Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1084066 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #884 Dátum: 2005. Október 30., 17:33:34 »
Ha megnézted pár "spoilert" ide írhatnál...  

Kíváncsi vagyok.

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #883 Dátum: 2005. Október 30., 00:50:31 »
Sikerült letöltenem a Captain America 1991-es filmet VHSRipben... még csak belenéztem, de nagyon alattomos...  
Az IMDB-n az uccsó százban a 77-ik...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #882 Dátum: 2005. Október 25., 19:40:12 »
asszem ma este kihagyom  
egyébként télleg szégyellem magam emiatt



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #881 Dátum: 2005. Október 25., 10:52:26 »
Ejnye, Porthos, hát micsoda rajongó vagy te? Most szépen letérdelsz a sarokba, homlokoddal megérinted a földet, és azt mondod: Bocsáss meg nekem, Mester!, aztán felülsz! És ha ezzel kész vagy, akkor még 99-szer megcsinálod!

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #880 Dátum: 2005. Október 25., 00:37:40 »
még csak nem is hallottam róla  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #879 Dátum: 2005. Október 24., 21:33:17 »
2005-ös. Hong kong-i. kb egy hónapja mutatták be ázsiában.. azt hiszem. San Wa az eredeti címe. (az angol címe Myth)
« Utoljára szerkesztve: 2005. Október 24., 21:48:51 írta regnar »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #878 Dátum: 2005. Október 24., 20:58:51 »
Mikori film?

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #877 Dátum: 2005. Október 24., 19:52:39 »
Most fejeztem be a szerintem legújabb Jackie Chan film megnézését. A címe MYTH.
Húúú   . Az utóbbi idők egyik legjobb Jackie Chan filmje szerintem (persze a New Police Story is magasra tette a mércét.) Látványos, régi klasszikus filmjeit idézi sok helyen, szép helyszínek (sok a green-screen, úgy látszik rákapott a mester is  meg a vége főcím alatti "bakiparádéban" is sok helyen zöld háttér előtt verekszik ), jó akciójelenetek, és viccesek is vannak szép számmal (a ragacsos futószalag a kedvencem) Merít a klasszikus kínai történetekből, ami tovább fokozza az élményt.
kíváncsi vagyok eljut-e magyar mozikba, bár sajnos erre kevés az esély, de szerintem minden fannak kötelező, sőt azok is jól fognak szórakozni, akik annyira nem kedvelik ezt a stílust.

8/10

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #876 Dátum: 2005. Október 23., 21:30:49 »
Nézi valaki a Páran párban című komédia sorozatot? Nagyon ott van!    

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #875 Dátum: 2005. Október 23., 18:27:53 »
    persze persze



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #874 Dátum: 2005. Október 22., 18:58:42 »
Igen a LOST az nagyon tuti. Én nézem az RTL-en. Imádom! Nagyon jól megvan csinálva. És a kezdése egyedi!

Elnézést a kétszeri üziért, csak szarakodott a netem!
« Utoljára szerkesztve: 2005. Október 22., 18:59:44 írta letsgo »

Nem elérhető letsgo

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 417
  • Karma: +0/-0
    • http://www.halozsak.ini.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #873 Dátum: 2005. Október 22., 18:52:18 »
Igen a LOST az nagyon tuti. Én nézem az RTL-en. Imádom! Nagyon jól megvan csinálva. És a kezdése egyedi!

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #872 Dátum: 2005. Október 22., 14:19:36 »
Nemtom illik ide e a sorozat téma, de ma hajnalban elkezdtem letölteni a LOST címü sorozat első 4-5 részét.
Ma + is néztem őket.
Hát az első 2 részt +néztem eddig.
Iszonyatosan jóóó
Nagggyon ott van!!
100%



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #871 Dátum: 2005. Október 21., 13:31:27 »
Láttam ma egy akkora filmet, hogy csak na  

A címe Sniper 2 (Lopakodók 2). Talán még emlékeznek itt sokan a 90-es évek elején forgatott első részre, amely szerintem az egyik legjobb mesterlövészes akciófilm. (a főszereplő abban is Tom Berenger)

Nos a második részt itt magyarországon forgatták 2002-ben. akkor volt is nagy hírverés, de valahogy elsikkadt a dolog. Én is csak most jutottam hozzá egy DVD-hez, ahhoz is külföldről.

A leírást teleírtam lehetséges történetelemekkel (Spoiler), szóval aki akarja az olvassa el, szerintem a történetből nem árulok el semmit.

A második rész már csak TV sugárzásra, illetve DVD/VHS megjelenésre készült, és ha így nézzük nagyon profi munka (Mármint TV-s filmhez képest.)

De nem is ez a lényeg. A feeling ami átjön az az igazi. Szerbia budapesten. A szerb nyelv természetesen(?) magyar. Ezerrel nyomják a magyart, teli van nyomva magyar színészekkel. A kocsik mind régi (legalábbis 2002-höz képest) lada, wartburg, skoda, zuk, néhány audi stb.., a szerb rendszám a magyar rendszám egy-az-egyben, kivéve, hogy a trikolórt letakarták fekete festékkel   A villamos oldalán amin menekülnek ezerrel virít a BKV jelkép és felirat   És még sorolhatnám. Ezek az amcsik tiszta hülyék, azt se tudják, mi merre van, magyarországon mutassatok már egy embert, akinek be lehetne adni, hogy egy norvégiában forgatott film braziliában van????  

Amúgy amit lehet felrobbantanak, nagyon jó a pirotechnika (mondjuk ez messze földön híres - mármint a magyar szakértők), (Pl egy villamost áthajtanak két kocsin, miközben azok darabokra robbannak, ... nagyon jól néz ki..), a lövöldözések is jók (főleg ahhoz képest, hogy TV), Tom Berenger amúgy is simán felső "B" kategóriás, sőt szerintem "A". Küldik benne a haditechnikát is rendesen, tankok, helikopterek, gzsipek, uazok, uralok, ak-k, amd-k, mp5, m4-a2, szóval ami kell  

A film tényleg nem rossz, nagyon erős a maga kategóriájában (persze ne hasonlítsuk a szuperprodukciókhoz), én megkockáztatom, hogy jobb mint pl a XXX2. Persze mi itthon nem biztos, hogy tudjuk élvezni teljes odafigyeléssel, mert mindig azt fogjuk lesni, hogy éppen hol vették fel a jelenetet, és hogy mennyire magyar és nem szerb ...

De mindenképpen érdemes megnézni, ha valaki hozzá tud jutni.. (Márcsak azért is, mert kis hazánk filmesei is megállják a helyüket a filmes szakmában - főleg robbanások.. semmi computertechnika.. tisztán durr és kész... nagyon jól mutatnak.)

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #870 Dátum: 2005. Október 19., 14:36:15 »
Nekem egészfilmből vöröske jött be legjobban
akit te mondtál az se rossz (sőt  ), így fekete hajjal sokkal jobb mint a tökös csajban szőkén.
ott nem is teccett.
Itt jó volt



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #869 Dátum: 2005. Október 18., 19:05:33 »
Nekem is tetszett az Üü-e, és télleg jó a vöröske... node azért a Rachel McAdams se kutya  
Én a Hazárd megye lordjait láttam legutóbb. Kicsit izgultam, mert barátnőmmel voltam, és nem szeretem szar filmre vinni, ezért legtöbbször, mielőtt elviszem valamire, előtte megnézem azt a filmet... ezuttal viszont nem. Szóval jó kis szórakoztató film, tépnek a kocsival mint állat, vannak hülye poénok, de szerencsére nem azok a durvántuskóparaszt altestiek... egyedül az gáz, hogy Jessica Simpson a kelleténél kicsit többször süti el a "riszálok, aztán a faszik azt teszik, amit akarok" figurát... bár végülis annyira nem elviselhetetlen    ..azért a film végén ebből is kikerekítenek egy jó kis poént...
« Utoljára szerkesztve: 2005. Október 18., 19:13:41 írta szam »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #868 Dátum: 2005. Október 18., 17:13:22 »
Megnéztem a moziban az Ünneprontók Ünnepét
Mindnekinek ajánlom
95%os film
Iszonyú jó!!!!
Tökéletes elfoglaltság ha épp nem vagy suliban  
És a vörös leányzó (Isla Fisher) csodaszép-gyönyörű  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #867 Dátum: 2005. Október 17., 11:37:42 »
Nekem Donnie Brasco volt

az utolsó cserkész hatalmas (úgyhogy erős verseny alakult ki).. és még a magyar szinkron is jó..

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #866 Dátum: 2005. Október 16., 23:07:56 »
Na ki hogy döntött szombaton? Harcosok klubja, Utolsó cserkész vag Donnie Brasco?    Esetleg valami más?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #865 Dátum: 2005. Október 15., 16:42:25 »
én +néztem!!!
nekem nagyon teccett.
bár az elején depp szinkronja szörnyü volt
de aztán +barátkoztam vele  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #864 Dátum: 2005. Október 14., 17:34:42 »
Ma a TV2-n 21.50-kor Álmosvölgy legendája.

Mivel van aktualitása a dolognak    gondoltam szólok  



(Vasárnap meg az RTL-en Freddy feltámad: az új rémálom - "B" horrorkedvelőknek kötelező     )
« Utoljára szerkesztve: 2005. Október 14., 17:36:49 írta regnar »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #863 Dátum: 2005. Október 07., 20:11:05 »
Jackie most 51 éves (1954-ben született) és egyetlen hongkongi filmjében sem használt kaszkadőrt (lévén, hogy ő az egyik legjobb, nem volt szüksége rá- a legelső kaszkadőr Oscaron kapott is egy életműdíjat érte), viszont mióta Hollywoodban forgat, használ. De nem jószántából, csak a producerek ragaszkodnak hozzá, mert féltik a pénzüket. De tényleg le a kalappal előtte.      

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #862 Dátum: 2005. Október 06., 18:54:57 »
Idézet
Amerikában az SW EPIII lesz az első film, ami csak DVD-re jön ki. Tehát nem lesz VHS megjelenés. Bár ebből nem tudom, hogy mennyi az igazság.
Én ezt a Voxból (x) tudom, márpedig ők nem szoktak csak úgy összefirkálni mindent. Lucasból meg a VHS hanyagolását simán kinézem. Úgyhogy sztem a hír igaz.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #861 Dátum: 2005. Október 06., 11:35:49 »
Szam:

Ugyan már   . Hiszen mindenki tudja, hogy Seagal az ezerarcú színész  Egy karatézó Jim Carrey.

Tény, hogy aki szerette az nem a remek mimikáért, és színészi játékért tette azt    Viszont voltak jellegzetes testtartásai. pl a pisztolyt mindig ugyanúgy tartja minden filmjében.

Jackie Chan-t nem tudom.. mintha a 80 nap alatt a föld körülben a "sámlis" jelenetnél használt volna, de lehet, hogy csal a szemem, mert elég életlen volt a kikockázásom... Róla amúgy tutira elhiszem, ha azt mondják, hogy nem használ, ha meg használ is jól leplezi, mert nem nagyon venni észre, bár talán egy szakértő (Kaine) többet tudna erről mondani, esetleg. Meg azért ő odatett néhány szép kaszkadőr nélküli jelenetet  

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #860 Dátum: 2005. Október 06., 10:31:21 »
Idézet
Jackie Chan-ról viszont nem tudom használ e.
csomóan mondják hogy használ, de én simán elhiszem hogy nem.
Hát igen... mindig ez a kérdés: vele, vagy nélküle?
     

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #859 Dátum: 2005. Október 06., 00:11:12 »
Hát ilyen téren chuck norris se piskóta ember  
hisz ő olyan erős és jó harcos hogy elég csak 20 centire az arcodtól rugnia és már el is esel      

Jackie Chan-ról viszont nem tudom használ e.
csomóan mondják hogy használ, de én simán elhiszem hogy nem.
Az az ember télleg fantasztikus dolgokat tud müvel még így 52 (asszem annyi. kaine?) évesen is !



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #858 Dátum: 2005. Október 05., 22:30:26 »
-Miért Steven Segal a legjobb színész?
-Mert mindent el tud játszani ugyanazzal az arccal.  

-=bocs regnar=-

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #857 Dátum: 2005. Október 05., 22:22:05 »
Látta már valaki Steven Seagal egyik legújabb filmjét a Today You Die-t?

Én most néztem meg. Ajánlom mindenkinek. No nem azért, mert annyira jó, hanem mert látni kell azt, hogy hova jut egy ember, aki nem veszi észre, hogy már nem "alkalmas" arra amit csinál. Soha nem tagadtam, hogy nagy Seagal fan vagyok, mindig reménykedve néztem az új filmjeit, hátha.. de a Lángoló jégtől csak lefele vezetett az út. És azt hiszem - legalábbis számomra - itt a vége.

Egy ember, mint Seagal, aki lényegében a "testéből élt" - ez persze jó értelemben, és most szégyelli a testét. Meghízott, és ezt palástolni próbálja. a filmben 30 fokban is felhúzott dzsekiben, sőt a nője mellett az ágyban reggel felkelés: asszony kombiné, Seagal vastag kapucnis pulóver, hogy ne lássuk mekkora hasa van.. Szánalmas. De ezen még túltenné magát az ember nagynehezen. Aztán az akciók, amiket ha kikockázunk simán látszik, hogy bizony kaszkadőr verekszik helyette - oké, rendben. Viszont a következő jelenetnél ledobta az agyam az ékszíjat. Jelenet: Seagal lejön egy lépcsőn. Simán, lépkedve... CSAKHOGY ezt is kaszkadőr csinálta helyette!!!!!! Kikockáztam nem egyszer. Kész.

Szóval azt hiszem a következő filmjét már nem nézem meg.. pedig erre az évre még kettőt forgat.. Csak nem tudom, hogy maradt-e még rajongója.


Porthos:
A STAR WARS jön, és abban biztos lehetsz, hogy lesz 6-os extra kiadás.. jópár változatban   . Viszont azt hallottam, hogy Amerikában az SW EPIII lesz az első film, ami csak DVD-re jön ki. Tehát nem lesz VHS megjelenés. Persze itt Európában lesz. Bár ebből nem tudom, hogy mennyi az igazság.
« Utoljára szerkesztve: 2005. Október 05., 22:25:41 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #856 Dátum: 2005. Október 02., 23:08:49 »
Én annak örülnék ha a rémálom az elm utcában sorozatot adnák ki dvd-n.
Bár az első 2 rész volt az ami nagyon teccet. a többi eléggáz volt de nem olyan vészes.
Kiváncsi vok hogy mikor a sith-ek bosszuja kikerül dvd-n (vagy már kikerült?   ) jelenik e DÍSZDOBOZOS MIND A 6RÉSZ csomag


Ja és még Superman sorozatnak is örülnék !
« Utoljára szerkesztve: 2005. Október 02., 23:09:38 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #855 Dátum: 2005. Október 02., 20:11:57 »
Ha már Alien díszdoboz: tudtok arról valamit, hogy megint kapható-e kishazánkban? Amikor legutóbb néztem - július környékén - akkor még mindig hiánycikk volt.