Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1125340 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1544 Dátum: 2006. Szeptember 10., 12:33:21 »
A stunts szerintem az egyik legnagyobb játék ami valaha készült PC-re. Talán 50-60 pályát is csináltam hozzá, specifikusan egy-egy kocsira tervezve - mert ugye egy Lancia nem tudott akkorát ugratni, mint egy Ferrari   .
(Schmatzy: Köszi az oldalt amit belinkeltél eddig nem ismertem    csak a Gamingdepotról vagy a retrogames-ről és a DOSgamesről, vagy a bestoldgames-ről tudtam.)

A street rod második részéhez már nem volt szerencsém anno.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1543 Dátum: 2006. Szeptember 10., 11:46:01 »
Akkor már a Stuntsot se hagyjuk ki!  Atyaég, mennyi pályát bütyköltem én anno hozzá...

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1542 Dátum: 2006. Szeptember 10., 11:13:59 »
Javítva

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1541 Dátum: 2006. Szeptember 10., 11:11:17 »
Gabe, a kettő link egy és ugyanaz!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1540 Dátum: 2006. Szeptember 10., 11:06:17 »
Egy régi klasszikust szeretnék a figyelmetekbe ajánllani:

Street Rod: itt

és Emberek itt a lényeg:Street Rod 2 !!!

Az oldalon még van pár régi cucc, de ezeken akadt meg a szemünk most. Telepítés és leírás a letöltés mellett. Jó szórakozást  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 10., 11:13:25 írta Gabe »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1539 Dátum: 2006. Szeptember 09., 17:50:07 »
Nem, ez azért az eredet feldolgozás, bár ez se épp gyerekmese (mondjuk az eredeti könyv se az...).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1538 Dátum: 2006. Szeptember 09., 17:30:14 »
Idézet
Vasárnap TV2 0:15 Decameron. A nagy botrányt kavart filmet mindenképpen érdemes megnézni.
khmm... khh... izé... csak nem az a bizonyos... xxx kategóriájú film?  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1537 Dátum: 2006. Szeptember 09., 17:21:39 »
Ha már természetfilm, ne felejtsük el a remek - sajnos az utóbbi időben szinte teljesen mellőzőtt - magyar természet illetve útifilmeket.
Nekem személyes kedvencem a 12 hónap az erdőn. Azt hiszem az utólérhetetlen képi világ és hangulat nagyon sokakat megragadott. Szerencsére talán a múlt év decemberében megjelent DVD-n is, és nem kell az agyonnézett VHS-t kínozni  
De nagyon jól sikerült még a Gyöngyvirágtól lombhullásig, és a Cimborák hegyen völgyön is.
Az útifilm kategóriában pedig - számomra - az abszolut első és örök a Másfélmillió lépés magyarországon és folytatása. Rockembauer Pál, akit régóta példaképemnek tartok, (Sajnos korán és nagyon hirtelen távozott közülünk) olyan időtálló filmet alkotott, amely azóta a túrázók, erdőjárók bibliája lett. Rockembauer munkássága azt hiszem példaként állítható még nagyon sok nemzedék számára. (Bocsánat, ha kissé elfogult vagyok vele, de..)
Nekem többek között ez a film adta a lökést, és mára már a dunántúli kék túra nagy részét bejártam... Sajnos a mai "extrém" sportolás közepedte egyre kevesebb szó esik a klasszikus erdőjárásról és túrázásról, a nagy többség számára csak az adrenalinnövelő "sportok" az ismertek.


És ahogy a Monti pájtonban mondanák, most következzék valami egészen más.
A hétvégére néhány filmet ajánlanék, nem a kommersz (értsd akció, horror, thriller stb..) kategóriából.
Az M1-en 23:30-kor kezdődik a Kiss Kiss (bang bang) című film. (nem keverendő az idén bemutatott hasonló alkotással) Egy bérgyilkosról és egy némileg visszamaradott srácról szól. Mindenképpen érdemes megnézni. Ízig-vérig angol film, keserédes, inkább dráma.

Vasárnap TV2 0:15 Decameron. A nagy botrányt kavart filmet mindenképpen érdemes megnézni.

És lesz még a hétvégén - kommersz kategóriában   - Jay és Néma Bob visszavág   , Rémálom az Elm utcában       ,


Ja és akkor még valami egészen más.
PÓKEMBER 3 előzetes az imdb-n (remélem Ti is a Mr.T-s reklámot kapjátok előtte. Király  

http://www.imdb.com/title/tt0413300/traile...lay-E28048-10-2

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1536 Dátum: 2006. Szeptember 08., 23:46:15 »
Gerald Durrel viszont 6almas  

gyerek korom olvasmányainak legfontosabb része
Madarak Vadak Rokonok
Istenek kertje

ezeket hogy imádtam  


uh most kedvet is kaptma előkeresni párat  


Főleg azt imádtam mikor volt 3 kisbaglya asszem és vmi kis madarakat akart etetni velük, aztán +kérte Leslie bátyját (a kedvencem) hogy lőjjön neki ilyen kis madarakat (veréb talán?  ) azt hülye Leslie elkezdte lőni őket a tetőről, és a ház másik oldalán a teraszon a MaMa + vmi Állatkínzás ellenes Világvédő Tyúk épp teáztak és az állatkínzokat kívánták a pokolba és közben ott hullottak a halott ,,talánverebek" a tetőről    



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1535 Dátum: 2006. Szeptember 08., 16:10:03 »
Ez addig egészen rendben is van, amíg poénokat nyomva vagy valahogy lemegy a műsor, de onnantól, hogy beteges vággyal ugrott rá mindenféle állatra, belelépett az életterükbe, piszkálgatta őket, nem vall komoly állat-tudósra. De tény, hogy nézett volt..

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1534 Dátum: 2006. Szeptember 08., 15:54:41 »
Annyiban vitába szállnék ezzel, hogy  amai társadalomban (főleg  adiatalabbakra igaz ez) nem nagyon lehetne eladni Durrelt vagy akár Attenborough-t. Ő meg lehet, hogy feltűnösködve, szenzációhajhászan ugyan, de mégiscsak megnézette a természetflmjeit a tömegekkel. És én azt mondom, hogyha csak bohóckodással lehet elérni, hogy ne valóságshow-kat, hanme természetfilmeket nézzenek az emberek, akkor legyen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1533 Dátum: 2006. Szeptember 08., 15:48:37 »
Idézet
Na látod, ez a baj, hogy a híradóból csak ennyi derül ki róla. Mert nekik csak a szenzáció a lényeg.

De most őszintén, ez a muksó inkább volt szenzációhajhász magamutogató, mint komoly állatkutató. Gerald Durell pl soha nem tapizta kéjjel az állatokat, meg nem játszott velük...tehát neki is csak a szenzáció volt a lényeg, és most megkapta.. persze nem akarok érzéketlennek tűnni, mégiscsak egy ember volt, aki meghalt és nyilván a családjának ez szörnyű tragédia, de annyira felelőtlen, hogy folyamatosan a levegőben volt a veszély, tehát igazából nem tudom sajnálni, hiszen ő kereste a bajt, és aki keres, az mint tudjuk, előbb utóbb talál.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1532 Dátum: 2006. Szeptember 08., 14:05:01 »
Idézet
Amúgy eddig nemtúlzottan hallottam róla, csak ma a híradóban láttam, hogy a kb 1éves gyermekével a kezében játszott a krokodilokkal.
Na látod, ez a baj, hogy a híradóból csak ennyi derül ki róla. Mert nekik csak a szenzáció a lényeg.  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1531 Dátum: 2006. Szeptember 07., 16:38:46 »
Ide szúrom, mert mostanában egyre másra jelennek meg a 9/11-el foglalkozó filmek, de most egy érdekes képregényes hírt szúrnék be, amelyben egy ismertebb személy is feltűnik   :

"bestseller lett a 9/11 képregény
2006. szeptember 7. 15:20
 
 Pillanatok alatt óriási siker lett az a képregény, mely a World Trade Center elleni terrortámadás 2001-ben történt eseményeit eleveníti fel.

Nem sokkal a történtekről szóló mozifilm világpremierje után megindult hódító útjára a rajzos adaptáció is. Sid Jacobson és Ernie Colon, a The 9/11 Report: A Graphic Adaptation című alkotás szerzői elmondták, hogy a hivatalos bizottsági beszámolóra építették fel történetüket. “Már az első fejezettől kezdve percről-percre követjük azt, ami a négy eltérített gépen történt” – állítják a szerzők, akik igyekeztek saját véleményüket teljesen kihagyni a történetből.

A 133 oldalas képregény a fiatal olvasókat szeretné megcélozni, akiket feltehetőleg untatnak a hosszú, hivatalos dokumentumok. A könyv borítóján Stan Lee, képregénykirály, a Pókember szülőatyja ajánlása olvasható, mely szerint sosem olvasott még “valódi történeten alapuló sztorit, mely ennyire olvasmányos és jól illusztrált lett volna. Iskolákban kellene tanítani.” "
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 07., 16:39:12 írta regnar »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1530 Dátum: 2006. Szeptember 04., 17:29:29 »
Idézet
Rájacsípésbe?Én úgy láttam-hallottam, hogy egy fűrészes(vayg mienis) rája átdöfte a szivét azzal a fűrészes farkával.
elfelejtettem idézőjelbe tenni.
I'll be back... soon...

Nem elérhető Ryder

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 124
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1529 Dátum: 2006. Szeptember 04., 16:24:31 »
Idézet
belehalt egy rájacsípésbe.

Rájacsípésbe?Én úgy láttam-hallottam, hogy egy fűrészes(vayg mienis) rája átdöfte a szivét azzal a fűrészes farkával.

Amúgy eddig nemtúlzottan hallottam róla, csak ma a híradóban láttam, hogy a kb 1éves gyermekével a kezében játszott a krokodilokkal.Szvsz nemvolt százas a csávó, de nekem végülis mindegy.
Meg már neki is.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1528 Dátum: 2006. Szeptember 04., 15:29:00 »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1527 Dátum: 2006. Szeptember 04., 15:11:42 »
az ember, akiről azt hittem h egy krokodil gyomrában végzi majd, vagy egy mérges kígyó marja halálra belehalt egy rájacsípésbe.
in memoriam Steve "Crocodil Hunter" Irwin.
I'll be back... soon...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1526 Dátum: 2006. Szeptember 02., 10:17:09 »
Részvétem!



Amugy bárki is sárgította ki a szövegem: Köszönöm és bocsi hogy elfelejtettem !!

Nemtom melyik nap adják odakinn... nem 7végéken?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1525 Dátum: 2006. Szeptember 02., 08:46:15 »
Pár órája elhúnyt Faludy György.

Munkássága sokakat megosztott, főleg az utolsó évtizedben, de azt el kell ismerni, hogy nagy és jelentős műveket alkotott.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1524 Dátum: 2006. Szeptember 01., 22:32:17 »
Idézet
mikor lesz a 3. rész?

jövő héten. nem?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 22:32:36 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1523 Dátum: 2006. Szeptember 01., 22:26:23 »
na végre leszedtem a Prison Break 1-2-t.

hát gyerekek nekem jobban bejön mint az első évad
bár az is mocskosul ütős!!!
Nekem nagoyn bejön pl a kissrác Tweener szála ahogy folyton lopott holmik vannak rajta  
T-Bag szála nem különösebben fogott +... vhogy nemtom
Kiváncsi vok Sucré + a Feket csávó közös kalandjaira  
A Bíróságos 5let télleg 6almsa volt !!!

no mind1

100% mind2  


mikor lesz a 3. rész?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 22:32:05 írta Micho »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1522 Dátum: 2006. Szeptember 01., 15:33:29 »
 

PRISON BREAK GIGA SPOILEREK csak akkor olvasd el, ha már láttad, vagy nem zavar, ha megtudsz fontos dolgokat.


Az FBI ügynök nagyon nagyot dob a sorozaton, nemcsak eltalált a karaktere, hanem jól is adja.
Nekem kissé csalódást jelentett az első két rész, annak ellenére, hogy vannak jó megmozdulások is.
Számomra abszolut érthetetlen volt, hogy simán szétváltak, annak ellenére, hogy igazából senki nem tudja a pontos helyét a pénznek, tehát, akkor most felássák egész Utah államot?
A kézvisszavarrós dolog tényleg megosztja az embereket, de ez egy ilyen sorozat. Az sem hihető túlságosan, hogy csak úgy lehet járkálni egy börtönben fel és alá, vagy hogy senkinek nem esik le, hogy egy testvérpár ül ugyanazon a börtönben.
A karakter ettől még brutálisabb lett szerintem, mivel már 2arcán nyugalommal" tudott ölni, és tényleg meg kellett ölnie a dokit. Viszont megszületett bennem egy gondolat. Most ugye megsebesült Lincoln. Mi van, ha a doki halálát rájuk varrják, mert megtalálják az egyik szökött fegyenc nyomait a műtőben.
A bírósági jelenet egyrészt nagyon jó volt, másrészt számomra az volt az egyetlen amelyre már azt mondtam, hogy na ezt nem hiszem. Simán leértek a liftaknából a tetőn át, és senki nem volt gyorsabb náluk az épületen belülről.
Szerintem, mivel tudják a srác útvonalát, megpróbálják elkapni a kocsit, vagy tényleg Prison Break lesz a címe, és nekiállnak megmenteni a srácot is.
Ja és Bellick hatalmasat játszott, az ő vonala is nagyon bejön, főleg, hogy megcsillant a szemében a vagyon ígérete.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 15:36:25 írta regnar »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1521 Dátum: 2006. Szeptember 01., 15:23:22 »
Idézet
Idézet
bocs véletlen hamarabb elküldtem

Idősödő pasiknál ez nem szégyen    

 
 
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1520 Dátum: 2006. Szeptember 01., 15:14:52 »
Idézet
bocs véletlen hamarabb elküldtem


Idősödő pasiknál ez nem szégyen    


(bocsi ezt nem hagyhattam ki     )

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1519 Dátum: 2006. Szeptember 01., 15:10:34 »
Idézet
Ha meg megszöknek, akkor már miért Prison Break a címe?

a Téma Prison Break (a Szökés)  2. évad 2. rész (spoiler mint állat    )


Most, hogy túl vagyok a 2-ik évad 2-ik részén, még mindig élvezem a sorozatot.
regnar felvetésére... hát lehetett gondolni mondjuk, hogy egyszer megszöknek, ha már ez a címe  és ugye nem pont a szökéssel fejeződik be a sorozat, tehát van utóélete, mégpedig ugye a menekülés. itt mondjuk egyből eszembe jutott, hogy innentől kezdve "A szökevény" sorozat felújítását fogom látni, de már most voltak meglepetések... hogy Lincoln és Scofiled visszament Linc fiáért, egyenesen a bíróság épületébe... hát ez hatalmas volt  
az FBI ügynök karaktere nagyon jó. ahogy az egyik előző részben, a sírnál mutatták, ahogy Scofiled hosszasan nézi, ott lehetett látni, hogy azt gondolja magában, most emberére akadt. és a bíróságon is, ha nem az FBI ügynök viszi fel Linc fiát, mert szimatot fogott, akkor már rég a gyerekkel együtt menekülnek tovább. szóval tetszik továbbra is a sztori, kíváncsi vagyok, a többi rab hogyan boldogul. ugye nagyrészük megpályázza Utah-ot az 5 millió miatt, lesznek még leszámolások, az biztos
ja, és a levágott kezű kicsit télleg gáz, hogy visszarakták neki, vagy hogy egyáltalán nem vérzett el. de hozta a formáját, és jól kinyírta az orvost, ez kellett... különben puhánynak tartanák a nézők (megjegyzem már így is többet "puhult" az első évad elejéhez képest).
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 15:23:02 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1518 Dátum: 2006. Szeptember 01., 14:04:35 »
Idézet
A hírek szerint várható, hogy az új Bond film előtt legyen az új Pókember 3 trailer.  
király. végre nem egy unalmas filmet kell megnézni egy mozis-póktrailerért


Lazenby-nek van képregényes kapcsolata.
ő játszotta Jor-El-t a Superboy tv-sorozatban  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1517 Dátum: 2006. Szeptember 01., 14:02:17 »
A hírek szerint várható, hogy az új Bond film előtt legyen az új Pókember 3 trailer.  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1516 Dátum: 2006. Szeptember 01., 12:24:42 »
Idézet
egyébként amiben szerepelt, az "Őfelsége titkoszolgálatában" nem is volt rossz film szerintem 


Alapjában véve kissé összedaráltak benne néhány dolgot, próbálták zsúfolni az amúgy sem rövid filmet. De tény, hogy ennek a végén aztán igazán fontos esemény zajlik le Bond életében, és Telly Savalas nagyon kúúúl Blofeld.
Ha már filmes "pletykák" akkor azt is hallottam erről a filmről, hogy már erre meg akarták kérni Roger Moore-t, de ő el volt foglalva az Angyal sorozattal és vissza kellett utasítania. És még annyit, hogy Lazenby volt eddig a legfiatalabb Bond, ha jól tudom alig volt 30 éves, amikor megformálta.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1515 Dátum: 2006. Szeptember 01., 11:02:28 »
Idézet
Itt az új Bond film előzetese. Lehet előre dörzsölgetni a kezeket.
 

én is alig várom egyébként, egy új Bond film mindig is egy "main-event"-et jelent

sajnos én se vagyok kibékülve az új főszereplővel, amellett, hogy más filmekben tetszik, Bondnak nem elég elegáns, túl marcona hozzá szerintem.

Idézet
Mi arra tippelünk ismerősökkel, hogy George Lazenby sorsára fog jutni, ha nem jön be a film a nagyérdeműnek, azaz csak egy filmes Bond lesz.

én is így vagyok vele. viszont valamelyik James Bond honlapon olvastam, hogy nem Lazenbyt rúgták ki, ahogy mindenki tudni véli, hanem Lazenby hagyta ott a sorozatot az ügynöke tanácsára, miszerint be fogják skatulyázni  (akkoriban felkapott modell volt, és a Bond filmmel indult be a "filmes karierrje"... persze nem lett belőle utána nagy név).
hát biztos megbánta a döntését  
egyébként amiben szerepelt, az "Őfelsége titkoszolgálatában" nem is volt rossz film szerintem
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 01., 11:02:47 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."