Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084181 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1574 Dátum: 2006. Szeptember 22., 10:11:54 »
megvan a Die Hard 4 rendezője, és megkezdődtek a produkció előkészületei, sőt, elvileg már forgatják is nemsoká  

A rendezői székbe Len Wiseman ül (Underworld). A bemutatót 2007 június 29-ére tűzték ki. amit tudni lehet még róla, hogy a cím Life Free or Die Hard lett... John McClane már nyugdíjas, és a sztori egy számítógépes támadás körül forog, ami az egész országot romba döntheti.

hááááát...  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 22., 10:25:37 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1573 Dátum: 2006. Szeptember 21., 23:11:38 »
nemtom mennyire illik ebbe a topicba
főleg letsgonak szánom mer tudom hogy ő bukik a téma főszereplőjére

Ma Kiss Ramónának (Barátok Közt - Zsófi) csináltam vacsorát az étterembe, hülye főnököm meg úgy vitte ki mitnha ő csinálta volna, és a csaj oda volt hogy a főnök, a francia séf csinálta neki a kaját és ott dicsérte agyba-főbe ...

De a dicsőség mégis az enyém  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1572 Dátum: 2006. Szeptember 21., 09:16:33 »
Fú gyerekek...
Prison Break 2x 15: 100%

Hihetetlenül jó rész lett sztem.

BOILER

Pl: T-Bag térkép-kajálását imádtam, + a srác karaktere is 1re jobban bejön. Kiváncsi vagyok hogy veszi + a Franklin hogy veszi + a buszt  
Meg hogy Sucré most mit csinál

És persze hogy hogyan ássák fel a kis falut      


BOILER VÉGE



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1571 Dátum: 2006. Szeptember 18., 23:10:58 »
Hát nemtom nekem a Megtorló film bejött  

Viszont tegnap Killjoy barátom hatására +néztem az Angyalok Városát.
Hát nekem az a film irtóra bejött  

Sok benne a jól eltalált jelenet bár furcsa módon engem mikor a hölgy meghal nem nagyon ragad magával de mikor pl a végén fut be a tengerbe és az angyal barátja nézi és nevet attól libabőrös lettem    

Nagyon bejött
És Hihetetlen jó zenéje van

500%      



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1570 Dátum: 2006. Szeptember 18., 11:15:20 »
trailer alapján ne ítélj elsőre. Általában az egyetlen értelmes jelenetből vágnak ki pár részt és azt hiszi az ember, hogy teli lesz mindenféle nyalánksággal. Lásd Megtorló film előzetese. De jó példa erre az új Bond film előzetese is. Lényegében a végső akcióból van benne az összes akciójelenet-morzsa, de úgy tűnik, mintha több helyről lenne, mert így akarják eladni. (Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy az új Bond nem lesz király, vagy, hogy nem lehet jó a Ghost Rider)

Mai ajánlatom mindenkinek kötelező jelleggel a Severance c. film.

a gagyibbnál is gagyibb "b" horror - abszolut nem véresen brutális, de akkorákat lehet rajta röhögni, hogy szétszakad az ember. Hogy miért?
Röviden egy kis ismertető az alapszituról. Egy nagy konszern néhány dolgozója csapatépítő tréningre érkezik Magyarországra (!) , hogy egy erdőben található kunyhóba menjenek, és éppen nyomnak a bérelt busszal ezerrel mindenféle Mol kutak mellett bele a Bakony és egyéb erdőkbe - a távoli képek meg valahol a kárpátokban készülhettek   - a söfőr lelkesen énekli, hogy : nem szedik a meggyet-makkot, te meg babám szeggyedd kapkodd - amin megszakadsz, majd véletlenül        átlépik a déli határt és mindenféle erdőben bújkáló szerb(???? vagy más) katonákkal kerülnek összetűzésbe egy kunyhóban... Innentől csupa móka a dolog, legbrutálisabb jelenet, amikor az erdő közepén egy luxus-hétvégi házba berohanva a Balaton!!!!!!!!!! térképén akarják megtudni, hogy hol vannak és merre meneküljenek.
Kötelező darab   Ajánlom a két prosti szövegét az első percekben.... a magyar káromkodási választék teljes sorát felvonultatják  
Amúgy a film angol, és a nyelv is angol, a magyarok magyarul nyomják, a szerbek(???? vagy mások) meg valamilyen szláv nyelven...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 18., 11:18:05 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1569 Dátum: 2006. Szeptember 17., 19:59:27 »
Na gyerekek
Megnéztem a TaplóGáz nevü filmnek nevezett szart ...

nem is írok róla semmit mer  1 szar...

kap tőlem 1%ot a combba-kés jelenetért meg a csajért ...


De ami a lényeg
Leadták elötte a Ghost Rider trailert ... hát gyerekek az vmi fenomenális!!!
Hihetetlen jóra sikeredet!!!!
Iszonyatosan 100%os a trailer
Ha az egész film olyan jó lesz mint a bemutató akkor a Pókember bekaphatja Nick Cage lángoló pö*sét ...



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1568 Dátum: 2006. Szeptember 14., 18:27:42 »
Idézet
Az feltünt nektek hogy Ambruzzi játsza a Constantine-ban a Luci-t? 
vazze lelőtted a poénomat  
ma este nézem majd a PB II/4-et (megjegyzem, hogy életemben erről nem olvastam el egyedül spoilerezett feliratot, mert télleg nem akarom megfosztani magam az izgalomtól )
szal a PB 4-es értékelésem után akartam beszúrni Ambruzzit, de hát...  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 14., 18:28:20 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1567 Dátum: 2006. Szeptember 14., 18:23:59 »
Az feltünt nektek hogy Ambruzzi játsza a Constantine-ban a Luci-t?  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1566 Dátum: 2006. Szeptember 14., 15:59:06 »
Még a hétvégén néztem meg a Desperation c. filmet. A forgatókönyv Stephen King regényéből készült. Lényegében én is emiatt néztem meg. A film csak TV-re készült, ez látszik is rajta, ezt most pozitív értelemben értve. Majdnemhogy üti egy középkategórás B mozi szinvonalát.
A színészekre nem lehet panasz: Rom Pearlman és Tom Skeritt (Rég láthattuk már) a főszereplő.
A film - pontosabban a történet - meglehetősen sablonos, ennek ellenére jó szórakozás. Ami zavar az a kissé már megszokott King karakterek sora és az események kissé előre kiszámíthatósága.
Jó erős közepes film, King rajongók sem fognak csalódni benne. Az első fele kissé erőteljesebb, aztán a második felében elindul a hent ennek folyamányaként lazul a feszültség, de azért nem válik "megyek én hentelek" stílusú filmmé.

Mint TV filmet értékelem, és nálam simán megér 7/10-et.


PB második évad negyedik rész.
Na, ez egy jó rész volt. Annak ellenére, hogy folyton siratom a sztorit, ezt rendesen összerakták, a párhuzamos történetelemek fedték egymást és ezzel a nézőt bizonytalanságban lehetett tartani. Szerintem messze az eddigi legjobb a 4-ből.
SPOILER
Ambruzzi nagyon erős karakter volt, kár érte, gondolom a készítők már nem akarták fizetni a gázsiját, mert ő azért nevesebb színész volt...
Kíváncsi vagyok, hogy mit tettek Bellick-ékkel, én felhívtam volna a zsarukat, hogy hihi itt vannak ám velünk, gyertek értük, segítik a szökést..  

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1565 Dátum: 2006. Szeptember 14., 08:09:28 »
Idézet
Egyébként Ashley Cole is van, az meg egy férfi focista.  Szóval érdekes.
Kösz. Látjátok?  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1564 Dátum: 2006. Szeptember 13., 23:41:06 »
Hát +lestem a Prison Break 4es részt a 2.évadból...


Hát gyerekek 6almas ...


hihetetlen

BOILER:

Ambruzzi már kiesett, kiváncsi vok kinek hogy megy majd a sora, és hogy Bellick hogy szabadul ki a másik nyugdijjas-gerillával, kár hogy a jóbőr csaj Nika nem olyan rendes mint amilyen jóbőr ...

BOILER VÉGE:
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 13., 23:41:39 írta Spidáj »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1563 Dátum: 2006. Szeptember 13., 11:52:16 »
Idézet
Hűfakk, a Halálos fegyver is 500 vagy 2000? És van rajta magyar szinkron?
Nem szinkronos, feliratos, viszont vannak rajta olyan extrák, amik a szinkronos változaton nincsenek. Természetesen 2000 ft.
Idézet
ennyiért írják... nagyon gyanús...
Pedig eredeti, csak én megvettem most 3000 ft/darabját a szinkronosnak is. Erről átvettem az extrákat egy külön dvd-re és erre így már nincs szükségem.  

Viszont valaki pm-ben lefoglalta a Börzéig, szóval az már nem eladó.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Szeptember 13., 11:53:06 írta kaine »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1562 Dátum: 2006. Szeptember 13., 08:51:07 »
Egyébként Ashley Cole is van, az meg egy férfi focista.  Szóval érdekes.

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1561 Dátum: 2006. Szeptember 12., 18:12:33 »
Idézet
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de az Ashley elsősorban női név. Írd be egy keresőbe- például az imdb-n és meglátod mennyi színésznőt dob ki ilyen névvel.  

Filmek: Halálos Fegyver 1-4 díszdobozos, Equlibrium, Man-Thing, Szellemhajó, Egyedül a sötétben (Alone in the dark), Jackie Chan: Master with Cracked Fingers (ez angolul), plusz egy Alias Ps2 játék.
Mindet 500 ft-ért fogom adni, kivéve az Aliast, az 1000 lesz.
Nem keserítesz el. Nem én adtam neki ezt a nevet.  
Gondolom 2000 pénz. 500/DVD ... ennyiért írják... nagyon gyanús...  
ha el tudnék menni, érdekelne 2000ért a Halálos fegyver...

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1560 Dátum: 2006. Szeptember 12., 17:08:23 »
Hűfakk, a Halálos fegyver is 500 vagy 2000? És van rajta magyar szinkron?

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1559 Dátum: 2006. Szeptember 12., 13:23:20 »
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de az Ashley elsősorban női név. Írd be egy keresőbe- például az imdb-n és meglátod mennyi színésznőt dob ki ilyen névvel.  

Filmek: Halálos Fegyver 1-4 díszdobozos, Equlibrium, Man-Thing, Szellemhajó, Egyedül a sötétben (Alone in the dark), Jackie Chan: Master with Cracked Fingers (ez angolul), plusz egy Alias Ps2 játék.
Mindet 500 ft-ért fogom adni, kivéve az Aliast, az 1000 lesz.

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1558 Dátum: 2006. Szeptember 12., 10:26:20 »
Idézet
Az Ashley az nem női név?  
Wáááááhhhhh.


Kb még az 500as pannonwapos idők óta ezzel ba**tatnak.
NEM!
Azért, mert volt az a két lingyó Mary-Kate, Ashley, még nem női név.

Márpedig az Ash az Ashley rövidítése. (Más nyelvterületeken Ashly)
 
 
 

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1557 Dátum: 2006. Szeptember 12., 10:09:25 »
Az Ashley az nem női név?  

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1556 Dátum: 2006. Szeptember 12., 09:23:51 »
Idézet
Idézet
Ezértis Evil Dead, és Hullajó rulez!

Bár nem ez az adok-veszek, de, ha nem jött be, átvenném a Holtak hajnala eredetijét. Már persze, ha komolyan írtad Kaine.
A Hullajó nekem is tetszett.  

A DVD-t eladtam az előző képregénybörzén 500 ft-ért. Most is viszek ki vagy 5-6 eredeti DVD-t eladni ugyanilyen áron.

Ash... tényleg! Ez volt Bruce neve a filmben.  
Tetszett? Kultuszfilm! Csakúgy, mint az ED filmek. (ok, a 2. résztől  )

Sajnálattal hallom. Képregénybörzékre nem nagyon tudok eljutni... sad.
Milyen filmjeid vannak fölösben?  

A teljes neve: Ashley J. Williams.

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1555 Dátum: 2006. Szeptember 12., 09:18:47 »
DoA film? Hmm. Nem is rossz....
DE!
Amcsi csajok szerepelnek benne, ráadásul (most elnézést kérek, igazán kellemes darabok, de most a játékhoz visztonyítva) laposmellűek is??? Amikor a játékosok fele a lengedező idomokra gerjedt játék közben is???

Jelentem, kb egy órát játszottam vele, de engem nem fogott meg az efféle japáni mánia. Némely anime oké, de ez...    
Street rulz!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1554 Dátum: 2006. Szeptember 12., 08:58:33 »
DoA-film? És már be is mutatták? Nem semmi. Mivel tudom, hogy ez nálad majdnem olyan rossz, mint nálam a Mortal, ezért el tudom képzelni, mennyire örülsz.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1553 Dátum: 2006. Szeptember 12., 00:14:19 »
Idézet
Ezértis Evil Dead, és Hullajó rulez!

Bár nem ez az adok-veszek, de, ha nem jött be, átvenném a Holtak hajnala eredetijét. Már persze, ha komolyan írtad Kaine.
A Hullajó nekem is tetszett.  

A DVD-t eladtam az előző képregénybörzén 500 ft-ért. Most is viszek ki vagy 5-6 eredeti DVD-t eladni ugyanilyen áron.

Ash... tényleg! Ez volt Bruce neve a filmben.  

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1552 Dátum: 2006. Szeptember 11., 23:33:32 »
És elérkezett az idő, Dead or Alive film: katt

      miért kellett ezzel eddig várni? menjetek, nézzétek meg a képeket megéri... istenem ( Kasumi, Ayane      )

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1551 Dátum: 2006. Szeptember 11., 19:56:35 »
Azért azt ne feledjük, hogy a horror, azon belül is a "B" vagy trash horror külön műfajt és rajongótábort képvisel. Ezeket a filmeket tényleg csak szeretni, vagy nem szeretni lehet, köztes út nincs, mint pl egy vígjátékkal, hogy "annyira nem tetszett, de azért jókat kuncogtam rajta".
Az, hogy "kellenek a klasszikusok" csak számunkra, rajongók számára fontos dolog, sokkal többen vannak olyanok akiknek "nem kellenek". És ezzel semmi gond sincs, hiszen ahány ember, annyi fajta ízlés.
A CGI-nek remek szerepe lehetne a horror műfajban (értsd ezalatt a "B" műfajt, tehát inkább a zombis-zúzós-monszteres, mint inkább ilyesztős filmeket) hiszen a mai technika mellett némi kreativitással remek monsztereket lehetne kreálni. Ugyanakkor itt az ördögi kör, mert a CGI nem olcsó mulatság, ezek a filmek pedig nem a hatalmas költségvetésről híresek, ezért ha CGI-t alkalmaznak az nagyon trén néz ki... Tehát a CGI jó, csak pénz is kellene mellé. Bár én is azon az állásponton vagyok, hogy nem igazán láttam még jó számítógéppel alkotott karaktert, és valahogy a horror műfajhoz a maszkmesterek és bábosok munkája köthető igazán, valamint egy rosszabb báb is élethűbben hat, mint egy közepes, de abszolut kilógó CGI figura.
Minden műfajban kellenek a klasszikusok, tehát ez evidencia. A horrornál inkább kultuszról beszélhetünk, hiszen az igazi klasszikusok (Dracula, Nosferatu, House of Wax, White zombie stb.. stb..) elég kevesek által ismertek, inkább a 80-as évek elejének és közepének - kultusszá emelt - sorozatait tekintik sokan klasszikusnak, mint pl a Péntek 13 sorozat, vagy a Rémálom az Elm utcában sorozat, Hellblazer sorozat, Critters (JELZEM, KAPHATÓ MIND A NÉGY RÉSZ DVD-N MAGYAR FELIRATTAL!!!!!!!!) Agyfürkészők, Evil Dead trilógia, Phantasm és folytatásai, American Gothic, és sorolhatnám. Persze egy horrorrajongónak ezek is igazi csemegék, de méltánytalanul hanyagolva vannak a tényleges klasszikusok.

Nem elérhető Ash

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 92
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1550 Dátum: 2006. Szeptember 11., 18:47:48 »
Idézet
A nagyon híres Evil Dead sorozat első részét tavaly láttam, de kínszenvedés volt végigülni, annyira untam. Ez a "lassan megyek, mindjárt történik valami" jó pár percig egyszer egy filmben, de amikor az egész horror erre épül az baromi unalmas tud lenni fél óra után. Ezután véletlenül a Holtak Hajnala dvd-ből a régit vettem meg, arra még azt mondom, hogy egyszer meg lehetett nézni
Evil Deadről annyit, hogy az első résznek bár volt, mégis nem hivatalosan a 2. rész prequel-je.
 Ami viszont nemhogy klasszikus, hanem idióta, Sam és Bruce remeke, akár csak az Army of Darkness.
A nickem is innen származik.  

Kellenek a klasszkusok, és nem szabad a mai hyper-CGI-motion captured-Bullet time-filmes szemmel nézni. Én néha jobban élvezem őket.

Csak nézd meg a Ragyogás első (Nicholson féle), és az új, abszolute King szájíze szerint készült remake-jét.

Ezértis Evil Dead, és Hullajó rulez!

Bár nem ez az adok-veszek, de, ha nem jött be, átvenném a Holtak hajnala eredetijét. Már persze, ha komolyan írtad Kaine.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1549 Dátum: 2006. Szeptember 11., 14:21:32 »
Jogos érvek    

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1548 Dátum: 2006. Szeptember 11., 13:18:05 »
Kösz, de soha többé nem nézek meg klasszikus horrorfilmeket. Amikor kölyök voltam, még tetszettek, de ma képtelen vagyok végignézni egyet is. Olyat még esetleg, amit már láttam és ismerek, de azt se nagyon, ám amit még nem láttam, azt nem. Azok annyira gázok, hogy meg vagyok róla győződve, hogy akinek ma is tetszik, azoknak csakis azért, mert nosztalgikus érzéseik vannak iránta, még ha ezt nem is tudják magukról.
A nagyon híres Evil Dead sorozat első részét tavaly láttam, de kínszenvedés volt végigülni, annyira untam. Ez a "lassan megyek, mindjárt történik valami" jó pár percig egyszer egy filmben, de amikor az egész horror erre épül az baromi unalmas tud lenni fél óra után. Ezután véletlenül a Holtak Hajnala dvd-ből a régit vettem meg, arra még azt mondom, hogy egyszer meg lehetett nézni, de nem nézném meg még egyszer. Ezután jött a híres Hellblazer (nem tudom mi volt a magyar címe) a bűvöskockás tüskés fejű idegenekkel, hát az volt a másik, amit megtekintés után azonnal dobtam a kukába, de közben eluntam az életem.
Szóval a klasszikus horrorokból igen nagyon kevés van, ami még tetszik. És próbálok a kihagyottakkal nem tenni újabb próbákat.  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1547 Dátum: 2006. Szeptember 11., 08:31:21 »
Kaine, ha tudod, nézd meg az eredeti filmet is (már, ha nem azt nézted meg). 77-ben készült, a címe ugyanaz, a sziklák szeme. abban az időben elég keménynek számított, és szerintem jobb, mint a feldolgozás, bár nekem a feldoli is bejött.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1546 Dátum: 2006. Szeptember 10., 22:04:45 »
Na, láttátok?    Jack poénja a lábáról nagyon ott volt!    "Te rohadék!!!"    

Láttam a Sziklák szeme című horrorféleséget is. Azt mondták nagyon durva látványban, szerintem majdnem átlagos volt, de a története jó volt. Vagy a hatása. Azt mondanám ilyennek kellett volna lennie a Megtorló filmnek. Nem ilyen véresnek, hanem...
A Megtorló film lényege volt a bosszú. Ennek a filmnek csak az egyik eleme volt a bosszú, mégis sokkal kielégítőbb és átérezhetőbb volt, mint a Megtorlóban.    Szóval jó volt, néha már szerettem volna, ha Aaron Stamford felgyújt mindenkit messziről.  

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1545 Dátum: 2006. Szeptember 10., 19:50:54 »
Láttam a Lány a vízbent. Semmi horror, inkább fantasy, mintha egy Neil Gaiman film lenne. A lány maga borzalmasan csúnya, ami azért ijesztő, mert ő lesz majd Gwen Stacy...      
Ja, a film azért nem volt rossz.

Távkapcs: fura, hogy a vígjátékból dráma lesz, még ha utána megint vígjáték is. De működött, nekem bejött, Adam Sandlert bírom, Kate Backinsale-t meg még sokkal jobban   , szóval a sok kritika ellenére (vagy talán épp azért) nekem tetszett.

10 perc múlva Cool: Páran Párban. Ki ne hagyjátok!