Szerző Téma: Sztrájk topik  (Megtekintve 130052 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető nickfury

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 150
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #59 Dátum: 2006. November 03., 22:09:22 »
Szerintem ez csak egy kis szünet, nem fog megszünni az oldal biztos, elöször azthittem hogy ugyan az lesz mint az x-fanzinal de tévedtem:(

Nem elérhető Konrad

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #58 Dátum: 2006. November 03., 22:08:30 »
 Csatlakoznék az előttem a szólokhoz:
KÖSZÖNET A MUNKÁTOKÉRT!  
Mivel én csak nemrégiben ismertem meg a honlapot,
meg a képregényt "újra", így a zsákkal egyelőre megelégszem,
és abból szemezgettem.
Engem is főleg az tartott vissza hogy kb ennyit tudok:
Jó volt! Király volt! Még!
Nem tudok elemezni, mert én olvasni szeretem a képregényeket
nem bírálni, de ha a fentebb említett három mondat kell hetente
megkapjátok!
Csak azt nem tudom hogy tényleg az kell-e, vagy komolyabb "szöszenettek"?

De egyébként meg az oldal tényleg a legjobb magyar undergroundos oldal!
[img]http://kepfeltoltes.hu/061118/gladys02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Sztrájk topik
« Válasz #57 Dátum: 2006. November 03., 21:56:45 »
Az én oldalamon kb. napi 15-20 látogató van, 118 tag, és közüllük kb. 10 ír hozzászólást fórumba, vagy chatboxba. Viszont látom, mikor jelentkeznek be, és mivel többen visszajárnak, ki rendszeresen, ki rendszertelenül, én csinálom nekik az oldalt. Kevés a visszajelzés, örülnék, ha több lenne, de hát ez van.

Ide rendszertelnül járok, nem olvasok el mindent, de jól érzem magam az oldalatokon. Írni általában ugyanúgy nem írok, mint hogy nekem nem írnak, magamban örülök, hogy az oldal van. Nem érzem azt, hogy nekem ez jár. Hogy miért nem írok? Van, hogy lustaságból, van, hogy időhiány miatt, legtöbbször meg nem vagyok itt.

Mint aki szintén hobbiból tart fent oldalt azt mondom, ha nincs tűz, ha csak nyűg a dolog, akkor abba kell hagyni. Ezt mindenki érzi maga. Ha ennyire a visszajelzésektől függ, hogy csináljátok-e, akkor már nem szeretetből csináljátok, akkor pedig nincs sok értelme. Lehet a beírogatást ösztönözni, pl. a Comixarton minden frissítéshez helyben a főoldalon lehet hozzászólni, meg be kell jelentkezni képregény nézegetéshez, ha meg már az ember úgyis be van jelentkezve, gondolom inkább hozzászól, mintha ezt csak a hozzászólásért kellene megtennie. Szólva lehet trükközni, de mégegyszer mondom, ha már visszajelzések nélkül nem megy, akkor ne csináljátok!

Viszont úgy tűnik, hogy lennének, akik csinálnák! Nem tudom, hány beírótok, meg fordítótok van így vele, hozzászólást már olvashattunk az ügyben. Nem értem, miért kell lehúzni a rolót, ha lenne ember, aki árulna az üzletben. Ezt csak kedvtelésből, szeretetből lehet csinálni. Miért nem adjátok akkor át a stafétabott azoknak, akik szívesen tennék mindezt? Itt mondjuk feltételezem, hogy a hozzászólókon kívül még többen vannak, akik tolnák a szekeret, de ha vannak ilyenek, előlük miért veszitek el a lehetőséget?

Szóba jött a honlap technikai megvalósítása is. Nos én nem nagyon értek az ilyesmihez, de nekem mindig is a HZS dizájnja tetszett a legjobban a összes hasonló szájt közül, és szerintem nincs vele semmi probléma, tök jó. Szvsz.

Végül pedig én is szeretném megköszönni az eddigi munkátokat, bizony volt képregény, amivel nagyon fel tudtatok vidítani.

A legjobbakat nektek, bárhogy is legyen.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 21:59:57 írta KiD »

Nem elérhető jgabi12

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #56 Dátum: 2006. November 03., 21:33:31 »
jaj ezt legjobb képregény honlap    ne szünj meg folytasa tovább.....

                                                                       

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #55 Dátum: 2006. November 03., 20:46:47 »
Idézet
Egyszerűen nem értem a hozzászólásaitokból a dolgot.
Pedig szerintem egyértelműen lett elmondva,  
Idézet
Ha tényleg csak azért csináljátok a honosítást hogy mindenki cuppogjon nektek, akkor szerintem egy kicsit túlcsordullt a pohár.
Nem, nem azért csináljuk. Nem az a lényeg, hogy mindenki nyaljon.
Idézet
mert szerintem nem azon van a hangsúly hogy megtettétek, végülis ti ingyen dolgoztatok nekünk, de az hogy ezt egy szóval sem említettétek, pedig tudtátok már régebben, új honosítókat kerestetek, és bejelentettetek egy nagy meglepetést is
Ezt viszont totál nem értem. A meglepetés a szünet volt. Meg is lepődött mindenki, még az is, akinek nem kellett volna. Nem toborzott az oldal szerintem nagyon régóta tagokat, aki jött, magától tette. A dologra meg célozgattunk eleget. Azt remélem nem várja el senki, hogy egy ilyen dolgot egy hónapra előre bejelentsünk...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető mahdi

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #54 Dátum: 2006. November 03., 20:41:01 »
Na ez a Strájk topik egy kicsit tényleg túlzásnak látszik..... mert ha tényleg csak szünetelltek, meg átgondoltok, akkor mi értelme a letöltések mellett még a fórumot is szétszabdallni.... Egyszerűen nem értem a hozzászólásaitokból a dolgot. ( valószínüleg csak szimplán csökkent értelmű vagyok   ) Ha tényleg csak azért csináljátok a honosítást hogy mindenki cuppogjon nektek, akkor szerintem egy kicsit túlcsordullt a pohár. Nagyon jól csinálltátok, panasz nem lehetett a munkátokra, és értünk tettétek, ez is oké, de hogy minden előzetes bejelentés nélkül így leléptek, ( mert szerintem nem azon van a hangsúly hogy megtettétek, végülis ti ingyen dolgoztatok nekünk, de az hogy ezt egy szóval sem említettétek, pedig tudtátok már régebben, új honosítókat kerestetek, és bejelentettetek egy nagy meglepetést is ,)... hát....az egy kicsit érthetetlen....
Na mindegy, én várom a folytatást, mert hiszek benne hogy lesz és kész.

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #53 Dátum: 2006. November 03., 20:33:28 »
Idézet
Az meg, hogy "nem akartam ugyanaz leírni, mert már előttem megtették"---kérem szépen. Ez nevetséges.
Szerintem anynira nem, senki nem örülne neki, ha nem lehetne rendesen beszélgetni a fórumon a Köszönöm, Nagyon jó volt, meg hasonló hozzászólásoktól. Persze nemárt ha néhány van, de ha tényleg mindenki akár csak megköszönné az adott képregényt, akkor nem lehetne értelmes hozzászólásokat írni, esetleg vitázni, beszélgetni egy témáról, hiszen oldalakat kéne lapozgatni, mire rendes hozzászólást talál az ember. A fórum véleményem szerint nem a köszöngetésekre való, arra tök jó lenne a chatbox, persze ha használnák...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #52 Dátum: 2006. November 03., 20:28:04 »
pepo:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #51 Dátum: 2006. November 03., 20:25:04 »
Én már csak anynit fűznék hozzá a dologhoz, hogy most a "pánikhangulatnak" megfelelően megszaporodtak az újoncok, de ha visszaállna az oldal 3 hét múlva ismét minden a régi kerékvágásban mozogna, sajnos. Az meg, hogy "nem akartam ugyanaz leírni, mert már előttem megtették"---kérem szépen. Ez nevetséges. Akkor  a következő focimeccsemen nem fogom majd berúgni a 6. gólt, mert már előttem öten megtették!
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #50 Dátum: 2006. November 03., 20:20:15 »
Idézet
Van oka. De ha akarod, nevezd sztrájknak. Így remélem érthető az is, hogy miért nem voltunk olyan rohadt szemetek, hogy letiltsuk alatta a képregényeket...
Hmmm mintha valaki korábbban azt írta volna hogy nem elérhetők a képregények, most vagy rosszul emlékszem, vagy dezinformált az illető(sajnos nem emlékszem ki is volt, szerintem valamelyik új hozzászóló), én meg nem csekkoltam szóval ezért bocs. De akkor sem értem miért kellett megcsonkítani a fórumot.

Egyébként nagyrészben egyetértek dr samsonnal.

Spidáj: nem, nem lesznek, de mire kijön az új Lost/PB/Heroes addigra nyugodtan beszélgethetünk ebben a topikban róla, nem fog zavarni senkit...

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Sztrájk topik
« Válasz #49 Dátum: 2006. November 03., 20:18:44 »
Idézet
Mi lenne ha pontozni lehetne a képregényeket beírás és fordítás szerint? Egyszerűbb mint fórumozni. Legalábbis nekem.
de baszki nem tünt fel hogy kurvára ezen van a hangsúly?
A Hálózsak tagok kimelózzák a belüket és még emellett honosítás honosítás hátán és akkor még csináljunk már pontozást is csak mer te lusta vagy írni a forumra?
Azér legyen már 1 pofa-növekedés határ ...
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 20:19:07 írta Spidáj »



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Sztrájk topik
« Válasz #48 Dátum: 2006. November 03., 20:15:36 »
és most nem is lesz +/- és mozi topic + ilyenek?



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #47 Dátum: 2006. November 03., 20:04:26 »
Na, sokáig gondolkodtam, hogy leírjam-e a véleményemet, de végül úgy döntöttem megteszem. Először is aki nem tudná: én csinálom a defalco féle F4-ek fordítását.
Kezdjük az elején: én is nagyon megdöbbentem, amikor reggel megláttam az oldalt és ez is az egyik problémám. Hogy lehet az, hogy én mint honosító nem tudtam erről az egészről? Javítsatok ki, ha tévedek de szerintem illet volna legalább egy privát üzit küldeni, hogy "hé figyeljé már, ájjá le a fordítással egy darabig, mert holnaptól leállunk", vagy valami hasonlót.
A másik: részben egyet értek a döntéssel, részben nem. az egyik felem azt mondja, hogy teljesen érthető a dolog, mert engem is zavart, hogy az F4 topicban 3-4 emberrel beszélgettem folyamatosan a honosításokról. Viszont azt is aláírom, hogy én is keveset írtam a fórumra de ennek sajátos oka van: mostanában egyszerűen nem volt időm képregényeket olvasni! Ez a nagy helyzet, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Másrészt, mint honosító nem értek egyet a dologgal, mert bár kevés visszajelzést kapok a munkámmal kapcsolatban, mégis szívesen csinálom a honosítást és biztos vagyok benne, hogy most a két beíróm nevében is beszélek! Lehet, hogy 2-3 év múlva másként lesz, de most, még ha zavar is, hogy kevés visszajelzést kapok, nem azért csinálom a honosítást, hogy kapjak érte 15 hozzászólást a fórumon!
Ez az én véleményem, ha valakinek nem tetszik ne olvassa el....

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #46 Dátum: 2006. November 03., 19:54:10 »
Van oka. De ha akarod, nevezd sztrájknak. Így remélem érthető az is, hogy miért nem voltunk olyan rohadt szemetek, hogy letiltsuk alatta a képregényeket...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #45 Dátum: 2006. November 03., 19:50:55 »
Idézet
szünet van és az is lesz. Hogy meddig, az majd vmikor kiderül.
ha csak szünet van, akkor minek kellett letiltania letöltéseket, meg megcsnokítani a fórumot...
bocs de ez iszonyú nagy túlzásnak tűnik nekem.

Nem elérhető horjb

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 393
  • Karma: +0/-0
    • http://www.gportal.hu/horjbcomic/
Sztrájk topik
« Válasz #44 Dátum: 2006. November 03., 19:14:54 »
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
Majdnem megállt a szívem mikor ezt olvastam!!!  
Nekem nagyon sokat jelentett a HZS, és nem szeretném hogy abbahagynátok!!!
Nagyon jók vagytok! Lehet hogy nem mindig olvasom el az összes képregényt, de azt amit elolvasok, általában véleményezem is!!!  
Szóval sztem ne hagyjátok abba, mert nagyon jó dolog amit csináltok!!

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Sztrájk topik
« Válasz #43 Dátum: 2006. November 03., 19:04:55 »
Idézet
Idézet
Akinek nem inge nem veszi magára, mellesleg nem is arról írtam amit beleértettél de mindegy. 
Jaa, mindenesetre a szmájli a végén nagyon korrekté teszi a hozzászólásodat.
easy men  
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 19:15:01 írta Nimrod »
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető Coverex

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #42 Dátum: 2006. November 03., 18:49:06 »
Figyeljetek ez egy elkúrt jó oldal itt olvastam az első képregényemet és ameddig nem lesztek nem is olvasok máshonnan.Pont.

Nem elérhető tomgrey

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 88
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #41 Dátum: 2006. November 03., 18:20:23 »
Idézet
Akinek nem inge nem veszi magára, mellesleg nem is arról írtam amit beleértettél de mindegy.  
Jaa, mindenesetre a szmájli a végén nagyon korrekté teszi a hozzászólásodat.

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #40 Dátum: 2006. November 03., 18:15:30 »
Bocs ha ezt lehett leszűrni a hozzászólásomból, de ennek ellenére nem gondolom azt hogy hisztiztek (még ha a gyermekeimet hoztam is példának).Mindössze azt akartam finoman kifejezni hogy azzal a b*szogatunk titeket, meg sértéseket vágunk a fejetekhez (még ha burkolt formában is) azzal csak még távolabb taszítunk titeket az egész dolog estleges folytatásától.

Igen is kijár nektek is a pihenés.

Tényleg csak reménykedni tudunk hogy majd visszatértek !

Ettől függetlenül hazajáró lélek leszek továbbra is.

 
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 18:18:15 írta beigli69 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #39 Dátum: 2006. November 03., 18:12:51 »
Nos, kicsit várni akartam még, de ha már Gabe megszólalt, akkor én is (újra...):
Hiszti? Lehet. De csak egyszerűen lehet, hogy meguntuk, hogy egyes topicokban 2 egymás utáni hsz az adott frissítésről szólt.
Zsarolunk? Nem. Nem azért csináljuk, hogy hirtelen mindenki írjon szép, kedves szavakat. Természetesen örülünk, ha megkapjuk, de nem ezért van az egész. Hogy miért van? Ez összetett. Nem ad hoc lett összedobva, egy ideje már tervezzük. Meg kell gondolnunk pár dolgot közösségi szinten és némelyeknél egyénin is.

Egyébként még csak annyit, hogy az eddigi hsz-ek alapján szinte pontosan olyan reakciók jöttek, mint amire számítottam. Az emberek, úgy tűnik, tényleg kiszámíthatóak. Ez szomorú. Mindenesetre köszönjük azoknak, akik megköszönték az eddigieket.

És még valami a végére: Bár a Fanzine húzása sokunkat meglepett, de nem őket másoljuk. Nem ültetjük fel az embereket, nem tervezünk semmi látványos megújulást a közeljövőben, nem közeledik egy jubileum sem, tényleg szünet van és az is lesz. Hogy meddig, az majd vmikor kiderül.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #38 Dátum: 2006. November 03., 17:57:15 »
A magam nevében mondom: részemről szó sincs hisztizésről. Egyszerűen a felszabaduló  időmet mással töltöm el. Viszont érdekes, hogy mennyien előkerültek, és egyesek közülük itt "hisztiznek"... Emberek, miért hiszitek azt, hogy ez nektek jár? Tisztelet a kivételnek, de jópáratokból a követelés érződik, újfent. Sajnálom, hogy egyesek úgy érzik, hogy zsaroljuk őket. Erről szó sincs. A dolog egyelőre szünet néven fut. Egy kis időt hagyhatnátok nekünk, hogy átgondoljuk azt, hogy hogyan tovább. Sajnos néhány dolog már így is gyökeresen megváltozott, ami személy szerint engem elég mélyen érint.

Az oldallal kapcsolatban: a fórumot leszámítva minden html-ben fut. Abban az ilyen extra megoldásokat kivitelezni nem hinném hogy menne. Át kellene állni php-re. Ahhoz meg itt senki nem ért olyan szinten, hogy ilyen csili-vili oldalt összehozzon. Meghát valjuk be, kegyetlen mennyiségű munkát válalna magára az, aki belefogna. Itt nem bővítésről lenne szó, hanem egy teljesen új oldal felépítéséről. Az hogyha fizetnünk kellene érte, nyilván nem két fillérbe kerülne. Ingyen meg a mai világban jóformán csak honosított képregényt lehet kapni. Pedig egy php-s oldal sokkal egyszerűbbé tenné a mi munkánkat is, de sajnos nem véletlen, hogy nem tértünk még át rá. Ha lett volna valaki, aki hajlandó lett volna felépíteni az új oldalt, akkor gondolom már rég váltottunk volna.

Valaki felvetette, hogy páran le fognak morzsolodni. Szívből remélem, hogy Avangers meg a hasonszörűek közte lesznek.

Ezek természetesen csak az én véleményeim, ne mossátok össze a teljes tagságéval. És akinek nem inge, ne vegye magára.

Aki pedig nagyon nem bír képregény nélkül maradni, annak ajánlanám a főoldalon a linkeket, mindegyiken remek honosításokat találhat.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #37 Dátum: 2006. November 03., 17:49:42 »
Csak sajnos a látogatottsaág nem egyenő a köszönettel. Te is jöbban örülsz annak ha személyesen köszönik meg a munkád, minthogy csak hallod valakitől, hogy "De marha jó volt ez a képregény" Meg tudom érteni a HZS-s fiúkat. Én is beígértem Szam-nak egyx fordítást és azóta is ég a pofánról a bőr, hogy nem tudtam rendesen megcsinálni, és hogy félbehagytam.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető elmouse

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #36 Dátum: 2006. November 03., 17:35:49 »
hajrá

Nem elérhető papper

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #35 Dátum: 2006. November 03., 17:35:19 »
Hali, én a képregényék nagy részét elolvastam eddig, akár itt , akár a többi képregényes oldalon. Nem szóltam hozzá, nem köszöntem meg. Ez igaz, lehet elvárható lett volna tőlem ez . Viszont elég csak szemünket rávetni a látogatottsági szintre...ha hasonló oldalam lenne és ilyen látogatottsági szintem lenne, bizony dagadna a mellem ettől, hogy mennyien kíváncsiak rá.
De nem minden ember egyforma, most le kéne írnom legalább ezerszer, hogy köszi, jó volt a képregény, csak így tovább. Személy szerint én örülnék ha feltámadna az oldal megint, nagyon!
Lehet hogy szuperlatívuszokban kéne írnom, de mint írtam , egy pillantást megér a látogatottsági számláló. Az emberek képregényt akarnak olvasni,nem fórumokba írni. Aki meglátogatja az oldalt, az örül és visszatér. Köszönhető Nektek.
Igazából szerintem ha visszateszitek az oldalt , egy két hétig köszönő áradat lesz a fórumban, utána újra elcsendesül kissé, de a látogató áradatmegmarad. Szóval a készítőknek azt kell eldönteniük, hogy hagyják az egészet a francba vagy több száz, ezer ember képregényéhségét csillapítja és ezáltal örömet okoz nekik, aki nem a fórumban, hanem magukban köszönik meg ezt.

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Sztrájk topik
« Válasz #34 Dátum: 2006. November 03., 17:29:43 »
Akinek nem inge nem veszi magára, mellesleg nem is arról írtam amit beleértettél de mindegy.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 03., 17:34:16 írta Nimrod »
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető tomgrey

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 88
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #33 Dátum: 2006. November 03., 17:27:14 »
Idézet
Előszöris jöttek a mindenféle lelkes újoncok, akik lefosták az eddigi közösséget, mindeféle oldalakat csináltak, nem artották magukat az iratlan szabályokhoz, ami bomlasztotta a régi kapcsolatokat is.
Hmm..és most azoknak a fosós újoncoknak az oldaláról fogsz tölteni, nem? Tehát akkor tekintsem én is magamat hibásnak, mert jelentkeztem egy honosítói felhívásra?
Vagy amikor a lelkes újonc dolgozna, de a már nem annyira lelkes öreg lefoglata 20szezonnyi képregényt? Vagy amikor elhajtják a halálba, mert segítene...hát persze, hogy új oldalt fog nyitni...

Ennek szerintem rohadtul semmi köze nincs a dologhoz. Az öregek számára szerintem épp segítség a friss hús...megújulni kell, nem?

Mindenki belefárad egy kicsit sokszor a munka monotonitásába...remélem ez van a Hzs-s fiúkkal is és egy idő után újra folytatják, és nem úgy tesznek, mint Kill, hogy beadja a kulcsot. (Természetesen minden eset egyéni és megérthető)

Én is mondtam és megint csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, hogy ez egy kicsit meggondolatlan dolognak tünik ez a sztrájk.

És amit még nem mondtam szószerint:

KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI MUNKÁTOKAT! (És várom a folytatást.)

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Sztrájk topik
« Válasz #32 Dátum: 2006. November 03., 17:17:44 »
Fuck the system!  
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #31 Dátum: 2006. November 03., 17:13:07 »
Sajnos ezt is meg kellet érnem. A Képregény undergorund lassú hanyatlásba kezdett.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Callaow

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #30 Dátum: 2006. November 03., 17:08:46 »
Srácok,még nem ért véget a péntek,nem lehetne,hogy frissitsük a sztrájkot egy nem sztájkra?  

Kár lenne az oldalért előszőr spidertom,most hzs  

Éppen amikor kezdett felébredni a hazai comix imádat ?
Ez tényleg nem túl logikus,sokszor csak azért nem írtam be,mert élmény volt olvasni ahogy egymást szívattátok.Bekapcsolodni régi motorosok közé egy dongóval..?    

Bár a hzs a ti gyermeketek,nem szólhatok bele a nevelésébe.

Az eddigi munkátokért pedig: