HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények
Marvel Kiadó egyéb képregényei
zozi56:
Azt két darabból rakta össze beigli? Le a kalappal, meg nem mondtam volna, hogy eredetileg nem egy kép.
Sepi:
Nem, ez odakint két részben jelent meg, mi ennek a két résznek a borítóját raktuk össze egy nagy borítóvá. Ezért ezután már nem láttuk értelmét, hogy berakjuk külön-külön a két borítót a képregénybe.
gabo:
Köszönöm szépen a Megsemmisülés - Galactus Hírnökei című lezáró történetet! Nagyon tetszett, színvonalasak voltak a rajzok és remek a honosítás! Érdekes, hogy nem voltak elválasztó oldalak a részekhez. Vagy ez kint is így egybe jelent meg? A Tűz Ura a a legszimpatikusabb az Ezüst Utazót egyre kevésbé kedvelem!
turkia:
Köszönjük a Megsemmisülést! Nagyon jó történet volt.
A Tűz Urának nagy drukk, hogy minél több csatlóst nyomjon le. Ordassal is igazán elbánhatna valaki. Elég idióta ötlet volt átengedni nekik a Skrull Birodalom területeit. "Elcsatolt területek". Mi aztán ezt különösen átérezzük 1920 óta. Szóval halál Ordasékra.
Égisz és Tenebrosus is megérdemelte a sorsát.
" Galactus maga a hatalom." Ejjj, de tetszett, óriási mondat! Szóval nagy köszönet!!!
talgaby:
Tényleg ennyi volt.
Navigáció
[#] Következő oldal
[*] Előző oldal
Teljes verzió megtekintése