Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1085284 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1304 Dátum: 2006. Június 13., 10:18:17 »
Idézet
Letölt, játszik, beleőrül, függővé válik    
És aki már másfél éve függő, az mit csináljon?

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1303 Dátum: 2006. Június 13., 09:12:48 »
a Legvégén az van, hogy Magneto sakkozik magával a parkban és megpróbálja megmozdítani a az egyik sakkbábut az erejével... és sok idő után egy nagyon picit megmozdul.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 13., 09:23:48 írta Troll »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1302 Dátum: 2006. Június 13., 08:51:47 »
Köszönöm szépen az infót. Ettől sem lett jobb...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1301 Dátum: 2006. Június 12., 20:13:06 »
Idézet
Mi van a "sokbetű" után a végén ?
BOLIER

Van egy jelent mikor a professzor arról beszél a diákjainak hogy ha egy egészséges testü de csökkent agyműködésű (csak létfontosságú dolgokat lát el az agya) embernek a testébe áthelyeznénk egy rákbna haldokló épelméjü 4gyeremekes családapa tudatát az még jó lenne vagy már túl hatalmaskodó...
És a feliratok végén a videóban szereplő csökkent agyműködésű fickó +szólal Charles Xavier hangján ...


BOILER VÉGE



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1300 Dátum: 2006. Június 12., 15:57:16 »
Most akkor mi a franc a vége ennek a nyomorult X-men 3-nak ? Meghaltak a professzorék vagy nem ? Nemteccet...baromira nem tetszett a film. Mi van a "sokbetű" után a végén ?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1299 Dátum: 2006. Június 12., 15:40:20 »
http://www.origo.hu/szoftverbazis/jatekok/...beta-setup.html

Letölt, játszik, beleőrül, függővé válik    

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1298 Dátum: 2006. Június 10., 23:24:42 »
Idézet
Ellen Page 1987 február 21.én született,tehát 19 éves. én +22 3 év korkülönbség tökéletes
nono
én 17 ő 19
ez a tökéletes felállás    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető TOM1

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 131
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1297 Dátum: 2006. Június 10., 21:24:33 »
Idézet
ezen röhögtem pár percig       de kérem szépen, Kittyt jáccó szinész 15 éves én + 17 2 év korkülünbség tökéletes 

Ellen Page 1987 február 21.én született,tehát 19 éves. én +22 3 év korkülönbség tökéletes  Amúgy valóban nagyon szép lány.

A kiállításhoz: minden hétvégén elmegyek Várpalotára a nagymamámhoz,legközelebb a plakátokat se fogom kihagyni,köszi
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 10., 21:25:47 írta TOM1 »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1296 Dátum: 2006. Június 10., 18:37:31 »
Akit érdekel a téma, annak van egy kiállítás ajánlatom:

Várpalotán a Nagy gyula galériában Moziplakát kiállítás nyílt, az Ernst Galéria anyagának egy részét állították ki. A plakátok eredetiek, Európában egyedülálló gyűjteményről van szó, amely eddig csak a budapesti Ernst galériában volt látható, illetve tavaly Bécsben és Várpalota után New Yorkba utaznak egy galériába. A kiállításon magyar és külföldi (francia, olasz, amerikai stb..) moziplakátok kaptak helyet 1915-től 1941-ig, néma és hangosfilmek.
Fantasztikus élmény látni őket, hiszen nemcsak filmet reklámoznak, de mindegyikük művészi élmény is. Nem beszélve a garantált időutazásról, amelyet a feliratok olvasása nyújt. (Hol látni ma már ilyen feliratokat, mint "színes filmcsoda", vagy "világfilm" - ma ezt kooprodukciónak hívjuk   )
Tehát aki Várpalota környékén lakik és érdekli a téma, annak ajánlom a kiállítást, nem kell Pestre utazni (bár oda is érdemes), hogy láthassa a plakátokat. Minden nap - kivéve hétfő - délután 13-17-g tekinthető meg.

Egy kis ízelítőt nyújt a galéria honlapja, de megjegyzem messze nem éri el a hatást, amelyet a plakátok előtt állva élhet át az ember. (A várpalotai kiállításon az anyagnak csupán egy része vesz részt körülbelül 40 plakáttal, mint pl. mindenki mást szeret, A zsarnok, Panoptikum, Egy csók és más semmi, Halálos tavasz, Háry János, Az elveszett paradicsom, Szibéria stb..stb..)

http://www.ernstgaleria.hu/plakatok_h2.html

Bocsánat, ha kicsit elfogult voltam, de engem teljesen lenyűgöztek ezek a művészien elkészített plakátok. Nemcsak a filmek szerelmeseinek, de a grafika hódolóinak is csemege lehet.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 10., 18:39:05 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1295 Dátum: 2006. Június 10., 00:05:50 »
amugy vmit nem értek, az x-men 3 aszondják ez az utsó rész
de hagytak jópár elvarratlan szálat, ugyanakkor Vinnie Jones (Buldózer) úgy írta alá a 3. részre a szerződését hogy köteles szerepelni a 4. és az 5. részben is:

Juggernaut játszani fog az X-Men 4. és 5. részében is?
Csak úgy kaphattam meg a szerepet a harmadik részben, hogy a 4. és 5. részt is aláírtam. Ez volt az egyezség, és Vinnie Jones állja a szavát. Úgyhogy igen, játszom a folytatásokban, kell a lé, venni akarok egy nagyobb házat.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1294 Dátum: 2006. Június 07., 23:48:05 »
Idézet
ha máskor nem is, de a halálukkor felédizik az ilyen emberek munkásságát, bővítve az ismereteket...
hogyis van az a mondás?

A álmok megálmodói már nem érik meg álmaik beteljesülését?

vagy vmi ilyesmi  sorry nemtom pontosan de remélem kb értitek mire gondolok  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1293 Dátum: 2006. Június 07., 13:36:14 »
Meghalt Preston?    Ez egy nagyon szomorú hír. Sajnos manapság egyre több igazi blues-, jazz-, soul- és r&b-legendától vagyunk kénytelenek örökre búcsút venni. És utánpótlás csak módjával akad. Szomorú dolog ez.

Kotok: Először azt hittem, nem is ismerem ezt a nevet, de a wikipedia alapján már valamikor hallottam róla, de én az internet fejlesztése kapcsán (meg a sakkprogramjáról, ami az MI fejlesztésének volt az egyik kis lépése). Az Asteroid cím azonban már jóval ismerősebb, úgy néz ki az ilyen játékok ismerete már bizony a korral jár, nem éppen egy mai csirke az eredeti sem (bár én egy újabb verziójával kerültem már kapcsolatba).

Mindenesetre köszi az értesítést, így legalább ha máskor nem is, de a halálukkor felédizik az ilyen emberek munkásságát, bővítve az ismereteket...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1292 Dátum: 2006. Június 07., 13:24:57 »
Mára sajnos két hírrel szolgálhatok, melyek nem túl vidámak.
Elhúnyt Billy Preston, zenész, a blues és Rythm&Blues jelentős alakja. Rengeteg világhírű dalban közreműködött, mint például a Get Back, és a Don't Let Me Down - melyeket a Beatlesszel rögzített, szerepelt néhány filmben is, mint a Sgt. Pepper's Lonely Hart Club Band, Blues Brothers 2000.

Elhúnyt a videojátékok egyik ősatyja, Alan Kotok. Részt vett a joystick kifejlesztésében is. Az általa fejlesztett játék címe Spacewar volt, (későbbi klónja a méltán híres Asteroid lett). (A fejlesztők között megtalálható Nolan Bushnell is, aki később megalapította az Atarit) A játék multiplayer alapú   és kemény 9 kilobájtot foglalt el abban az időben. Kipróbálható a következő címen:

