Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1085597 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10243 Dátum: 2019. Április 25., 12:11:39 »
Talán mert a Mocsárlény nem annyira ismert DC-s karakter, mint a többiek... nálunk legalábbis.
Online filmezős oldalon biztos meg tudod nézni a film adaptációkat.
Mellesleg a Swamp Thing-nél még képességekről sem nagyon tudok  :-\

Én eddig a "Batman és Harley Quinn"ben és "A Sötét Igazság Ligájá"ban találkoztam vele.
Utóbbiban növények segítségével tudott utazni.
A filmeket pedig majd meglesem valamikor.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10242 Dátum: 2019. Április 25., 10:53:34 »

Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz előtérben a karakter, de trailer alapján ez is ugyanolyan Lovecraft féle filmnek néz ki, mint a Man-Thing film (ami mellesleg direkt DVD filmhez képest meglepően jó volt).
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10241 Dátum: 2019. Április 25., 09:30:16 »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10240 Dátum: 2019. Április 25., 00:28:41 »
Talán mert a Mocsárlény nem annyira ismert DC-s karakter, mint a többiek... nálunk legalábbis.
Online filmezős oldalon biztos meg tudod nézni a film adaptációkat.
Mellesleg a Swamp Thing-nél még képességekről sem nagyon tudok  :-\

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10239 Dátum: 2019. Április 24., 22:38:47 »
Volt mindkettő.

És tényleg!
Ezekről miért nem hallottam eddig?  :headscratch:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10238 Dátum: 2019. Április 24., 22:33:58 »
Volt mindkettő.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10237 Dátum: 2019. Április 24., 21:37:00 »
Az új Mocsárlényt? Egy próbát csak megér...
Volt már belőle rajzfilm + film sorozat és két egész estés film.

Nem a "Man-Thing"re gondoltál? Mert abból biztos, hogy készült film, Swamp-Thing filmről nem tudok.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10236 Dátum: 2019. Április 24., 21:20:16 »
Az új Mocsárlényt? Egy próbát csak megér...
Volt már belőle rajzfilm + film sorozat és két egész estés film.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10235 Dátum: 2019. Április 24., 21:19:09 »
Elmebetegség, én tuti nem nézem  :o

Ezt nézi majd valaki??


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10234 Dátum: 2019. Április 24., 20:58:37 »
Ezt nézi majd valaki??


Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10233 Dátum: 2019. Április 24., 19:20:24 »
A Disney-t én is szoktam szidni, de nem elsősorban a minőség miatt (bár nálam csak minden harmadik-negyedik MCU filmjük merészkedik fel az "átlagos, de szórakoztató" kategória fölé), nekem szimplán sok, hogy megették a Lucasfilmet, a Marvelt és a Foxot, nem egészséges ez a piacnak és a filmgyártásnak sok szempontból sem. Persze ez is nézőpont kérdése a Sonynál például akkor is képtelenek lennének mostanában egy épkézláb filmet összerakni, ha az univerzum kulcsát megkaphatnák cserébe, szóval ehhez képest Mike Egér terjeszkedése nem is nagy ügy. Ettől még káros.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10232 Dátum: 2019. Április 24., 18:07:29 »
Sajnos én se várok semmi jót ettől az X filmtől. Hiszen ahogy Aldarion is mondta, annyi rengeteg probléma volt a film előéletében, hogy az is csoda, hogy végül eljutott a mozikba. Így max meglepni tudnak, ha mégis jó lesz, de ebben kevésbé hiszek. Az hogy esetleg később mi lesz, hogy beépítik-e az MCU-ba, az még nagyon távolinak tűnik. Ártani nem fog a franchise-nak. Legalábbis, ha Pókemberből indulok ki, akkor nem látom azt, hogy ne lenne még potenciál egy másfajta X-Men felállásban. Mert azért azt is ismerjük be, hogy egy-két színészt leszámítva, a többi nem hagyott nagy nyomot az emberben, és tuti, hogy sok ember nem fog könnycseppet hullatni értük.

Azt is egyre jobban látom manapság, hogy divat szidni a Disney-t, pedig azért nem egy példa mutatja, hogy tudnak új életet és lendületet vinni egy-egy projektbe. Itt inkább max azzal nyúlhatnak mellé, ha nem a megfelelő emberekhez jutnak a produkciók. Mert például Abrams (és gárdája) bármennyire is zseniális alkotó, és nem egy filmet tudott fantasztikusan megcsinálni, sajnos a Star Wars nagyon nem az ő terepasztala. Azt sikerült totálisan kinyírniuk, de azt is hozzá kell tenni, hogy az SW rajongókat a legnehezebb kiszolgálni, nagyon kényes terep az övék, mert nincs két olyan rajongó, akik ugyanazt várnák el egy filmtől. Viszont például Fiege bebizonyította, hogy nála jobb ember kezébe nem kerülhettek volna a Marvel filmek, hiszen sikerült egy olyan univerzumot létrehoznia velük, ami egyedülálló a filmek világában. És gondolom, hogy ha arra kerül a sor, akkor az X-Men és az F4 is hozzá fog kerülni, így semmi aggódásra utaló jelet nem látok ezügyben. Amúgy én első körben jobban örülnék ha az F4 kerülne előbb be az MCU-ba.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10231 Dátum: 2019. Április 24., 17:36:00 »
Én az Apokalipszist elég hátra raknám a legjobb X-filmek listáján, de az Elsőket se tenném az élvonalba. Kinek a pap, kinek a papné. :) A Sötét Főnixtől nem igazán várok semmit, viszont szerintem a Fox/Disney összeolvadás a képregényekhez hasonlóan nagy dilemma elé fogja állítani a filmeseket, mert az X-ek akkor működnek a legjobban, ha közük nincs a fő Marvel-sodorhoz. Az MCU-ban is mindenki imádja a szuperhősöket, érdekes lesz ebbe a világba beleszuszakolni azokat, akiket elvileg kitaszít a társadalom. Szép, izgalmas feladat. :)

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10230 Dátum: 2019. Április 24., 11:15:15 »
Nem tudtam, hogy korábban is gáz volt a forgatáson, annyira nem követem a filmes híreket. Szerintem csak azt olvastam, mikor a csaj nyilatkozott.
Nekem bejön az Apokalipszis, bár tagadhatatlan, hogy messze az Elsők a legjobb rész. Sőt, nekem az a valaha készült legjobb szuperhősös film. Fassbander és Bacon nagyot alakítanak és a képi világ is elég tartózkodó, ha szabad ilyet írnom repülő emberekről szóló filmről.

Huh, nekem a dizni nagyon rossz ómen és az érdeklődésem végét jelenti (nem tudom pontosan, hogy jöttek ki Bosszú Angyalai-filmek, de sztem csak az elsőt láttam, meg az Ultron elejét, így részletekbe menően azokról nem tudok nyilatkozni), szóval ha "rossz" is lesz az X-Men 4., nekem még mindig jobb lesz, mint a "jó" Bosszú Angyalai. Ízlések és pofonok.  :lol:

Mondjuk nem izgatom magam annyira, mint mondjuk az Apokalipszisra várva előtt, mert perpill nem ezekre vagyok ráállva, hanem a Dallas eredeti sorozatára, meg a Voltron rajzfilmre.  :cool: Ja, meg tolom a Warcraft 2-t retróból, szóval filmeket most annyira nem nézek.  :brow: Amit nagyon várok viszont (JP-rajongó vagyok), az a Jurassic Park 6 lesz (vagy JW3), de az még két év, ha igaz. :rolleyes:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10229 Dátum: 2019. Április 24., 10:51:22 »
Mérgezett légkör? Amikor elkezdték csinálni, még híre se volt a Disney/Fox egyesülésének, ráadásul már az első tesztvetítések során is katasztrofálisnak minősítette a tesztközönség - ezt még az Apokalipszis sem kapta meg -, ennek köszönhető, hogy noha már 2017-ben végeztek a forgatásával, a tavalyi év jó részében utóforgatásokat csináltak hozzá, a bemutatót meg először 2018. novemberéről 2019. februárjája, majd júniusára tolták el. Szerintem ez elég aggasztó, pedig szeretem az X-ment és szeretném is, hogy jól sikerüljön, de elég szkeptikus vagyok vele szemben az előzmények alapján.

Szerintem az utolsó jó X lesz, mielőtt a dizni elkezdi gyártani a sajátjait. A Főnixet alakító csaj is vmi hasonlót mondott.
Az a baj, hogy Sophie Turner szerint az Apoklipszis volt a széria eddigi legjobb darabja - ő ugye abban debütált -, úgyhogy az ő lelkesedését azért kezeljük fenntartással.

Az meg hogy a Disney átveszi a stafétát nem feltétlen rossz dolog. Persze, úgy fájó, hogy sok bejáratott arcot le fognak cserélni, viszont sok előnye is lesz a dolognak.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10228 Dátum: 2019. Április 24., 06:40:05 »
Szerintem az utolsó jó X lesz, mielőtt a dizni elkezdi gyártani a sajátjait. A Főnixet alakító csaj is vmi hasonlót mondott. Szóval a magam részéről ezt még mindenképpen megnézem, bár szerintem ebben a mérgezett légkőrben már nem tudtak olyan jót csinálni, mint az előző 3 zseniális rész. Kevin Bacon Sebastian Shaw-ja Sidious után az egyik kedvenc filmes gonoszom.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 24., 07:25:18 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10227 Dátum: 2019. Április 23., 21:58:09 »
Nos, ki mit vár majd az X-men széria újabb darabjától, a Sötét Főnixtől?

előzetes alapján azt mondom hogy jó lesz, jobb mint az Apokalipszis  :m-phoenix:

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10226 Dátum: 2019. Április 23., 21:02:38 »
Nos, ki mit vár majd az X-men széria újabb darabjától, a Sötét Főnixtől?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10225 Dátum: 2019. Április 21., 20:27:56 »
És visszatértek  :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10224 Dátum: 2019. Április 20., 13:56:14 »
Lehet, hogy én is pótolom. Már kezdem megszokni Séf bácsit, mint Zod tábornok.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10223 Dátum: 2019. Április 20., 12:34:29 »
Új évad!


Lobo!  ;D
Még az első évadot sem láttam, de most már meglesem.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10222 Dátum: 2019. Április 19., 22:28:51 »
Új évad!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10221 Dátum: 2019. Április 18., 15:09:25 »
Amúgy szerintem nagyon kétségbe lehetnek esve, ha egy ekkora visszatérést/cameót már az előzetesben le kell lőniük.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10220 Dátum: 2019. Április 18., 14:48:00 »


Király!! 

:sm-clap:


Srácok, hétvégén néztem (volna) edzés közben a Jedit. Óvatlan voltam és a '95-ös változatot, tehát a második szinkront indítottam...
Kránitz helyett Hollósi kapkodja idegesítően a levegőt, messze a legbénább Vader, szerencsére utána kukázták. Gesztesi itt éppen Calrissian-t rontja el a tőle elvárható módon, na de amiért a Jedi 2. változata abszolút a döbbenet terméke:

Grúber Hugó Sidious HELYETT Ackbar admirálist viszi.
Jó, Reviczky mondjuk elfogadhatóan nyomja az Uralkodót, de ez olyan, mintha mondjuk lenne Leopard 2-esed, de te inkább a szétpergő T-34-et küldöd a frontra, a Leopard meg műszaki mentesít, vagy mittomén.  :D
Mondjuk nem is bírtam ebben a formában végignézni. Másik kedvenc, mikor az eleve ripacs Stohl (bár a böri után komolyodott) az amúgy sem legizmosabb Ep. IV-ben üvöltözik. Ott az a "jó", mikor Vader a legelején utasítja az egyik tisztet, hogy a melót személyesen kell ellenőriznie, mert "nem lehet fennakadás." A mondat végére látványosan elfogy a levegője, elharapja kompletten, zseniális, nézzétek meg.  :cool:

« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 18., 18:46:53 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10219 Dátum: 2019. Április 18., 13:47:22 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10218 Dátum: 2019. Április 16., 22:27:37 »
Nekem is tetszik! A film nagyon várós! 

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10217 Dátum: 2019. Április 16., 21:46:51 »
Zseniális az új Bosszúállók kedvcsináló. Gyakorlatilag a nosztalgia faktorra építve pörgeti be a népet. A marketingesek maximálisan megérdemlik a kalap emelést...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10216 Dátum: 2019. Április 16., 15:09:06 »
Hmmm...azt hiszem ezt egy kicsit túltolta a néger rohamosztagosunk:
https://tibiatya.blogstar.hu/2019/04/15/a-guardian-szerint-a-tronok-harca-rasszista-mert-nincs-benne-eleg-fekete-szereplo/71468/

Nálam ez már a totális érdektelenségbe tol át egész produkciókat és már csak egy fáradt sóhaj a reakcióm. Abból a SW égisz alatt futó részből nekem viccen kívül annyi maradt meg, hogy a sivatagban van egy nagy, izzadt néger fej és valaki lelövi/leszúrja az öreg Fordot. A Boyega-gyerek több szempontból is hülyeséget mondott, mert azt mondja, ilyen az élet. Ja az ilyen, igen, de ha kicsit megnézné a szemüvege nélkül, a legtöbb esetben (nem mindig persze, mert ILYEN AZ ÉLET) a baráti körök pl elég homogének, ez saját tapasztalat. Színész úr nyilván a Jóbarátokért se adna pénzt, mert az is, hogy micsoda uszító szemét!

Egy abszolutisztikus királyság hivatali apparátusába ugyan ki a sz.r fog bekerülni a középkorban? Északon? Amikor mondjuk két napot mész gyalog, hogy eljuss a szomszéd városba. Szerinte ott is van kvóta? Van píszí? Vagy Boyega ezen véleményét nyilván az egyetemes történelem hosszas tanulmányozása után alakította ki?
Ha annyira ragaszkodna a realitásokhoz, akkor mondjuk úgy 5 perc jelenlét után meglincselnének egy fegyveres idegent. Hosszú szereplés lenne. Még ki se kéne írni a stáblistára.
Egyesek annyira elvakultan hisznek valamiben, hogy a józan eszüket sem használják. Vannak dolgok, amiket egyszerűen nem lehet mindenre kivetíteni.

Ez szánalmas túltolás. Ha nem vallod ugyanazt, mint az amerikai liberális körök, akkor már nyílt rasszista vagy. Ez egy vicc, szerintem az egyetlen védekezési mechanizmus, ha az ember erről nem vesz tudomást és hagyja, hogy az élet visszarendeződjön a normál kerékvágásba. Trónok harca... fullra a középkori Európát koppintja, 100 éves háborút pölö. Jöjjön Idris Elba lovagi páncélban, aztán lesz a filmből egy Gagyi Lovag 2.
Martin Lawrence már "bizonyított" a falon fordítva lógó magyar kellékzászlóval anno.  :-\

Nevetséges.

Mondok mást:
Eddie Murphy korai filmjei mind rasszisták? Mert mondjuk az Amerikába jöttem-ben egy fehér van, az is látványosan dagadt debil. Ja bocs, kettő, mert a másik meg egy gyáva lesifotós-féle.

Ha filmet forgatnánk mondjuk az 1300-as évek Magyar Királyságáról és tegyük fel, nemzetközi siker lenne, ott is jönne a píszí féknyúz, hogy bojkottáljuk Jamie Foxx-ot, mint Csák Máté? Ezt most komolyan kérdem.
Undorító a kizárólag egyirányú, kamu érzékenység, ami a legtöbb, nem agymosott emberből éppen az ellenkező hatást váltja ki. Ez így kettős mérce. Vagy csendőrpertu, ha így jobban tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 16., 15:23:06 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10215 Dátum: 2019. Április 16., 14:17:19 »
Tényleg tudom ajánlani. Nagyon jóféle nosztalgia, kikacsintás, tiszteletadás és önirónia van benne.
Meg jó is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"