Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 486838 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10618 Dátum: 2019. November 19., 17:40:25 »

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #10617 Dátum: 2019. November 19., 09:49:00 »

Az Rian Johnson volt. Az ipse megint bebizonyította, hogy milyen sok esze van.
Most az a legújabb mániája (nemcsak neki, hanem jó pár TLJ mániákusnak), hogy "A Birodalom Visszavág" annak idején ugyanúgy kettéosztotta a SW rajongói tábort, mint a TLJ, és hogy azt a filmet csak a '90-ES ÉVEKBEN(!!!!!) kezdték el értékelni az emberek. :omg: :omg: :omg:

Ezt nem hiszem el... '90-es években?! Legalább ne nézze már hülyének az embereket. Olyan, mintha azt mondanám, hogy a Transformers film nem sikeres. Sz..arnak sz.r, ez tiszta, de financiálisan biztos hogy nem deficites.
De komolyan... a Birodalmat szúrta ki? A 6 rész legtökéletesebbje (nekem a Sithek mellett, mert én nagy előzmény-fan vagyok), kb az egész neten szuperlatívuszokban emlegetik. Semmi üresjárat, pörgő események végig, látvány, zene, Vader futólépésben a jégbarlangban, ereje teljében lévő flotta, csillagrombolók, katonai indulók jobbra-balra...

Ez a Rian Johnson nevű fószer simán elmenne karakterszínésznek. Ő amolyan "angelamerkeles" nyilvánvaló tényeket örökké tagadó lenne, mint a Potterben Caramel, a mágiaügyi miniszter. A dementorok már nyomják hátulról, de csak szajkózza az újságban, hogy "VOLDEMORT NEM TÉRT VISSZA!"

Nincs dementorválság!
 :D

Hm, a mandalorinak a Jedi visszatér utáni idősíkja ellenére én is adok majd egy esélyt, mert tényleg üdítőnek tűnik, kicsit mintha kilógna a gagyi sorból.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
« Válasz #10616 Dátum: 2019. November 19., 07:34:42 »
Ez aranyos..

Nem elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10615 Dátum: 2019. November 18., 17:32:04 »
A STAR WARS IS BORN:

Nem elérhető HeirToGrievous

• Batman
« Válasz #10614 Dátum: 2019. November 18., 17:01:33 »
Valamelyik SW folytatás rendezője írta, hogy végre kiadhatott magából mindent, mert anno gyerekként pl a Birodalom Visszavág neki csalódás volt. Mondjuk én még élő emberrel nem találkoztam, aki a Birodalomban csalódott, de nyilván az Utolsó Jedik mellett, amit nem is láttam mondjuk (Ébredő Erő ugyanis alaposan kielégített pár éve), labdába se' rúg az a fércmű Birodalom. Karbonit? Meg Slave I? Executor?
Pff. Az is milyen már?!

Az Rian Johnson volt. Az ipse megint bebizonyította, hogy milyen sok esze van.
Most az a legújabb mániája (nemcsak neki, hanem jó pár TLJ mániákusnak), hogy "A Birodalom Visszavág" annak idején ugyanúgy kettéosztotta a SW rajongói tábort, mint a TLJ, és hogy azt a filmet csak a '90-ES ÉVEKBEN(!!!!!) kezdték el értékelni az emberek. :omg: :omg: :omg:

De a fickó a videóban jobban kifejti.

"A mandalori"t még nem láttam, majd ha kijött az egész, meglesem egyben.
Viszont akik véleményében megbízom (mert kb. hasonlóképpen vélekednek ugyanazokról a dolgokról - neveket nem mondok), azok szerint valóban nem semmi, amit a sorozatban összehoztak, és tényleg érdemes megnézni.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #10613 Dátum: 2019. November 18., 15:46:53 »
Látta már valaki a Mandalori első részét?
Egy IG szériás robottal nyomul benne az xy nevű pasas, ha jól olvastam. A pasi ugye nem Boba Fett? Azért kérdezem, mert most ugye saját ötletek híján nagy divat fullra lemásolni a régi cselekményvázlatot, meg feltámasztani tűpontos rendezéssel anno szükségszerű halált halt karaktereket, hogy aztán a drámai élt sikeresen lebutítva még több részen/évadon keresztül lehessen majd nézni az egyre laposabbá és ihletettség nélkülibbé váló felesleges agóniát.
(De hogy ne legyek szűklátókörű: Fett halála mondjuk nem lenne szükséges és vagányságához képest nem ugat bele a fősodorba, szóval őt akár vissza is pakolhatják. Maul viszont naGGYon durva húzás...  :headscratch:)
 Milyen eltérő ízlések vannak, mindig ledöbbenek.
Ha rajtam múlna, olyan 5000 évvel korábbi előzményeket nyomatnék, amik nem pofáznak bele a fővonalba, de akkor meg ugye teljesen saját karaktereket kell kitalálni, ahho' meg guba kell, maxi sok.  :D Hogy Jar-Jart idézzem.  De inkább fantázia, meg tehetséges írók, ami manapság hiánycikk. Látva legalábbis, hogy Cameron is meghülyült.

Valamelyik SW folytatás rendezője írta, hogy végre kiadhatott magából mindent, mert anno gyerekként pl a Birodalom Visszavág neki csalódás volt. Mondjuk én még élő emberrel nem találkoztam, aki a Birodalomban csalódott, de nyilván az Utolsó Jedik mellett, amit nem is láttam mondjuk (Ébredő Erő ugyanis alaposan kielégített pár éve), labdába se' rúg az a fércmű Birodalom. Karbonit? Meg Slave I? Executor?
Pff. Az is milyen már?!

Na de más: Azon gondolkodtam, hogy amúgy mekkora hülyeség embereket szembeállítani droidokkal.
Ha olyan droidokról van szó, amik a filmben látott mesterséges intelligenciával és mozgáskoordinációval bírnak, hát sztem vagy tíz célzott lövést adnának le másodpercenként. Ami azért egy fokkal jobb, mint a rohamosztagosok legendás teljesítménye.  :D De komolyan, lőttek le valaha valakit/valamit a IV. részben nyilván csak véletlenül kiiktatott 1-2 lázadón, meg Beru nénin kívül?  :cool:

Ilyen teljesítményű droidok ellen embereket küldeni...
Ti hogy látjátok ezt?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

• Batman
« Válasz #10612 Dátum: 2019. November 12., 21:18:08 »
Játszottatok vele régen??  :)

Annyival jobban néz ki, mint az előző változat, így már biztosan meglesem moziban. :D
Én főleg MegaMan-eztem, de a Sonic valamelyik részéhez is volt szerencsém.
Meg valamelyik borzalmas PC változathoz. Hogy aznnyira egy fapados valami volt! Az még hagyján, hogy még az irányítást sem írta le, de még átállítani sem lehetett.
Azóta szerencsére elfelejtettem a címét.  ;D

Bónusznak itt van 2 kép egy Sonic papírszoborról, amit 10 éve csináltam és fényképeztem. :D
 (10 éve?! :blink: b*szd ki!  :o)

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10611 Dátum: 2019. November 12., 13:24:05 »
Játszottatok vele régen??  :)

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10610 Dátum: 2019. November 08., 17:00:55 »
Szóval Watchmen első rész review E;R-tól.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

• Batman
« Válasz #10609 Dátum: 2019. November 07., 20:15:23 »
Szerintem a Mandalori maga Boba Fett lesz. Nagy durranás T ígérnek az elejére. És ezzel bebiztosítanák a magas nézettséget.

Ha igaz az a beszámoló, amit olvastam, a végén még igazad lesz.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10608 Dátum: 2019. November 05., 23:08:37 »

Nem elérhető Kayamiel

• Fantom
« Válasz #10607 Dátum: 2019. November 05., 20:34:00 »
Állítom ő volt a legjobb Superman  :dc-superman: Sajnálom is, hogy kiszállt belőle. A DC-nek nem igen jön össze egy olyan univerzum mint amit a MARVEL felépített

• Batman
« Válasz #10606 Dátum: 2019. November 05., 19:32:01 »
És ha jól tudom részben itt is forgatták Magyarországon!

Bizony. És kibe futott bele az egyik konditeremben?
Saját magába.  ;D

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10605 Dátum: 2019. November 05., 19:16:40 »
És ha jól tudom részben itt is forgatták Magyarországon!

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10604 Dátum: 2019. November 05., 07:48:08 »
Tyűű gabo köszi a linket! :worship: (The Witcher) Nekem ez új, hogy sorozat lesz belőle, de nagyon örülök neki!!! Látszik, hogy minőségi munka. Garantált lesz a siker!
A Trónok után jó lesz egy kis fantasy hiánypótlás!!!

Nem elérhető roberto

• Fantom
« Válasz #10603 Dátum: 2019. November 02., 19:21:44 »
Pont rá akartam kérdezni, valakinek volt-e már szerencséje a Sötét végzethez, de úgy látom, nem csupán címben lett sötét.
Még így is tervezem megnézni, mert a saját szememmel akarom látni a Hollywood-i filmgyártás újabb remekét (na jó, csak vicceltem, lehet tömegterméknek is nevezni :D)
Úgy tűnik A gépek lázadása óta csak lejtmenet van. Mikor jön/jöhet el az az idő, amikor valaki képes lesz egy normális forgatókönyvet összedobni?
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 02., 19:34:48 írta roberto »

• Batman
« Válasz #10602 Dátum: 2019. November 02., 19:16:53 »
Az új terminátorról kb az 5-dik perc után jöttem volna ki. Utánna is végig tele van hülyeségekkel. Ha Cameron ehhez bármilyen módon a nevét adta, akkor nem akarok több filmet látni tőle.

Pedig én szóltam:

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy olyan film, aminek a forgatókönyvét 3 ember írta 5 ember története alapján jó legyen.  :nemtudom:
Ettől függetlenül akár jól is elsülhet, de engem már ezek az előzetesek sem győztek meg igazán, így én kihagyom.

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10601 Dátum: 2019. November 02., 18:31:52 »
Az új terminátorról kb az 5-dik perc után jöttem volna ki. Utánna is végig tele van hülyeségekkel. Ha Cameron ehhez bármilyen módon a nevét adta, akkor nem akarok több filmet látni tőle.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10600 Dátum: 2019. November 01., 12:15:31 »
a) Tudom, de minimális kreativitással jópár mód lenne áthidalni ezt a problémát. Pl. A páncélja miatt egyesek emlegethetik Mandaloriként.
b) Tudom, és pont ezért kellene Boba Fettnek lennie a főszereplőnek. Mivel bajban vannak a jó új karakterekkel, mindenkit visszahoznak a régiek közül, még akkor is, ha ökörség és szétbarmolja a kontinuitást. (Darth Maul)
c) Ha mindig sisakban van, akkor ennek nincs túl sok jelentősége.
d) Ha mégis tévedek, akkor biztosan benne lesz Boba Fett, és a Fekete nap felbukkanására is számítok.

• Batman
« Válasz #10599 Dátum: 2019. November 01., 10:47:09 »
Ha mégsem ő a főszereplő, akkor annak sokkal több értelme lenne mint egy új fickóról szóló sorozatnak. Fettről szinte semmit sem tudunk a Birodalom visszavág előtti időszakból. Bár Bossk jelenléte azért mindenképpen örömteli. A jövőben szívesen megnéznék egy Kenobi sorozatot a klónháború időszakából. Vagy a konföderáció megalakulásáról, ebben szerepelhetne Mina Bonteri is.

a) Boba Fett a Kánon szerint hivatalosan nem mandalori
b) a sorozat "A Jedi Visszatér" után játszódik 5 évvel
c) a címszereplőt Pedro Pascal játssza, és nem Temuera Morrison
d) egy Boba Fett cameót azért el tudok képzelni

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10598 Dátum: 2019. Október 31., 20:50:43 »
Sorozat szinten egész jókat kapunk mostanában!  :)

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10597 Dátum: 2019. Október 31., 00:05:35 »
Ha mégsem ő a főszereplő, akkor annak sokkal több értelme lenne mint egy új fickóról szóló sorozatnak. Fettről szinte semmit sem tudunk a Birodalom visszavág előtti időszakból. Bár Bossk jelenléte azért mindenképpen örömteli. A jövőben szívesen megnéznék egy Kenobi sorozatot a klónháború időszakából. Vagy a konföderáció megalakulásáról, ebben szerepelhetne Mina Bonteri is.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10596 Dátum: 2019. Október 30., 23:46:26 »
Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ez Bobba Fettről szól a Birodalom visszavág előtt...

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10595 Dátum: 2019. Október 30., 21:35:18 »
Akkor megnyugodtam, hogy nem hülyeség :D . De azon csodálkozom, hogy ez a lehetőség nincs már körüljárva millió híroldalon és videóban. Boba Fettet muszáj megmenteniük. Ebben az alternatív Star Warsban mindenki feltámad, és Fett esetében ez sokkal indokoltabb, mint Maulnál volt.

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10594 Dátum: 2019. Október 30., 18:15:58 »
Erre már én is gondoltam!

Szerintem a Mandalori maga Boba Fett lesz. Nagy durranás T ígérnek az elejére. És ezzel bebiztosítanák a magas nézettséget.

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10593 Dátum: 2019. Október 30., 16:46:19 »

Nem elérhető Kayamiel

• Fantom
« Válasz #10592 Dátum: 2019. Október 29., 20:36:50 »
Én inkább erre vagyok kíváncsi mint a mozi filmre! :)

Mi ne mondjak, én is.  :D

Nagyon komolyra sikeredett ez sorozat, le a kalappal. Tuti megdönt minden nézettségi mutatót  :cool:

• Batman
« Válasz #10591 Dátum: 2019. Október 29., 19:57:11 »
https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/10/29/star_wars_tronok_harca_david_benioff_db_weiss/

Valószínűleg sokan érzik úgy, hogy idén korán jött a karácsony.  :lol: :lol: :lol:

Esküszöm, ezekre tényleg találó gúnynév a "Dumb és Dumber".
Tavaly bejelentik, hogy új SW filmeket fognak csinálni, majd valamikor idén (ha jól emlékszem) nyáron leszerződnek a Netflixhez, és majd csak most, ősszel jönnek rá, hogy a kettő nem menne egyszerre, mert "csak adott mennyiségű óra van egy napban."

Szerk.: Módosítottam a kommenten, mert EL-olvastam a dolgokat.

Mit ne mondjak, én is.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. Október 30., 00:38:29 írta HeirToGrievous »

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #10590 Dátum: 2019. Október 29., 18:19:27 »

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10589 Dátum: 2019. Október 29., 10:40:36 »
Igen, kb 2 hete :D Viccet félretéve, a sorozat jobban érdekel mint a film. Több lehetőséget látok benne. Csak ne szúrják el.