Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080422 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10484 Dátum: 2019. Augusztus 25., 21:59:42 »
Tuti. Ott van pl. a House of M szösszenete, ahol a mutánsok uralják a Földet és az emberek az üldözöttek, vagy a Marvel zombies, ahol a szuperzombik felzabálták az Univerzumot.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10483 Dátum: 2019. Augusztus 25., 21:23:20 »

Igen, ott van a Crime Syndicate, a bűnöző Igazság Ligája is meg (lehet, hogy most hülyeséget mondok), de a Dark Nights Metal-ban mintha említették volna a negatív világokat, ahol minden rossz megtörténhet, amit csak el lehet képzelni (a szuperhősök szörnyek itt).
Csak a DC-nél találták ki ezt, vagy a Marvel is dicsekedhet egy anti-világgal?

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10482 Dátum: 2019. Augusztus 25., 21:10:39 »
Vazze, csak most kapcsolok... Lehet, a Brightburn is elméletileg egy negatív univerzum bevezető filmje lenne ...
Írom ezt úgy, 1 percet nem néztem még belőle, de lehet, ezek után ráveszem magam a megtekintésre.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10481 Dátum: 2019. Augusztus 25., 20:46:35 »
Csak 6 millió?! LoL az aprópénz hálívúdban. :hehe:
Jó volna, ha mégis kezdenének vele valamit, mert számomra ez frissítően hatott a mostani (képregény)filmes felhozatalban.

Igen, ott van a Crime Syndicate, a bűnöző Igazság Ligája is meg (lehet, hogy most hülyeséget mondok), de a Dark Nights Metal-ban mintha említették volna a negatív világokat, ahol minden rossz megtörténhet, amit csak el lehet képzelni (a szuperhősök szörnyek itt).

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10480 Dátum: 2019. Augusztus 25., 20:22:01 »
@Intruder:
6 millióból készült, 32,5-öt hozott.
A '60-as években ilyen bevételi aránynál automatikusan készült a folytatás, de hogy ezt ma sikerként könyvelik-e el? Passz.

@roberto:
De, a földi gonoszok megfelelői pedig a jók voltak. "Két Földi Válság" címmel egész estét animációs film is készült belőle.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10479 Dátum: 2019. Augusztus 25., 19:49:28 »
A DC-s képregényekben van olyan alterverzum, ahol a földi szuperhősök antihősök, nem?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10478 Dátum: 2019. Augusztus 25., 19:45:06 »
Megnéztem a Brightburn-t, avagy mi lett volna, ha Clark Kent-nél elpattan valami és azt kell mondanom, hogy igen csak durva volt. :blink: Persze a film elején felbukkanó SONY logónál már temettem magamban a filmet, de a korábbiakhoz képest ez mégis nyomot hagyott bennem. Snyder nyugdíjba vonulhat, mert Zod tábornok télapó ehhez a kis pszichopatához képest.
A stáblista előtti jelenetekből megtudhatjuk, hogy ezen a Földön van gonosz Csodanő, Aquaman, Marsi Fejvadász és Flash is. Kiváncsi vagyok, hogy ezt csak poénnak szánták, vagy építeni fognak erre is egy filmes univerzumot.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10476 Dátum: 2019. Augusztus 24., 14:29:38 »
The Mandalorian Trailer


Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10475 Dátum: 2019. Augusztus 24., 07:21:30 »
Igazából utóbbi. Legalábbis régebben az volt. Megpörgette és eldobta a kalapácsot, csak a szíját nem engedte el (tudod, repülni is úgy kell, hogy a földre veted magad és elhibázod  :hehe: ). Persze, hogy így hogyan váltott irányt és sebességet meg magasságot...
én is így gondoltam csak meglepődtem az avengers játékban hogy egy helyben lebegve trécsel.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10474 Dátum: 2019. Augusztus 23., 23:05:03 »
Ez sajnos biztosan kamu. Máskülönben rég tele lenne vele az internet.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10473 Dátum: 2019. Augusztus 23., 16:58:14 »
.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10472 Dátum: 2019. Augusztus 23., 10:28:23 »
Csak azt felejtitek el, hogy eredetileg a Miles Morales Pókemberét úgy vezették fel, hogy homoszexuális lesz - hogy ezt mennyire valósították meg, azt nem tudom, nem követtem azt a sorozatot
Én se követem, de amennyire belelapozgattam, annyi kiderült belőle, hogy összeházasodott Spider-Gwennel, így biztos, hogy meleg...  ;D
Attól még lehet biszex is. :hehe:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10471 Dátum: 2019. Augusztus 23., 06:32:24 »
Csak azt felejtitek el, hogy eredetileg a Miles Morales Pókemberét úgy vezették fel, hogy homoszexuális lesz - hogy ezt mennyire valósították meg, azt nem tudom, nem követtem azt a sorozatot
Én se követem, de amennyire belelapozgattam, annyi kiderült belőle, hogy összeházasodott Spider-Gwennel, így biztos, hogy meleg...  ;D


Ez megint Sony-s kamu. Már megszokhattuk. Tudjátok, mint az, hogy a Disney dobta Pókembert hogy legyen ideje a Foxos karakterekre. Összehordanak minden baromságot.
Jaja, dumálnak mindenféle baromságot össze-vissza. Eleinte a rajongóknak a Venom első részénél is azt mondták, hogy R-es lesz, így én sok esélyt nem adok rá, hogy a második is az lesz. Egyébként hivatalos nyilatkozatot még nem is kaptunk a Marveltől. Ez a duma, hogy "nem érnek rá a Foxos karakterek miatt" is a Sonytól jött.
Én azt sem tartom kizártnak, hogy most az egész sztorit azért robbantotta a Sony-t, mert arra gondolt, hogy a közvélemény majd úgyis őket fogja támogatni és akkor jobb alkupozícióba kerülhet a Disney-vel szemben (ha már a " ha nem érjük el az 1 milliárdot, akkor kiszállunk" ütőkártyát elbukták). Csak nagyon úgy néz ki, hogy a visszájára fog ütni ez is, mert minimum fifty-fifty alapon értenek egyet egyik-másik féllel az emberek, de inkább a Sonyra haragszanak az emberek, ha már a rajongók által belengetett bojkottot belevesszük.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10470 Dátum: 2019. Augusztus 23., 01:31:31 »
Ez megint Sony-s kamu. Már megszokhattuk. Tudjátok, mint az, hogy a Disney dobta Pókembert hogy legyen ideje a Foxos karakterekre. Összehordanak minden baromságot. Ennél még a Disney magatartása is jobb. Ők legalább meghúzzák magukat miután szétbarmolják a dolgokat, a Sony meg még tetézi is a bajt, amiben ugyanúgy hibás.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10469 Dátum: 2019. Augusztus 22., 23:40:57 »
Nem tudom, mennyi igaz abból, ami Tom Hardy állított, miszerint az első Venomnál  a jobb és egyben durvább részeket ki kellett vagdosni, pont a tinis korhatár megütése miatt.
A Megtorlót is családbaráttá tették a Thomas Jane-féle változatban, más kérdés, mekkora sikert könyvelhetett el, igaz, van ellenpárja a War Zone képében, amin látni, valóban képregény-ihlette filmet nézünk.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10468 Dátum: 2019. Augusztus 22., 23:15:12 »
Csak azt felejtitek el, hogy eredetileg a Miles Morales Pókemberét úgy vezették fel, hogy homoszexuális lesz - hogy ezt mennyire valósították meg, azt nem tudom, nem követtem azt a sorozatot - és tavaly még a Sony is azért gályázott, hogy a Pókverzumban melegként ábrázolhassák, csak nem kaptak rá áment a Marveltől.

Más: Az megvan, hogy a Sony most azzal próbál nyugtatni mindenkit, hogy a Disney paktum felrúgása jó lesz, mert így már R besorolású lehet a Venom 2, ugyanis állítólag a Disney nem engedte nekik, hogy R-es legyen az első Venom - még véletlenül sem a fejesek akartak alacsonyabb korhatárt, hogy nagyobbat szakítsanak... Én csak azt nem értem, hogy mi köze volt a Disney-nek a Sony saját, MCU független belső projektjéhez? Ennek csak akkor lenne értelme, ha azt remélték volna, hogy az Egér arra is alkudozni akar majd egy jókora összegért, és akkor legyen családbarát, hogy beleférjen az MCU keretei közé. Ha viszont így van, akkor ki van kire rászorulva?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10467 Dátum: 2019. Augusztus 22., 22:56:47 »
Kizárt, hogy Pókembert meleggé teszik.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10466 Dátum: 2019. Augusztus 22., 22:10:34 »

:lol: :lol: :lol:
Lehet, hogy holnap már nem lesz munkája.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10465 Dátum: 2019. Augusztus 22., 20:08:08 »
ÖÖöö, jó lenne, ha ezt a túltolt polkorrektséget nem erőltetnék rá a képregényekre, adaptációkra...
Elég, ha a való életben és a filmiparban tombol az idiotizmus.
Egy homo Pókembert pedig hogy fogadna a publikum..

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10464 Dátum: 2019. Augusztus 22., 19:45:26 »
Tehát nem rúgtak fel semmit, csak a folytatásnál a Sony nem akar engedni, szeretné továbbra is a full profit verziót, a Marvel meg azt mondja, hogy akkor nem fog foglalkozni ezzel a projekttel.

Egy pletyka szerint a Sony 70/30 arányban akart osztozni, és ekkor fordult el a Marvel.

Én nem tudom igazából mit mondjak erre egészre, mert nagyon nem csípem a Tom Hollandféle Pókembert, így nem nagyon izgat a dolog.
Az viszont biztos, hogy Kevin Feige egyszer azt nyilatkozta, hogy a jövőben egy már létező Marvel karakterről kiderül, hogy meleg, nem sokra rá pedig Tom olyan nyilatkozatot tett, hogy teljesen nyitott lenne egy meleg Pókemberre, mert a világ "nem kizárólag heteró fehér férfiakból" áll. :omg:
Szóval az is lehet, hogy azért nem akarja a Sony 50/50 arányt, mert akkor a Marvel szabad hozzáférést kapna nemcsak Pókemberhez, hanem az összes többi Pókverzumos karakterhez, akiket ezek után úgy változtathatnának meg, ahogy csak akarnak.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10463 Dátum: 2019. Augusztus 22., 19:16:11 »
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10462 Dátum: 2019. Augusztus 22., 19:09:08 »
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10461 Dátum: 2019. Augusztus 22., 17:11:21 »
Más: Megnéztem ezt a Marvel kapitányt. Most akkor a Skrull-ok tényleg jók, vagy most a filmben lettek csak felhúzva?
Vicces, én is pont ma hajnalra végeztem vele. És a kérdésedre a válasz nem és igen.  ;D A jelenlegi skrullok egy harcias, hódító nép, távolról sem jófiúk. Ahogy a kreek sem.
De az Égi Madonna történetben kiderült (ha még nem olvastad, akkor hajrá, a 10. BA évfordulóra került ki ;) ), hogy a skrullok ősei bár nagyképű, de alapvetően békés, tudós fajzat volt. Aztán a kreek ősei ellenük fordultak, és a velük való háború miatt lettek ilyen hódító faj. Szóval, ha azt nézzük, valóban a kreek az agresszorok szegény skrullok ellen.  ;D
Ennél létezik egy sokkal egyszerűbb és hihetőbb magyarázat. Mégpedig az, hogy ahogy vannak jó és rossz emberek, ugyanúgy vannak jó és rossz skrullok. A Marvel Kapitányban kivételesen a jó skrullok voltak.

de az, hogy tartanák magukat az eredeti megállapodáshoz, amit most a Disney akár felrúgni, szerintem természetes.
Azért ne felejtsük el azt az apróságot, amiről senki nem akar tudomást venni, hogy itt nem a korábbi egyezséget rúgták fel. Az először megbeszéltekhez tartotta magát a Disney, itt most az új megállapodásról szól a vita. A korábbi lejárt az Idegenbennel, és az új filmekről való tárgyalásnál hozta elő azt a Disney, hogy ha már a kreatív munkát ők végzik, és ők tették ismét naggyá a Pókember filmeket (ami köszönhető volt annak, hogy beletették az MCU-ba), akkor legyen úgy, hogy feleznek mindenen, a kiadásokon és a bevételeken is. Tehát nem rúgtak fel semmit, csak a folytatásnál a Sony nem akar engedni, szeretné továbbra is a full profit verziót, a Marvel meg azt mondja, hogy akkor nem fog foglalkozni ezzel a projekttel.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10460 Dátum: 2019. Augusztus 22., 16:37:53 »
Más: Megnéztem ezt a Marvel kapitányt. Most akkor a Skrull-ok tényleg jók, vagy most a filmben lettek csak felhúzva?
Vicces, én is pont ma hajnalra végeztem vele. És a kérdésedre a válasz nem és igen.  ;D A jelenlegi skrullok egy harcias, hódító nép, távolról sem jófiúk. Ahogy a kreek sem.
De az Égi Madonna történetben kiderült (ha még nem olvastad, akkor hajrá, a 10. BA évfordulóra került ki ;) ), hogy a skrullok ősei bár nagyképű, de alapvetően békés, tudós fajzat volt. Aztán a kreek ősei ellenük fordultak, és a velük való háború miatt lettek ilyen hódító faj. Szóval, ha azt nézzük, valóban a kreek az agresszorok szegény skrullok ellen.  ;D

Avengers játék: Thor tud repülni vagy csak a kalapácsát pörgetve a lendület viszi?
Igazából utóbbi. Legalábbis régebben az volt. Megpörgette és eldobta a kalapácsot, csak a szíját nem engedte el (tudod, repülni is úgy kell, hogy a földre veted magad és elhibázod  :hehe: ). Persze, hogy így hogyan váltott irányt és sebességet meg magasságot...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10459 Dátum: 2019. Augusztus 22., 16:16:40 »
Én azért bízom benne, hogy ők úgy gondolják, hogy szükségük van rá, és megmentik a helyzetet.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10458 Dátum: 2019. Augusztus 22., 14:21:31 »
Ha nincs megállapodás, akkor kár folytatni, mert ha valaki egyszer a része volt, akkor lehetetlen nyom nélkül eltüntetni. Még azt sem tehetik meg, mint a Dallasban amikor Jim Davis kiszállt, mert még azt se mondhatják hogy "jaj szegény Peter leesett a létráról" vagy hasonló, mert ha jól értem akkor meg sem említhetik. Csak remélhetjük, hogy a Disneynek megéri megmenteni az MCU-t, mert különben pár év múlva már az utolsó filmjét nézhetjük.

A Batmanben is szépen megoldották, hogy amikor Bane kinyitja az Arkhamot, egy szó sem esik Jokerről. Sőt, amikor Vasember a Mandarinnal harcolt, Thor meg a Malekith-tel, akkor sem emlegetett senki Amerika Kapitányt vagy Hulkot, egyszerűen szóba sem kerültek. Szóval ne hidd, hogy nem tehetik meg.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10457 Dátum: 2019. Augusztus 22., 13:43:34 »
Mellesleg, tavaly karácsony előtt a Sony mozikba küldte minden idők legjobb Pókember filmjét, így talán mégsem olyan reménytelenül alkalmatlan társaság.
De, alkalmatlanok, méghozzá nagyon. De ami tény, az tény, az Irány a Pókverzummal rendesen beletenyereltek a jóba - azonban ne vedd egy kalap alá az alkotókat és a stúdiót, mert baromira nem ugyanaz a kettő. Sőt, pont az az egyik alapvető gond, hogy Amy Pascal, a producer, aki tető alá hozta az eredeti Sony/Disney megállapodást, a Venomot, az Irány a Pókverzumot, a Hazatérést és az Idegenbent is, nemrég átadta a stafétát annak a Tom Rothmannak, aki producerként még semmit sem tett le az asztalra, viszont könyékig benne volt az X-men - Kezdetek: Farkasban és a 2015-ös Fantasztikus négyesben is. Engem rajongóként emiatt kimondottan erős balsejtelmek gyötörnek, főleg ha figyelembe vesszük, hogy elvileg ő viszi már a Venom 2-őt, a Kravent, a Morbiust és az Irány a Pókverzum 2-őt is.

De akkor ugyanígy az új Pókemberhez is találhatnak megfelelő alkotókat, akik csinálnak nekik jó filmeket. A gond az MCU-val van. Ha nincs megállapodás, akkor kár folytatni, mert ha valaki egyszer a része volt, akkor lehetetlen nyom nélkül eltüntetni. Még azt sem tehetik meg, mint a Dallasban amikor Jim Davis kiszállt, mert még azt se mondhatják hogy "jaj szegény Peter leesett a létráról" vagy hasonló, mert ha jól értem akkor meg sem említhetik. Csak remélhetjük, hogy a Disneynek megéri megmenteni az MCU-t, mert különben pár év múlva már az utolsó filmjét nézhetjük.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10456 Dátum: 2019. Augusztus 22., 12:46:44 »
Más: Megnéztem ezt a Marvel kapitányt. Most akkor a Skrull-ok tényleg jók, vagy most a filmben lettek csak felhúzva?
A Skrullok nem kifejezetten a jófiúk kategóriájába tartoznak, ez ellen még Carol Denvers társ megalkotója, Roy Thomas is felemelte a szavát, ráadásul a film sem igazán nyerte el a tetszését.

https://boundingintocomics.com/2019/03/18/carol-danvers-creator-roy-thomas-hates-how-captain-marvel-depicted-the-skrulls/
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10455 Dátum: 2019. Augusztus 22., 12:29:42 »
Mellesleg, tavaly karácsony előtt a Sony mozikba küldte minden idők legjobb Pókember filmjét, így talán mégsem olyan reménytelenül alkalmatlan társaság.
De, alkalmatlanok, méghozzá nagyon. De ami tény, az tény, az Irány a Pókverzummal rendesen beletenyereltek a jóba - azonban ne vedd egy kalap alá az alkotókat és a stúdiót, mert baromira nem ugyanaz a kettő. Sőt, pont az az egyik alapvető gond, hogy Amy Pascal, a producer, aki tető alá hozta az eredeti Sony/Disney megállapodást, a Venomot, az Irány a Pókverzumot, a Hazatérést és az Idegenbent is, nemrég átadta a stafétát annak a Tom Rothmannak, aki producerként még semmit sem tett le az asztalra, viszont könyékig benne volt az X-men - Kezdetek: Farkasban és a 2015-ös Fantasztikus négyesben is. Engem rajongóként emiatt kimondottan erős balsejtelmek gyötörnek, főleg ha figyelembe vesszük, hogy elvileg ő viszi már a Venom 2-őt, a Kravent, a Morbiust és az Irány a Pókverzum 2-őt is.
"When the battle is through, only the strong will survive."