Szerző Téma: Sztrájk topik  (Megtekintve 126585 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #29 Dátum: 2006. November 03., 16:47:24 »
Ez a pontozós dolog jó ötletnek tűnik nekem, persze a megvalósításához meg kéne változtatni az oldalt, de ennyit simán megérne, és akkor már talán nem lenne okotok siránkozni ennyit.

Az elégedetlen honosítóknak ajánlom ezt

Nem elérhető Lionne

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 2
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #28 Dátum: 2006. November 03., 16:44:21 »
Kedves HZs csapat!
Sajnálom, hogy ide jutott az oldal, annál is inkább, mivel csak nemrég találtam rá és még nem tudtam eléggé kiélvezni  Remélem, a sztrájk meghozza majd a kívánt eredményt, bármi legyen is az...
A hozzászólásokról: amikor először olvastam egy képregényeteket, nagyon tetszett, de meg sem fordult a fejemben, hogy kétszavas véleményemet ("jajde jó") rögtön mindenkivel megosszam. Aztán megtudtam, hogy márpedig erre vágytok, akkor mégis megtettem. És szívesen megteszem ezután is, de szakmai véleményt írni továbbra sem tudok, meg egész nap a fórumon lógni és a többiekkel cseverészni sem. Szóval nagyjából kéthetente benyögnék egy olyat, hogy "ez bejött, ez meg nem jött be". Bocsánat, ha úgy éreztem, hogy erre senki sem lenne kíváncsi.

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #27 Dátum: 2006. November 03., 16:39:05 »
Most mán dreher van abban az egy szem korsómban úgyhogy ne szívassatok,  (alig vártam hogy mikor lessz már több sör a korsócskámban, attól függetlenüll hogy keveset szóltam hozzá)        

Nem elérhető Ryder

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 124
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #26 Dátum: 2006. November 03., 16:33:36 »
Hmm hmm.
Nagy meglepetésként ért ez a sztrájk.
Tegnap indulam véleményezni Shaun of the dead c. új sorozatotokat és látom, hogy annak ellenére, hogy még csak 1 napja lett kitéve már tele van az oldal pozitív véleményekkel.Mondom akkor most jólmegy a dolguk a kedves honosítóknak.
Ma.Jövök Hzs-ra, nagy döbbenet, chatbox sehol, a letöltés valami különös oknál fogva mégis kintvan.Nyomás fórumra, fórumon egy topic.
Kérdem én mi érteleme van ennek a topicnak?Miért van kint még a letöltés?Valaki újonc megijed, és gyorsan letölti az összes képregényt, mikor sokidő mulva visszatértek már nem fog véleményezni.
Szal ez a sztrájk kicsit összecsapott lett,nem?

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Sztrájk topik
« Válasz #25 Dátum: 2006. November 03., 16:32:52 »
tévedés, az xfanzine teljesen más profilu mint a zsák egyszerűen nem konkurencia, a zsák közönsége nem fog átpártolni máshova mert nincs hova
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #24 Dátum: 2006. November 03., 16:28:06 »
ezzel az a baj, hogy most a netes közösség elpártol tőletek, és mennek máshova. pl: xfanzine (tök királyul megújult), kepregeny.net vagy spidertom (igaz ottsincsenek honosítások már     )
szóval remélem ezt gyorsan abbahagyjátok!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Sztrájk topik
« Válasz #23 Dátum: 2006. November 03., 16:22:45 »
Én kissé értetlenül állok a dolog előtt. Szerintem soha ilyen erős látogatottsága nem volt a HZS fórumnak, mint a Spidertom átalakulása óta. Onnan is átjött ide nem egy ember fórumozni, amikor a napi frissítések mentek, akkor nagyon sokan csatlakoztak ismét és hát persze mindenki nem maradt, de még így is jóval többen vannak a fórumon, mint bármikor előtte.
Én személyesen is kedvelem a HZS csapatát, mindig is testvéroldalként gondoltam rá.  
A fórumot meghagyhattátok volna különben, hogy legalább legyen ami összetartja azokat, akik szeretnének maradni.  

Nem elérhető pppistvan

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #22 Dátum: 2006. November 03., 16:05:54 »
Mindenekelőtt köszönet a HZS eddigi munkájáért -  remélem a szünet tényleg csak figyelemfelhívó, s nem végleges.

Persze én is azok közé tartozom, akik csak letöltik a képregényeket, s mert az előttem fórumozók szinte mindig meg is fogalmazzák a véleményemet - hiszen szinte mindig akad pro- és kontra vélemény, amiket természetesen el szoktam olvasni -, már feleslegesnek tartom a szószaporítást, így a saját véleményem megírása elmarad.

Ha lenne lehetőség 5-6 sablon közül egy kattintással kiválasztani az alapvéleményt, akkor azt a 3-4 másodpercet szerintem sokan rászánnánk. Ha pedig részletesebb véleményem lenne, s azt mindenképpen szeretném megírni, a fórumban továbbra is megtehetném.

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #21 Dátum: 2006. November 03., 16:02:41 »
Mindenki annak tartja a HZS jelenlegi állapotát aminek akarja. DE ha ez hiszti azzal nem sokat érnek el a kedve olvasók ha még jól oldalba is rúgják azokat akik az elmúlt pár esztendő alatt egy egész tisztességes, és jól működő honlapotösszeraktak nekünk !!
OFF:
 van egy 3 éves lányom és egy 1 éves fiam. tapasztalatból tudom hogy minnél nagyobb a hiszti annál biztosabb hogy nem azt érem el náluk ha ellenkezem, vagy fenyítek, mint ha kedvesen, vagy a hiszti mértékét figyelmen kívül hagyvaelfogadóan kompromisszumra készen állok hozzájuk. (napi munkám során személyes ügyfélszolgálatot végzek és ott is ez van)
OFF vége
Ne bántsuk a HZS stábjait, és tartsuk tiszteletben döntésüket

Az más kérdés hogy próbáljuk rábírni őket döntésük megmásítására. De emberi eszközökkel és emberi módon !!  
Hány rekesz sör kell hogy folytassátok ??

Nem elérhető Zodiak

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 54
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #20 Dátum: 2006. November 03., 15:51:44 »
Csatlakozván az előttem szólóhoz, ez úton megköszönöm eddigi munkátokat.

További jó sztrájkolást, viszlát és kösz a halakat - mert engem ugyan ne zsaroljon senki, még akkor sem, ha megérdemli a tiszteltet! A tiszteletem itt véget is ért. Tudom velem nem veszítetek senkit, de nem is ezért írom.
Amit csináltok az a gyerekes hiszti szintjét súrolja. Nagy csalódás ez nekem, és tudom, hogy még sokaknak.

PLU
by all

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #19 Dátum: 2006. November 03., 15:51:42 »
Nimrodnak valamely szinten igaza lehet abban hogy a papír alapú kiadás is betesz az egész honosításnak. A Prédikátornak tegnap estem neki miután megvásároltam és a prédikátor sztori első oldalánál tetszett (öröm,bodottá) hogy az alcím teljes egészében, az első mondat pedig szinte teljesen azonosan került papírra mint ahony a letöltött változatban volt (az egészet össze fogom hasonlítani, mert ha ilyet találunk ez is egyfajta elismerés a honopsító felé !!!)
Azzal pedig hogy lekerül a netről a honosított munka nincs mit tenni. Majd 4 év múlva visszakerül (vagy amikor már nem lehet kapni az adott képregényből) és mindenki boldog (reméljük).
Remélem senkit nem bántottam meg a fentiekkel. Midkét oldalt tisztelem (akik belevágnak egy képregény kiadásába, és akik honosítanak), mert a saját enrgiájukat, idejüket áldozzák a képregényolvasók, azaz a MI szórakoztatásunkra.

Nem elérhető manchiman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #18 Dátum: 2006. November 03., 15:41:22 »
Hello!

talgaby:

bocs, délelőtt olvastam a válaszod, csak idő hiányában nem tudtam reagálni!
Amúgy majdnem mindennel egyetértek, amit írtál. Megtudom érteni az
álláspontodat!
Nos, elég sokkos voltam az éjjel (álmomból megébredve 1.40-kor  )
 és a frissítés  még extrán odatett!
Igen, az epilógom talán egy kicsit romantikus lett, de olyan hangulatom volt!  
Amúgy eszem ágába sem volt az érzelmekre hatni, még szerencse,
hogy mellément    !

Viszont amit az éjjel elfelejtettem:
 
 
Megköszönni a HZS eddigi munkáját!

Üdv

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Sztrájk topik
« Válasz #17 Dátum: 2006. November 03., 15:31:03 »
Azt hiszem a probléma máshol (is) gyökerezik. Régebben a honosító oldalak között sokkal jobb vol a kommunikáció, közvetlenebb a kapcsolat ami sok mindent megoldott akkor is ha az olvasók épp nem voltak túl aktívak. Mára oda jutottunk, hogy max belinkeljük egymás oldalát illetve van a zsákon egy underground figyelő. Hogy ez miért alakult így annak több oka lehet. Előszöris jöttek a mindenféle lelkes újoncok, akik lefosták az eddigi közösséget, mindeféle oldalakat csináltak, nem artották magukat az iratlan szabályokhoz, ami bomlasztotta a régi kapcsolatokat is. A Knet korábban mint a honosító oldalak gyűjtő helye szerepelt, mióta azonban megfeküdt a kiadóknak nincs egy olyan honosítói közösségi portál ahova szívesen felmenne az ember és nyilván a kiadás sem használt a honosításnak, amivel ugyan nem lehet mit kezdeni, de nyilván sokaknak nem esne jól hogy több éves munkájuk hirtelen mehet a kukába. Azt hiszem ezek együtt elvezettek oda, hogy minden honosító oldal visszahúzódott kicsit a saját pocsojájába és így még nehezebb motivációt gyűjteni. Uff.
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető gomennasai

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #16 Dátum: 2006. November 03., 15:26:21 »
Bocsánat, hogy nem írtam a véleményező topicba egyszer sem (pedig gondoltam rá), de az a helyzet, hogy az előttem lévők a fórumban általában összefoglalták a véleményemet az adott képregényekről, feleslegesen ugyanazt pedig nem akartam beírni  Másrészt mivel nem vagyok egy irodalmár vagy hasonló, sosem fognék mély műelemzésbe, mivel én csak azért olvasom, mert szórakoztat  

Nem elérhető Marci

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #15 Dátum: 2006. November 03., 15:18:15 »
Hegyitomi szépen összefoglalta a lényeget, nem szaporítanám a szót.

Reggel meg amúgy is beírtam egy másik topicba a köszönetemet és a bátorításomat a HZS teamnek.

Csak egy gondolat: bízom benne hogy csak szerver gond miatt nem működik a topic és nem elérhetők a képregények oldalai teljes méretben (vagy az én netem rossz, mert csak kicsiben látom az oldalakat).

Ha élve hagynátok a topicokat (még megtehetitek) és elérhetővé tennétek az oldalakat, akkor talán életben maradna az a közösség, ami eddig összeverbuválódott vagy verbuválódott volna a közeljövőben.

Topic nélkül talán megy minden a süllyesztőbe    

záros határidőn belül és széthull a banda. De ezt a jövő még eldönti - én minden estre rendszeresen be fogok nézni.

HZS rulez  

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Sztrájk topik
« Válasz #14 Dátum: 2006. November 03., 15:14:55 »
Idézet
Hail for Glory!
Ez talált!

Mindazonáltal nem vagyok teljesen biztos abban, hogy látom a sztrájknak az értelmét.
Az odáig rendben van, hogy a honosítók munkája méltatlanul nincs megbecsülve, nem kapnak visszajelzést, stb. Ezt teljesen meg tudom érteni.

De ez az egész sztrájk kicsit összecsapottnak tűnik, ami kérdések sorát veti fel bennem. Mert ugye egy sztájknak jó, ha van világos célja. Felhívjuk a figyelmet a honosítók méltatlan helyzetére? Oké, de mikor fog célt érni a sztájk? Ha beír 100 ember, aki eddig nem? Az X-fanzine "eltűnése" idején legalább a főoldalára tette egy üzenőfalat, hogy könnyen gyorsan véleményt lehessen mondani. Aki eddig se kereste itt a fórumot, vajon most meg fogja tenni? Mi van, ha célt ér a sztrájk és mi van, ha nem? Folytatódik minden ugyanúgy, mint korábban? Mert akkor az egésznek semmi értelme, és az egész egy hisztis kirohanásnak tűnik. Megszűnik a Hálózsák? Ez egy logikus lépés lenne, abszolút érthető, és kétségtelenül tragikus. Vagy alapítsanak szakszervezetet a honosítók, és tárgyalásos úton követeljen az olvasóktól 45%-os kommentemelést?

Még egyszer úgy gondolom, ez az egész, bár teljesen jogos, mégsem tűnik eléggé átgondoltnak, és az, hogy az újabb honosítóknak erről korábban semmit sem szóltatok, ők is jogosan érezhetik úgy, hogy igazságtalanok voltatok velük szemben.

Vagy ez is egy média-hekk, ala X-fanzine?
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #13 Dátum: 2006. November 03., 15:07:17 »
Tyihijj, jó kis hét ez! Gondolkozom, hogy a ComiX Art mivel rukkoljon elő!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Sztrájk topik
« Válasz #12 Dátum: 2006. November 03., 15:05:06 »
Igyekszik az ember. Bár nem szeretnénk idegen tollal ékeskedni. Szóval mi köszönjük.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető d-mon

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 312
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #11 Dátum: 2006. November 03., 14:58:37 »
most már rendes fórum sincs! gratulálok fiúk-lányok szép volt!

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Sztrájk topik
« Válasz #10 Dátum: 2006. November 03., 14:40:25 »
Hail for Glory!
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #9 Dátum: 2006. November 03., 14:31:56 »
Azért az hogy tartalmas hozzászólást tegyünk nem biztos hogy jó elvárás, de az hogy az adott képregényhez hozzászóljunk legalább "tetszett, ilyen még jöhet" ez elvárható.
És van gyanítom jó pár hozzám hasonló pudingfejű megszállott, aki csak akkor olvasott ha egy több részes sztori egyben volt. (na jó CSI,t Otthont nem véleményeztem, de az otthont könyvben is csak akkor olvastam el amikor megjelent az Örökség is) Elnézést ha ezt úgy lehett értelmezni hogy nem becsüljük az erőfeszítéseiteket.

Nem elérhető tomgrey

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 88
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #8 Dátum: 2006. November 03., 13:52:21 »
NAgyon sajnálom, hogy erre a döntésre jutottatok. Én közel sem vagyok olyan régen a "szakmában", mint az oldal őseinek bármelyike és ezért nem biztos, hogy ugyanabból a szemszögből látom a dolgot. Én azért kezdtem el honosítani, mert imádom a képregényeket és szeretném ha egyre többen lennénk akik ugyanígy éreznek. Mivel volt rá lehetőségem, eszközöm, eszem akármi, hogy fordítsak így fordítottam. És ha már fordítok, akkor mindazok akiknek nincs lehetőségük erre, miért ne juthatnának hozzá. Az, hogyha érkezett egy-két komment, jó vagy rossz, annak csak örültem, de csak egyszerű kis plusszként tekintettem rá. Nem mondom, ogy nem adott erőt a folytatáshoz, de idővel anélkül is folytattam volna a megkezdett munkát.
És most is folytatni fogom.

Mégegyszer: Nagyon sajnálom, hogy erre a döntésre jutottatok.

+hadd jegyezzem  meg itt is: Azért az nem volt túl korrekt, hogy egy héttel az oldal bezárása előtt bevállaltátok a Shaun kiadását. Lett volna mód, hogy anélkül, hogy elárultátok volna magatokat lemondjátok a dolgot.
HA pedig akkor még nem tudtátok, akkor az egésznek nagyon adhoc szaga van.

AZ uccsó, mert nagyon hosszúra nyúlok: szerintem a lehető legrosszabb időpontot választottátok, mert nekem úgy tünt egyre több Talléros és Szalon üveg került az asztalra.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #7 Dátum: 2006. November 03., 13:44:30 »
Én írtam volna, csak pont akkor lett drámaiam leredukálva a fórum: szóval így fejből...
Az egyszerűen nevetséges, hogy bonyolult a fórum. Nem étem, hogy mi olyan nehéz benne. Be kell lépni, szép magyarul vannak a topicok, oda kell írni.

Amúgy szerintem az egy megoldás lehetne, ha feltételekhez kötnétek az olvasást. Vagyis csak az tölthetne le, aki megfelelő menyniségű, és tartalmű hsz-ket ír arról amit elolvas.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető FaNaTiC

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #6 Dátum: 2006. November 03., 13:30:05 »
OFF
beigli: light módban működik, mert lerohadt a szerver, ezért nincs fórum, meg semmi, csak a képregényeket lehet letölteni, itt próbáld: http://fanatic.cjb.hu
BOCSÁNAT AZ OFFÉRT!

Ja tényleg, az Underground figyelő is tök jó!!
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 13:32:05 írta FaNaTiC »

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #5 Dátum: 2006. November 03., 13:25:00 »
Remélem igaza lessz Fanatic-nek, és lessz haszna az sztrájknak. remélem kitart a fórumozók lelkesedése is akik most felszólalnak.
Fanatic:Mi történt az oldaladdal? csak egy halom hibaüzenetet kapok?
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 13:26:44 írta beigli69 »

Nem elérhető neurath

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #4 Dátum: 2006. November 03., 13:19:12 »
Ne tegyétek ezt!

Ti vagytok lassan az egyetlen élő oldal, állatjó képregényekkel, gyakori frissítésekkel, és az Undergrund figyelő miatt mindennap az első dolgom a Hálózsák.
Ne adjátok fel! Én veletek vagyok, igaz elég csenben mert nem írtam eddig a fórumra.
De ez ne tántorítson el titeket! Szerintem sokan csak nem írnak, de olvasnak. Mi lenne ha pontozni lehetne a képregényeket beírás és fordítás szerint? Egyszerűbb mint fórumozni. Legalábbis nekem.

Nem elérhető FaNaTiC

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #3 Dátum: 2006. November 03., 13:15:31 »
Nagy kár. Ezek szerint bizonytalan ideig nem lesz Raptors (Ragadozók) frissítés   Sem...
De megértem és remélem lesz haszna a sztrájknak.

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #2 Dátum: 2006. November 03., 13:14:32 »
Ezt a véleményemet ugyan már leírtam egy topikba, ami /pill. megnyithatatlan úgyhogy leírom mégegyszer:

Az én véleményem a következő:
Engem speciel meglepett a leállítás gondolata, mármint az ok miatt. Tekintettel arra, hogy az utóbbi időben két reagálást is beírtam (az egyik egy hiba volt, a másik egy vélemény, ha jól emlékszem személy szerint Dórikának címezve. Egyikre sem érkezett reakció. Ez persze még nem lenne baj de ebből én nem arra következtetek, hogy a honosítók másra sem várnak csak beírásra hanem arra, hogy van elég dolguk semmint az általam felvetett hibákkal foglalkozni ill. véleményemet elolvasni.

A másik probléma szvsz. A képregény mit hobbi speciális jellegéből adódik. Nevezetesen az, hogy míg más hobbiknál a közös tevékenység összehozza az embereket és témát ad nekik (mennyi halat fogtál, milyen kipufogó van a kocsidban, elcserélem veled a bélyeget stb. a képregénynél ilyen nagyon nincs. Elméletileg lehetne, hogy a történetből kiindulva az emberek megtárgyalnak egy bizonyos történelmi eseményt, filmeket elemeznek vagy szuperhősök esetében kártyákat, gyűjtenek de, ilyenről én nem tudok. Így a fórumon megmarad a véleményezés, ami a hozzászólások arányával egyre sablonosabbá válik (tetszett hurrá, nem tetszett fúj stb.); ill. a honosítók kicserélik tapasztalataikat.

A fórum használhatóságáról annyi, hogy szerintem nem bonyolultabb, mint akármelyik fórum. Persze ha több helyről jön ilyen vélemény érdemes ráfigyelni és foglalkozni vele. Elhangzott itt az is, hogy a „letöltés”-t mindenki megtalálja. Ezt személyes tapasztalatomból cáfolnám. Mivel én regisztrálásom előtt már egy fél évvel ismertem ezt az oldalt de mivel letölteni csak egyesével (!) tudtam a képeket, ezért hagytam a fenébe. Csak, miután a képregény.net-en megismertem a flash get féle gyors módszert regisztráltam itt. Mindettől függetlenül kizártnak tartom, hogy ezért volt a visszajelzésnek alacsony száma.

És még egy dolog: Arra gondolom már a tisztelt honosítók is, rájöttek, hogy a közjóért meg a kultúráért önzetlenül tenni rendkívül hálátlan és keserű dolog. Nyilván ha egyszer születik majd egy tanulmány a magyarországi képregényekről a ti nevetek is bele fog kerülni ám ez sovány vigasz. Ti elkezdtetek anno vmit ami sok embernek, tetszik valószínűleg úgy, hogy nem tudtátok mekkora terhet raktok a vállatokra, és most érezhetitek úgy, hogy a fogadtatás nem áll arányban a befektetett munkával. Rokonszenvet egyrészt a képregények iránti szeretetből másrészt azért érzek, mert én is tagja vagyok egy kórusnak, ahol sok hozzátok/hozzánk hasonló javíthatatlan álmodozó van. Betanuljuk  a darabokat, megszerezzük cd-n, kottát másolunk, kibéreljük a Zeneakadémia nagytermét, és a szólistákat majd előadjuk az általunk meghívott embereknek. Közben reménykedünk, hogy mullszaldóra kijön az egész de, mindig örülünk ha egy mű megszólal. Más nem csinálja meg helyettünk.Helyetettek sem fogja.A legfurcsább az egészben, hogy van aki már 50 éve jár és meg sem kérdőjelezi az egésznek az értelmét.
   Végezetül csak annyit mondanék: Minden ilyen jótékony tevékenységnek ez a sorsa, hogy az életrehivói bármikor a hóhéraivá is válhatnak. Én elfogadom az oldal jövőjét illetően akármilyen döntést is hoztok. Ha estlég tartós lenne a szünet az eddigi munkáitokat megköszönöm!

hegyitomi
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 13:16:47 írta hegyitomi »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #1 Dátum: 2006. November 03., 13:10:22 »
Ide lehet írni a véleményeket.