Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1089159 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9644 Dátum: 2017. Június 10., 20:58:20 »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9643 Dátum: 2017. Június 10., 16:17:52 »
Hű. Jól néz ki.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9642 Dátum: 2017. Június 10., 13:19:59 »
Már most imádom!!  :woot:


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9641 Dátum: 2017. Június 05., 22:24:44 »
A Gyémántok című film Robert Shaw-val nincs meg valakinek?  :headscratch:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9640 Dátum: 2017. Május 25., 18:56:39 »
Valerian Final Trailer:


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9639 Dátum: 2017. Május 24., 17:04:55 »
Poénban és akcióban nem lesz hiány!  ;D  :sm-clap:


Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9638 Dátum: 2017. Május 23., 17:20:11 »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9636 Dátum: 2017. Május 19., 12:40:01 »
Na megnéztem az új Alient. Kezdeném a szereplőkkel. Tök jellegtelen és felesleges mindenki. Azt vártam, hogy végre dögöljenek meg. A főszereplőnő is annyira jellegtelen, hogy meg kellett néznem a karaktere nevét imdb.-n. Egyedül Danny McBride karaktere volt aki miatt egy kicsit izgultam. A film Alienhez hasonlóan lassan indul, aztán leszállnak a bolygóra. És a két hülye tyúk amit leművel a leszállókompban az konkrétan azért kiállt, hogy haljatok meg szenvedve ti szerencsétlen hülyék! Szerencsére az egyiknek széttépték a fejjét a másik élve elégett.  Aztán a Neomorph-ok. Kis spórából kb. egy óra alatt óriássá fejlődő lények amik már a kikelésük pillanatában rohadt veszélyesek, viszont szerintem marhára nem volt ötlet, hogy nézzenek kis ezért tök jellegtelen alien utánzatok. A szereplők közül pedig tényleg egyik hülyébb mint a másik! De tök komolyan. Elkódorkok egy idegen lényekkel teli bolygón amiből semmi baj nem lehet aztán csodálkozok, hogy a fejem letépi egy szörnyeteg.  #-o A Két Fassbender meg nagyon sok volt. A Film közepe megint unalomba fullad, az androidoknak van egy meleg pillanata, aztán kiderül a nagy igazság. David kiírtotta a mérnökök anyabolygóját, felhasználta a kisérletehihez Noomi Rapace-t, és a különböző mutánsok keresztezéséből ő hozta létre az Alient. Ime a nagy talány megfejtése. Innen származnak. (Mondjuk ez önmagában nem baj csak ez se volt normálisan előhozva.)Az újdonsült kapitány is egy barom! Bakker egy kettyós androdi azt mondja egy marha nagy tojás szerű izére "Nézzen bele!" Minden épkézláb ember headshoot a robotnak aztán szétlövöm a tojásokat és bumm. De ez nem. Belenéz.  Aztán a két robot harca ami marha látványos, csak nem kell egy alien filmbe. Teljesen karakteridegen jelenet volt. Az Xenomorph viszont konkrétan gyönyörű. A CGI. tényleg tökéletes, amikor megszületik mondjuk az megint nekem fura volt. Kicsit Űrgolyhós volt már azt vártam mikor kezd el énekelni. Brutalitásban, látványban, darálásban azt hozzá kell tenni tökéletesen hozza azt amit egy Alien filmtől elvárunk.Amikor megjelenik a Xenomorph konkrétan darál. Egyetlen egy nagy gond van. A legjobb pillanatokat szinte mind elspoilerezte a trirelekben... Aztán sikerül megöljük a Xenomorphot és megyünk vissza a hajóra. Tök egyértelmű volt, hogy David megy velük nem Walter, de mindegy. És megjelenik még egy xeno. Az hogy a palit abban a két másodpercben fertőzi meg amikor az arcára ugrott a parazita (Igaz közben beszélt) vagy David csinált valamit nem derült ki, lényeg a maradék két felesleges karaktert megöli aztán egy teljesen káoszba fulladt jelenetben kilökik az űrbe. És persze a női főhős az utolsó pillanatban rájön, hogy David jött velük, de akkor már a hibernátorban van, szóval bukta 2000 valahányszáz ember ott van kiszolgáltatva az őrült robotnak aki két parazita embriót kiányva elindult vidáman sétálgatva a hajón. Snitt vége. A film amúgy tele van következetlenségekkel. Nem tudom hány millisó csillagkilóméterről simán megmondjuk, azt hogy a bolygó lakható, de azt, hogy van rajta egy város azt már nem. Meg se lepődik senki az idegen űrhajón, senki nem agyal azon, hogy a férje felesége kimurgel a két főhőst leszámítva. A két egyforma robotba nincs beleépítve semmiféle azonosító, vagy ha bele is van senkinek eszébe nem jut, hogy nézzük már meg biztos, hogy az jött vissza. Ha meg nincs bennük ilyen akkor simán headshoot. Könyörgöm ez egy tárgy, nem kockáztatok. Amikor a végén a hajóelkezdi ordibálni, hogy ismeretlen organizmus van a fedélzeten a négy még életben lévő szereplő közül kettő ezzel nem törődve a zuhany alat szexel. James Franco, a filmben kb. 15 másodpercig szerepel ( nem mintha bánnám) Noomi Rapace akinek szerintem a karakterével végig lehetett volna az egészet vinni, szerepel egy képen azán látjuk a kipreparált hulláját és benne van egy jelenetben amit a filmben nem látunk. Ez a Katherine Waterston pedig egy borzazstóan gyenge főkarakter. Na és igen a karakterek. Mint már mondtam mind tök hülye! A legtöbben abba halnak bele, hogy hülyék. Kodorognak egy idegen bolygón, szétvállnak egy idegen bolygón, stb. Megmondom nagyon hiányérzet maradt bennem utána. Nem is az alien a főgonosz, hanem David. Egyszerübb lett volna ha Alien cím helyet David címet kap.


Ami a legjobban hiányzik az a katarzis.Az amit az Alien filmek után éreztél.Ez egy rohadt megölnhetetlen dög.Semmi ilyen nem volt.Sőt volt amikor a végét vártam... :( Remélem valamit mutat a folytatásban Scott mert nagyon azt látom rátért arra az utra, amivel simán tönkre tudja vágni az egészet. Én személy szerint örülnék ha nem ő írná és rendezné a folytatást,( alá van írva már a szereplőválogatás megy) mert szerintem most már ő is csak pénzt keres az unokáknak és így pedig szerintem sokunk kedvenc szörnye áldozatul fog esni a producereknek...

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9635 Dátum: 2017. Május 18., 22:11:42 »
Jó lesz ez az új Star Trek. Én a régieket is láttam mind.
hm, és kapunk egy újabb szuperhőst is - fekete Villám - tuti összehozzák majd az Arrow-Flash világgal  :sm-clap:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9634 Dátum: 2017. Május 18., 20:07:52 »
Nem tűnik rossznak! Én a régi Star Trek tv sorozatokat nem néztem, de ezt fogom!  :)

Én meg ezt találtam! Vajon része lesz ez is az Arrow-Flash univerzumnak??  :headscratch:



Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9633 Dátum: 2017. Május 18., 17:33:10 »
Zaphod Beeblebrox halhatatlan szavaival élve: "Indulunk!" :pogo: :D




Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9632 Dátum: 2017. Május 16., 09:16:06 »
Már rég megszületett az a gyermek, aki azt fogja mondani egy napon, hogy "Apu, ne fárassz már a baromságaiddal, Vasember annyira ciki, tiszta 2000-es évek."
Remélem, nem az enyém, mert szájon is vágom.  :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9631 Dátum: 2017. Május 16., 00:25:41 »
Én már el se tudnám képzelni a mozit képregényfilmek nélkül. Oké a western filmeknek leáldozott és a disco korszaknak is vége, de szuperhős filmek mindig lesznek. :rolleyes:

Meg leáldozott a klasszikus horrnak, slasher horrornak, a musicaleknek, a klasszikus akciófilmeknek, az ókori szandálos filmeknek, az olasz új hullámnak és - SZVSZ - le fog a szuperhős filmeknek is. Még csak a második évtizedében vagyunk benne. Már rég megszületett az a gyermek, aki azt fogja mondani egy napon, hogy "Apu, ne fárassz már a baromságaiddal, Vasember annyira ciki, tiszta 2000-es évek."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9630 Dátum: 2017. Május 15., 22:42:38 »
Én már el se tudnám képzelni a mozit képregényfilmek nélkül. Oké a western filmeknek leáldozott és a disco korszaknak is vége, de szuperhős filmek mindig lesznek. :rolleyes:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9629 Dátum: 2017. Május 13., 20:30:29 »
Tippre: 2028

És akkor végre beköszönthet a "nagy űropera-filmes korszak".  :pogo: :lol:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9628 Dátum: 2017. Május 13., 17:18:40 »
Ez már nekem is eszembe jutott, hogy a "nagy képregényfilmes korszak" lecsengése előtt, egy utolsó nagy durranásként a stúdiók még eladják a "Marvel vs DC" témájú filmeket, így kiszivattyúzzák az utolsó centet is a műfajból.
Tippre: 2028
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9627 Dátum: 2017. Május 13., 15:09:45 »
Ma újranéztem az Ant-Man mozit és a következő gondolatom támadt. Ha a Marvel mellett a DC is erőre kap semmi sem állhat egy DC vs Marvel mozi útjába. Három órás lesz, és fél perces cameókból fog állni. :)

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9626 Dátum: 2017. Május 05., 20:53:21 »
ITT összegyűjtötték az összes Eddigi Star Wars trailert. Még mindig a VII-nek a legütősebb  :hzs-darthvader:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9625 Dátum: 2017. Május 03., 18:35:23 »
Én nagyon várom már, tetszett az eddigi összes rész!  :m-dd:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9624 Dátum: 2017. Május 03., 17:58:51 »
Jó lesz ez. Bár a Vasökölt meg még kell néznem előtte,  de már nagyon várom.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9623 Dátum: 2017. Május 03., 16:08:09 »
Lil-vengers:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9622 Dátum: 2017. Április 27., 14:25:46 »
A Verdák 3 akkor egyenlő a Rocky 4-gyel?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9621 Dátum: 2017. Április 25., 16:54:21 »
Ismét egy folytatás!


Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9620 Dátum: 2017. Április 24., 07:42:24 »
Ez is része az MCU-nak?

Aham, ezzel meg a New Warriors-szal nyitnak a YA irányzat felé :)

Már olyat is olvastam, hogy a Légió is része, de az nagy szégyen lenne!

Nope. A Marvel Television ott van a készítők közt - kényszerből - , de az a Fox projektje és elvileg a Fox X-Men univerzumába tartozik persze ez sikerfüggő náluk...

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9619 Dátum: 2017. Április 23., 20:01:55 »
Már olyat is olvastam, hogy a Légió is része, de az nagy szégyen lenne!

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9618 Dátum: 2017. Április 23., 19:34:21 »
Ez is része az MCU-nak?
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9617 Dátum: 2017. Április 23., 18:06:38 »
Ennek olyan Smallville feelingje van.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9616 Dátum: 2017. Április 23., 15:42:38 »
Sziasztok!

A Légió sorozatot nézte valaki? Szerintem kegyetlen rosszra sikerült, sokkal többet vártam tőle! Egy ekkora hatalommal rendelkező mutánssal sokkal nagyobb dolgokat lehetett volna véghezvinni! Viszont a Vasököl sorozat nagyon jó volt, hozta a szokásos Netfixes színvonalat, igaz a Fenegyerek 2. évada volt számomra a csúcs eddig! :)

Fox, mit vártál? :D

Cloak & Dagger:


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9615 Dátum: 2017. Április 16., 22:24:09 »
Sziasztok!

A Légió sorozatot nézte valaki? Szerintem kegyetlen rosszra sikerült, sokkal többet vártam tőle! Egy ekkora hatalommal rendelkező mutánssal sokkal nagyobb dolgokat lehetett volna véghezvinni! Viszont a Vasököl sorozat nagyon jó volt, hozta a szokásos Netfixes színvonalat, igaz a Fenegyerek 2. évada volt számomra a csúcs eddig! :)