Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1116857 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1334 Dátum: 2006. Július 04., 08:32:10 »
Megnéztük a Superman visszatért. Ez a Superman nem tért vissza. A film megnézése előtt azt hittem, hogy azért a DC-nél össze tudnak hozni egy normális történetet és a gyenge pont inkább a Supermant alakító szinész lehet. Hát nem, a srác jó volt. Nekem továbbra is Christopher Reeve marad a Superman, de jó volt. A történet viszont egy hányás. Tele hülyeségekkel. Azt hittem tegnap hogy saját baromságom lesz a legnagyobb hiba a filmben. Amit tegnap is leírtam. Pici apróságok. Mint például a köppeny miért nem ég el, stb. Hát igen ezek benne voltak, de mire idáig jutott a film addigra már rég elvette a kedvem a történet csapnivalósága és az már nem is érdekelt.   Arra vártam hogy a kép és a zene előcsalja azt a pezsgést, bizsergést amit az ilyen filmek,jelenetek szoktak. Ehelyett semmi. Egyszer "Pezsegtem", a főcímzenénél.

Nem akarok jeleneteket leírni. mindenki nézze meg és döntsön maga. De szomorú hogy abban a két jelenetben amit én a legnagyobbnak tartok, egyikben sem volt benne a Superman. És mégegyszer mondom nem a Főhőst alakító szinész a hunyó. Hanem a történetírók.

Legszivesebben ezeket a sorokat kicsit feltupírozva káronkodásokkal a Whaddafak topicba írtam volna.

ja a végére szokás értékelést írni... 10/3
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 04., 08:35:12 írta Galen »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1333 Dátum: 2006. Július 03., 13:21:34 »
Idézet
Bár jövőhéten állatkertbe m1ünk (arról nem lesz élmény beszámóló mer a topicnévben nincs benne az /Állatkert   ), de már tervbe van véve annak a horrornak a 3. része. TIni horror nem jut eszmebe címe.
Vmi Végső nemtommi.
Végső állomás asszem.
A hullámvasúthorror
Végső Állomás. Hol akarod megnézni? Mert moziban még nyoma sincs.

Idézet
szerintertek megállta a helyét Keanu Reeves ,John Constantine-ként??
Én is moziban láttam először a karaktert és mivel felkeltette az érdeklődésem a képregény iránt, azt kell mondanom, hogy igen, jó volt hozzá. Azóta csípjük a képregényt is.    Ja, én értettem a filmből mindent.

Idézet
-100 %-ról indul a film mert ugyanúgy kiszedik a nevelőapját mint 78-ban.
Ez a film folytatás, nem szükséges mindent visszaidézni benne.  
Idézet
Legjobb jelenet viszont már megvan:
Nem az a legjobb.  

----------------------

Láttam a Poseidont. Bár hallottam, hogy nem jobb egy szombat esti tévés katasztrófa filmnél, de azért kíváncsi voltam rá és tényleg nem volt jobb.  
Hát ez van.
60%
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 03., 17:23:01 írta kaine »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1332 Dátum: 2006. Július 03., 12:54:29 »
Rájöttem nagy eszemmel mi a tökömért választották ezt soványt Supermannek...Kicsit hasonlít Cristopher Reeve-re...Hétvégén Huszadjára is megnéztem az előzetest...Lehet jó lesz ez a gyerek (bár akkor is sovány)...Látványügyileg biztos jó lesz...A zene biztos jó lesz...
De:
-100 %-ról indul a film mert ugyanúgy kiszedik a nevelőapját mint 78-ban. Nem igazán értették meg Superman lényegét,se akkor se most. Superman-nek nem kellett törés az életében hogy hőssé váljon, Épp ellenkezőleg ő a szüleire (nevelőszüleire) támaszkodott, miattuk vált azzá ami.

-Nekem defektes az ok is amiért ideküldte Jor-el...Hogy fényt mutasson az embereknek...ja...szerintem meg csak simán biztonságban akarta tudni...Jobb volt a 78-as "nem avatkozhatsz bele az emberek történelmébe"...bár a mai erkölcsi normákhoz meg már fényt kell mutatni...

-Perry White-ot játszó figurát utálom, nem jó erre a szerepre. Kemény merev arca van.  Hasolít Christopher Lee-re...vámpírnak, gonosznak jó lenne...Meglátjuk mit tud( reméljük nem a fapofájához alakítják Perry Szerepét).

-Clark Kent ruházata egyszerű, minden mai sallangot nélkülöző hagyományos szerelés. Miért is lenne más, ehhez szokott hozzá egy kisvárosban, Ilyen a személyisége stb. Erre a Superman cucc "mai modern" csípőgatyesz...nevetséges. Ja és úgy látszik a Marvel a Pókember szerkójánál túl sok "Halpikkelyes" szövetet vett és most felajánlotta a DC-nek. Miért nem sima szövet ? Modern ? Jól néz ki ? Pfff. Meglátjuk hogy mi az alapkoncepció a ruha eredetét illetően. 78-ban a srác Clark felsétált a sarkra, felépült a Magány erődje és onnan már Superman gúnyában repült ki jó néhány évvel később. ez azt sugalja hogy Kriptoni eredetű volt a ruha és nem anya-apa varrta. Ide tartozik még az is hogy reklám szerint Superman amikor belép a légkörbe a súrlódástól fölizzik...ja...de akkor miért nem ég le a köppenye ?...baromság...de látványos...Biztos valami szuperszövettel magyarázzák majd...

-Superman haja lobog amikor repül...baromság...de látványos....
-Lois mellett ki az a kölyök ? Remélem nem a fia.
-Luthorék már anno is bejutottak a Magány erődjébe, úgy látom most is sikerülni fog.
-Legjobb jelenet viszont már megvan:
Lois: Milliók fognak meghalni.
Luthor (vigyorral): Nem. Billiók.

Majd ha még eszembe jut valami akkor írok. Ma megnézzük a moziba.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1331 Dátum: 2006. Július 02., 10:01:54 »
Idézet
Hát hiába szóltam előre   (alig pár hozzászólással ezelőtt)
ájjjm sorry, én sajnálom a legjobban, elkerülte a figyelmem... vadkeleten lehettem akkor, és nem minden topikot olvastam  

egy szinkronos Superman 1 torrent linkkel meg tudna dobni valaki? még az esti 2. rész előtt megnéznénk... mert a Returns előtt fel kell frissíteni az emlékeket. köszi előre is  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 02., 10:02:07 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1330 Dátum: 2006. Július 02., 07:08:43 »
Micho:
Idézet
Szombaton és vasárnap a DunaTV-n este fél kilenc körül adják a Superman 1 és 2 filmeket

Hát hiába szóltam előre   (alig pár hozzászólással ezelőtt)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 02., 07:09:16 írta regnar »

Nem elérhető Archant

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 411
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1329 Dátum: 2006. Július 02., 00:11:46 »
Idézet
Nekem tetszett a Constantine, bár a képregényt nem ismertem elötte.
Nekem a képregény tisztázta az egész storit,a filmből nem sokat értettem meg
No fear, No Fail
[img]http://sepi.extra.hu/banner/wwh-banner-12.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1328 Dátum: 2006. Július 01., 22:36:19 »
Superman megy (Christopher Reeve) a Duna tévén   még ilyet

+++
ja, épp vége
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 01., 22:37:35 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1327 Dátum: 2006. Június 30., 21:22:23 »
Nekem tetszett a Constantine, bár a képregényt nem ismertem elötte.

Nem elérhető Rick Jones

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1326 Dátum: 2006. Június 30., 15:39:34 »
Na akkor induljon be a téma ,amit mondtam már a sci-finél!
szerintertek megállta a helyét Keanu Reeves ,John Constantine-ként??


Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1325 Dátum: 2006. Június 28., 19:30:31 »
Bár jövőhéten állatkertbe m1ünk (arról nem lesz élmény beszámóló mer a topicnévben nincs benne az /Állatkert   ), de már tervbe van véve annak a horrornak a 3. része. TIni horror nem jut eszmebe címe.
Vmi Végső nemtommi.
Végső állomás asszem.
A hullámvasúthorror



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1324 Dátum: 2006. Június 28., 07:22:40 »
Spidáj javaslom, ha tudod szerezd be az eredeti műveket is, csak, hogy legyen viszonyítási alapod, amúgy egyetértek az értékeléseiddel, bár én az Omennek csak 4-et adnék.

A Hills Have Eyes 1977-es horror, azt dolgozták fel, Wes Craven írta és rendezte.

Az Omen pedig az egyik nagy klasszikus feldolgozása, amelyet 1976-ban mutattak be és azóta klasszikussá vált, és már annak is van egy halom folytatása - amelyek jobbak-rosszabbak, de inkább rosszabbak   Szerintem kár volt feldolgozni, inkább újították volna fel képileg és nyomták volna újra a mozikban.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1323 Dátum: 2006. Június 28., 00:30:06 »
mostanában 1l ánnyal folyton moziba járunk és +néztünk pár új filmet

(ez már nem olyna új)

Sziklák Szemei:

A szinészi munka el is megy, a zene ami szól (a bemutató alatt is) + a film alatt is ami nagyon illik hozzá sztem. A szinészi munka is szerintem eléggé kielégítő.(Feltünik a Lost-ban szereplő Clair is   ). A sztori elég fasság.
Persze amerikaiakhoz hű módon végső poén :,,épphogy túlélik és mégis maradnak gonoszok hogy legyen egy elvarratlan szál de folytatás ne"

10/4,5


Omen 666:

Sztori: egész jó lenne ha 1-2 dolgot nem erőltetnének benne anniyra. Mindenki szerint iszonyú félelmets, ha az ember jól belegondol a sztoriba talán, azonkívül van kb 4-5 jelent amikor bevillan vmi ijesztő és az ember összerándul. És kb ennyi volt a félelmetes része a filmnek. Zenéről semmit se mondok mer kb nem is volt. A kisgyereket jól eltalálták benne mint karaktert. Sajnos lesz folytatás...

10/5(max)

Ismeretlen hívás:

Bár a sztori eléggé sablon: jóbőr fiatal csaj, sikoltozva rohangál a gonosz idegen elől az álomházban. De mégis van benne vmi ami +fogott. Nem is tudom talán ahogy érződne hogy lankad a sztori +int fellángol az egész. Szerintem midnenképp csúcspont mikor a rendőr belekiabál a telfonba: A HÁZBAN VAN. OTT VAN A HÁZBAN MENEKÜLJÖN JILL. A HÍVÁS A HÁZBÓL JÖN!!
Nekem bejött  

10/8

Remélem legközelebb már vmi vidámabbat nézünk (pl.: Távkapcs kedvenc szinészemmel főszerepben  ), de eme csodás lány sajna csak a félelmetesekre bukik szinte ...



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1322 Dátum: 2006. Június 27., 20:34:11 »
Idézet
Csináltak egy jó kis Desktop-ot, ami nagyon hasonlít a valódi asztalra, és az azon levő papírhalmokra...
Rendkívül látványos, meg eleinte el lehet vele játszani egy darabig, de nem sok értelmét látom.    

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1321 Dátum: 2006. Június 27., 14:28:26 »
Ebben a fülledt melegben jöttem kicsit még jobba rontani a levegőt egy kis filmes hozzászólással    

Elöljáróban:

Szombaton és vasárnap a DunaTV-n este fél kilenc körül adják a Superman 1 és 2 filmeket (Szerintem nevezhetjük őket a klasszikus Superman filmeknek)

aki még nem látta érdemes megnézni, még mielőtt bemutatják az új filmet, aki meg már látta és rajongó, szerintem úgyis megnézi  


És akkor most valami egészen más.. mondhatnám, de maradok a filmes vonalon  

Halálos iramban 3.

Csak azért néztem meg, hogy leszólhassam    No ez teljesen nem igaz, mert azért néztem meg, hogy legyen képem arról, hogy mi is az ami ennyire lázba tudja hozni a fiatalságot...
Meglehetősen bugyuta történet, az első két részhez képest még a látvány is nagyban visszaesett. Mindenki driftel össze-vissza, még a versenyzés közben is. Abszolut felesleges volt ez a folytatás. A helyszín Tokió, (egy időben nagyon felkapott volt a város a PC-s és egyéb játékok terén autóversenyzésre).
A színészi játékot felejtsük el, a történetet is.
Hogy mégis miért sikeres? Manapság reneszánszát éli a kocsibütykölés - talán azért. Mondjuk mindig jókat röhögök, amikor egy lepukkant opelen MOMO, pioneer, vagy egyéb feliratokat látok, közben egy babettás legyorsulja úgy, hogy közben pedálozik    

10/2       autórajongóknak 10/6


Verdák (Cars)
Sajnos ez is kellően bugyuta ahhoz, hogy akár egy tinédzser is szórakozhasson rajta. Persze a marketing ezerrel dübörög, már kijött a PC game, jönnek a játékautók, megvan a szerződés a nagy gyorsétterem-lánccal stb.. Szóval még ha meg is bukna, ami kizárt, busásan fog jövedelmezni.
Valahogy nem éreztem az erőt a történetben. Nagy általánosságokat vonultat fel és a végkifejlet nem kérdéses. Az agyondícsért látvány engem nem vágott földhöz, lehet, hogy nem mindent computer-grafikával kellene megoldani, nem tudom mit adnék egy rajzolt rajzfilmért.
A kocsik karakterei viszont eléggé jól idolgozottak - mármint a szinthez képest - van közöttük egy-két vicces is.
A szinkronhagok között igazi nagyágyúkat találunk (Dale Earnhard Junior, M. Schumacher, Mario Andretti, Darrell Waltrip, és szerintem az igazi ász Paul Newman - aki tudvalevőleg autóversenyző is volt a színészkedés mellett, hogy a színészeket ne is említsem, úgy mint Owen Wilson, Michael Keaton), ezért érdemes eredeti hanggal megnézni.
Az a baj, hogy futószalagon születnek a computeranimációs rajzfilmek és - legalábbis nekem - kicsit már csömöröm van tőlük. Nem igazán tudnak újat nyújtani, hiába az új karakterek, valahogy mindig olyan érzése van az embernek, hogy ezt már láttam valahol.
Igazából nem tudja eldönteni az ember, hogy szeresse, vagy utálja ezt az animációs filmet.

10/6

Nem elérhető Rick Jones

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1320 Dátum: 2006. Június 27., 14:23:01 »
kinek van meg Hulk játék PC-n?
esetleg valami más,pl:DAredeliv?
vannak azér Marveles játékaim:Punisher,spider-man1,2,X-men2,
Amúgy DC is lehet,Supermanus,vagy Batman!!!
az egyik haverom szerint a DC az szar,mer nem találnak normális magyarázatot
a hösök erejére,csak gagyi torténeteket!-szerintem a DCis jó.
itt a zsákon mondjuk elég kevés DC van,mármint szuperhösökben,a NEWGEN-en
van tobb is,pl:Zold íjász,Zold Lámpás,BAtman,Flash
NAmindegy CSá!!!!!!!!!!!!!!!!


Nem elérhető Archant

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 411
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1319 Dátum: 2006. Június 24., 00:46:43 »
Idézet
Ilyen nehéz lemondani az USÁ-ban egy előfizetést...
Nem kell Cicózni.Hello,Cancel My Acc. Now!
Ha ezt elmondod 60-szor folyamatosan akkor talán törlik is a regisztrációdat
No fear, No Fail
[img]http://sepi.extra.hu/banner/wwh-banner-12.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1318 Dátum: 2006. Június 23., 23:03:36 »
Idézet
Ilyen nehéz lemondani az USÁ-ban egy előfizetést...

és biztos ilyen nyűgös volt a bekötése is   én legalábbis az első ADSL-emre 3 hónapot vártam, pedig már nem is a kommunizmusban volt  
(karácsonyi akció, amit majdnem a húsvéti nyuszi hozott meg)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Június 23., 23:04:14 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1317 Dátum: 2006. Június 23., 12:03:54 »

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1316 Dátum: 2006. Június 23., 12:01:15 »
túl nagy rend volt a windows asztalon...így lehet megint kuplerájt csinálni.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1315 Dátum: 2006. Június 23., 10:40:35 »
Ez tökjó... Már csak egy digitábla kell hozzá!

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1314 Dátum: 2006. Június 23., 10:32:00 »
Kanada odacsap a Microsoftnak! Csináltak egy jó kis Desktop-ot, ami nagyon hasonlít a valódi asztalra, és az azon levő papírhalmokra: a dokumentumokat egymásra halmozhatjuk, ami nem kell, azt összegyűrjük és behajítjuk a sarokba, a fontosakat meg feltűzzük a falra, hogy szem előtt legyenek. A Vista Aero meg monnyon le!
BumpTop 3D Desktop Prototype

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1313 Dátum: 2006. Június 14., 21:36:11 »
hányas kép ?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1312 Dátum: 2006. Június 14., 19:06:25 »
Idézet
nincs vmi kép amin ti is rajta vagytok?
Az én kezeim rajta vannak a boltos képen, ahogy fogom a Fekete Macska-Pókember hard covert.  

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1311 Dátum: 2006. Június 14., 15:29:33 »
Köszi, közben Regnar PM-ben adott egy linket. De szerintem elcseszték ezt a filmet.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Zaj

  • Tejivó
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 161
  • Karma: +4/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1310 Dátum: 2006. Június 14., 13:51:28 »
Idézet
Köszönöm szépen az infót. Ettől sem lett jobb...
Töltsd ezt le, és megérted miről beszél porthos, ez van a kredit után:
http://www.fenixfunk.com/xmen3ending.avi
!!!Figyelem, aki nem látta a filmet, az ne nézzen bele!!!
"Never say never again..."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1309 Dátum: 2006. Június 13., 23:57:55 »
Idézet
beszkennelem az útlevelem legfeljebb, jó?
ott még hosszú a hajad ?    

amugy 1-2 képet majd lehúzok msn-en ha ide nem rakod ki  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1308 Dátum: 2006. Június 13., 23:48:38 »
Idézet
magyarul: nincs vmi kép amin ti is rajta vagytok?  )
de van, csak azokat kínosan kihagytam  
ha naon kíváncsi vagy,majd beszkennelem az útlevelem legfeljebb, jó?
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1307 Dátum: 2006. Június 13., 23:30:33 »
a camponával a vécéből ha kijössz a moziban szembe találod magad Superman-nel ahogy feléd repül
a Lurdy házban meg felül a popcornosnál ha hátramész az asztalokhoz egy 6almas 3 oldalas karton-izé figyel rád komolyan gonosz tekintettel  

az x-menes plakátok teccenek  

Micho nem készült vmi kép ami bizonyítaná hogy télleg ti ovltatok kinn és nem csak leszedtétek a képeket vmi börzés-weblapról      (magyarul: nincs vmi kép amin ti is rajta vagytok?  )



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1306 Dátum: 2006. Június 13., 21:49:30 »
Angliában is keményen promótálják a Superman Returnst, már mindenhol vannak kartonfigurák és poszterek:

Superman Returns 1.

Superman Returns 2.

Superman Returns 3.

és egy kis X-Men "maradék"

X-Men 3.

itt csak nekem tűnnek a feliratok olyan "csirkés-fazonosnak"? pl. Rozsinál kitaszított-hősös, Magnetónál látomásos-gyilkosos stb stb
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1305 Dátum: 2006. Június 13., 12:36:39 »
Akkor én kissé le vagyok maradva