Szerző Téma: Fantasy képregények  (Megtekintve 277189 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Fantasy képregények
« Válasz #86 Dátum: 2004. Október 10., 22:21:09 »
A Hieroglifa tetszik. Bár a második rész után már van prekoncepcióm  De majd kiderül, hogy az írók mennyire tudnak kilépni a sablonos story vezetésbol ?  

Egyébként a képi megvalósítás nagyon tetszik. Magával tudja ragadni az embert.
Bár nekem kicsit furcsa, hogy egy csillagközi felderíto egyedül dolgozik minden támogatás és visszavonulási lehetoség nélkül. A másik meg az a furcsa, hogy értelmes idegenekkel találkozik (elso epizód) és nem akar kommunikálni vagy kapcsolatot termteni, hanem lelép.  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 11., 10:52:01 írta lyrán »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #85 Dátum: 2004. Október 09., 08:05:57 »
Sziasztok

Nagyon vártam már..mert az előző rész teljesen felcsigázott..

És most olvashattam a Hieroglifa 2. részét.

A borító.Tetszik, hogy a borító tervezésében egyfalyta folytonosságot sugallnak. Azaz az előző résznek is hasonló borítója volt, jellegében és mondanivalójában is. Ha a két részt látom egymás mellett, akkor biztosan tudom, hogy összetartoznak. A két borító színe, a zöldes árnyalat és a kék is megáll egymás mellett. Puritán, de mégis figyelemfelkeltő. Nekem tetszik.

A történet és a képregény. Újra lenyűgözött. Egyszerűen felüdülés a sok szavakra épített történet mellett. A rajzoló nagyon jól érzékelteti a magányosságot, és a terület nagyságát. A teljes oldalas képekben szinte én is elvesztem. Tetszik a színvilág, egyetlen dolog ami kicsit zavart, bár ez nem hiba, csak furcsa volt, hogy az előző részben álcaszíneket generált a ruhájára, most meg valami teljesen másban folytatta a felfedezést...bár ez semiképpen nem hiba, főleg egy sci-fiben, csak nekem kicsit furcsa volt.A rajzoló elérte rajzaival, hogy a történetnek meglegyen a lendülete, folyása, ritmusa. Nagytotálokkal "lassította" és végtelenítette a teret, ahol pedig "gyorsítani" kellett, ott sok kisebb képpel fokozta a történet sebességét.

Ami számomra a legfőbb erények egyike, hogy már a második részt olvasom, de csak sejtek, azok is csak találgatások, de nem tudok. A képregény eléri, hogy együtt gondolkozzak a főhőssel, szinte én is ottlegyek vele, együtt éljem át a történetet, mert én is meg akarom érteni, és a rajzoló csak annyit nyújt, amit a főhős is átél (legalábbis eddig), igy arra készteti az olvasót, hogy ha valamit szeretne tudni, elkezd gondolkozni a főhős fejével. Nekem nagyon tetszik ez a fajta megközelítés.

Beírás  : Jó. Na de komolyan. Hibát nem találtam, könnyen olvasható, nagy betűtípussal lett beírva. A mondatok, bár többszörösen összetettek is akadnak közöttük, érthetők és magyarosak.

Összességében azt kaptam amit vártam, lekötött és elgondolkoztatott. Tetszik és nagyon várom a folytatást.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 09., 08:07:55 írta regnar »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #84 Dátum: 2004. Október 07., 22:40:53 »
A Hierogrifa képi világa ismét lenyűgözött. Továbbra is kíváncsian várom, hogy hova vezet a történet. Remélem terveztek még ilyen igényes "franchise független"sf-ket a befejezése után is.  

Nem elérhető Nihil

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #83 Dátum: 2004. Október 07., 21:39:20 »
Én is szeretnék gratulálni a Ray Bradbury képregényekhez... nekem különösen a Ködkürt tetszett, de a többi is bejött.   (akárcsak az itt megtalálható smiley-k )
Szóval, csak így tovább ezen a téren (is).

