Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 463110 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető regnar

• Galactus
Re:Filmek, zenék
« Válasz #5 Dátum: 2004. Szeptember 13., 21:56:44 »
Sziasztok.

Ma láttam a Hellboy-t filmen. Nagyon tetszett. ajánlom mindenkinek. Anélkül hogy lelőnék bármit is a filmből, mert hát az nem lenne túl etikus, szerintem jelenleg ez az egyik legjobb képregény adaptáció. Nem akartak számítógépes csodát létrehozni, mint pókember, sajnos, (ezzel nem akarom bántani a pók rajongókat, személyes vélemény, és tudvalevőleg én is pókrajongó vagok) de sajnos a pókember nagoyn gyengusra sikeredett látványilag. A Hellboy viszont nem. Bábútechnika ötvözve egy kis számítógépes látvánnyal. a történet pörgős, nem döcögő, bár van néhány pillanat amikor leül, de ez elhanyagolható. a karakterek sokrétűek, nincsenek igazi határok jó és rossz között, ami még érdekesebbé teszi a jellemüket. a főszereplő jellemrajza kiváló, sajnos megint csak szegény pókkal tudok jönni, nem úgy mint az állandóan siránkozóra sikeredett peter-é.
Szóval ajánlani tudom mindenkinek aki szereti Hellboy-t, és annak is aki eddig nem ismerte. a film a képregény ismerete nélkül is remek szórakozás lehet bárkinek, kellő feszültséggel teli, akciódús, de nem akcióközpontú. A készítők ha nem is teljesen de nagyrészben eltalálták az egyensúlyt a látvány és a jellemrajz megjelenítése között.

Nem elérhető VTomi

• Spawn
    • http://
« Válasz #4 Dátum: 2004. Szeptember 13., 15:57:48 »
Játszottam a Silent Hill 2-vel, tök para meg minden, de szerintem akkor már inkább Aliens vs Predator 2 emberrel!

Nem elérhető kaine

• Hulk
« Válasz #3 Dátum: 2004. Szeptember 13., 15:21:32 »
Ha nem is az első hozzászólás, de Silent Hill forever!!!

Nem elérhető VTomi

• Spawn
    • http://
« Válasz #2 Dátum: 2004. Szeptember 12., 22:14:17 »
Tök jó, ez az első beszólás a témában, tehát ezt mindenki megnézi.  B) Akkor ünnepélyesen kihasználnám az alkalmat arra, hogy ha valaki nem hallott volna a Legacy Of Kain játékokról, akkor megtekinthesse a hivatalos oldalt.

Legacy Of Kain - Defiance

Ha nem is játszátok végig, legalább nézzétek meg a site-ot.  

Nem elérhető öreg pajtás

• Sólyomszem
  • *
Filmek, zenék
« Válasz #1 Dátum: 2004. Szeptember 11., 11:43:00 »
A téma elindult.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Április 05., 15:56:54 írta zozi56 »
Admina (admin lány)