HálóZsák fórumok > OFF topik

Filmek, zenék

<< < (2246/2259) > >>

Micho:

--- Idézet ---ezen én is gondolkodtam,hogy ismerik e amerikában őket? nem tudom
--- Idézet vége ---
most már biztos hogy nem, a legnagyobb amerikai filmes adatbázisban még egy nyomorult kép sincs a leírásuk mellet... ami igen szegényes, a többi színészhez képest.

Terence


Bud



de jó látni, hogy még aktívak. 2003-4-ben is csináltak filmeket, bár lehet nem együtt.

ja, és pontosítok, ott olvastam: Bud a becenevét, a Bud-ot kedvenc söréről kapta. de ettől függetlenül vizipólóban is lehetett az

regnar:
Igen Bud Spencer még olimpián is játszott vizilabdázott.

De ha már legjobb mondások:

Szuperhekusok:
amikor a két csaj el akarja terelni a figyelmüket és egy pincér hordja a kaját:
"Pingvin a tápot"

És Gerominora emlékeztek?

Meg a nagy klasszikus a különben és az és megint dühbejövünk...
amikor Terence fagyit kér...
csoki vanilia pisztácia
pisztácia nincs
akkor vanilia, csoki eper, málna és...pisztácia
pisztácia nincs, málna nem is volt stb...
ezerszer meg tudnám nézni ezt a jelentet.)))

Ezen én is gondolkodtam,hogy ismerik e amerikában őket? nem tudom...de így legalább elmondhatjuk hogy ők tényleg a mi hőseink. És azt hiszem magyarországon sok generáció nőtt fel rajtuk

Micho:

--- Idézet ---És azt tudjátok miért Terence Hill? 
--- Idézet vége ---


lehet hogy Ference   akart lenni, csak a menedzsere lebeszélte, nehogy magyarnak higgyék  
most az jutott eszembe, hogy amerikában őket ismerik egyáltalán? mert igaz, a legtöbb filmüket ott forgatták (angol nyelven vajon?) de be is mutatták ott?érzésem szerint Mo-on van a legnagyobb sikerük    mondjuk Bud-nak voltak ugye Exrta Large, stb sorozatai, a Miami Vice egyik főszereplőjével, azt biztos leadták odakint is.

kaine:
És azt tudjátok miért Terence Hill?  

Hill a felesége nevéből, Terence meg mit tudom én?   

Azt tudtátok, hogy a csodálatosan kékszemű Hill valójában barna szemű, csak színes kontaktlencsét hordott?    Én is nemrég tudtam meg.

Micho:
azt tudtátok, miért Bud Spencer?

mert ő profi vizilabdás volt, és ott kapta a Bud becenevet. (az is lehet, hogy valami nagy világversenyen is játszott válogatottként, de ez nem biztos, lehet tévedek)

a Spencer pedig Spencer Tracy tiszteletére, aki híres szinész volt.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése