Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1089873 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1364 Dátum: 2006. Július 19., 19:42:07 »
te minden 20-ad rangú szereplőt megjegyzel a filmekből?  
na de komolyan, te mit szóltál ehhez a filmhez?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 19., 20:27:44 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1363 Dátum: 2006. Július 19., 19:40:02 »
Pedig a néger srác nem földi ember, hisz ő nem más, mint Ford Prefect.    

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1362 Dátum: 2006. Július 19., 19:31:28 »
16 Blocks (talán 16 utca néven fut)

Bruce Willis új filmjéről csak szupernegatívuszokban tudok beszélni, annak ellenére, hogy hozta a szomorúan-szigorú nézését, és a Sakálból sikeresen átmentette az egyik ottani alteregóját ehhez a szerephez  (a kövér bajuszost)
kb 1 óra után nem bírtuk tovább, és kinyomtuk a filmet, egyszerűen UNALMAS volt. a sztori elcsépelt, tán még a 90-es években elment volna, nem értem, hogy vállalhatta el ezt Willis  
a nigger fiú, akit istápolt, kifejezetten idegesítő volt, ahogy végig orrhangon beszélt, és falra lehet mászni az értelmetlen szövegeléseitől  
én nem ajánlom senkinek se ezt a filmet, örülök, hogy nem moziban kellett végiszenevdni... aki esetleg megteszi, az írja le a végét  (bár különösebben nem érdekel  )
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 19., 19:34:30 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1361 Dátum: 2006. Július 19., 16:15:18 »
Galen után én is linkelek:
The Great Computer Game Quiz
The Great Computer Game Quiz Sequel

A feladat "egyszerű": screenshot-ok alapján kell kitalálni a játékot. Sok sikert!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1360 Dátum: 2006. Július 19., 13:35:34 »
azért megnyugtató hogy van még egy-két diliházbavaló rajtam kívül is:
http://index.hu/tech/hardver/termi3935/

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1359 Dátum: 2006. Július 19., 12:09:42 »
Akkor azt hiszem, hogy:

1. nagyon nagy fejes lennék a Disney-nél

2. Megjelenne egy halom fekete ruhás ürge és örökre bezárnának, mert nagyobb kalóz vagyok, mint Jack Sparrow    

3. Azért megpróbálom  


 

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1358 Dátum: 2006. Július 19., 12:03:39 »
Te regnar, mi lenne, ha még a héten írnál egy kritikát a harmadik részről is?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1357 Dátum: 2006. Július 19., 11:59:33 »
És keményebbre is vette a figurát, ez a film sem gyerekeknek való már... De ez egy ideje tendencia náluk. Disney Landben is felállítottak gyorsan egy PotC játszóparkot, meg interaktív szobákat, nem beszélve, hogy készül az online játék, ahol kalóz lehetsz... Egyetlen gondom a számítógépes grafikájukkal van, néhol iszonyat béna, mint itt a második részben is, végső harcban van egy olyan háttérvetítés, hogy majdnem elkezdtem sírni..    Otthon videoszerkesztővel házibarkácsban jobbat dobok össze. (Na jó azért nem, de majdnem   )

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1356 Dátum: 2006. Július 19., 11:22:10 »
Disney a hagyományos grafikáról átnyergelt a kalózokra...

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1355 Dátum: 2006. Július 19., 11:21:16 »
Igen már én is utána olvastam. Együtt csinálták a kettőt... No, igen, ahol van pénz..

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1354 Dátum: 2006. Július 19., 11:15:24 »
Jövőre meg jön a következő része. Már leforgatták. Ez is divat manapság.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1353 Dátum: 2006. Július 18., 22:40:39 »
Ma megnéztem a karib tenger kalózai második részét.

Legelőször is a döbbenet --- ERŐS SPOILER!!!!!!! CSAK HA TUDNI AKAROD A FILM VÉGÉT AKKOR OLVASD EL!!!!!!




A film úgy látszik trilógia lesz!! Ezen teljesen lehidaltam, azt hittem csak egy sima sequel lesz a dolog. De már akkor gyanúsnak kellett volna lennie, amikor az egyes karakterek csak simán megjelentek a vásznon, és erősen igényelte az első rész cselekéményszövésének ismeretét. Ezért ilyen komor és sötét a középső rész, mint általában a trilógiáknál.




SPOILER VÉGE


Amúgy kicsit jobb, mint közepes, a film végére értelmet nyer a kissé sötétebb hangulat és néhol zavaros történetszövés. Az akciót kevésnek éreztem, az első rész sokkal kalandfilmebb volt, itt sok volt a felesleges túlzás. Nem annyira szórakoztató, mint az első rész, de ez már csak így ebben a folytatásos műfajban - lásd spoiler - saját felelősségre.
a látvány nem rossz, monszterek az elsőben jobban tetszettek, de azért itt is van néhány "kellemes" karakter. Kicsit összecsapottnak tűnhet elsőre, meg kell vele barátkozni, bennem is még ülepednie kell a dolognak, mert elsőre talán kissé lehúznám...Nehéz róla írni, mert ha leírnám, hogy miért ilyen, akkor lelőném a lényeget, ezért most inkább kihagyom a "mélyebb" fejtegetést..

Nem rossz-nem rossz Főleg a vége ismeretében...

10/7
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 18., 22:42:29 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1352 Dátum: 2006. Július 18., 04:26:57 »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1351 Dátum: 2006. Július 16., 20:55:04 »
Ma este 22.05-kor Roger és Én by Michael Moore az M1-en, gondolom a fickót nem kell bemutatni  Ez a legelső filmje

"A címben említett Roger nem más, mint Roger B. Smith, a világrangelső autóipari óriás, a General Motors elnök-vezérigazgatója. Az "én" pedig természetesen Michael Moore, a botrány-dokumentumfilmes, akinek feltett szándéka, hogy Roger kameravégre kerüljön. De a találkozó csak nem akar létrejönni, pedig Michaelnek lenne egy keresetlen kérdése: vajon az extraprofitot termelő General Motors miért záratja be a Flint városában lévő legrégibb gyárait, emberek tízezreit téve ezzel az utcára. Michael Moore erre keresi a választ lassan tönkremenő szülővárosával kapcsolatban, s ha Roger nem áll kötélnek, akad interjúalany bőven, aki nem rejti véka alá véleményét..."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1350 Dátum: 2006. Július 16., 12:48:46 »
Az Egy zsaru bőréért szerintem az egyik legjobb Delon film, nekem mindig nagyon tetszett. A nő is jó volt benne, bár lehet, hogy a tévéből most kihagyták a két teljesen meztelen jelenetét. Később Delon barátnője is lett és ő volt az eredeti Nikita is.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1349 Dátum: 2006. Július 16., 06:53:36 »
Bezony... kivágták belőle az összes részt, amikor a villa beleállt szerencsétlen pszichomókus kezébe...Pedig Donald Pleasence azokban a jelenetekben is hatalmas  


 FELHÍVÁS![/color]

Ma este az RTL Klubon 22:30-kor:

Néma Düh (Silent Rage) - Chuck Norris főszereplésével. Egy kevésbé ismert filmje, legalábbis eltörpül ismertsége a híresebb filmjei mellett. Ja és mellesleg Horror-akció! Szerintem rajongóknak igazi csemege. A film 1982-es. És nem fogjátok kitalálni, hogy Chuck, az ezerarcú karakterszínész*, milyen karaktert alakít      De, de. Igen. Rendőrt, pontosabban sheriff-et.

*bocsi Chuck, csak a poén kedvéért mondtam  

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1348 Dátum: 2006. Július 14., 20:38:55 »
Bud Spencert megvágták???  Tényleg nem lehet mélyebbre sülyedni, esetleg csak az olaszok szintjére, akik 16 karikásnak minősítették, mert a filmen túlzott erőszak látható. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1347 Dátum: 2006. Július 14., 06:48:04 »
Látom azért más is nézte a Delon filmet   . Hát igen, ezek még a klasszikus értelemben vett - sajnos ma már kivesző félben levő műfajt - a krimit képviselik. Ma már ezeket thrillernek hívják. A franciák nagyon tudták ezt a műfajt (mármint a krimit pl Lino Ventura, vagy éppen Delon filmjei).
Ha már itt tartunk hadd ajánljak egy filmet, szerintem érdemes megnézni:
Ma a DunaTV-n 19:30-kor a Huszár a tetőn c.  francia film. Franciaországban hatalmas közönségsiker lett, bár ez kevésbé befolyásolna, mert nekem enélkül is tetszik. Akinek van ideje és kedve érdemes megnézni.

Szinkron témában. Először is egy kis fanyar, és önirónát sem nélkülőző megállapítással élnék. - Mennyit változott a világ. Alig telt el 20 év, mióta az első VHS-en az utcába került filmet láthattam, és már azon fanyalgok, hogy gyenge a szinkron, annak ellenére, hogy akkor még csak unott hangú, alig érthető hangalámondás volt és akkor már attól is szinte audio-vizuális orgazmust értem el.    
No, de komolyra. Tény, hogy egy-egy jobban elterjedt, vagy híresebb filmnél a megszokott régi - kifejezetten jó minőségű - szinkron hiányozhat. Az első ilyen élményem a Desperado c. filmmel kapcsolatos, amelyet anno a mosóporos kettesen adtak. Még bennem éltek a magyar szinkron mondatai, és döbbenten kellett hallanom, hogy egy lapos párbeszédekre épülő dolgot csináltak belőle, mert van néhány szülő, aki ahelyett, hogy a gyerekét kiküldené a TV elől inkább elmegy a TV-hez, hogy vegyék ki a csúnya szavakat. Persze az nem számít neki, hogy Antonio megöl kb 50 embert, meg lefekszik a csajjal  
Általában eredeti hangon próbálom meg megnézni a filmeket, de van néhány magyar szinkron amelyeket soha nem cserélnék az eredeti hangra, mert az gyengébb!!     pl Vissza a jövőbe, Bud Spencer filmek (b*sszus a Különben dühbejövünket újraszinkronizálták   és jól megvágták... hát hova jutunk, ha már ezt is)

Sövényen témában. Micho örülök, hogy tetszett.   .  A hiperaktív mókus tényleg vicces volt, csak nekem azért nem annyira talán, mert ilyen volt már a Pirosszkában is. (Mármint hasonló hiperaktív állatka)  
Viszont azt most tudtam meg, hogy ez egy képregényből készült     és a teknős és mosómedve sok kalandot megélt már együtt.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1346 Dátum: 2006. Július 13., 23:21:30 »
Idézet
Profit mindenekfelett
Nah ja, egyébként mosógép2 volt, negyedóránként reklámmal, csak hogy az ember élvezhesse az adás 30%-át kitevő filmet. Követeljük az állami televíziózás visszaállítását hétfői adásszünettel  
Idézet
a hegylakó belső borítóján ez a másik film borija van.. szal ki lehet fordítani ha akarod.  ez már pofátlanság netovábbja, egy ilyen filmmel
Hát ez tényleg mocsokság a javából és ezt úgy mondom, hogy én rühellem a Hegylakó 2-3-4-et...

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1345 Dátum: 2006. Július 13., 23:14:00 »
a Hegylakó dvd kiadásai is egy nagy rakás ***   ilyen 900 ft-os b-dvd-t gyártottak belőlük, szinte nulla extrával. nekem van egy olyan 2. részem, ami duplarétegű, és a másik oldalára nyomtak egy másik, gagyi filmet plusszba.. és a hegylakó belső borítóján ez a másik film borija van.. szal ki lehet fordítani ha akarod.    ez már pofátlanság netovábbja, egy ilyen filmmel  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 13., 23:15:21 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1344 Dátum: 2006. Július 13., 23:11:36 »
Van egy tippem:

Szerintem olcsóbb volt megvenni újra az eredetit és újraszinkronizálni, mint a magyar szinkronos verziót beszerezni. Profit mindenekfelett     (gondolom a Retek klub, vagy a mosógép2 volt, a többi az rendesen adta volna le)
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 13., 23:12:36 írta Gabe »

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1343 Dátum: 2006. Július 13., 22:39:31 »
a minap a hétvégén egy szörnyüségre akadtam a TV-t nézve, mégpedig a Hegylakó 1 részére. Hát borzalmas volt. Itt most sokan feksziszenhettek, ezért hozzáteszem, nekem is alapfilm, kötelező darab. De amit most láttam, abban újrafordították és újraszinkronizálták és hát emberek... valami borzalmas lett. A hang érzelme nem követi az arc érzelmét, a forditásból elveszett az a piciny költőiség, ami nagyszerüvé tette az eredetit. Körgennek a hangja el lett cseszve, eredetileg a volt benne valami felsőbbrendű gúny, most az újítások miatt inkább tűnt egy bunkó parasztnak, aki nagy karddal hadonászik. Könyörgöm miért... miért kell elbaszni egy dolgot, ami tökéletesen jó volt?

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1342 Dátum: 2006. Július 13., 22:13:21 »
A nap filmes poénja!

Alain Delon film a tévében (Egy zsaru bőréért). Delon sebét egy csaj készül bekötözni. Épp hozzálát, mikor Delon felszisszen.
Csaj: - Te gyáva! Belmondo-nak ilyenkor egy arcizma se rebben!
Delon: - Csak ne példálózzunk itt Belmondo-val, jó?!
 

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1341 Dátum: 2006. Július 12., 16:59:07 »
szóval Túl a sövényen

a mozi előtt eszembe jutott regnar értékelése a filmről, de gyorsan elhessegettem
részemről rendben volt a film,  a rajzzal nem volt gondom, szerintem ugyanolyan szépen megcsinálták, mint a Madagaszkárt. a szereplők kifejezetten aranyosak voltak, szerintem ez fontos, egy ilyen animációnál. még a színészek mimikáját is felismerni véltem néha, de ezt lehet, csak bebeszélem így utólag, mert ugye tudtam, hogy pl. Stiklinek Bruce "holvanmáraDieHard4 " Willis kölcsönözte a hangját, és azért néztem direkt a fejeket  úgy

a történet elment egynek, a figurák mint mondtam, szeretnivalóak, néha Stiklivel, néha Vernével éreztem együtt  sok jó poén volt, és sok átlagos is persze, de én egészen beleéltem magam... tehát megkapták a felnőttek is a magukét, és biztos tetszhetett a gyerekeknek is, mert sok kacajt hallottam tőlük(bár néha biztos nem ugyanazon derültünk)  a csúcspont, mikor a mókus végül csak megitta a kólát, és akkora hatással volt rá a koffein, hogy jócskán felturbózott tőle, pedig előtte is fürge volt... bírtam, ahogy szemléltették, hogy milyen gyors: először a világűrben mutatták a Földet, ahogy belassul, és aztán a mókus meg mint az egyik reklámban, csak úgy kényelmesen sétafikált a színen  (ez pl. a gyerekeknek biztos nem jött le, miért van így). szóval én csak ajánlani tudom, jó kikapcsolódás, és dvd-n is biztos megveszem  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 12., 17:00:06 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1340 Dátum: 2006. Július 11., 20:28:23 »
No én is túlvagyok a Superman Returns-ön.

Általában nem szoktam elájulva lenni a képregényfilmektől (aki nem hiszi olvassa vissza film-élménybeszámolóimat a témában   ), és ettől sem estem hasra, DE azért mégis valahogy megfogott.

Kezdjük az elejéről. Főcím nagyban "hajaz" a klasszikus főcímre, ami jó pont, csak valami hihetetlen sebességgel pörgették a neveket és egy magamfajta "filmb*zinak", aki a végkiírást is végigvárja, csak, hogy megtudja, hogy Eastman color, vagy Kodak-e az adott film, igencsak kapkodnia kellett a fejét, hogy elkapjon egy-egy ismertebb nevet.  
A főmotívumot nagy szerencsére meghagyták az "eredeti" filmekből - John Williams rulez      - szerintem a Superman induló az egyik legjobban készült munkája, mindig libabőrös leszek, ha meghallom. (A Batman Returns-ben éppen a megszokott Danny Elfman téma elmaradását hiányoltam nagyon)
A karakterek nagyon jól eltaláltak, főleg Superman. Egyrészt, mert hasonlít elődjére, másrészt, mert nem estek abba a hibába, hogy egy izompacsirtát tegyenek a kosztümbe. Apropó kosztüm. Szeritem jól sikerült a jelmez, nekem nagyon bejött. Lutor szerepére jó választás volt Spacey, bár nem igazán hagyták neki, hogy megmutassa a színészi adottságait. A riporternő viszont nem tetszett.
A látvány vegyes. Vannak nagyon jól eltalált jelenetek, ugyanakkor a CG területén mintha pár évvel le lennének maradva. Nem az a gond, hogy látszik, hogy aniáció, de annyira látszik, hogy elrontja az élményt. Főleg a zöld háttér előtt felvett dolgok néztek ki bután - merem állítani az első Superman film superman repülését bemutató jelenetei jobban néztek ki. A végén aztán a computer generált Superman agyoncsapta az egészet, úgy ahogy van...  
De ennek ellenére kellően látványos volt.
Ami viszont abszolut csapnivaló az a történet. Se füle se farka, összetákolt dolog, felesleges szereplőkkel - pl gyerek. A fényképezés gyenge, a rendező - mint sok társa sajnos - a feszültséget nem kamerabeállításokkal próbálta fokozni, hanem elővette a jól bevált kártyákat, mint a vihar. Akárhány drámai jelenet van a filmben - jó most túlzok, de azért nagyrészük - viharban játszódik...
Tetszett ugyanakkor a lelki szál, csak éppen nem tudták rendesen kifejteni. az akciók nagy részét lelőtték az első órában, utána már csak akciócskák maradtak. az egész film nem állt össze egésszé, inkább jelenetek végtelen sora, melyet néhány személy összeköt.
De mindezek ellenére azt mondom, hogy nem rossz a film, persze jóval többet vártam a rendezőtől - ismerve előéletét.
10/6,5-öt adnék rá, mert vannak nagyon jó elképzelések, de agyoncsapják az elsietett és összecsapott dolgok.
Ja és már készül a következő rész.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1339 Dátum: 2006. Július 08., 18:55:20 »
d.u proginak simán jó lesz    jó szórakozást

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1338 Dátum: 2006. Július 08., 18:42:49 »
Idézet
Én most értem haza róla. Perzse nem lebeszélni akarlak, de szerintem eléggé közepesere sikeredett
már megvannak a jegyek, mindjárt indulunk   köszi azért a beszámolót, sokra én se számítok, kis du.-ni programnak remélem megfelel :)majd én is írok róla.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1337 Dátum: 2006. Július 08., 18:35:43 »
Idézet
helyette most a Sövényen túlt nézzük meg

Én most értem haza róla. Perzse nem lebeszélni akarlak, de szerintem eléggé közepesere sikeredett, és a beharangozók lendületét egyáltalán nem tudja hozni. Sótlan karakterek, kicsit innen-onnan összelopkodva, felvizezve. Se füle-se farka a dolog, újra a két szék között a padlóra tipikus esete. a poénok túl lagymatagok egy tizen-huszon-harmincon sőt akárhány évesnek, de túl erősek egy gyereknek. Már megint nem tudták eldönteni, hogy melyik korosztályt célozzák meg. a látvány erős átlagos, semmi kiemelkedő, mondhatni, mára unalmas ez a fajta animációs megközelítés - legalábbis szerintem. Persze van egy két poén, de valahogy nem hozza a full-szétröhögöm a fejem fílinget... És kissé sok a szentimentális jelenet.

Egyszer nézhető - én sajnos megnéztem- 4/10
« Utoljára szerkesztve: 2006. Július 08., 18:37:21 írta regnar »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1336 Dátum: 2006. Július 08., 18:15:42 »
nyomi Superman visszatért nem bírom megnézni, mert egyelőre nem sor-elválasztós (nagy)teremben adják,    másképp meg nem bírom ki azt a 150 percet   úgyhogy szóljon, aki tud ilyen mozit  
helyette most a Sövényen túlt nézzük meg  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1335 Dátum: 2006. Július 08., 11:17:41 »
itt egy rövid eszmefuttatás a filmről: Superman visszatér

Van benne egy pár soros fejtegetés a képregények magyarországi helyzetéről...