Szerző Téma: talgaby és Zerit OFF Páholya  (Megtekintve 99775 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #15 Dátum: 2006. Október 07., 20:44:32 »
Idézet
A terjedelemmel nem tudom felvenni a versenyt.
nem a terjedelem szamit, hanem a tartalom
gyengéd barbár

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #14 Dátum: 2006. Október 07., 20:36:08 »
A terjedelemmel nem tudom felvenni a versenyt.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #13 Dátum: 2006. Október 07., 20:33:22 »
Zerit: Egyetértek, sikerült ennek a végére jutnunk.  
(Azért nem rossz, ha onnan számítom, amikor először felbukkantál, kis híján egy teljes napig tartott...)

Daredevil: Heh, lehet, hogy ez még csak egy laza bemelegítés volt. Ki tudja, mit hoz a jövő... (Meg ha már itt tartunk, ki akarja komolyan tudni, mit hoz?).
És azért látom, megtaláltad Te ezt a topicot gyorsan
« Utoljára szerkesztve: 2006. Október 07., 20:35:10 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #12 Dátum: 2006. Október 07., 20:25:37 »
Odin szakálára és Shackallor nemi szervére. Ti aztán nagyban űzitek.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #11 Dátum: 2006. Október 07., 20:22:47 »
asszem sikerult kezet fognunk, a vita veget ert, de meg osszeakaszkodhatunk, ugyhogy jo hogy itt van ez a topic
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #10 Dátum: 2006. Október 07., 19:54:35 »
Idézet
nade, mi mas jellemezne a cselekvot, ha nem a cselekedetei
Erre mondom én azta közhelyet, hogy "a szándék a fontos"
Idézet
esetleg kenyszeriti valaki, valami
Ebben az esetben viszont nem lehet megítélni őt a cselekedetei alapján, hisz azokat nem a saját döntéséből hozta. Nem a fegyver gyilkol sose, hanem az, aki elsüti.
Idézet
mint muszaki ember, azt kell hogy mondjam egyszeru ez a vilag, csak nem rendelkezunk megfelelo eszkozokkel, hogy ugymond modellezuk
valami eszetlenul primitiv modon probaljuk megkozeliteni a valosagot, mint a fuggvenyek kozelitesi modszerenel a taylor-sorok, hat bakker...
aztan nem gyozunk korrigalo koeficiensekkel szorozni
Heh, akkor tudod, miről beszélek. Tehát szerinted igenis létezik az a modell, ami végtelenül egyszerű módon adja meg nekünk a valóság működési elvét, csak mindig rossz irányból próbáljuk meg felvázolni és felírni rá az egyenleteket? Érdekes megközelítés, ezen el kellene rágódni...
Hmm, látom, neked is nagy kedvencek a Taylor-sorok...és akkor még hol vannak a differenciálegyenlet-rendszerek csodás világa...!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #9 Dátum: 2006. Október 07., 19:39:53 »
Idézet
Nem cselekedetről beszéltem, hanem a cselekvőről.
nade, mi mas jellemezne a cselekvot, ha nem a cselekedetei
Idézet
a szándék viszont igenis saját döntésé
esetleg kenyszeriti valaki, valami
Idézet
Tehát valójában minden egyszerű és szép és jó, csak mi akarjuk a bonyolult módon megközelíteni? Ezzel, mint leendő műszaki ember, nem nagyon tudok egyetérteni.
mint muszaki ember, azt kell hogy mondjam egyszeru ez a vilag, csak nem rendelkezunk megfelelo eszkozokkel, hogy ugymond modellezuk
valami eszetlenul primitiv modon probaljuk megkozeliteni a valosagot, mint a fuggvenyek kozelitesi modszerenel a taylor-sorok, hat bakker...
aztan nem gyozunk korrigalo koeficiensekkel szorozni
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #8 Dátum: 2006. Október 07., 19:10:58 »
Idézet
en jobb szeretem az europai kepregenyeket, meg a konyveket... ennyi
Igen, ezt vhogy sejtettem... én is kedvelem őket, de tömegszórakoztatás szintjén maradok a Marvelnél.
Idézet
hm, el se hiszed, de irtam is be egy marvel kepregenyt
Akár hiszed, kedves Tirez, akár nem, ezt tudtam
Idézet
hat ja, hajlok ra , hogy ez igy van, de akkor miert kell tenyszeruen kezelni a kerdes, nekem ez nem tetszett mar az elejen
Jó, igazad van. Én is hajlamos vagyok tényként kezelni dolgokat, mielőtt utánuk járnék. De legalább nem zárkózom el a beszélgetésről róluk.
Idézet
persze hogy lehetnek a cselekedeteid jok es rosszak, megiteles kerdese, de hogy egyszerre legyen jo es rossz, ez egy "rendszerben" sem muxik...
Nem cselekedetről beszéltem, hanem a cselekvőről. Egy, vagy akár több cselekedet ill. személy megítélése csakis nézőpont kérdése, a szándék viszont igenis saját döntésé, arra kérdeztem, hogy nem lehet-e valaki hol ez, hol az, vagy éppen pont olyan, hogy a kettő között akar valami középutat létrhozni?
Idézet
velemenyem szerint a vilag baromi egyszeru, csak az emberek teszik bonyolulta
Tehát valójában minden egyszerű és szép és jó, csak mi akarjuk a bonyolult módon megközelíteni? Ezzel, mint leendő műszaki ember, nem nagyon tudok egyetérteni. Ha lemodellezünk egy valós dolgot, annyi változóba botlunk, amennyivel az életben nem bírnánk el, az egyszerűsítések folyományaként pedig gyakran pontatlan értékekkel kell dolgoznunk, amit tapasztalati összefüggések alapján kell korrigálni.
Idézet
pedig nem belolem kellene hsz-ket kipreselni, hanem a latogatokbol
Ez igaz, de a tagokból se árt.  A látogatók meg gondolom csak meg fognak szólalni, ha megtudják, milyen szép kis meglepetést készítünk elő nekik hamarosan...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #7 Dátum: 2006. Október 07., 18:50:35 »
Idézet
Igazság szerint most jönne elvileg az a rész, hogy megkérdezem, hány Marvel-füzetet olvastál már, de ezt most kihagyom.
nyugodtan megkerdezheted  nem sokat olvastam, igaz, de az ember ugy van ezzel, hogy inkabb azzal foglalkozik, amit szeret
en jobb szeretem az europai kepregenyeket, meg a konyveket... ennyi
hm, el se hiszed, de irtam is be egy marvel kepregenyt
Idézet
És hogy mi az elvont és mi nem, az puszta filozófia kérdése.
hat ja, hajlok ra , hogy ez igy van, de akkor miert kell tenyszeruen kezelni a kerdes, nekem ez nem tetszett mar az elejen
Idézet
Aki egyszerre lehet jó, vagy akár gonosz is...
persze hogy lehetnek a cselekedeteid jok es rosszak, megiteles kerdese, de hogy egyszerre legyen jo es rossz, ez egy "rendszerben" sem muxik...
Idézet
A világ egy bonyolult rendszer, ráadásul a valóság előtt mindig ott van legalább egy réteg, ami elfedi az igazságot.
velemenyem szerint a vilag baromi egyszeru, csak az emberek teszik bonyolulta
Idézet
Meg így legalább kikényszerítettem belőled több hsz-t, mint amennyit máskor 2 hónap alatt írogatsz be.
pedig nem belolem kellene hsz-ket kipreselni, hanem a latogatokbol
nade sebaj
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #6 Dátum: 2006. Október 07., 13:12:55 »
Igen, akkor eljutottunk a végére, úgy hiszem. De lássuk, mi maradt...
Idézet
ime meg egy pelda, amiert nem szeretem a marvelt, mert szamomra elfogadhatatlan elveket hirdet
Igazság szerint most jönne elvileg az a rész, hogy megkérdezem, hány Marvel-füzetet olvastál már, de ezt most kihagyom. Majd akkor térek rá vissza, ha visszavonusz az aktív honosítástól, hogy legyen mivel kitölteni az időt nyugdíjas napjaidban...
Idézet
ratapintottal a lenyegre wink.gif nos ez egy igencsak kemeny ok, amiert keptelen az ember kitapasztalnia a korlatait
Oké, ez  arész letárgyalva.
Idézet
sok olyan nem elvont fogalom is letezik, vagy meg elvont foglaomnak szamit, ami kihatassal van rank emberekre, megsem torodunk vele, azaz nem feltetlenul rajtunk mulik a fogalmak letezese, sot... ha meghal az ember, akkor csak szamara szunik meg a vilag, pedig minden a helyen marad
Szemlélet és hit kérdése, ha létezik reinkarnáció, akkor még  ahalálkor sem szűnik meg, csak újra újjá válik. És hogy mi az elvont és mi nem, az puszta filozófia kérdése.
Idézet
attol tartok meg sem ertenenk, fel sem fognank, hiszen ez van jelen pillantaban is... itt van az orrunk elott, korulvesz bennunket es nem fogjuk fel
Mivel én is így gondolom, ezért ezt is kibeszéltnek mondom.
Idézet
ez a vilag bipolaris szemleletu, az emiltett fekete-feher, jo-rossz, no-ferfi, jing-jang igen-nem stb. kozeput? ha van es azon jarnek, akkor buddhava valnek
Állj. Azt elismerem, hogy a világunk szemlélete bipoláris. bannak dolgok, amikk örökké azok maradnak és nem változhatnak: jó és rossz mindig is lesznek, de miért nem létezhet semleges? Aki egyszerre lehet jó, vagy akár gonosz is...; férfi és nő esetében a különbség mindig is megmarad, de ez fontos is a világ fennmaradása szempontjából...a jin-jang meg e kettőnek az összehozása, de ha jól megnézed, már abban is benne van az egymásra hatás jele, hisz nem lehet mindig éles határvonalakat húzni, valahol mindig van egy határvonal, és ott is állnia kell valakinek.
Idézet
ez egy buddhista modszer, szitakent mindent megszursz, aminek sulya van az ugyis fennakad, ami meg nem az hadd menjen... borzaszto egyszeru, megsem vagyunk hajlandoak egyszeruen elni
Közel sem olyan egyszerű, én is csak próbálkozom. Most kicsit megszólal bennem a műegyetemi hallgató, de ehhez nagyon nagy mennyiségű bejövő adatot kell megszűrnöd egy nem is olyan egyszerű algoritmus alkalmazásával. A világ egy bonyolult rendszer, ráadásul a valóság előtt mindig ott van legalább egy réteg, ami elfedi az igazságot. Kiszűrni annak a zavaró jelét nehéz, gyakran jóformán lehetetlen dolog. Eddig tényleg talán csak a Buddháknak sikerült. Ki tudja, talán az eljövendő Buddha még közelebb kerül az igazsághoz...
Idézet
nem vigyorgok, tiszteletben tartom az erzeseidet
Ezt megköszönöm
Idézet
ha hajlando lennel msn-ezni, akkor sok forumozot kimelnenk meg ettol
Na, ebben viszont makacs vagyok. Ha kellek valéakinek, akkor a fórumon úgyis megtalál. Meg így legalább kikényszerítettem belőled több hsz-t, mint amennyit máskor 2 hónap alatt írogatsz be. És, ha lehetek őszinte, szeretném, ha mások is látnák ezt. Talán tanulságos lehet másoknak egy ilyen beszélgetés. Ki tudja...? Vagy ha már azt nem, jót derülnek azon, hogy mennyi ideig vagyunk képesek írogatni mndenféle fura dolgokat...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #5 Dátum: 2006. Október 07., 12:32:29 »
nos, asszem kezdunk a vegere erni, na nem az egesz utnak, hanem csak egy szakaszanak
a vita velemenyem szerint olyan mint egy kotelhuzas...
huzod, egyre csak huzod magad fele a kotelet es vegul arra leszel figyelmes hogy a masik kezet fogod, amint epp parolaztok
igen, a vita lenyege, hogy lassan megtalaljuk az azonos nevezot

es akkor:

Idézet
(most mondhatnám a Szemlélőt a Marveltől, de tudom, hogy úgyse ismered a Marvel-fóbia miatt)
ime meg egy pelda, amiert nem szeretem a marvelt, mert szamomra elfogadhatatlan elveket hirdet

Idézet
Ez így van, de inkább időkorlátok miatt van ez. Nem ismerheted meg minden tulajdonságodat, mert ehhez mindent ki kellene próbálnod.
ratapintottal a lenyegre  nos ez egy igencsak kemeny ok, amiert keptelen az ember kitapasztalnia a korlatait

Idézet
Ha valóban létezik az abszolút igazság, az emberi ésszel úgyis felfoghatatlan, de a kérdés az, hogy egyáltalán szüksége van-e rá az emberiségnek.

sok olyan nem elvont fogalom is letezik, vagy meg elvont foglaomnak szamit, ami kihatassal van rank emberekre, megsem torodunk vele, azaz nem feltetlenul rajtunk mulik a fogalmak letezese, sot... ha meghal az ember, akkor csak szamara szunik meg a vilag, pedig minden a helyen marad

Idézet
Jól járnánk-e vele, ha megtudnánk, hogy mi minden kérdésre a válasz?
attol tartok meg sem ertenenk, fel sem fognank, hiszen ez van jelen pillantaban is... itt van az orrunk elott, korulvesz bennunket es nem fogjuk fel
szal marad a 42

Idézet
valahogy mindig mindent csak egyik, vagy másik aspektusból szemléljük csak, sosincs középút, sosincs szürke, csak fekete és fehér.

ez a vilag bipolaris szemleletu, az emiltett fekete-feher, jo-rossz, no-ferfi, jing-jang igen-nem stb. kozeput? ha van es azon jarnek, akkor buddhava valnek  es buddha ezen illuzorikus ketpolusu vilag felett all

Idézet
e arra gondoltam inkább, hogy hajlandó vagyok meghallgatni egy adott témában mindenkit, és a kapott ismeretek mérlegelésével alakítom ki saját álláspontomat.

ez egy buddhista modszer, szitakent mindent megszursz, aminek sulya van az ugyis fennakad, ami meg nem az hadd menjen... borzaszto egyszeru, megsem vagyunk hajlandoak egyszeruen elni

Idézet
Ne vigyorogj, akármilyen szentimentalista, én ebben hiszek.
nem vigyorgok, tiszteletben tartom az erzeseidet

Idézet
vagy sikeresen elriszatottunk mindenkit az oldalnegyedelő hsz-kal, és már átmentünk nyilvános magánbeszélgetésbe...
ha hajlando lennel msn-ezni, akkor sok forumozot kimelnenk meg ettol
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #4 Dátum: 2006. Október 07., 12:12:57 »
Üdv!

Igaz, hogy lassan kimerülnek az érvkészleteim, de akkor lásuk sorban...
Idézet
azt hiszem errol hadovaltam en is
Hmm, visszaolvastam, tényleg! Van valami, amiben egyetértünk  (már látoma  közelgő világpusztító meteort...)
Idézet
hm, mit fuzhetek hozza, te hoztad fel az objektiv megfigyelest
Valóban. Mert azt viszont hiszem, hogy bár teljesen pontosan sose vizsgálhatunk meg semmit, de ha már megtesszük, akkor minél inkább objektívnek kell maradni. És ezt szerintem csak "kívülről" lehet igazán (most mondhatnám a Szemlélőt a Marveltől, de tudom, hogy úgyse ismered a Marvel-fóbia miatt).
Idézet
en sem errol beszeltem, hanem a korlatok, hatarok megismereserol. sok kepessege az embernek rejtve marad, vagy egyszeruen eltemetve, ezert irtam, hogy sosem leszel tisztaban bizonyos aspektusokbol a sajat hataraiddal, mig mas szembetuno tulajdonsagokkal esetleg, de erhetnek meglepetesek, kellemesek es kellemetlenek.
Ez így van, de inkább időkorlátok miatt van ez. Nem ismerheted meg minden tulajdonságodat, mert ehhez mindent ki kellene próbálnod. Addig meg még egy McLeod se élt még...
Idézet
de mindegy, letezik abszolut igazsag, csak ember szamara nem elerheto, ugyanis felolelne az ossz emberi igazsagot
Most egy olyan elvont fogalmat vetettél fel, mint Isten létezése. Ha valóban létezik az abszolút igazság, az emberi ésszel úgyis felfoghatatlan, de a kérdés az, hogy egyáltalán szüksége van-e rá az emberiségnek. Jól járnánk-e vele, ha megtudnánk, hogy mi minden kérdésre a válasz? Kétlem. Viszont a hajszolása is egy lényeges dolog, hisz komoly mozgatórugója lehet az emberiség szellemi fejlődésének.
Idézet
amint egy amorf szobrot szemlelik kulonbozo oldalrol az emberek, az egyik fele szogletes, a masik domboru, lekerekitett. melyiknek van igaza? aki azt allitja, hogy ez a szobor domboru vagy aki azt allitja ez a szobor szogletes?
Középút nem létezik? Miért kell mindennek egyiknek vagy másiknak lennie? Ezt talán már kérdeztem egyszer tőled... valahogy mindig mindent csak egyik, vagy másik aspektusból szemléljük csak, sosincs középút, sosincs szürke, csak fekete és fehér. Miért akar mindig mindenki szélsőséges dolgokat magyarázni mindenbe? És miért kérdezek én ilyesmiket egy fórumon?
Idézet
konnyen ramondod az igent,
Igen, ha arról van szó, hogybékén hagyjanak, akkor gyorsan rábólintok, és annyi. De arra gondoltam inkább, hogy hajlandó vagyok meghallgatni egy adott témában mindenkit, és a kapott ismeretek mérlegelésével alakítom ki saját álláspontomat. Legyen az vallás vagy politika. Bár igazság szerint az előbbiből tényleg elég makacs vagyok.
Idézet
ez is egy szep elv, amiben hinni lehet
Ne vigyorogj, akármilyen szentimentalista, én ebben hiszek. Hiszek az emberi jóságban, hogy mindenkiben ott van valahol. Csak nem prédikálok róla.
Idézet
most ebben a topicban legalabb lelkiismeretfurdalas nelkul vegezhetjuk a dolgunkat
Heh, a francba, pedig milyen szépen kezdtük szétoffolni amazt...őszintén kíváncsi vagyok, hogy olvassa-e ezt valaki, vagy sikeresen elriszatottunk mindenkit az oldalnegyedelő hsz-kal, és már átmentünk nyilvános magánbeszélgetésbe...
Mindenesetre kedves adminától, hogy nyitott nekünk egy saját topicot. Megtiszteltetve érzem magam
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #3 Dátum: 2006. Október 07., 11:52:43 »
na akkor ide

