Szerző Téma: Sztrájk topik  (Megtekintve 126530 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #779 Dátum: 2006. November 20., 20:37:51 »
Én speciel hányni tudnék. Nem a vélemények hiánya (ami nem igazán érdekel), vagy a sztrájkban szereplő egyéb okok miatt. Saját magam nevében mondom, szigorúan elhatárolva a HZs-től: Én szarabb hangulatban vagyok honosítás ügyileg mint a sztrájkra való bólintás megtörténtekkor. Jó ötlet volt, de a hozadéka az undorító. Persze csak nagyítóként rámutatott arra, ami eddig is jelen volt, csak nem vettem észre. Nem fejtem ki bővebben, mert nincs szükség fölösleges dobálózásra. Hozzáfűzöm, nem személyekre lettem kiakadva, hanem "áramlatokra".

Nem elérhető Callaow

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #778 Dátum: 2006. November 20., 20:11:25 »
Remélhetőleg igazad lesz.Bár elgondolkodtató,hogy sokan még mindig nem látják át,a szünet okát.
Szívesen megkérdezném a Hzs csapattól,hogy összeségében pozítivan,vagy negatívan itélitek meg a sztrájkot illetve annak következményeit,véleményét,hszeit.
Egyszóval jó vagy rossz szájízzel folytatjátok?

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #777 Dátum: 2006. November 20., 20:09:59 »
Oké, tőllem fogadhatunk is. Ha a fanzine lebegne a szemed előtt a mi esetünkben is, akkor ki kell ábrándítsalak. A Fanzine még vígan müködött, amikor mi eldöntöttük a leállást. Persze ennek megszervezése alatt "beelőztek" minket. Egyébként ha megújulna az oldal, mi akadálya volna technikailag a letöltések visszakapcsolásának? Semmi. Sőt, ha a megújjulás esete forogna szóban, akkor gyanítom hogy éjjel egy pár orás offot követően reggel már teljesen új arculattal várna mindenkit az oldal (úgyértem hogy egyik napról a másikra megtörtént volna a dolog, sztrájk nélkül). Elvégre annyira amatőrök nem vagyunk, hogy jó egy hónapja bénázunk az újjítással.

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #776 Dátum: 2006. November 20., 19:51:12 »
Miért nem valljátok be simán, hogy megújul az oldal?

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #775 Dátum: 2006. November 20., 18:02:26 »
Idézetet írta: lacee
Na szoval akkor meddig tart meg ez a kis vakaciozas?
vagy honnan lehet letolteni pokolspawnt?

Na ezért a kis kérdésecskéért dobunk rá még vagy két hetet. Nézz vissza jövő év eleje felé...

Nem elérhető lacee

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #774 Dátum: 2006. November 20., 17:54:01 »
Na szoval akkor meddig tart meg ez a kis vakaciozas?
vagy honnan lehet letolteni pokolspawnt?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #773 Dátum: 2006. November 20., 14:58:22 »
Idézet
amiben a nagyszemű és nagyonjóképű főhősre minden részben ráereszkedik a főhősnő,
Többségében pont fordítva...
Idézet
de a legtöbb a mainstream harcos-b*szós kategóriából kerül ki.
Hát éppen hogy nem, a "sulisok" arányban magasan vernek minden mást...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető shadoman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #772 Dátum: 2006. November 20., 14:54:23 »
a hentai egy olyan japán stilusu képregény vagy mozgóképes alkotás amiben a nagyszemű és nagyonjóképű főhősre minden részben ráereszkedik a főhősnő, akit előtte csápmonszterek, élőholtak, gonosz mágusok stb stb sámfázott...
van pár darab ebből is ami nagyon igényes kivitelezésű és még sztorija is van, de a legtöbb a mainstream harcos-b*szós kategóriából kerül ki.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Sztrájk topik
« Válasz #771 Dátum: 2006. November 20., 12:54:42 »
Szemtelenség lenne, ha én kimaradnék a sorból.  Bár tudom, hogy priviben írtam, (mint ahogy gondolom jópáran megtették rajtam kívül) de azért ide is írok valamit
A HZs-ról nem tűnhetsz el. Már csak azért sem, mert az itteni tagok pótolhatatlanok! Ezt mindenki vésse jól a fejébe!  
Micho! Mégha a honosítást abba is hagyod, az örökségedben, a munkáidban mindig jelen leszel. Elválaszthatatlan kötelékek fűznek össze nem csak a HZs-val, de a magyar képregény undergrounddal. A honosítók nagyon sokat köszönhetnek neked.
Van egy jó hírem a számodra! Ha elolvasol itt egy képregényt véleményezned is kell a fórumban!  Nem jöhetsz-mehetsz az oldalon úgy, hogy egy jó szót ne írnál a topicokban!

