Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1087035 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9044 Dátum: 2015. Július 17., 12:12:16 »
Psziché viszont nagyon finom  :cool:
Igen, igen, neki már most adnék egy önálló trilógiát.  :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9043 Dátum: 2015. Július 17., 11:48:35 »
Talán az Űrgammákban még elment volna.
Psziché viszont nagyon finom  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9042 Dátum: 2015. Július 17., 11:11:25 »
Ezt az Apóka Klipszet nagyon oltják most a neten, hogy kiköpött Ivan Ooze a Power Rangersből, és hogy cosplayerek jobb Apokalipszist alkottak, mint a filmesek.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9041 Dátum: 2015. Július 16., 20:50:52 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9040 Dátum: 2015. Július 16., 16:56:14 »
És van egy új F4 tréler is:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9039 Dátum: 2015. Július 13., 23:33:41 »
Kijött ez is:

Katana mióta rosszlány? Vagy ez nem ő?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9038 Dátum: 2015. Július 13., 09:32:24 »
...ebben meg Bruce belefut egy törmelékes porfelhőbe tágra nyitott szemmel mindenféle fejlehajtás vagy bármiféle normális emberi reakció nélkül... ennyire még ő sem "Batman"...
Na, ha jobban megnézed, láthatod, hogy a végén igenis elfordítja a fejét. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9037 Dátum: 2015. Július 13., 09:21:00 »
Mennyi problémátok van... legközelebb azt kérdezitek majd, hogy azokban a böszme Batkesztyűkben hogy gombolja ki a sliccét, a többiről nem is beszélve. Vagy Batman annyira kemény, hogy nem is folyadék távozik, csak kivesz egy szilárd tömböt és eldobja (és még Rozsi adamantium koponyáját is betöri, ha eltalálja)? :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9036 Dátum: 2015. Július 12., 21:55:51 »
verheti a mellét a WB a realisztikusságra csak aztán ne próbálják meg eladni nekünk a Superman felvesz egy szemüveget és Clark Kent lesz dolgot. Ha annyira valósághűek akarnának lenni meg komolyak akkor a piros alsógatya után ez lett volna a következő amit rögtön elhagynak (alapvetően egyikkel sincs bajom csak most ugye az alkotók oldaláról próbálom nézni a dolgot).
Örülök, hogy a törmelékes porfelhő rész nem csak nekem szúrja a szemem.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9035 Dátum: 2015. Július 12., 21:08:27 »
A WB egyik főembere nem mostanában fakadt ki, hogy a Marvel filmek mennyire nem realisztikusak? Erre a képünkbe tolják ezt a röhejesen műanyag giccsparádét... de most komolyan... azt hogy oldották meg, hogy egyik színésznek sem mutat semmi realisztikusságot... a hajuk!? Az más kérdés, hogy enyhén furák az arányok a CGI-t még egyetlen filmben sem figyeltem - ok ez nem igaz a Gyilkos Cickányok 2-ben hangosan röhögtem a cickányon... de szerintem érthető okokból - ebben meg Bruce belefut egy törmelékes porfelhőbe tágra nyitott szemmel mindenféle fejlehajtás vagy bármiféle normális emberi reakció nélkül... ennyire még ő sem "Batman"... Eddig is tudtam, hogy nem nézem meg ezt a borzalmat, de hogy még a téridőből való eltávolítását is akarjam az már rekord...

Ja és plusz pont Leifeldre innentől kezdve egyetlen rossz szavunk sem lehet... ő nem rossz anatómiát használt csak egy látnok és látta Supermant ebben a valamiben...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9034 Dátum: 2015. Július 12., 16:15:26 »
Ami nagyon tetszett benne, az az a jelenet, amikor Bruce rohan a leomló épület felé, miközben mindenki más menekül előle.
ami jó nagy baromság, mert persze heroikus megm inden de fejbekólintha egy kósza tégla aztán volt Batman nicns Batman.

Itt gyanítom, hogy egy olyan depis Batmannel lesz dolgunk, aki úgy van vele, hogy minden mindegy, ehhez szerintem passzol.
Ha már meg akar halni akkor haljon meg úgy, hogy legyen értelme, mert egy összeonló épület alá rohanni elég butaság. Vesse magát egy golyó elé vagy ilyesmi.
Amúgy ki ellen harcolnak ebben a filmben? Tuti lesz még valaki nagy gonosz akit lehet püffölni. Nem volt valami szóbeszéd, hogy Zodból lesz Doomsday vagy ilyesmi? Gondolom Shannon se egy hullazsákos cameo-ra ugrott be a forgatásra (mert nekem nem úgy tűnt, hogy az csak egy bábú a hullazsákban).
Illetve Luthor nekem nagyon nem jön be, eléggé úgy tűnik, hogy Eisenberg Heath Ledger-i babérokra tör és próbál nagyon over the top lenni, hátha ellophatja a showt.
Valamint a Robin jelmez mindenkinek megvolt? Mert nekem nem tűnt fel csak amikor egy cikk megemlítette (gondolom azért mert szürkésbarna az egész).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9033 Dátum: 2015. Július 12., 14:34:09 »
Ami nagyon tetszett benne, az az a jelenet, amikor Bruce rohan a leomló épület felé, miközben mindenki más menekül előle.
ami jó nagy baromság, mert persze heroikus megm inden de fejbekólintha egy kósza tégla aztán volt Batman nicns Batman.

Itt gyanítom, hogy egy olyan depis Batmannel lesz dolgunk, aki úgy van vele, hogy minden mindegy, ehhez szerintem passzol.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9032 Dátum: 2015. Július 12., 13:30:59 »
Ami nagyon tetszett benne, az az a jelenet, amikor Bruce rohan a leomló épület felé, miközben mindenki más menekül előle.
ami jó nagy baromság, mert persze heroikus megm inden de fejbekólintha egy kósza tégla aztán volt Batman nicns Batman. Várhatna amíg ledől a ház, addig úgyse tud mit csinálni, azon kívü, hogy legyilkoltatja magát az omló törmelékkel.
Jó látni azt is, hogy Martha folytatja Jonathan kétes kimenetelű nevelési metódiusait (not) illetve Superman is nagyon agresszív és szeret pózolni a mentésre váró szerencsétlenek fölött.
Egyetlen verzió ami nekem elfogadhatónak tűnik az az, hogy Supes agymosás áldozata lett de akkor meg kb olyan lesz ez a film mint a Superman 3 csak Pryor helyett Eisenberg + WW és Batsy. (mer ugye SUPERMAN mi másért kezdené el blast-elni Batmant, aki egy sima halandó, a szuperdestruktív hősugarával?)

Inkább nézzétek meg a JL-Gods and Monsters-t szerintem, elég jó lett.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9031 Dátum: 2015. Július 12., 12:09:50 »
Ami nagyon tetszett benne, az az a jelenet, amikor Bruce rohan a leomló épület felé, miközben mindenki más menekül előle.

Az tényleg jó volt, csak utána az a durcás arckifejezés (amikor nézi az eget a Wayne logó mellett) volt kicsit gáz. Grumpy cat keménnyebb néz. ;D És az az öltöny szörnyen retro.
De amúgy totál rendben van minden. Már csak Lex megformálása kérdéses.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9030 Dátum: 2015. Július 12., 11:30:25 »
Ahogy nézem az internetet, eddig tartott az Affleck-fújolás, és a "Gal Gadot sz.r WonderWoman lesz"-mozgalom. :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9029 Dátum: 2015. Július 12., 11:10:58 »
Ami nagyon tetszett benne, az az a jelenet, amikor Bruce rohan a leomló épület felé, miközben mindenki más menekül előle.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9028 Dátum: 2015. Július 11., 22:55:59 »
 :dc-batman: vs. :dc-superman: és :dc-wonder-woman:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9027 Dátum: 2015. Július 11., 18:55:54 »
Főleg Aldarionnak, de mindenki másnak is, akit érdekel:





Én nem számítok rajongónak, játszani sosem játszottam egyikkel sem, viszont az itteni képregényekből jópárat olvastam és tetszett, szóval ezt a filmet is megfogom nézni, még az is lehet, hogy moziban. :)

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9026 Dátum: 2015. Július 11., 13:10:04 »
Épül a messzi-messzi réges-régi galaxis:


Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9025 Dátum: 2015. Július 10., 23:10:19 »
Megnéztem az új Terminátort. Vegyes érzéseim vannak. Nagyon sok a(z egyelőre még?) megmagyarázatlan dolog és faszság, de összességében egész jól szórakoztam.

Tadam tam ta tam... Tadam tam ta tam...  :cool:

Mi is most jöttünk a moziból, és hasonló érzéseim vannak. A megmagyarázhatatlan dolgokat szerintem egy lehetséges folytatásban fogják kibontani (pl. ki küldte vissza a T-800-ast Sarah gyermekkorába, felborítva ezzel az egész idővonalat)... ezt a készítők valószínűleg már tudják, csak nem sejtik  :hehe:
Összességében tetszett a film, néhol kicsit erőltetett poénok voltak, de Arnie láthatóan mindent beleadott, és ő nem is okozott csalódást... rendesen hozta a király egysorosokat, és az akciók is rendben voltak. Eleinte a hombárfejű Jay Courtney (Kyle) úgy tűnt, a Die Hard után sikeresen elcsesz egy másik franchise-t is, de szerencsére nem sikerült neki. Ha nem lesz kasszasiker a Genisys, azt az elég gázos marketing kampánynak köszönheti, mert aki ennek ellenére elment és megnézte, az szerintem nem bánta meg a dolgot. Ha ez a film nem is robban nagyot a kasszáknál, szerintem végül behozza az árát, és jöhet a folytatás, amire már azok is elmennek, akik időközben letöltötték kikölcsönözték.