Idézet
Ne feledd, hogy nem csak vallási fanatizmus létezik, bármilyen eszmének - még az ateizmusnak - is megvannak a maga fanatikusai, akik "hittérítést" akarnak végezni az ellentábor - esetünkben a hívők - tagjai között.
azt hiszem errol hadovaltam en is

Idézet
A tudomány persze, hogy nem egzakt.
hm, mit fuzhetek hozza, te hoztad fel az objektiv megfigyelest

Idézet
Nem arról beszéltem. Arról, hogy ha pl. elkezdtél volna hegedülni tanulni, akkor lehet, hogy egy nap úgy döntesz, hogy Te vagy az új Paganini és meghódítod a világot.
en sem errol beszeltem, hanem a korlatok, hatarok megismereserol. sok kepessege az embernek rejtve marad, vagy egyszeruen eltemetve, ezert irtam, hogy sosem leszel tisztaban bizonyos aspektusokbol a sajat hataraiddal, mig mas szembetuno tulajdonsagokkal esetleg, de erhetnek meglepetesek, kellemesek es kellemetlenek.

Idézet
Az nem gond, a baj akor kezdődik, ha képtelen akár egy kicsit is eltérni tőle.
tolerancia, alkalmazkodas, nem minden eber kepes ra, mint ahogy kulonbozik minden teren az ingerkuszobunk
nem terunk el tole, csak alkalmazkodunk, kerdes ki mennyire flexibilis ilyen szempontbol

Idézet
de ugyanakkor nincs abszolút igazság se, mint ahogy azt írtad.
irtam volna? de mindegy, letezik abszolut igazsag, csak ember szamara nem elerheto, ugyanis felolelne az ossz emberi igazsagot
amint egy amorf szobrot szemlelik kulonbozo oldalrol az emberek, az egyik fele szogletes, a masik domboru, lekerekitett. melyiknek van igaza? aki azt allitja, hogy ez a szobor domboru vagy aki azt allitja ez a szobor szogletes?

Idézet
Nézd, az eszmékkel, amikre egyházakat vagy más intézményeket állítanak, szinte sosincs gond.
dehogynem  altalaban ott keresik az utkozopontot

Idézet
Tudom, hogy most tökéletesen az ellenkezője tűnik ki, de akár hiszed, akár enm, viszonylag könnyen.
konnyen ramondod az igent, de kozben mast gondolsz, mint Jozsef Attila, aki falura kerult es mivel a neveloszulei nem ismertek olyan magyar nevet hogy Attila ezert Pistanak hivtak, mit tehetett a kolok ellene, semmit, egyszeruen hallgatott a Pistara, de o megmaradt ennek ellenere Attilanak

Idézet
elvégre nem a széthúzás acélunk, hanem az, hogy meglegyünk legalább a környezetünkkel.
ez is egy szep elv, amiben hinni lehet

Idézet
Látom én, látom. Ez hanyadik is, harmadik topic, amit az utóbbi időben szétoffolunk a kis beszélgetéseinkkel/vitáinkkal?
most ebben a topicban legalabb lelkiismeretfurdalas nelkul vegezhetjuk a dolgunkat
gyengéd barbár

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #2 Dátum: 2006. Október 07., 11:25:33 »
Késő!
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető öreg pajtás

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 39
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #1 Dátum: 2006. Október 07., 11:01:01 »
tessék használni   
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 04., 02:37:46 írta zozi56 »
Admina (admin lány)