Én azon kívül, hogy köszönök mindent, amit értem és a charax-ért tettél, szeretnék minden jót kívánni! Remélem a való életben sokkal boldogabb leszel, mint amilyen itt voltál. Márpedig szerintem itt sem volt okod panaszra

Nem elérhető pubbancs

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #770 Dátum: 2006. November 20., 10:24:03 »
Beállok a sorba és én is köszönetet mondok az eddigi munkádért Micho  
[img]http://halozsak.tlof.hu/images/cw-banner-21.jpg" border="0" alt="IPB Image" /]

Nem elérhető nickfury

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 150
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #769 Dátum: 2006. November 19., 21:13:08 »
Köszi indent amit  a képregényes undergroundert tettél Micho!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Sztrájk topik
« Válasz #768 Dátum: 2006. November 19., 19:33:58 »
Csumi Micho!

Most jöttem a börzéről. Hiányoztál. Remélem azért még pár party billiárdot lesz lehetőségünk lenyomni   .
Köszi minden segítséget, amit adtatok Troll és Te, amikor én is elkezdtem ezt az egészet.
Sok sikert, és remélem, nem tűnsz el teljesen!
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 19., 19:36:59 írta Troll »
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Ryder

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 124
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #767 Dátum: 2006. November 19., 15:41:22 »
Micho, úgy féltem hogy a fórumon sem látni többé téged, de hálisten nem.
Ezúton köszönném meg azt a sok, áldozattal járó munkáidat amivel a magyar képregény(-underground) világért, a fejlődéséért tettél, s ha valaki valami furcsa oknál vezérelve egyszer megkérdi, hogy milyen  igazán hasznos dolgot csináltál már életedben, akkor ezt az egyet biztos elmondhatod.

Szóval, remélem még sokszor olvashatjuk hozzászólásaidat itt a fórumon, hogy az újoncok is megtudják majd micsoda fej ez a Bajszos Fantom.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #766 Dátum: 2006. November 19., 12:11:09 »
Tényleg rengeteg dolgott tettél a honlapért Micho, sok minden nem is jut most eszembe, de azt tudom, hogy neked köszönhetem, és persze Talgaby-nak, hogy megismerhettem a Póklány történetét!!! Ezért és még a számtalan dologért köszönetet mondok, és sok sikert kívánok a további életedhez!!!                                !
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Callaow

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #765 Dátum: 2006. November 19., 10:57:55 »
Beállok én is a sorba.
Köszi mindent Bajuszos Fantom

Nem elérhető Simson

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #764 Dátum: 2006. November 19., 10:50:19 »
Szervusz Micho!

Arcátlanság lenne, ha én nem köszönném meg a munkádat és azt amit a többiekért tettél, hisz te voltál az első aki segített megbarátkozni a fórummal, és elismertek engem is mint tagot. Tudom nem köszöntem meg sok "képregényed", de egy-kettőhöz írtam, mint például a Street Fighterhez, amikor feltűnt a beírás. Hiányozni fog a munkád és a sok HSZ-ed. Köszönjük Micho              
Ja és Köszi a CW-s bannereket amiket csináltál, a fórumon sok hasznát vették

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #763 Dátum: 2006. November 19., 09:53:15 »
Üdv Micho!

 Magam is soxor átértékeltem már magamban a "hobbimat", céljaimat, az arra áldozható időt, lehetőségeket és még sok mást mérlegelve. Nem hiszem, hogy bárki is tudná a megoldóképletet. Ezért is próbáltam okoskodás helyett humorosan megközelíteni ezt a strike dolgot.
 A továbbiahoz sok sikert, és várunk a fórumon, hogy erősítsd a véleményezők táborát.  

 G

Nem elérhető tomgrey

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 88
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #762 Dátum: 2006. November 19., 07:37:39 »
Kösz mindent Micho és minden jót!

Nem elérhető eagle

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #761 Dátum: 2006. November 18., 23:05:11 »
Sajnálom és örülök!
Sajnálom, mert Micho volt a motor (ahogy kivülről láttam) a csapatban. Örülök, mert azt hittem valami baj történt vele. De szerencsére, nem! Köszönjük az eddigi csodás képregényeket!  Ha mégis változna a véleményed, ne fogd vissza magad! A HZS Veled az igazi! (Nem kisebbítve a többiek érdemeit!)

Nem elérhető tlof

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
    • http://tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #760 Dátum: 2006. November 18., 22:49:39 »
Szolgálati Közlemény:

Kérek minden fórumozót, hogy becsülettel válaszoljon a következő cimen található kérdőivre.

http://tlof.hu/kerdoiv.doc

és az eredményeket a tlof [at] tlof [pont] hu -ra elküldeni e-mailben

A project sürgős.

Köszönöm.

Nem elérhető Blixxxa

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://-
Sztrájk topik
« Válasz #759 Dátum: 2006. November 18., 20:45:35 »
Micho! Kár hogy börzén nem leszel. Örültem volna, ha végre személyesen találkozunk. De talán majd egyszer... Amúgy meg.            
THIS IS NOT THE END
[img]http://halozsak.tlof.hu/_mas/upload/blixxxa/BlxHZS.jpg" border="0" alt="IPB Image" /]

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #758 Dátum: 2006. November 18., 20:03:33 »
Szió Micho.
Mi még sajnos nem váltottunk szót, mert még nem rég csatlakoztam a fórumozók közé (tényleg kár  , mert valószinűleg sok közös témánk lenne, hiszen hasonló az érdeklődési körünk és a korunk). De ezúton szeretném megköszönni eddigi munkádat, és hogy ennyi örömöt szereztél nekem és a "néma többségnek".  
Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 18., 20:38:44 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #757 Dátum: 2006. November 18., 20:02:25 »
Idézet
fórumozóként még sokáig leszel velünk

Bevallom, betojtam egy kicsit az elmúlt időben, mert azt hittem, hogy a fórumra sem jössz többet. Szerencsére ez nem így van. Reméllem minnél sűrűbben látunk majd itt.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #756 Dátum: 2006. November 18., 19:46:42 »
Hello Micho! Őszintén szólva, pontosan egy ilyen kommentet vártam tőled, teljesen korrekt és szinte éreztem, hogy benne foglaltatik majd az, hogy ha folytatnád, nem tudnád immel-ámmal csinálni. Magyarul vagy teljes erővel, vagy sehogy.   Remélem, hogy a többiek hamar túlteszik magukat a hiányodon, és fórumozóként még sokáig leszel velünk.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Sztrájk topik
« Válasz #755 Dátum: 2006. November 18., 19:36:33 »
hali mindenkinek!

Idézetet írta: Ron
Öszintén elmondom, mit gondolok:
Nem olvastam vissza, nem is tudom az előzményeket, ki mit mondott, kire és hogyan.