Amit a szinkron rovására írok, az a legendás "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed..." szállóige, amit sikeresen átvariáltak valami "Nincs sors, csak amit magad alakítasz" félére... elhiszem, hogy ez tartalomban közelebb áll az eredeti jelentéshez, na de a korábbi fordítás már legendás lett, azt úgy kellett volna hagyni  :nezze:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9024 Dátum: 2015. Július 09., 22:38:51 »
Az eddigi legjobb párbaj.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9023 Dátum: 2015. Július 05., 22:16:28 »
A Disney beindult. Phineas és Pherb épp most crossoverezik a Marvel hőseivel, a gonoszokat pedig Doofenschmirtz vezeti.  ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9022 Dátum: 2015. Július 04., 14:11:35 »
Megnéztem az új Terminátort. Vegyes érzéseim vannak. Nagyon sok a(z egyelőre még?) megmagyarázatlan dolog és faszság, de összességében egész jól szórakoztam. És itt is húztam egy Star Treket vagy X-Men: Jövendő múlt napjait, és nyitottak egy új idősíkot, hogy innentől bármit ellőhessenek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9021 Dátum: 2015. Június 29., 20:49:21 »
A 70-es évek autós mozis hangulatát összehasonlítani a VHS korszakkal nem valami szerencsés. Főleg, hogy szerintem sokunknak csak az utóbbiról vannak emlékei.
már mér ne lenne szerencsés? mindkettő a gagyi faktorra ment rá, eléggé hasonló módon, omázsolva és/vagy parodizálva azt. Amugy a grindhouse nem autósmozi, hanem olyan mozi ami kifejezetten az ilyen filmeket vetítette. Megszünésükhöz nagyban hozzájárult (kb 99%ban) a VHS elterjedése, tehát a két dolog igazából szinte ugyan az, csak a platform volt más.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9020 Dátum: 2015. Június 29., 18:48:24 »
A 70-es évek autós mozis hangulatát összehasonlítani a VHS korszakkal nem valami szerencsés. Főleg, hogy szerintem sokunknak csak az utóbbiról vannak emlékei.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9019 Dátum: 2015. Június 29., 18:28:51 »
Tarantino/Rodriguez filmkiégése nekem inkább dühítő. Itt viszont azért ad a nosztalgiához, mert nem egyszer jártam úgy, hogy a VHS szalag valóban ezerötszázszor nézett szar volt (pl. kölcsönzői kazik) és képpel pörgettem, hogy "na, gyerünk már, hol a folytatás?" és bizony, pont ilyen hatása volt néha, mint itt, hogy az előbb még a földön verekedtek, már meg a tetőn vannak...  Nem, lehet hogy van benne olyan pont ahol kicsit túlzásba esett, de szerintem remekül visszaadta a film a 80-as, 90-es évek hőskori VHS hangulatát...
miért volt dühítő? :D szerintem vicces volt, hogy szex jelenet- filmkiégés aztán mire visszajött ak ép már hárman meghaltak és leéget az étterem is :D
Amúgy tudtommal létezik egy kiégés nélküli verzió is.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9018 Dátum: 2015. Június 29., 18:22:16 »
Tarantino/Rodriguez filmkiégése nekem inkább dühítő. Itt viszont azért ad a nosztalgiához, mert nem egyszer jártam úgy, hogy a VHS szalag valóban ezerötszázszor nézett szar volt (pl. kölcsönzői kazik) és képpel pörgettem, hogy "na, gyerünk már, hol a folytatás?" és bizony, pont ilyen hatása volt néha, mint itt, hogy az előbb még a földön verekedtek, már meg a tetőn vannak...  Nem, lehet hogy van benne olyan pont ahol kicsit túlzásba esett, de szerintem remekül visszaadta a film a 80-as, 90-es évek hőskori VHS hangulatát...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9017 Dátum: 2015. Június 29., 16:41:36 »
A true Survivor majdnem jobb mint a film maga :D Nekem a Hoff 9000 kicsit erőltetett volt, meg egy két más poén is (Hammer time...meh, eléggé elcsépelt). De kárpótolt érte pár másik ("Tank you" "that explains the laser raptor")
Igen, de az egész film koncepciója az volt, hogy klissés jelenetek garmadája, nyakon öntve a 80-as évek látványával és jellegzetes vhs hibáival - a szallaghibár részek iszonyú nosztalgikusak voltak - és a jellegzetesen szar poénokkal... Szerintem a tag abszolút zseniálisat alkotott.

A "tank you" meg sírvaröhögős beszólás volt számomra...
na a szalaghiba a másik olyan ami Tarantino és Rodriguez Grindhouse-a óta már kicsit elcsépelt (ott filmszalag kiégés volt kritikus jelenet közben).
Amúgy nem mondanám, hogy klisés jelenetek voltak, inkább csak tipikus geek baromságok és volt annyi jól működő jelenet és poén a filmben, hogy ami nem működött az kicsit kilógjon nekem.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9016 Dátum: 2015. Június 28., 22:41:04 »
A true Survivor majdnem jobb mint a film maga :D Nekem a Hoff 9000 kicsit erőltetett volt, meg egy két más poén is (Hammer time...meh, eléggé elcsépelt). De kárpótolt érte pár másik ("Tank you" "that explains the laser raptor")
Igen, de az egész film koncepciója az volt, hogy klissés jelenetek garmadája, nyakon öntve a 80-as évek látványával és jellegzetes vhs hibáival - a szallaghibár részek iszonyú nosztalgikusak voltak - és a jellegzetesen szar poénokkal... Szerintem a tag abszolút zseniálisat alkotott.

A "tank you" meg sírvaröhögős beszólás volt számomra...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #9015 Dátum: 2015. Június 28., 22:29:15 »
True survivor nagyon nagy.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"