Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1086611 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8024 Dátum: 2014. Április 17., 21:58:18 »
Én őszintén nem értem ezt a merev elzárkózást a rebootokkal szemben. Alapvetően egy felrázott eredettörténet még nem akkora katasztrófa - lásd James Bond vagy a Marvel filmek -, amíg a történet hangulatát megőrzik - Michellangelo beszólása és a trailer egyes mozzanatai nekem igen is hordoztak némi nosztalgiát. Ezzel nem azt mondom, hogy a film tuti jó lesz, de a fanyalgást félreteszem addig, amíg meg nem néztem. Ami pedig a rendezőt illeti,  Bay robbanásai még jól is elsülhetnek. Elvégre ő a rendező, de attòl még a hozott anyagból - forgatókönyv - dolgozik. A Tf esetében is inkább az írók és a látványtervezők a felelősek a legtöbb f***ságért...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8023 Dátum: 2014. Április 17., 20:04:33 »
NEEEEM , NEEEM OTT SEM VOLTAM, CÖLIBÁTUST FOGADTAM, MEG MINDEN.  ;D ;D


Idézet
Azért a mostani film trailerének vége se sámli :D kb: "Nyugi, nyugi ez csak egy maszk... látja?" :D

Jaja nagy, poén!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8022 Dátum: 2014. Április 17., 17:11:27 »
( És Farek, ha Jennifer időközben hazaért, tudd, hogy emléked örökre velünk marad!  ;D )
Őt már lezúztam! Te is a cinkosa voltál? Mert akkor véged!!!
 :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8021 Dátum: 2014. Április 17., 16:51:03 »
Azért még mindig ők az álcázás mesterei: :D


Azért a mostani film trailerének vége se sámli :D kb: "Nyugi, nyugi ez csak egy maszk... látja?" :D

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8020 Dátum: 2014. Április 17., 16:39:16 »
Köszönet Uraim!

rolinev:
Idézet
természetesen baseball satyiban, mint Steve elvégre jobb álca kinek kéne? :D

Azért még mindig ők az álcázás mesterei: :D


Idézet
Azokat az időrendi ellentmondásokat feloldani? Majd minden jól ráfognak az időutazásra :)

Felőlem akár Karády őrmester rabló Marinéniére is ráfoghatják, csak tiszteljenek vele meg minket, nézőket, hogy adnak egy magyarázatot.   :)
 ( És Farek, ha Jennifer időközben hazaért, tudd, hogy emléked örökre velünk marad!  ;D )
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8019 Dátum: 2014. Április 17., 11:17:10 »
Depis zavarodott időből kiragadt fémkarú haverunk nézegeti a kis részlegét a Kapi múzeumban természetesen baseball satyiban, mint Steve elvégre jobb álca kinek kéne? :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8018 Dátum: 2014. Április 17., 11:15:39 »
A stáblista utáni második jelenetre már nem volt időm, valaki lenne olyan jó és elspoilerezné, hogy mi volt benne?
Semmi extra. Tél Katonája állt az Ami Kapi kiállításon és nézte a Bucky Barnes részleget.

Scarlettnek állítóla a terhesség MELLesleg is jót tesz. A baj igazából az, hogy nem miattam  :badteeth: (Jennifer most nincs itthon, ezért nyugodtan mondhatom. Különben lenne  :m-she-hulk: SMASH!)

Azokat az időrendi ellentmondásokat feloldani? Majd minden jól ráfognak az időutazásra :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8017 Dátum: 2014. Április 17., 11:08:48 »
 Én is megnéztem a Tél Katonáját. Nagyon tetszett, bár ahogy valamelyik kritikában olvastam, inkább volt egy Bosszúálók 1,5, mint Kapi önnálló filmje, de nagyon jól összehozták. Csak egy hatalmas bajom volt a filmmel: Scarlettnek MELLesleg nem tett jól a fogyókúra :badteeth:.
 A stáblista utáni második jelenetre már nem volt időm, valaki lenne olyan jó és elspoilerezné, hogy mi volt benne?

 A days of... is egyre biztatóbb, csak egyre több az időrendi ellentmondás a régebbi filmekhez képest, remélem tisztázzák majd ezeket.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8016 Dátum: 2014. Április 17., 10:32:03 »
Megnéztem a 17-dik részt! Ahogy véget ért az nem semmi! Kíváncsi vagyok mit hoznak ki még a sorozatból?
Akkor folytasd a 18-kal. Tovább bonyolódik a helyzet. Meg az előzetes alapján a 19-esben is lesznek érdekes dolgok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8015 Dátum: 2014. Április 16., 22:46:36 »
Most nézem az új Batman animációs filmet, a Son of Batmant. Eddig nem túl meggyőző, lehet be se fejezem...
A sztori és az akció érdektelen és ostoba, a hangok rosszak, de legalább Alfred vicces.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8014 Dátum: 2014. Április 16., 22:16:23 »
Megnéztem a 17-dik részt! Ahogy véget ért az nem semmi! Kíváncsi vagyok mit hoznak ki még a sorozatból?

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8013 Dátum: 2014. Április 16., 21:01:55 »
Én még csak most készülök megnézni a múlt hetit, vasárnap a gépem leállt és nem akart újra indulni, most végzek vele, így jöhet a film!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8012 Dátum: 2014. Április 16., 20:48:46 »
Hej, a rohadt életbe, rendesen felpörgött az Agents of SHIELD! Most már igazán kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a maradék 4 rész. Ez a tegnapi szépen továbbvitte a Kapi film utáni helyzetet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8011 Dátum: 2014. Április 16., 20:11:01 »
Ebből még lesz valami!  :)


Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8010 Dátum: 2014. Április 14., 18:06:24 »
pár napja már terjed a hír, hogy előkerült pár Watchmen 1 az Alexandrákban.

Már az Alexandra.hu-n is fent van, bárcsak a Batman - Arkham elmegyógyintézetből is kerülne elő!

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8009 Dátum: 2014. Április 14., 17:22:52 »
Egy kis csemege!






Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8008 Dátum: 2014. Április 13., 23:36:11 »
A taktikus dolog az lett volna, hogy megveszed mind a hármat aztán minimum dupla áron eladod pár hónap múlva :D

Nekem is ezt mondták A Klónok háborúja - Külső űr regény kapcsán ;D Szellemlovason 5500 a vételi, 7800 az eladási ár, én meg 990-ért vettem meg, és ha jól láttam nem is ez volt az egyetlen. :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8007 Dátum: 2014. Április 13., 22:26:45 »
Én is nemrég értem haza az Amerika Kapitány 2. vetítéséről (igaz jó 80 km-t utaztunk oda-vissza), de megérte! Nagyon ott volt a film, az akció jelenetek szuperek voltak! Az első stáblista közbeni jelenetet megnéztem, a másodikat nem vártuk meg, hát érdekesnek ígérkezik a folytatás! Sólyom tényleg nagyon király volt!! Most irány és megnézem a sorozatot is, nagyon kíváncsi vagyok ezek után mi történik benne! A vetítés előtt szétnéztünk egy kicsit a Siófoki plázában, az Alexandrát mindig megnézem, (nagyon jó képregény akcióik szoktak lenni, erre mit találok, egy olyan dolgot amit régóta keresek, mindenhol azt mondták nem lehet már kapni (Veszprémben, Fehérváron, Pécsen, Balatonbogláron...)  a neten 8-10-12 ezerért árulják,  a Watchmen képregény 1.részét, és rögtön 3 is volt belőle, gyorsan vettem is egyet, igaz eredeti áron 2580 ft-ért, a minősége olyan mintha most jött volna ki a nyomdából! Lehet előkerült egy pár a sufniból!  :lol: Így a mai napra két képregényes öröm is ért!
pár napja már terjed a hír, hogy előkerült pár Watchmen 1 az Alexandrákban.
A taktikus dolog az lett volna, hogy megveszed mind a hármat aztán minimum dupla áron eladod pár hónap múlva :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8006 Dátum: 2014. Április 13., 22:22:51 »
Én is nemrég értem haza az Amerika Kapitány 2. vetítéséről (igaz jó 80 km-t utaztunk oda-vissza), de megérte! Nagyon ott volt a film, az akció jelenetek szuperek voltak! Az első stáblista közbeni jelenetet megnéztem, a másodikat nem vártuk meg, hát érdekesnek ígérkezik a folytatás! Sólyom tényleg nagyon király volt!! Most irány és megnézem a sorozatot is, nagyon kíváncsi vagyok ezek után mi történik benne! A vetítés előtt szétnéztünk egy kicsit a Siófoki plázában, az Alexandrát mindig megnézem, (nagyon jó képregény akcióik szoktak lenni, erre mit találok, egy olyan dolgot amit régóta keresek, mindenhol azt mondták nem lehet már kapni (Veszprémben, Fehérváron, Pécsen, Balatonbogláron...)  a neten 8-10-12 ezerért árulják,  a Watchmen képregény 1.részét, és rögtön 3 is volt belőle, gyorsan vettem is egyet, igaz eredeti áron 2580 ft-ért, a minősége olyan mintha most jött volna ki a nyomdából! Lehet előkerült egy pár a sufniból!  :lol: Így a mai napra két képregényes öröm is ért!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8005 Dátum: 2014. Április 13., 18:59:35 »
Kapitány, magas frankmiller-utálatot mérnek a műszereink. Mi tegyünk?
Sugározz fel, Scotty, aztán húzzunk innen hetes fokozaton.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8004 Dátum: 2014. Április 13., 18:20:30 »
Kapitány, magas frankmiller-utálatot mérnek a műszereink. Mi tegyünk?
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8003 Dátum: 2014. Április 13., 17:56:18 »
Én? Soha. Csak terjesztem az ismereteket.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8002 Dátum: 2014. Április 13., 17:12:36 »
talgaby, úgy érzem, te most egy rohadék voltál :lol: ;D Igazam van?  :badteeth:


Ma néztem meg az Amerika Kapitány 2-t, utána meg a legutóbbi SHIELD részt. Basszus, a film nagyon állat volt! Iszonyúan jól volt megcsinálva, a harcjelenetek is nagyon tetszettek, Sólyom pedig baromira király volt. Ráadásul a sztori is rendben volt. A végén Fury sírfeliratán hangosan felröhögtem  :lol: (Mondjuk, a szinkron segített, mert az eredeti feliratot nem raktam volna össze a Ponyvaregénnyel.)
A SHIELD pedig nagyon komoly irányt vett, egyre keményebb dolgok és fordulatok történnek. Most már tényleg meg van kavarva az ember. Nagyon várom a folytatást.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8001 Dátum: 2014. Április 13., 13:04:13 »
Ha ennyire tetszett, szerezd be a folytatását, a Dark Knight Strikes Again! minit (vagy DK2-t, ahogy a borítókon nevezi magát). Annak a segítségével aztán tényleg alámerülhetsz Miller eme páratlan világába, hogy átérezd az alkotó valódi kvalitásait.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #8000 Dátum: 2014. Április 13., 12:51:38 »
Na megnéztem a The dark knight returns második részét, és még most is az államat keresem. Komolyan mondom, ebben a rajzfilmben több brutalitás és vér volt, mint egy élőszereplős X-men filmben! Egyedül csak a végével nem vagyok kibékülve, de a szárparádé abszolút lenyűgözött.
És most már azzal is tisztában vagyok, hogy ez a sztori nincs egy univerzumban a Batman Beyond-dal, bár sokáig azt hittem.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7999 Dátum: 2014. Április 12., 22:09:31 »
Más: A Zöld íjászban szereplő felemás maszkos férfi ugyanaz, mint aki a Tini titánokban is szerepelt (Slade)?:
Igen, Slade Wilson/Deathstroke the exterminator

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7998 Dátum: 2014. Április 12., 21:49:14 »
Említette Alfred, hogy Jason miatt döntött Bruce 10 éve, hogy szögre akasztja a Bat ruhát.

Más: A Zöld íjászban szereplő felemás maszkos férfi ugyanaz, mint aki a Tini titánokban is szerepelt (Slade)?:



És: Húúúú mennyire lehúzták ezt a videót:

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7997 Dátum: 2014. Április 12., 19:16:44 »
Megnéztem a Batman: A sötét lovag visszatér első részét, és nagyon tetszett, de Batman visszavonulásának az okát nem értettem. Meg kell nézzem az Under the Red Hood filmet hozzá, az előtte játszódik?
nem kell ,mindentől független ez a sztori. Emlékeim szerint nincs különösebb oka a visszavonulásnak, csak már öreg volt (de lehet rosszul emlékszem, pedig olvastam is már egyszer meg láttam is 2szer az animációs filmet, de szerintem nicns olyan konkrét oka mint pl a Batman Beyond első részében amit látunk).
Ettől függetlenül megnézheted az Under the Red Hood-ot, azt még csak egyszer láttam ,de akkor bejött.


+
Winter soldier király volt szerintem is
amikor menekül a Triskelionból és lezúzza a repülőt, annál a jelenetnél nem bírtam abbahagyni a vigyorgást

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7996 Dátum: 2014. Április 12., 19:00:28 »
a második meg már tényleg a legvégén van, szinte kínos kivárni

Nekünk már integetett a takarítónő a moziban a seprűvel, hogy igazán mehetnénk a francba, hogy tudja feltakarítani a két helyet, amit barátnőmmel elfoglaltunk a teremben (igen, "privát vetítés" volt, hárman néztük, és a plusz úriember újonc volt, még az első extra jelenetet se várta meg). Szóval a kínos várakozásról tudok mesélni. :)

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #7995 Dátum: 2014. Április 12., 13:15:12 »