Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1109903 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #794 Dátum: 2005. Augusztus 07., 17:08:45 »
Ong Ba (azt hiszem   )
Eszméletlen jó bunyós film! A főszereplő úgy ugrik, mint a fiatal Jackie Chan és olyan határozottan verekszik, mint Jet Li! Van benne elég bunyó, ha valaki szereti az ilyen filmeket, nagyon érdemes megnézni! 95%.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #793 Dátum: 2005. Augusztus 07., 15:32:16 »
Csak az a rossz, hogy itt Tatán egy hónappal a videoforgalmazás előtt játsszák a filmeket... Na jó, annyira nem rossz a helyzet, de Batmant is csak hó végén játsszák... Aztán majd egy hónapra rá jön az F4, úgyhogy várhatom...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #792 Dátum: 2005. Augusztus 07., 12:32:10 »
Szerintem tök jól csinálták +



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #791 Dátum: 2005. Augusztus 05., 21:28:04 »
Én még nem láttam, de tűkön ülök. Annyira kíváncsi vagyok Fáklyára. (Kicsit félek tőle, hogy valósították meg)

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #790 Dátum: 2005. Augusztus 05., 20:14:16 »
Én ma néztem meg szinkronosan.
Nagyon kellemesen csalódtam.
Annyian fikázták előre hogy aszittem szar lesz
DE NEM!
Kifejezetten jó volt.
És ami nagyon teccett.
Csomó olyan kérdés felmerült a filmben ami bennünk képregény rajongókban is de ezekre a kérdésekre nagyon ritkán kapunk választ:

pl.: Ben Grimm lény lett erre Johnny: Hova lett a füled?
Meg mikor a Lény nem tudta felvenni a gyürüt a földről vagy mikor nem tudott telefonálni.
Az akció jelenetek is jók voltak.
Fáklya dumáin is jókat röhögtem  
És a Snowbord-os jelenet alatt mikor +szólalt: SUM 41 - Noots :      
És hát Láthatatlan lány: Jessica Alba  
Mikor mutatták és belenéztem a szemébe:

Hát Wow.
Sztem a film: 95%-os.
Mindenkinek ajánlom!!!!



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #789 Dátum: 2005. Augusztus 05., 09:41:46 »
Én most hétvégén szeretném emgnézni, Te szinkronosan láttad??

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #788 Dátum: 2005. Augusztus 04., 22:52:26 »
F4 film: 100%.    

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #787 Dátum: 2005. Augusztus 03., 22:26:32 »
Idézet
És hétvégi filmes élményeim legnagyobbika: AZUMI
az előző filmjét az alktónak (Ryuhei Kitamurának), a Versus- t látta valaki? az sem piskóta. horror gothic rajongóknak egyenesen kötelező.
I'll be back... soon...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #786 Dátum: 2005. Augusztus 03., 20:38:17 »
Volt már...  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #785 Dátum: 2005. Augusztus 03., 17:29:04 »
Szép piros x, fehér négyzetben, user posted image felirattal. Absztrakt, és meglepő.  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #784 Dátum: 2005. Augusztus 03., 16:21:39 »
Vélemény?




...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #783 Dátum: 2005. Augusztus 03., 10:51:33 »
Én is hallottam, hogy hozzá hasonlítják a srácot (Mármint jackie Chan-hoz) sőt olyat is hogy Bruce Lee-hez. EZ szerintem hülyeség. Néhány filmtől még nem fogja őket letaszítania  trónról, meg azért szerintem annyira nem jó, mint ők.. persze azt sem mondhatom, hogy rossz lenne.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #782 Dátum: 2005. Augusztus 03., 08:49:41 »
Ong Bak nem az az új csávó aki olyan mint Jackie Chan anno még.
Semmi kaszkadőr semmi speciális szarság csak ő maga ?
Láttam pár képet a filmből + 1-2 részletet és egész igéretesnek tünik.
De ha jól láttam hiányzik belőle a Jackie Chan filmek 1ik nagy alapja ami legalább olyan fontos mint a bunyó : a humor.
Jackie Chan sztem ettől lett csak sikeres.
Sok jó bunyós van de kevés jó humorista is.
Legjobb példa: Részeges Karatemester 2
Iszonyat jó bunyók: pl az elején az öreggel a vonat alatt
És tele van poénokkal, nem tom kiemléxik ezekre a dumákra pl.: Nem találhatod ki mi a következő mozdulatom .... mert még én sem tudom  
Vagy mond vkinek vmit a : SÁMLI FORMÁCIÓ ?  

Na de horror téma:

rövid leszek és tömör  

Kör 2 : rakat fos, de ezen legalább nem aludtam el mint az elsőn 1/10
Átok 2 (bár vmiér HARAG 2 volt a címe   ): ez majdnem olyan gáz mint az első rész amin csak nevetni tudtam (bevallom 1-2 résznél beparáztam mer alkohol mellett néztük haverjaimmal a moziban   ) szal: 1/10
Nyílt Vizen: na az elég jó film kb 7/10

Viszont nemrég láttam HBO-n: Rádió
Mindenkinek kötelező!!! Iszonyatosan jó film volt. Aszittem tök gáz lesz + minden, mégis első mp-től kezdve tapadtam a képernyőre !!!!
Remek színészi munka (Cuba Gooding Jr.) 9,8/10

És moziban láttam tegnap : Csontdaráló

Itt alapból elfoguldt vok mert Adam Sandler vitán felül a kedvenc színészem (Apafej az egyik kedvenc filmem évek óta):
sztori ismerős lehet kicsit hasonlít 1 régi SLY filmre: Adam Sandler börtönbe kerül, mindneki utálja 1 régi bunda meccs miatt, de foci csapatot kell  csinálnia az örök csapata ellen a rabokból, és nagynehezen összejön.
Iszonyatosan jókat röhögtem rajta  
Pl.: Shrek a boxzsákkal  és a 10es erejével    (aki látta érti aki nem látta menjen és nézze + Porthos garantájla hogy jó lesz )

10/10



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #781 Dátum: 2005. Augusztus 02., 11:12:45 »
Akkor elrettentésül néhány filmről:

Stealth (Lopakodó) Két órányi tömör unalom. Nyilván lesz majd egy masszív rajongótábora, akiknek az XXX és társai bejöttek. A film repülőgépekről szól.. de olyan, mintha a Tűzrókát (ugye még emlékeztek a Clint Eastwood filmre) és az Ellenséges területen-t (Behind Enemy Lines) gyúrták volna össze. Ezzel még nem is lett volna gond, de a számítógépen látvány csapnivaló, és a kameramozgás teljesen követhetetlenné teszi egy idő után az eseményeket. ide oda cikázik a kamera, ki-be a fülkékbe, és körös körül a gépek között. Nincs egy pillanatra sem statikus kép. Ezzel a rendező nyilván a lendületet akarta fokozni, de bennem csak az értetlenséget fokozta. Aztán felteszek egy kérdést. számítógépvezérelt repülő, a számítógépnek nagy vörös "szeme" van, és elég sokat tud magától gondolkodni - Na mit fog csinálni.. (ugye ismerős a szitu... Mennyi filmben is láttunk eddig ilyet?)
Szóval vontatott, és gyenge látványú. 10 évvel ezelőtt még az év filmje lehetett volna. ma már, ahogy szoktam mondani ez nagyon kevés.
Alig vártam, hogy vége legyen.

Ja és még egy kérdés. Ha építek egy computer-vezérelt repülőt, akkor mi a ráknak építek bele pilótafülkét??????????? ááááááááááááááá


Sky High. A disney újabb próbálkozása ezúttal élő szereplőkkel. Látták a fiúk a hihetetlen családot, meg a Fantastic 4-t és gyorsan összedobtak valami hasonlót. Egyszer nézhető. Egyet nem értek.Látva egyes filmek trükkjeit nem értem, hogy egy ekkora stúdió, mint a Disney miért nem képes normális effekteket összedobni. Teljesen mű az egész. De gondolom ez is siker lesz, mint társai.

De van ami tetszett mostanában. Az Ong Bak. Nem is annyira a történet miatt, inkább az akciójelenetek vannak szépen koreografálva, és a stunt-jelenetek is nagyon jók. Aki szereti a verekedős filmeket annak mindenképpen ajánlott.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #780 Dátum: 2005. Augusztus 01., 22:11:14 »
Killjoy, nekem is tetszett a mai Világok Harca. Az egyik döbbenetes csúcspont tényleg a kislány a folyóparton, az nagyon durva volt. Nekem nagyon tetszettek a tripodok hangjai (hangmániás vagyok), már az önmagában éreztette, hogy semmi esélyünk, meg király volt látni, hogy a harci repülők hogy pattannak le a tripodokról.
Nem tudom ide írtam-e a Viasztestek című új horrort, de már másodszor láttam tegnap, nagyon tetszett, abban is nagyon durva dolgok voltak.

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #779 Dátum: 2005. Augusztus 01., 19:25:27 »
akinek van kedve tesztelni, van van publikus béta verzió a  Ghost in The Shell: Innocence-ből.
közelebbi a rar-os csomagban. akinek esetleg problémája van kérdezzen nyugodtan.
jónéven venném ha páran még megnéznék, hogy megy -e mindenhol az egész. (az utolsó elejétől végig átmézés óta egy csomó helyen újraidőzítettem, átírtuk.
az angol nyelvű dalszövegek jelenleg még elég gázosak.
ha nem jó az időzítés csak szóljatok melyik változat van meg hozzáidőzítem.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Augusztus 01., 19:26:55 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #778 Dátum: 2005. Augusztus 01., 08:33:51 »
No, a hétvégén rendeztem egy kis filmnézősdit.

Világok harca (1953) - Háááát. Mindenki el van tőle ájulva, hogy ez mennyire jó, nekem pont azért nem tetszett igazán, amiért az új igen  Az eredeti történettől erősen elrugaszkodott (ez is  ), de igazán nem jelent meg a filmben az igazi emberi dráma, a kiírtás gondolatától való őrület, az egész egy színes-szagos 50-es évek beli halivúdi cukrosmázas film lett, bár azért a nézhető kategóriából. (Mondjuk azon besírtam, amikor közvetlen közelről, kis fényvédő szemüvegekkel nézték végig az idegenek elleni atomtámadást  )

Világok harca (2005) - Sokan szidják, de ha megköveztek, nekem akkor is tetszett. Nekem itt átjött az emberi dráma, nem próbáltak szemfényvesztő trükkökkel elkápráztatni, nekem épp annyi volt, amit szükségesnek is éreztem. (Számomra) A film két csúcspontja a kislány folyóparti szembesülése az eseményekkel és a film végén a már szinte teljesen megőrült Tim Robbins halála. Biztos, hogy máshogy is meg lehetett volna csinálni az egészet, de nálam működött.

Kisördögök (Tiptoes) - Egy nagyon érdekes történet egy férfiról és egy nőről. Az elején szokványos romantikus vígjátéknak tűnik, de nagyon hamar rá kellett döbbennem, hogy itt nagyon súlyos mondanivaló van a háttérben. Az alap sztori röviden: Adott a férfi, akinek az egész családja törpe, ő az egyetlen "mutáns", aki normális méretekkel rendelkezik. És adott egy barátnő/menyasszony, aki semmit sem tud a férfi családjáról. Rövidesen kiderül, hogy a lány terhes és ekkor a férfi bepánikol, hogy mi lesz, ha a gyerekük örökli tőle a génjeiben hordozott törpeséget. A lány megismerkedik a családdal és úgy dönt felvállalja a gyereket. Amíg a gyerek megszületik minden rendben van, de mikor kiderül, hogy a gyerek valóban örökölte a törpeséget, akkor a férfi teljesen kiakad, képtelen együtt élni azzal a tudattal, hogy ilyen "átkot" hozott a saját gyerekére és végül elhagyja a lányt és a kisfiút...

És hétvégi filmes élményeim legnagyobbika: AZUMI

Ha valaki látta a Tigris és Sárkányt, és nagy hatással volt rá a melankólikus befejezés (ahogy rám  ), az imádni fogja ezt a filmet. A történet kezdetén a kis Azumit anyja holtteste mellett térdelve látjuk, mikor egy arra járó idegen magához veszi. Jó pár évvel később Azumi már annak a tíz képzett orgyilkosnak az egyike, akiket egy titkos küldetés céljára nevelt és képzett hosszú éveken át az az idegen. A tíz harcos között szoros kapcsolatok alakultak ki az évek során, de mindenkinek volt egy, akihez igazán kötődött. Kiképzésük végén, a küldetés megkezdése előtt még egy feladatot kapnak: meg kell ölniük ezt a társukat... A film több, mint két órás, igazi harcművészeti orgia, Azumi (szerintem) igazán szép és a spriccelő vörös folyadékokban sincs hiány a filmben. És említést érdemel még a főellenség, a fehér ruhás, szadista orgyilkos is, aki szintén maradandó karaktere a történetnek.
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #777 Dátum: 2005. Július 31., 06:49:37 »
Ha a whaddafak-ba írnám sokkal cifrább lenne... MEgnéztem Kommandót. Éljen a vágó és minden családtagja továbbra is boldogan      

Nem értem a koncepciót. Ha kivágnak minden erőszakos jelenetet a filmből... akkor minek rátenni a 16-os karikát. Először nem akartam elhinni, hogy a svédek által vágott anyagot adják le... A hülye p*cs* nem fér bele, de a lóf**z igen... emberek.. aztán 100 ember kinyírása belefér, de egy ember nyakának eltörése nem...nem értem mi alapján csattant az olló.. vagyis, hogy miért. A valóságsókban premier plánban 12-es jellel anyáztak meg dugtak, egy ilyen szolid akciófilm meg úgy kap 16-ost, hgyo nem is hagynak benne semmi erőszakot?    a film fele hiányzott...  És még csodálkoznak, hogy csökken a nézettség, és mindenki az internetről szedi le az uncut filmeket..

No de nem idegelem magam tovább, előveszem az uncut dvd-met, amit a multkor vettem leárazva és megnézem  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 31., 06:51:37 írta regnar »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #776 Dátum: 2005. Július 29., 13:39:36 »
Idézet
Sőt a végén már töltény nélkül lő...
Hát nem ez volt minden kommandós film lényege?      

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #775 Dátum: 2005. Július 29., 06:20:02 »
No egy kis adalék rávezetésként, ha valaki úgy döntene, hogy megnézi a Kommandót. Én kb 30-szor láttam már (minimum) és találtam benne pár bakit, amik inkább viccesek, de semmiképpen nem zavarják a "műélvezetet", és számomra még kultikusabbá teszik a filmet, amelyik az egyik kedvencem.

A végső akció, amikor megrohamozza a házat. Érdemes megfigyelni: (ja és aki esetleg még nem látta a filmet - van ilyen? - szóval SPOILER VESZÉLY - Lehetséges történetelemek:

1. A főépületek felrobbantása. Látványos pirotechnika, de figyeljük csak meg a katonákat.. bábok. Ezerrel felrobban mellettük az épület, azok meg tíz centire a faltól állnak, mint a cövek(Na jó beremegnek, ami tovább fokozza a bábu hatást)  (legalább 4 bábú) premier plánban.

2. Az első gránát eldobása. amikor Svarci átrobbantja a rakétavetővel a kaput és a házból elkezdenek kifutni a katonák. Gránát eldob és felrobban két katona között. Azok nyomnak akkora szaltót, hogy ihajj, de közben a földről lövik fel őket, és a hidraulikus emelők lapja ottmarad, simán látható kb 2-3 másodpercig.

3. A géppuska. Főhősünk megszerzi az M60-ast (szerintem az) és ezerrel írtja az ellent. De figyeljük meg a töltényeket. nincs olyan vágás, ahol arányosan fogyna. Hol hosszab, hol rövidebb, már van ahol majdnem elfogy, aztán kb egy méteres, aztán 15 centi, aztán 50 aztán 75, aztán 20 stb... Szó szerint egyetlen vágás sem azonosan arányos... Sőt a végén már töltény nélkül lő...

Ami nem látható, csak ha kikockázzuk. Egy fickó fél fejét ledobja egy körfűrész lappal. Eldobja, vágás, majd látjuk az ürgét, és a dróton húzott fűrészlapot, aztán amikor egészen közel ér a fickó fejéhez, elkezdik egy másik dróttal lehúzni az előre elkészített maszk egyik felét a fejéről.. Csak kb fél másodperccel hamarabb. Ez a filmen nem látszik.. csak érdekességként.

Nem elérhető Vlad

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 53
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #774 Dátum: 2005. Július 28., 11:42:23 »
Így van, arra gondoltam
With no power comes no responsibility

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #773 Dátum: 2005. Július 28., 11:12:43 »
volt az ikrekben is. még a legelején, mikor leszátt a repülőről asszem. méghozzáa bicepszet.
I'll be back... soon...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #772 Dátum: 2005. Július 27., 20:50:58 »
A Herkules New Yorkban címűben volt, hogy Schwarzi plakáthoz mérte magát. De Stallone is visszaadta neki valahogy, emlékszem.

Nem elérhető Vlad

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 53
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #771 Dátum: 2005. Július 27., 15:25:39 »
Ha jól rémlik, az Ikrekben is volt egy Rambo poszter, amihez Schwarzi "odamérte" magát
With no power comes no responsibility

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #770 Dátum: 2005. Július 27., 13:48:53 »
Stallone és Schwarzenegger, a két legendás akcióhős, akik soha nem hagyják ki, ha ugrathatják a másikat a filmjeikben.

Gondolok itt az Utolsó akcióhősben feltűnő Terminator 2 plakátra Stalloneval, vagy a Pusztítóban megemlített Arnold Schwarzenegger Elnöki Emlékkönyvtárra. Ki tud még hasonlókat?
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #769 Dátum: 2005. Július 27., 09:51:28 »
Idézet
Akkor már inkább az Állj, vagy lő a mamám.    
Azt én is imádtam!  Stalonéval a Rockit! Bár már amikor elkezdték elhúzni, akkor már nem annyira kedveltem!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #768 Dátum: 2005. Július 26., 23:37:08 »
Én régebben utáltam Stallonét, nagyképűnek hittem. Akkor jött a T&Cash és a "Mi van, Rambonak képzeli magát?"   "Rambo... az egy buzi." volt az a pillanat, amikor más szemmel kezdtem nézni rá.   Azóta kedvelem. A Rambo 1, a Cliffhanger, a Daylight mind nagyon jók voltak. Az Oscar jobb volt Funestől, tőle láttam előbb, biztos azért. Akkor már inkább az Állj, vagy lő a mamám.    
A Red Sonja nekem régebben se tetszett, ahogy a két Conan film sem, hiába voltak odáig érte sokan.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #767 Dátum: 2005. Július 26., 19:17:14 »
Tango & Cash nekem is tetszett. Nem is annyira az akció rész (bár az sem volt rossz), inkább a humora. Stallone-val az igazi nagy kedvenc (sok van és persze a Rambokat nem számolom  ) az Oscar. Szerintem az egyik, ha nem a legjobb filmje.
Arnolddal meg most szereztem meg a Vörös Szonját. Hááááát. a gyerekkori emlékek megszépítették a filmet. Mostanra valahogy megkopott a varázsa...

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #766 Dátum: 2005. Július 26., 18:54:37 »
A (Fantom) Kommando volt az egyetlen Arni film, ami tetszett akkoriban. Nem szerettem a kommandós filmeket. De ez jó volt. Stallonét meg még később kedveltem meg és csak a Tango & Cash-sel, de ez a Kobra is jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Július 26., 18:55:08 írta kaine »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #765 Dátum: 2005. Július 26., 13:16:15 »
Szombaton érdekes constellációnak lehetünk tanúi, ha nem is az égen, de a tv-képernyők előtt. 16-18 évvel ezelőtt a fél karunkat odaadtuk volna, ha csak hangalámondással is, de láthatjuk őket, most pedig megküzd egymással a két mega-hiper-giga akciósztár Sylvester Stallone és Arnold Schwarzenegger. Ugyanis 22.10.kor a TV2-n a Kobra és 21-45-kor az RTL-Klubon a Kommandó című filmet vetítik. Számomra mindkét film kedves, az akciófilmek egy olyan szintjét képviseli, amit nem tudok megunni. Ma már a gondolkodó akcióhős a divat (ez persze nem gond...), de azért néha hiányzik a tiszta izom "pusztítógép" és az 1000 lövés/perc akció.

Nem is ragozom tovább a filmek és a főszereplők önmagukért beszélnek. Aki még nem látta valamelyiket, szerintem érdemes rááldozni azt a szűk másfél órát.

Ahogy szokták mondani, a szombati filmek Regnar ajánlásával