Szerző Téma: Fantasy képregények  (Megtekintve 286360 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1616 Dátum: 2009. December 22., 20:16:54 »
Nagyon tetszett mindkét képregény, a Warcraft hozza a szokásos színvonalat-nagyon jól van rajzolva, és a Warhammer is nagyon cool, és itt is kiemelném a rajzot: nálam második helyre került közvetlenül a WH40K-Magányos Farkasok után...
Tényleg jó lenne a többi rész is, bár tudnék segíteni...
Ja, előre is Boldog Karácsonyt mindenkinek...

A jövőre esedékes WH40K én is nagyon várom, nagy kedvenc...
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 22., 20:21:39 írta Hans von Luck »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1615 Dátum: 2009. December 22., 20:13:23 »
Ami azt illeti, ezen egy Warhammer-fan ismerősömmel is sokat filóztunk, mert én is az általad említett néven ismertem őt, de itt a füzetben Tchar, the Raven god néven hivatkoztak rá. A másik viszon (Slaakor) a Sötét Herceg bajnokának neve, és nem a káosz istenre utal.

Egyébként én - és szerintem minden honosító - elvből nem változtatjuk meg a neveket, legfeljebb lefordítjuk, ha magyarul is értelmes nevet kapott a karakter.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 22., 20:15:35 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető gorugrany

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1614 Dátum: 2009. December 22., 19:17:03 »
Aldarion, gratulálok a Warhammer képregényhez. Ezt eddig még csak nem is ismertem. Éppen ezért tenném fel azt a kérdést, hogy két káoszisten nevét te változtattad meg vagy már az eredetiben is így szerepeltek? Tchar=Tzeentch illetve Slaakor=Slaanesh. Valamint nekem kissé furcsa Tzeentch Hollóisten jelzője, mivel ő rendszerint a Változások Ura (Lord of Change)-ként fut.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 22., 19:17:25 írta gorugrany »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1613 Dátum: 2009. December 22., 16:46:39 »
Köszi a biztatást és a jókívánságot, Dávid. Rajta leszünk az ügyön, és ki tudja, talán egy-két régebbről csúszó történet is belefér majd az új esztendőbe...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1612 Dátum: 2009. December 22., 16:41:15 »
Köszi a Wow frissítésért. Igazán szép grafika és történet.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1611 Dátum: 2009. December 22., 15:10:53 »
Ezer köszönet Aldarion és Beigli69 a World of Warcraft 04. és a Warhammer - Előjáték a háborúhoz című képregényekért!        
World of Warcraft 04: tényleg kiderült Broll-ról, hogy mi történt vele pontosan és hogy milyen események miatt vezetett oda, hogy gladiátorként küzd életre-halálra a Karmazsin Gyűrű arénáiban...
A küzdelem pedig nagyon jó volt. Egyik taktika a másikról. Nem tudtam eldönteni, hogy a gonoszok győznek vagy a jók. De végül a jók győztek.
Warhammer - Előjáték a háborúhoz: ezekben is volt nagy küzdelem. Tchar'zanek és a szövetségesei harcoltak a zombiszerű lények ellen. Hát ennél többet nem tudok mit mondani.
Nagyon jó volt ez a két fantasy képregény.
Jó pihenést! És jövőre pedig előre is sok sikert kívánok nektek a fantasy képregények honosításához!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1610 Dátum: 2009. December 22., 08:53:30 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2257:world-of-warcraft-04&catid=15:vegyes&Itemid=1\" target=\"_blank\"]World of Warcraft 04

Warhammer - Előjáték a háborúhoz[/a]


Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1609 Dátum: 2009. December 11., 18:38:26 »
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint a Tűzhalálra ítélvében minden kiderül. Akkor igyekszem azt is elolvasni. Már nagyon kíváncsi vagyok a végkimenetelre. És nem probléma hogy csak most válaszolsz a lényeg hogy választ kaptam a kérdéseimre.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 11., 18:39:35 írta Amondin »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1608 Dátum: 2009. December 11., 18:29:06 »
Bocs, hogy csak most válaszolok, de kissé szétszórt vagyok mostanában. De hogy a kérdéseidre is válaszoljak:

A Káosz mágus jelentéktelen az események szempontjából, igazi jelentősége csak a rendkívül erős mágiájának van, de az hogy miért olyan nagy horderejű a dolog, az csak a félig-meddig folytatásnak tekinthető Tűzhalálra ítélve miniből derül ki, akárcsak a csata végkimenetele. Ráadásul külön díjaztam, hogy a főhősök közül kettő is visszatért a folytatásban...

A 40000-rel kapcsolatban nem igazán tudom megmondani, hogy pontosan melyik csatatér lehet a második történet helyszíne, de nem hiszem, hogy az első történetben esett volna el, mert ott nem voltak jelen sem a Birodalmi Gárda katonái, sem a páncélosaik, amiknek a roncsai felfedezhetőek az első képeken. Abban viszont kapcsolódik az elsőhöz, hogy ő is Fekete Templomos volt, akikről annyit érdemes tudni, hogy ők a Császár örökös hadjáratának legfanatikusabb hívei, állandóan mozgásban vannak, ebből kifolyólag nincs se otthonviláguk, se állandó kápolnájuk, ráadásul míg a kápolnák általában ezer főből állnak, addig ők jóval többen, majd tízszer annyian vannak.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1607 Dátum: 2009. December 05., 11:15:28 »
Sikerült elolvasnom a Warhammer Háború Műhelyét és a 400000-et és szeretném őket értékelni.
Háború Műhelye: Nagyszerű és érdekes történet volt. Nagyszerű mert jól ki lett találva és jól meglett rajzolva. Az eleje a nagyjából szokott Fantasy kezdés volt egy csatával amit általában az ellenség szokot megnyerni. A folytatás érdekes volt a szétszóródott hadsereg történetei nagyon tetszettek főleg a harmadik rész ahol a foglyul esett törpökről volt szó. Hogy mire nem képesek csak hogy egy valaki megmeneküljön és egy fontos információt vigyen el a túlélőknek, azt is csodáltam bennük hogy ott maradtak harcolni mikor látták hogy az emberek visszavonulnak. A vége pedig érdekes lett ahogy összeálltak a megmaradtak hogy megállítsák a Káosz erőit az nagyon jól ki lett találva. Kár hogy így ért véget és nem tudtam meg hogy mi történt velük, remélem majd valahol kiderül hogy mi is történt velük.
Annyi kérdésem lenne hogy az elején az a Káosz mágus aki megidézte a varjakat ő egy fontosabb szereplő vagy csak egy sima mágus és hogy még mire képes mert a folytatásban semmi nem derült ki róla.
4000000: 1. Ez is érdekes volt. Sokszor miközben olvasom a Fantasy könyveket elgondolkodok rajta hogy az aki kívülállóként nézi a történteket úgy hogy nem tudd sokat arról ami körülötte folyik valyon mit gondolhat.
2. Az elesett gárdista utolsó gondolatai is érdekesek voltak. Hogy még mindig képes abban hinni hogy egyszer valaki jön és megmenti az számomra kicsit érthetetlen de talán csak ez tartotta őt életben.
Ehhez annyi kérdésem lenne hogy ez az elesett gárdista az 1. történetben lévő csatában esett el vagy ez teljesen független volt attól?
3. Ehhez nem tudok sokat hozzáfűzni. Tetszett ez is de az előző kettő jobb volt.
Köszönöm Aldarionnak és Beigli69-nek ezt a két nagyszerű képregényt.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 05., 11:19:08 írta Amondin »

Nem elérhető Enkidu

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +1/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1606 Dátum: 2009. November 29., 11:08:08 »
Helyes, reméltem is hogy nem csak Űrgárdisták lesznek. Manapság minden róluk szól (pl:DoW2).  Birodalmi Gárda rulez!  

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1605 Dátum: 2009. November 27., 12:58:16 »
Úgy látom, egy műértőhöz van szerencsém...

Ami az űrgárdistákat illeti, annyit elárulok, hogy februártól rendszeresen tiszteletüket teszik majd itt a zsákon, előbb a Fekete Templomosok képviselik majd őket, jóval később pedig még az Ultragárda is bemasírozik majd a füzetek lapjaira. Persze azért lesz köztük némi natúr Warhammer 40K is, ahogy te fogalmaztál, orkok, tauk, birodalmi gárdisták, inkvizítorok és csatanővérek, no meg a káoszról és az ősi ellenségéről az eldákról sem feledkezünk meg. Egyszóval vegyes lesz, de szerintem így a jó...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető godemperor

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1604 Dátum: 2009. November 27., 11:54:46 »
A Császár szerelmére,végre egy kis Warhammer 40000! A "natúrt" is komálom,de az űrgárdistáknál nincs keményebb! A Ian Watson féle Inkvizítor stb regények olvasása óta valahogy mindig szárnyas-halálfejes tetoválást szeretnék...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1603 Dátum: 2009. November 25., 19:11:53 »
Köszönöm a válaszokat Aldarion akkor ezek szerint bátran elolvashatom a Warhammer képregényeket majd ha végeztem velük akkor persze véleményezni is fogom őket. A könyveket akkor meg majd megpróbálom beszerezni.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1602 Dátum: 2009. November 25., 18:26:22 »
Minthogy Troll és Dead sajnos ma már nem igazán látogat bennünket, legalábbis nem túl aktívan, ezért a kérdéseidre én felelnék, ha nem bánod:

A Warhammer 40000 képregényeknek többségükben annyi közük van a kiadott regényekhez - jelen esetben a Háború hajnala trilógiához, hogy egy azon univerzumban és érában játszódik a cselekményük. Az univerzum hatalmas, és minden történet más és más fajt vagy frakciót követ nyomon, noha vannak közöttük olyanok is, melyek szervesen kapcsolódnak egy-egy (itthon sajnos ki nem adott) regény ciklushoz, mint például a Graham McNeill tollából származó Defenders of Ultramar, ami a szerző saját Ultramarine-ciklusának képregényes oldalhajtása. Jelen esetben a mostani füzetben bemutatkozó rendházat Fekete Templomosoknak nevezik, míg a Dawn of Warban a Vérholló rendház volt a főszereplő. A Gérdistákról egyébként dióhéjban annyit, hogy majd ezer rendházuk van, és mind más értékrendet tisztel...

Ezzel szemben a Dragonlance már más kategóriába tartozik, mert - a Drizzt sorozathoz hasonlóan - regény feldolgozásokként születtek meg, és - szintén Drizzthez hasonlóan - a Delta Vision kiadó forgalmazza őket jelenleg magyarul. Ha be akarod őket szerezni, javaslom a kiadó webboltját, vagy valamelyik Sárkánytűz üzletet, mert náluk mindíg beszerezhetők. A sorozat fő vonalának kötetei egyébként a következőképpen következnek:

Krónikák-trilógia:
1. Az őszi alkony sárkányai.
2. A téli éj sárkányai
3. A tavaszi hajnal sárkányai.

Ikrek-trilógia:

1. Az ikrek ideje
2. Az ikrek háborúja
3. Az ikrek próbája

A nyári tűz sárkányai I-II.

A lelkek háborúja-trilógia:

1. A hanyatló nap sárkányai
2. Az elveszett csillag sárkányai
3. A lenyugvó hold sárkányai

Képregényben egyelőre csak az alap trilógia és az ikrek első kötetének adaptációja jött ki, és sajnos erősen kérdéses, hogy folytatják-e. Minden esetre szólok, hogy bár kapcsolódnak, nem alkotnak szerves egész történetet a különböző trilógiák. Ezt azért mondom, mert az Ikrek-trilógia alig beszerhető már, ugyanis valamiért azt nem adta ki még újra a delta, így csak a Szukits féle kiadás létezik belőle, bár az három és hat kötetes formában is. Valamiért kettészedték a köteteket...

Az utolsó kérdésedre pedig mind a Dragonlance, mind a Forgotten Realms esetében igen a válaszom, annyi hozzáfűznivalóval, hogy sajnos már csak jövőre...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1601 Dátum: 2009. November 25., 17:27:25 »
Nem nagyon olvastam még a Fantasyképregényeket de elhatároztam hogy előbb-utóbb elolvasom őket mivel nagyon szeretem a Fantasykat viszont előtte szeretném megkérdezni hogy a Warhammer 40000-nek van-e valami köze a Warhammer 40000 Háború Hajnala című könyvhöz? És úgy az összes kint lévő többi Warhammer vagy Dragonlance megjelent-e valahol könyvben és ha igen akkor betudom-e őket még szeretni, először szeretném könyben elolvasni és utána képregényben vagy mint a Forgotten Realms-ot egyszerre a kettőt. És ha már a Forgotten Realmsnál tartok akkor szeretném értékelni az Otthont és a Száműzöttet.
Otthon: Mint említettem úgy csináltam hogy egyszerre olvastam a könyvet és a képregényt és azt kell hogy mondjam hogy a képregény nagyon jól visszaadta a könyv történetét. A történetről pedig: Salvatore nagyon jól megcsinálta Drizzt karakterét egy sötételf aki mélyen megveti népe szokásait de köztük nő fel, engem leginkább az fogot meg amikor Zaknafein is meg Drizzt is megakarja ölni a másikat mert azt hiszik a másik már menthetetlen mikor ugyanúgy gondolkoztak csak félreértették egymást. És mikor kiderül és Zak magához öleli Drizzt azt mondván hogy "Átvészelted az akadémiát ahol minden lélek meghal" engem az a jelenet fogot meg nagyon. A végére Zak feláldozására és Dirzzt döntésére pedig nem lehet elég dicsérő szavakat találni szóval ha valaki akkor Salvatore tudd Fantasyt írni (legalábbis szerintem.)
Száműzött: Ez is nagyon tetszett viszont ha össze kéne hasonlítanom a kettőt akkor az Otthon jobban tetszett de ez is nagyon jó volt. Itt a vége mikor Zak bosszúszellemként tér vissza de legyőzi Malice anya befolyását Drizzt segítségével az fogot meg nagyon. A Do'urden ház bukása meg szintén nagyszerűen kitalált volt az egyetlen amit furcsáltam hogy a könyvben nincsen leírva hogy Jarlaxe megöli Brizát.
Köszönöm Dead és Troll ezt a két nagyszerű képregényt. A kérdésem pedig az lenne hogy valamikor várható-e a folytatás?
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 25., 17:29:27 írta Amondin »

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1600 Dátum: 2009. November 24., 07:44:11 »
Üdv! Köszi a Warhammer 40K 00-t Aldarion,beigli69!    
Elolvastam,a grafika jó volt,de akkor is a fantasy Warhammer nekem jobban tetszik.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1599 Dátum: 2009. November 23., 16:01:08 »
Köszönet az új részért, jó volt!
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 23., 16:02:23 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1598 Dátum: 2009. November 22., 22:21:53 »
Azzal nem lesz gond.  De mivel több másik sorozaton is dolgozom, így sajnos nem túl valószínű, hogy a havi kettőt tudnám hozni. Mindenesetre köszönöm a pozitív visszajelzést...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #1597 Dátum: 2009. November 22., 21:47:39 »
Jó lenne, de egyelőre szerintem Aldarion örülne, ha a havi egyet össze tudná hozni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Enkidu

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +1/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1596 Dátum: 2009. November 22., 21:38:09 »
Emberek, csak azért regisztráltam a fórumba mert olvastam a W40K-s képregényt, ami marha jó lett. Jó lenne ha nem kéne februárig várni a folytatással, lehetne ezzel is úgy mint a Macskanő/Póklány szombattal, hogy egyik héten a megsemmisülés lenne a következőn meg Warhammer 40k. Na az zsír lenne.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1595 Dátum: 2009. November 22., 19:50:41 »
Ezer köszönet Aldarion és beigli69 a Warhammer 40000 #00. számért!        Nagyon jó volt ebben a 3 rövid történet. Az első kettő elgondolkodtató, mert a szereplő mesél.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Fantasy képregények
« Válasz #1594 Dátum: 2009. November 22., 19:38:42 »
Nagyon jó Az új Warhammer 40k!
Mindhárom történet nagy ott van, már alig várom a folytatást!

Köszönöm a munktokat!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1593 Dátum: 2009. November 22., 19:01:20 »
Frissültünk!
Warhammer 40000 #00

Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1592 Dátum: 2009. November 19., 14:20:57 »
Ami azt illeti, a fantasy vonal hozzám is közelebb áll, mint a 40K, épp ezért is sajnálom, hogy nem lehet hozzájutni a Prelude to War HC-hoz, mert állítólag az lett a lejobban sikerült darabja a sorozatnak... No de meglátjuk, mit hoz a jövő...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1591 Dátum: 2009. November 19., 08:52:48 »
A Star Wars sci-fit imádom, de a Warhammer világában játszódót egyáltalán nem. Nekem is a fantasy az igazi abban a világban.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1590 Dátum: 2009. November 19., 07:16:30 »
Üdv!Sajnos akkor ezt,szomorúan olvasom, a sci-fi cyber Warhammer azért annyira nem fog meg,mint azok a csodálatos fantasy vonulatok, amiket eddig,itt az oldalon leadtál.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1589 Dátum: 2009. November 17., 20:05:55 »
Nos, sajnos kétszeresen is rossz hírem van: Először is, ettől a rajzolótól már nincs másik képregény, másodszor pedig a kiadónak sincs már több kiadványa a fantasy-vonalon, egyet kivéve, amin még gondolkozom, hogy megcsináljam-e, mivel egy hat részes történet első fejezete, aminek nem lehet hozzájutni a folytatásához, mert teljesben csak a Warhammer Online Gyűjtői Kiadásában jelent meg, keménykötéses kiadásban, és mint ilyen, sajnos nincs meg nekem se. Ha valami csodával határos módon mégis hozzájutnék, akkor persze megpróbálnék kezdeni vele valamit.

De azért a Warhammer rajongók jövőre sem maradnak hoppon, csak épp előrébb ugrunk úgy harmincnyolc évezredetet az emberi történelemben...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #1588 Dátum: 2009. November 17., 07:20:59 »
Üdv! Köszi a Pusztítás Koronája befejezést Aldarion,beigli69!    
Nem akartam elhinni,hogy egy ilyen ős nagyhatalmú vámpirt letudnak győzni,aztán persze a jók mindig győzedelmeskednek!De legalább tényleg sosem adják fel a harcot a nagykardok!A történet és grafika végig kiváló volt!Ettől a rajzolótól van még warhammer képregény?Nekem nagyon bejött!!Ha nincs az sem baj,ha végig maradnak még ilyen színvonalas és izgalmas részek!  
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Fantasy képregények
« Válasz #1587 Dátum: 2009. November 11., 10:47:01 »
KÖSZÖNET!!! Nagyon jó történet, isteni! Még!!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség