Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084442 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #824 Dátum: 2005. Szeptember 10., 08:26:04 »
Nem tudja valaki, hogy mikor fogják adni a Lost második évadját? Mármint nem itthon, hanem a külföldi fizetős csatornákon.. én szeptember 21-ről tudok.. FEllelkesülve a magyar sugárzáson, újra megnéztem az első sorozatot.. (Nem annyira jó, mint a Twin Peaks, de sorozatok között az egyik legjobb szerintem, annak ellenére, hogy szerintem a első évad vége felé kezdett elfogyni a lendület, és kicsit visszaesett a dolog.. (na jó néhol nagyon), de egy erős kezdéssel vissza lehet kapaszkodni.. legalábbis remélem)... Szóval az első sorozat vége felé kicsit sok a klisé, de azért várom a következőt...


Ja és 19-én indul egy jónak ígérkező sorozat Surface címen.. szóval lehet készülni


Azonkívül ma van a magyar animáció napja. Animációban mindig is világszínvonalon voltunk, bár az utóbbi időben kevés színvonalas munka született, bár ennek sok oka lehet...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Szeptember 10., 09:11:31 írta regnar »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #823 Dátum: 2005. Szeptember 06., 19:27:59 »
TAlán még nem késő, ha most szólok, hogy a RTL-klubon este 22:45-kor az Androméda törzset adják. Szerintem elég jó sci-fi, 1971-ből, ajánlom mindenkinek, (márha nem kell korán kelnie, bár a VHS rendszer csodája egy ideje köztünk van ilyen esetekre   , magyarul érdemes beállítania  video-t és később megnézni akár, mert szerintem jó, a regényhez is elég sok köze van.)

A regényt a későbbi híres-hírhedt Jurassic Park írója Michael Chrichton írta. Érdemes azt is elolvasni, szerintem minden könyvtárban megtalálható... Bár a nevéhez fűződik még a vészhelyzet, kongó, de köze volt a gömb, 13. harcos és kóma c. filmekhez is. Az androméda törzs az első "igazi" regénye volt, és egyből a csúcsra jutatta.

Ja és nem a témában, de előtte 20:00-tól a duna tv-n a magyar bád szpenszer azaz Bujtor és Kern a CSak semmi pánikban. Ötvös csöpi  
« Utoljára szerkesztve: 2005. Szeptember 06., 19:39:20 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #822 Dátum: 2005. Szeptember 05., 08:43:06 »
nagyon örülök hogy segíthettem  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Krizbó

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #821 Dátum: 2005. Szeptember 04., 05:33:15 »
köszönöm a címet

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #820 Dátum: 2005. Szeptember 04., 02:07:18 »
SZTEM PRÓBÁLKOZZ ITT

Ez a legnagyobb segítség amit nyújtani tudok sorry



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Krizbó

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #819 Dátum: 2005. Szeptember 04., 01:33:58 »
Üdv...Bár nem a Média témába tartozik, itt tenném fel kérdésem, lévén, hogy. hol lehetne máshol.
Sajnos eléggé noob vagyok, az itteni fórumokban.  Kérdésem a következő, milyen, ékezetes fontokat használtok a képregény szövegek fordításához. Mert ugyan találtam neten, egyik sem volt ékezetes. Arra szeretnék kérni akárkit, aki rendelkezik ilyen fonttal, hogy küldje el, vagy mondja meg a nevét és megpróbálom beszerezni internetről ha lehetséges...ha nem akkor elég sok nyavajgásnak néztek elébe, mivel feltett szándékom valamilyen kezdetleges képregényt rajzolni, és "jellegzetes" fontokkal megírni a szövegeket. Segíségeteket előre is köszönöm

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #818 Dátum: 2005. Szeptember 02., 15:07:41 »
Maj'nem egy hónapja nem jártam ebben a topicban... (Bár lehet, hogy ennek nagyon sokan örültek   ), így most pár filmről megemlékeznék..

A sziget (The Island). Szerintem a nyár egyik legjobb filmje volt, annak ellenére, hogy a rendező nem igazán tudta, hogy milyen filmet is forgasson, sci-fi thrillert, vagy klasszikus alapokon nyugvó (pl fugitive) akciófilmet. Így a film eleje sci-fi a vége akció lett, ami persze nem rossz. A történet szerintem érdekes, bár csak a film első felében sikerül fenntartani a feszültséget, vagyis a főszereplővel együtt ráébredni a dolgokra.. utána már az akciórész jön. Talán  (bár azért ehhez igencsak kemény történet kellett volna) kicsit tovább lehetett volna húzni a bezártság és a képzelgés vonalát. A látványra nem lehet panasz, bár az ILM munkájában újra visszaköszönön néhány folytonos hiba.. (pl elszúrt, vagyis gyenge blue/green screen effekt gyors mozgásnál.) A film egyik csúcspontja az autós üldözés, kisebb hibákkal de lendületes. A látvány, vagyis a világ nagyon jó lett, az épületek, és a tanulányautók jól mutatnak. Kisebb hibái ellenére korrekt mozi, ajánlom mindenkinek.

AD&D 2. - The elemental Might. Már az első rész sem volt valami nagy durranás, de egy D&D veteránnak mint én, kellemes szórakozás volt. Ezt viszont mindenki messzire kerülje el. Unalmas, lassú, egy Xena részben több látvány van, a trükkök legalább 6-8 évesek, a szereplők gyengék, a jelmezek pocsékok, a maszkok csapnivalóak, a díszletek unalmasak... az év leggyengébb filmje eddig.. szerintem.

Monster is Law - anyád napja (vagy valami hasonló volt a címe.) Oldalbordám unszolására néztem meg, tisztára Meet the Parents koppintás, Amikor felpörögne, akkor a rendező valami okból lefolytja az egészet, de egyszer nézhető romantikus hablagy sok klisével, és rengeteg kiszámítható jelenettel. Kizárólag romantikus alkatúaknak.

Valiant. Július végének egyik üde színfoltja volt. A számítógépes animáció szép, a karakterek érdekesek. (Főleg a gonosz német "vadászok"). A történet néhol leül, de azt hiszem siker lesz belőle, mint a többi hasonszőrű computer animációból. An angliai csata így madarakra értelmezve egészen érdekes.

Brothers Grimm. Terry Gilliam-től többet vártam. Valahogy nem állt össze a történet egésszé. A bemutatók alapján megelevenedő mesehősöket, szörnyeket, és miegymást vártam, valami hasonlót kaptam, de valahogy nem az igazi. A két főszreplő erőtlen, a trükkök sokszor nem igazán hatásosak, és hiába a pergős részek, mégsem éreztem lendületesnek. Kár érte, pedig...

Az új TV sorozat a Prison Break viszont egészen ígéretesnek indul, ajánlom mindenkinek, aki hozzá tud jutni, esetleg tudja fogni az adásokat, amelyeken sugározzák.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Szeptember 02., 15:12:17 írta regnar »

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #817 Dátum: 2005. Augusztus 22., 16:46:12 »
Ez engem is érdekelne.  

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #816 Dátum: 2005. Augusztus 21., 19:01:39 »
Idézet
És azt sem értem, hogy egy pisztolylövés miért állítja meg a fejlődésben a gyereket, a meztelen playboynyuszik megmiért nem ugyanabban a délutáni idősávban...
Délután meztelen playboy nyuszik vannak valahol?    

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #815 Dátum: 2005. Augusztus 13., 23:55:12 »
Idézet
Foskazán
     



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #814 Dátum: 2005. Augusztus 12., 11:03:58 »
csatlakozom.
ellenben hanem heti kvízkérdésem haloványan a topikba is vág:
ezek a 12egytucat katódos (crt) tv-k télleg csak 8 bites színmélységet azaz 256 színt tudnak? nem ezek a vadiújak, hanem az átlag 5-6 évesek. vagy ez baromság? vki most már megmondhatná mert vitába szálltam egy ügyeletes fórumos önjelölt megmondózsenivel, miszerint a 8 bit egy kicsit tán kevés (ln 15 bitről azaz ~30e színről tudok)
I'll be back... soon...

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #813 Dátum: 2005. Augusztus 12., 08:24:46 »
Idézet
Ez megy két hete. Vsizont ők legalább leadják a filmeket nagyjából egészen,
Hát tényleg csak nagyjából...Foskazán mindkét csatorna.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #812 Dátum: 2005. Augusztus 12., 03:24:18 »
Idézet
Ez megy két hete.
Kéthetente, de naponta vagy 10szer                



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #811 Dátum: 2005. Augusztus 11., 22:28:24 »
Ez megy két hete. Vsizont ők legalább leadják a filmeket nagyjából egészen, nem úgy mint a TV2 ahol teljesen megvágják őket. Azt sem értem egészen, hgoy néhány alkalmatlan szülő miatt miért kell büntetni egy csatornát. És azt sem értem, hogy egy pisztolylövés miért állítja meg a fejlődésben a gyereket, a meztelen playboynyuszik megmiért nem ugyanabban a délutáni idősávban...

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #810 Dátum: 2005. Augusztus 11., 21:12:53 »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #809 Dátum: 2005. Augusztus 11., 20:46:34 »
JAJA .. És tisztára hasonlít a képregényfigurára.... a történetet meg majd meglátjuk  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #808 Dátum: 2005. Augusztus 11., 19:39:15 »
PÉNTEKEN AZ RTL KLUBON: NICK FURY FILM
FŐSZEREPBEN (          ): DAVID HASSELHOFF



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #807 Dátum: 2005. Augusztus 11., 18:38:38 »
Idézet
Idézet
az egyik fullos csaj az orában kutat
Miért baj az, ha egy fullos csaj órajavító kisiparos?  
Biztos szőke volt és ő is látta a reklámot...
Lehet    

De nem szőke, hanem barna! Róla amugy van több történetem is! Bár ő a elgjobb csaj volt a sulinkban, mégis vele történt a elgtöbb gusztustalan dolog!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #806 Dátum: 2005. Augusztus 11., 17:13:04 »
Idézet
az egyik fullos csaj az orában kutat
Miért baj az, ha egy fullos csaj órajavító kisiparos?  
Biztos szőke volt és ő is látta a reklámot...

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #805 Dátum: 2005. Augusztus 11., 11:50:15 »
Idézet
Páran ismerik mer előkerült hasonló téma már msn-en + dc-n.
Igen, nekem már mesélted!

Hallod én csodálak Titeket, hogy mikor emglkáttátok a csajt, emg ugye éreztétek a büzt, csoda, hogy nem kaptatok szívinfartust!   Vagy csoda, hogy nem dobtátok ki a reggelit! Szal elég gáz szitu lehetet! SZerencse én még ilyennel nem találkoztam!

Nekem csak olyan volt, hogy az egyik fullos csaj az orában kutat  , emg hasonlok, de ez is off, szal hagyjuk!
« Utoljára szerkesztve: 2005. Augusztus 11., 11:51:06 írta letsgo »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #804 Dátum: 2005. Augusztus 10., 19:08:19 »
Porthos:  


Más:
Visszacsatlakozva a nem túl régebbi Swarzi és Stallone témához, találtam pár utalást Swarzi-ra. Ma Jurassic Park napot tartottam. Elzarándokoltam az egyik local DVD rental shop-ba és kikölcsönöztem, pontosabban ingyébe megkaptam (mer' ismerem a DVD tékás csajt   ) a Jurassic Park 2-t. Ez valahogy eddig kimaradt az életemből szélesvásznúan, szóval gondoltam egyet és megnéztem. No itt amikor már a végén a T-Rex randalírozik a városban és van egy jelenet, amikor egy busz belerohan egy videotékába, no az előtt a bejáratná láthatunk egy plakátot. Először nem is figyeltem, de bevillant, úgyhogy visszatekertem. a plakát egy filmet reklámoz. Lear Király. a főszerepben - Arnold mester. Nagyon kemény.. )) Arni mint Shakespeare színész. Ez nyilvánvalóan képi humor, de folytatódik, van még egy Robin Williams-es és egy Tom Hanks-es (Tsunami Sunrise - valami sörfös film, Tom egy sörfön feszít) fake plakát is. spielberg nyilván néhány havert meg akart viccelni ezekkel.

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #803 Dátum: 2005. Augusztus 10., 10:55:56 »
"mert mi vagyunk azok, kiktől anyáink féltenek"
I'll be back... soon...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #802 Dátum: 2005. Augusztus 10., 10:33:25 »
NAGYON NAGYON NAGYON OFF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

2

1

RAJT !

Szóval egyszer táboroztam, és  ez olyan tábor volt ahol csomó iskola táborozói összegyülnek és egy nagy helyen döglődünk. Egész jó dolog. És a tábor vége felé utolsó estén mindig szokott lenni ilyen bulinak nevezett baromság. Az idősebbek mindig piáltak + füveztek (én akkoriban csak 13 voltam szal abból kimaradtam     ).
Volt egy lány a táborban, olyan 15-16 lehetett aki akkori korunkkal nézve maga volt a szexuális menyország   , már cicije is volt + minden gondoltuk ő a messiás és csak azér teremtették hogy minket kielégítsen (mint kiderült tévedtünk mer azóta sem csinált velem pl semmit   ) na de hogy visszatérjek a sztorihoz. Utolsó este 1ik barátommal mentem be a fiú vécébe (mivel több suli volt nagyon nagyok voltak a vécék, legalább 10 piszoárral és 10 fülkével) és egyikből nagyon durva szarási effekteket hallottunk: rotyogás, fingás, nagy zihálások. Gondoltuk valaki nagyon kipakolja a gittet. Közben mi a piszoárt ostromoltuk, és mikor már a kezünket mostuk, jött ki az illető. Odanézek: csak nem a bombázó csaj az ?!
Na akkor leblokkoltam: csaj arcára rá van száradva egy kis hányás a szája szélén, nagyon durván részeg, és olyan szinten büzlik a szartól hogy olyat eddig elképzelni nem tudtam (ez több volt annál hogy nem törölt segget, szerintem a fele még a bugyijában ólálkodott), ráadásul a ruhája csupa gedva összegyürve stb.

Na az nagyon durva látvány volt.
Utána nem tudtam a csajra ,,szexuális messiás" - ként nézni  

OFF VÉGE !!!!

kb ennyi a sztori
Páran ismerik mer előkerült hasonló téma már msn-en + dc-n.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #801 Dátum: 2005. Augusztus 09., 18:32:43 »
Porthos, ha máshol nem is, írd meg privi-ben.. mert felcsigáztál a történettel.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #800 Dátum: 2005. Augusztus 09., 16:05:33 »
Írd le egy OFF hozzászólásban!

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #799 Dátum: 2005. Augusztus 09., 12:00:28 »
Sztem akkor igazán szép egy csaj hogyha mikor felkel félálomban fél kiló csípával /szem és akkor kinéz valahogy akkor igazán szép (na de szarul fogalmaztam   )

Példa: még annó a 8adikos táborban volt 2 csaj, 1ik nagyon jóbőr mindenki rá volt állva, és volt a másik csaj aki tök kedves volt és nem is volt csuny bár nem volt 1  bombázó.
És 1ik nap úgy adódott hogy az ő szobájukban aludtam el (télleg csak bealudtam vhogy   ) és reggel bakk néztem a kedves csajt, tök olyan mint máskor helyes, kedves aranyos. Bombázó csajt  + láttam és ááh, bakk, karikás szemü, mogorva, szar. 1 ből nekiállt sminkelni  
Elég kiábrándító volt.
(persze volt már kiábrándítóbb élményem csajjal mikor hallottam miket müvel 1 vécében, de arra nincs + felelő topic. Vmi ilyesmi kéne: BAZZEG FUJJ NE MÁÁÁ.. ANYÁD!! )



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Filmek, zenék
« Válasz #798 Dátum: 2005. Augusztus 09., 09:36:59 »
Sztem ez itt két bűnrossz kép, mindegyiken mintha most dobta volna ki az ágy...
Különben is, a legszebb szeme a Sin Cityben volt.  (Bár ott a táncolós jelenetnél úgyse figyelte senki )

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #797 Dátum: 2005. Augusztus 08., 22:17:10 »
Azt tudom hogy barna szeme van, de a filmben néha kék a szeme  
Sztem itt is állati szép



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #796 Dátum: 2005. Augusztus 08., 19:49:09 »
Itt egyik képen se valami szép, vannak ennél sokkal jobb képek is róla. De nem tudom milyen színű a szeme.

...

Megnéztem: minden képen barna szeme van.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #795 Dátum: 2005. Augusztus 08., 14:35:53 »
Feltünt már vmi a film alatt is de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, most viszont pár kép után már képtelenség nem észrevenni ezt az elég nagy hibát a Fantasztikus Négyes film gyönyörű sztárjával: Jessical Albával:

Íme: Jessica barna szemmel és Jessica kék szemmel

Most akkor mi van?

Szerintem egyébként barna szemmel sokkal szebb  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41