Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 1087166 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1094 Dátum: 2006. Február 09., 13:05:34 »
Utánajártam, úgy tűnik márciusban jön hozzánk.
Nem akarom megnézni a honlapot, semmi spoilert nem szeretnék, lepjenek meg!  
Az "R" besorolás nagyon király!!!
A Köd már ment két hete is. Tom Welling, a Smallville-es Clark Kent a főszereplője.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1093 Dátum: 2006. Február 09., 07:14:25 »
ööö.. szerintem csak Amerikában mutatják be a héten.. bár ez nem akadály    
A hasonló filmek, ha egyáltalán eljutnak hozzánk moziba, akkor elég nagy csúszással, pl a Köd remake is a héten jön csak (én személy szerint senkinek nem ajánlom, aki látta az eredeti John Carpenterest).

A Végső állomás 3 ratingját idézem a Movieweb-ről (Itt megtekinthető az előzetese is)

R for strong horror violence/gore, language and some nudity

Emberek ez a kánaán    

A film honlapja: www.fd3movie.com  VIGYÁZAT ERŐSEN SPOILERES!!!!!!! de érdemes megnézni, mert vannak rajta jó poénok...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Február 09., 07:25:00 írta regnar »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1092 Dátum: 2006. Február 08., 16:55:43 »
Idézet
A héten mutatják be a Final Destination (végső állomás) 3. részét.. aki szerette az első kettőt, annak nem kell többet mondanom, aki meg nem, annak szintén  
Nálunk a héten?? Mert nekem a tuti kedvenc sorozatom! Ott is a helyem!!!
Porthos, nézd meg az 1-et is, mert anélkül a kettő nem jön át annyira.
Ez a sorozat nem akar félelmetes lenni, sokkal inkább misztikus thriller. Inkább megdöbbentő. És az szerintem ezerszer jobb!  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1091 Dátum: 2006. Február 07., 20:38:17 »
Idézet
Miért, melyik tini-horrortól lehet?

Úgy bizony. ezek inkább a popcorn-mozi kategóriában futnak. Legtöbbje inkább "vicces", mint rémisztő, de a komolyabbja is inkább izgalmas csupán, mint félelmetes.

De ha már horror/thriller kategória. Ma este néztem meg a Half Light c. filmet, Sharon Stone főszereplésével. Számomra abszolut felejthető, klisékre épülő film volt, kifejezetten gyenge színészi játékkal. A rutinos nézők számára a vége kitalálható, viszont azoknak akik évente csak egy thrillert néznek meg, tartgathat meglepő fordulatokat.
A film - pontosabban a rendező - ide-oda hullámzik, hol romantikus limonádé, hogy álmisztikus thriller-féleség, de sehol nem találja el a hangulatot. Rengeteg jelenetét láthattuk már más környzeteben, a helyszín sem kínál sok újdonságot, és az alapszituáció is elcsépelt.

3/10

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1090 Dátum: 2006. Február 07., 19:21:42 »
Idézet
viszont 1szerüen nem lehet tőle félni  
Miért, melyik tini-horrortól lehet?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1089 Dátum: 2006. Február 07., 18:41:50 »
az 1etnem láttam
a 2-t még régen exbnőmmel emléxem ő félt én + kb a röhögés és a kiborulás határán voltam
1szerüen szörnyü
mer tök jó 5let a kivitelezés is tök jó
viszont 1szerüen nem lehet tőle félni  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1088 Dátum: 2006. Február 07., 17:21:25 »
A héten mutatják be a Final Destination (végső állomás) 3. részét.. aki szerette az első kettőt, annak nem kell többet mondanom, aki meg nem, annak szintén  

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1087 Dátum: 2006. Január 31., 14:06:56 »
SPOILER!
Ja, hát igen, de én ezeken túltettem magam annyival, hogy Lucinda "ármánykodásai" voltak. A hotel széfjében, meg azért volt a zsé, mert a tulaj is benne volt, meresztette is a szemét, amikor Clive a végén kisétált a táskával.
Ellenben:
Mit keresett a faszi táskájában a 100 lepedő, amikor a táskát már odaadta nekik az első 20 ropis zsarolásnál... átcsoportosították volna a lóvét, hogy tudják, kitől van?  

SPOILER VÉGE
Idézet
Te különben megegyezel a 42-es szammal?
Nem, az a jobbik személyiségem...  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 31., 14:10:29 írta szam »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1086 Dátum: 2006. Január 31., 09:44:59 »
Idézet
A logikai bakinál a táskára gondoltál, kaine?
Nem elsősorban.

SPOILER!




Olyanokra, hogy miért megy Lucinda újra ugyanazon a vonaton utána is, hogy mi van, ha Owen másik bulihelyre viszi a nőt és akkor másik szállodasor előtt haladtak volna el hazafelé, ha mégis beköti a láncot az ajtónál, hogy a nő az egyik legnagyobb cégnél lett az egyik főnök titkárnője (néhány hétre) hirtelen, ja aztán az is, hogy a táska pénz mitől volt egy ilyen lepusztult hotel széfjében még mindig, hogy Owen miért a franciát ütötte le először, hogyhogy nem a négert?

SPOILER VÉGE


Ilyesmik.  

Idézet
Egy jelenetnél pedig hangosan röhögtem is (amikor eltorzítják a hangjukat te is erre gondoltál kaine, igaz?).
Arra gondoltam, amit az előző hozzászólásom elején írtam.
Te különben megegyezel a 42-es szammal?  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 31., 09:46:19 írta kaine »

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1085 Dátum: 2006. Január 31., 00:57:30 »
No, tartottam egy mozihétfőt.
Sorban haladok:

Kisiklottak
Csatlakozom kainehez, nekem is bejött, mondjuk Clive Owennek nincs sok arca, de ami van, az jó  A logikai bakinál a táskára gondoltál, kaine?

Dick és Jane trükkjei
Kicsit félve ültembe be erre a filmre, mivel Jim Carry sosem volt az énfajta komikus, sőt... mondjuk a "komolyabb" filmjeiről lemaradtam (Truman show, meg a legutóbbi hosszúcímű), de az előttelévők számomra a siralmas kategóriába tartoznak. Ezért is volt jó látni ezt a kis könnyed filmecskét, ahol nem támadt kedvem már 10 perc után   -ni. Egy jelenetnél pedig hangosan röhögtem is (amikor eltorzítják a hangjukat te is erre gondoltál kaine, igaz?). Kellemes volt.

München
Huhh... szintén volt bennem némi félsz Spielberg legutóbbi filmjei után, de ismét csak kellemeset csalódtam. Sikerült háttérbe szorítania szentimentalizmusát és egy "független" filmet készítenie (persze más megközelítésből mindenfelé elkötelezett, nem tudom feltűnt-e valakinek, hogy ugye Arafat meg van említve, mint a PFSZ vezetője, ugyanakkor, amikor mennek a zsidók Bejrútban kicsinálni a 3 arab faszit a bemutatkozó zsidó moszados neve: Ehud Barak). A színészek is tetszettek, meg hogy átjött a kornak a hangulata, amiket igazából csak akkori "nagy" filmekből ismerhet az ember (Nagyítás, Sakál napja, I, mint Ikarosz, A keselyű három napja).
Ezt is érdemes moziban megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 31., 00:58:50 írta szam »

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1084 Dátum: 2006. Január 30., 10:41:52 »
Itt elkezd valami robotot játszani, de olyat, amilyenek a számítógépes játékok. Valami zseniális!    

Nekem a Hantaboyban a legjobban a betűk utáni próbafelvételek tetszettek a legjobban, amikora bíróságon a kávékiöntővel "beszélgetett".    

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1083 Dátum: 2006. Január 30., 09:51:23 »
igen Jim Carrey zseniális:)
még nem láttam ezt a Dick és Jane de majd +nézem vkivel midnenképp!!

kedvenc jeleneteim tőle:

Hantaboy: mikor a bíróság mosdójában tombol  

Én és én + az irén (szörnyü film): mikor a tehenet lelövi az úton, és még belelő vagy 6ot

Minden6ó: mikor rohan az elején a tejjel és mindenkit leönt és szól vmi zene (ami msot nem jtu eszembe)

Dumb és Dumber: az első perctől a feliratokig  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1082 Dátum: 2006. Január 29., 20:50:30 »
Ma meg a Dick és Jane trükkjei. Jópofa vígjáték volt, Jim Carrey még mindig jó! Az egyik jelenetén annyira röhögtem, alig kaptam levegőt.  
4/5

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1081 Dátum: 2006. Január 29., 15:04:26 »
Derailed (Kisiklottak). Clive Owen és Jennifer Aniston. Jó film, érdekes kimenetel, végig lekötött, tetszett. Néhány logikai baki ugyan van benne, de nem jelentős.
4/5
Vagy 8/10  

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1080 Dátum: 2006. Január 29., 14:34:41 »
A hétvégén "thriller-horror weekendet" tartottunk   , megosztom tapasztalataimat.

Wolf Creek. Közepes tini-horror szerűség, az első 30-40 perc halál unalom, aztán felpörög a dolog, de semmi extra, semmi olyan, amit eddig ne láttunk volna. Kevés szereplős, így nagy "teher" nehezedik a színészekre, hogy elhitessék a történetet, és kitöltsék a vásznat. Nos ez nem minden esetben sikerül a film során. Mivel úgyis csak "tini-horror-rossz úton fordulok le-elkap őrült daraboló" fanok fogják megnézni, nekik ajánlom, de mások szerintem kerüljék messzire.

4/10


Underworld - Evolution. Nem rossz, nem rossz, bár lehetett volna jobb is, de a mostanság érdemes megbecsülni a kicsi jót is. Közepesnél jobb trükkök, sőt mondhatni egészen kellemesek, néhol pörgő akció, bár sokszor leül, közepesnél jobb cselekményszál. Folytatáshoz képest kifejezetten jól sikerült, a hangulatra nem lehet panasz (Bár az első film hangulatát nem éri el). A hasonló rétegfilmek - vagyis a fanok úgyis megnézik, a romantikus filmek rajongói meg úgysem nézik meg típusú film, mindig kicsit veszélyes az "átlag néző" számára, de ez szerintem emészthető, ha valaki bírja a stílust. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

7/10


Dead Men Walking. Trancsírfilm, kizárólag "B" horror kedvelőknek. Egy börtönben elszabadulnak a zombik. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam a filmről. Klasszikus sémákat követ, az effektek a közepesnél jobbak, folyik a vér rendesen. Amúgy semmi extra. Kizárólag rajongóknak.

"B" zombis rajongóknak 7/10

Nem rajongók számára 0/10

3/10


The Dark Hours. Kellemes thriller, "klasszikus" alapokon - szűk helyre bezárt emberek egymás és önmaguk ellen. Sok klisé és pár újszerű és meglepő megoldás. Kár, hogy a rendező és a színészek nem igazán kapták el a sztori kínálta hangulat megjelenítését... bár így is "kellemes szórakozás", ámbár csak egyszer nézhető.

7/10



Szerintem.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 29., 17:41:43 írta regnar »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1079 Dátum: 2006. Január 27., 21:30:32 »
Idézet
Jó, majd megnézem, csak előbb a Halálos jégvihar összecsap a twisterrel gyilkos hangyák hazájában, hacsak előbb be nem basz az üstökös III. van soron.
LOL     ezen szakadtam  

Egyébként az elnök különgépének tök jó sztorija lenne, és a kivitelezés sem lenne olyan rossz, de amitől rosszul voltam

ÚRISTEN AZ ELNÖK KÜLÖNGÉPÉRE KILŐTTEK 1 RAKÉTÁT ... BEREPÜLÖK

hát lehet én nem vok eléggé hazafi vagy nemtom, de ezt nem tartom kicsitsem reaálisnak...

+ mire ezt végigmondja és odarepül a rakéta már 5ször lelő mindenkit  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1078 Dátum: 2006. Január 27., 20:58:55 »
Idézet
Ezt Porthostól kaptam, de itt is érdemes közzétenni.
Aki szereti a gitármuzsikát: KATT IDE!
Ez klassz volt!  

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1077 Dátum: 2006. Január 27., 20:50:40 »
Jó, majd megnézem, csak előbb a Halálos jégvihar összecsap a twisterrel gyilkos hangyák hazájában, hacsak előbb be nem basz az üstökös III. van soron.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1076 Dátum: 2006. Január 27., 20:25:34 »
Idézet
bár elég undorító dolog ilyesmiből filmes hasznot húzni, de ezzel az erővel a filmek 90%a undorító mer pl 2. világháborúról is készült jópár film ...)

Nos nem biztos, hogy undorító.. főleg, ha megfelelő komolysággal és rálátással kezeli a történetet. Sajnos még nem láttam a filmet, így nem tudok érdemben nyilatkozni. Van nagyon sok jól sikerült (legalábbis szerintem) film, amely drámai esetekkel foglalkozik, pl Életben maradtak, Schindler listája, A háború áldozatai, vagy akár háborús filmek, amelyek kellően komolyak és két lábbal a földön járnak - Szakasz, Nyugaton a helyzet változatlan.

Graf-X: Most miért   Ha eltekintünk attól a ténytől, hogy az elnök kommandós, mint atom, (ami mellesleg életszerű, lásd Putyin, aki még Mig-29-et is tud vezetni, és spetnaz kommandós volt, meg amúgy is Harrison Ford for president   ) egészen jó akció-móka, főleg, ha az utóbbi évek terméséhez hasonlítjuk.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 27., 20:26:40 írta regnar »

Nem elérhető Pádi

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1075 Dátum: 2006. Január 27., 20:14:29 »
Graf-X: Kihagytad azt hogy:Ésaz elnök egyik aktakukaca most ott áll a kamera elött egy teljes alakos képen nagy eksönhírós pózban, üveges szemekkel, oszt megmondja a frankót, amitől hű de fasza csávó lett hirtelenjében.

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1074 Dátum: 2006. Január 27., 19:17:25 »
Biztos lesz olyan "jó", mint az Elnök különgépe, amit már akkor elkapcsol az ember, ha csak a műsorelőzetesét játsszák.
"Életünket és vérünket AZ Elnökért, akihez képest Isten csak valami kispályás...hüp, hüpp...és a világ legeslegfaszább országáért, az Egyesült Államokért, hüp, hüp...és szeretünk mindenkit, főleg anyut és mondd meg a kislányomnak, hogy...hüp, hüp..."
AZ Elnöknek pedig élete legnehezbb döntését kell meghozni...választania kell, hogy mentse a seggét, vagy áldozzon fel 200akárhány embert...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 27., 19:21:10 írta Graf-X »

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1073 Dátum: 2006. Január 27., 18:41:03 »
én úgy hallottam hogy az utolsó adás az volt hogy vmi csávó felhívta a feleségét hogy terroristák +támadták a gépet és +próbálják átvenni a vezetést (mármint az utasok) aztán sistergés.
Mondom: és mi történt?
És aki mesélte csak azt mondta: pár F16os...

na most ebből mi igaz és mi nem?
nekem mondjuk elég hihetőnek tünik


regnar: igaz sorry az alap ötletet úgy gondoltam hogy szerintem jó ötlet ilyesmiből filmet csinálni (bár elég undorító dolog ilyesmiből filmes hasznot húzni, de ezzel az erővel a filmek 90%a undorító mer pl 2. világháborúról is készült jópár film ...)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1072 Dátum: 2006. Január 27., 12:33:39 »
Idézet
Igen az... azon "lázadtak fel" az utasok a gépeltérítők ellen (én nem emlékszem, hogy lelőtték volna, inkább lezuhant magától, nem?)
Most, hogy mondod...  

Idézet
Eddig kerülték a témát, de most lassan kezdenek előbújni a filmes feltűnések
Bezzeg a pókemberben már...
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 27., 12:33:59 írta szam »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1071 Dátum: 2006. Január 27., 12:29:04 »
Idézet
az alap ötlet tökre tecccene

Porthos: Az alapötletet a filmhez az élet írta....sajnos ez a dolog megtörtént.

Igen az... azon "lázadtak fel" az utasok a gépeltérítők ellen (én nem emlékszem, hogy lelőtték volna, inkább lezuhant magától, nem?), gondolom valami "mély dráma" lesz a dolog, bár nem tudom, hogy mekkora lesz a filmet és a történetet övező pátosz, lehet, hogy egy kicsit elmegy majd számunkra érthetetlen heroizmusba és önfeláldozásba. Az ilyen filmeknél, ahol nem lehet tudni, hogy pontosan mi történt a helyszínen, viszont az események társadalmi hatása miatt, lehet, hogy inkább önmaguk legyőzhetetlenségének hírdetése lesz, még  így is, minthogy komoly realisztikus dráma. Bár én reménykedem, hogy félelmet, verejtéket, összevizelt nadrágokat, őrjöngést, sokkot, hányást fogok látni a vásznon és nem merev arcú hősöket, akiknek nem drága az életük semmilyen körülmények között, és lazán egy szó nélkül meghalnak, mert tutira nem így volt.
 Eddig kerülték a témát, de most lassan kezdenek előbújni a filmes feltűnések (Mármint szeptember 11-é, eddig inkább dokumentum formában láthattuk), feldolgozások születnek majd, és kb 3 éven belül már a Hallmarkon is ez fog folyni. Eddig csak a Ground Zero szerepelt néhány alkotásban pl C.S.I New York epizódjában.
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 27., 12:33:33 írta regnar »

Nem elérhető szam

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 398
  • Karma: +0/-0
    • http://szam42.uw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1070 Dátum: 2006. Január 27., 12:18:51 »
Idézet
2001.09.11.  4 repülő indult útnak ebből 3 ért célba, a 4. 1 utolsó üzenetadás után eltünt a radarról
mi lett vele
Az az a repcsi, amit lelőtt a légierő, nem?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1069 Dátum: 2006. Január 27., 09:23:50 »
tegnap voltam moziban a párommal és +néztük a München
az alap ötlet tökre tecccene
+ a kivitelezés is
de valahogy olyan furcsa volt az egész
szinte teljesen követhetetlen az egész...
idegesítő
kap (bőkezü vok) 55%ot... (a hulk a főszereplő  )


Viszont volt elötte 1 előzetes:

2001.09.11.  4 repülő indult útnak ebből 3 ért célba, a 4. 1 utolsó üzenetadás után eltünt a radarról
mi lett vele

engem ez nagyon érdekel
nem tud vki vmit a filmről ? (még a címét is elfelejtettem    )
« Utoljára szerkesztve: 2006. Január 27., 09:24:39 írta Porthos »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1068 Dátum: 2006. Január 26., 22:50:18 »
El kell ismerni, jól nyomja.    

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1067 Dátum: 2006. Január 26., 19:30:41 »
Akkor majd nyomhatunk 1 ikergitár párbajt  

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1066 Dátum: 2006. Január 26., 19:26:21 »
én már tanulgatom:)

bár a hangzás azér más mer kéne hozzá vmi jó kis kórus-torzítás
(csak sima kis torzító van a marshallomon)



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Graf-X

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 128
  • Karma: +0/-0
    • http://comixart.hu
Re:Filmek, zenék
« Válasz #1065 Dátum: 2006. Január 26., 16:06:57 »
Ha a hazai bemutatóra gondolsz, akkor szerencsére még bőven van időm