na valahogy én is így vagyok ezzel, ezért előre is elnézést kérek (pedig mindig szerettem képben lenni    )
tudom, hogy sokan várták az elmúlt hetekben, hogy hozzászóljak a dolgokhoz, sajna egyszerűen nem tudtam követni a szitut. asszem az első hét hozzászólásait olvastam át, és mire úgy volt, hogy "na írok", mindig közbejött valami... de egyáltalán nem volt célom a titokzatost játszani. azóta sok minden kiderült már, tudjátok a legfontosabbat, hogy nincs végleges leállás... aztán hogy a strike létrejötte és az én döntésem nem következett egymásból, de aztán mégis elkerülhetetlenül összefonódtak. az, hogy abbahagytam a honosítást, tényleg kis szervezeti átalakításra készteti a srácokat, ezt meg kell hogy értsétek. persze mikor először röppent fel a strike ötlete, csak egy kis pihenésről volt szó, egyszerű átmeneti szünetről... és ha már leálltunk, akkor ki is kellett írni valamit, hisz feltételeztük, hogy nálunk már egy frissítés nélküli hét után is kitör a botrány. az tagadhatatlan, hogy kíváncsiak voltunk a reakciókra, és bíztunk benne, hogy a leghűségesebb fórumozók támogatni fognak minket (legalábbis nem szidnak mint a bokrot) és nagyrészt nem is kellett csalódnunk. aztán úgy alakult, hogy épp a strike kezdetére hoztam meg a döntést, kiszállok a honosításból. számos oka volt, mondhatni "már ért", de semmi olyasmi nem játszott közre, hogy megcsömöltem volna, vagy túl nagy volt a tempó, stb. sokat gondolkoztam én is ezen az egészen, amit talán Troll is feltett nektek kérdésként, hogy mi is a célja a HZs-nak manapság. régebben jobban meg tudtam magamnak magyarázni, egyszerűen őrizni kellett a lángot, a magyar nyelvű képregény lángját underground formában, és tök lelkesek voltunk, hogy valami jó ügy érdekében harcolunk. aztán teltek az évek... tényleg, egy kis honlap, ahol 3-an kezdtük először, pár év alatt egy nagy képregényhonosító műhellyé vált. nagyszerű érzés volt részt venni benne, az érzés, hogy "alkotunk". mondhatni számomra is a fő hobbimmá vált, mindig azon voltam, hogy minél jobb képregényeket minél jobb minőségben szállítsunk... és hogy mindezen túl kicsit különlegesek legyünk, valami pluszt adjunk. ez nem volt nehéz, mert magunkat adtuk, itt a fórumon és az oldalon is, ahol rendszeresen meglepetésekkel, játékokkal, mókával vártunk titeket - emlékeztek, mindenféle ünnepi extra nagy frissítések, áprilisi tréfák, retró-hét, napi frissítések stb. egyszóval csúcsra járattuk az oldalt, és valóban eljutottunk oda, ahova egy magunkfajta honlap csak eljuthat. sajna időközben, noha népszerűek voltunk, a vélemények elmaradoztak, és ez ellen nem lehet mit tenni. én már egy jó ideje beláttam, hogy egyszerűen az embereket *kényszeríteni* a fórumozásra nem lehet. tehát magamban ezzel megbékéltem... ám mégis mindig azon voltam, főleg az újonc honosítók kedvéért, hogy életet leheljek a fórumba, felemás sikerrel. legutóbb volt ez a Zsákbamacska akció... sajnos az sem vált be, akkor kicsit csalódtam több, mint 100 emberben, akik őszintének tűntek, és elvileg megértették, mi a "bajunk". megértették, hogy tényleg elég egy személyes hangú köszönöm is a fórumba olvasás után (persze páran köszönő gombokat emlegettek, amitől felállt a hátamon a szőr... hisz ugyanúgy személytelen, mint egy számláló és azért kicsit pofátlannak találom ennyire leegyszerűsíteni a felénk való tisztelet kinyilvánítását). szóval titkon bíztam a fórumozókban, de sajnos hamar lecsengett a dolog, és minden ment a régi kerékvágásba... néhány új fórumozót leszámítva, akik azóta itt ragadtak, és ennek örültünk. szóval bevallom, ez a fiaskó nem esett jól. de visszatérve a HZs eredeti feladatára, a láng őrzésére... azt hiszem, részünkről amit tudtunk, megtettünk, és jó másfél éve már gombamód szaporodnak a hazai kiadók, jobbnál jobb kiadványokkal. úgyhogy most már ők őrzik a lángot, nekik kell nagy tüzet csiholniuk a hazai képregényes életbe. nekünk már nem posztunk ez, de akkor mi...?
talán egy hobbi, ami úgymond ránő az emberre, és egy életstílussá válik, nem tud szabadulni tőle. már én magam sem tudtam megmondani az utóbbi időben, hogy miért csinálom. talán a képregény szeretete, és a környezet, a honosítók baráti köre, ami itt tartja főleg az embert (ha már, mint tudjuk, az anyagiak, a megbecsülés az nem. bocsánat, van megbecsülésünk, csak "néma megbecsülés", de azzal "nem lakunk jól"... nem lendít rajtunk, nem ad erőt a folytatáshoz). így mivel nekem az utóbbi időben megnövekedtek az offline élet-beli feladataim, kénytelen voltam azt a döntést hozni, hogy itt abbahagyom. nem leküzdhetetlen  dolgokról van szó, talán tudtam volna párhuzamosan a HZs-val is foglalkozni, de a fentiek értelmében a dolgok megváltoztak, és mint egy honosító robotként nem célom tovább létezni. hisz ha a honosító társakkal/barátokkal már nem érek rá napi kapcsolatban lenni, dumálni, nevetgélni, az új tagokat segíteni, tanácsokkal ellátni, az oldalt egyengetni, új dolgokat kitalálni... szóval azt csinálni, amiért tulajdonképpen honosítok... akkor vért izzadjak, hogy vadidegen embereknek szerezzek örömöt a semmiért? (ide ne számítsa magát az, akivel valaha is pár jó szót váltottunk a fórumon/emilben egymással, mert nekik mindig is szívesen csináltam... sőt, anno a néma többségnek is). plusz ahogy emlegettem is, ezt a dolgot én csak úgy tudom elképzelni, ha odateszem magam, az ímmel-ámmal való honosítás, a divathonosítás mindig is ellenemre volt.
hát ennyiről szólna a dolog, bocs, hogy kicsit hosszúra nyúlt... köszönöm a sok jókívánságot, amit ebben a topikban kaptam az elmúlt hetekben, igazán jól esett. noha a honosításról lemondtam, sőt arról is, hogy beleszóljak a jövőben az oldal/tagok dolgába (mert ha ezt teszem, úgysem állnám meg, hogy ne vessem bele magam a sűrűjébe  ) részemről nem búcsúzom örökre, mert mint fórumozó, alkalmanként jelen leszek, szóval mint egy igazi magyar gyerek: "hun van, hun nincs"...  és ha nem írok, ne válaszoljatok    
szerintem nem lesz gond, az elmúlt időkben egy egész jó csapat kovácsolódott össze, akik tudni fogják, mi a helyes irány és ha változni is fog a körítés, a lényeg marad ugyanaz.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Ron

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 112
  • Karma: +0/-0
    • BLOGOM
Sztrájk topik
« Válasz #754 Dátum: 2006. November 18., 17:48:16 »
Öszintén elmondom, mit gondolok:
Nem olvastam vissza, nem is tudom az előzményeket, ki mit mondott, kire és hogyan.
Én mindig csak egy valamit láttam, a pedig a rengeteg képregény. A Fórumokat se olvastam soha, csak a Sörözőt. Talán kicst önző voltam, hogy nem jeleztem vissza. De akkor most teszem meg:

A Halozsak az egyik legnagyszerűbb honositó oldal, átlátható, szépen van kivitelezve, és a képregények is jók, amik felkerültek rá. Elsősorban a Póklányt és a Bosszú Angyalait olvastam itt. Sose gondoltam bele, hogy ez valakiknek a munkája, hogy biztatásra is szükségük lehet. Szóval most anélkül, hogy nyaliznék itt, én komolyan mondom, hogy a HZS az egyik legnagyobb (nem csak terjedelemben) oldal!

Huhh.

Amiért meg nem olvastam vissza:
Nem tudom hol kezdjem, mert elég sűrün mennek jönnek itt a hsz-ek.
Elsősorban ez az, amit nem is birok követni...
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 18., 17:50:37 írta Ron »

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Sztrájk topik
« Válasz #753 Dátum: 2006. November 18., 15:54:53 »
hm, en elmondatam, amit tudok
innen mar szabad a palya  
gyengéd barbár

Nem elérhető Konrad

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #752 Dátum: 2006. November 18., 15:48:43 »
Szóval sajátmagával is fórumozott? Túl jó színész akkor.
És akkor hol fogok majd Thort olvasni?  
Küldtem mailt avengersfannak a fórumon keresztül, kérdés hogy az üzemképes-e azon a fórumon az üzenetküldés.
Bízzom benne hogy ő tényleg egy avengersfan lehet aki így akarta bezárni az oldalát, miután rájött hogy mégsem jó.    
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 18., 15:51:18 írta Konrad »
[img]http://kepfeltoltes.hu/061118/gladys02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Sztrájk topik
« Válasz #751 Dátum: 2006. November 18., 15:31:22 »
nos, az illeto Galactus
Konrad, avengersfan foruman szvsz olvashattal rola
hogy miert tette amit tett?
nos, en nem vagyok senkinek az ugyvedje, akit erdekel kerdezze meg kozvetlenul tole
velemenyem szerint utalja a honositokat es meg akarta mutatni, hogy miert...
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #750 Dátum: 2006. November 18., 15:03:11 »
Zerit, ha tényleg ő volt, akkor nagyon jól színészkedett, legalábbis a legelső hsz-e alapján. Bár nem kizárt, csak azt nem értem akkor, hogy pont neki mi baja van a honosítókkal, mikor ő nem is az?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden