Szerző Téma: Sztrájk topik  (Megtekintve 129926 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Konrad

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #719 Dátum: 2006. November 16., 21:57:21 »
Idézetet írta: Olman
Sajnálattal hallom, hogy annyira nem voltak képesek az olvasók, hogy egy kurta "Kösz, nagyon tetszik."
Mondja ezt egy hsz-el!

Mi baj volt az előző fórummal? A színe szerintem jobban illett a hálózsák hangulatához mint a kék. Persze ez csak részletkérdés.
[img]http://kepfeltoltes.hu/061118/gladys02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető raveon

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #718 Dátum: 2006. November 16., 21:49:40 »
Ezt az avengers féle oldalt leginkább a budapest tévéhez tudom hasolítani. Akárhányszor megnézem mindig találok valami újat amin lehet röhögni. Különösen az tetszik, hogy ha frissitek akkor automatikusan kilépek a fórumból. De a srác nem vágja le az oltások felét.  
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 16., 21:50:27 írta raveon »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #717 Dátum: 2006. November 16., 21:16:09 »
Ha jól vettem ki, akkor tehát várható, hogy lassan megint tanúi lehetünk egy nagy visszatérésnek?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető avman

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #716 Dátum: 2006. November 16., 20:57:27 »
mivel mindenféle vacak sárga fecnik nemfizetése miatt vakvágányra tolt a szolgáltató, ezért jódarabig nem voltam online (illetve modemes, de az francokat sem ér ezért gyk. mélezésen és kiherélt, minden letiltott, csak text hírolvasáson kívül semmire sem használtam). közben azért látom zajlott zendülés, forradalom polgárháború, miegymás... azt hiszem jobb is, mivel ismerve vérmérsékletem és meggondolatlanságom lehet pro és kontra is sikerült volna magamra haragítani bárkit. de ezúton kérnék elnézést az érintett HZs tagoktól, minden nap úgy keltem fel, hogy majd mával becsatlakozom és a kontaktlista újra él-
de azért ez a majd ezer tag mosolyt csalt az arcomra. (szolgálati közeményként kikerülhetne az AvmanZ Stúdió csak akkor frissít, ha eléri a 4 számjegyet a taglista  )
részemről nemsokára leszünk 3 évesek (én meg mondjuk pont 10x annyi), még Tominál kezdtük anno póki vonalon. maradt pár elvarratlan szál, de senkinek nem hiányzott annyira a T. olvasók közül, h baszogató levelet írjon, sajna... szóval még csak le sem szartatok...  az én pihenőm megvolt, amit elkezdtünk azt befejezzük. előbb, de inkább utóbb. ezek szerint lesz hol. uff.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 16., 20:58:18 írta avman »
I'll be back... soon...

Nem elérhető raveon

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #715 Dátum: 2006. November 16., 20:21:27 »
Fhú, tényleg gyors. Ez nagyon jó lesz.

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #714 Dátum: 2006. November 16., 20:03:46 »
Hajráhajrá!
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #713 Dátum: 2006. November 16., 19:58:16 »
A smiley-galéria már él.
A magyarosítás nem teljesen műxik, még mindig "Reply"-ozni kell a topicokat, meg úgy nagy átlagban azok a nagyobb gombok angolul vannak.
Ám a fórum jó gyors, szép is meg jó is.  
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Simson

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #712 Dátum: 2006. November 16., 19:16:00 »
Ez marha jól néz ki. Király... csak hát tényleg kell még hAngolni... illetve magyarosítani. Meg lehet ez csak az én böngészőm hibája de a smileykat nem jeleníti meg. De király  

Nem elérhető tlof

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
    • http://tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #711 Dátum: 2006. November 16., 19:16:00 »
Volt vele küzdés rendesen

19 verzióval voltatok lemaradva az aktuálishoz képest, de most 1 évig jönnek a frissítések rendszeresen.
Addig meg TRoll igyekszik valami szokott kinézetet szabni a fórumnak. A magyaritással lehetnek gondok, azt mondják 100%-os, én azért nem feltétlenül hiszek neki. Az adminon minden esetre szopás pár helyen.

De legalább nehezebb topicocat törölni az adminnak (Nem találja hogy hol kell  )

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #710 Dátum: 2006. November 16., 18:08:10 »
Nem, egy ideje már úton volt ez. Ezúton is örök hálám TLoF-nak az új fórumért.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #709 Dátum: 2006. November 16., 18:02:54 »
Kiváncsi leszek rá, hogy milyen lesz a végleges formája. Először hirtelen azt hittem, hogy megszünt a fórum. Aztán meg arra, hogy valamit én állítottam el. Na mindegy, hajrá srácok!
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #708 Dátum: 2006. November 16., 17:58:45 »
Beruháztunk egy modernebb változatú fórumra TLoF segítségével.
(Ezúton is köszönet neki.) A finomhangolás még folyamatban van.
Türelmeteket kérjük.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #707 Dátum: 2006. November 16., 15:38:07 »
Idézet
Gorgonita.

Nekem tetszik az új KOTOR is. Egész érdekesen szövik a sztorit.
Hát az nekem annyira nem jött be, de lehet hogy csak azért, mert nem tudtam teljesen lefordítani. Idővel reméljük felkerül az is a HZs-re, ami mostmár olyan mint a Rock. Örök és elpusztíthatatlan. HZs forever.    
 ...és akkor majd eldöntöm, hogy tetszik-e vagy se nem.
 Az első gáma tetszett -pedg nem vagyok egy nagy játékos -a második -szvsz -túl setét lett, túl nagy veszteségekkel a jó oldalon, és így a képregény sem fekszik nekem, a padawanjaikat levadászó jedikkel. Hát hol képezték ki ezeket Jedinek? Korribanon?
 De mondom, lehet hogy valamit nem értek belőle. Egy kis összegzés, ha időd engedi, lehet hogy megvilágosítana.
 Miért áll át olyan sok Jedi a sötét oldalra a Kotor 2-ben -már a divatos szerkók viselésénenek lehetőségén kívül -és miért kardozzák le tanítványaikat a mesterek a képregényben?  
 Az utolsó Kotor már szerintem is hangulatosabb volt Lucien vagy hogyhívják szülői házával, de azt sem sikerált lefordítanom teljesen. Megyek is angolozni...
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 16., 15:39:09 írta Gorgonita »

Nem elérhető Olman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #706 Dátum: 2006. November 16., 15:28:04 »
Üdv!

A sztrájk miatt nem elérhető a régi tartalom? Vagy törlődött a rendszerből a rengeteg régi képregény?
Nagyon tisztelem azokat, akik jó minőségben készítették ezeket a képregényeket, és pótolták a fehér foltokat az egyes történetszálakban. A póklány vonzott ide, itt hallottam róla először. Rég nem vettem kezembe képregényt, de az olvasás hatására az élmény magával ragadott... Sajnálattal hallom, hogy annyira nem voltak képesek az olvasók, hogy egy kurta "Kösz, nagyon tetszik." szöveget bepötyögjenek felétek. Remélem a helyzet változik, és legalább a régi tartalom helyreáll... Az X-Men hiányzó (régi) számainak felkutatásába és fordításába szívesen beszállnék én is. Most szántam rá magam, hogy nekiveselkedek az egész X-men sztorinak... Sajna sok szám itt található, és örülnék neki, ha hamarosan elérhetővé válnának.

Tisztelettel,

Olman
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 16., 15:36:45 írta Olman »

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #705 Dátum: 2006. November 15., 22:54:10 »
Idézet
Idézet
Akin nincs link, az azt jelenti, hogy nem aktív... (legalább 3 hónapja nem adott le semmit) De mint tudjuk van aki feltámad hamvaiból.  Ott van pl Killjoy esete.
Na ja. De Killjoy még mindig inaktív a listán.  
Egyébként tényleg jó, hogy visszatért. Most már csak az a kérdés milyen témákhoz akar hozzányúlni? Én mondjuk mindig kedveltem az álltala honosított cuccokat.

Gorgonita.

Nekem tetszik az új KOTOR is. Egész érdekesen szövik a sztorit.
Amint leadja az első beírást egyből aktív lesz...

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Sztrájk topik
« Válasz #704 Dátum: 2006. November 15., 21:31:53 »
Idézet
Akin nincs link, az azt jelenti, hogy nem aktív... (legalább 3 hónapja nem adott le semmit) De mint tudjuk van aki feltámad hamvaiból.  Ott van pl Killjoy esete.
Na ja. De Killjoy még mindig inaktív a listán.  
Egyébként tényleg jó, hogy visszatért. Most már csak az a kérdés milyen témákhoz akar hozzányúlni? Én mondjuk mindig kedveltem az álltala honosított cuccokat.

Gorgonita.

Nekem tetszik az új KOTOR is. Egész érdekesen szövik a sztorit.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Sztrájk topik
« Válasz #703 Dátum: 2006. November 15., 21:05:52 »
Az ingyenreklám az ingyenreklám. Szerintem jól jönne, de erről tényleg a tagokkal kell beszélni.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Sztrájk topik
« Válasz #702 Dátum: 2006. November 15., 19:30:27 »
A Figyelő csak képregényekkel foglalkozik, és amúgy sem várhatom el, hogy a két vagy háromnaponta változó epizódokat mindig nyomon kövesse.

Meg különben is, ez alapból egy képregényes oldal, így csak mákom volt, hogy reklámozhattam a chatboxban a rajzfilmeket.

Nem tudom, hogy a HZs team szívesen venné-e az ingyenreklámot. Ennek őszintén szólva nem kérdeztem még utána, de egy próbát megér.

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #701 Dátum: 2006. November 15., 19:17:57 »
Én jobbat tudok: egy egyszerű html lap Spuri oldalán, ahova mindig beírogatja (akár chatbox stílusban) a vetítések időpontját, és ezt a lapot a HZs team a főoldalra egy iframe-ben beszúrja. Így a lap frissítésével a HZs team-nek semmi dolga nincs, és Spuri is könnyen a nagyvilág tudomására hozhatja az új vetítéseket. Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 15., 19:19:35 írta Schmatzy »

Nem elérhető Konrad

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #700 Dátum: 2006. November 15., 18:21:58 »
Spuri
Egy ötlet:
talán ha bekerülne az is az underground figyelőbe?
[img]http://kepfeltoltes.hu/061118/gladys02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Sztrájk topik
« Válasz #699 Dátum: 2006. November 15., 14:22:04 »
Ö..ö..ö...tényleg megszűnik a chatbox?

Huhhhh... Akkor gondban lesz a Charax matiné. Egyedül ott tudtam értesíyteni mindenkit az új epizódokról... Most meg már alig járnak.

Tudom, hogy kicsit önző, meg szemét dolog  de csak itt volt lehetőség a reklámra! Amiért egyébként nagyon-nagyon hálás vagyok.

De ha ez a helyzet, akkor azt hiszem, lassan én is lehúzhatom a rolót a matiné "pénztárában"

Bocs az OFF-ért... de valahová le kellett írnom bánatomat. Mellesleg nem követelőzni akartam vagy ilyesmi (remélem nem is tűnt annak), csak azért írtam, hogy lássátok, nem volt hiábavaló a chatbox sem.

De a döntésetekbe, bármi legyen is az, belenyugszom. Még mindig ti vagytok a legkirályabbak!!!!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #698 Dátum: 2006. November 15., 13:53:37 »
Semmi gond. Tényleg elég sokat kell hozzá átnézni. Csak ezt tényleg nem volna jó összefoglalni, mert most minek szítsuk megint a kedélyeket?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető shadoman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #697 Dátum: 2006. November 15., 13:20:53 »
iggen.. megin előbb irtam aztáán olvastam... :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Sztrájk topik
« Válasz #696 Dátum: 2006. November 15., 13:00:10 »
shadoman: Inkább nem magyarázom el, mert elég hosszú volna. Olvass vissza úgy 10 oldalnyit, és mindenre rájöhetsz, ott van az egész...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető inferno

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • http://ownpokertable.blogspot.com/
Sztrájk topik
« Válasz #695 Dátum: 2006. November 15., 12:37:49 »
Idézet
Most néztem a főoldalon, hogy Edyna már nem dolgozik a Zsákban. :-/ Számomra szomorú hír ez. A Dói és az ő áldozatos munkája hozta el nekünk az Aquabluet. 
Na ezt én is nagyon sajnálom, nekem is az egyik kedvenc sorozatom. Én spec. az Aquablue-nak köszönhetem, hogy megsimertem és megszerettem a francia képregényeket.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 15., 12:43:00 írta inferno »

Nem elérhető shadoman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #694 Dátum: 2006. November 15., 12:31:27 »
Ki ez az SW fan arc akiről annyit olvastam itt?
Elképzelhető hogy egyetlen ember benyögései miatt borult ki a bili?

Nem elérhető shadoman

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Sztrájk topik
« Válasz #693 Dátum: 2006. November 15., 12:24:16 »
mi az az SW? Star Wars netán?

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Sztrájk topik
« Válasz #692 Dátum: 2006. November 15., 09:21:04 »
Mivel a képregények topicjai még nem tértek vissza -gondolom alakítotok rajtuk valamit -ide írom, hogy a Star Wars Dark Times elég hangulatosan indít. Én legalábbis újra egy kicsit abban, a messzi-messzi galaxisban éreztem magam, amikor olvastam. Van a végén egy jó legénység, az elején egy jó jelenet, és azon belül egy király képkocka Palpi-ról, jól írja le Vader helyzetét röviddel Anakin bukása után, és Bomo családjának története közelebb hozta a már korábban megismert két főszereplőt is. Persze ez még csak az első rész, de eddig bejött...

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Sztrájk topik
« Válasz #691 Dátum: 2006. November 15., 08:30:15 »
Akin nincs link, az azt jelenti, hogy nem aktív... (legalább 3 hónapja nem adott le semmit) De mint tudjuk van aki feltámad hamvaiból.  Ott van pl Killjoy esete.

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Sztrájk topik
« Válasz #690 Dátum: 2006. November 15., 08:19:52 »
Most néztem a főoldalon, hogy Edyna már nem dolgozik a Zsákban. :-/ Számomra szomorú hír ez. A Dói és az ő áldozatos munkája hozta el nekünk az Aquabluet.