csináltak még egy Suicide Squad filmet!
Ezt fel is írtam magamnak, a Swamp-Thing filmekkel együtt erre is sort kerítek majd.

Ezt a csapatot meg érdemes követni ;) :

Csak nem reklám volt?  ;)
Én a Zöld Íjászból csak az első két évadot láttam, de annyi sorozat van, amit még be kéne pótolnom, hogy fogalmam sincs, hogy mikor és/vagy sort kerítek-e valaha a folytatásra.
Bár a videó alapján már nem biztos, hogy tényleg érdemes lenne folytatni.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10313 Dátum: 2019. Május 20., 16:24:27 »
Az csak egy apró kivétel volt, de abban is volt mellékszerepe. Én egy olyan filmet szeretnék már látni, amiből teljesen kihagyják. Ott van pl. a Zöld lámpás - Smaragd hadtest (talán ez volt a címe), ami egy tök jó kis ismertető film volt a lámpások eredetéről. Több ilyen kéne más hősökkel és gonosztevőkkel, mert számomra már unalmas, hogy a DC univerzum úgy áll össze, hogy Batman és a többiek. :-\

A pontos címe Smaragd Lovagok volt, de ez most csak azért jutott eszembe, mert azt a Zöld Lámpás filmet pont nemrég néztem meg.  :)
Szerintem ez a folyamatos Batman cameó összefügg a képregényfogyással, ugyanis mostanra ő lett a DC legnagyobb húzóneve, és 1-2 kivételtől eltekintve nem sok DC-s kiadvány közelíti meg azokat a számokat, amiket a Batman füzetek produkálnak.
Aztán, hogy tényleg így van-e, azt nem tudom.
Hmm mondasz valamit. Kétségtelen, hogy ő a húzónév a DC-nél, de rajzfilmek terén jobban örülnék, ha változatosabb lenne a paletta. Az Suicide Squad: Hell to pay pl. egy nagyon jó kis filmecske volt, és olyan szereplőkkel dolgozott, akikről még nem is hallottam. Persze oda is be kellett rakni HQ-t, aki semmit nem tett hozzá a történethez, azt leszámítva, hogy párszor vezette a csapat kocsiját, de ilyen ez a népszerűség. :lol:

Ezt a csapatot meg érdemes követni ;) :
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10312 Dátum: 2019. Május 19., 20:11:15 »
Az csak egy apró kivétel volt, de abban is volt mellékszerepe. Én egy olyan filmet szeretnék már látni, amiből teljesen kihagyják. Ott van pl. a Zöld lámpás - Smaragd hadtest (talán ez volt a címe), ami egy tök jó kis ismertető film volt a lámpások eredetéről. Több ilyen kéne más hősökkel és gonosztevőkkel, mert számomra már unalmas, hogy a DC univerzum úgy áll össze, hogy Batman és a többiek. :-\

A pontos címe Smaragd Lovagok volt, de ez most csak azért jutott eszembe, mert azt a Zöld Lámpás filmet pont nemrég néztem meg.  :)
Szerintem ez a folyamatos Batman cameó összefügg a képregényfogyással, ugyanis mostanra ő lett a DC legnagyobb húzóneve, és 1-2 kivételtől eltekintve nem sok DC-s kiadvány közelíti meg azokat a számokat, amiket a Batman füzetek produkálnak.
Aztán, hogy tényleg így van-e, azt nem tudom.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10311 Dátum: 2019. Május 19., 17:42:53 »
Na, most már nyugodtan lehet spoilerezni: én is láttam a Végjátékot!  :lol: :lol: :lol:
Mi történt, végre beengedték a nyugdíjasokat is?  ;D :badteeth:

Olcsón nézi, tanuló/nyugdíjas jeggyel. Ő nem az előbbi :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10310 Dátum: 2019. Május 17., 23:50:57 »
Az csak egy apró kivétel volt, de abban is volt mellékszerepe. Én egy olyan filmet szeretnék már látni, amiből teljesen kihagyják. Ott van pl. a Zöld lámpás - Smaragd hadtest (talán ez volt a címe), ami egy tök jó kis ismertető film volt a lámpások eredetéről. Több ilyen kéne más hősökkel és gonosztevőkkel, mert számomra már unalmas, hogy a DC univerzum úgy áll össze, hogy Batman és a többiek. :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10309 Dátum: 2019. Május 17., 13:05:22 »
És mi van a "Reign Of Superman"nel?  Az év elején jött ki.
Mondjuk tényleg nem lenne rossz egy újabb Constantine. Az első rész, a "Démonok Városa" nagyon kemény volt.

Genndy Tarakovsky-től bármi jöhet!  ;D
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10308 Dátum: 2019. Május 17., 11:08:27 »
Nem telik el év anélkül, hogy ne kapnánk legalább 2 Batman animációs filmet. Mintha a DC-nek más szuperhőse nem is lenne. :-\


Na ez viszont nálam várós, nagyon. :) :brow:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10307 Dátum: 2019. Május 15., 09:20:01 »
Na, most már nyugodtan lehet spoilerezni: én is láttam a Végjátékot!  :lol: :lol: :lol:
Mi történt, végre beengedték a nyugdíjasokat is?  ;D :badteeth:

Mondjuk, arra igazán kíváncsi vagyok, hogy innen milyen irányban viszik tovább a Marvel filmeket. Szereplők vannak dögivel, a kérdés, hogy mennyire tudták őket érdekessé tenni a nézőknek.
Igen, ez egy nagyon jó kérdés. Főleg, hogy most ki lesz a fő nemezis, aki köré építeni fogják az ezután következő filmeket. Bár jó lenne látni, mondjuk egy normális Galactust, ha már a Galaxis Örzőiben egy rövid jelenet erejéig feltűnt egy hatalmas Celestial. Egyébként én látok potenciált a Galaxis Örzői és Thor kombóban.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10306 Dátum: 2019. Május 13., 21:19:11 »

Mondjuk, arra igazán kíváncsi vagyok, hogy innen milyen irányban viszik tovább a Marvel filmeket. Szereplők vannak dögivel, a kérdés, hogy mennyire tudták őket érdekessé tenni a nézőknek.


Én simán benne látom ebben a filmben, hogy elindít egy lassú hanyatlást a szuperhősfilm zsánerben. Elég sok casual fan-nek kilépési pont lehet, ha azt mondják, "csipáztam Amerika Kapitányt meg Thort meg Vasembert, de most hogy lassan mindenkinek lejárt a szerződése már nem biztos, hogy nélkülük is végigülök tíz másik filmet Marvel Kapitánnyal és Shazaam-mel és az Örökkévalókkal".

Más. Amikor már azt hittem, hogy a Bosszúállókban Sean Connery, Uma Thurman és Ralph Fiennes játszik, kiderül, hogy tévedtem:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10305 Dátum: 2019. Május 13., 14:45:32 »
Hogyne bírná. Csak mostanság otthon kajálok, aztán már igazából csak a szemem kívánná, annak meg kuss, ott a film, lakjon jól azzal.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"