Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080494 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10274 Dátum: 2019. Április 30., 21:03:09 »
Ja, és előttem (illetve szó szerint mögöttem) egy büfében pont elspoilerezték a film egy (a) fő eseményét
Na ezért törekszem arra, hogy ha lehet, akkor a premier előtti vetítésre menjek el, vagy legalábbis rögtön az első vetítési napra. Így maximum csak óvatlanul a sajtós spoilerekbe futhatok bele.

Gondolom a spoiler Tony halála volt. Egyébként hihetetlen nagy élmény volt a moziban amikor meghalt Tony. Ilyet eddig még nem tapasztaltam. Telt ház volt a premier előtti vetítésen, és amikor az ominózus jelenet ment, síri csend ült le a teremre. Se egy pisszenés, se egy popcornos csámcsogás, se egy üdítő szürcsölés. Plusz a filmben is nagyon jó volt, hogy nem volt zenei aláfestés hozzá, ott is csak a csendes döbbenet volt. Érdekes volt ez az élmény. Mindenkit nagyon magával ragadt az a jelenet. Nem gondoltam volna, hogy ilyet moziban átélek egyszer is.

Igen, és a mi vetítésünkön is betalált rendesen. Lehet, kellene ilyen alkalmakra egy mozis spoiler topicot nyitni, hogy ne kelljen ilyenkor mindent feketézni.  :D Amúgy nekem ennél is nagyobbakat ütött az a pár jelenet, amikor a halott - vagy Scott Lang esetében - halottnak hitt szeretteikkel találkoztak a szereplők. Nagyon megható volt minden ilyen epizód, különösen Lang és a lánya és Thor és Frigga között.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10273 Dátum: 2019. Április 30., 20:47:47 »
Ja, és előttem (illetve szó szerint mögöttem) egy büfében pont elspoilerezték a film egy (a) fő eseményét
Na ezért törekszem arra, hogy ha lehet, akkor a premier előtti vetítésre menjek el, vagy legalábbis rögtön az első vetítési napra. Így maximum csak óvatlanul a sajtós spoilerekbe futhatok bele.

Gondolom a spoiler Tony halála volt. Egyébként hihetetlen nagy élmény volt a moziban amikor meghalt Tony. Ilyet eddig még nem tapasztaltam. Telt ház volt a premier előtti vetítésen, és amikor az ominózus jelenet ment, síri csend ült le a teremre. Se egy pisszenés, se egy popcornos csámcsogás, se egy üdítő szürcsölés. Plusz a filmben is nagyon jó volt, hogy nem volt zenei aláfestés hozzá, ott is csak a csendes döbbenet volt. Érdekes volt ez az élmény. Mindenkit nagyon magával ragadt az a jelenet. Nem gondoltam volna, hogy ilyet moziban átélek egyszer is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10272 Dátum: 2019. Április 30., 20:09:12 »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10271 Dátum: 2019. Április 30., 18:43:25 »
Általában hétfőnként a honlapjukra és a Facebook oldalukra is ki szokták írni, hogy milyen zenéket használtak fel a műsor alatt. Legalábbis régen megtették, nem tudom, hogy még mindig csinálják-e.  :nemtudom:

Na, ki hogy áll a Bosszúállók film megnézésével?  :) Nekem szerencsére sikerült premier előtt megnézni, és minden spoiler nélkül azt mondhatom, hogy elég jól sikerült film lett. Bár akár az előzőnél, a mostani után is úgy jöttem ki a moziból, hogy ezt még emészteni kell. De ahogy ülepedik az élmény, úgy egyre jobbnak tudok értékelni minden egyes apró utalást és eseményt. Többször nézős mozi, az tuti.  ;)

Én pont a múltkor írtam itt valahol, hogy csak minden 3-4. Marvel film szokott jobban tetszeni a "szórakoztató, de átlagos" kategóriánál. Na, ez most véletlenül pont betalált, szerintem ütős lett nagyon, méltó lezárása a végtelen köves kalandoknak.  :cool:

Ja, és előttem (illetve szó szerint mögöttem) egy büfében pont elspoilerezték a film egy (a) fő eseményét, de igazából nem tette tönkre a film élményt, mert ezt speciel sejtettem előre, mindazonáltal morogtam egy sort miatta a bajszom alatt, hogy ez se kétszer állt sorba, mikor az észt osztogatták.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10268 Dátum: 2019. Április 30., 09:28:41 »
Nem találjátok ki, mi volt tegnap a tv-ben valamelyik csatornán? A Kobra.  ;)
Brian Thompson ott élezte azt a tüskés kését nagy bőszen. Igazad van, az is szép darab.
Nekem onnan meg régóta Cobretti pisztolya kellene fém replikában (elcsettinthetősben és kivehető töltényekkel) , de nem találtam neten, max airsoft-ot.  :nemtudom:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10267 Dátum: 2019. Április 29., 16:12:59 »
Nekem meg nagyon bejön a Kobra főgonoszának tüskés kése. Csak nehogy zsebre tegyem... :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10266 Dátum: 2019. Április 29., 15:58:30 »
"...elkezdtem érdeklődni, még akkor is, ha a kések legalább annyira érdekelnek, mint az üzbég popzene jelenlegi helyzete."

Nem értem, hogy hagyhatnak valakit hidegen a hidegfegyverek.  ;D
(tehát ami nem tűzfegyver)
Conan kardjának másolatát pl nagyon el tudnám képzelni a falra. "Abból az időből, amikor az acél még titok volt."  :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10265 Dátum: 2019. Április 29., 15:00:46 »
Baszki...  :blink:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10263 Dátum: 2019. Április 29., 14:43:48 »
Nocsak, mi kajakra azt hittük, hogy te voltál az aki elspoilerezte és megverték. Már épp beszéltük, hogy megyünk meglátogatni a kórházba.  ;D :badteeth:
De kedves...  :rolleyes: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10262 Dátum: 2019. Április 29., 14:24:34 »
Olyan nincs, hogy befogom a száját?  :hehe:
Dehogynem, ott van. Ököllel.  :fatestapolo:  :hehe:

Én azért kevésbé drasztikus eszközre gondoltam, például szigetelő-szalagra  ;D

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10261 Dátum: 2019. Április 29., 14:20:21 »
Vajon hogy fogadnák itthon, ha a mozipremierek előtti spoilerezést jelentős pénzbüntetéssel díjaznák?
Persze szigorúan a mozi épülete tájékán  :badteeth:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10260 Dátum: 2019. Április 29., 14:13:52 »
https://index.hu/mindekozben/poszt/2019/04/28/veresre_vertek_egy_hongkongi_ferfit_mert_a_mozi_elott_allva_spoilereket_kiabalt_az_uj_bosszuallokbol/

Na, ti mit jelöltök be a végén?  :brow:
Nocsak, mi kajakra azt hittük, hogy te voltál az aki elspoilerezte és megverték. Már épp beszéltük, hogy megyünk meglátogatni a kórházba.  ;D :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10259 Dátum: 2019. Április 29., 14:09:38 »
Meg lehet vitatni a filmet, csak akkor úgy tegye, rajtuk kívül más ne hallja.
Esetleg lehet azt mondani, jó film volt, érdemes megtekinteni.  ;)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10258 Dátum: 2019. Április 29., 13:11:08 »
Biztos elküldtem volna az anyjába. Amúgy épp ezt beszéltük a kollégákkal is a minap, az amerikai jogrendszer szépségei kapcsán.

Odakint autó/busz/metró/vonat/villamos/repülő/bicikli alá löknél valakit, majd a bíróságon azzal védekeznél, hogy elspoilerezte a Végjátékot, még lehet, hogy fel is mentenének érte...

Ráadásul nekem is komolyan viszketett a tenyerem, amikor csütörtökön az Arénában mentünk a mozi felé, hogy jöttek sorba az emberkék, akik már fennhangon vitatták a filmet. Azért nem hiszem hogy egyetemi diplomához van kötve az az IQ szint, amivel felfoghatnák egyesek, hogy más lehet hogy épp azért megy a mozi felé, hogy ezt megnézze, úgyhogy nem pofázok már róla ott, a helyszínen...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10257 Dátum: 2019. Április 29., 11:52:57 »
Olyan nincs, hogy befogom a száját?  :hehe:
Dehogynem, ott van. Ököllel.  :fatestapolo:  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10255 Dátum: 2019. Április 29., 11:20:50 »
Na, ezért nem találtuk sehogy sem, mert az nem "Nothing's gonna stop us now.", hanem "None of them can stop us now".
Hoppá, ezt most félre halottam. Én hibám, bocsi! :ninja:

Farek én szelíd ember vagyok, szóval csak elküldtem volna a francba (gondolatban).
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10253 Dátum: 2019. Április 28., 10:33:19 »
Na, ezért nem találtuk sehogy sem, mert az nem "Nothing's gonna stop us now.", hanem "None of them can stop us now".
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10252 Dátum: 2019. Április 28., 10:23:56 »

Ohh köszönöm Micho! :worship: Mortal Kombatosan fogalmazva kiérdemelted a Nagymester megszólítást. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10251 Dátum: 2019. Április 28., 08:57:00 »
Sajnos nem. Az keményebb volt és frissebb is.  :( És az a legrosszabb, hogy bárhogy keresek rá nekem is csak ezt az egy számot adja ki a gugli. :-\

Akkor itt egy kis segítség ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10250 Dátum: 2019. Április 28., 07:33:36 »
Általában hétfőnként a honlapjukra és a Facebook oldalukra is ki szokták írni, hogy milyen zenéket használtak fel a műsor alatt. Legalábbis régen megtették, nem tudom, hogy még mindig csinálják-e.  :nemtudom:

Na, ki hogy áll a Bosszúállók film megnézésével?  :) Nekem szerencsére sikerült premier előtt megnézni, és minden spoiler nélkül azt mondhatom, hogy elég jól sikerült film lett. Bár akár az előzőnél, a mostani után is úgy jöttem ki a moziból, hogy ezt még emészteni kell. De ahogy ülepedik az élmény, úgy egyre jobbnak tudok értékelni minden egyes apró utalást és eseményt. Többször nézős mozi, az tuti.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10249 Dátum: 2019. Április 28., 00:13:13 »
Nem. Ez sem az. Mindegy is! Írtam az M4-nek, hátha válaszolnak. Azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni! Király vagy. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10248 Dátum: 2019. Április 27., 21:39:21 »
Egy ilyet találtam még:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10247 Dátum: 2019. Április 27., 21:31:21 »
Sajnos nem. Az keményebb volt és frissebb is.  :( És az a legrosszabb, hogy bárhogy keresek rá nekem is csak ezt az egy számot adja ki a gugli. :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10246 Dátum: 2019. Április 27., 20:27:24 »
Sziasztok!
Nézi valaki a F1 időmérőt? A műsor eleji montázsban lejátszottak egy rock számot, ami baromira ismerős volt valahonnan, de sehogy se akadok a nyomára. A refrénben azt üvöltötték, hogy "Nothing's gonna stop us now.". Biztos valami mozi film előzetesben volt, talán a Feláldozhatók. :nemtudom:

Ez volt az?
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10245 Dátum: 2019. Április 27., 15:19:45 »
Sziasztok!
Nézi valaki a F1 időmérőt? A műsor eleji montázsban lejátszottak egy rock számot, ami baromira ismerős volt valahonnan, de sehogy se akadok a nyomára. A refrénben azt üvöltötték, hogy "Nothing's gonna stop us now.". Biztos valami mozi film előzetesben volt, talán a Feláldozhatók. :nemtudom:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith