Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084060 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #494 Dátum: 2005. Március 24., 19:24:33 »
Travolta, Samuel L Jackson.
Arról szól hogy valami Ranger-kiképzésen Samuel L. Jackson a kiképző őrmester de nagyon utálják a tanulók mer 1 seggfej.
És valami gyakorlás alatt +hal a fél Ranger gyakorló csoport és Samul L jackson.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #493 Dátum: 2005. Március 24., 14:34:29 »
Melyik kiképzésre gondolsz? a Training day-re? mert az nem travolta, ha jól emlékszem...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #492 Dátum: 2005. Március 24., 14:33:36 »
Igen, Porthos, egy kemény nagy SPOILER feliratot tehettél volna elé, de ehhez még az is kevés, ezt egyszerűen nem illik lelőni!
Töröld ki, ha tudod, amíg még nem olvassák sokan!
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 24., 14:34:17 írta kaine »

Nem elérhető Liar

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 23
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #491 Dátum: 2005. Március 24., 13:09:31 »
Idézet
Mikor a fickó elkezdi ............... ..................... ................... ................ ..................... ................... ................. ..................... ..................... ......... ajtót.
Elég durva befejezés.
Porthos, szerinted, ha valaki nem látta még a filmet, és olvassa a hozzászólásod, akkor neki jó, vagy nem jó, hogy előre fogja tudni a film poénját?  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #490 Dátum: 2005. Március 24., 11:19:50 »
Én mostanában volt párszor moziban:
Le a fejjel! :
nos nem mondom hogy rossz volt, de ha valaki odarohan hozzátok az utcán: TESSÉK ITT A JEGYEM NÉZD + HEYLETTEM INGYEN !!!  kiáltással> vagy lőjjétek le vagy csak spontán fussatok az ellenkező irányba.
A valaha készült legszarabb magyar film.
A fürészt még régebben láttam, csatlakozom kaine-hez: remek film.
Mikor a fickó elkezdi ********************************************************************************
******************* ( bocsánat arra gondoltam hogy mivel nem olyan új film semmi fontos infót nem mondok el még1szer sorry ) ajtót.
Elég durva befejezés.
Láttam az Átkot is.
Mivel 2 hülye haverommal néztem + folyton paráztattak hogy: JAJ MINGYÁR ÚJRA JÖN AZ ALBÍNÓ GYILKOS KUR*A MÁTÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!! és ehez kaptam 1 jó adag rángatás + nyálfröcsögést is > duplán para volt a film.
A csak lazánt tegnap néztem meg: hááát.. lapos kis amcsi limonádé de valami mégis van benne.Sőt kifejezetten jó. Nem is tudom mi teccett benne de nagyon jó kis mozi.
Főleg: DABU ő hatalmas karakter a filmben  
És bár régi film , nagyon tetszett: Egy kosaras naplója
DiCaprió-val.
Tudom most minden csóválja a fejét: ajj már +int dicaprióval jönnek, a gyerekarcú elkényeztett kis hollywood-i fütyivel.
De nagyon nagyot alakít a filmben.
Ja és még 1 Travolta film: Kiképzés
6almas sztori, még az utolsó 5 percben is jópár +lepő fordulat.
Nagyon ajánlom mindenkinek.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 24., 19:23:13 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #489 Dátum: 2005. Március 22., 20:07:53 »
Robotok ... Jaj jaj jaj.. Én már láttam.. sajnos. Újabb amerikai remekmű.

Meg magyarországon sajnos nem igazán vannak IMAX mozik... Pedig ez arra készült.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 22., 20:09:09 írta regnar »

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #488 Dátum: 2005. Március 22., 19:55:35 »
Idézet
ha esetleg végleg kútba esik, köll a ketvumen cuccos?


  kösz, kösz, kösz, de ajándékba (is) kellene, ami ugye érdekessen nézne ki..    De azért ajánlatod ne feledd, még a végén szavadon foglak..

Kaine: én a héten a gyermek-felemnek adok némi szórakozást, megyek megnézni a Robotokat..   ez van.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #487 Dátum: 2005. Március 21., 23:32:37 »
Idézet
Kaine, ha esetleg elöbb néznéd meg, mint én.. súgd meg, hogy milyen volt. Benned legalább megbízom....  
Köszi, ez szép tőled! De tartok tőle, hogy e héten biztos kimarad...

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #486 Dátum: 2005. Március 21., 20:31:23 »
hát a dire straits nálam is bejátszik... meg mondjuk pink floyd, ledzep (magára vessen, aki még nem hallotta stairway to heaven -t)
nekem inkább a 21. sz zenéivel van bajom... a 90-es évek zenei szempontból kiváló évtized volt...  grunge és egyéb alternatív rock + egy csomó metálirányzat jött létre (és persze vált történelemmé), olyan mára már fogalommá vált zenekarok tündököltek, mint a faith  no more, alice in chains, nine inch, radiohead (ők még ma is aktívak, ettől függetlenül a creep c. számuk topakárhány rocktörténeti klassziku), a cure legalább 4-szer oszlott fel és adott ki jobbnál jobb búcsúalbumot, a U2 legjobb két albuma is ezidőtájra tehető (joshua tree, achtung baby) ott volt az évtized legfurcsább albuma (történetesen filmzene, judgement night ahol olyan pársítások voltak hallhatóak, mint pearl jam + cypress hill, biohazard + onyx, slayer + Ice-T, house of pain  + helmet  és még sorolhatnám, azóta is minden zúzós film ezt meg a holló filmzenét koppintja) aztán 90-es évek derekán bejöttek a samplerek a gitárzenék mellé... és az is jó volt... gondolom ez az a pont ahol meguntátok az ömlengésem, úgyhogy abba is fejezem, mert a úgyis a paradise lost one second c. albumánál lyukadok ki...
ps: Elf, ha esetleg végleg kútba esik, köll a ketvumen cuccos? mert feltolom valahova, ha gondolod...
I'll be back... soon...

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #485 Dátum: 2005. Március 21., 19:14:38 »
Evanescence! Ez az!  Így kell írni..  

Idézet
2. igen, hülye vagy  , najó nem, csak viceltem...

Hehh... én ezzel már elég régóta tisztában vagyok. Finoman fogalmazva is, ketyós egy személy lett belőlem...  

90-es évek zenéje.. hüm. Jó az, Tina Turner az én szememben egy Istennő, úgyhogy ha valaki esetleg rossz szóval illetné... hát ne tegye. AC/DC, Metallica, Aerosmith, Dire Straits, tőlük is a Brother in Arms... hááát, nem bírok vele betelni, pedig, szerintem még nálam is idősebb (VTomiról már nem is beszélve!!   ) Bryan Adams, Sting... de azért a 90-es éveken innen is van Élet. Szerintem. De ez ugye nézőpont, fül, és ízlés dolga...

Kaine, ha esetleg elöbb néznéd meg, mint én.. súgd meg, hogy milyen volt. Benned legalább megbízom....  

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #484 Dátum: 2005. Március 21., 15:45:18 »
Nekem elég változatos az ízlésem. Sorrendben (ahogy megszerettem őket): Avril Lavigne, Robbie Williams, Evanescence, Christina Aguilera (a hangja miatt), Nightwish, Iron Maiden (bár csak a Brave New World c. lemez), aztán megint Avril Lavigne (tehát 2. lemezénél megint rájöttem, hogy szeretem ). Rapet meg tüctücöt ki nem állhatom, de az igényesebb popot meg rockot/metalt szeretem. (Tehát V-Techtől meg Krisz Ruditől Isten ments...)

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #483 Dátum: 2005. Március 21., 12:15:22 »
Na én itt estem ki  

Fogalmam sincsen kik ezek a népek. Gondolom zenészek.  

Én a 90-es évekből alig ismerek valamit. Szerintem pocsék a felhozatal minden téren. (Persze ez személyes vélemény)

Viszont előtte jöhet minden    (Szó szerint: Status Quo-tól Jefferson Airpalne-en át, Ac villám Dc-n keresztül, Mettalicán innen, Frank Sinatran túl, Megspékelve Aretha Franklinnel és a Beach Boys-szal, Frank Millerrel az élen, persze nem elfeledkezve a Vaya Con dios-ról, vagy Tina Turnerről .... és folytathatnám.   )

Ha választani kellene, akkor Blues Brothers filmzene   Nagyon bejön a Leathal weapon filmek hangvilága is. Egyik kedvencem az O Brother Where Art Thou filmzenéje, dalai. Jó kis 30 évekbeli dalok. Filmdalokban tetszenek még a Bondfilmek főcímdalai - A diamonds are forever, goldfinger, living daylights, stb...

Ha zeneszerző, akkor Danny Elfman. John Williams, vagy James Horner se rossz, de úgy érzem az utóbbi időben kicsit kommersz lettek.

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #482 Dátum: 2005. Március 20., 23:33:43 »
Idézet
megfűszereztem némi Seal-el...   Én sem vagyok normális..
És egy kérdés: létezik, hogy nincs a Macskanőnek filmzenéje????
1. Seal nagyon jó.
2. igen, hülye vagy  , najó nem, csak viceltem...
3. catwoman str:
Nekem megvan jórésze, már csak azért is mert fanatikus str gyűjtő vagyok... bár ezt a morpheuson, sharazeán, soulseeken és emule-on keresztül kellett összevadászni... és persze 128 kb/s >> 192 kb/s /vbr, joint stereo (h törne le a keze, aki ilyenbe grabbel)
van egy nagy rakat film, amienk a zenéje sokkal jobb, mint a film (pölö: underworld, rakula2000, scorpion king, queen of damned, ez utóbbi qrva nagy, főleg a disturbed szám)
a zeneipar meg egy kalap fosch, 1-én jött ki az új paradise lost album, bp-n a legnagyobb cdboltban még sehol, de én azért már torrenten 3 nappal a megjelenés előtt letölthettem a limited edition cd-t... a másik megoldás amazon.com... hoppá, hová is tettem a kreditkártyám? ja, h olyanja itten vidéken nincs a parasztnak....
I'll be back... soon...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #481 Dátum: 2005. Március 20., 21:56:03 »
Idézet
A Csak lazán hogy tetszett? Mer' arra én is hajtok..  
Azt nem néztem meg mégsem. Közbejött valami.  

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #480 Dátum: 2005. Március 20., 21:10:32 »
Hümm....
Zeneileg teljessen hétköznapi ízléssel vert meg a sors: manapság Evansence (remélem jól írtam, nem nyúltam a borítóért..) Seatbelts, Queen, Nightwish van műsoron, de ne tessék kinevetni: valamelyik nap a Gorillaz albumot bányásztam elő, majd megfűszereztem némi Seal-el...   Én sem vagyok normális..
És egy kérdés: létezik, hogy nincs a Macskanőnek filmzenéje???? Feltúrtam érte az egész várost, de mindenhol csak a vállukat vonogatták.. és ezt hallgassátok meg: azzal a kifogással éltek, hogy DvD-n csak most jelent meg, ezért nincs filmzenéje!!! Majd' a képébe vigyorogtam a srácnak. A filmzenék nem a mű kishazánk moziba kerülése elött szokott a boltokban felbukkanni???????

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #479 Dátum: 2005. Március 20., 20:40:22 »
na ha filmet és könyvet vesézgettük, ajánlok a zenét egy méghozzá Fiona Apple új albumát, amin a kiadó 2 éve ül,  közelebbi itt: Tóth Benedek blogja
igaz h egy torrentklienssel jó, ha rendelekzik az ember...
az album nem egy tucatzene, nemhiába ódzkodtak a kiadástól... bár tény, h elég megborult mind zeneileg, mind szövegvilágában... mintha Sheryl Crow-t kevernénk Nick Cave-el és adnánk hozzá egy kis Tracy Chapmant meg egy kis P.J Harvey-t...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 20., 20:42:30 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #478 Dátum: 2005. Március 20., 20:22:41 »
De jó nektek, én már nem is emléxem, mikor volt utoljára pénzem mozira. (Schmatzy majd biztos mindjárt mondja, hogy piára meg bulira bezzeg mindig van  )

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #477 Dátum: 2005. Március 20., 20:11:54 »
Nem vesztettél sokat... nagyobb volt a füstje mint a lángja  

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #476 Dátum: 2005. Március 20., 19:00:53 »
A Tapló télapót akartam megnézni, de azt nálunk februárban adták, egyetlen hétköznap, este 10-kor...

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #475 Dátum: 2005. Március 20., 13:45:32 »
Én szívbajos vagyok. Nem nézem meg..
A Csak lazán hogy tetszett? Mer' arra én is hajtok..  

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #474 Dátum: 2005. Március 20., 12:26:59 »
Na megnéztem a Fűrészt és életem egyik legjobb filmje volt. Az utóbbi években bizonyosan nem láttam semmi jobbat. Mint írtam a pszicho-sztorik a nagy kedvenceim és ez az volt, de olyan mértékig, mint a Hetedik mondjuk, szóval ÁLLAT!!! Nagyon király film volt, már nagyon rég láttam hasonló jót! Mindenkinek szívből ajánlom, aki nem szívbajos. Bár nem igazán ijesztő ez sem, de mégis remek.  

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #473 Dátum: 2005. Március 19., 21:20:33 »
Hja, Martina Cole már csak ilyen, mindent leír. De egyébként tetszett? (Mármint az egész könyv.  ) A szatírban a legjobb formáját hozza, abban is mindenféle perverziót leír, de nem ez a lényeg, hanem az egésznek a szereplőkre gyakorolt hatása. Nagyon jó jellemrajzok vannak a könyveiben, mondhatni baltával hasítottak a szereplők.
Rejtőből a legjobb, mikor a "Grand Hotelről" ír, pontosabban Lejla az arab démonról.  Azon lefordultam a székről. Nekem Előretolt nem annyira jött be.

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #472 Dátum: 2005. Március 19., 20:01:13 »
Héj gyerekek, kösz a tippeket..
Dragonlance krónikák ( a trilógia + Őszi Alkony) imádom, ami még nagyon bejött, az Tanis fiatal(abb) éveit bemutató Rokon Lelkek és a Kalandvágy... Rejtő is jöhet minden formában, nekem személy szerint a kedvenceim: Előretolt helyőrség, Ellopott cirkáló, Szőke ciklon, stb...  
Stephen King: tőle egy picit ódzkodom, bár a Halálsoron tetszett... majd még meglátom.
Marina Cole: eddig még csak a Veszélyes Hölgy-et olvastam, eléggé elkerekedtek a szemeim, amikor egyből a huszadik oldal környékén az ifjú Michael tette a szépet az öreg maffiózónak...(bbrrrhh...)
Idézet
Egyébként hol lehet Alvint kapni?

Könyvesboltban   ... Minden viccen kívül, szerintem még bármelyik könyvesnél beszerezhető.

Dűnével nem boldogultam, asszem csak 2 könyvet olvastam el, majd meglátom, hogy nekifutok-e még egyszer, most azért kaptam egy-két olyan ötletet, ami után rohangálhatok..  
Ami marad örök kedvenc: R.A. Salvatore sötét drow történetei... Raymond E. Feist: A Mágus sorozat, és mostanában Laurell K. Hamilton Anita Blake-jével és vámpírjaival vérrengzem.. jah, és persze Fable.   Minden mennyiségben.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #471 Dátum: 2005. Március 19., 16:43:01 »
Rejtőből azért nem az összes, mert egynéhány pocsék volt, úgymint az Ellopott Futár, Az Utolsó szó jogán, meg a Boszorkánymester. De minden más tényleg mehet tőle, mindet olvastam, a legtöbbjét több, mint 4-szer. Talán a 3 testőrt a legtöbbször. De a nagy kedvencem az Előretolt helyőrség akkor is.
Jó majdnem minden Lorre (Charles Lorre, Kockás Pierre) könyv is.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #470 Dátum: 2005. Március 19., 16:34:07 »
Nekem fantasyban alap a Dragonlance trilógia. (Sárkánydárda krónikák, őszi alkony, stb...)

Igaz, hogy nem klasszikus értelembe vett regények, de nekem mind a mai napig alap a Kaland Játék Kockázat sorozat (Megvan mind   )

Ha már lehet "ponyvát" is nevezni, akkor David Morell - Ramboját mondanám. A film is bejött, de a regény sokkal jobb. Laza kikapcsolódás.


Aztán Conan Doyle történeteit is szeretem, meg H.P. Lowecrafttól a Chtulu hívása is tetszik.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #469 Dátum: 2005. Március 19., 16:28:28 »
Én könyvből a Dűnét és Rejtő összest ajánlom. Úgy készülj, hogy a Dűne 6+3+3+2 kötet, a Rejtő öszes meg csak simán 6. Én a vonaton szoktam olvasni, így naponta van rá másfél órám legalább.
A Setét toronyról annyit, hogy az egyik Legendák novelláskötetben van egy novella ebből a regényből, azt olvasd el megismerésképp. Nekem inkább a Teremtő Alvin jött be. Egyébként hol lehet Alvint kapni?
« Utoljára szerkesztve: 2005. Március 19., 16:30:30 írta Schmatzy »

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #468 Dátum: 2005. Március 19., 16:19:10 »
Tatán ősszel nyílt meg a multiplexszé alakított mozi, két csaj (Ildi és Niki) január óta járnak oda jegyet szedni, általában ingyen beengednek, meg szoktam csórni posztereket.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #467 Dátum: 2005. Március 19., 16:06:02 »
Idézet
unokabratyómnak köszönhetem a mozit, az egész család valami nagy lázban égett és persze pistikét sem lehetett otthonhagyni, merüvöltött
Ez nagyon jó!    
Idézet
Aztán jött a főcím : Marslakó a mostohám.. ÁÁÁÁ
Ehhez nekem jó emlékeim fűződnek.    Egy barátnőmmel néztük meg a Corvin oldalpáholyban (még volt ilyen is) és csak mi voltunk azon az oldalon, mert éjjel fél 11-es előadás volt. A filmre nem emlékszem...    
Ma nézem meg a Fűrészt és a Csak Lazán-t.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #466 Dátum: 2005. Március 19., 15:34:12 »
Én a Setét Toronyról lebeszélnélek, most olvasom az első kötetet, és majd' meghalok az unalomtól, nincs benne egy értékelhető személyiség, akihez kötődni lehetne, nincs honnan, nincs hová, az egész könyv úgy el van cseszve, ahogy van... És már a 3/4-énél tartok, nem tudom, hogy hozza ezt helyre...
Stephentől viszont isten a Halálsoron! Jobb, mint a film. Még az Állattemetőt és az Azt mondják, hogy nagyon király, állítólag tényleg be lehet rajtani sz@rni, olyan félelmetes.
Nekem egyik kedvenc írónőm Martina Cole. Eddig 10 könyve jelent meg, mondjuk abból csak az első 5 igazán élvezhető, ezek sorrendben: Veszélyes hölgy, A szatír, A szöktetés, A madám, Cellatársak. A szatírt mindenképp olvasd el! Nagyon durva krimi. (A könyvek között nincs összefüggés, illetve a Szatír folytatása a Megrontva, a Vesz. hölgyé pedig a Maura játszmája, de azok hanyagolhatók.)
Egy másik írónő, akit szeretek még Patricia Cornwell, E/1. személyben ír egy igazságügyi orvosszakértőnő eseteiről, kicsit hullámzó a sorozat, de érdemes belenézni, az első kötet: Postmortem, a második címe Aljas indokból (Body of evidence) (rettenetesek a magyar címek.) A legjobb a sorozat közepén egy trilógia, Különös kegyetlenséggel (Cruel and unusual)-A halál oka: ismeretlen (The body farm)-Előre megfontolt szándékkal (From Potter's field). Az első rész elég uncsi, de a második és főleg a harmadik nagyon izgalmas. Csak az a baj, hogy vadászni kell a kötetekre, antikváriumokban lehet leginkább kapni. Illetve most jelent meg a sorozat 10. kötete magyarul Halálnak halálával (Black notice) címen. Annak a folytatása a sorozat legjobb része, a The Last Precinct. Én mondjuk angolul olvasom őket, pont ezért, mert magyarul nehéz megszerezni...
Aztán ajánlom Anne Rice-tól az Interjú a vámpírralt, az alap.
Bridget Jones naplója 2. - Mindjárt megőrülök! Nézd meg filmből az első részt, aztán olvasd el könyvben a 2.-at, néha be lehet rajta sz@rni a röhögéstől.

Röviden ennyi.

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #465 Dátum: 2005. Március 19., 12:40:51 »
Ezekből azért már tudok csemegézgetni..kösz. Akkor most letámadom az első szembejövő könyvesboltot...