Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1080455 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11174 Dátum: 2021. Szeptember 14., 14:53:03 »
Nem feltétlenül lesz szimpatikus, amit mondok, de szerintem naivitás 18+-os Venomot várni. 16+ lehetne a realitás maximum, valahol a Deadpool környékén (bár ott a humor volt karikás).

Ha elolvassátok a Vérontós Pókember képregényeket, nyugodtan oda lehet őket adni egy kamasznak, semmi olyan nincs bennük, ami más képregényekben nincs. A szereplő mindig is a Pókember univerzumon belül számított durvának, de nem volt soha egy Preacher vagy Punisher Max, vagy Lost Girls. Ez egyébként képregényolvasóként engem mindig zavart is, de az is igaz, hogy így nem lógott ki sorozatgyilkosként sem a Pókember történetekből. Vérontónak szerintem bármelyik megjelenésénél (bár lehet, hogy valami nem jut az eszembe) sokkal felnőttesebb volt akár a Kraven utolsó vadászata, akár a Bűnölő storyline a Spectacular-ben. Nem célja a Sonynak, hogy kevesebben nézzék meg a filmet, mint enyhébb besorolással, pláne, ha az eredeti képregények is lájtosak voltak.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11173 Dátum: 2021. Szeptember 13., 23:07:17 »
Ha Venomot és Vérontót kivesszük, mely filmes karakterek maradnak a Marvelnél, akik családbaráttá lettek alakítva, holott 18-as karikát érdemelnének? Más: miért nem lehet meglépni, hogy durva szereplők azok maradjanak, aminek kitalálták őket? El nem hiszem, az a kurva bevétel ezerszer fontosabb, mint a karakterhűség...

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11172 Dátum: 2021. Szeptember 13., 22:31:09 »
Ott, hogy vérontó egy kics*szett pszichopata, aki egy vérontó...
Egyszerűen nevetséges még a gondolata is, hogy egy másfélórás hentaiszerű gyerekbarát bohóckodás kedvéért egyszerűen csak BEHAZUDTÁK az R-besorolás ígéretét.
.
Ja, és nem tizenhatos karikás, hanem ugyanolyan PG13 besorolású, nint a Hazatérés, A Bosszúállók, a Hangya vagy a Galaxis Őrzői két része.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11171 Dátum: 2021. Szeptember 11., 22:17:17 »
Néztem előzeteseket a közelgő Venom 2-ről, a face-en már temetik a filmet a 16-os besorolás miatt, mondván, a mostani ellenféllel bőven megérdemelne 18-ast is. Én max. a Pókember füzetekből ismerem-nyilván van önálló története Venommal-így nem tudom, merre az igazság..

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11170 Dátum: 2021. Szeptember 08., 21:37:29 »
Ezzel mit szeretnél mondadni, KiD?  :headscratch:

Ez a nem akartam azt mondani, hogy megmondtam, ezért inkább sokatmondóan reszelem a körmeimet csendesen arckifejezésem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11169 Dátum: 2021. Szeptember 06., 21:32:42 »
Így már oké, nekem korábban nem jelent meg a GIF.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11168 Dátum: 2021. Szeptember 06., 20:39:36 »
Hogy annyira elfecsérelt idő volt, mint a körömreszelés.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11167 Dátum: 2021. Szeptember 06., 17:35:31 »
Ezzel mit szeretnél mondadni, KiD?  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11166 Dátum: 2021. Szeptember 06., 17:02:49 »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11165 Dátum: 2021. Szeptember 06., 09:18:03 »
Most jutottam el addig, hogy megnézzem az új Mortal Kombat filmet. Apám, hogy ez mennyire kegyetlenül szar volt!!!  :huh:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11164 Dátum: 2021. Szeptember 05., 19:41:49 »
Újabb What if rész pipálva...elég kemény volt.
Főszerepben Doctor Strange, a téma sűrítve annyi, bizonyos karakterek a fizikai veszteséget könnyebben dolgozzák fel, mint a lelkit.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11163 Dátum: 2021. Szeptember 02., 10:44:52 »
Nem tudom pontosan, de olyan biztosan volt, hogy mi van, ha nem maradnak együtt, az 1. sorozat 3. része.
Illetve az 1. sorozat 32. része, amiben Korvac győz, és tényleg megöli az Angyalokat.
Továbbá a 2. sorozat 5. része is feszeget ilyen kérdéseket.
2. sorozat 55-56: Angyalok elvesztik a Galaktikus Vihar Hadműveletet.
És az egyik személyes nagy kedvencem, a 2. sorozat 94. része, amiben Bulldózer a főszereplő.

Ezekt mind olvashatod az oldalon is, de nagyon korai halállal direktben egyik sem foglalkozik. Még az utoljára említett Bulldis rész áll hozzá a legközelebb.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11162 Dátum: 2021. Szeptember 01., 18:29:34 »
A Marveles What if képregényeknél volt olyan füzet, ami a Bosszú Angyalai korai halálát vette elő?

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11161 Dátum: 2021. Szeptember 01., 10:23:15 »

Múltkor szóba került a MOTU film. Mivel marha nagy rajongója vagyok, belinkelem az alábbit, nagyon hangulatos kis doksi:

https://www.hemanworld.com/2017/08/original-1987-documentary-masters-universe/

1:55 a kedvenc. Langella szuper hangján "I dare everything! I am Skeletor!"  Imádom.  ;D ;D

Most nagyon terítéken van nálam, ráálltam a retro MOTU figurákra is.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11160 Dátum: 2021. Augusztus 26., 13:20:14 »
Igazából a Póki-előzetes legérdekesebb eleme az Strange viselkedése szerintem.
Határozottan nem okés vele valami.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11159 Dátum: 2021. Augusztus 24., 11:46:53 »

Én, miután megnéztem az előzetest:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11158 Dátum: 2021. Augusztus 23., 19:59:29 »
2. rész is letudva, ezúttal a "Fekete Párduc" szemszögéből.... avagy mi történik, ha T'Challa lesz Quill helyett Star-Lord?

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11157 Dátum: 2021. Augusztus 23., 12:14:35 »
Ez nekem új, lévén egy évadnyitó részen + tube-os részleteken kívül semmit nem láttam az egész szériából  :badteeth:

ez szomorú, pedig hidd el, a Fenegyerek után, sőt mellett a legzseniálisabb marvel-sorozat.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11156 Dátum: 2021. Augusztus 16., 19:48:45 »
Ez nekem új, lévén egy évadnyitó részen + tube-os részleteken kívül semmit nem láttam az egész szériából  :badteeth:
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 16., 21:38:50 írta Sepi »

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11155 Dátum: 2021. Augusztus 16., 16:10:10 »
Változás: Steve lesz a HYDRA-taposó, Bucky elkerüli a fogságot, a Koponya megnyit egy másik világot a Thesserakt-al, onnan kijön egy bazi nagy polipszerű teremtmény, amit Carter tuszkol vissza, de ő is eltűnik....majd jó 70 év múlva tér vissza, Fury és Clint Barton üdvözli.

vagyis lényegében lenyúlták a SHIELD ügynökei (amúgy zseniális) Hive-os sztoriját. zsír. legalább bele lehet magyarázni, hogy a carter kapitányban egy alternatív idővonal-béli Hive-ról vagy egy Hive-variánsról van szó.

+

pedig szerintem ez még annyira nem is lett eltúlozva.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 16., 21:39:48 írta Sepi »

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11154 Dátum: 2021. Augusztus 14., 22:25:29 »
Végre elindult a Marvel's What if sorozat, jó kezdéssel: mi van, ha Peggy Carter lesz Steve Rogers helyett Amerika kapitány.

Elveszíti a nőiességét (vagy legalábbis jó részét), és egy kétajtós szekrény lesz belőle.


Változás: Steve lesz a HYDRA-taposó, Bucky elkerüli a fogságot, a Koponya megnyit egy másik világot a Thesserakt-al, onnan kijön egy bazi nagy polipszerű teremtmény, amit Carter tuszkol vissza, de ő is eltűnik....majd jó 70 év múlva tér vissza, Fury és Clint Barton üdvözli.

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11153 Dátum: 2021. Augusztus 14., 21:54:11 »
Végre elindult a Marvel's What if sorozat, jó kezdéssel: mi van, ha Peggy Carter lesz Steve Rogers helyett Amerika kapitány.

Elveszíti a nőiességét (vagy legalábbis jó részét), és egy kétajtós szekrény lesz belőle.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11152 Dátum: 2021. Augusztus 14., 21:45:21 »
Végre elindult a Marvel's What if sorozat, jó kezdéssel: mi van, ha Peggy Carter lesz Steve Rogers helyett Amerika kapitány.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11151 Dátum: 2021. Augusztus 12., 21:40:14 »
Ez is olyan rejtély marad a számomra, mint az, hogy miért várta meg, hogy Thanosék lemészároljanak minden asgardit a hajón.
Lehet, hogy a WC-n ült.  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11150 Dátum: 2021. Augusztus 11., 22:48:50 »
Ez a Joaquin Phoenix-féle Joker lenne? Mert a legutolsó Jokert Heath Ledger-től láttam a Dark Knight-ban.
Igen, a depis Phoenix Joker, vagy ahogy egy képregény ytubertől hallottam a Society Joker.

SuperSkrull: Tényleg! A Hydra bázison sok mindent megtudhatott Kapi a múltról. És gondolom most már biztos, hogy Zola se fog visszatérni. Fura, hogy felrobbantotta magát. :headscratch:

Sepi: Igen, ez tűnik a legvalószínűbb magyarázatnak, még akkor is, ha nehéz elhinnem, hogy a Hulk képes bármitől is félni. Ez is olyan rejtély marad a számomra, mint az, hogy miért várta meg, hogy Thanosék lemészároljanak minden asgardit a hajón.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11149 Dátum: 2021. Augusztus 09., 19:02:32 »
Hát mondjuk Harley mindig is szimpatikus karakter volt, az a helyzet, ha nézted a rajzfilmet. A női Deadpool egy dolog, de nem egy Vérontó, akit direkt olyanra írtak meg, hogy csöppnyi szimpátiát ne érezz iránta. Ha tényleg arra viszik el a filmet, na az bosszantó lesz...
Igen, a Batman TAS verzíó egy örök kedvenc, vicces, cuki karakter, de a Margit Robi félétől meg hülyét kapok.

Jaa, hogy Vérontóból akarnak szimpatikus karaktert csinálni?! :omg: Túl gyorsan olvastam el a hozzászólást és azt hittem Venomról van szó. :rolleyes: Durva lenne, ha a Joker sikere után ezt meglépnék.
Ez a Joaquin Phoenix-féle Joker lenne? Mert a legutolsó Jokert Heath Ledger-től láttam a Dark Knight-ban.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11148 Dátum: 2021. Augusztus 09., 14:27:10 »
Hát mondjuk Harley mindig is szimpatikus karakter volt, az a helyzet, ha nézted a rajzfilmet. A női Deadpool egy dolog, de nem egy Vérontó, akit direkt olyanra írtak meg, hogy csöppnyi szimpátiát ne érezz iránta. Ha tényleg arra viszik el a filmet, na az bosszantó lesz...
Igen, a Batman TAS verzíó egy örök kedvenc, vicces, cuki karakter, de a Margit Robi félétől meg hülyét kapok.

Jaa, hogy Vérontóból akarnak szimpatikus karaktert csinálni?! :omg: Túl gyorsan olvastam el a hozzászólást és azt hittem Venomról van szó. :rolleyes: Durva lenne, ha a Joker sikere után ezt meglépnék.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11147 Dátum: 2021. Augusztus 09., 07:56:13 »
A 2-esre szerintem teljesen más a válasz. Egyszerűen azért mert berezelt miután Thanos könnyedén elverte az elején. Erre később volt utalás a Végjátékban is, amikor már az okos Hulk mondta, hogy "vesztett Hulkként és vesztett Bannerként is".
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető SuperSkrull

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 71
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11146 Dátum: 2021. Augusztus 09., 04:34:40 »
Intruder:
1: A Tél Katonájában mikor a Hydra titkos bázison vannak Natashaval, Zola magyaráz nekik és közben videók mennek. Ott van újságcikk Stark és felesége haláláról és látható Bucky fémkarja is.
De az is lehet, hogy a Natashatól kapott Bucky aktából vagy a SHIELD-ben mondta meg neki Fury.

2: elvileg azért, hogy Bruce ne mindig rá támaszkodjon...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Filmek, zenék
« Válasz #11145 Dátum: 2021. Augusztus 09., 00:14:12 »
Hát mondjuk Harley mindig is szimpatikus karakter volt, az a helyzet, ha nézted a rajzfilmet. A női Deadpool egy dolog, de nem egy Vérontó, akit direkt olyanra írtak meg, hogy csöppnyi szimpátiát ne érezz iránta. Ha tényleg arra viszik el a filmet, na az bosszantó lesz...