Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 342089 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szaboi65

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2725 Dátum: 2016. Április 27., 18:46:11 »
A Deadpool: Dracula's Gauntlet, Deadpool & Cable: Split Second, Mrs. Deadpool and the Howling Commandos  című képregények és a többi amiben Shiklah is szerepel fent lesznek Magyarul ?

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2724 Dátum: 2016. Április 26., 07:23:43 »
Üdv! Köszi a Nova v4 31.részét,talgaby! :worship:
Szóval gonosz kiadás és egy egész testvériségre való van belőlük?! Ehh,valami másra számítottam..de remélem ez meg lesz magyarázva a következő részekben.Tetszett Philo centúrió kiképzése! Nováért meg nem aggódnék biztosan felhúzott valami pajzsot a robbanás előtt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2723 Dátum: 2016. Április 21., 09:06:36 »
Nehéz az uralkodóházak élete. Ha II. Erzsébetet választották volna, még mindig ő lenne a birodalom élén.  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2722 Dátum: 2016. Április 21., 08:19:07 »
Gladiátor, tudomásom szerint.

Ennek a siar uralkodóháznak legalább annyira nem jött be az élet mint a skrulloknak.  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2721 Dátum: 2016. Április 20., 18:46:59 »
Gladiátor, tudomásom szerint.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2720 Dátum: 2016. Április 20., 18:23:47 »
Jelenleg halott. De tudod, hogy a halál csak múló hóbort a Marvel univerzumban.

Akkor most ki vezeti a Siar birodalmat?Vulkán is meghalt ha jól tévedek?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2719 Dátum: 2016. Április 20., 10:17:07 »
Jelenleg halott. De tudod, hogy a halál csak múló hóbort a Marvel univerzumban.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2718 Dátum: 2016. Április 20., 09:58:34 »
Lilandra most tényleg meghalt vagy ez valami múló hóbort?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2717 Dátum: 2016. Április 05., 08:42:22 »
Látom, neked nagyon a bögyödben vannak. Akarsz beszélni róla?  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Április 05., 10:33:46 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2716 Dátum: 2016. Április 05., 08:31:09 »
Valahol olvastam pár éve higy amúgy tervben volt ilyen nagyon elfelfekejtett és nagyon lesajnákr szuperhősökből egy csapat létrehozása
A mostani New Avengers pont ilyen.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2715 Dátum: 2016. Március 31., 13:12:41 »
Igen, a (volt) Új Mutánsok és Új Harcosok azok, akiket a Marvel valamiért nem enged ,,felnőni''...  :badteeth:

1. Új Harcosok: Tűzcsillag most az X-ekkel lóg, ha jól emlékszem, akkor tanárnő lett! Villámgolyó (Penance után hogy vehette fel újra ezt az identitást és a kék-sárga pizsamát, nem értem; nagy kedvenc volt, amikor a Mennydörgők csapatában harcolt) és Jogbajnok felkeresve az új, fiatal Novát, létrehozták az új Új harcosokat!  ;D

Hozzájuk csatlakozott Pókember klónja, Kaine, egy mexikói félistennő, egy atlantiszi kiscsaj (Namorita pótlására), egy nemember (vagy embertelen?) és egy afroamerikai csaj!

Megütköztek az Evolúció Mesterével és az Örökkévalókkal (!), aztán véget ért a sorozat...  :dry:
Düh (Rage) tényleg nagyon eltűnt, Darkhawk pedig az űrben kalandozott egy ideig (War of Kings, Realm of Kings); legutoljára az Avengers Arenában láttam!

A Power kölykök közül Alex Powerpax (Powerhouse) néven elég sokáig tagja volt a csapatnak! Fiatal kora ellenére az egyik legkeményebb tag volt!  ;)
Reed irigy lett X professzorra és ő is létrehozott egy kis csapatot, Future Foundation néven, tehetséges fiatalokból!  :rolleyes:
Alex-et itt láttam utoljára!
A testvérei közül egyedül Julie bukkant fel az Avengers Academy-ben, ott is mellékszereplő volt!
Jack és Katie ,,eltűnt''... (Lehet, hogy lesz egy story, ahol őket kell majd felkutatni!)  :badteeth:

2. Új Mutánsok

Karma nem halt meg, bár közel állt hozzá; a Second Coming-ban a mutánsgyűlölő Cameron Hodge megtámadta és a csatában elveszítette az egyik lábát térdtől lefelé; Madison Jeffries készített neki egy protézist!

Délibáb elveszítette a mutáns képességeit, sokáig tanár volt, aztán megkörnyékezte Héla és Valkűr lett!

Farkas elég sok kalandot élt át több csapatban is (X-Factor, Excalibur, egy darabig tanárnéni volt, de nem igazán ment neki, megint X-Factor, X-Force és harmadszor is X-Factor)!  :badteeth:
Lett egy (nem túl hosszú életű) fia is, akinek az apja az asgardi farkasherceg, Hrimhari!
Rahne elég sok traumát élt át, nem kímélték az írók az elmúlt években; elég sok fizikai sérülés érte és lelkileg is eléggé labilis volt (úgy, mint gyerekkorában)! A fiát pl. az egyik volt csapattársa ölte meg, ezt elég nehéz megemészteni...

Két nagy kedvencemről (Sam és Roberto) már volt szó, ők Angyalok lettek!

Magma eltűnt, az ő karakterével valahogy sosem tudtak mit kezdeni, pedig bírom őt...  ;D

Varázs nem unatkozott: összetűzésbe került Belasco lányával, Boszorkánytűzzel (lásd.: X-Fanzine); az x-ek egyik legnagyobb ellenfele, Bástya szerette volna nagyon eltenni láb alól, mivel teleportáló képességekkel (is) bír, aztán egy darabig a Főnix erő (társ)hordozója lett! Dr. Strange lett a tanítója!

Techno és Tolmács a Polaris vezette legújabb X-Faktorban szerepel!  :nezze:
Elég sok poénos jelenetük van Veszéllyel!  :lol:
Tolmács különben majdnem meghalt másodszor is egy akció során...  :badteeth:

Bumm-Bumm Kábel oldalán tűnt fel legutóbb, Rictor pedig visszakapta a képességeit!

Meghajlok tudásod előtt! :) Katie Powert mintha a newgen felé Szökevények sorozatban láttam volna feltűnni.Vagy az a húga?Mar lusta vagyok utána kutatni.

Amúgy furcsa hogy hány karakter volt akit egyszer csak elhagytak.Magma a Pók 2. Mantis is évekre el volt felejtve Kainból csinálták egy Rozsomák típusú Skarlát Pókot de ő se sok vizettavar, a saját sorozata nem tudom megy e még, Miss Marvel szörnnyé vált eltűnt (valamit olvastam hogy nemrég megint előhúzták) Csalogány is eltűnt egy jó időre.

Az is nagyon látszik amikor egy karakterből sok a hozzá hasonló.Pók képességűek pl. akkor pánik szerűen rendeznek egy irtást. Vagy az Alfa Különítmény.Megunták meg is ölték őket.Arra akartam ezzel utalni nagyon sokszor hiányzik a következetesség.Karmos hősökből, a Summers család tagjaiból, Pókoknól,pajzsos idiótákból ,Főnixekből, Gamma sugárzott lényekből, Venomhoz hasonló elneroggyantakból hirtelen túltengés támad és ilyenkor vagy úgy tesznek mintha nem is lennének jobb esetben pánikszerűen megölik őket aztán jöhet a feltámasztás egy év max másfél múlva.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 31., 13:36:20 írta Feast4 »

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2714 Dátum: 2016. Március 31., 13:07:17 »
Ja, aztán amikor az írónak elege lesz vagy összekülönbözik a szerkesztőkkel, akkor kivágják, mint a papírkutyát, és tűzoltó jelleggel megpróbálják kitalálni, hogy mi legyen.

És ebből lesznek ilyen Brand of a New Day szerű szarok! :lol:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2713 Dátum: 2016. Március 31., 12:44:12 »
...Rictor pedig visszakapta a képességeit!
Azt sem tudtam, hogy elvesztette őket...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2712 Dátum: 2016. Március 31., 12:19:22 »
Igen, a (volt) Új Mutánsok és Új Harcosok azok, akiket a Marvel valamiért nem enged ,,felnőni''...  :badteeth:

1. Új Harcosok: Tűzcsillag most az X-ekkel lóg, ha jól emlékszem, akkor tanárnő lett! Villámgolyó (Penance után hogy vehette fel újra ezt az identitást és a kék-sárga pizsamát, nem értem; nagy kedvenc volt, amikor a Mennydörgők csapatában harcolt) és Jogbajnok felkeresve az új, fiatal Novát, létrehozták az új Új harcosokat!  ;D

Hozzájuk csatlakozott Pókember klónja, Kaine, egy mexikói félistennő, egy atlantiszi kiscsaj (Namorita pótlására), egy nemember (vagy embertelen?) és egy afroamerikai csaj!

Megütköztek az Evolúció Mesterével és az Örökkévalókkal (!), aztán véget ért a sorozat...  :dry:
Düh (Rage) tényleg nagyon eltűnt, Darkhawk pedig az űrben kalandozott egy ideig (War of Kings, Realm of Kings); legutoljára az Avengers Arenában láttam!

A Power kölykök közül Alex Powerpax (Powerhouse) néven elég sokáig tagja volt a csapatnak! Fiatal kora ellenére az egyik legkeményebb tag volt!  ;)
Reed irigy lett X professzorra és ő is létrehozott egy kis csapatot, Future Foundation néven, tehetséges fiatalokból!  :rolleyes:
Alex-et itt láttam utoljára!
A testvérei közül egyedül Julie bukkant fel az Avengers Academy-ben, ott is mellékszereplő volt!
Jack és Katie ,,eltűnt''... (Lehet, hogy lesz egy story, ahol őket kell majd felkutatni!)  :badteeth:

2. Új Mutánsok

Karma nem halt meg, bár közel állt hozzá; a Second Coming-ban a mutánsgyűlölő Cameron Hodge megtámadta és a csatában elveszítette az egyik lábát térdtől lefelé; Madison Jeffries készített neki egy protézist!

Délibáb elveszítette a mutáns képességeit, sokáig tanár volt, aztán megkörnyékezte Héla és Valkűr lett!

Farkas elég sok kalandot élt át több csapatban is (X-Factor, Excalibur, egy darabig tanárnéni volt, de nem igazán ment neki, megint X-Factor, X-Force és harmadszor is X-Factor)!  :badteeth:
Lett egy (nem túl hosszú életű) fia is, akinek az apja az asgardi farkasherceg, Hrimhari!
Rahne elég sok traumát élt át, nem kímélték az írók az elmúlt években; elég sok fizikai sérülés érte és lelkileg is eléggé labilis volt (úgy, mint gyerekkorában)! A fiát pl. az egyik volt csapattársa ölte meg, ezt elég nehéz megemészteni...

Két nagy kedvencemről (Sam és Roberto) már volt szó, ők Angyalok lettek!

Magma eltűnt, az ő karakterével valahogy sosem tudtak mit kezdeni, pedig bírom őt...  ;D

Varázs nem unatkozott: összetűzésbe került Belasco lányával, Boszorkánytűzzel (lásd.: X-Fanzine); az x-ek egyik legnagyobb ellenfele, Bástya szerette volna nagyon eltenni láb alól, mivel teleportáló képességekkel (is) bír, aztán egy darabig a Főnix erő (társ)hordozója lett! Dr. Strange lett a tanítója!

Techno és Tolmács a Polaris vezette legújabb X-Faktorban szerepel!  :nezze:
Elég sok poénos jelenetük van Veszéllyel!  :lol:
Tolmács különben majdnem meghalt másodszor is egy akció során...  :badteeth:

Bumm-Bumm Kábel oldalán tűnt fel legutóbb, Rictor pedig visszakapta a képességeit!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2711 Dátum: 2016. Március 31., 12:17:33 »
Ja, aztán amikor az írónak elege lesz vagy összekülönbözik a szerkesztőkkel, akkor kivágják, mint a papírkutyát, és tűzoltó jelleggel megpróbálják kitalálni, hogy mi legyen.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2710 Dátum: 2016. Március 31., 11:18:29 »
A What if storykat is ezért szeretem.
Igen, bár ott meg az nem mindig tetszik nekem, hogy az írók csak azért merik elengedni a fantáziájukat, mert úgysem lesz semmi következménye. Szóval igazából tét nélküli az egész. De azért a legtöbbet én is bírom.

Nem hiszem hogy csak az írók tehetnek erről. A legtöbb esetben azért a kiadó hosszú évekre előre maghatározza egy füzet koncepcióját, gyanítom még ha akarnának se térhetmnek el ettől.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2709 Dátum: 2016. Március 31., 08:56:11 »
A What if storykat is ezért szeretem.
Igen, bár ott meg az nem mindig tetszik nekem, hogy az írók csak azért merik elengedni a fantáziájukat, mert úgysem lesz semmi következménye. Szóval igazából tét nélküli az egész. De azért a legtöbbet én is bírom.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2708 Dátum: 2016. Március 31., 08:54:26 »
Pontosan.

A What if storykat is ezért szeretem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2707 Dátum: 2016. Március 30., 19:46:51 »
Pontosan.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2706 Dátum: 2016. Március 30., 18:20:40 »
Pedig nagyon gyakran az ismeretlen nevekből álló csapatok kalandjai jobbak, mint a nagy hősöké, pont azért, mert ismeretlenként mernek hozzájuk nyúlni és elengedik a fantáziájukat az írók.

Az anihilació szerintem tökéletes példa.Nova komplett reputációja ott épült újjá és megalapozta a Galaxis Őrzőit.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2705 Dátum: 2016. Március 30., 17:06:46 »
Pedig nagyon gyakran az ismeretlen nevekből álló csapatok kalandjai jobbak, mint a nagy hősöké, pont azért, mert ismeretlenként mernek hozzájuk nyúlni és elengedik a fantáziájukat az írók.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2704 Dátum: 2016. Március 30., 16:26:56 »
Valahol olvastam pár éve higy amúgy tervben volt ilyen nagyon elfelfekejtett és nagyon lesajnákr szuperhősökből egy csapat létrehozása persze hasonló kvalitású szupergonoszokkal.De végül is elhasalt az ötlet.Azt hiszem talán Köpeny és Kard, Zöld Manó  3 vagy 4 (franc tudja hánynál járunk) Turbó, valamelyik Új Mutáns és egy leselejtezett X és még pár másod vonalas BA volt tervben.De a Los Angeles Bajnokai fiaskó után a Marvel nem vállalt be megint egy ilyen nagyon öszvér húzónév nélküli történetet.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2703 Dátum: 2016. Március 30., 15:04:48 »
Nem erőltetett ez már egy kicsit? :headscratch:
(Tágas égen andalog...) Á, dehogy...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2702 Dátum: 2016. Március 30., 14:18:14 »
Napfolttal fogalmam sincs mi lett...
Ejnye, nem olvasod a napi dolgokat? Ő megvette az A.I.M-et és mostantól ugyanezen a néven, de Avengers Idea Mechanics-ként tesznek jót.

Nem erőltetett ez már egy kicsit? :headscratch:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2701 Dátum: 2016. Március 30., 12:30:08 »
Napfolttal fogalmam sincs mi lett...
Ejnye, nem olvasod a napi dolgokat? Ő megvette az A.I.M-et és mostantól ugyanezen a néven, de Avengers Idea Mechanics-ként tesznek jót.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2700 Dátum: 2016. Március 30., 12:00:49 »
Az ott Darkhawk, Richard egyik régi csapattársa az Új Harcosok kötelékéből. Sajna az Új Harcosok hagyatékát eléggé csapnivalóan kezelte a Marvel, így mára eléggé elfeledettekké váltak, az elsőgenerációs Új Mutánsokkal egyetemben.

Az Új Harsosok nagy része meg is halt.A Nitro felé robbanást csak Villamgolyó élte túl.Ha jól emlékszem akkor mar sem Tűzcsillag se Jogbajnok nem voltak tagok ahogy Siluett és Sötét Sólyom sem.A többekkel nem tudom mi lett.Düh pl.

Amúgy igaz.Az Új Mutánsok is eléggé lesajnált csapat lettek.Karma talan meghalt  Ágyúgolyó egy ideig X man volt aztán eltűnt.Napfolttal fogalmam sincs mi lett pint úgy mint Magmával.Tolmács Techno meghalt aztán feltamadtak megint meghalhatak.Technot úgye láthattuk haza ment.Farkas az X faktor tagja volt aztán a csapat 3. átalakulása után kikerült a képből.Bum-bumról utolsó emlékem hogy Pszihé őt védte Kardfogútól amik kibelezték.Utána mi lett nem tudom.Az indian lány még Valkűr lett de neki a neve se jut eszembe.Volt még valaki?

Amúgy a Power Kölyök is ugyanígy kikerültek a képből.Cathy talán L.A.ben él a többiek passz. (Vucces amúgy hogy ők Franklin Richardsal kb. egy idősek ők már lassan felnőttek Franklin meg nem.  :D )

De talgbyék kijavítanak ha valamit rosszúl mondtam.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2699 Dátum: 2016. Március 29., 12:08:27 »
Az ott Darkhawk, Richard egyik régi csapattársa az Új Harcosok kötelékéből. Sajna az Új Harcosok hagyatékát eléggé csapnivalóan kezelte a Marvel, így mára eléggé elfeledettekké váltak, az elsőgenerációs Új Mutánsokkal egyetemben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2698 Dátum: 2016. Március 29., 07:28:50 »
Üdv! Köszi a Nova v4 30.részét,talgaby! :worship:
Áhh,egyszerűen zseniális volt Nova vezértől ahogy az Ego szituációt kezelte!!!Nagyon tetszett! A végén nem ismertem fel azt a fazont,de Richard láthatóan tisztában van vele,hogy kicsoda.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2697 Dátum: 2016. Március 25., 17:18:41 »
Nagyon szívesen! Maradj vonalban, jön még.  ;)

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2696 Dátum: 2016. Március 25., 16:10:50 »
Nagyon nagy köszönet az új Deadpool képregényért! Hiányzott már nagyon!  :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,