Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084990 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9794 Dátum: 2018. Február 16., 18:29:49 »
Egy újabb Tűzgyűrű - Lázadás trailer


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9793 Dátum: 2018. Február 16., 11:30:40 »
Én nem értek a DC-hez, úgyhogy nincs okom kételkedni Mark Millar Zöld Lámpásról való véleményében (gondolok itt a sárga színre való allergiára). Ahogy ebbe a témába beleszólnom sem kéne, de azért megteszem. De ha tényleg ez a helyzet a karakterrel (tudom viszont, hogy sok "Zöld Lámpás" van), azt tényleg elég nehéz hihetően, magabiztosan, nem komolytalanul, pláne "realistán" adaptálni. Supermannek hosszú tömött sorokban lehetne taglalni, mi mindenre képes, amihez képest a gyenge pontjai szűkösnek, a jelleme meg felszínesnek tűnik.
Millar nem egy olyan folyton baromságokat művelő pofa, tudtommal számos nagy sikerű sztori származik a tollából.

Ettől még képes hülyeségeket beszélni, ahogy a cuccai közt rendszerint a két véglet van jelen valamiféle vegyítés helyett.  :nezze:

Figyelj, mikor Grootot vagy Rocketet képesek teljesen hihetően ábrázolni filmen nem beszélve olyan képtelen karakterekről, mint Taserface
 :'D , akkor ne már egy cirka 3600 fős űrrendőrség legyen az az elképzelhetetlen dolog, amit már lehetetlen hitelesen vászonra vinni főleg úgy, hogy még, ha Jordan elég generic volt néha Johns előtt, azért Gardner, Rayner és Stewart is elég erős személyiségjegyekkel rendelkeznek, amiből simán lehet építkezni...

Én azt mondom, hogy vetnie kellene egy pillantást a Donner-féle Supermanre. Karakterek először, harc, akció másodszor. Azért buknak bele a Superman sztorikba, mert kaparnak mint az állat, hogy behozzanak egy ugyanolyan erős ellenfelet, mint ő. Érdekes módon egy csavaros Lex Luthor terv mindig jobban elsült idáig, mint bármilyen mega ellenség, aki mellett sokkal nehezebb egy valamire való sztorit elmesélni (leszámítva a Superman 2-t). Meg lehet nézni a Lois&Clarkot és a Smallvillet is, érdekes módon mindkettő sikeres sorozat volt.

Pontosan, de elég a Supergirl sorozatot venni, amiben már lefektették, hogy Supergirl alapjáraton erősebb, mint Superman, de mégis megtalálják a módját, hogy Luthor anyuka komoly fenyegetés legyen... persze távol álljon tőlem, hogy éltessem a sorozatot elvégre az Arrowverse több szempontból a béka segge alatt sincs, de valahogy mégis meg tudták ragadni az alapokat jobban, mint az elmúlt 10 év DC filmjei, vagy hét év képregényei...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9792 Dátum: 2018. Február 16., 10:17:17 »
Én azt mondom, hogy vetnie kellene egy pillantást a Donner-féle Supermanre. Karakterek először, harc, akció másodszor. Azért buknak bele a Superman sztorikba, mert kaparnak mint az állat, hogy behozzanak egy ugyanolyan erős ellenfelet, mint ő. Érdekes módon egy csavaros Lex Luthor terv mindig jobban elsült idáig, mint bármilyen mega ellenség, aki mellett sokkal nehezebb egy valamire való sztorit elmesélni (leszámítva a Superman 2-t). Meg lehet nézni a Lois&Clarkot és a Smallvillet is, érdekes módon mindkettő sikeres sorozat volt.

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9791 Dátum: 2018. Február 16., 09:55:47 »
Én nem értek a DC-hez, úgyhogy nincs okom kételkedni Mark Millar Zöld Lámpásról való véleményében (gondolok itt a sárga színre való allergiára). Ahogy ebbe a témába beleszólnom sem kéne, de azért megteszem. De ha tényleg ez a helyzet a karakterrel (tudom viszont, hogy sok "Zöld Lámpás" van), azt tényleg elég nehéz hihetően, magabiztosan, nem komolytalanul, pláne "realistán" adaptálni. Supermannek hosszú tömött sorokban lehetne taglalni, mi mindenre képes, amihez képest a gyenge pontjai szűkösnek, a jelleme meg felszínesnek tűnik.
Millar nem egy olyan folyton baromságokat művelő pofa, tudtommal számos nagy sikerű sztori származik a tollából.

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9790 Dátum: 2018. Február 15., 20:49:15 »
Szerintem nem rossz  :dc-batman:


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9789 Dátum: 2018. Február 15., 19:34:54 »
"Szerintem nagyon egyszerű a történet - ezek a karakterek nem a vászonra valók, és ezt elkötelezett DC-rajongóként mondom, aki sokkal jobban kedveli ezeket a hősöket a Marvel figuráinál. Superman, Batman és Wonder Woman a kedvenceim, de úgy gondolom, hogy Batman kivételével ezek a karakterek nem a titkos személyazonosságuk, sokkal inkább a különleges képességeik alapján épülnek fel. Ezzel szemben a Marvelnél sokkal fontosabb a karakter, Peter Parker, Matt Murdock vagy az X-Men tagjai mind a személyiségük okán olyan közkedveltek. A DC esetében - Batmant leszámítva - egyáltalán nem ez a helyzet. Batmant meg lehet érteni, tudunk érte aggódni, de ott van a Zöld Lámpás, akinek gyűrűje lehetővé teszi, hogy bármilyen tárgyat létrehozzon, a gondolataival zöld plazmanyalábokat kreáljon, viszont allergiás a sárga színre. Ebből hogy lehet filmet csinálni? '52-ben még volt értelme az egésznek, de ma a közönség nem tud vele mit kezdeni.

Az emberek nem fognak szeretni a véleményemért, de ott van a bizonyíték. Láttuk, hogy nagy rendezők, nagy írók, nagy színészek dolgoztak tonnányi összegből, és mégsem működnek ezek a filmek. Azt hiszem, túlságosan sok idő telt el a keletkezésük óta, olyan öregesnek tűnik az egész, a srácok rájuk néznek, és egyáltalán nem tartják menőnek. Még Supermant sem - én hiába imádom, ha egy olyan Amerikához tartozik, ami nem létezik többé. A huszadik századi Amerikát képviseli, akkor volt a fénykora."-Mark Millar

Két szó: Captain America. <- Ez a két szó után mégis mi a jó francról beszél?  :headscratch: A DC-nél másabb a dinamika, mindig is az volt, de ez nem ok arra, hogy ott tartsanak, mint a "DC fanok", akik DC képregényt max borítóról láttak azt is eléggé távolról... most komolyan a karaktereket hibáztatni, hogy a "nagy" :omg: rendezők "nagy" :omg: színészek nem tudnak velük mit csinálni? Értem, hogy a nagy rebootmániában a DC 99,999999999%-át kidobták a maradékot meg átírták, de most ez azt is jelenti, hogy minden létező történet, ami nem arról szólt, hogy ott egy S most borulj térdre már nem létezik? Semmi 2011 előttről? Mi lenne, ha egyszer nem kifogásokat keresnének, hanem egyszerűen odaraknák magukat és megpróbálnák elolvasni az alapanyagot, amiből dolgoznak? Remek, hogy megvan az összes karakterük, ha egyiket sem tudják használni...  :nezze:

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9788 Dátum: 2018. Február 15., 12:52:36 »
Nekem ez a film kimaradt.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9787 Dátum: 2018. Február 15., 09:31:44 »
...A huszadik századi Amerikát képviseli, akkor volt a fénykora."-Mark Millar
"KABUMMM!!!" - Michael Bay  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9786 Dátum: 2018. Február 15., 08:19:35 »
"Szerintem nagyon egyszerű a történet - ezek a karakterek nem a vászonra valók, és ezt elkötelezett DC-rajongóként mondom, aki sokkal jobban kedveli ezeket a hősöket a Marvel figuráinál. Superman, Batman és Wonder Woman a kedvenceim, de úgy gondolom, hogy Batman kivételével ezek a karakterek nem a titkos személyazonosságuk, sokkal inkább a különleges képességeik alapján épülnek fel. Ezzel szemben a Marvelnél sokkal fontosabb a karakter, Peter Parker, Matt Murdock vagy az X-Men tagjai mind a személyiségük okán olyan közkedveltek. A DC esetében - Batmant leszámítva - egyáltalán nem ez a helyzet. Batmant meg lehet érteni, tudunk érte aggódni, de ott van a Zöld Lámpás, akinek gyűrűje lehetővé teszi, hogy bármilyen tárgyat létrehozzon, a gondolataival zöld plazmanyalábokat kreáljon, viszont allergiás a sárga színre. Ebből hogy lehet filmet csinálni? '52-ben még volt értelme az egésznek, de ma a közönség nem tud vele mit kezdeni.

Az emberek nem fognak szeretni a véleményemért, de ott van a bizonyíték. Láttuk, hogy nagy rendezők, nagy írók, nagy színészek dolgoztak tonnányi összegből, és mégsem működnek ezek a filmek. Azt hiszem, túlságosan sok idő telt el a keletkezésük óta, olyan öregesnek tűnik az egész, a srácok rájuk néznek, és egyáltalán nem tartják menőnek. Még Supermant sem - én hiába imádom, ha egy olyan Amerikához tartozik, ami nem létezik többé. A huszadik századi Amerikát képviseli, akkor volt a fénykora."-Mark Millar

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9785 Dátum: 2018. Február 13., 22:45:03 »
A Fekete Párduc sokkal jobb lett, mint vártam. Mondjuk elég buta filmre számítottam a bemutató alapján, szóval ez önmagában nem nagy szó. :D De tényleg nézhető lett, volt már ennél rosszabb Marvel film mostanság.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9784 Dátum: 2018. Február 10., 19:03:30 »
Én most nem mondok egy rossz szót se Bay-re, amióta olvastam, hogy ő viheti filmre Duke Nukem karakterét, John Cenával a főszerepben. Basszus, ha hű marad magához - akciók, szexizmus, robbanások, amerikai zászlók, fekete helikopterek - ironikus módon eséllyel ez lehet minden idők legjobb videojáték adaptációja...

[ig]https://vignette.wikia.nocookie.net/herofanon/images/b/bf/Mzl.iaprqllk.png/revision/latest?cb=20150206003600[/img]

Mondjuk van egy oylan sanda gyanúm, hogy Duke-ot és Lobot egyszerre nem húzzabe.

Az egyik franchise talán megmenekül. :D

Bár lehet, hogy azt is bevállalja producerként.  :dry:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9783 Dátum: 2018. Február 10., 18:49:58 »
De mit keres a képen Arnie, kiszőkítve?  :badteeth:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9782 Dátum: 2018. Február 10., 18:04:54 »
Én most nem mondok egy rossz szót se Bay-re, amióta olvastam, hogy ő viheti filmre Duke Nukem karakterét, John Cenával a főszerepben. Basszus, ha hű marad magához - akciók, szexizmus, robbanások, amerikai zászlók, fekete helikopterek - ironikus módon eséllyel ez lehet minden idők legjobb videojáték adaptációja...

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9781 Dátum: 2018. Február 09., 16:38:12 »
Február 24-én szombaton 14: 00-kor az AMC tv csatornán sorozat indul „A képregények titkos története” címmel. Az első rész a Marvel igazi hősei címet viseli.

A dokumentumfilm producere a The Walking Dead képregény atyja, Robert Kirkman. A műsorban betekintést nyerhetünk abba, hogy milyen történetek, események és személyek játszottak szerepet a képregények világának átformálásában. Interjúk formájában olyan ikonikus hírességekkel is találkozhatunk, mint Stan Lee, Patty Jenkins, Lynda Carter, Kevin Smith, Famke Janssen, J.K. Simmons, Michelle Rodriguez vagy Todd McFarlane és még sokan mások.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9780 Dátum: 2018. Február 09., 09:27:07 »
Nem tudom, a film milyen lenne, de az egy percre jutó robbanások száma az egeket verné.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9779 Dátum: 2018. Február 09., 08:54:39 »
Úgy érzem, a DC végképp elengedi ezt a hülye "minőség" dolgot, belátták, hogy nekik ez végképp nem megy...

http://comicbook.com/dc/2018/02/08/michael-bay-lobo-movie-dc-films-warner-bros/

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9778 Dátum: 2018. Február 08., 20:26:24 »
Hát nem! Pedig vártam már, hogy láthassam Venom-t!  :( Ez olyan Új Mutánsos bemutató volt!  :(

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9777 Dátum: 2018. Február 08., 17:52:53 »
Hmm nem mutatnak sokat. :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9776 Dátum: 2018. Február 08., 12:02:48 »
... és filccel rárajzoltuk a fejére a denevér álarcot...
Meg denevér-bimbót.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9775 Dátum: 2018. Február 07., 20:16:10 »
Mindenkinek van egy kép a fejében, "hogyan kell kinéznie" a filmes Rozsomáknak... aztán amit majd mellétesz a filmes studió, vagy bejön az embernek, vagy nem. Például én örülök, hogy Tom Hardyt ellőtték Venomra, mert nekem egyáltalán nem jönne be a szerepben, nem is tudom, miért találták ki. Lehet, hogy megint a bevált recepthez fognak nyúlni - mint Jackman esetében is-, és egy totál ismeretlen arcot rántanak elő a kalapból. Talán így jobban járunk, mint hogy végigzongorázzák a hollywoodi sztárokat, és naponta más nevet dobnak be a köztudatba.

Kicsit idevág, hogy amikor kölyökként megtudtuk, hogy George Clooney lesz Batman, előkaptunk egy TVR7 újságot, és filccel rárajzoltuk a fejére a denevér álarcot, hogy meglássuk, hogy fog festeni, mint Batman...  ;D

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9774 Dátum: 2018. Február 07., 19:54:25 »
Visszatérve Rozsomák-színész kérdésre: Eastwoodot én kifejezetten nem tartom jó ötletnek, és ennek csak az egyik eleme az, hogy ugyanúgy túl magas, mint Jackman.
De legfőképpen azért, mert túlságosan hasonlítana Jackman verziójára.
Tényként kezelhető, hogy nagyon sokáig fogják összehasonlítgatni az újat Jackmannel, és személy szerint Eastwood castingolása csak rátenne erre még egy lapáttal. Egy jó nagy lapáttal.
Nem az lenne a cél, hogy úgy kapjunk egy szerethető, de utálható, viszonylag képregényhű Rozsomákot, hogy segítsen elfelejteni az előzőt? Hogy attól egy eltérő verziót kapjunk? Holland (de még Garfield) Pókija se hasonlít Maguire verziójára, mégis még mindig folynak a csatarozások a pártok közt. Ez csak durvább lenne, ha egy, az előzőre arcban, alkatban, stílusban is hasonlítóval akarnának "elszakadni" attól.

Ilyen alapon miért rajzolja ugyanúgy Rozsomákot

Byrne



Silvestri



Jim Lee



és a többiek?

Szerintem egyáltalán nem zavaró, ha hasonlít az előzőre, és az sem baj, ha nem. Legyen jó színész és higgyem el neki, hogy ő Rozsomák, ahogy Jackmanről már az első film első jelenetétől fogva elhittem. (Például sem Maguire-ről, sem Garfieldről nem hittem el, hogy ő Peter Parker, pedig ég és föld voltak.)

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9773 Dátum: 2018. Február 07., 19:01:55 »
 Visszatérve Rozsomák-színész kérdésre: Eastwoodot én kifejezetten nem tartom jó ötletnek, és ennek csak az egyik eleme az, hogy ugyanúgy túl magas, mint Jackman.
De legfőképpen azért, mert túlságosan hasonlítana Jackman verziójára.
Tényként kezelhető, hogy nagyon sokáig fogják összehasonlítgatni az újat Jackmannel, és személy szerint Eastwood castingolása csak rátenne erre még egy lapáttal. Egy jó nagy lapáttal.
Nem az lenne a cél, hogy úgy kapjunk egy szerethető, de utálható, viszonylag képregényhű Rozsomákot, hogy segítsen elfelejteni az előzőt? Hogy attól egy eltérő verziót kapjunk? Holland (de még Garfield) Pókija se hasonlít Maguire verziójára, mégis még mindig folynak a csatarozások a pártok közt. Ez csak durvább lenne, ha egy, az előzőre arcban, alkatban, stílusban is hasonlítóval akarnának "elszakadni" attól.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9772 Dátum: 2018. Február 07., 16:31:07 »
Ez tuti! Kábel nagyon király!   ;D


Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9771 Dátum: 2018. Február 06., 18:56:01 »
Rémálom a Jurassic utcában. :D Készítsünk még egy D-Rex-et és toljuk be egy ketrecben egy állófogadásra, mi baj lehet belőle?  :badteeth:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9770 Dátum: 2018. Február 06., 17:23:14 »
Igen-igen!!! JP otthonnézős de az Avengers az tuti mozi lesz!  ;D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9769 Dátum: 2018. Február 05., 23:53:41 »
Ja, jónak ígérkezik.  :)

Viszont azért a Super Bowl a Solo-n kívül hozott pár új előzetest. Például egy Avengers TV-spotot:

És egy új Jurassic World előzetest is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9768 Dátum: 2018. Február 05., 17:39:20 »
Nem rossz! Közben itt egy hosszabb verzió is!


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9767 Dátum: 2018. Február 05., 08:05:54 »
Ugyan megfogadtam, hogy moziban már ilyet nem, valószínűleg tartom is, de ez a trailer azért pöpec lett, főleg Lando:D


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9766 Dátum: 2018. Február 04., 23:43:16 »
Szerintem Scott Eastwood is eléggé jól meg tudná formálni Farkas karakterét



Ez azért vicces, mert emlékszem, az akkor még ismeretlen Hugh Jackmant emelték ki egyedül az első X-Men filmből a jó öreg Cinemában, és azt írták, hogy a mogorva nézése Clint Eastwoodot idézi.  :D

Szerintem Scott Eastwood is eléggé jól meg tudná formálni Farkas karakterét

Meglepően fura választás lenne  :headscratch:



Jó látni még régi motorosokat.  :D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9765 Dátum: 2018. Február 02., 22:07:17 »
Szerintem Scott Eastwood is eléggé jól meg tudná formálni Farkas karakterét

Meglepően fura választás lenne  :headscratch: