Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1113959 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8324 Dátum: 2014. Szeptember 06., 00:51:45 »
Miként? Hagyta megnőni.
Minek? Mert ez szerepelt a forgatókönyvben. :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8323 Dátum: 2014. Szeptember 05., 23:45:15 »
Engem az érdekel miként és minek növesztett szakállt? :DDD

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8322 Dátum: 2014. Szeptember 05., 22:28:20 »
Igen, mindegyiknél kellett egy kis idő, amíg beindult. Viszont remélem, a SHIELD színvonala nem csökken, mert az utolsó 6-8 rész baromira jó volt.

Ja, és az Arrow második részének vége miatt olyan érzésem van, hogy Ollie az 5 évből alig töltött valamennyi időt a szigeten. Esküszöm, csak pihenni járt oda :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8321 Dátum: 2014. Szeptember 05., 21:01:54 »
Mondjuk a Zöld Íjász eleje is "mystery of the week" volt, amikor Ollie az apja listájáról vett sorra kábszer-kereskedőket, özvegyeket lakásukból kitevőket és kiscicákat rugdosókat. Volt pár rész, ami elég sablonos volt, de aztán beindult a konspiráció.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8320 Dátum: 2014. Szeptember 05., 20:00:54 »
Ha már belendültem, megnéztem a Contantine pilotot is. Nem volt egetrengető durranás, de volt annyira érdekes, hogy fenntartsa az érdeklődésemet a folytatásra. A Dr. Sors sisak meg vicces volt :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8319 Dátum: 2014. Szeptember 05., 16:48:52 »
A SHIELD inkább nem azt hozta, amit a közönsége elvárt... mindenki azon pörgött hogy mennyi hős lesz benne meg mitomén meg igazából senki sem várt SHIELD sorozatot csak egy SHIELD nevű szuperhőssorozatot erre kaptak egy 100% SHIELD sorozatot :D Ez a csalódáshullám kitartott úgy a sorozat feléig akkor kezdtek visszaszállingózni az emberkék ezért az első felét gyengébbnek tartják és csak a téli szünet után fedezték fel újra - ezért az emelkedő pálya - de tény, hogy a Tél Katonája után teljesen felpörgött és kb ugyanannyira izgalmas részeket hozott, mint az Arrow vagy bármely más széria :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8318 Dátum: 2014. Szeptember 05., 16:39:30 »
Hátha rajtam kívül is van valaki, aki nem letöltve nézi a sorozatokat: a Viasat 3 adja a Shield Ügynökeit, tegnap (csütörtökön) futottunk bele az egymás után leadott 3-4. részekbe (a 4-iket szombaton 17:40-kor vagy valahogy így ismétlik). A megvalósítás és a hangvétel hasonlít a Zöld Íjászhoz, bár a nyilazós srác elsőre jobban tetszett. Azért a többit is megnézzük :-)
sztem az Arrow már első nekifutásra is jobb volt mint a SHIELD (bár épp egyiket se nézem), viszont elvileg a Winter soldier tie in résszel kezdve nagyon belelendülnek az ügynökök, azelőtt viszont csak egy sima "mystery of the week" sorozat.

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8317 Dátum: 2014. Szeptember 05., 16:34:15 »
Hátha rajtam kívül is van valaki, aki nem letöltve nézi a sorozatokat: a Viasat 3 adja a Shield Ügynökeit, tegnap (csütörtökön) futottunk bele az egymás után leadott 3-4. részekbe (a 4-iket szombaton 17:40-kor vagy valahogy így ismétlik). A megvalósítás és a hangvétel hasonlít a Zöld Íjászhoz, bár a nyilazós srác elsőre jobban tetszett. Azért a többit is megnézzük :-)

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8316 Dátum: 2014. Szeptember 04., 15:43:35 »
Az a baj, hogy Bendisnek azt sem lehet elhinni, amit kérdez. Másrészt a szereplőválasztások... szerintem a végül befuccsolt projekt ilyen tekintetben jobb lett volna.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8315 Dátum: 2014. Szeptember 04., 12:45:53 »
Ja, én is láttam :D
Várom már nagyon.

Egyébként meg annyira fellelkesültem, hogy visszatért a Doki, hogy nem bírtam ki és tegnap megnéztem a Flash pilotját. Nyitónak szerintem jó. Nem cizellálják túl az eredettörténetet (végül is az Arrowban már megvolt :) ), ígéretesnek tűnik. A végső jelenet is.
Pont tegnap hallgattam egy podcastet Bendissel (tudom-tudom) amiben a Powers pilotról beszélt és azt mondta, hogy ez olyan struktúrájú lesz, mint pl a True Detective: 10 rész, egy sztori. Tehát nem fogunk egy tonnányi expoziciót kapni az első részben a nyakunkba, mint a legtöbb sorozatnál, amik pilotból indulnak ki. És pont ez ugrott be a Flash kapcsán, hogy nagyon ilyen volt ,amit Bendis leírt: expozició expozició hátán ("and that's why we are married for ten years now..." és hasonló erőltetett párbeszédek).
Amugy ha már Powers: most tudatosult bennem, hogy már castingolva van egy rakat szereplő. Lecsekkoltam az imdb-t és, hát...érdekes választások.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8314 Dátum: 2014. Szeptember 04., 12:43:44 »
Én inkább megvárom már a fullHD-t meg bekészítek némi nasst hozzá :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8313 Dátum: 2014. Szeptember 04., 11:40:21 »
Ja, én is láttam :D
Várom már nagyon.

Egyébként meg annyira fellelkesültem, hogy visszatért a Doki, hogy nem bírtam ki és tegnap megnéztem a Flash pilotját. Nyitónak szerintem jó. Nem cizellálják túl az eredettörténetet (végül is az Arrowban már megvolt :) ), ígéretesnek tűnik. A végső jelenet is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8312 Dátum: 2014. Szeptember 04., 10:54:48 »

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8311 Dátum: 2014. Szeptember 02., 11:29:17 »
Tegnap megnéztük a Robotzsarut. Végülis egyszer nézhető volt, de ez is azon filmek táborát erősíti, aminél el sem tudom képzelni, ki mondhatta a forgatókönyvre azt, hogy "Oké, ez tök jó, ezzel robbantunk, srácok, csináljuk!" Zagyvaság az egész. Michael Keaton és SLJ tetszettek :-)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8310 Dátum: 2014. Szeptember 01., 22:01:23 »
Most néztem meg a már jó régen letöltött Aquaman sorozat pilotját. Vicces volt a poszterfiú Zöld Íjászt Aqauamanként látni. Így ő már két fő DC karaktert is eljátszhatott. Kíváncsi vagyok, vajon mi lett volna az Íjász szerepével, ha ezt berendelik sorozatnak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8309 Dátum: 2014. Szeptember 01., 00:19:15 »
A Master meg mindig visszajön, tök mindegy hogy hal meg, olyan mint a Dalekok, nem lehet kinyírni véglegesen.
Tiszta képregény szereplő.  ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8308 Dátum: 2014. Augusztus 31., 23:59:53 »
Emlékeim szerint love interest lesz Danny, de ez lehet csak pletyka volt (bár nem tűnik irreálisnak).
A Master meg mindig visszajön, tök mindegy hogy hal meg, olyan mint a Dalekok, nem lehet kinyírni véglegesen.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8307 Dátum: 2014. Augusztus 31., 22:20:57 »
Na nehogy ő legyen az új Master. Különben is, vele most mi a helyzet? Az időtörés miatt ő sem halt meg? Vagy jobban lett? Vagy mi is van?

Pinkről gondoltam, hogy útitárs lesz. Csak nem tudom, hogy vajon Clarával vagy helyett? Bár fura lenne, ha egy férfi útitárs egyedül, női nélkül kísérné a jó Doktort.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8306 Dátum: 2014. Augusztus 31., 20:01:03 »
Missy kicsit túljátsza. Remélem nem ő lesz az új Master, Simm után nagyon nem vágyok egy újabb ugribugri Joker szerű félőrült Masterre.
Pink meg legjobb tudomásom szerint companion lesz.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8305 Dátum: 2014. Augusztus 31., 18:53:46 »
Hátha végre összekapja magát.
Capaldi pedig továbbra is tetszik. Viszont ez a Missys belebegtetett vonal még idegesítőbb.
Vajon mi lesz Mister Pinkkel? Kutyaszorítóba kerül?  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8304 Dátum: 2014. Augusztus 31., 16:58:39 »
Na, ha a többi Doctor Who rész is olyan jó lesz, mint a második, akkor sok mindent megbocsátok Moffatnak.  Még ha ezt nem is ő írta. :)
Részben ő írta. Fura ez az évad: első rész Moffat, aztán Moffat+valaki más, 3. Mark Gatiss aki ugye Moffat legnagyobb spanja és Padawanja, 4. rész Moffat, 5-6. rész Moffat+mégvalaki, aztán 4 részig nincs Moff, majd az utolsó 2 részre megint ő jön+ a karácsonyira is.
Amióta átvette RTD-től a show-t azóta nem írt ennyit egyhuzamban (és akkor még nem vettem hozzá, hogy a ő írta egyedül a Name of, Night of, Day of és time of the Doctort is).
Lehet ez a hattyúdala? Sokan kívánják a távozását, én bírtam igazából, de lehet Gatiss irányítása alatt visszakapna valamit a show amit a Tennant-RTD éra után elvesztett (kevesebb plot, több karakter).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8303 Dátum: 2014. Augusztus 31., 12:32:04 »
Na, ha a többi Doctor Who rész is olyan jó lesz, mint a második, akkor sok mindent megbocsátok Moffatnak.  Még ha ezt nem is ő írta. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8302 Dátum: 2014. Augusztus 29., 22:41:46 »
Yondu az eredeti Galaxis Őrzőinek tagja a képregényekben ;)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8301 Dátum: 2014. Augusztus 29., 21:07:07 »
Megnéztem én is a Galaxis útikala őrzőit, tényleg jó lett. Nekem Ronan nagyon bejött, szerintem jól is nézett ki, és eléggé elvitte a showt, ha a vásznon volt, az viszont igaz, hogy összehozhattak volna vele egy fránya normális harcot, na meg az sem ártott volna, ha mindenkinek van vele elszámolni valója, nem csak a fél csapatnak. Drax szórakoztató volt annak ellenére, hogy a képregényekben ennél okosabbnak és coolabbnak ismertem meg (legalábbis a Drax mini eleje óta, mióta észt vertek bele), de ez az új figura is jól állt neki. Gamora viszont a leggyengébb láncszemnek bizonyult, róla nem hittem el, hogy ő lenne a galaxis legveszélyesebb nője, vagy milyen jelzővel is illetik. Giccs valóban volt benne bőven, nekem szvsz különösen az első jelenet volt fájó, hogy azt nem tudták valamivel komolyabb hangnemben/képi világgal/stb. lehozni, meg a vége, ahol Gamora közölte, hogy követünk téged, és már csak arra vártam, hogy hozzátegye, hogy fehér bőrű, 30-as, jóképű férfi. :) Aki viszont még nagyon tetszett, az Yondu volt, bár róla semmilyen infóm nincs korábbról, mondjuk nem is sok Star Lordot olvastam...

All in all: 10/8


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8300 Dátum: 2014. Augusztus 23., 22:34:28 »
Doctor Who season 8 episode 1, Deep breath:
Rohadt live stream akadozott az elején  :dry: , aztán váltottam egy jobbra ami működött végig, de eléggé felbosszantott, hogy lemaradtam az openingről.  :angry: Meg kell néznem megint, mielőtt véleményt tudok formálni, de nem volt rossz, volt pár rész amin felnyerítettem :D
Capaldi eddig tetszik, de még ki kell forrnia, vele nem úgy forgatták a részeket mint Smith-el, hogy az első rész volt forgatási sorrendben a 3. vagy a 4.edik, szóval Capaldi Doctora még nem volt teljesen kialakulva az első részre (ami persze nem baj, Tennant, vagy épp Tom Baker is még kicsit nyers volt az elején).

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8299 Dátum: 2014. Augusztus 23., 19:49:32 »
A 2 atomic breath-es jelenet rohadt menő volt.  :cool:

Épp kezdtem már az atomleheletről lemondani, mikor elkezdtek kéken világítani Godzi tüskéi. Szerintem abban a percben úgy vigyorogtam, mint egy jóllakott óvodás. :D

Remélem egyszer lesz egy Godzilla-Pacific Rim crossover :P :D

Én is, de hát egyelőre a Godzilla folytatása is elég messze van... :S

Viszont csatlakoznék a "megnéztem a Galaxis őrzőit" csoporthoz. Marha jó volt! :D A képregényes háttértudásom (ami részben a Hálózsáknak és az Annihilitation-nek köszönhető) miatt volt benne pár extra kikacsintás/infó, de ilyen téren teljesen járatlan, meg úgy sci-fit se nagyon néző barátnék is élvezték. "Természetesen" Groot és Rocket/Mordály vitte a prímet, de szerintem a többiek is jók voltak. Richard Rider felbukkanása nem lett volna rossz, de összességében elégedett voltam. :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8298 Dátum: 2014. Augusztus 23., 01:20:20 »
Én meg végre megnéztem az új Godzillát! Szerintem teljesen korrekt volt  csak le kellett volna hámozni a sok komolykodást, mert az nem állt jól neki, de tök látszott, hogy az alkotókat is az érdekelte ahogy a nagy dögök püfölik egymást, a többi hülyeséget csak kényszerből rakták oda.
A 2 atomic breath-es jelenet rohadt menő volt.  :cool:
Remélem egyszer lesz egy Godzilla-Pacific Rim crossover :P :D

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8297 Dátum: 2014. Augusztus 21., 12:31:55 »
Megnéztem én is a Galaxis őrzőit. Hát jó volt, de valahogy nem durrant akkorát számomra. Több olyan rész volt, ami inkább kínos, mint szórakoztató. Ronan pedig különösen borzalmas volt. A szerep és a színész is. A szinkron és a magyar szöveg szintén. A zene közepes, pedig azt hittem, ezen a téren nagyot fognak alkotni. Zoe pedig lehet, hogy jól néz ki, de nem tud színészkedni. Drax egy köpcös kidobó. De végülis jól szórakoztam :D

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8296 Dátum: 2014. Augusztus 21., 09:43:06 »
Már egy hete megnéztük a Galaxis őrzőit, csak azóta nyaraltunk (lehet sajnálni a kombóért), három dolog nemteccett:
1. a Knowhere-beli repkedős rész inkább kínos volt, főleg, amikor a bányászdroiddal bemászik a nekroplánba
2. hiába mutatták, ahogy Ronant pucéran vérrel locsolják, hogy milyen kigyúrt állat, a szerkójában egy alternatív nemi irányultságú nyálgépnek tűnt a Galaxy Pride valamelyik űrkamionjáról.
Na, ezek nem nagy problémák, ettől még 9/10. De a  harmadik... A filmművészet alapértékei elleni merénylet és minden jóízléssel szembe megy, megbocsáthatatlan és gyalázatos bűntett majd' két órás filmet forgatni Zoe Saldanával úgy, hogy végig meglehetősen zárt ruhákat visel. UNDORÍTÓ!!! Ezért csak 2/10!!!  :hehe:
Szóval állati jó volt, nem is tudom, mikor szórakoztam ilyen jól Marvel-filmen. Kicsit még az egymás után nyújtózás volt ciki a lila ködben. Mindegy, zseniális! Tudtam én, mikor az Origo lehúzós kritikát írt, hogy ez szinte hibátlan lesz!
Én csak annyit mondanék, hogy:
- Mi az a mosómedve?
- Az te vagy, te nagyon hülye.

Nem elérhető jocibmx

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 233
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8295 Dátum: 2014. Augusztus 17., 15:33:16 »
Annnnyira király volt a Galaxis Őrzői, hogy meg is rendeltem egy rakat Marvel képregényt  :badteeth:
 :cool:
Hősök pedig kellenek...