Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1090299 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #554 Dátum: 2005. Április 15., 12:42:01 »
Ez nekem is feltűnt, hogy a képregény néhol egészen eltér a filmtől... Viszont a rajzai és a színei tetszenek...Hamarabb olvastam, mint a filmet láttam, és érdekes volt a kettőt összevetni.

Én továbbra is azt mondom, Elektra nekem nem jött be ...

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #553 Dátum: 2005. Április 15., 12:07:50 »
Az Elektra nekem is tetszett, viszont a Constantine tényleg elég gyenge lett. Párhuzamosan néztem a filmet és a filmképregényt, és furcsa ilyet mondani, de a filmképregény SOKKAL jobb! Olyan jelenetek vannak a képregényben, ami a filmben nincs, de fontos lett volna és olyan jelenetek vannak a filmben, amit a képregényből kihagytak, de semmi komoly szerepük nem volt.

A Kör 2 nálam szintén hatalmas bukta, sőt eljutottam odáig, hogy az eredeti Ringu-t is megnézzem, és aki azt mondta anno, hogy a Kör csak egy gyenge utánzása az eredetinek, az nem normális. Én speciel szét untam magam a Ringu első háromnegyed óráján. Unalmas, lassú és szinte semmi sem történik.

Sajnos ugyanígy gyengécskére sikeredett a Suspect Zero című film, ami pedig egy érdekes új ötlettel állt elő: egy sorozatgyilkos, aki sorozatgyilkosokra vadászik. De valahogy ezt is sikerült elszúrni.

Viszont ami istencsászármegagigahiperszuperhűdenagyonnagyonjó, az a SIN CITY! Még csak az első egy órán vagyok túl, de teljesen a hatása alatt vagyok! Rodriguez végre megint csinált egy jó filmet. (Az uccsó kettő szerintem a Desperado és az Alkonyadtól pirkadatig volt, azóta csak selejtet csinált futószalagon.) Az első, ami már a film elején eszembe jutott, ahogy monologizáltak az események alatt a szereplők, az a Max Payne volt. Aki azt a játékot szerette, az ezt IMÁDNI FOGJA! Aki meg jó képregényfeldolgozásra vár, az vegye elő a C4A-n fent lévő Sin City képregényt és a Fekete-Fehér első számát, nagy döbbenetek fognak kiülni az arcára!
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #552 Dátum: 2005. Április 15., 10:34:24 »
Elektra: jó!  

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #551 Dátum: 2005. Április 14., 11:23:31 »
avman, egy tipp:
Az .mkv-kat VirtualDub Mod-dal szét lehet szedni, aztán a kinyert feliratot Subtitle Workshop-pal olyan formátumra alakítod, amilyenre akarod. Még DVDMaestro-ba is képes exportálni (nem tom, mit használsz, azért emeltem ki pont ezt). Ezeket a szoftvereket egy helyről a VideoHelpről tudod leszedni, ahol egymillió tutorial is van rengeteg egyéb programhoz is. Mellesleg az oldalt mindenkinek ajánlom, aki PC-s videózással foglalkozik, akármilyen szinten.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #550 Dátum: 2005. Április 13., 12:36:23 »
Valamikor anno bezélgettünk itt arról, hogy felújították a 13-as rendőrörs ostromát is. No megnéztem. NEm lett rossz, bár az eredeti azért veri. De eléggé nézhető, a mai kornak megfelelően felpörgették az akciójeleneteket, eléggé jól fényképezték. A szereplőgárda impozáns, Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne és feltűnik a filmben egy öregebb, általam kedvelt színész, Brian Denehhy is, komolyan mondom már csak jelenléte is sokat emel a filmen.. A fegyverek hangja kellemesen mélyített egy kis basszussal, úgyhogy akik gerjednek a lövések hangjára azok is élvezni fogják a filmet.meg a fegyverek a mai kornak megfelelőek, léezrsegédfény, gránátvető, stb...
 ha nem lett volna az előd, akkor is azt mondanám korrekt akció-thriller, így azt mondom egy elég jó remake. Nem éri el a klasszikust, (hiába no elfogult vagyok John Carpenterrel kapcsolatban    ), de nem rossz, inkább önálló műnek tekintem, mint remake-nek.

UPDATE

Most néztem meg a White Noise című thrillert Michael Keatonnal. Komolyan mondom a kirázott a hideg a film néhány jelenetétől. Fülhallgatóval, kirekesztve a külvilágot összerezzentem egy-egy jelenetnél. Aki szereti a túlvilágról üzenő halottas thrillereket az nézze meg. Nem rossz, nekem tetszett, egyszer mindenképpen nézhető. De az biztos, hogy soha többet nem várom meg éjszaka a hangyákat a tv-ben..és hasonló dolgok.. Annyit azért még hozzátennék, hogy az utóbbi idők szerintem egyik legjobban eltalált thrillere, annak ellenére, hogy vannak nagyon erős hiányosságai, de az ötlet jó és nincs túljátszva......mindenhol. NEm pörgős, nem látványos, úgy értve, hogy nincs tele effektekkel, egyszerűen a megfelelő pillanatokban beijeszt..  Erős idegzetűeknek.

A másik film amit láttam az a Sahara. Korrekt kis kalandfilm, persze merít a nagy elődök munkásságából, de pergő és lendületes az akció-része. Laza kis kikapcsolódás, nagy életigazságokat ne várjon senki. Ha az első felén sikerül ébren maradni, akkor utána már felpörög a dolog. Egyszer nézhető. Ja és van benne William H. Macy, is.

Aztán Steven Segal visszatér.. Az Into The Sun c. filmjében nem nyújt semmi újat, a régit is csak nyögvenyelősen. Igaz soha sem a színészi játéka miatt szerettük, meg a mimikája miatt, de ha már az akciójelenetek sem stimmelnek, akkor.... szóval kicsit duci, kicsit öreg, de a mi Stevenünk    Van benne verekedés, kardozás, lövöldözés, de valahogy mégsem az igazi... Egyszer nézhető... talán. (Kár érte, az utóbbi időben sajnos Segal mester nem igazán tudott kirukkolni semmivel amit megszokhattunk tőle.. hol van már a Nico, Ölve vagy halva, Úszó erőd, Lángoló jég.... marad a Patriot és társai... úgy gondolom ha nem tud valamit alkotni, akkor leáldozott egy újabb akciósztárnak. Kár érte, de nem adom fel, amire steven Segal van írva megnézem, hátha   )

Bruce Willis nemcsak a Sin Cityben mutatja meg magát, hanem a Hostage c. Thrillerben is. A történet szokásos. A különleges osztag túsztárgyalója elront valamit, aztán egy év múlva az új életében..... ahol aztán... mindenki kitalálhatja a folytatást    Nem rossz, egész jól sikerül felpörgetni a dolgot, már csak a szakállas Bruce miatt is érdemes megnézni, de aki szereti az efajta túszos történeteket annak ajánlom mindenképpen.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 14., 16:59:40 írta regnar »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #549 Dátum: 2005. Április 13., 09:09:16 »
nézz fel a magyarmanga.hu ftp szerverére (ftp.animehq.hu, fh/jelszó: mmanga ,21-es porton most már csak) >> ott van van mkv-ban halálprofi magyar felirattal az inno... nem ráégetett avi, satöbbi, minőség nagyon diszkrét (még nem küldték el srt-en a feliratot, h be tudjam muxolni dvd-ba, ez is milyen dolog, h  már megvan dvd-n, de itthon még két szaros bemutató, volt, amit ráadsué nem láttam... de sebaj hétvégere köclcsönkérem a projketort exfőnöknőmtől, csak legyen már meg a magyarmangás felirat...  mozizok ezerrel...
I'll be back... soon...

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #548 Dátum: 2005. Április 12., 20:41:16 »
Ha már animáció, akkor Innocence. avmannak hála, megnéztük Graf haverommal a Titanicon. Én azok után nem vagyok hajlandó semmilyen más, Japánon kívüli animációs filmet megnézni.
Thx avman!

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #547 Dátum: 2005. Április 12., 19:55:31 »
Izzítom a rakettáimat, szombaton mozi-napot tartunk: Constantine és Elektra. Na, jó kis nap lesz, mi?

A tegnapi, mármint a Költészet Napjáról csak annyit: én azon a napon nem olvastam verset. Amúgy meg: Fodor Ákos 'rajongó' vagyok, maradok az ő finomságainál. Ezer bocs a kilengésért, befogom a szám. Megyek dühöngeni.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #546 Dátum: 2005. Április 11., 22:30:19 »
Hát gyerekek.
Megnéztem a Cápamesét.
Olyan kis hülyeség hogy már kiakasztó
De mégis olyan aranyos hogy 1más után 3szor is + lehetnézni.
Rögtön 1ik kedvenc animációm lett.
Nagyon jó kis poénok vannak benne!!
Ajánlom mindenkinek.
Főleg akiknek gyerekük van.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #545 Dátum: 2005. Április 11., 18:18:20 »
Igen, Regnar, tudom, hogy írtatok már néhányról korábban, de gondoltam, hátha jön valaki, aki új véleményt mond a filmekről...
Uccsó gyémántrablás: Nekem nagyon bejött, lehetett rajta röhögni, meg volt benne egy pár kellemes csavar, egyetlen hibája, hogy a végén Salma Hayek nem szállt fel arra a bizonyos repülőgépre... Jó, nem azt mondom, hogy remekmű, csak kellemes szórakoztató darab, és szerintem mostanság ebből is kevés van.
Fűrészt sajnos nem tudtam megnézni, mert este 8-kor volt, és anyám kijelentette, hogy olyan későn ne mászkáljak utcán...  Na mindegy, mikor jeleztem nekik, hogy adott korosztályból bárki más elmehet este 11-kor sörözni, én meg csak egy filmre mennék, közölték, hogy azokkal a gyerekekkel nem foglalkoznak a szüleik...  Na kösz.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #544 Dátum: 2005. Április 11., 06:40:59 »
Igen és főleg tök jó 5letek voltak benne szerintem:

*****************SPOILER ********************** SPOILER MINT ÁLLAT!!!!!!!!!****************NAGYON SPOILER SENKI SE NÉZZE AKI MÉG NEM LÁTTA A FILMET **************************************

Az teccik mikor a végén Constantine a mennybe jutna, de az ördög inkább hagyja élni és kiveszi a tüdejéből a káros anyagokat és így Constantine-nak nemcska 1 éve marad hátra.
Ez azér elég nagy kibas*ás vele    

De az is teccett mikor a pap csávó ment piálni és nem érzékelte a piát d emégis hatott rá és ki is nyírta.


********************SPOILER VÉGE************************************



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #543 Dátum: 2005. Április 11., 00:12:11 »
Én is láttam a Constantine-t és szerintem is tök jó volt. Előtte gyorsan elolvastam három történetet vele, hogy legyen róla fogalmam és tényleg jó volt, végig érdekes maradt, nem ült le egy pillanatra sem, a karekterek is jók voltak benne.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #542 Dátum: 2005. Április 10., 21:24:44 »
Idézet
Valaki nem tudna mondani 1 oldalt ahol találok Constantine képregényeket?
Nem vagyok szakértő, de azt hiszem Constantine a Hellblazer képregény egyik szereplője. A C4A oldalon olvashatsz pár ilyet magyarul.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 10., 21:25:13 írta Nitro »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #541 Dátum: 2005. Április 10., 15:40:02 »
öööö rosszul fogalmaztam.. nem túlságosan elismert, és foglalkoztatott, a nagy színészt a mai felkapottakra értettem és sokat foglalkoztatottakra, nem a tehetségre... így már pontosabb. Karakterszínésznek igeins nagyon jó...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 10., 15:41:22 írta regnar »

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #540 Dátum: 2005. Április 09., 23:20:20 »
Idézet
Rutger Hauer, nekem nagy kedvencem, igaz nem túlságosan nagy színész
micsoda?
turkish delight
blade runner
A szent iszákos legendája
asziszem ezekben nyújtott is valamit
a turkish delight: (verhoeven rendezése) legjobb külföldi film oscar jelölés
szent iszákosért  kapott színészi díjat, asszem seattle-ben anno (talán '89)
a szárnyas fejvadászról meg gondolom senkinek nincs kedve végighallgatni, ahogy áradozom....
csak az szövegkörnyezetért nem osztok ki Neked egy feketepontot
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 09., 23:26:07 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #539 Dátum: 2005. Április 09., 18:37:34 »
Télleg ezúton szeretnék 1 kis segítséget kérni:
Valaki nem tudna mondani 1 oldalt ahol találok Constantine képregényeket?
Mer nekem eddig komolyan mondom ez a kedvenc képregény filmem (lehet hogy mer még nem találkoztam constantine comicsal)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #538 Dátum: 2005. Április 09., 18:33:40 »
Vtomi, ha visszaolvasol, akkor találhatsz néhány általad említett filmről megemlékezést    

Nálam most a favorit a Sin City. Rosszabbat vártam, mert féltem, hogy túl sok neves színészt alkalmaztak a filmben, és láttuk már ennek visszaütését néhány filmnél. De ez egészen jó lett, túl sok színt ne várjon senki  Kellemes meglepetések vannak a szereplőgárdában is, feltűnik pl Rutger Hauer, nekem nagy kedvencem, igaz nem túlságosan nagy színész, de az általa formált karakterek bejöttek mindig..
Azt mondom számomra ez az első képregényfilm ami teljesen bejött. Nagyon ott van, nem tudok kivetnivalót mondani, teljesen visszaadja a képregényt.
Ajánlom mindenkinek, szerintem hamar kultuszfilmmé fog válni... mind képileg, mint színészileg teljesen érthető, ha így lesz..

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #537 Dátum: 2005. Április 09., 18:25:53 »
Az uccsó gyémántrablás jó kis esti mozi.
Nagyon jó kis szórakozás de nem 1 világmegváltó mű.
Mégis ajánlom mindenkinek mer aranyos kis film.
A fűrész nagyon jó film.
1részt para másrészt nagyon jó 5letek vannak benne.
Azt is ajánlom.
A penge 3 télleg nem nagy durranás de az se rossz.
Bár az első 2hőz képest szar.
a másik 2-t nem tom.
Viszont miután a közelebbet +nézted léci mond már el hogy jól néz e ki natalie portman sztriptíz táncosként és mutatnak e vmit belőle.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #536 Dátum: 2005. Április 09., 16:31:25 »
Azok a filmek, amiket a hónapban meg akarok nézni:

Az utolsó gyémántrablás
Fűrész (ez a kettő holnap este)
Hosszú jegyesség
Közelebb
Penge 3 (erről előre tudom, hogy szar lesz, de egyik barátom meg akarja nézni)

Valakitől valami komment a filmekre?

Egyéb: Most volt József Attila 100. szülinapja, ezért elővettem a JA-összest, és elkezdtem olvasgatni Közzétenném a kedvencemet, a címe: Szerelem ez?

Őrjöngök. Rád ha nézek,
szeretne ütni két kemény ököl,
hogy útálom ízét a sárga méznek,
agyamban hogy csak arcod tündököl,
hogy megvetem szelét az élet-vésznek
s haraggal bámulok az égre föl
s ha sírni kéne, könnyeim is késnek
s belőlem minden jóérzést kiöl.
Szerelem ez? vagy, haj nem is tudom csak,
csak azt tudom, hogy megbolondulok,
bronzajkaim, mint gyáva koldusok,
csókmorzsáért könyörögnek -

Van tovább is, de az már nem tetszett.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #535 Dátum: 2005. Április 09., 12:40:03 »
Megnéztem a Constantine-t.
Hát elég sokan fikázzák de szerintem iszonyatosan jó film.
Nem csak az effektek + az akciók miatt, de szerintem kifejezetten jó 5letek vannak a filmben.
Nálam +kapta a 99%-ot.
Sztem iszonyat király volt.
Ajánlom mindenkinek.
         



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Elf

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 56
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #534 Dátum: 2005. Április 06., 19:43:26 »
mjúzikel? Hüm. Ének az esőben. És a Múzsika hangjai. Nekem ez a kettő. Chicago: túl sok reklám, nagy nevek, nekem nem jött be.
Moulin Rouge:detto. de a zenéjét bírom..  

Avman: "ha folytatásra vágytok Holló/Gits vonalon, nagyon erőteljes felszólító módban jelezve talán közelebb juttok a célhoz. Uff." Vedd úgy, hogy most nagyon erőteljes módon felszólítottalak. Részemről is uff...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #533 Dátum: 2005. Április 06., 17:23:52 »
Hát hogy úgy fogalmazzam +van az azesti programom.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #532 Dátum: 2005. Április 06., 15:38:46 »
És?  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #531 Dátum: 2005. Április 05., 18:48:59 »
GREEN DAY KONCERT BUDAPESTEN A SPORTARÉNÁBAN JÚNIÚS 9EDIKÉN CSÜTÖRTÖKÖN 8 ÓRÁTÓL !!!!!!!!!!!![/color][/b]
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 05., 18:49:57 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #530 Dátum: 2005. Április 04., 23:24:24 »
az etalon nálam az Ének az esőben, bár hogy mennyire számít mnyuzikelnek... de az a film egyszerűen csodás... hm, hol is van a kazetta? meg kéne szereznem  már dvd-n...
I'll be back... soon...

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #529 Dátum: 2005. Április 04., 21:31:25 »
Ha már musical...

Mule rúzs nekem nem jött be... Chicago nagyon, bár a fehérvári színház előadásában ne nézzétek meg.. egy az egyben levették a filmet, csakhát énekhangban, meg játékban kicsit le vannak maradva mögötte...De mint látványban, mint kosztümben mind zeneileg szerintem elég jó ahhoz, hogy oscart kapjon. Legalábbis a Titanicnál jobb  

Operaház fantomja.. Nem lelkesedtem túlságosan érte soha, de a filmváltozatra rágerjedtem.. Hogy miért kellett amatőrökkel eljátszatni a szerepeket...

Teljesen szétesik a film, ami egyébkánt jól van fényképezve, de iszonyatosan unalmas az első 30 perc után....

De szerintem az egyik legjobb "musical" a Hercules a Disney-től. Vannak jobb és rosszabb filmjeik, de nekem a Hercules az abszolute favorit. Szerintem nagyon együtt van. A karakterek, a vizuális gegek, a dalok, a zene. Legalább 30-szor láttam már, de nem tudom megunni.


Megnéztem az Új Jim Carry filmet is...a balszerencse áradása.. nem rossz. Nem egy zseniális szuper alkotás, de simán nézhető, engem legalábbis lekötött, bár lehet, hogy bennem van a hiba      Ami nagyon tetszett, az a látvány. Modell és makett minden mennyiségben. van cgi is, de nem túl hivalkodóan.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Április 04., 22:00:10 írta regnar »

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #528 Dátum: 2005. Április 04., 20:08:32 »
Új műfaj, amiről még nembeszéltünk: musicalek.

Nálam az origo a Cabaret, Liza Minnelli eszméletlen benne. Nagyon poén a film, csak ugyanúgy érzem, mint a Muzsika hangjánál: a film kétharmadánál műfajváltás történik, átmegyünk könnyed musicalből háborús drámába, és ez nekem annyira nem ízlett... Egyébként végig korrekt film.
Újak: Moulin Rouge! : Nagyon kontrasztos film. Az első fél óra nemes egyszerűséggel a túlélni való szekció, olyan szintű gázosítások vannak benne, ami miatt az ember elkapcsolná. Aztán Jön Nicole Kidman és a One Day I'll Fly Away, onnantól kezdve működik a film, és végig visz a lendülete (egy bukkanóval, ami a Like a Virgin). Ez az a film, aminél elvesztettem minden hitemet az Oscarban: Nicole Kidman és a zene megérte volna a legjobbnak járó díjat, hogy mégse?  
És a még újabb, a 6 Oscaros Chicago: Ezt már egyenesen felsztárolásnak éreztem (bár ekkor még nem tudtam a Gyűrűk Ura 3-ról...). Egy könnyed, élvezhető film, de semmi plusz. Ahogy a Vox írta, az Akadémia így vezekelt a Moulin Rouge-ért... Semmi bajom a Chicagoval, de szerintem nem érdemelt Oscart, mert csak egy átirat, bár annak korrekt.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #527 Dátum: 2005. Április 04., 11:49:45 »
ööööö.. akkor nekem kell a jegyedet megtéríteni?    


Nekem a bárgyú műfajban bejött..

Viszont Bújócska nem tetszett annyira. Kicsit kiszámíthatónak érzetem...

Viszont Pán Péter jó, márha az Én Pán Péterre gondolsz.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #526 Dátum: 2005. Április 04., 10:40:20 »
Vagy AC/DC-t! Emberek, aki szereti ezt az együttest, és érdekli néhány koncert, tévé, avagy videoklipp, az rohanjon el az első DVD-boltba! Tömény AC/DC a legjavából! A címe: AC/DC Family Jewels, 2*20 klipp, több, mint három óra, és csak 7000 Ft! Szerintem abszolút megéri! Én éppen Falu-ért mentem be a MediaMarkt-ba, de ezt is muszáj volt megvennem.    

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #525 Dátum: 2005. Április 04., 08:51:29 »
És eljött ez a pillanat is: ellentmondok film témában Regnarnak.

Tegnap este baráti társasággal moziban jártunk, mondván, nézzük meg a Zűrhajót. Hát kérem tisztelettel az események rövid története:

19:30 Jegyvásárlás a Cinema Cityben, rajtunk kívül még kb. 20-25 ember várta a 19:45-öt

19:45 Beszabadultunk a terembe. Sprite+popcorn betárazva, kezdődhet a röhögés.

19:55 A kb. 10 perces reklámblokk után végre kezdődik a film...

20:05 Néma csend a moziban...

20:15 Zacskócsörgés, szörcsögés, chips ropogás...

20:30 Valaki felröhögött! Nem igazán értettük, hogy min, lehet, hogy csak kínjában.

20:45 Lassan egy órája megy a film. A társaságból ketten sms-eznek, egy haverom pedig alszik.

21:00 Már kétszer röhögtünk!

21:20 Indulnak a rontott jelenetek és a stáblista, mi pedig MENEKÜLÜNK kifelé.

21:25 Komoly vita alakult ki, hogy kitől kellene visszakövetelni a jegy árát.

22:00 Hazaértem. Rohadt mérgesen leültem a gép elé és megnéztem a Bújócskát.
Na az viszont egy nagyon jó film volt!

Ilyen sz.... filmet, mint a Zűrhajó már nagyon régen láttam. Bár a Manitu bocskorához képest komoly a fejlődés, mert azon EGYSZER röhögtem, ezen a filmen pedig HÁROMSZOR!!!

A CGI részek... Háááááát nem tudom... Engem annyira nem nyűgözött le. Na jó, nem is fikázom tovább, szerintem kerülje el mindenki nagy ívben. Tessék inkább Én, Pán Pétert vagy Bújócskát nézni!
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!