Szerző Téma: Fantasy képregények  (Megtekintve 274215 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető apa1970

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2066 Dátum: 2012. November 25., 18:25:04 »
Szia Aldarion!
Köszönöm gyors és megtisztelő válaszod. Természetesen ez nem számon kérés volt csak a rajongás hangja. A Jordan képregénynek is nagyon örülök és természetesen minden egyéb témájú képregénynek, csak hát ezek a kedvenceim. Munkádhoz itt és a való világban is sok sikert kívánok.
 :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2065 Dátum: 2012. November 25., 18:16:00 »
Hát igen, ez az én saram. Elég elcseszett esztendőt tudok magam mögött, és bizonyos körülmények amiket magával hozott nem tették lehetővé, hogy túlságosan aktívan tudjam vinni a sorozataimat. Ami a fantasy témájú frissítést illeti, legközelebb karácsony után jelentkezem majd egy - a Trónok harcához hasonló terjedelemmel bíró - frissítéssel, de nem az általad emlegetett sorozatok valamelyikéhez fog kapcsolódni, hanem Robert Jordan sorozatához, az Idő Kerekéhez, melynek előzménye már fent van az oldalon. Viszont a jövő esztendőben visszazökkenek a rendes kerékvágásba, és egy új sorozat mellett tovább folytatódnak majd az idén illetve tavaly félbehagyott címek, amelyeket te is hiányoltál. Addig pedig a türelmedet kérem.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető apa1970

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 11
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2064 Dátum: 2012. November 25., 13:08:53 »
Sziasztok. Sajnos továbbra sincs semmi fantasy képregény. Kezdenek elvonási tüneteim lenni. Forgotten Realms, Warcraft vagy az év elején beharangozott Darksun esetleg a meglebegtettet Ravenloft. Közeleg a Mikulás (másnap a szülinapom :D) meg a karácsony remélem remélhetek valamit.  :worship:

Nem elérhető Becő

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2063 Dátum: 2012. Szeptember 16., 15:48:51 »
Köszönet a Trónok harcáért!!!  :worship:

Még egy kicsit szoknom kell a karakterek fizimiskáját, de nagy örömmel tölt el, hogy a könyv és a sorozat után itt is találkozhatok velük.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2062 Dátum: 2012. Augusztus 14., 10:38:39 »
Üdv! Köszi a Dungeons & Dragons 05.részét,Aldarion,beigli69 ! :worship: :worship:
Nagyon tetszett ez a epizód is.Hőseink túljártak a küklopsz és a bandája eszén.A végekép új kalandokat ígér!Várom a folytatást!!!

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2061 Dátum: 2012. Augusztus 07., 21:12:42 »
Köszönöm a Dungeons & Dragons 05. részét. Nagyon jó volt. :worship:
Kedvenc Sötét elfünk új kalandjait mikor olvashatjuk. Már rettentően várom.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2060 Dátum: 2012. Július 28., 21:24:00 »
Alapvetően de, Vörös Sonja volt a főszereplő, csak nem az a hirkán nő, akit addig megszokhattunk. Ez a vonal megint csavar majd egyet az eredetén, sajna nem jó irányban, de annyit megtart, és szerintem elég helyesen, hogy igazából a Vörös Sonja nem egy konkrét személy, hanem egyfajta jelenség, egy név, ami viselőről viselőre száll (talán valaki észre is vette, hogy időnként névelővel, a Vörös Sonjaként utalok rá). Amúgy az új inkarnációja eléggé... gyatrán indul, de aztán majd dob egy nagyot, amire egy egész új ongoing fog épülni. (Hogy az lesz-e a Zsákon, már más kérdés.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2059 Dátum: 2012. Július 28., 20:59:43 »
Vörös Sonja v4 #35-40.: Az egész történet kissé szokatlan volt. Főleg, hogy úgy kezdődött, mintha nem maga Vörös Sonja lenne a főszereplő, hanem valaki más. De persze minden a maga idejében minden kiderült, hogy mi lett a sors. Kicsit "nyugisnak" tűnt a történet, amikor Sonja új életet élt, de végül nagyon komolyabb lett a történet. Végül is az ilyen fantasy képregényekbe a csaták se maradhatnak ki.

Vörös Sonja - Istenek végzete: Ez a történet is nagyon volt. És végül ebbe újra felbukkant Thulsa Doom. A történet tényleg eléggé mozgalmasra sikerült.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2058 Dátum: 2012. Július 19., 08:58:07 »
Köszi az új részt!!! :worship: :worship: :worship:
Most sem kellett csalódnom, a kedvenc részem az volt, amikor Bree a víz alatt úszva ügyködik :bravo: .
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2057 Dátum: 2012. Július 18., 10:19:03 »
Én is köszönöm az újabb részt! Tartja a remek színvonalat, a honosítás is remek.  :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2056 Dátum: 2012. Július 18., 08:19:00 »
Üdv! Köszi a Dungeons & Dragons 04.részét,Aldarion,beigli69! :worship: :worship:
Egy tolvajt még a víz alatt sem lehet meglepni :) Tisha egyértelműen látta,hogy ki a szülei gyilkosa..hmm..nem egyszerű.Nagyon szépek a rajzok,a történet is izgalmas,várom a folytatást!!!


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2054 Dátum: 2012. Július 15., 16:13:13 »
Igen, egyelőre mi is ebbe az irányba tartunk, de még egyelőre nem állt össze a teljes anyag. Majd meglátjuk mi lesz belőle végül.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Rincewind

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • http://serioussam.eoldal.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2053 Dátum: 2012. Július 15., 16:03:44 »
Köszi a választ :)
Én úgy tudnám elképzelni, hogy nagyobb patchenként darabolni a sztorit, és nagy fejezetek lehetnének mondjuk a kiegészítők, illetve az alapjáték. De csak egy ötlet, nem akarok beleszólni :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2052 Dátum: 2012. Július 15., 13:07:41 »
A Warcraft egyelőre utolsó minije készülget, de hogy mikor kerül ki, azt meg nem hazudom neked... :P Ami az Azeroth történelmét illeti, jelenleg is azon vagyunk, hogy valami szisztéma szerint összeállítsuk a tartalmát, mert ahhoz képest néha meglepően szerteágazó a cselekmény. Ígérni csak annyit tudok, hogy még az idén mindenképp kikerül az első pakk. Jelen elképzelés szerint úgy próbálnánk összeállítani a cikkeket, hogy végigkísérjék az ötrészes Curse of the Worgen minit.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Rincewind

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
    • http://serioussam.eoldal.hu
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2051 Dátum: 2012. Július 15., 12:15:57 »
Heló!
Azt szeretném kérdezni, hogy mikor lesz új Warcraft fordítás, és hogy Azeroth történelmének befejező része mikor kerül ki?

Nem elérhető Morg

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 173
  • Karma: +2/-7
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2050 Dátum: 2012. Június 15., 16:54:30 »
Üdv az a helyzet hogy van egy elég nagy gondom.
A 2011. december. 31. én felkerült Forgotten Realms negyedik része a Kristály szilánk.
A problémám az hogy egyszerűen azóta sem tudom a Fantazi részlegben olvasni, mintha fent se lenne.
Pontosabban ott ahol a korábbi 3 rész van a negyedik nem található meg ott. Csak a főoldal tavaly december 31-ki bejegyzésnél érhető el.
Bocsánatot kérek hogy eddig nem szóltam erről.

Üdvözlettel és tisztelettel.
Morg

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2049 Dátum: 2012. Június 07., 11:52:11 »
Üdv! Köszi a Vörös Sonja: Istenek végzete cimű elbeszélést,talgaby,Galen! :worship:
ÁÁÁ,tudtam,hogy a végén Thulsa egy ilyen pitiáner cselbe fog belelépni.De amit előtte lezúzott az figyelemreméltó volt.Jó kis történet volt,a grafika fergetegesen jó.Szerintem semmi baj sincs azzal,hogy Sonja egy 40-es éveiben járó nő volt,sőt .. ;D No akkor lássuk az újjászületett Sonja történetét.
Vörös Sonja v4 tpb 07
Pont az fogalmazódott meg bennem,miközben olvastam,hogy lesz e utalás emlékképekben milyen is volt az eredeti Sonja.Emlékezni fog e egykori önnmagára?A választ megkaptam.Tetszett a megvalósítás.A grafika itt is zseniális,mint mindig ezeknél a képregényeknél.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 07., 12:24:43 írta SithLord »

