Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1112033 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

Nem elérhető Vlad

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 53
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1634 Dátum: 2006. Október 14., 22:07:28 »
Baseball-t néznek odakint, jópár sorozat szünetel a hónap végéig  
With no power comes no responsibility

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1633 Dátum: 2006. Október 14., 21:52:15 »
Idézet
Heroes  01-02:
szerintem elég szedett-vedett ez a sorozat, túl sok szálon futtatják, logikátlanságokkal telítve... én többet vártam. a nulladik epizódot láttam, és az első pedig elvileg majdnem tök ugyanaz... de mi értelme van?   a nulladikban például eltűnik a nő gyereke 300 dodóval a másodikban pedig megvan (gondolom az elsőben változtattak, hogy nem tűnt el vagy nemtom).
szal engem annyira nem fogott meg, de mivel "témába vág" ezért adok még neki esélyt  

+++
Prison Break ezerszer jobb, ugye, Porthos?    
amúgy jól megszívtam vele, hétközben kihagytam, ezért elkezdtem tölteni a legfrissebbet tegnap mint az állat. bekészülünk, hogy nézzük... erre  
ezt már láttuk.   először elkezdtem anyázni a rilízelőket, hogy a régi részt nyomatják újként, aztán magamat szidtam, mert biztos rosszat töltöttem le, végül kiderült, nincs is új rész...   majd csak hónap végén, ha jól láttam?
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 14., 22:04:52 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1632 Dátum: 2006. Október 14., 17:46:25 »
A Börzén még egy eladó filmem: H.P. Lovecraft: Dagon (az elveszett sziget). Ugyancsak 500 ft és természetesen eredeti.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1631 Dátum: 2006. Október 13., 17:32:20 »
MIndkettő szabdalja és újraszinkronizálja őket nagyüzemileg. Ezért nézek én már marha ritkán tv-t...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ryder

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 124
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1630 Dátum: 2006. Október 13., 16:52:26 »
Idézet
mondjuk, eddig ezt asz'em csak az RTL KLUB csinálta)?

Nem.nekem megvan a Vissza a Jövőbe triloógia videón(   viva la kőkorszak) a TV2 jóvoltából és nemrég megszereztem dvd-n, megnéztem és egy csomó jelenet ismeretlennek tűnt, úgyhogy vágják őkis rendesen.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1629 Dátum: 2006. Október 13., 15:01:06 »
Elolvastam a cikket! Hát öszintén szólva én már annak is örülök, ha magából a filmből nem vágnak ki részletet: múltkor, hétvégén is nézem a Hazafit az öreg Gibsonnal, erre hopp, hol itt tünik el pár másodperc, hol ott (de ugyanezt tapasztaltam egyszer a "Balhé Bronxban"-nál)! Mivel ezek az eltünő jelenetek általában a véresebbek közűl valók, gondolom azért csinálják, nehogy 16-os karikát kelljen használniuk. De hát a fenébe is... aki korábban látta azt a filmet, és most lehetőséget látna rá, hogy felvegye videóra
(lehet kicsit kőkorszaki módszer, de én szeretem   ) morcosan káromkodhat, aki meg most látja először, azt meg megfosztják az egész film élményétől!
 Nem értem, miért nem lehet akkor este kilenc után nyomni 16-os karikával? Ha hétközben akkor kezdik a filmeket, hétvégén miért nem lehet? Meg egyáltalán van joguk a csatornáknak kedvükre szabdalni (mondjuk, eddig ezt asz'em csak az RTL KLUB csinálta)?
  De ha nincs igazam, javítsatok ki!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1628 Dátum: 2006. Október 13., 09:52:11 »

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1627 Dátum: 2006. Október 12., 14:36:57 »
Sziasztok!  Látta valaki a a Vak igazság című sorozat első részét? Csak nekem tűnik úgy, hogy picit Fenegyerek szagú a dolog?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1626 Dátum: 2006. Október 12., 00:21:24 »
Heroes  01-02:


Elég érdekes sztori mert 5-6 szálon is fut:

Mohinder Suresh = egy fiatal indiai tudós akinek az apja rájött hogy vannak különleges képeségekkel megáldott emberek az életben és arra is rájött hogyan találni meg őket, de valami gonosz kinyírta a papát és Mohinder most folytatja amit a papa elkezdett

Peter Petrelli & Nathan Petrelli = Peter nővérfiú Nathan politikus és mindketten tudnak repülni, az apjuk depressziós volt és 3.szorra sikerült csak megölnie magát.

Claire Bennet (mocskosul jóbőr ) = 16 év körüli gyönyörű pompomlány, mint kiderül a nevelőszülei nevelik akik örökbefogadták,  teljesen sérthetetlen, lezuhanhat 20 méterről, megéghet a tüzben átszúrhatják acélrúddal a nyakát, eltörheti a nyakát egy rögbis, semmi baja.

Hiro Nakamura = egy kínai szemüveges kisfickó, aki képes arra hogy meghajlítsa a teret és az időt, hipp hopp ugrál kínai és new york között, és az időt is megtudja állítani vagy felgyorsítani  (mellesleg nagy Marvel és Képregény rajongó)

Isaac Mendez = egy drogos fetsőművész akinek a barátnőjére hajt Peter Petrelli, Isaac rájön hogy néha lefesti a jövőt és másnap nem emlékezik rá, például lefest egy vonatszerencsétlenséget ami 3 héttel késöbb meg is történik de még a szerelvény szám is egyezik. Nos egyik este túllövi magát és megrajzolja ahogy New Yorkbna felrobban egy atombomba szerü valami és a várost elpusztítja ...

Niki Sander = a szőke-fehér nő egyedül neveli a fekete gyerekét (?) és a neten 20 percig vetkőzik 40 dolcsiért, de a maffia behajtói le akarják rajta verni (vagy +dugni) az 50 ezres tartozását, de mikor meg akarják erőszakolni másnap felkel és mindkét fickó iszonyúra halott, nem jöttem még rá a képessége mer pl ül a kocsiban fehér véres ruhában, kezében videókamerával, következő pillanatbna piros tiszta ruhában ül kezében 1 mobillal. Néha beszélget a tükörképével ...

Matt Parkman = egyszerü rendőr aki 3-adszor is megbukott a nyomozói vizsgán és a töke tele van már mindennel, kihívják egy gyilkossághoz ahol egy állítólagos Sylar tette aki ilyen tömeggyilkos pszichopata szimpatikus fiatalember. Szóval bemegy a házba ahol a nő felvan szögezve késekkel a lépcső korlátra 2 méter magasan a papa meg le van fagyasztva és a koponyája kettévágve (megjegyzem mikor a kínai new yorkba teleportál megtalálja Isaac Mender hulláját akinek ketté van vágva a koponyája ...), és al ényeg hogy a fickó hallja a kislány gondolatait ahogy segítségér fohászkodik és rájön hogy a lépcső alatti gardrobban van, de 2 hülye fbi-s picsa letartóztatja mer asziszik azér tudta mer ő a gyilkos.

A 2. rész végén amugy New Yorkban felrobban azaz atombomba izé amit megrajzolt a narkós, és a kínai épphogy eltud teleportálni kínába gyorsan.


Kiváncsi vok a 3.részre

Majd holnap leírom ha vkit ez érdekel, ellentétben a lost-tal



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1625 Dátum: 2006. Október 11., 11:12:02 »
Nem rossz a Heroes, de a Dexter csúnyán odaveri szerintem, meg úgy az összes jelenleg futó sorozatot.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1624 Dátum: 2006. Október 11., 10:17:56 »
hát nekem most értek le, de mivel már így is elkésem első 3 órámról talán inkább neki leülni nézni őket  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1623 Dátum: 2006. Október 10., 23:13:04 »
És mivel az első két részt én éppen most néztem meg, akár még el is cseveghetünk róla.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1622 Dátum: 2006. Október 10., 20:20:18 »
mókás a helyzet kedvenc Schmatzym
mer mikor bejöttem a fórumra akkor láttam + torrenten és arra gondoltam: le kéne szedni pár részt amik már kész vannak hmmm      



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1621 Dátum: 2006. Október 10., 19:41:15 »
Na Spidájkám, ha majd a Heroes-ról írsz véleményt, aztat majd elolvasom.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1620 Dátum: 2006. Október 10., 17:53:17 »
Engem nem érdekel.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1619 Dátum: 2006. Október 10., 17:22:13 »
hú de leszarják itt az emberek rajtam kívül a lostot  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1618 Dátum: 2006. Október 08., 03:52:23 »
LOST 03# 01.


BOILER

Hááát emberek odabaszás felsőfokon magasiskolájának csúcsdarabja  
Az egész túlélő társaságból 3 embert követünk nyomán max 1 napon át, de egyszerüen olyan szinten jól nyomják a 4,5 különszálat hogy beszarás-behugyozás maximálisan  

1: Jack az ,,akváriumban" (fürész - feeling)

- Jack egy helyiségben ébred aminek átlátszó plexi-üveg-akármilyen fala van és belül csak egy fém ,,ágy" a plafonról láncok lógnak, az egész helység mint kiderül késöbb egy akvárium mert a kutatóközpont ezen része a tenger alatt van (HIDRA). Egy Juliet nevü hölgy jön be hozzá etetni,beszélgetni infókat gyüjteni de mint megtudtuk friss és hiteles információik vannak Jack volt-jelen életéről és minden rokonának és ismerősének az életéről. Hihetetlen!! Jack majdnem meghal mikor rátámad Julietre megszökik és kinyitja azt az ajtót amire azt mondják ne nyissa ki amiről kiderül azon át beengedik a tenger vizet a helyiségben és elönt mindent a viz, Juliet megmenti aztán leüti.

2: Kate reggelije és ketrece

- Kate egy zuhanyzóban ébred egy fogvatartója társaságában aki azt mondja neki fürödjön meg vegyen fel új ruhát (a régit elvették és elégették), és aztán menjen vele, leviszik a tengerpartra ahol Henry Gale (a tag akit régen fogva tartottak és Sayid összeverte és késöbb Michael megszöktette) reggelivel várja, de megbilincselik. A szép ruha, a reggeli és a tengerpart ajándékainak oka: legyen egy szép emlék amibe kapaszkodhat mert a következő hét nagyon nem lesz kellemes. (Kate nagyon megijed) késöbb visszaszálítják a táborba és bezárják a Sawyer-rel szembe lévő ketrecbe ahonnan az előző lakót már elvitték és szerintem kivégeztek.

3: Sawyer a ketrecben

- Sawyer egy ketrecben ébred a szabadban de a központ mellett, kamerával figyelik ésatöbbi. Az övé mellett van egy másik ketrec amiben egy fiatala srác kuksol, Sawyer megpróbál komunikálni de reménytelen. Aztán ételt próbál kicsikarni a szerkezetből (le kell nyomni egy pedált az egyik sarokban, a másik felső sarokban egy kart meghúzni és egy harmadik sarokban egy táblát megütni, és ha ezek után megnyomod a gombot ad neked ki kaját a gép). A srác egyszercsak eltünik a cellából de kinyitja Sawyer ajtaján is a lakatot. Aztán megmondja neki hogy fusson egy irányba ő fut a másikba. Sawyer rohan de kb 100 méter után a jungelben Juliet (Jack fogvatartó-pszichiátere) sokkolja őket olyan kis nyillal amivel elrabolták őket még anno. Visszaszálítják és odaviszik a ketrece elé a srácot és kényszerítik: kérjen bocsánatot amiért belerángatta Sawyert a szökésébe. Aztán elrángatják (szerintem kivégzik). Sawyer elér egy nagy követ a ketrec mellett és annak segítségével megoldja a kaja problémát, de az csak egy DHARMA kekszet dob ki meg kb 5 kiló magot. Ezek után meghozzák Kate-t akinek Sawyer odadobja a fél kekszét.

4: Jack múltjából foltok tisztulása

- Sok mindent megtudunk hogy mér ment galyra Jack házassága Sarah-val (a csaj akit megmütött mikor már mindenki biztosra vette a halálát és késöbb feleségül vette). Jóideig Jack abban a hitben élt hogy az apja kapcsolatban van Sarahval, de mikor a névtelen alkoholisták klubjában kiborult és nekitámadt az apjának és elvitték börtönbe, majd Sarah kiváltotta kiderült hogy egy másik idegennel csalja meg őt Sarah, és hogy az apja 50 nap után megint berugott.
Jack kiborult ezen.

4,5: A ,,többiek" régi élete a szigeten

- Hát ez a legdurvább. Egy szőke fiatal hölgy (Juliet) épp muffint süt de megégeti a kezét, kicsit késöbb kiderül a süti oka. Könyvklub a szomszédokkal, beszélgetnek az épp akkori könyvről ami Juliet kedvence (Stephen King vmi), mikor hirtelen földrengés szerü robajra rémülnek fel. Kirohannak és a fél környék kinn áll a házaik elött, egy kis faluban. Van ott szökőkut, kis tér középen, házak (nem kunyhók!). Köztük Henry Gale a vezérgonosz. Egyszercsak felnéznek az égre és egy repülőgépet látnak zuhanni majd kettészakadni, a törzse eltünik a sziget másik oldalán a far belezuhan a tengerbe az orra pedig a zsungelben zuhan le (ismerős ?   ).
Henry (valódi neve: Ben): Goodwin! Eathan!, Goodwin te a farhoz menj és épülj be! Ha gyorsan futsz egy órán belül a parton lyukadsz ki! Eathan te a törzsnél maradt túlélőkhöz menj ha vannak még egyáltalán. Ha kérdezősködnek találjatok ki valamit! Ti is a gépen voltatok mondjátok ezt! 3 napon belül listákat akarok mindenkiről! Futás!

Ezek után a kis falun (inkább városka) átrohan a 2 fickó hogy beépüljenek a 2 csapatba...
A távolodó kamera mutatja ahogy a profin berendezett kis város azon a szigeten van ahol az egész játszódik ....
Mocskosul hihetetlenül pofátlanul bazdmegdejó

Egyszerüen hihetetlen módon istencsodája.

Maximálisan és Tökéletesen 100%os.
Rég volt ilyen de most azt modnom ha az egész évad ilyen fokozatú lesz akkor a Prison Break-ot is lenyomja nálam pedig az nálam mérce  


BOILER VÉGE



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1617 Dátum: 2006. Október 05., 20:33:28 »
Köszönjük talgabynak, én egyébként nem tudtam volna rá válaszolni.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1616 Dátum: 2006. Október 05., 16:41:15 »
Idézet
ezt nem vágom amúgy, mi a francnak megy oda fejvesztve.  
LJ-t "szabadon engedték" és kész, majd ha megvolt a meló, akkor legfeljebb értesítenék, hogy hova jöjjön Mexicóban. plusz nem gondol rá, hogy átbaszás?
egyszer Link aszonta Michael-nek : a családban te vagy az ész én meg az erő ...

Michael nem túl erős ergó Linc nem túl okos  

+ hát ugye szereti a fiát és szarik mindenre csak meg akarja menteni ...

hát nemtom mér nem ér rá még 1 órát neki hogy legalább vehessen neki vmit útközben  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1615 Dátum: 2006. Október 05., 14:38:27 »
na majd rákeresek, már menetet tényleg megérne nyomni vele  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1614 Dátum: 2006. Október 05., 14:32:23 »
Nem tudom. Annyit még hallottam, hogy az eredeti banda először ketté, majd még tovább vált, és külön-külön projectekbe kezdtek. A legfőbb irányvonal Linuxon folyt tovább, úgy tudom el is készültek egy állatos játékkal, annak a Wines 0.1alfáját láttam, ígéretes volt, de a DBZ-nél rosszabb még. Viszont a teljes állítólag nagy siker. Utána lankadt az érdeklődésem a projectek iránt, különösen mikor a DBZ3 nem haladt sehová (asszem mára végleg leállt), így a mostaniak nekem újdonságok. Pedig marha jó volna, ha kiadnának egy ilyen Marvel vs. DC-t MUGENnel, mivel a motor piszok gyors és megbízható, elég sok dolgot tud és viszonylag kicsi is. Egyedüla  felbontással volt régen bajom (nem lehetett állítani, csak 320x240 lehetett), de gondolom ezt már csak kijavították...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1613 Dátum: 2006. Október 05., 14:27:56 »
kösz a felvilágosítást
tehát videók vannak, de játék nincs?
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1612 Dátum: 2006. Október 05., 14:24:08 »
A MUGEN egy réges-régi project volt arra, hogy pár lelkes ember összehozzon házilag egy Capcom-stílusú verekedős játék motorját. A szó valaminek a rövidítése, de már ők is elfelejtették, minek  (meg spanyolul is van). Eredetileg Dragon Ballal készült, a végső pc-se elvileg nekem meg is van (DBZ2 MUGENow, a főellenség benne Broli...akinek jobb AI lett írva, mint bárkinek bármilyen verekedős játékban...ember nem tudta még leverni).
Időközben megnéztem a  videókat, animációban sokat fejlődtek. És örömmel látom, hogy a 4 fős meccsek még mindig megvannak, akárcsak a jó öreg szuperkombók. Jó volna akár egy bétát is látni belőle, ha vannak olyan jók az ellendfelek AI-beállításai, mint a koráábi játékokban, már megérné.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1611 Dátum: 2006. Október 05., 14:12:59 »
Idézet

Kiváncsi vagyok Linc-kel mik fognak történni most hogy külön utakon jár ...
ezt nem vágom amúgy, mi a francnak megy oda fejvesztve.  
LJ-t "szabadon engedték" és kész, majd ha megvolt a meló, akkor legfeljebb értesítenék, hogy hova jöjjön Mexicóban. plusz nem gondol rá, hogy átbaszás?
Tweener halálán én is kiakadtam, ebből is látszik, hogy az FBI-os csóka nem komplett egyáltalán. Sucre meg szerintem csak viccel



más:
Schmatzy, mik azok a M.U.G.E.N-ek? én azt vettem ki belőle, hogy a Marvel vs. Capcom féle MAME játékokat hekkelik meg, és töltenek bele új karaktereket?

itt egy link

video 1

video 2
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 05., 14:14:06 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1610 Dátum: 2006. Október 04., 20:19:14 »
Emberek! Gyorsan menjetek az Abandoniára és töltsétek le a Re-Voltot, ameddig még lehet!
Re-Volt - leírás és letöltés

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1609 Dátum: 2006. Október 04., 00:47:56 »
amugy +néztem a prison break S02 - 07et


BOILER

Háááát ez mocskosul durva rész volt, vhogy feltünt nekem hogy ebben a sorozatban minden részben valakinek meg kell hülyülnie    most Sucré-n volt a sor ...
Mondjuk az FBI-s csávó nagyon rideg volt a végén ahogy lelőtte Tweener-t    
Kiváncsi vagyok Linc-kel mik fognak történni most hogy külön utakon jár ...
De hát Tweener halálán még mindig nem tettem túl magam      


BOILER VÉGE



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1608 Dátum: 2006. Október 03., 17:55:53 »
   
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1607 Dátum: 2006. Október 03., 17:52:14 »
Idézet
Idézet
aztán lehet most +nézem anélkül 
te vagy az isten  
ugyan Mich  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 03., 17:53:01 írta Spidáj »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1606 Dátum: 2006. Október 03., 17:09:53 »
Idézet
aztán lehet most +nézem anélkül  
bátor vagy
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1605 Dátum: 2006. Október 03., 16:34:11 »
én már le is szedtem a 7es részt de nincs feliratom hozzá még    

aztán lehet most +nézem anélkül  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41