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fantasy képregények
« Válasz #82 Dátum: 2004. Október 07., 18:09:23 »
A témában felkerült az oldalra a Hieroglifa 2/4
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Fantasy képregények
« Válasz #81 Dátum: 2004. Október 07., 10:52:16 »
Nem volt rossz.  Bár kicsit átgondolatlan volt az alapötlet. Ha bárki ilyen tápos lehet a rúnamágia álltal akkor azt hiszem jobban kéne vigyázni a mágusokkal.
A vérrel kapcsolatban meg csak annyit, hogy realista volt.   Kimondottan korhu.  
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 07., 10:52:45 írta lyrán »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fantasy képregények
« Válasz #80 Dátum: 2004. Október 06., 20:51:57 »
Idézet
Viszont a Thoros témák elég jók.. Mondjuk nekem egyik kedvenceim a viking sagak
akkor a Thor - Vikingeket neked találták ki   az hogy tetszett?
jó, tudom.. véres volt...  
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Fantasy képregények
« Válasz #79 Dátum: 2004. Október 06., 20:02:48 »
Elolvastam az Aquabluet. Nagyon tetszett. Furdalja az oldalamat a kívámcsiság,, hogy mi lessz a vége...

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #78 Dátum: 2004. Október 06., 11:14:18 »
Idézet
A Marsbéli Krónikákból is lesz valamelyik novellának képregényváltozata?
Lesz  A következő egy nagyon sötét és nagyon jó történet lesz, ami még nem Marsbéli, de az azt követő két rész az már Marsbéli történet lesz  Az első a történetek legeleje, a gyarmatosítás története lesz 6 oldalon (Rakétanyár és A sáskák - Ez már Michonál van), majd egy kicsit hosszabb történet következik, az Éjszakai találkozás (ezt a héten fejezem be). Utána megint egy rövid időre búcsút veszünk a marstól és ismét egy sötétebb horror-thrillerbe hajló történet jön, de minden poént azért nem lövök le előre  De később még vissza fogok térni a marsi történetekhez is, ígérem
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Fantasy képregények
« Válasz #77 Dátum: 2004. Október 06., 10:12:03 »
Idézet
Isten hozott közöttünk, Lyrán! Nagy megtiszteltetés nekem, hogy egy igazi Bradbury rajongónak is tetszenek a képregények és nem csak a képregény rajongókat csábítom Bradbury felé, hanem visszafelé is muködik a dolog. Az pedig, hogy ezek a történetek késztettek az elso hozzászólásra a fórumban, még nagyobb öröm, remélem a továbbiakban is találkozunk majd veled. És hogy még egy kicsit a kedvedben járjak, elárulom, hogy több képregény is lesz, melyek egy-egy epizódot dolgoznak fel a Marsbéli krónikákból. (Jelenleg kb. 20 részesre tervezem a sorozatot, de amennyiben felbukkannának újabb Bradbury képregények, akkor azokat is elkészítem majd.)
Nos meg kell mondanom, hogy szeretem a scifi adaptációkat. Mert igen jól képregényre ültethetoek. Bár számomra mindig kockázatot rejt magában mert megfogja az ember képzeletét a saját belso világunkat is bekorlátozhatja egy történettel kapcsolatban. Ez mondjuk fokozottan igaz a tv-re. De félre az offal..  

A scifi témájú képregények igen jól sikerültek    Mondjuk a történetek nagyrésze ugye az..
A fantasyk annyira nem fogtak meg itt foképp az Aria-ra gondoltam.. a képek valóban szépek, de a történet, hát hogy is fogalmazzak .. elég gyenge. Elnézést minden elöttem szóló rajongótol  
Viszont a Thoros témák elég jók.. Mondjuk nekem egyik kedvenceim a viking sagak. Így az északi istenek nincsenek tolem távol.

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #76 Dátum: 2004. Október 06., 09:46:34 »
Sziasztok...

Újabb Bradbury  

Nagyon jó!
A képek szépen festettek, jók a színek is. Sötét, de mégis kontrasztos. A karakterek szépen rajzoltak, igaz, rövid a képregény, de látszik, hogy nem összecsapott munka.

A történet tetszik. Elgondolkodtató. És lendületes is ugyanakkor. Pergő. Csupán egy villanás az egész, de utána még sokáig gondolkozol rajta. Mondhatnám, hogy előétel az agynak. Egy kis étvágygerjesztő. Ki-kivel van? Szellemek? Vagy csak érzéki csalódás?

A beírás tetszik, hibát nem találtam benne. Szépen olvashatóak a betűk, és elég nagyok is.

Hát emyi lenne..rövid képregényhez, rövid hozzászólás. Ja még valami:

Bradbury-t még

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #75 Dátum: 2004. Október 06., 09:26:48 »
Ezt a Bradbury-t én is elolvastam és tetszett. Olyan Bradbury-s volt, Bradbury-s csattanóval és hangulattal.    A Marsbéli Krónikákból is lesz valamelyik novellának képregényváltozata?

