Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 334475 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2905 Dátum: 2018. December 13., 16:41:30 »
A Nitro Comics oldala miért nem érhető el, ha a múzeumban az X-men-re kattintok? 

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2904 Dátum: 2018. December 05., 09:44:39 »
Maximum a Múzeumban, a régi kiadványok. Az elmúlt évek megjelenéseit leszedegetjük, kivéve ha annyira botrányosan szar a fordításuk, hogy nem lenne értelme a papír felé terelni az embereket, mert csak elmenne az életkedvük a képregényektől.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Quantumleap

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2903 Dátum: 2018. December 04., 23:42:26 »
Nem értem. Csomó olyan képregény fent van, ami megjelent nálunk papírformában. Lényeg, hogy akkor szerintem el kellene távolítani a listából.
Esetleg privátban nem tudna megdobni velük valaki? Hálás lennék.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2902 Dátum: 2018. December 04., 21:12:48 »
Egyszerűbb. A honosítás célja a nyomtatásban nem kapható képregények magyarítása. Az Alias kapható nyomtatásban. Így nem lesz a honosítása többé elérhető.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2901 Dátum: 2018. December 04., 20:18:15 »
A FuMaX kiadja őket. Az első kötet kapható náluk már egy ideje.

És?

És minden valószínűség szerint kizárólagos terjesztési jogaik vannak erre a kiadványra magyar nyelven.

Nem elérhető Quantumleap

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2900 Dátum: 2018. December 04., 20:02:27 »
A FuMaX kiadja őket. Az első kötet kapható náluk már egy ideje.

És?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2899 Dátum: 2018. December 04., 19:21:48 »
A FuMaX kiadja őket. Az első kötet kapható náluk már egy ideje.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Quantumleap

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2898 Dátum: 2018. December 04., 19:13:44 »
Szevasztok! Az Alias-képregényeket szeretném elolvasni. Mi az oka annak, hogy nem nyithatóak meg?

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2897 Dátum: 2018. November 22., 09:07:15 »
Köszi KID! Fú, de akkor ez iszonyú nagy égés lenne, én biztos nem tudnék így ott állni és kaviárt enni. Ez így marha furcsa, mert hagyta hogy Nyíl learassa a babérokat.  Simán segítenie kellett volna Nyílnak, hogy közös legyen a siker. Így most hazamennének az X-ek és kb kiröhögnék Fátit, hogy láttad, hogy állt ott?
 Tehát stratégiailag sztem ez volt a lehető legrosszabb, amit tehetett, mert arra spendírozni, hogy Nyíl majd hibázik... Ha besegít Nyílnak és Árnymacska ennek ellenére fuccs, még mindig foghatta volna a Fantasztikusokra, hogy azért történt, mert Magneto megfogta a gépüket.
Ez túl együgyű megoldás, hogy befogadható legyen, az írónak valami csavarosabbat kellett volna kitalálni, mert ez kb Oki Doki szintje.
Ezt most nyilván, mint Fáti rajongója is mondom, de mind képregényolvasó is, mert a karitól nem ezt várnám el.
Kb mintha Venom magyarázná egy sztori végén narancsot hámozva, hogy hogy játszotta ki egymás ellen a bandákat és hogy számolt le a Tattaglia családdal, meg Moe Greene-el.  :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2896 Dátum: 2018. November 21., 16:22:59 »
Köszi a Marvel Extra 10-et!! Imádom ezt a számot.
Van néhány kérdésem,  ezeket anno se tudtam: Fátum írta a naplót, Nyíl meg nem emlékezett rá? De miket írt bele pontosan, hogyhogy nem tudta, hogy az övé, vagy sem? Árnymacskát most Nyíl gyógyította meg, miután kisírta magát? Fejben végezte el a számításokat, ami Fátum szerint lehetetlen? Vagy nem is lehetetlen, csak Fáti túlzott? Kicsinyítette volna a képességeit mások előtt? Vagy közösen dobták össze? Akkor miért mindenki Nyílnak gratulál? Az előzmény olvasható a Zsákon?
Micsoda cliffhanger-befejezés! Mindjárt megőrülök.  ;D


Micsoda Fátum-parádé, mindkét történetben ott van!  :m-doom:

Fátum írta a naplót, olyan jól ismerte Reedet, hogy még Nyíl maga is elhitte, hogy ő írhatta a memoárt, csak esetleg elzárta maga elől az emléket erről. A számítás gondolom nem volt lehetetlen, csak majdnem. Fátum azért kicsinyíthette magát, mert Reedből se nézte ki, hogy el tudja végezni a számításokat. És igen, Nyíl egyedül dobta össze Fátum hibás gépével.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2895 Dátum: 2018. November 21., 12:42:48 »
Köszi a Marvel Extra 10-et!! Imádom ezt a számot.
Van néhány kérdésem,  ezeket anno se tudtam: Fátum írta a naplót, Nyíl meg nem emlékezett rá? De miket írt bele pontosan, hogyhogy nem tudta, hogy az övé, vagy sem? Árnymacskát most Nyíl gyógyította meg, miután kisírta magát? Fejben végezte el a számításokat, ami Fátum szerint lehetetlen? Vagy nem is lehetetlen, csak Fáti túlzott? Kicsinyítette volna a képességeit mások előtt? Vagy közösen dobták össze? Akkor miért mindenki Nyílnak gratulál? Az előzmény olvasható a Zsákon?
Micsoda cliffhanger-befejezés! Mindjárt megőrülök.  ;D


Micsoda Fátum-parádé, mindkét történetben ott van!  :m-doom:
« Utoljára szerkesztve: 2018. November 21., 14:38:16 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2894 Dátum: 2018. November 01., 12:34:15 »
Hű de csúnya ez a képregény...

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2893 Dátum: 2018. Október 31., 23:25:57 »
Köszi talgaby!! Mona Lisa-szerű a kép, de akkor ez nem is hamisítvány.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2892 Dátum: 2018. Október 31., 20:02:56 »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2891 Dátum: 2018. Október 31., 17:32:57 »
Hú, tavaly vmelyik témában, nem tudom pontosan. Még meg is beszéltük, hogy nagyon feltápolták. Nem jut eszembe, hogy minek a kapcsán jött szóba.  :headscratch:  A festményt meg vhol a neten olvastam. Durva.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2890 Dátum: 2018. Október 31., 14:06:27 »
De erről eszembe jutott, amiről tavaly beszéltünk. Külföldi fórumokon, meg ismertetőkben böngésztem Fátumot.
...mesteri-szintű festő (Mona Lisá-t hamisított)...
Hogy mi van???  :lol: :lol: :lol: Ezt mégis hol? Mikor?  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2889 Dátum: 2018. Október 31., 13:22:55 »
Jaj, tényleg! Összekevertem az elején a két eligazítási jelenetet, köszi!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2888 Dátum: 2018. Október 31., 12:44:23 »
...Mint Bud Spencer a Nincs kettő négy nélkül-ben. Hegymászó, bombaszakértő, méregszakértő, ejtőernyős, stb.  :D

Aztán mindig kikap. ;) Mint Apokalipszis. Meg mint Galactus. Püff nekik.

Nem a "Nyomás Utána!" c. filmre gondoltál? :)
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2887 Dátum: 2018. Október 31., 11:56:18 »
Na ez a bajom nekem is!! A filmben Apokalipszis kb húsz nagyságrenddel van mindenki felett. Passzív telepata, gondolattal erődöt emel, legyintéssel lefejez másokat, mittomén. Erre meg leáll küzdeni. Meg bemegy a kis várába, csomó időt elpazarol, előkészül, szövegel (mondjuk nagyon hatásos és buzdító), simán lett volna ideje magába olvasztani a Prof erejét. Jó, ez nyilván forgatókönyv, meg rendezés, dramaturgia. Csak azt mondom, hogy egy ilyen ember nagyon hamar győzhetett volna az X-ek felett és az eltékozolt lehetőség, meg a (tetsz)halálba sodródás/menekülés így bosszantó. Meg Magneto szirupos átállása. Ilyen érzelmi helyzetben egy hegyibeszéddel senki nem menne semmire, kb mindenkiben rengeteg elvakító harag lenne a pár napja történt tragédia után. Sokan még sürgetnék is Apokalipszist, hogy csináljuk már, csináljuk már!!!

EPIC: "Köszönöm, hogy beengedtél."
Csak így, tök kedvesen, halkan.
Ott a hideg futkározik a hátamon, abban a pillanatban van a csúcson, a győzelem kapujában. Erre kint robban a sok atom.


De erről eszembe jutott, amiről tavaly beszéltünk. Külföldi fórumokon, meg ismertetőkben böngésztem Fátumot.
Technológiai lángelme, klónozó, elsőként épített időgépet, mesteri-szintű festő (Mona Lisá-t hamisított), virtuóz zongorista, mesteri kardművész, mesteri szintű harcművész, meztelenül puszta kézzel megölt egy hímoroszlánt, egy boszorkány ex-pasija, milliárdos, diplomata, VARÁZSLÓ!! Ráadásul még kvázi magyar is. Szerintem még a Playboy-ba is publikál.  :cool:
Fátum legnagyobb magyar rajongójaként  :m-doom: is szinte már vicces ennyit leírni. Mint Bud Spencer a Nincs kettő négy nélkül-ben. Hegymászó, bombaszakértő, méregszakértő, ejtőernyős, stb.  :D

Aztán mindig kikap. ;) Mint Apokalipszis. Meg mint Galactus. Püff nekik.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 31., 13:31:07 írta turkia »
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2886 Dátum: 2018. Október 30., 15:14:57 »
Nem, ez alapvetően a mindenkivel szembeni harcra vonatkozott. Egy intés, és a fejük a porba hullik. Vagy a falba olvadnak. Vagy a földbe süllyednek. Mint korábban az emberek. De az persze nem lett volna olyan látványos.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2885 Dátum: 2018. Október 30., 14:02:51 »
De például, hogy egyszer egy sima kézlegyintéssel elintézek egyeseket, másokkal meg küzdök dolog például elég szembeötlő volt. Aztán persze, lehet azt mondani, hogy az ereje nem annyira hat mutánsokra. Csak ilyet senki nem mondott.


Ez -feltételezem- a film végén lezajló összecsapásra vonatkozik Magneto-val és Jean Gray-vel, akik végül felülkerekednek rajta. Gondolom, a nézők gyomra kissé nehezen vette volna be azt a mutánst, akit még az X-men is épphogy térdre kényszerít.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2884 Dátum: 2018. Október 30., 12:54:20 »
Bár nekem alapvetően az a bajom a képregényfilmes szereplőkkel, hogy több évtizednyi képregényes háttértörténetet nehéz rövid idő alatt jól visszaadni, pláne úgy, hogy még a rajongóknak is tetsszen.

Én még azt is mondanám, hogy nem nehéz jól visszaadni, csak vannak, akik nem értenek hozzá. Túl sok a jó példa ahhoz, hogy ez nehéz legyen.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2883 Dátum: 2018. Október 30., 12:48:57 »
Igazából nem tudom, mit vártam volna tőle. Ezt nehéz megmondani, mert persze okoskodni könnyű, de aztán megmondani, hogy akkor hogy kellett volna, nehéz.  ;D

De például, hogy egyszer egy sima kézlegyintéssel elintézek egyeseket, másokkal meg küzdök dolog például elég szembeötlő volt. Aztán persze, lehet azt mondani, hogy az ereje nem annyira hat mutánsokra. Csak ilyet senki nem mondott.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2882 Dátum: 2018. Október 30., 10:57:29 »
Akkor -hogy igazodjunk a képregényes karakterhez- Apokalipszisnek mi mindent kellett volna tennie?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2881 Dátum: 2018. Október 30., 09:52:34 »
Szerintem igen.

Bár nekem alapvetően az a bajom a képregényfilmes szereplőkkel, hogy több évtizednyi képregényes háttértörténetet nehéz rövid idő alatt jól visszaadni, pláne úgy, hogy még a rajongóknak is tetsszen. De okos módosításokkal lehet jó filmes karatereket építeni (persze a rajongók hőbörögnek, hogy eltér a képregénytől...). Na, Apokalipszis esetében ezt sem éreztem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2880 Dátum: 2018. Október 29., 23:59:00 »
Ezt úgy értsem, nagyon lebutították?

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2879 Dátum: 2018. Október 29., 21:57:54 »
Hogy volt benne potenciál, de őt is elbaszták.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2878 Dátum: 2018. Október 29., 13:40:43 »
Utólag visszatekintve milyennek ítélitek az X-men filmben Apokalipszis karakterét?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2877 Dátum: 2018. Augusztus 29., 10:36:46 »
Jó volt, csak azt nem értem hogy miért nem együtt támadtak a kozmikus hatalmak, miért kellett kettes csapatokba menniük.. :-)

Mert lehet, hogy akkor nyertek volna, azt meg az írók nem akarták.  ;D

Meg nyilván mindenki nem fért bele de A Molekula Ember, Ego, Kubik, Kronos vagy a Túlontúli szerepével érdekesebb lehetett volna.
Túlontúli a Korvac történet idején még nem létezett, Kubikban sem vagyok biztos, ők nyilván ezért nem. A többi meg, gondolom szerkesztői döntés volt, nehéz ennyi karaktert jól kezelni.

De azért örülök, hogy tetszett.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #2876 Dátum: 2018. Augusztus 29., 10:13:29 »
Mi lett volna, ha...? v1. 32

Jó volt, csak azt nem értem hogy miért nem együtt támadtak a kozmikus hatalmak, miért kellett kettes csapatokba menniük.. :-)
Meg nyilván mindenki nem fért bele de A Molekula Ember, Ego, Kubik, Kronos vagy a Túlontúli szerepével érdekesebb lehetett volna.