Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084236 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10184 Dátum: 2019. Április 14., 23:40:19 »
Minden valószínűség szerint ő fogja játszani, a SHAZAM!-ban pedig executive producerként is részt vett.

https://www.mafab.hu/article/dwayne-johnson-ujabb-reszleteket-osztott-meg-a-shazam-spin-offrol-32
Na hoppá! Érdekes lesz gonoszként látni Johnson-t :cool: Nem is tudom, hogy a DOOM mellett alakított-e még negatív szereplőt más filmben.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10183 Dátum: 2019. Április 14., 22:49:50 »
Na most akkor, hogy is van ez? Anakin/Darth Vader egyensúlyt hozott az Erőbe vagy sem? Ha Palpi életben van, akkor ez nem egy pofánrúgása az eredeti trilógia lényegének?
gyengéd barbár

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10182 Dátum: 2019. Április 14., 20:47:43 »
Valószínű.

Hoppá! A youtube-on volt egy videó, amiben benne volt a Mandalorian előzetese, és úgy tűnik még épp idejében sikerült elcsípnem, mert a youtube törölte.
IG-88!  :ugral:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10181 Dátum: 2019. Április 14., 20:42:45 »
Szerintem már sokadszor megbánta hogy eladta, és azt hogy annak akinek eladta

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10180 Dátum: 2019. Április 14., 20:28:24 »
Ez nem ilyen egyszerű.
Néha 9-et mondott, néha 6-ot, a III. rész után például 6-ot, majd mielőtt eladta az egész céget, 9-et.
Elvileg már a 7., 8. és 9. rész vázlata is meg volt neki, de azt végül a Disney kukázta. Az életrajzában benne van, hogy szerződésben akarta rögzíteni, hogy a Disney az ő vázlatait felhasználva induljon tovább, de Bob Iger erre nem volt hajlandó.
A VII. rész bemutatója után Lucas ki is akadt, hogy semmit sem használtak fel az ötletei közül, bár amikor valami az új részekben nagy felháborodást kelt, akkor mindig jön az ujjal mutogatás, hogy az speciel Lucas ötlete volt. *köhög* Pablo Hidalgo *köhög*

Számomra az is nagyon érdekes, hogy mind a mai napig nem tudjuk, hogy mit gondol Lucas a Solóról.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10179 Dátum: 2019. Április 14., 20:17:36 »
Nem vagyok képben ezekkel az új részekkel, szóval számomra Sidious meghalt a Jediben. Mondom ezt úgy, hogy messze a legjobb SW karinak tartom. Egyedül a fizikai test életbentartását nem tudta ellesni a mesterétől és mivel nyilván más úton próbálkozott, nem is érte el a halhatatlanságot. Qui-Gon, aki sztem klasszisokkal gyengébb, mint Sidious, viszont összességében a legjobb jedi, elérte az öröklétet. A 2000-es évek elején Lucas kijelentette, hogy az egész sztori 6 részes, így kerek a történet, mert Anakinnal kezdődik és ér véget. Ez mondjuk logikus is. Pedig nagyon régen ő is emlegetett 6-9 részt. Ezután pedig eladta a dizninek és olyat tudott mondani, hogy ideje, hogy más gondolja tovább.  :-\
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10178 Dátum: 2019. Április 14., 20:06:18 »
Ezerrel tombol a Star Wars Celebration 2019, ahol a SW IX és a Jedi: Fallen Order mellett más érdekességek is előfordulnak, úgy mint a cosplay. Hát ezt a kettőt úgy éreztem muszály megosztanom veletek:
Az elsőt még egy videóban láttam, és az a szomorú benne, hogy sajnos igaz.
A másodikat még nem láttam, de ötletes, ahogy az áttetsző, kékes Erőszellem hatást megoldotta.

De azért jó látni, hogy vannak néhányan, akik nem feledték el a ma már Legendák kategóriába tartozó karaktereket (Darth Nihilus, Féktelen Mandalore stb.), és nekik öltöztek be.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10177 Dátum: 2019. Április 14., 18:31:35 »
Ezerrel tombol a Star Wars Celebration 2019, ahol a SW IX és a Jedi: Fallen Order mellett más érdekességek is előfordulnak, úgy mint a cosplay. Hát ezt a kettőt úgy éreztem muszály megosztanom veletek:

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10176 Dátum: 2019. Április 14., 14:59:52 »
Nekem baromira nem hiányzik a császár és nagyon nem örülnék, ha vissza hoznák. Meghalt. Ennyi volt.
Hatalmasat fogok csalódni, ha tényleg meglépik.

Szerintem egy olyan hatalomvágyó karakter mint Palpatine, örökké akar élni. Ráadásul a sokak által kedvelt (és a teaserben feliratokkal megidézett) prequelben volt utalás is arra, hogy voltak ilyen irányú Sith tanulmányok, praktikák. Nekem tetszett, amikor a Dark Empire képregényekben visszatért. Voltak további klónjai is (Crimson Empire). Thrawn-nak és Ysardnak is voltak klónjai. Szóval szerintem ez nem áll messze a birodalmi mentalitástól. Megszerezni a hatalmat és megtartani örökre. Ezzel szemben áll a Jedik látásmódja. Lemondani a hatalomról és ezzel elnyerni az örök békét.

Persze marketinges szemszögből nézve ez most egy mentőakció. Rian Johnson gyakorlatilag hülyét/vesztest csinált minden új trilógiás gonosz karakterből. Így most bedobják Palpit, mint húzónevet.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10175 Dátum: 2019. Április 14., 14:41:39 »
Minden valószínűség szerint ő fogja játszani, a SHAZAM!-ban pedig executive producerként is részt vett.

https://www.mafab.hu/article/dwayne-johnson-ujabb-reszleteket-osztott-meg-a-shazam-spin-offrol-32
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10174 Dátum: 2019. Április 14., 14:25:34 »
Már sokadik helyen láttam olyat, hogy a Sziklát Black Adam-re photoshoppolták. Van ennek valami alapja, vagy csak vágyálom a tajongók részéről? Amúgy szerintem jó párosítás lenne.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10173 Dátum: 2019. Április 14., 10:30:58 »
Ha van olyan, aki épp készül megnézni a SHAZAM! c. filmet, az úgy készüljön, hogy a film után KÉT bónusz jelenet is van: az első a vicces rajzos rész után, a második pedig a stáblista végén.

@turkia: az előzménytrilógiát minden gyengesége ellenére én is nagyon szeretem.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10172 Dátum: 2019. Április 14., 09:45:28 »
Az eredeti kánon fanok legkonzervatívabb szárnyának elnökeként és fő Sidious, valamint ep. 3 és ep. 6 drukkerként 😊 talán inkább ki sem fejteném a véleményemet az új részekről, ha már szóba kerültek. De ugye az ízlés kiszámíthatatlan és egyéni, pl én mindig az egyéni sportokat csináltam és egy focilabdára meg csak néznék, hogy mi ez? 😀 Ja, meg én nagyon csípem az ep. 1-et is és büszke vagyok rá. 😀 Sőt, Palpit én sima szenátorként bírom legjobban, mert ott még Sidious arra kényszerül, hogy használja a Palpatine - nevű politikus kamu arcát. Egyszerű, visszafogott, hétköznapi. Vader, meg Tyrannus pedig csak fordítva használják a személyazonosságukat, őket csak elbolondították sith-nek, míg a császár alapszemélyisége inkább Sidious. Legalábbis én így látom.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Április 14., 10:05:04 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10171 Dátum: 2019. Április 14., 00:52:19 »
Nekem baromira nem hiányzik a császár és nagyon nem örülnék, ha vissza hoznák. Meghalt. Ennyi volt.
Hatalmasat fogok csalódni, ha tényleg meglépik.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10170 Dátum: 2019. Április 13., 16:49:20 »

Kíváncsi vagyok, hány SW Kánon fan fogja egekig magasztalni

Nekem is ez jutott eszembe.  ;D

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10169 Dátum: 2019. Április 13., 11:28:04 »
Reménykedem benne hogy J. J. Abrams kissé gatyába rázza a dolgokat. A teaser egyébként spoileres. Most először örültem Palpatine-nak. Elkélne már egy tökös főgonosz. Meglátjuk mennyi szerepet kap majd. Lando sárga ruhája továbbra se tetszik. Tudom árukapcsolás, hogy egy olyan filmre emlékeztet, ami nekem speciel nem jött be annyira.

Kíváncsi vagyok, hány SW Kánon fan fogja egekig magasztalni J.J.-t és Palpatine visszatérését (már ha ez igaz) főleg annak tudatában, hogy jó néhányuk pont amiatt gyűlöli a Sötét Birodalom trilógiát, miért annak idején visszahozták az Uralkodót az élők közé.
Az előzetes meg, hát nem tudom. A TFA és a TLJ után már se túl sok hitem, sem pedig bizalmam nem maradt ebben a mostani trilógiában.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10168 Dátum: 2019. Április 12., 22:40:12 »
Nekem igen csak bejön az SW IX-részének első trailer-e főleg ha az lesz benne amire gondolok  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10167 Dátum: 2019. Április 12., 21:18:48 »
Reménykedem benne hogy J. J. Abrams kissé gatyába rázza a dolgokat. A teaser egyébként spoileres. Most először örültem Palpatine-nak. Elkélne már egy tökös főgonosz. Meglátjuk mennyi szerepet kap majd. Lando sárga ruhája továbbra se tetszik. Tudom árukapcsolás, hogy egy olyan filmre emlékeztet, ami nekem speciel nem jött be annyira.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10166 Dátum: 2019. Április 12., 19:25:07 »
Egy kis Star Wars!  :hzs-darthvader: :hzs-r2d2: :hzs-darthmaul:


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10165 Dátum: 2019. Április 03., 17:38:57 »
Ez a Joker film elég szörnyűnek ígérkezik! Nem hozott lázba!




Ez annál inkább!!




Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10164 Dátum: 2019. Március 29., 20:42:07 »
Már csak 2 rész és véget és a Gotham sorozat!  :(  Sajnálom nagyon, szerintem a legjobb DC sorozat volt! A végén megjelenik Batman is, de szerintem csak egy Smalville megjelenés lesz! Milyen jó lenne, hogy a következő évben folytatódna a sorozat de már Batman címen! Nézte valaki az elejétől?? Szerettétek??


Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10163 Dátum: 2019. Március 29., 12:45:15 »
Na csodálod? Mégiscsak egy rendben vagyunk. Így minden rendben.
Döntsd már el végre: egy rendben vagytok benne, vagy minden rendben?
:badteeth: Ott a pont.
HeirToGrievous. Felveszünk. Csak valaki le ne töröljön.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10162 Dátum: 2019. Március 29., 12:34:43 »
Na csodálod? Mégiscsak egy rendben vagyunk. Így minden rendben.
Döntsd már el végre: egy rendben vagytok benne, vagy minden rendben?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10161 Dátum: 2019. Március 29., 12:06:43 »
A rím a fontos nem a szöveghűség. A HP magyarországi képviselete is biztos örült a LaserJet említésének a Kacsamesékben.
:lol: Ez elég Recsis hozzászólás volt.
Na csodálod? Mégiscsak egy rendben vagyunk. Így minden rendben.

Lehet, nekem is be kellene szállnom a rendbe, hogy rendben legyenek a dolgok, rendben?
Hát így első pillantásra Rend-esnek tűnsz,az arcodat se dobja fel a körözési Rend-szer, de a Rend kedvéért egy felvételi tesztet ki kéne tölteni. Ha azzal minden Rend-ben, akkor részemről Rend-ben.

Ez igazán Rend-es tőled, és ez az ajánlat valóban Rend-kívüli, és szerintem el is fogadom, mert ha ilyesmiről van szó, általában Rend-íthetetlen vagyok, mint az a bizonyos ólomkatona.
De előbb talán jobb lenne, ha el-Rend-ezném ügyeimet (úton van még egy Rend-elésem, de még nem érkezett meg) és Rend-be szedném magam, mert Rend-szerint én ilyen vagyok, bár megesik, hogy néha kicsi Rend-ezetlennek tűnök, mert a szél szétfújja a hajam. A Rend-szabályokat azért majd igyekszem Rend-re betartani, de azért remélem, hogy a Rend-eletek betartását nem veszitek olyan szigorúan, mint a Rend-őrök.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10160 Dátum: 2019. Március 29., 11:49:36 »
A rím a fontos nem a szöveghűség. A HP magyarországi képviselete is biztos örült a LaserJet említésének a Kacsamesékben.
:lol: Ez elég Recsis hozzászólás volt.
Na csodálod? Mégiscsak egy rendben vagyunk. Így minden rendben.

Lehet, nekem is be kellene szállnom a rendbe, hogy rendben legyenek a dolgok, rendben?
Hát így első pillantásra Rend-esnek tűnsz,az arcodat se dobja fel a körözési Rend-szer, de a Rend kedvéért egy felvételi tesztet ki kéne tölteni. Ha azzal minden Rend-ben, akkor részemről Rend-ben.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10159 Dátum: 2019. Március 29., 11:44:00 »
A rím a fontos nem a szöveghűség. A HP magyarországi képviselete is biztos örült a LaserJet említésének a Kacsamesékben.
:lol: Ez elég Recsis hozzászólás volt.
Na csodálod? Mégiscsak egy rendben vagyunk. Így minden rendben.

Lehet, nekem is be kellene szállnom a rendbe, hogy rendben legyenek a dolgok, rendben?  :brow:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10158 Dátum: 2019. Március 29., 11:42:01 »
A rím a fontos nem a szöveghűség. A HP magyarországi képviselete is biztos örült a LaserJet említésének a Kacsamesékben.
:lol: Ez elég Recsis hozzászólás volt.
Na csodálod? Mégiscsak egy rendben vagyunk. Így minden rendben.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10157 Dátum: 2019. Március 29., 11:38:38 »
A rím a fontos nem a szöveghűség. A HP magyarországi képviselete is biztos örült a LaserJet említésének a Kacsamesékben.

:lol: Ez elég Recsis hozzászólás volt.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10156 Dátum: 2019. Március 29., 11:36:47 »
A rím a fontos nem a szöveghűség. A HP magyarországi képviselete is biztos örült a LaserJet említésének a Kacsamesékben.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10155 Dátum: 2019. Március 29., 11:30:45 »
Mackó, s ti többi fickó, <<---- Mi a frászt akar ez lenni?!
Tigris, Malacka, Zsebibaba, Füles, Bagoly és a többiek.
Szívesen.  :brow:

Az odáig oké, de ez a rész csak számomra értelmetlen és magyartalan?  :headscratch:

A másik kedvencem pedig a "Vuk" főcímdalából ez a sor:
"Azt beszélik róla, ravasz, mint a róka."
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."