Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1087194 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11024 Dátum: 2021. Február 20., 09:45:44 »
Általában kevesebb nyugati akciófilm film jön ki jól a relatív noname stábból (Dredd), mint amennyi rosszul (MK 2, DB: Evolúció, Hitman). Valahogy a színészeken spórolás többnyire  korrelál a végső minőséggel.
Igazából a nagy részük nem ismeretlen, csak elsősorban nem hollywoodi színész. A filmet Ausztráliában forgatták, emiatt inkább ausztrál/kínai/japán színészeket szerződtettek - Kano akcentusával embert lehetne ölni -, de azért a többségük már hollywoodi produkciókban is előfordult. A színészeken spórolás amúgy jelen esetben még érthető is, mert valószínűleg a Warner nem tömte ki pénzzel a produkciót, így ha azt akarják, hogy nézzen is ki valahogy a dolog, akkor nem férnek bele az A listás nevek...

Igen, ahogy néztem 40-50 milla között van a büdzsé állítólag, az kb. az a kategória, amiből már össze lehet hozni egy ütős filmet, de azért jól meg kell fontolni, hogy költöd el, mert ha nem vigyázol, gyorsan a végére érsz.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11023 Dátum: 2021. Február 20., 09:01:50 »
Remélem, ebben lesz rendes Raiden-eksön. Az egyik kedvencem volt, Christopher Lambert meg kb. kétszer megvillantotta a szemét, és bölcsen terelgetett. Ha valami, ez nagyon rosszul esett annak idején. A re-castolt folytatásról pedig jobb nem beszéni. Nekem nem hiányoznak a nagy nevek, a jelenlegi hollywoodi élgárda (Rock, Vin Diesel, Chris Hemsworth, van más?) már agyonhasználtak.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11022 Dátum: 2021. Február 19., 20:45:47 »
Általában kevesebb nyugati akciófilm film jön ki jól a relatív noname stábból (Dredd), mint amennyi rosszul (MK 2, DB: Evolúció, Hitman). Valahogy a színészeken spórolás többnyire  korrelál a végső minőséggel.
Igazából a nagy részük nem ismeretlen, csak elsősorban nem hollywoodi színész. A filmet Ausztráliában forgatták, emiatt inkább ausztrál/kínai/japán színészeket szerződtettek - Kano akcentusával embert lehetne ölni -, de azért a többségük már hollywoodi produkciókban is előfordult. A színészeken spórolás amúgy jelen esetben még érthető is, mert valószínűleg a Warner nem tömte ki pénzzel a produkciót, így ha azt akarják, hogy nézzen is ki valahogy a dolog, akkor nem férnek bele az A listás nevek...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11021 Dátum: 2021. Február 19., 19:36:43 »
Bennem van félsz, amiért nem ismerek egy lelket sem, se sztár nincs, se karakterszínész. Az első film low budget volt a maga idejében, de három főszereplőt azért már előtte is ismertem belőle. Ez a csapat eddig Barney Ross csikócsapatát, meg John McClane fiát juttatja az eszembe.


Tisztelt KID!
Azért legalább 2 nevet tudok neked mondani, akik azért már elég sokat letettek az asztalra:
Az egyik személy, aki Scorpion játsza: Hiroyuki Sanada
A másik személy meg aki Raiden alakítja: Tadanobu Asano

Szerintem, bocsi illetve számomra két húzónév a filmmel kapcsolatban. Scorpion bemutatása után meg nagyon is.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Február 20., 21:24:22 írta Farek »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11020 Dátum: 2021. Február 19., 17:23:11 »
Mert ez a trailer milyen átütő is volt. És micsoda színészi alakításokat láthattunk, micsoda sztorival és számítógépes trükkökkel kísérve... :D

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JHIfHL5UgFs[youtube]


Imádtam a '95-öst és ez is kap egy esélyt, semmi ellenszenveset nem láttam az új trailerben, de a régi MK tinédzserkori élményével nyilván összehasonlíthatatlan.

Szerencsére ezt a trailert sosem láttam.  :D

De azt hozzá kell tennem, hogy szerintem az alakítások egy önmagát nem komolyan vevő verekedős filmhez képest teljesen rendben voltak benne. :D

Bennem van félsz, amiért nem ismerek egy lelket sem, se sztár nincs, se karakterszínész. Az első film low budget volt a maga idejében, de három főszereplőt azért már előtte is ismertem belőle. Ez a csapat eddig Barney Ross csikócsapatát, meg John McClane fiát juttatja az eszembe. Általában kevesebb nyugati akciófilm film jön ki jól a relatív noname stábból (Dredd), mint amennyi rosszul (MK 2, DB: Evolúció, Hitman). Valahogy a színészeken spórolás többnyire  korrelál a végső minőséggel. Tény, nem mindig.

De ünnepélyesen fogadom, hogy amíg nem láttam, ez volt az utolsó megszólalásom ez ügyben, még egyszer mondom, szeretném, ha rám cáfolna a film.  :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11019 Dátum: 2021. Február 19., 16:53:55 »
Imádtam a '95-öst és ez is kap egy esélyt, semmi ellenszenveset nem láttam az új trailerben, de a régi MK tinédzserkori élményével nyilván összehasonlíthatatlan.
Igen, ez már sokkal komolyabb érv. Én is ezen kattogok. A '95-ös verzió mai szemmel már kicsit mosolygásra késztet, a CGI jelenetek borzalmasan rosszul öregedtek benne, mégis van egy sajátos hangulata, ami miatt újra és újra előveszem időnként, és szívesen újra megnézem bármikor.

Basszus a trailerbe tényleg képesek voltak belevágni a fél záró harcot?  :omg:

Ilyen szempontból érdekes, hogy pár éve a MK: Rebirth és az abból megszülető MK: Legacy kellett ahhoz, hogy megmutassa, igenis van benne lehetőség, és igény is, hogy egy rendes, komoly adaptációt kapjon a sztori, úgyhogy én bízom benne az előbbi kettő farvizein haladva képesek lesznek letenni az asztalra egy olyan filmet, ami nem csak vizualitásában tud felnőni a '95-öshöz, hanem akár meg is tudja ugrani azt - ami pont a sráckori nosztalgiafaktor miatt rohadt nehéz feladat lenne, úgyhogy én már igazából akkor elégedett leszek, ha szimplán csak labdába tud rúgni minőségileg. De majd meglátjuk, én mindenesetre várom.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11018 Dátum: 2021. Február 19., 16:29:27 »
Mert ez a trailer milyen átütő is volt. És micsoda színészi alakításokat láthattunk, micsoda sztorival és számítógépes trükkökkel kísérve... :D




Imádtam a '95-öst és ez is kap egy esélyt, semmi ellenszenveset nem láttam az új trailerben, de a régi MK tinédzserkori élményével nyilván összehasonlíthatatlan.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11017 Dátum: 2021. Február 19., 12:13:31 »
Úgyis meg fogom nézni, ha kijön, nyilván én is azt remélem, hogy kellemesen meglep majd.
Ámen.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11016 Dátum: 2021. Február 19., 10:53:24 »
Nyilván, egy bemutató lehet is lehet csalóka. Mondjuk ebből a filmből ez alapján nekem pont egy olyan színész hiányzik, aki tud is játszani.
Tekintve, hogy a trailer a kosztümökre és az effektekre koncentrál nem a színészekre, így ezt is nehéz megmondani. Elvégre James McAvoy, Michael Fassbender és Tom Hardy is tv sorozatokban kapta az első szerepeit (többek között az Elit alakulatban). Ezzel nem azt mondom, hogy tudnak is játszani, csak azt hogy elhamarkodott dolognak tűnik elítélni egy filmet látatlanban.

Mondom, nem adok rá nulla sanszot, hogy jól sül el. De azért az esetek - hasra ütök - 75%-ában szerintem jól be lehet lőni egy bemutató alapján, hogy mennyire fog tetszeni egy adott film. Szóval nem látatlanban ítélem el a filmet, most láttam az előzetesét, aminek az lett volna a célja, hogy meggyőzzön róla, hogy ez bizony jó lesz. Nem sikerült neki. Ha titeket igen, teljesen rendben van. Úgyis meg fogom nézni, ha kijön, nyilván én is azt remélem, hogy kellemesen meglep majd.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11015 Dátum: 2021. Február 19., 10:44:02 »
Nyilván, egy bemutató lehet is lehet csalóka. Mondjuk ebből a filmből ez alapján nekem pont egy olyan színész hiányzik, aki tud is játszani.
Tekintve, hogy a trailer a kosztümökre és az effektekre koncentrál nem a színészekre, így ezt is nehéz megmondani. Elvégre James McAvoy, Michael Fassbender és Tom Hardy is tv sorozatokban kapta az első szerepeit (többek között az Elit alakulatban). Ezzel nem azt mondom, hogy tudnak is játszani, csak azt hogy elhamarkodott dolognak tűnik elítélni egy filmet látatlanban.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11014 Dátum: 2021. Február 19., 10:28:19 »
És egyben eldőlt, hogy 2022-ben is az 1995-ös Mortal Kombat film az etalon.
Azért mindezt egy bemutató alapján kijelenteni némileg erős.  ;)
Hiszen milyen nevetséges is, hogy Michael Keaton-ból Batmant, Heath Ledgerből meg Jokert akartak csinálni, nem?  :brow:

Nyilván, egy bemutató lehet is lehet csalóka. Mondjuk ebből a filmből ez alapján nekem pont egy olyan színész hiányzik, aki tud is játszani.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11013 Dátum: 2021. Február 19., 09:53:37 »
És egyben eldőlt, hogy 2022-ben is az 1995-ös Mortal Kombat film az etalon.
Azért mindezt egy bemutató alapján kijelenteni némileg erős.  ;)
Hiszen milyen nevetséges is, hogy Michael Keaton-ból Batmant, Heath Ledgerből meg Jokert akartak csinálni, nem?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11012 Dátum: 2021. Február 18., 19:29:10 »
Végre kijött az előzetes!


És egyben eldőlt, hogy 2022-ben is az 1995-ös Mortal Kombat film az etalon.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11011 Dátum: 2021. Február 18., 19:00:45 »
Godzillára még visszatérve, akkor a második részben megkaptuk volna a rajzfilmsorozatot:

A hozzászólások alapján, amiket olvastam, elvileg a rajzfilmsorozatban, még ha nem is a teljes történetet, de feldolgozták a soha el nem készült 2. részt. Ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, mert annak idején a tv2, vagy rtl klub (a Csillagközi Invázió sorozattal egyetemben) olyan lehetetlen időpontokban vetítette szombat (és vasárnap???) reggelente, hogy csak pár részt csíptem el belőle.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11010 Dátum: 2021. Február 18., 17:16:42 »
Végre kijött az előzetes!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11009 Dátum: 2021. Február 15., 22:01:54 »
Már nem kell sokat aludni.


Godzillára még visszatérve, akkor a második részben megkaptuk volna a rajzfilmsorozatot:

« Utoljára szerkesztve: 2021. Február 15., 22:35:07 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11008 Dátum: 2021. Február 08., 17:38:42 »
Az öreg Roland azzal magyarázta, hogy annyira nem volt szívügye ez a kaiju, de támogatást kapott hozzá, így leforgatta. A legtöbben azt hánytorgatták fel neki, az általa vászonra vitt teremtmény még nyomokban sem emlékeztetett a japánra. Még az energiacsóvára se volt képes.

A második részben már képes lett volna rá:


Tekintve, hogy az első rész buktának bizonyult a pénztáraknál, ez már későn jött.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11007 Dátum: 2021. Február 08., 13:58:33 »
Ha már Godzilla, hogy értékelitek utólag Emmerich 97-es 'kísérletét'?
Én jól szórakoztam rajta. Jöhetnek a kövek.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11006 Dátum: 2021. Február 08., 13:39:20 »
Az öreg Roland azzal magyarázta, hogy annyira nem volt szívügye ez a kaiju, de támogatást kapott hozzá, így leforgatta. A legtöbben azt hánytorgatták fel neki, az általa vászonra vitt teremtmény még nyomokban sem emlékeztetett a japánra. Még az energiacsóvára se volt képes.

A második részben már képes lett volna rá:
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11005 Dátum: 2021. Január 31., 20:52:53 »

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11004 Dátum: 2021. Január 29., 23:53:21 »
Ha már Godzilla, hogy értékelitek utólag Emmerich 97-es 'kísérletét'?
.
Nem Godzilla, és a Final Warsban azt kapta, amit megérdemelt.
így. 😅

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11003 Dátum: 2021. Január 29., 23:52:15 »
Mothra mindig újjászületik. A japán eredetije is folyton elpusztul, de mindig került egy újabb pete, amiből kikel a következő. Ezzel a hagyományal nem szakít a Szörnyek királya sem, mert már a stáblista alatt futó sajtó montázsban ott volt egy cikk, hogy találtak egy újabb óriástoját, ami feltehetően egy újabb Mothrát rejt.

Egyébként az a helyzet, hogy a Szörnyek királyát szerintem csúnyán alulértékelik, pedig volt benne nem egy zseniális kikacsintás az eredeti Toho filmek irányába, amikre sokszor csak azok kapták fel a fejüket, akik ismerik azokat. Mint a Mothra ikrek. A klasszikus Mothrával együtt jár egy - általában - tenyérnyi méretű tündér ikerpár is, akik lényegében Mothra szócsövei a filmekben. Erre a filmben kiderült, hogy a Mothrát tanulmányozó doktornőnek van egy ikertestvére a Monarch központban...


Más téma. Láttátok, hogy kihírdették a Sandman sorozat castingájnak főbb színészeit?
https://scontent.fbud4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141736726_10159549146718949_7025463676695376917_o.png?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=8Q_7zVwYCd0AX-MT19k&_nc_ht=scontent.fbud4-1.fna&oh=9a2c7e70a26afb9d3dd5737268f8b2ea&oe=6039D157
(Szerk: a Facebookról nem tudsz képet linkelni. ;) - Sepi)

Szerintem némelyiket nagyon eltalálták. Charles Dance mint Roderick Burges... engem máris megvettek.

Na ja. a KotM tökéletes példája annak, amikor egy filmet tényleg a lore rajongóinak készítenek, a többi laikus meg a sárba tiporja.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11002 Dátum: 2021. Január 29., 20:27:22 »
Én is a 8 általánost jártam akkor, amikor premierben megnéztem, viszont azelőtt volt már szerencsém a Toho stúdió Godzilla filmjeihez-I love you Kabel 1-, így nekem furának tűnt a kinézete, utána el is felejtettem.
Az öreg Roland azzal magyarázta, hogy annyira nem volt szívügye ez a kaiju, de támogatást kapott hozzá, így leforgatta. A legtöbben azt hánytorgatták fel neki, az általa vászonra vitt teremtmény még nyomokban sem emlékeztetett a japánra. Még az energiacsóvára se volt képes. Született magyarázat, miszerint az amerikaiak eleve rosszul álltak hozzá, mert ők állatként kezelték Godzillát és nem afféle szimbólumként.
Felvetődött már bennem, ha Emmerich ezt nem forgatja le, hanem eleve a 2014-es filmben látott változattal rukkolnak elő a tengerentúlon, hogyan kezeljük a karaktert mi, filmnézők...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11001 Dátum: 2021. Január 29., 19:22:11 »
Nehéz elfogulatlanul ítélkezni, mert még gyerekként láttam, és ez a tény utólag is valahogy filtert tud varázsolni a szemem elé.

Összességében minden hibájával együtt - mint a méretváltogató Godzilla - szerethetőnek tartom, és kifejezetten érdekes próbálkozás volt, hogy megpróbálták megmagyarázni a lény eredetét, ezzel együtt nekem bejött a külseje is, noha mindig is szerettem az eredeti kinézetét. Nálam abszolút a top három Emmerich film között van, a Csillagkapu és a Függetlenség napja mellett - és épp csak lemaradt a dobogóról a Tökéletes katona vagy épp a Hazafi -, ráadásul mindent egybevetve szerintem javára szól, hogy elég szépen öregszik a CGI is benne.

Fun fact, hogy a japánoknál úgy kiverte a biztosítékot, hogy végül a Toho integrálta őt a saját monsterversébe, Zilla néven, és lényegében az lett a magyarázat, hogy ő valójában nem Godzilla, csak a halász összetévesztette vele... Azóta a Final Wars című filmben össze is eresztették őket.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11000 Dátum: 2021. Január 29., 18:47:33 »
Ha már Godzilla, hogy értékelitek utólag Emmerich 97-es 'kísérletét'?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10999 Dátum: 2021. Január 29., 12:34:22 »
Egyszer régebben már beírtam, de most ismét eszembe jutott, hogy valamikor olvastam egy cikket a bányadömperekről, amiket a külszíni fejtéseknél használnak és gigantikusak. A cikk úgy kezdődött, hogy "a bányadömper az a jármű, amivel ha elütöd Godzillát, fekve marad".  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10998 Dátum: 2021. Január 29., 11:47:57 »
Sepi: Dániát nem mernék megtámadni. :lol:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10997 Dátum: 2021. Január 29., 10:18:26 »
Mothra mindig újjászületik. A japán eredetije is folyton elpusztul, de mindig került egy újabb pete, amiből kikel a következő. Ezzel a hagyományal nem szakít a Szörnyek királya sem, mert már a stáblista alatt futó sajtó montázsban ott volt egy cikk, hogy találtak egy újabb óriástoját, ami feltehetően egy újabb Mothrát rejt.

Egyébként az a helyzet, hogy a Szörnyek királyát szerintem csúnyán alulértékelik, pedig volt benne nem egy zseniális kikacsintás az eredeti Toho filmek irányába, amikre sokszor csak azok kapták fel a fejüket, akik ismerik azokat. Mint a Mothra ikrek. A klasszikus Mothrával együtt jár egy - általában - tenyérnyi méretű tündér ikerpár is, akik lényegében Mothra szócsövei a filmekben. Erre a filmben kiderült, hogy a Mothrát tanulmányozó doktornőnek van egy ikertestvére a Monarch központban...


Más téma. Láttátok, hogy kihírdették a Sandman sorozat castingájnak főbb színészeit?
https://scontent.fbud4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141736726_10159549146718949_7025463676695376917_o.png?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=8Q_7zVwYCd0AX-MT19k&_nc_ht=scontent.fbud4-1.fna&oh=9a2c7e70a26afb9d3dd5737268f8b2ea&oe=6039D157
(Szerk: a Facebookról nem tudsz képet linkelni. ;) - Sepi)

Szerintem némelyiket nagyon eltalálták. Charles Dance mint Roderick Burges... engem máris megvettek.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Január 29., 18:27:07 írta Sepi »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10996 Dátum: 2021. Január 29., 09:37:26 »
Amúgy meg miért mindig egy város közepén küzdenek meg egymással? Ez kb olyan, mintha egy Legóval teleszórt szoba közepén birkóznának a szumósok. Biztos tök jó lehet mindig rálépni valamire.  :D Lehet, hogy nem is a küzdelem heve miatt üvöltöznek, hanem épp akkor lép rá valamelyik egy kocsira, vagy egy kisebb épületre.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10995 Dátum: 2021. Január 29., 08:43:03 »
remélhetőleg Mothra segítségével
Javítsatok ki, ha tévednék, de az előző részben Mothra nem halt meg?  :headscratch: Nekem úgy rémlik, hogy Ghidorah porrá égette.
Meg azt is mondták, hogy ő meg Godzi már nagyon régóta barátok, de hogy lehet ez, amikor Mothra a film elején kellt ki a gumóból? :headscratch:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith