Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1123104 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8684 Dátum: 2015. Március 06., 20:06:42 »
Megnéztem a Chappie-t!  :rolleyes:

Nekem kicsit csalódás volt...  :-\
Többet vártam a filmtől, kicsit összecsapottnak tűnt valahogy az egész; szerintem nagyobb lehetőség volt ebben a story-ban, többet is ki lehetett volna hozni...
Furcsa volt Hugh ,,Wolverine'' Jackman-t rossz szerepben látni, nem állt jól neki!  ;)
Még mindig a District 9 a rendező legjobb filmje! (Lehet, hogy annál jobb filmet már nem is nagyon fogunk látni tőle?)  :nemtudom:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8683 Dátum: 2015. Március 06., 11:16:33 »
Super cafe  :lol: Csattanó a végén.

Spoilerveszély!  ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8682 Dátum: 2015. Március 05., 18:24:32 »
 :hehe:

Pedig az utolsó képkockák megérnek egy misét..........!!!  ;D
Agyonváglak... vagy inkább agyhelyen  :lol:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8681 Dátum: 2015. Március 05., 18:07:30 »
Pedig az utolsó képkockák megérnek egy misét..........!!!  ;D
Agyonváglak... vagy inkább agyhelyen  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8680 Dátum: 2015. Március 05., 17:22:53 »
Pedig az utolsó képkockák megérnek egy misét..........!!!  ;D


gabo, ne bosszants. Én már nem vagyok hajlandó előzeteseket nézni, szóval ne spilázz azzal, hogy milyen jó...  :D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8679 Dátum: 2015. Március 05., 16:12:19 »
Mondjuk úgy, hogy az Avengers lehet kicsit gyengécskének tűnik a második rész mellett  :badteeth:
Na elmész te is a francba...  :lol:

Kihagyhatatlan volt :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8678 Dátum: 2015. Március 05., 14:09:50 »
Látványban és bunyóban biztos nem lesz hiány!  :rolleyes:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8677 Dátum: 2015. Március 05., 13:54:08 »
Mondjuk úgy, hogy az Avengers lehet kicsit gyengécskének tűnik a második rész mellett  :badteeth:
Na elmész te is a francba...  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8676 Dátum: 2015. Március 05., 13:28:36 »
gabo, ne bosszants. Én már nem vagyok hajlandó előzeteseket nézni, szóval ne spilázz azzal, hogy milyen jó...  :D

Mondjuk úgy, hogy az Avengers lehet kicsit gyengécskének tűnik a második rész mellett  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8675 Dátum: 2015. Március 05., 10:47:52 »
gabo, ne bosszants. Én már nem vagyok hajlandó előzeteseket nézni, szóval ne spilázz azzal, hogy milyen jó...  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8674 Dátum: 2015. Március 04., 21:35:35 »
Te jó isten..........  ;D


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8673 Dátum: 2015. Március 04., 20:16:54 »
Őt csak a sorozat kedvéért alkották meg.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8672 Dátum: 2015. Március 04., 18:02:41 »
Fish a képregényben is szerepel?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8671 Dátum: 2015. Március 04., 09:21:05 »
Basszus!!!! Fish egy örűlt!!!
Egy random őrült ehhez képest normális...  :blink:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8670 Dátum: 2015. Március 03., 22:31:03 »
Basszus!!!! Fish egy örűlt!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8669 Dátum: 2015. Március 03., 17:38:15 »
Szegény Constantine pont a végére kezdte kiforrni magát, erre jól elkaszálják. Folytatás? Jó lenne, de nem bízom benne.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8668 Dátum: 2015. Március 03., 17:11:51 »
A két DC kedvenc szünete alatt, és is bepótolom az elmaradásaim (Constantine, Gotham, Supernatural) Constantine-n túl vagyok, érdekes vége lett, remélem lesz folytatás! Kíváncsi vagyok rá! Ez a Gotham rész ma van tervbe, (hacsak a Walking Dead legújabb része közbe nem szól) a sorozat egész jól feljött nálam, érdekesek a szereplők!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8667 Dátum: 2015. Március 03., 12:48:47 »
Basszus, most nézem a múlt heti Gotham részt, a Red Hoodot. Amit Fish művelt... az nagyon durva volt!!!  :blink:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8666 Dátum: 2015. Március 01., 18:46:14 »
Erre én is kiváncsi vagyok! De már megint milyen sokat kell várni a folytatásra! Arrow-nál és Flash.nél is! De legalább az Agents of S.H.I.E.L.D, visszatér!

Vajon hogy mászik ki Oliver a tegnapi Arrow végéből?  :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8665 Dátum: 2015. Március 01., 16:48:11 »
Long live and prosper.  :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8664 Dátum: 2015. Február 27., 22:03:02 »
Hálistennek még játszhatott az új ST 1-2-ben, szerintem ez sokat jelentett neki és nekünk is.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8663 Dátum: 2015. Február 27., 19:58:19 »
83 éves korában elhunyt Mr. Spock, alias Leonard Nimoy. Engem személy szerint ez roppant mód lesújtott, mert nagyon kedveltem a munkásságát. Isten nyugosztalja!

http://index.hu/kultur/cinematrix/2015/02/27/meghalt_leonard_nimoy_star_trek_spock/
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8662 Dátum: 2015. Február 27., 11:21:19 »
Vajon hogy mászik ki Oliver a tegnapi Arrow végéből?  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8661 Dátum: 2015. Február 23., 07:36:39 »
Bezárhatjuk az internetet, uraim; ennél többet már nem fog adni az emberiségnek.


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8660 Dátum: 2015. Február 23., 06:55:31 »
A börtönhöz: az X3-ban egy kamiomban vannak a rosszfiúk, 1x1-es cellákban. Bulldózer ráadásul a falhoz rögzítve, külón mondják is, hogy sose szabad kiengedni, ő meg azt, hogy csurgatnia kell. Lehetett egy szag...  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8659 Dátum: 2015. Február 22., 23:01:46 »
Például?

Flashnek a kerettörténete érdekel, és nagyon nyitottan állok hozzá, de azért akkora logikai bakik vannak benne, hogy a fal adja a másikat...
Hol kezdjem? (Annak, aki még nem látta, erősen SPOILERES lehet!!! De most nincs kedvem kijelölgetni részeket. Meg az egészet sem.)

A legalapvetőbb bajom, de már képregény szinten, hogy egy ennyire gyors karakternek tulajdonképpen nagyon kevés ellenfele lehetne. Itt a filmben is képes olyan gyorsan mozogni, hogy a kívülálló számára szinte megáll az idő, lásd, mikor Irisnak lenyom egy kis beszédet. Ehhez képest rohangál és cikázik Fagy Kapitány és Hőhullám sugarai elől, ahelyett, hogy kivenné a kezükből a fegyvereiket, odanyomna a helyükre egy nyalókát, majd jól elpopsizná őket. Ráadásul egy korábbi részben, meg ennél a harcnál is egy kicsit korábban eléggé megborult, mikor Fagy Kapitány eltalálta egy fagysugárral. Ehhez képest simán eltűri a kétoldali találatokat vagy fél percen át, hogy keresztezhesse a sugarakat. Értem én, hogy az akaraterő nagy dolog, de az egyik felének szilánkosra kellett volna fagynia, a másiknak meg jól átsülnie. És még mindig ez a harc: a két gazember bejelenti, hogy hol várják Flasht, a rendőrség meg udvariasan lezárja a területet. Ahelyett, hogy két mesterlövész leszedné őket, vagy legalább a fegyvereket kilőné a kezükből. Persze, nyilván aggódtak a túsz miatt, de őt meg Cisco és Joe lazán megtalálta, nyilván sikerült volna egyébként is.

A szuperbörtön. Egyrészt: milyen jogon és alapon tartják fenn? A városi rendőrségnek nem hiányoznak a rosszfiúk? Pláne, hogy legalább Pied Pipert a szemük előtt kapta el első alkalommal, mikor az a szülei irodaépületét bombázta. Erre simán elviszi magával isten tudja hova, és a rendőrség nem nyomoz utána, vagy nem tesz közzé egy felhívást, hogy Hé, Flash, kérjük a rabunkat, vagy nem kérdezi meg, mikor legközelebb látják, hogy hová vitte?
Másrészt: értem én, hogy minden cellát sikerült egyedivé varázsolni, hogy ellensúlyozza a szuperképességeket, akkor is, ha csak 5 perce kapták el a szuperbűnözőt. De a rabok: hol alszanak? Egyikben sem láttam ágyat. Hol végzik a dolgukat? Egyikben sem láttam WC-t. Hogy esznek? A légneművé váló faszinak nehéz lehet beadni a kaját. A teleportálónak pláne. Hol zuhanyoznak? Lásd ágy és WC problémája. Bár láthatólag nem zuhanyoznak, mert mindig ugyanabban az egy ruhában vannak.

A kölyök Barry meséjét nem hitték el az anyja haláláról, mert nyilván képzelődött. Majd a Reverse-Flash-t látta a megölt rendőrökön és a Csipet-csapaton kívül Eddie is, Flash léte pedig már nyílt titok. Miért is van még Barry apja börtönben? Miért nem indítottak legalább el egy perújrafelvételi kérelmet, vagy kérik a szabadlábra helyezést? Továbbra is hagyják ott rohadni.

Elég így hirtelenjében ennyi?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8658 Dátum: 2015. Február 22., 21:57:15 »
Ilyen badass sorozat openinget rég hallottam:
gyengéd barbár

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8657 Dátum: 2015. Február 22., 14:13:46 »
Tegnap megnéztük a DoFP-t, és másodszorra jobban tetszett, mint elsőre a moziban. Most az is feltűnt, hogy a bónusz-jelenetben, amiről eddig azt hittem, hogy Apokalipszis még az ókorban építi a piramist, a háttérben (amikor a kamera a lovasok felé söpör) nagy épületek látszanak. Persze építhette ezeket is az ókorban, mégis inkább az a benyomásom, hogy az ott a modern Kairó.
No és megütötte a fülemet, hogy Charles egyszer azt mondja: "Hiba volt kiszabadítani Magnetót." És valóban, egyáltalán miért szabadították ki? A történelem szerint előbb-utóbb úgyis kiszabadult volna, az akció közben majdnem otthagyták a fogukat, Ravent meg nélküle is megtalálták volna, hiszen Magneto Dallasba indulva látta utoljára, azt meg Rozsitól tudták, hogy Ravent hol és mikor kapták el (ezért mentek ők is arra a címre). Ehhez minek kellett Magneto?* Mert Rozsi azt mondta, hogy őt is ki kell, neki meg Magneto mondta a jövőben. Az öreg Erik meg akart spórolni a fiatal önmagának még saccra tíz év dutyit? Már eléggé unhatta - gondolom, a Kennedy-gyilkosság alkalmából kapták el, az meg 1963-ban volt, vagyis tíz éve rohadt a sitten (és mondja is a repülőn, hogy tíz éve nem ivott egy kortyot sem).

*Ráadásul az, hogy egy közismert mutáns terrorista megszökött a legszigorúbban őrzött börtönből épp a világ pusztulásához vezető Trask-krízis előtt, aligha segíthette a mutánsok ügyét. Ha Magneto nélkül szar volt a helyzet, majd pont vele lesz szilvalekvár? Most nem is beszélve arról, hogy a közismert Charles Xavier is ott villogtatta a képét a Pentagonban (bár Bestia kicsinálta a kamerákat), a fene tudja, miért, mivel pszi-ereje nem volt (így nem tudta a szemtanúk emlékeit kezelésbe venni) és csak lógott a többiek nyakán - na innen szép később a mutánsok békés bajnokává válni.

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8656 Dátum: 2015. Február 22., 13:56:46 »
Tegnap megnéztük a DoFP-t, és másodszorra jobban tetszett, mint elsőre a moziban. Most az is feltűnt, hogy a bónusz-jelenetben, amiről eddig azt hittem, hogy Apokalipszis még az ókorban építi a piramist, a háttérben (amikor a kamera a lovasok felé söpör) nagy épületek látszanak. Persze építhette ezeket is az ókorban, mégis inkább az a benyomásom, hogy az ott a modern Kairó.
No és megütötte a fülemet, hogy Charles egyszer azt mondja: "Hiba volt kiszabadítani Magnetót." És valóban, egyáltalán miért szabadították ki? A történelem szerint előbb-utóbb úgyis kiszabadult volna, az akció közben majdnem otthagyták a fogukat, Ravent meg nélküle is megtalálták volna, hiszen Magneto Dallasba indulva látta utoljára, azt meg Rozsitól tudták, hogy Ravent hol és mikor kapták el (ezért mentek ők is arra a címre). Ehhez minek kellett Magneto?* Mert Rozsi azt mondta, hogy őt is ki kell, neki meg Magneto mondta a jövőben. Az öreg Erik meg akart spórolni a fiatal önmagának még saccra tíz év dutyit? Már eléggé unhatta - gondolom, a Kennedy-gyilkosság alkalmából kapták el, az meg 1963-ban volt, vagyis tíz éve rohadt a sitten (és mondja is a repülőn, hogy tíz éve nem ivott egy kortyot sem).

*Ráadásul az, hogy egy közismert mutáns terrorista megszökött a legszigorúbban őrzött börtönből épp a világ pusztulásához vezető Trask-krízis előtt, aligha segíthette a mutánsok ügyét. Ha Magneto nélkül szar volt a helyzet, majd pont vele lesz szilvalekvár? Most nem is beszélve arról, hogy a közismert Charles Xavier is ott villogtatta a képét a Pentagonban (bár Bestia kicsinálta a kamerákat), a fene tudja, miért, mivel pszi-ereje nem volt (így nem tudta a szemtanúk emlékeit kezelésbe venni) és csak lógott a többiek nyakán - na innen szép később a mutánsok békés bajnokává válni.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8655 Dátum: 2015. Február 20., 17:38:39 »
Például?

Flashnek a kerettörténete érdekel, és nagyon nyitottan állok hozzá, de azért akkora logikai bakik vannak benne, hogy a fal adja a másikat...