http://agents.www.media.mit.edu/groups/el/projects/spacewar/

(Csak zárójelben jegyzem meg, de azért van némi zavar az "ősatyák" között, ugyanis sok hírben a Spacewart az első videojátékként emlegetik, de ez nem igaz, hiszen a tic-tac-toe, illetve Tennis For Two már jóval előtte megjelent.)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 07., 13:39:36 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1291 Dátum: 2006. Június 06., 14:10:32 »
Idézet
. Akik a két hölgy rajongói azoknak kötelező, hiszen a rendező gondoskodott arról, hogy a két nő a legszűkebb, és legnagyobb dekoltázzsal ellátott ruhákban jelenjen meg a vásznon.
m1ek tölteni  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1290 Dátum: 2006. Június 06., 10:57:11 »
A hosszú hétvégén időt kerítettem rá, hogy megnézzek pár filmet, és ez azzal jár, hogy jövök "büntetni" a népet a hozzászólásommal  

Wedding Crashers (Ünneprontók ünnepe) Romantikus limonádé, sokkal több volt benne, mint amit a végére ki tudtak hozni belőle. az első húsz perc jól indul, az ember már azt hihetné, hogy kap egy erősebb vígjátékot, sok furfanggal, zűrös helyzetekkel, félremagyarázott szituációkkal, ehelyett a dolog átcsap egy sablonos középszintű romantikus filmbe, amelynek receptjét mindenki ismeri. "Megismerkedés, jó együtt, aztán valamin összeveszés, egymás nélkül lét kínja, majd a giccsesen romantikus egymásra találás". Erre a témára szerintem mindenki legalább 10 filmet fel tudna sorolni. No ez is ebbe torkollik előre kitalálható minden lépése, a poénok leülnek. Kár érte, több volt benne. Egyszer nézhető.

10/4


Bandidas. Western-komádia Penelopé Cruz-zal és Salma Hayekkel. Akik a két hölgy rajongói azoknak kötelező, hiszen a rendező gondoskodott arról, hogy a két nő a legszűkebb, és legnagyobb dekoltázzsal ellátott ruhákban jelenjen meg a vásznon. Viszont aki ennél többre vágyik - mármint poénok, akicó, színészi játék - az csalódni fog. Persze van benne pár jó poén, de a legtöbb kissé erőltetett. A film a közepe felé eléggé vontatottá válik, majd a befejezés túl gyors. Erre is csak azt tudom mondani, hogy a témában - bankrablós-bosszúállós, vadnyugatonbénázós - már rengeteg változatot láthattunk, és ez nem a jobbak közül való. Az egyetlen igazi humorforrás Steve Zahn, akit sajnos háttérbe szorít a két női főszereplő.

10/3


Ismerősökkel a hétvégén elkezdtük összegyűjteni a "csodás -- ám ciki" dolgokat a filmekből. Ezek azok a dolgok, amelyeket igazából nem érdemes keresni, mert tönkreteszik a filmélményt, de sok megnézés után már érdemes felkutatni a logikai buktatókat. Íme a nyertes:
Függetlenség napja. - A vírus feltöltése egy idegen civilizáció űrhajójára. Ha valamilyen csoda folytán az idegenek is kifejlesztették a soros portot, esetleg az USB-t, akkor is eléggé hihetetlen, hogy az OP rendszerük kompatibilis a Win95-tel
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 06., 11:02:15 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1289 Dátum: 2006. Június 05., 19:09:03 »
ő kéne több okból

Natalie Portman idősebb és most szinte kopaszis (bár már elég hosszú a haja)
de ez a csaj még jobban bejön    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1288 Dátum: 2006. Június 04., 22:58:02 »
Egye fene, tőlem a tiéd lehet.  
És ha döntened (  ) kellene közte és Natalie Portman között?  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1287 Dátum: 2006. Június 02., 21:04:52 »
Idézet
csak más korosztály.
már akinek  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1286 Dátum: 2006. Június 02., 11:23:05 »
Idézet
+ tök jó csajok (főleg az árnymacska -kitti irtó szép csaj   ).
Olyan tipikusan bamba amerikai fejeket tudott vágni.    De azért aranyos, csak más korosztály.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1285 Dátum: 2006. Június 02., 00:38:24 »
Gyerekek sokk hatás ért
befejeztem a LOST 2. évadját végre
hihetetlen
én mondom
szerintem ha van épeszü befolyásos ember
tuti hoznak 1 új oscart

a Legjobb ,,ATYAURISTEN EZ HIHETETLEN BASZKI" díjjat

Eddig úgyvoltam vele hogy a Prison Break üti (mer jóideig kihagytam a LOSTot és PB-t néztem) de most hogy végeztem a 2. évaddal és kb 10 dolog helyre állt a sorozat rejtélyeivel kapcsolatban
a Lost veri a PB-t.

10000000000000000000000000000000000000000000000%
1 tizeddel se kevesebb    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1284 Dátum: 2006. Május 31., 19:55:01 »
Idézet
te vagy itt az ügyeletes pedó...
ezen röhögtem pár percig    

de kérem szépen,  Kittyt jáccó szinész 15 éves én + 17 2 év korkülünbség tökéletes    
ki volt még pedofilkarrierem alanya?
ja Emma Watson
ő + 16 éves  

szóval ha mondjuk Trollnak teccene + vagy Michonak (aki véééén  ) akkor még oké de én? Ugyan kérem    a kor kötelez    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1283 Dátum: 2006. Május 31., 00:03:00 »
Porthos, csodálkoztam volna, ha nem jön be neked Kitty, te vagy itt az ügyeletes pedó...
Hú, regnar, ezt megnétztem volna...kár, hogy már úgy 3-4 éve nem igen nézek F1-et, a rohamosztagosok bazi nagy poén, de ez a Supi sem semmi
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 31., 00:04:56 írta Graf-X »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1282 Dátum: 2006. Május 30., 17:37:35 »
Aki követi a Formula 1-es szezont a Monacoi nagydíjon érdekes dologra lehetett figyelmes. A Red Bull Racing Team újabb film reklámozását vállalta fel, amely nem más, mint a Superman Returns. (A filmreklámnak már van múltja a csapat életében, hiszen még Jaguár korában az Oceans 12 c. film mintáival díszítették a kocsikat, sőt az orrukon még egy-egy gyémánt is díszelgett, amelyeket úgy kellett kibányászni a falból, mert mindkét kocsi összetört a verseny alatt     , majd a Terminator 3 c. filmet is reklámozták már, de a fő show a Star Wars EPIII volt, ahol a boxutcában rohamosztagosok cserélték a gumit, és Chewbacca is ott örült velük, a nyalókás ember pedig egyenesen Vader nagyúr volt   ) Szóval Superman Returns. Coulthard a harmadik helyen végzett, majd kiszállt a kocsiból egy Supermanes overálban és a dobogóra egy Supermanes piros köpenyt is felvett, átvenni a kupát a királyi család egyik tagjától.
A boxutcában feltűntek a film főszereplői is, valamint a RBR istállóját is filmfestmény díszítette.
Szóval megy a reklámkampány keményen a film körül.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1281 Dátum: 2006. Május 30., 00:01:08 »
X-men 3: nekem nagyon teccett ,tök jó akciók vannak benne. + tök jó csajok (főleg az árnymacska -kitti irtó szép csaj   ).
Elég sokkoló ahogy +hal a fél stáblista BOILER: küklopsz, xavier, végül jean  még1szer BOILER VÉGE

Nekem nagyon teccett, méltó folytatás bár nem mondanám befejezésnek mer van benne prá elvarratlan szál BOILER 2 : magneto megmaradt képessége, xavier visszatérése, és persze Bobbi döntésképtelensége: Kitti vs Vadóc    BOILER 2 VÉGE

10/9,7 (most döncsék már el hogy utolsó rész vagy akarnak 4.et...)

X-men 3 Offical Game: nagyon teccik ez is, furcsa módon az első rész végéről  a Libery Islandos Rozsi-Kardfog fight-tal kezdődik, kicsit keverve azér 2. küldetés Bobbival van hogy az őrszemszerüségeket lezúzzam a szabadságszobor mellett   . 3 küldetés a 2. rész végéről a Gátnál van és Árnyékkal nyomulok (Árnyék karaktere lehúz kb 30%ot mer szörnyen szar karakter, gyenge, rossz a teleportálás +oldása stb. legszivesebben kicserélném bárkire, mondjuk az orosz srácra akinek nem jut eszembe (akinek be tudja boritani a bőrét fém páncél) ).
Egyenlőre még csak itt tartok mer kb félórát-1órát jáccottam vele eddig.De nekem teccik.
3 karakter van a játékban: Rozsi, Jégember, Árnyék

10/7 (hülye árnyék...)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1280 Dátum: 2006. Május 29., 16:01:30 »
Hétévgén sikerült megnéznem pár filmet, és természetesen megvan róluk a véleményem    

Poseidon Mivel előzetesen sem vártam túl sokat, így kevésbé nagy a csalódottság. Pontosabban nem is nevezhetném annak, mert (sajnos) tisztában voltam vele, hogy nem várható nagyobb meglepetés. A film kissé több, mint másfél órás, és lényegében a Posszeidon katasztrófa (1972) zanzásított változata, azaz a rendező nem törődött azzal, hogy részletesebben bemutassa a karaktereket egyből belecsapott a lecsóba. a régi film összes akciója megjelenik újra, sajnos semmi új ötlet, sima újraforgatás az egész. a tempó közepesnek nevezhető. Igazából egy hétfői, vagy keddi TV2 "B" katasztrófafilm szintjét üti meg, mind látványban, mind vonalvezetésben. Nem segítenek rajta a színészek sem, ők sajnos most tényleg csak a marketinget szolgálják. Aki nem látta az eredetit, az előtte mindenképpen nézze meg, ha tudja, hogy legyen összehasonlítási alapja. Egyszer nézhető, de "katasztrófafilm-veteránok" elalhatnak rajta.   Közepes.

10/4


Stay Alive Tinihorror. azt hiszem ezzel mindent el is mondtam róla. A nagy/és kevésbé nagy elődök nyomdokain próbál evezgetni (Final Destination, Fear.com stb.. stb..) Abszolut klisékre épülő filmecske, azzal a "csavarral", hogy itt egy hálózatban nyomott horror FPS kel életre és ami a játékban történik, az a valóságban is megtörténik. Ja a főellenfél Báthory Erzsébet!!!!! lenn délen, Amerika szívében   Úgy látszik a környékről Drakula már lejárt lemez   Csak erős idegzetűeknek ajánlom. No nem azért, mert annyira véres lenne (PG 13), inkább mert a végére leépül az ember  

10/2 (De én tuti, hogy egy ideig nem játszok hálózatban horror gamet  )

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1279 Dátum: 2006. Május 25., 15:27:57 »
Idézet
Csőre Gábor az nem Frodó hangja?  
De, mondtam, hogy "egyéb geek" palik.  

Nem szinkronizálták, a tévében levő szöveg elég fura volt...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1278 Dátum: 2006. Május 24., 19:58:58 »
 Zsákos ,,Hybrid" Peter
« Utoljára szerkesztve: 2006. Május 24., 19:59:42 írta Spidáj »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1277 Dátum: 2006. Május 24., 08:43:37 »
Csőre Gábor az nem Frodó hangja?  

Én szerencsére eredeti hanggal láttam. Röhögtem is nagyokat, amikor állítólag "magyarul" beszéltek.  
Arra kíváncsi lennék, hogy a szinkronosban azt átszinkronizálták-e. Szerintem biztos, mert az minden volt, csak nem magyar.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1276 Dátum: 2006. Május 23., 13:52:30 »
Oké, most már sikerült tökéletesen elvenni a kedvem a filmtől. Marad a dvd és az eredeti hang majd valamikor.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1275 Dátum: 2006. Május 23., 13:42:55 »
Détár Enikő se semmi, de az új hibrid srácot meg Csőre Gábor (Pókember és egyéb kicsit geek karakterek).