Nem elérhető Pedro

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 51
  • Karma: +0/-0
    • http://www.aurin.hu
Fantasy képregények
« Válasz #74 Dátum: 2004. Október 05., 19:05:46 »
Idézet
Már épp csodálkozni kezdtem, hogy Bradbury a fantasy témában is alkotott.
Pedig alkotott.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Fantasy képregények
« Válasz #73 Dátum: 2004. Október 05., 17:04:46 »
A témában felkerült az oldara a Ray Bradbury - A sárkány című képregény adaptáció

és x-wing-nek teccett
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető x-wing

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #72 Dátum: 2004. Október 05., 15:51:17 »
Hello mindenkinek!

Most olvastam el a ma felkerült Sárkány c. Bradbury noellát.
Kérem szépen, ez nagyon nagy volt.  
Már épp csodálkozni kezdtem, hogy Bradbury a fantasy témában is alkotott.
De nem, egy oltári fordulattal zárta le, és teljesen más megvilágitásba került  tőle a történet.  

Remélem lesznek még ilyen részek a gyüjteményben.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #71 Dátum: 2004. Október 02., 08:14:05 »
Igen, Recsi nevét az Y borítóján láttam, és az kavarhatott meg. Bocsesz.
 
 Kíváncsian várom a folytatását.

Nem elérhető Nimrod

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
    • http://xfanzine.hu
Fantasy képregények
« Válasz #70 Dátum: 2004. Október 01., 20:29:58 »
A Hieroglifát konkrétan én követtem el, benne is van a creditsben.  

De örülök, hoyg tetszett.  
<a target="_blank"  href="http://xfanzine.hu/xzsak/index.php"><b>COMING SOON, DONT MISS IT!!!</b></a>

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #69 Dátum: 2004. Október 01., 12:59:24 »
Isten hozott köztünk!  

Hát egyre jobban úgy tűnik, hogy nem halogathatom már túl sokáig az Aquablue 3. részének munkálatait. Ígérem a Gaiman és az Interjú 1. része után a nagyobbakból az fog következni.

Bradburyt pedig szerintem így is érdemes elolvasni, mert a szöveg gyakorlatilag teljesen az eredeti és csak egy kis pluszt adnak hozzá a képek. (Egyedül a "Fiúk! Termesszetek óriásgombát saját pincétekben!" szövegénél írtam át több helyen Kuczka Péter fordítását, mert akármennyire is tisztelem Kuczka Pétert, de ez a fordítása nem lett a legjobb.)
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Fantasy képregények
« Válasz #68 Dátum: 2004. Október 01., 10:11:59 »
Üdv Mindekinek ezen a szép új fórumon!

 Jelzem most használok először ilyen bonyolult fórumot, úgyhogy lehet, hogy ez az üzenet a letöltéseknél jelenik majd meg.  
 Eredetileg nem akartam a regisztrációval bajlódni, de annyira jók vagytok, hogy csak itt vagyok. Meg aztán Micho írta is az mai frissítésben, hogy aki még nem regisztrált, az rohanjon.

 A lényeg, hogy én is nagyon várom már az Aquablue folytatását. Szvsz ez a legjobb képregény a Zsákon. Nagyon tetszik a Hierogrifa is. Nem tudom mi sül még ki belőle de a grafikája nagyszerű. Az Y elég komor -ami nem igazán az én műfajom -de eddig az is bejött. A Bradbury-ket én nem olvasgatom, őt inkább eredetiben szeretem, de tetszik hogy vannak. Legyen csak az oldal minél sokszínűbb!
 Láttam, hogy vannak ősi Bosszú Angyalai füzetek is. Nem tudom, hogy hogyan és honnan szerzitek be az anyagokat, de én örülnék néhány ősi Buck Rogers-nek,  Falsh Gordon-nak is. És általában mindennek ami repül a csillagok között. Farscape, Trek, stb.
 A heti SW frissítéssel pedig egyszerűen nem tudok betelni. Tudom, hogy van saját topicja a témának, de azt hiszem a Hierogrifát is Recsi és Galen készítették, úgyhogy biztos megtalálják itt is. Birom, hogy ilyen szorgalmasak vagytok skacok!

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #67 Dátum: 2004. Október 01., 07:59:48 »
Idézet
Sziasztok!

azt szeretném megkérdezni hogy a következő Aquablue kb. mikorra várható????
No, végre egy Aquablue rajongó  A folytatás késése az én saram, annyi minden másba kezdtem bele, hogy egyelőre még csak a grafikai előkészítés fele van meg. De az eredeti anyag már kinyomtatva a feleségemnél van. Szerintem pár héten belül nekiugrunk, de nem merek pontos időpontot mondani. De lesz, az tuti
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #66 Dátum: 2004. Október 01., 07:55:16 »
Idézet
Idézet
Majd ha meglátod az első Aria sorozatot, amit még Analecto rajzolt, na ott szerintem össze fogod pisilni magad a gyönyörűségtől.
Mi a címe az első sorozatnak?
És lehet tudni már valamit, hogy kb mikorra lesz lefordítva?
Az első sorozat címe egyszerűen csak Aria volt, mindenféle alcím nélkül és négy részes volt. Sajnos a mikorra nem tudok válaszolni, az Dórika része.
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető lynmail

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 9
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #65 Dátum: 2004. Október 01., 07:00:23 »
Sziasztok!

azt szeretném megkérdezni hogy a következő Aquablue kb. mikorra várható????

Nem elérhető Edorn

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
    • http://darkrpg.dox.hu
Fantasy képregények
« Válasz #64 Dátum: 2004. Szeptember 30., 20:31:10 »
Idézet
Majd ha meglátod az első Aria sorozatot, amit még Analecto rajzolt, na ott szerintem össze fogod pisilni magad a gyönyörűségtől.
Mi a címe az első sorozatnak?
És lehet tudni már valamit, hogy kb mikorra lesz lefordítva?

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Fantasy képregények
« Válasz #63 Dátum: 2004. Szeptember 30., 20:04:10 »
Elolvastam a Ködkürtöt és a Csapóajtót.
A csapóajtó tetszett!!  
a ködkürt annyira nem de az se volt rossz.
Bár eddig a legötletesebb szerintem a kaleidoszkóp volt.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #62 Dátum: 2004. Szeptember 30., 08:38:23 »
 Örülök, hogy egyre többen ismerik és szeretik meg Bradbury-t. Ígérem, hogy a sorozat következő részei is hasonlóan jók lesznek. (A tegnapi gyűjtögetés eredményeként a sorozat már 25 résznél jár
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Fantasy képregények
« Válasz #61 Dátum: 2004. Szeptember 29., 20:47:37 »
Sziasztok.

Végre volt időm elolvasni a Bradbury képregényeket. Még régről ismerem Bradbury-t a tv sorozatból, tőle még nem olvastam semmit.

A csapóajtó nyerte meg legjobban a tetszésemet. A történet remek, idézi nagy kedvencemet Poe-t. a történet végéről itt sem maradhat el, ahogy én hívom "a végső poén" azaz a csattanó, minden rejtve marad, de így a jó..Megdolgoztatja a képzeletet.azt hiszem én sem megyek többet a padlásra.  

A rajzok nagyon jók. Karikaturisztikusok, tükrözik az őrületet.Mintha csak odadobták volna őket egymás mellé, összefolynak, elmosódnak a képek közötti határok, így még lendületesebbé válik a történet. A színek disszonánsak, a kék és sárga szinte vibrál, természetüknél fogva ütik egymást, így még jobban kiemelik a zavarodottságot. a sárga amúgy is feszült szín, jó választás volt a képregényhez.

a beírással semmi bajom, nekem megfelelt, bár egy kicsit kicsiknek éreztem a betűket, de nem volt zavaró túlságosan.

Remélem érkezik majd a folytatás, azaz a többi történet is, engem nagyon megfogott a képi és gondolati világa az eddig felrakott 3 történetnek.

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Fantasy képregények
« Válasz #60 Dátum: 2004. Szeptember 29., 15:37:25 »
Néha valóban tátva marad a szám 1es képregényeken hogy hogy tud 1 1szerü halandó ember (  ) ilyen szinte jól rajzolni.
Mint a fényképek.
Gyönyörűek.   Egészen elérzékenyültem  



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #59 Dátum: 2004. Szeptember 29., 12:09:53 »
Idézet
A legnagyobb a Pub vagy ki (a tetovált csávó a csaj haverja)
de a 3 boszorka karaktere is tetszett.
Pug! De egyébként tényleg jó karakter. Az egyik kedvencem, mikor az első részben a játékboltosnak magyarázza, hogy miért is nem jó az a katona  Egyébként valóban szépek a rajzok, de... Majd ha meglátod az első Aria sorozatot, amit még Analecto rajzolt, na ott szerintem össze fogod pisilni magad a gyönyörűségtől. Már a Sketchbook is adott egy kis betekintést a bácsi zsenialitásába, de amit az első Aria sorozatban művelt... Döbbenet. Sajnos a Lélekvásárban már csak a borítókat csinálta ő, és bár az új rajzolok is kitettek magukért, és valóban mestermunkát alkottak, de Analecto képeihez képest csak lelkes amatőröknek tűnhetnek
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 29., 12:10:15 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető killjoy

  • Batman
  • ***
  • Hozzászólások: 349
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
Fantasy képregények
« Válasz #58 Dátum: 2004. Szeptember 29., 12:00:13 »
Isten hozott közöttünk, Lyrán! Nagy megtiszteltetés nekem, hogy egy igazi Bradbury rajongónak is tetszenek a képregények és nem csak a képregény rajongókat csábítom Bradbury felé, hanem visszafelé is működik a dolog. Az pedig, hogy ezek a történetek késztettek az első hozzászólásra a fórumban, még nagyobb öröm, remélem a továbbiakban is találkozunk majd veled. És hogy még egy kicsit a kedvedben járjak, elárulom, hogy több képregény is lesz, melyek egy-egy epizódot dolgoznak fel a Marsbéli krónikákból. (Jelenleg kb. 20 részesre tervezem a sorozatot, de amennyiben felbukkannának újabb Bradbury képregények, akkor azokat is elkészítem majd.)

Most pedig egy kis kulissza titok: tegnap este elkészültem két Bradbury képregénnyel is, így hamarosan folytatódnak a történetek az oldalon. A következő az A sárkány című, ami egy nagyon rövid, de annál meglepőbb történet, míg az ötödik lesz eddigi "beírói pályafutásom" legdurvább anyaga, a Come Into My Cellar, mely a magyar keresztségben a "Fiúk! Termesszetek óriásgombát saját pincétekben!" címet kapta Kuczka Pétertől. (Gondolom a sci-fi rajongóknak őt nem szükséges bemutatni, de aki nem ismerné a nevet, annak annyit, hogy neki köszönhetjük többek között a Galaktika- és a Kozmosz Fantasztikus Könyvek sorozatot is.) Ha majd megjelenik, akkor megértitek, hogy miért is haladtam vele olyan lassan, hogy az eredetileg tervezett negyedik helyett csak az ötödik lett a sorban, aki pedig ismeri a történetet, az valószínűleg már most érti. Akinek tetszett a Csapóajtó nyomasztó hangulata, vagy szereti az olyan történeteket, amik beeszik magukat az ember agyába, az mindenképpen olvassa majd el. Egyik ismerősömnek megmutattam és a következőt válaszolta: "Na elolvastam. Háááát... a pulzusom a dupláján van a normálishoz képest. Nagyon jó! De azt hiszem, többet nem megyek a pincénkbe. A miénk is nyirkos és dohos... "
« Utoljára szerkesztve: 2004. Szeptember 29., 12:04:15 írta killjoy »
Ha az élettől citromot kapsz, akkor csinálj egy jó limonádét!

Nem elérhető lyrán

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 46
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
    • http://diakjog.hu
Fantasy képregények
« Válasz #57 Dátum: 2004. Szeptember 29., 10:38:12 »
Idézet
Eddig Bradbury három különbözo arcát ismerhettétek meg. Kinek melyik tetszett a legjobban? A már említett 11 új történet küzül van minden félébol, így ha a negyedik elkészült, akkor igazodnék az igényekhez és azokat venném elore, melyek hozzátok közelebb állnak. Vagy pont így jó, vegyesen?
Megmondom oszintén. Egyik kedvencem Bradbury.    A Marsbéli Krónikák egyik elso scifi irányultságú olvasmányaimnak.
A kérdésedre meg annyit, hogy jöhet vegyesen. Pl a padlásajtós sztorira nem is emlékeztem már. Csak amikor elovastam akkor ugrott be, hogy vagy 14-15 éve olvastam valamikor    
Szóval csak így tovább, hátha a képregény olvasó közönség kedvet kap ahoz, hogy elovassa Bradbury regényeit vagy novellás köteteit....