Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080437 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11084 Dátum: 2021. Május 13., 12:34:09 »
Nekem fel kellett nyomnom maxra a fényerősséget a kijelzőn, hogy lássak valamit az előzetesből.

Oh és két dolog, ami nagy trend mostanában: gyors jelenetek az előzetesből az előzetes előtt és egy régi dal új feldogozásban.

« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 13., 12:51:32 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11083 Dátum: 2021. Május 13., 09:18:19 »
Semmi jóra.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11082 Dátum: 2021. Május 12., 20:15:56 »
Mire számítotok a Venom 2-nél?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11081 Dátum: 2021. Április 28., 14:10:07 »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11080 Dátum: 2021. Április 19., 09:21:30 »
Szerintem jobb nem belemenni ebbe a témába, mert legalább egy külön téma kellene neki, de lehet, hogy inkább külön honlap.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11079 Dátum: 2021. Április 18., 22:46:46 »
Ahogy az is, menekülésnél a világ legsimább felületén is biztosan eltaknyol valaki.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11078 Dátum: 2021. Április 18., 22:23:51 »
Filmes ismereteket előkészíteni: ki milyen filmes kliséket, illetve logikátlan húzásokat ismer? Bármilyen műfajból jöhetnek.

Horrorfilmekben amelyik szereplőt egy jelenetben hirtelen távolról mutatják, és nincs körülötte senki, azt kinyírják.

De tényleg sok klisé van  :D
(közben láttam, hogy a főoldalról jött át a téma)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11077 Dátum: 2021. Április 18., 20:19:25 »
Filmes klisé továbbá, hogy az, aki ilyen ruhát hord, annak meg kell halnia:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11076 Dátum: 2021. Április 18., 15:39:26 »
Filmes ismereteket előkészíteni: ki milyen filmes kliséket, illetve logikátlan húzásokat ismer? Bármilyen műfajból jöhetnek.

Jó párat, de ami a legjobban idegesít: ha autós üldözés van, valakinek mindig át kell szaladnia a száguldó autók elől a túloldalra.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11075 Dátum: 2021. Április 18., 15:28:36 »
Filmes ismereteket előkészíteni: ki milyen filmes kliséket, illetve logikátlan húzásokat ismer? Bármilyen műfajból jöhetnek.

Még valami:
https://www.gamestar.hu/gstv/videoban-meseljuk-el-hogy-folytatodott-volna-darkseid-tortenete-az-igazsag-ligaja-utan-293128.html

Nagy vonalakban a főgonosz története, ha mindhárom JL-film kijött volna Snyder-től.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11074 Dátum: 2021. Április 16., 14:31:46 »
A második példádra nem tudok mit mondani, azzal egyet kell értsek. Ráadásul abban maximálisan igazat adok neked, hogy nehéz elképzelni azt, hogy a világon mindenki visszavonja a kívánságát, bármi legyen is az, viszont az előbbire még reagálok. A kő történetben betöltött szerepe alapján szerintem feltételezhetünk róla némi intelligenciát, valahogy úgy, mint a Jumanji társasjátékáról - hisz az is úgy idomult a helyzethez, hogy maximumra fokozhassa a szívatási faktort -, ami alapján valószínűleg felfogta, hogy Max kívánságával jól jár, mert hatékonyabban teljesítheti a feladatát, a káosz terjesztését, és hát azért a fickó leépüléséből látszott, hogy azért az a kívánság sem volt teljesen hátulütő nélküli dolog.

Ha innen nézzük a dolgot, akkor lehet.

De mindettől függetlenül Max Lord karaktere csak engem emlékeztetett mind kinézetre, mint karrierpálya szempontjából Donald Trupra?

Nem. Pedro közismert szélsőbalos, így tényleg róla mintázta (ahogy Ewan McGregor is a Fekete Maszkot), sőt még egy Gináéhoz hasonlót is posztolt a twitteren, csak mivel egy nézetet vall az "uralkodó osztállyal", őt nem rúgta ki a Disney.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11073 Dátum: 2021. Április 16., 13:55:24 »
Igen, viszont ha tényleg így működött volna a kő, akkor Max a kívánsága után nem egy két lábon járó kővé változik, hanem magává a kővé, akinek a film végéig ott kellett volna porosodnia az asztalon, vagy vissza kellett volna kerülnie a ládába. Ráadásul ahhoz, hogy teljesen elmúljon a kő hatása, mindenkinek vissza kellett vonnia a kívánságát, én pedig kétlem, hogy a kávés fickó megtette, hiába égette meg a száját az amúgy is forró kávé.
A második példádra nem tudok mit mondani, azzal egyet kell értsek. Ráadásul abban maximálisan igazat adok neked, hogy nehéz elképzelni azt, hogy a világon mindenki visszavonja a kívánságát, bármi legyen is az, viszont az előbbire még reagálok. A kő történetben betöltött szerepe alapján szerintem feltételezhetünk róla némi intelligenciát, valahogy úgy, mint a Jumanji társasjátékáról - hisz az is úgy idomult a helyzethez, hogy maximumra fokozhassa a szívatási faktort -, ami alapján valószínűleg felfogta, hogy Max kívánságával jól jár, mert hatékonyabban teljesítheti a feladatát, a káosz terjesztését, és hát azért a fickó leépüléséből látszott, hogy azért az a kívánság sem volt teljesen hátulütő nélküli dolog.

De mindettől függetlenül Max Lord karaktere csak engem emlékeztetett mind kinézetre, mint karrierpálya szempontjából Donald Trupra?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11072 Dátum: 2021. Április 16., 10:34:45 »
Igen, de szerintem azt figyelmen kívül hagyod, amire végig célzott a film: a kívánságoknak hátulütői is voltak. Ez pont olyan szitu, mint a dzsinn kívánságok sok arab mondákban. Nézzük a példáidat. Egy atombombázás után is tuti a világbéke, mert alig marad túlélő. Az éhezés megszűnik, ha meghalnak azok, akik éheznek. A beteg anya meggyógyul, de mondjuk megbetegszik/meghal valaki más a családban, akkor a családi dráma miatt az anya lehet, hogy épp olyan rosszul vagy rosszabbul lesz más okból, pl. aggodalom. Max Lord fia is önzetlenül kívánt nagyságot az apjának, és lényegében elveszítette őt a film végi káoszban. Igazából szerintem innen nézve lényegtelen, hogy egy kívánság önzetlen vagy önző, amíg egy gonosz erő áll a háttérben, hogy megsarcolja a kívánót. És itt ez volt a helyzet, ezért kellett visszavonni a kívánságokat, mert azzal csak a követ készítő gonosz istent ért volna célt, hisz azzal, hogy Max lett a kő, csak még hatékonyabbá vált a káosz terjedése.

Igen, viszont ha tényleg így működött volna a kő, akkor Max a kívánsága után nem egy két lábon járó kővé változik, hanem magává a kővé, akinek a film végéig ott kellett volna porosodnia az asztalon, vagy vissza kellett volna kerülnie a ládába. Ráadásul ahhoz, hogy teljesen elmúljon a kő hatása, mindenkinek vissza kellett vonnia a kívánságát, én pedig kétlem, hogy a kávés fickó megtette, hiába égette meg a száját az amúgy is forró kávé.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11071 Dátum: 2021. Április 15., 09:31:59 »
Igen, de szerintem azt figyelmen kívül hagyod, amire végig célzott a film: a kívánságoknak hátulütői is voltak. Ez pont olyan szitu, mint a dzsinn kívánságok sok arab mondákban. Nézzük a példáidat. Egy atombombázás után is tuti a világbéke, mert alig marad túlélő. Az éhezés megszűnik, ha meghalnak azok, akik éheznek. A beteg anya meggyógyul, de mondjuk megbetegszik/meghal valaki más a családban, akkor a családi dráma miatt az anya lehet, hogy épp olyan rosszul vagy rosszabbul lesz más okból, pl. aggodalom. Max Lord fia is önzetlenül kívánt nagyságot az apjának, és lényegében elveszítette őt a film végi káoszban. Igazából szerintem innen nézve lényegtelen, hogy egy kívánság önzetlen vagy önző, amíg egy gonosz erő áll a háttérben, hogy megsarcolja a kívánót.
Na igen, ebben is van valami. Aki játszik szerepjátékot, nagyon jól tudja, hogy egy rosszul megfogalmazott Kívánság (Wish) varázslat és egy ügyes mesélő nem feltétlenül a kívánt eredményt hozza  :). Lásd pl.:

- Mindig legyen rajtam Kőbőr (egy erős védővarázslat)! - Oké, kőszoborrá változtál!
- Legyen halott minden ellenségem! - Oké, 1.000 évet repültél előre az időben, minden ellenséged halott már.
stb.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11070 Dátum: 2021. Április 14., 20:33:40 »
A legnagyobb baj nem a filmvégi monológ, hanem hogy azt feltételezi a film, hogy mindenki kívánságát az önzés, kapzsiság stb. vezérelte, hogy végül mindegyikük ráébredhessen arra, hogy amit csinált, az rossz, de mi van azokkal, akik világbékét, a beteg anyjuk gyógyulását, az éhezés megszűnését kívánták? Most el kéne hinnem, hogy ezek önző kívánságok voltak, ők pedig a monológ hatására rájöttek, hogy "Fúú, hát ez tényleg nem helyes, inkább éhezzen továbbra is mindenki, anya ne gyógyuljon meg, a világ meg pusztuljon!"?
Igen, de szerintem azt figyelmen kívül hagyod, amire végig célzott a film: a kívánságoknak hátulütői is voltak. Ez pont olyan szitu, mint a dzsinn kívánságok sok arab mondákban. Nézzük a példáidat. Egy atombombázás után is tuti a világbéke, mert alig marad túlélő. Az éhezés megszűnik, ha meghalnak azok, akik éheznek. A beteg anya meggyógyul, de mondjuk megbetegszik/meghal valaki más a családban, akkor a családi dráma miatt az anya lehet, hogy épp olyan rosszul vagy rosszabbul lesz más okból, pl. aggodalom. Max Lord fia is önzetlenül kívánt nagyságot az apjának, és lényegében elveszítette őt a film végi káoszban. Igazából szerintem innen nézve lényegtelen, hogy egy kívánság önzetlen vagy önző, amíg egy gonosz erő áll a háttérben, hogy megsarcolja a kívánót. És itt ez volt a helyzet, ezért kellett visszavonni a kívánságokat, mert azzal csak a követ készítő gonosz istent ért volna célt, hisz azzal, hogy Max lett a kő, csak még hatékonyabbá vált a káosz terjedése.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11069 Dátum: 2021. Április 14., 10:29:55 »
A Csodanővel kapcsolatban szerintem az a gondja a legtöbb embernek, hogy nem a szuperhős moziktól megszokott befejezést kapták (a hősnő a szart is kiveri a főgenyából, és fatality), hanem ezúttal a Diana diplomata énjére fókuszálnak, és arra, hogy rá tudja ébreszteni a főgonoszt arra a tanulságra amit ő már kislányként megtanult. Van benne hülyeség? Persze, nem hibátlan, a CGI imitt-amott megmosolyogtató, de összességében szerintem közel sem olyan rossz, mint amilyennek kikiáltották.

A legnagyobb baj nem a filmvégi monológ, hanem hogy azt feltételezi a film, hogy mindenki kívánságát az önzés, kapzsiság stb. vezérelte, hogy végül mindegyikük ráébredhessen arra, hogy amit csinált, az rossz, de mi van azokkal, akik világbékét, a beteg anyjuk gyógyulását, az éhezés megszűnését kívánták? Most el kéne hinnem, hogy ezek önző kívánságok voltak, ők pedig a monológ hatására rájöttek, hogy "Fúú, hát ez tényleg nem helyes, inkább éhezzen továbbra is mindenki, anya ne gyógyuljon meg, a világ meg pusztuljon!"?
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11068 Dátum: 2021. Április 13., 17:24:18 »
Na, látod Intruder, már ketten nem utáltuk.  ;)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11067 Dátum: 2021. Április 13., 16:25:40 »
A Csodanővel kapcsolatban szerintem az a gondja a legtöbb embernek, hogy nem a szuperhős moziktól megszokott befejezést kapták (a hősnő a szart is kiveri a főgenyából, és fatality), hanem ezúttal a Diana diplomata énjére fókuszálnak, és arra, hogy rá tudja ébreszteni a főgonoszt arra a tanulságra amit ő már kislányként megtanult. Van benne hülyeség? Persze, nem hibátlan, a CGI imitt-amott megmosolyogtató, de összességében szerintem közel sem olyan rossz, mint amilyennek kikiáltották.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11066 Dátum: 2021. Április 13., 15:08:13 »
van benne egy csomó jópofa dolog, de közben bosszantó hülyeségek is. Ezek ilyen lehettek volna jó filmek. Bujkál bennük egy jó film.
Prometheus és Covenant effektus.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11065 Dátum: 2021. Április 13., 11:46:42 »
Megnéztem az Új Mutánsokat is. Hasonló a véleményem róla, mint a Csodanőről, van benne egy csomó jópofa dolog, de közben bosszantó hülyeségek is. Ezek ilyen lehettek volna jó filmek. Bujkál bennük egy jó film. És abból a szempontból nekem szimpatikusabbak sok más szuperhősfilmnél, hogy mernek mások lenni, csak közben bele is buknak. Kicsit olyan, mint amikor egy focista lefordul a labdával a védők mögé, elsprintel mindenkitől jó messzire, aztán elesik a saját lábában.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11064 Dátum: 2021. Április 06., 23:07:46 »
Csodanőt megnézte valaki? Vélemények? Ahogy nézegetem a revieweket egyre onkább olyan érzésem van, mintha ez a film egy szinten lenne a Superman 3-al.

Én most jutottam el odáig. Tudnék mibe belekötni, de én nem éreztem vészesnek, mondjuk az elsőtől sem voltam úgy hasra esve, mint sokan. Szerintem korrekt, egyszernézős film volt sok hülyeséggel meg sok jópofa dologgal vegyesen. Nem tudok rá haragudni, de nem is vártam sokat. Volt rosszabb szvsz.
Ez idáig a legpozitívabb vélemény, amit olvastam a filmről.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11063 Dátum: 2021. Április 06., 20:32:32 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11062 Dátum: 2021. Április 04., 19:19:36 »
Csodanőt megnézte valaki? Vélemények? Ahogy nézegetem a revieweket egyre onkább olyan érzésem van, mintha ez a film egy szinten lenne a Superman 3-al.

Én most jutottam el odáig. Tudnék mibe belekötni, de én nem éreztem vészesnek, mondjuk az elsőtől sem voltam úgy hasra esve, mint sokan. Szerintem korrekt, egyszernézős film volt sok hülyeséggel meg sok jópofa dologgal vegyesen. Nem tudok rá haragudni, de nem is vártam sokat. Volt rosszabb szvsz.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11061 Dátum: 2021. Április 02., 00:22:54 »

Szóval az egész azzal kezdődött, hogy a jutub elkezdett részleteket ajánlani a Légió sorozatból. Elöszőr nem nagyon érdekelt, de aztán elolvastam a kommenteket, ahol nem győzték dicsérni a sorozatot. Sőt! Voltak olyanok, akik a valaha készűlt legjobb Marvel TV sorinak titulálták (ezzel megfosztva a Fenegyereket a trónjától). Ekkor volt az, amikor beadtam a derekamat és végignéztem mind a három évadot. És nos...hol is kezdjem? Talán ott, hogy a "clickbait-es" címben elhelyezett X eléggé félrevezető, mert ennek az univerzumnak semmi köze az X-menekhez (bár az egyikőjük szerep a harmadik évadban, de nem lövöm le, hogy ki). Az egész sorozat (hasonlóan az Archer-hez) egy retrófuturisztikus, 60-as évekbeli világban játszódik. A stílusa pedig meglehetősen művészi, szűreális. Kb. olyan mintha David Lynch és Stanly Kubric közösen hozták volna tető alá a projektet. Nem nagyon akarok belemenni a spoilerekbe, szóval csak a szinopszist írom le. David Haller, akit paranoid skizofréniával kezelnek egy elmegyógyintézetben különböző események során szembesűl vele, hogy ő nem örűlt, hanem egy omega színtű mutáns, akinek ezentúl életcéljává vált, hogy bosszút álljon az életét megkeserítő misztikus mutánson.
Az első évad még egész korrekt. Koherens történetvezetés (bár azért itt-ott voltak jelenetek, amiknél összeráncoltam a szemöldökömet egy pillanatra, és azt kerdeztem magamban, hogy "ez mi volt?"), és egész pofás speciális effektek. A probléma viszont rögtön a második évaddal kezdetét vette. Persze lehet, hogy velem van a baj (aki ismeri a kommenteimet az már tudhatja rólam, hogy le tudok ragadni dolgokon), de az első évadban megteremtett, "két lábbal a földön" világ teljesen eltűnik és egy olyan elborult világba csöppen a néző, ahol a szexi, bajszos android lányok tűnnek a legkevésbé kirívó furcsaságnak. És ez volt számomra a legnagyobb gond, mert a történet egyszerre játszdik az asztrális síkon és a való világban. Viszont a való világ a második évadot követően annyira átcsap egy narkós lázálommá, hogy a végtelen lehetőségeket kínáló asztális világ így már nem is tűnik annyira lenyűgözőnek. Arról már nem is beszélve, hogy a szereplők teljesen random módjára kezdenek el cselekedni (pl. énekelni, vagy táncolni), illetve furcsábbnál furcsább dolgok tűnnek fel és el a való világban. Az egyik kedvencem egy három méteragas hangvilla, amit ha megpengetnek, akkor David elveszti az összes mutáns képességét, és pár percre közönséges ember lesz. Egy igazi Deux em machina, amit valamiért soha többé nem vesznek elő pedig igazán szűkségük lenne rá. Szóval sajnos számomra sokat rontott a sorozat megitélésén, hogy a második fele érezhetően szétszort volt minden tekintetben. Bármikor, bármi bárkivel megtörténhetett. És mivel """X-Men""" sorozatról beszélünk így nincs hiány gyilkolászásból sem. A többség PG13, de akadnak köztük olyanok is, amit még a Singer filmek is megirigyelnének.
Hogy ajánlanám-e a Légiót? Nagyon nehéz kérdés. Ha szereted az elborult, művészi agymenéseket, akkor csak rajta! Tuti élvezni fogod, de készűlj fel rá, hogy rengeteg kérdést fog generálni benned, amikre nem nagyon fogsz választ kapni. A legegyszerűbb válasz az lesz: "mert csak.". Viszont nekem a nézése közben időről-időre a Rubber című film ugrott be. Igen, a gyilkos gumiabroncs... Ugyanazt a felemás szájízt hagyta bennem. (Jól használom ezt a mondást egyébként?) Yep.
De, hogy valami pozitívummal zárjam az értékelőmet, Kerry, az indián mutáns lány nagyon süti volt benne. :brow:
« Utoljára szerkesztve: 2021. Április 02., 06:56:28 írta Sepi »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11060 Dátum: 2021. Március 29., 20:37:47 »
Nem tudom miért, de én meg ezen a jutub kommenten vihogok már két napja. :lol:
Ares: *Throws his axe into Uxas's chest.*
Uxas: You should have gone for the head.
Ares: WHAT?
Uxas: What?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11059 Dátum: 2021. Március 29., 20:00:19 »
Egy kis erőgyűjtés soha nem árt...
Jah, mi vagyunk lassan az univerzum középpontja :D

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11058 Dátum: 2021. Március 29., 19:33:27 »
Ezt én is érdekesnek találtam... Mert szvsz Darkseid első dolga a felépülést követően az lett volna, hogy visszajön.

Amúgy az is vicces, hogy a Marvelhez hasonlóan, itt is mindig minden a Földön van vagy a Földiek verik vissza az univerzális főgonoszt  ;D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11057 Dátum: 2021. Március 29., 15:16:33 »
de miután legyőzik és haza rugdossák Apokolipszra, nem emlékszik rá, hogy hol található az Egyenlet.
Tényleg, ez nekem is feltűnt a filmben, fel is vontam a szemöldököm rajta, de aztán ki is ment a fejemből, pont mint Darkseidnek.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11056 Dátum: 2021. Március 29., 09:28:24 »
Farek miatt.
Lepereg rólam az irigységetek.  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11055 Dátum: 2021. Március 28., 23:56:21 »
Bár ennyire feledékeny lenne Darkseid... Kevesebb gondot jelentene a Földieknek :D