Szerző Téma: Marvel Kiadó egyéb képregényei  (Megtekintve 342062 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #85 Dátum: 2004. Október 29., 12:06:22 »
Idézet
A Spider-Ham-re gondoltam. Annyira gáz, hogy az már király!  
Akko' nem néztem el semmit!
BÜNTEEET!!! ÁÁÁÁÁÁÁ!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #84 Dátum: 2004. Október 29., 10:12:11 »
A témában felkerült az oldalra a Dc Vs Marvel - Az Évszázad Leszámolása! #001 és a Marvel Vs Dc - Az Évszázad Leszámolása! #002
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #83 Dátum: 2004. Október 28., 23:19:22 »
Idézet
De vá-vá-vá-vá-várj egy kicsit, szerintem nem tiszta számomra, hogy mi is az amiért így   bemutattál.
Konkrétan mi is az amitől el kellene csöppennünk, mert szerintem én   elnéztem vmit.
A Spider-Ham-re gondoltam. Annyira gáz, hogy az már király!  

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #82 Dátum: 2004. Október 28., 17:30:59 »
De vá-vá-vá-vá-várj egy kicsit, szerintem nem tiszta számomra, hogy mi is az amiért így   bemutattál.
Konkrétan mi is az amitől el kellene csöppennünk, mert szerintem én   elnéztem vmit.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #81 Dátum: 2004. Október 28., 16:28:42 »
Idézet
És tényleg büntet!
Csak nem az én világom.
Tudtam, hogy kellett volna egy géppisztolyt adnom a kezébe!    

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #80 Dátum: 2004. Október 28., 15:57:14 »
Idézet
Na majd hazafelé, ha nem tudtok aludni...  
Nem kellett erőlködni, hogy aludjak, de most megnéztem!
És tényleg büntet!
Csak nem az én világom.

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #79 Dátum: 2004. Október 27., 20:32:38 »
Na majd hazafelé, ha nem tudtok aludni...  

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #78 Dátum: 2004. Október 27., 20:24:37 »
Idézet
Büntet, az biztos!    De nem torol...
Kíváncsivá tettél, de ma este már nem biztos, hogy meg toom sasolni mi is az.
Megyek bulájozni. Upsz, és tényleg Mocho is ott lesz!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #77 Dátum: 2004. Október 27., 20:06:57 »
Büntet, az biztos!    De nem torol...

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #76 Dátum: 2004. Október 27., 20:00:01 »
Idézet
Na majd azt nézzétek meg, ami ma este kerül fel a Spidertomra!  
Büntet?
Öhmmm, akarom mondani "Megtorol"?

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #75 Dátum: 2004. Október 27., 19:56:33 »
Na majd azt nézzétek meg, ami ma este kerül fel a Spidertomra!  

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #74 Dátum: 2004. Október 27., 01:28:30 »
Idézet
Simmons:

nyugi, biztos forrásból tudom, hogy a C4A oldalról egyik főkolompos se naon látogatja ezt a fórumot, úgyhogy akár ezt is csinálhatom nekik:...
Van vér a pöcörődben, meg kell hagyni!  
Idézet
Nálam tervben van a Punisher Max eleje,
Azt nem olvastam, de biztos jó a sztori. Hajrá!

Nem elérhető kaine

  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1182
  • Karma: +3/-2
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #73 Dátum: 2004. Október 27., 00:59:34 »
Idézet
mert ugye 18+ kategórás a dolog, Tomi pedig jóval alatta volt (van). de aztán mondtam neki, hogy MAX nem nézi a képeket fordítás közben
       LOL!

Idézet
Vagy véletlenül nem tetszett meg annyira a MAX comics, hogy fordítsatok tőlük a Thoron és Aliason kívül
Nálam tervben van a Punisher Max eleje, csak éppen a 4. részt az istennek se tudom megkapni végre, így nem akarok addig belekezdeni. Pedig az állat.

Idézet
Persze ha lesz folytatás, azt is elolvasom, de jobban örülnék mondjuk egy X-bébis kulcstartónak
   

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #72 Dátum: 2004. Október 26., 21:57:58 »
Blue S: köszi    én is azon a véleményen vagyok, hogy összességében jó a dolog, vannak benne jó részek... hol a rajz, hol a poénok ülnek... az én kedvencem Pirítós, az állandó bébizésével  
és valóban nagy munkánk fexik benne, örülök neki hogy ez is lejött belőle
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #71 Dátum: 2004. Október 26., 21:31:43 »
X-bébik:

Először is szeretnék gratulálni VTominak a fordításhoz.
Ez egy nagyon nehéz szöveg lehetett, de sikerült úgy átültetni magyarra, hogy szvsz mindenki remekül szórakozhatott rajta. A Hupikékes nótán jót derültem, el is kezdtem megtanulni, majd az unokahugaimnak előadom.  

Beírás: ez sem lehetett sétagalopp. A Gyilkolászda feliratra nem tudok mást mondani: mesteri. A borító sem piskóta. Szóval a beírók (Troll és Micho) is megérdemlik az elismerést.

Nekem bejött a történet, sokat nevettem olvasás közben.
Parasztid feladványai, a megbundázott vételkedő stb.
Szvsz jól kitalálták.    

Sajnálom, hogy a következő rész már nem lesz honosítva.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 26., 21:32:39 írta Blue S »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #70 Dátum: 2004. Október 26., 21:20:15 »
Idézet
Persze ha lesz folytatás, azt is elolvasom, de jobban örülnék mondjuk egy X-bébis kulcstartónak.   
een, ez hatalmas volt  
köszönjük a dicséreteket.


Simmons:

nyugi, biztos forrásból tudom, hogy a C4A oldalról egyik főkolompos se naon látogatja ezt a fórumot, úgyhogy akár ezt is csinálhatom nekik:    

« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 26., 21:20:37 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #69 Dátum: 2004. Október 26., 21:09:22 »
Idézet
a levegőben lóg a Thor - Godstorm című 3 részes eposz, de konkrét időpontot nem tudok mondani sajna  
Thor-ral addig is a Bosszú Angyalaiban találkozhatsz, a héten Zeusszal fog összebalhézni.
Akkor figyelek! Köfi az infót!
Idézet
de van egy kisebb képregényes oldal,  a c4a.kepregeny.net ahol pl. fut egy Fekete Özvegy MAX sorozat.
Érdekes! Még nem is hallottam róla.  
Mit mondtam!? Lesz majd   .

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #68 Dátum: 2004. Október 26., 21:08:42 »
X-Babies - Murderama:

A rajzok nagyon el lettek találva és a fordítás is rengeteget javít az összképen. Ha nem ilyen lenne, talán végig sem olvasom ezt a törpénetet.
Tény, hogy a címfelirat kicsit elüt a borítótól, de nekem ennek ellenére tetszik. Maga a borító jópofa, de semmi extra.
 Tulajdonképpen egy bajom van az egésszel. Túl hosszú. És túl zsúfolt ( na, akkor mégiscsak két bajom van vele   )
Sajnos az X-bébik túl nagy teret kaptak. Aranyosak, jópofák, de hosszútávon kicsit fárasztóak. Tök jó 'egysorosakat' lehetett volna csinálni a főszereplésükkel, de ez így egyszerre kicsit sok volt.

Persze ha lesz folytatás, azt is elolvasom, de jobban örülnék mondjuk egy X-bébis kulcstartónak.  

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #67 Dátum: 2004. Október 26., 20:55:55 »
Idézet
Marvel Knights 3:

Mit is mondhatnék? Daredevil-t kedvelem, a Megtorló szórakozatat, a többieket meg alig ismerem. Érdeklődődve kezdtem el olvasni ezt a sorozatot, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
hát igen... akkoriban mikor elkezdtük, nagy hiány volt Fenegyerek és Megtorló képregényekből, azért esett erre a sorozatra a választásunk, mert ugye így egy kalap alatt letudtuk őket  igazából odakint se ment sokáig, két Volume is volt, de nem sok szám jelent meg.


X-Bébik:

ezt is amolyan meglepinek szántuk... arra gondoltam, ha a Marvel Minik nálunk került ki, hadd legyenek itt az X-Bébik is. mondjuk megszenvedtem érte, mert Nimrod kolléga csak 3 azaz három darab beírásért cserébe volt hajlandó megszabadulni tőle... most már tudom, hogy átqrtak a palánkon   szinte biztos, hogy a másik kalandjuk, a Reborn már nem fog felkerülni hozzánk.



Idézet
Egyéb Thor alkotások várhatóak?

a levegőben lóg a Thor - Godstorm című 3 részes eposz, de konkrét időpontot nem tudok mondani sajna    
Thor-ral addig is a Bosszú Angyalaiban találkozhatsz, a héten Zeusszal fog összebalhézni  


Idézet
Vagy véletlenül nem tetszett meg annyira a MAX comics, hogy fordítsatok tőlük a Thoron és Aliason kívül?

de, csak sajnos nincs rá kapacitásunk. de van egy kisebb képregényes oldal,  a c4a.kepregeny.net ahol pl. fut egy Fekete Özvegy MAX sorozat.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 26., 21:01:30 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #66 Dátum: 2004. Október 26., 20:51:08 »
Idézet
A Thor-Vikingek valóban az egyik legjobb a maga nevében...
Persze ezt véletlenül sem azért mondod, mert benne van a kezed!?  

Egyéb Thor alkotások várhatóak?
Vagy véletlenül nem tetszett meg annyira a MAX comics, hogy fordítsatok tőlük a Thoron és Aliason kívül?

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #65 Dátum: 2004. Október 26., 20:40:47 »
üdv Simmons,

íme egy élő példa, hogy a régebbi képregényeinket is lehet véleményezni visszamenőleg.. sőt

A Thor-Vikingek valóban az egyik legjobb a maga nevében... a vérengzésen kívül a cselekmény is jó el lett találva. örülök, hogy a magyarítás is ennyire bejött  mikor a 2. számtól átadtam VTominak a fordítást, kicsit bizonytalan voltam... mert ugye 18+ kategórás a dolog, Tomi pedig jóval alatta volt (van). de aztán mondtam neki, hogy MAX nem nézi a képeket fordítás közben
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 26., 21:04:36 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Al Simmons

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #64 Dátum: 2004. Október 26., 18:46:56 »
 mindenkinek!
Új fórumozó vagyok (legalábbis itt köztetek), s ezért úgy gondoltam, hogy min. első hozzászólásom teljesen pozitív lesz.
A dícsért képregény a Thor Vikingek lenne. Elismerés az alkotók, s legfőképp a honosító gárda felé!  
Köztudott rólam (vagy legalábbis már az lesz), hogy legfőképp Image és ehhez hasonló képregényeket olvasok, de ez a Thor sztori kegggyetlenül megfogott.
És nagy szerepe van ebben a honosítóknak is, mert eredeti nyelven nem hatott ennyire meg. Úgyhogy mégegyszer köszönet  nekik!  


Már köbö fél éve letöltöttem, s elolvastam, de csak Micho hatására regisztráltam itt magam, s ezért csak most dícsérem.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #63 Dátum: 2004. Október 23., 22:04:29 »
Jó volt az elgondolás, de az soha meg sem fordul a fejedben, hogy a fordításhoz segítséget kérj? Nem úgy értem, hogy tőlem, hanem, hogy általában.

Nem elérhető VTomi

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 639
  • Karma: +0/-0
    • http://
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #62 Dátum: 2004. Október 23., 10:15:10 »
Hi!

 Köszi a véleményeket, nagyon megszenvedtem az X-Bébikkel, és én úgy gondoltam, hogy elég ízetlenre sikeredett a dolog, de úgy látom azért tetszett apróságaiban. Még van egy része a dolognak, az rajzra már gyakorlatilag manga, stílusra meg kb ugyanaz, azon még gondolkodunk, hogy megcsináljuk-e.
 A Hupikék-dal az szerintem is tökjó, otthon találtam egy régi kazettát, amin megvolt, és azt átírtam kicsit, mert az angolt a legkevésbé se lehetett viccesre fordítani.
 Nekem az nem tetszett benne, hogy a rajzok tényleg első látásra röhögőgörcsöt képesek okozni, meg a nevek is cukik, de aztán csináltak egy 40 oldalas kérpegényt, amiben a humor kb ennyiben ki is merül.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #61 Dátum: 2004. Október 22., 22:50:45 »
X-Bébik kritika: így bevezetőnek annyi a bajom vele, hogy néhol nagyon hangulatosra el lettek kapva a nevek, de néhol már megvoltak azok más magyar verziókban is   . Gondolom VTomi nem sokat olvas knet fórumot névmagyarítás ügyben.  Mert hogy Micho nem, azt már tudom.  
A Murderworld alapból Gyilkolászda...
Hibák: 9. oldal: hivatkozás: nem a gyűrűbe dobták, hanem a ringbe...  
Tulajdonképpen lehetett volna egy kevésbé hosszú X-Bébis sztorit is választani, ez eléggé megterhelő volt a végére. Gondolom a magyarosítóknak is.  
A beírás jó, de mit is lehet várni.   A különleges beírási feladatok, meg a borító nagyon remek! Kivéve talán a logót, ami túl mesterkéltnek tűnik. (bocs, Troll   )
Mindent összvetve, ha X-Bébiket akartatok csinálni nem tudom, hogy miért nem valamelyik könnyebb olvasmányút és rövidebbet szemeltétek ki. De ettől még dícséretes az igyekezet.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 22., 22:51:54 írta Nitro »

Nem elérhető regnar

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1404
  • Karma: +0/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #60 Dátum: 2004. Október 22., 13:17:35 »
Sziasztok

X-Bébik

Borító. Húú. Komolyan mondom, mint egy színfelismerő lap a szemészeten. Zsúfolt, ki kell begarászni minden részletét. A színek erőteljesek, ezáltal mindenképpen figyelemfelkeltő. Tetszik, hogy az ökölbe szorított kezek kisujja X-et formál. Ötletes, bár nem tudom mennyire tudatos..szerintem az, mert három helyen is felfedeztem. Az biztos hogy a borító nem lesz a "Regnar's Best Covers" gyűjtemény darabja   de nem annyira rossz. (bár itt jut eszembe csinálhatnánk itt egy szavazást, mármint a hálózsákon, vagy vmilyen összesítést, kinek melyik borító tetszik a megjelent és az itt nem található képregények közül...na ez most kicsit off volt) Az elrendezése mindenképpen tudatosságot sugall, bár első ránézésre zavaros a kompozíció, de csak az első pillantban a sok apró figura és harsány szín miatt. Szóval a kompozíció tükrözött, arányosan elosztott, a kép függőleges középvonalára ténylegesen rajzolható egy vonal. Így a kép egyensúlyban van. Nekem egy kicsit a felirat (X-BÉBIK) nem tetszik, nem ismerem az eredeti borítót, de sem színeiben, sem formájában nem nyerte el tetszésemet. Valahogy kilóg a kép egészéből, hangulatából.

Képregény.Színes. Hivalkodó. Lendületes. Így lehetne néhány szóvan jellemezni. A képek túlzsúfoltak, ami egyrészt jó, másrészt megtöri a lendületet, mert bogarászni kell őket. Nem rossz, de be kell vallanom, hogy három részletben olvastam végig. Nem igazán kötött le, lehet, hogy azért, mert nem vagyok járatos X-men kérdésben csak egy kicsit ismerem őket, és így nem jutott el a kifordított világ minden utalása hozzám, mert nem ismerem igazán a nagyok kaladjait. A sok apró kép miatt nagyon hosszúnak éreztem. Ami kimondottan tetszett az a 24-es oldalon a kérdések a tűzről. Jó a rajz is, de a szöveg nagyon tetszett...volt lendülete.

Beírás:
Már az első képen lekattantam..pontosabban a szövegen. Csak gratulálni tudok  . Ez a törpös dal nagyon ott van. (Ha lehet tudni mi volt az eredeti szöveg? Az miről szólt? De ez eszméletlen jó lett. Tetszik a M.A.M.A. is. ebből mi volt az eredeti szöveg? Szóval a szöveg jó, jobb mint amilyennek a képregényt éreztem. Jók a mondatok, kreatívak, néhol szellemesek is.
Néhány apróságot észrevettem, de nem voltak zavarók:

3-oldal "bárcsak meggyulladnak egyik gyufa" kimaradt az "az"

6-oldal "reccsenő tönktörzsek"?? nem inkább fatörzsek, vagy valami más? én még soha nem hallottam ezt a kifejezést.

16.oldalon amikor bemutatják a küzdő feleket..az X-bébik! felirat. Mintha a fehér szöveg alatti piros kiemelés nem illeszkedne mindenhol a betűkhöz. Főleg az I K ! - azaz az utolsó három karakter alatti részre értem.

18. oldalon "ezúttal tényleg mindennél mélyeb-bre" rossz helyen van elválsztva a szó. mélyebb-re

Összefoglalva. Az elején, főleg a törpös dalnál azt hittem valami eszement paródiát kapok..de aztán fokozatosan leült a dolog számomra, és a végén már csak szenvedtem. Nem mondom,hogy pocsék, de biztosan nem olvasom el újra. De ahogy mindig leírom: Ez itt a személyes véleményem senkit nem akarok vele bántani rajongásában. Szóval ez a képregény rajongóknak készült, és nekik biztosan nagy örömet szerzett.
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 22., 23:14:58 írta regnar »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #59 Dátum: 2004. Október 19., 15:25:37 »
VTomi le a kalappal a fordítás előtt!       Most olvastam el az X-bébiket és nekem kegyetlenl tetszett. X-bébik rulez   Nagyon jók a magyar nevek, a rövidítések (M.A.M.A) de a legkirályabb akkor is a törpök dala! Ott van a szeren. Kedvenc nevem talán a Parasztid  
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Spidáj

  • Galactus
  • *****
  • Hozzászólások: 1443
  • Karma: +0/-0
    • http://holnap
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #58 Dátum: 2004. Október 19., 15:24:32 »
Már olvasom is...
A 8. oldalon tartok, de eddig még nem teccik annyira.
Remélem kicsit jobb lesz.
De a rajzok teccenek.



...the dark armies then will come, when the SUM is 41

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #57 Dátum: 2004. Október 19., 13:14:53 »
A témában felkerült az oldalra az X-bébik - Gyilkolászda
« Utoljára szerkesztve: 2004. Október 19., 13:15:15 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kihaeennem

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 110
  • Karma: +0/-0
Marvel Kiadó egyéb képregényei
« Válasz #56 Dátum: 2004. Október 18., 23:04:45 »
Silver Sable #002:

Na, ez egy fokkal jobban tetszett, mint az első rész. De tényleg, Talán azért, mert itt nem Pókemberrel akarták eladni a sztorit. Sable még mindig idegesítő, a Vad Banda gáz, még szerencse, hogy ott van Homokember. Ő egy kicsit javítja az összképet. A Vad Banda tagjai jellegtelenek, hiába néznek ki másként, nincs önálló egyéniségük. Röhejes, ahogy próbálnak életet lehelni ezekbe a figurákba ( ahogy például egymásnak beszólogatnak...  )

Mindezek ellenére a történet nem volt olyan rossz, nem túl eredeti, de ez van. Szerintem még így is jobb az első résznél.

Beírás és fordítás rendben van.