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2048 Dátum: 2012. Június 04., 22:50:29 »
Köszönöm a Dungeons & Dragons 03.részét srácok!
Mindig leborulok a munkátok előtt. :worship:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2047 Dátum: 2012. Május 26., 16:07:12 »
Én is köszönöm a D&D! Hát igen, az ork vezérrel történő küzdelemért már megérte elolvasni, de a többi momentum is nagyon jó lett :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2046 Dátum: 2012. Május 23., 09:53:46 »
Üdv! Köszi a Dungeons & Dragons 03.részét,Aldarion,beigli69! :worship: :worship:
Nagyon nagy volt a harc az ork kapitánnyal! :lol: Jó ötlet volt elhitetni,hogy még egy alakváltó van az orkok bandájában.Nagyon tetszik a változatos ellenfelek és helyszínek kínálata is.Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2045 Dátum: 2012. Május 22., 19:43:06 »
Különösen tetszett az orkok főnöke, na meg persze a harcjelenet :D
Szívesen látnám vissza az orkot is.
Hát, sajnos az eddig megjelent 15 szám alatt tudomásom szerint nem tért még vissza, igaz, nem olvastam még végig mindet, de jellegüknél fogva más sztorik, amibe nem nagyon férnek bele az orkok, ugyanakkor szerintem is nagy arc volt ahhoz, hogy vissza lehessen hozni, ha úgy alakul.
Noha a sorozatot jelenleg pihentetik, most épp az Ed Greenwood féle Forgotten Realms van terítéken - ami nagy szó, hisz az öreg egymagában teremtette meg a FR világát - de állítólag Adric és csapata sem távozott végleg a színről. Majd meglátjuk, annyi biztos, hogy nálunk egyelőre még egy darabig  aprítani fogják az ellent...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2044 Dátum: 2012. Május 22., 17:26:56 »
Köszi az új D&D részt!!! :worship: :worship: :worship:
Különösen tetszett az orkok főnöke, na meg persze a harcjelenet :D
Szerintem ez volt az eddigi legjobb rész, remélem, hogy ennél már csak jobb lesz! Szívesen látnám vissza az orkot is.
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2043 Dátum: 2012. Május 21., 14:09:12 »
Köszi az észrevételt. Valamiért kikapcsolva maradt egy réteg és nem vettem észre. Javítottam.
Nagyon szívesen!  :cool:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2042 Dátum: 2012. Május 21., 13:14:57 »
Köszi az észrevételt. Valamiért kikapcsolva maradt egy réteg és nem vettem észre. Javítottam.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2041 Dátum: 2012. Május 21., 12:39:42 »
Be tudnád jelölni, mire gondolsz? Az is jó, ha megmondod, melyik pixeleknél kell nézni, mert én nem látok semmit. (Meg hogy nehogy félreértsük egymást: erről az oldalról van szó, ugye?)
Bocs, következő oldal, zöld színű feliratnál. (doboz, sárga betűkkel).

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2040 Dátum: 2012. Május 21., 12:15:11 »
Be tudnád jelölni, mire gondolsz? Az is jó, ha megmondod, melyik pixeleknél kell nézni, mert én nem látok semmit. (Meg hogy nehogy félreértsük egymást: erről az oldalról van szó, ugye?)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2039 Dátum: 2012. Május 21., 11:53:38 »
Nagyon szépen köszönöm új D&D képregényért, egy részvétem van, kreditnél, "elfelejtetted" réteget kikapcsolni? Mert lehet látni háttérben eredeti szövegek montázs félbeszakítás.  :nemtudom:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2038 Dátum: 2012. Május 07., 10:42:10 »
Üdv! Köszi a Dungeons & Dragons 2.részét,Aldarion,beigli69! :worship: :worship:
Egy alakváltó mindig megkavarja az eseményeket,ahogyan most is ebben a részben.Tetszett,hogy az ork kapitány nem is olyan bugyuta,mint ahogy kinéz.Jó kis harc lesz itt még.Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantasy képregények
« Válasz #2037 Dátum: 2012. Április 30., 21:01:34 »
Őszintén szólva mostanság nem. Sok a macera vele, és nincs rá állandó ember, aki a grafikai oldalát csinálná. Viszont nincs elfelejtve, ahogy a többi Warhammer sincs, így pl. a 2. félévben várható a Boom Studios 5. WH40K kötete is. A többit meg majd kiderül, hogy fog alakulni...
"When the battle is through, only the strong will survive."