Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1125491 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8264 Dátum: 2014. Július 30., 18:57:18 »


de a Goku vs Superman, és a Batman vs Sherlock se semmi... a többihez egyelőre nem volt türelmem  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8263 Dátum: 2014. Július 29., 22:19:55 »
Batman: Assault on Arkham animációs film már megtekinthető az internet tündér segítségével. Kisgyerekeknek nem ajánlott, elég véres és kegyetlen, viszont egy nagyon jó kis Suicide Squad sztori, amiben Batman inkább csak mellékszereplő.
A karakterdizájn nem a kedvencem, de sokkal jobb mint az utóbbi évek anime-hibrid vonala, az animáció pedig nagyon jól sikerült.
Ja és ismét Conroy adja Batman hangját!

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8262 Dátum: 2014. Július 29., 11:17:37 »
Inkább hozzáteszem, hogy (ahogy alant is írtátok) nem arról van szó, hogy világgá szaladnék előle, csak épp az a baj, hogy nem szaladnék világgá előle, pedig WW elől kéne :-) Nem hiszem el róla, hogy ő az. WW és Vihar hasonló, istennői karakterek, Gadot és Berry meg amolyan szomszédcsajok. Vihar szerepére Iman tökéletes lett volna (Berry biztosan nem jobb színésznő nála), csak sajnos vagy 10-15 évvel öregebb. Hasonló karaktert biztosan találtak volna, Berry-t gondolom a nevéért választották az induló X-Menbe (ma már alighanem elvinne a hátán a franchaise egy kisebb nevet, aki nagyobb ígéret).

Mottó: "Van lejjebb Halle Berry-nél!" (Jó, "Ciklon"-nál. Macskanőnél nincs :D )

Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8261 Dátum: 2014. Július 28., 11:07:53 »
Arrow 3:


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8260 Dátum: 2014. Július 28., 09:50:17 »
első kép Gal Gadotról mint Wonder Woman.

Mottó: "Van lejjebb Halle Berry-nél!" (Jó, "Ciklon"-nál. Macskanőnél nincs :D )

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8259 Dátum: 2014. Július 27., 15:13:18 »
A Marvel megerősítette, hogy Guardians of the Galaxy animációs sorozat érkezik:

http://www.blastr.com/2014-7-26/marvel-confirms-guardians-galaxy-animated-series-way


Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8258 Dátum: 2014. Július 27., 08:54:56 »
Cavill-el nicns bajom, szerintem csak rosszul instruálták (pl, hogy irritált tuskó fejet vágjon harc közben, miközben omlik össze körülötte a város). Afflecket meg még meglátjuk.
Vagyis kicsit most is láthatjuk ebben a kamerás teaserben ami kiszivárgott (már ha nem törlik le mire megnézitek):
http://www.dailymotion.com/video/x227bar_batman-v-superman-teaser-laked-hd-comic-con-2014_shortfilms

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8257 Dátum: 2014. Július 27., 08:49:54 »
Mondjuk legalább nem lóg ki az "Acélemberes" sorból :D Egyik szerepre se tudtak igazán megfelelően kinéző színészt választaniuk eddig :D

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8256 Dátum: 2014. Július 26., 23:49:48 »
ezzel mondjuk egyetértek (én Gina Caranonak drukkoltam, egy jó 10-15 éve meg lehetett volna Lucy Lawless).

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8255 Dátum: 2014. Július 26., 23:11:18 »
Rondának nem ronda, csak hááát na... választhattak volna mást is...

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8254 Dátum: 2014. Július 26., 22:35:03 »
semminek nicns színe a Snyder-verseben, minden szürke és szomorú. Mint a szuperhősök, tudod....-_-
Amúgy szerintem Gadot nem ronda, Fast5-ban láttam eddig csak (lehet benen volt valamelyik előzőben is, nem emlékszem) és ott szimpatikus volt a karaktere meg amit játszott. Persze kinézetre ízlések és pofonok, én alapból nem bukok az ilyen modell jellegű hölgyekre, de rondának semmiképp nem mondanám.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8253 Dátum: 2014. Július 26., 20:12:10 »
Ööö nem azért, de bármely eredettörténetét nézem van benne némi Isteni hozzájárulás, tehát a kérdés: nem tudtak volna szebb színésznőt választani? Gondolom a szerepét nem bonyolítják túl szal az sokat dobna rajta... meg amit még cseszettül hiányolok azok a színek, tudom hogy az új reinkarnáció valszeg nem egy amcsi zászlóba csomagolta magát, de akkor is a karakter egyik sarokköve volt évtizedekig :(

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8252 Dátum: 2014. Július 26., 19:40:32 »
első kép Gal Gadotról mint Wonder Woman. Egy problémám van csak vele: a magassarkú!!!!

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8251 Dátum: 2014. Július 25., 20:39:35 »
Ez de durva. Rég volt ilyen kaliberű blama Hollywoodban...

http://www.gamestar.hu/a-felaldozhatok-3-kiszivargott-a-teljes-film-tobbszazezren-toltottek-le.html
Többmilliós kár, X-men kezdeteknél is milliókat buktak, blablabla...
Ha jó a film, akkor ez csak plussz promó. Ha nem jó, akkor persze elterjed a híre és kárt fog okozni, de a Wolverine-nél is csak azért volt baj mert a film egy kalap gőzölgő trágyát nem ért.
Nem Hollywood, de a BBC csinált egy hasonló nagy blamát tavaly, amikor valamelyik terjesztőjük kipostázta a Doctor Who series 7 dvd-ket hetekkel az évad vége előtt. Viszont akkor tök jó fej volt mindenki és nem spoilereztek el semmit, meg nem töltötték fel sehova.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8250 Dátum: 2014. Július 25., 20:02:57 »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8249 Dátum: 2014. Július 24., 17:21:21 »
Hello! Lenne megint egy mozis kerdesem a Herczlessel kapcsolatban. Lehet tudni hogy melyik jeleneteket forgattak itthon?

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8248 Dátum: 2014. Július 22., 13:08:30 »
Koszi, ez egesz logikusan hangzik! :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8247 Dátum: 2014. Július 22., 12:39:53 »
Megneztem a Holnap hatarat tegnap. Egy olyan kerdesem lenne a vegevel kapcsolatban h , konkretan mi a magyarazat a vegere? Hogy kerult a helikopterbe :D? Lehet en vagyok a hulye de nem ertettem. Amugy tetszett a film, a multkori Tom Cruise scifinel mindenkepp jobb volt.
az én verzióm:
Cruise karaktere ugye magába szívja az omega vérét és ezáltal szabadon manipulálja az időt, és visszakerült még az elé, hogy letartóztatták volna (mert miért is menne vissza a szokásos pontra, ahol bilincsben van, ha elé is visszamehet, persze ezt valószínű nem tudatosan csinálta, hanem élet és halál közt lebegve, ösztönösen).
Az omega pedig, mint a központja ennek az egész időutazós dolognak, valószínűleg nem része a time loopnak, ezért a halálával az írók kicsit szabadabban bánhattak és azt mondhatták, hogy pl ha megölöd az omegát akkor az visszafele is kihat az időben és még a nagy partraszállás előtt kiírtja a mimic-eket.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8246 Dátum: 2014. Július 22., 11:49:05 »
Megneztem a Holnap hatarat tegnap. Egy olyan kerdesem lenne a vegevel kapcsolatban h , konkretan mi a magyarazat a vegere? Hogy kerult a helikopterbe :D? Lehet en vagyok a hulye de nem ertettem. Amugy tetszett a film, a multkori Tom Cruise scifinel mindenkepp jobb volt.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8245 Dátum: 2014. Július 17., 13:21:20 »
Gondolom bőven megtette mindenkinek, hogy minden második oldal lehozta :DD

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8244 Dátum: 2014. Július 17., 13:05:20 »
Csodálom, hogy ezt még senki sem rakta ide:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8242 Dátum: 2014. Július 15., 19:16:46 »
És egy trailer a Big Hero 6-hez is, ami ugye egy 5-6 részt megélt Marvel sorozat alapján készül. Az eredetiről semmit nem tudok, de ez így tök jónak tűnik:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8241 Dátum: 2014. Július 13., 22:03:31 »
Végre rendes trailer a Doctor Who 8. évadához. Le merem fogadni, hogy nem lesz olyan setét ez mint ahogy a trailer sugallja:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8240 Dátum: 2014. Július 08., 21:11:09 »
Egy újabb!


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8239 Dátum: 2014. Július 07., 17:28:19 »
Tehát Batman egy átalakított buggy-val fog nyomulni, WTF, már nem is tetszik a kocsija...  :dry:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8238 Dátum: 2014. Július 07., 10:03:31 »
Szerintem a jövő elég sanyarul festett itt is, bár lehet csak a fél mutáns csapat volt impotens (kivéve Blink) és annyira nem is kemények a Sentinelek (nekem átjött, hogy mennyire veszélyesek is).
A párbeszédek meg Jackman álmossága nekem meggyőződésem, hogy a szinkron hibája.
Az akciójelenetekkel viszont nem értek egyet, szerintem dinamikátlanok, csontkarmos Wolverine teljesen hasznavehetetlen, mint ahogy Magneto-n kívül szinte mindenki. A "rendes" Marvel filmek sokkal dinamikusabb, jobban kitalált akciójeleneteket tudnak hozni.

jut eszembe: nem mondom, hogy az internet tündér segítségével megnéztem a Flash pilotot 3 hónappal a premier előtt, de ha ez történt volna, azt mondanám, hogy egynek elment. Kicsit gyorsan le akarnak tudni mindent, kipipálni a kötelező pontokat, bemutatni sok karaktert, stb. De az akció nem volt rossz és előrevetítenek egy-két nagyon ígéretes dolgot, amiket ha megvalósítanak rendesen, nem csak amolyan Smallville szinten, akkor nem lesz gond itt.
A legnagyobb problémám amúgy az, hogy a főszereplő karakter csak névben Barry, amúgy nekem egy az egyben Wally West, nem kéne Barryt erőltetni annyira, Wally sokkal érdekesebb karakter.
Plussz el kéne már felejteni ezt a kötelező origin story az első részben dolgot, mert ezen vérzik el ez a pilot is. Tisztában vannak vele, hogy ez a legunalmasabb része az egésznek, de mégis meg kell mutatni, amiből az lett, hogy mint sztori nem működik, mert kapkod, de annyira nem lendül túl gyorsan az originon, hogy legyen idő az érdekesebb dolgokkal is foglalkozni (a'la Amazin Spider-man).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8237 Dátum: 2014. Július 07., 01:26:18 »
Mostanra sikerült megnézni a X-Ment, sajnos szinkronnal.

Egy újranézést eredeti nyelven mindenképpen megér a dolog, bár sok fokot nem, csak egyet javíthat alighanem.

A legnagyobb negatívum továbbra is forgatókönyv, ami azért jó hír, mert az sem rémes. Maga a történet jól ki van találva, de a párbeszédek közül több is a borzalmas kategória, nem tudom mennyit javít ezen az eredeti hang. Pár apró logikátlanság is akad (az elnök azt se tudja, ki Magneto), nagyobb baj az, hogy a jövőre kevés időt pazarolnak, azt is az elején és a végén - maradjunk annyiban, a Terminátor jobban átadta, miért is rossz dolog rossz jövőben lenni. Ugyanitt kell megjegyezni, hogy az sem szerencsés, hogy a jövőben mindenki hú de takarosan és dizájnosan néz ki, miközben azért ez mégiscsak egy világégés. A dizájn amúgy is visszafejlődésen ment keresztül, szerintem Bestia és Rejtély is nézett már ki jobban korábban. Végezetül Jackman papa is elég álmosan játszott, valahogy úgy éreztem, túl sok volt a rutin ebben a figurában, bár neki még így is jól áll.

Ami nyerő volt, az az első csatajelenet, meg még aztán később jó pár, az akcióra kevés panasz lehet.  Összességében a valós dizájn is remek, főleg a hetvenes évek (bár a tévés műfelvételekkel nem tudom, minek bűvészkedtek). A szereplők jók, még az előbb korholt Jackman is csak magához képest gyengébb valamivel. Az egész filmben az tetszett a legjobban, ahogy Magnetonak megadják a tiszteletet, 5 film után is tudják úgy ábárázolni, hogy ha ő a vásznon van, akkor lehet tudni, hogy nagy gebasz jön, és hogy mennyire hatalmas mutáns még az összes többihez képest is. Vele azt hiszem nem is tudnék rossz jelenetet mondani. :D

Szóval zárásul az X2 óta ez a legjobb X-Men film szvsz, de csak azóta.


Nem elérhető Inner Circle

  • HálóZsák segítő
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1284
  • Karma: +6/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8236 Dátum: 2014. Július 04., 11:37:42 »
Emmeg a verda:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8235 Dátum: 2014. Július 04., 11:27:11 »
Ez a képe nagyon rendben van!  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"