Szerző Téma: talgaby és Zerit OFF Páholya  (Megtekintve 99742 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #435 Dátum: 2007. Június 25., 17:50:49 »
Mármint úgy érted, hogy a legelső poénja. A második nagyon jó volt, méghogy sztereotíp kép az amcsikról?  (Egyébként az olajosnál a szöveg nem a Dune-ből lett átemelve? Mintha ott is ugyanez lenne a fűszerről...  )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #434 Dátum: 2007. Június 25., 17:46:10 »
na akkor blogolok tovabbra is, mert mer' ne?

az egyik kedvenc konyvem (van sok, de fene tudja miert, ez nagyon kozel all a szivemhez) a kalevala
egyedulallo mar csak azert is, mert egy nep irta a "konyvet", megis koherens az egesz, ellenben igencsak szerteagazo ismereteket kozol, teremtestortenettol legendakon at a mindennapi elet es szokasok mind-mind benne vannak
tobbnyire vicces, kituno humorral van atitatva (sokan nem is tudjak, pedig igy van), persze van nehany szomorkas tortenet is, igy a nagy es oreg Vejnemojnen utolso "kalandja" is, tulajdonkeppen egy allegoria a keresztenyseg megjelenesevel a regi hagyomanyok es hiedelmek elhagyasara, a szuz gyermeke eluzi Vejnot...
de ezzel nincs vege! hova szokott a jo oreg baratunk? hat hova mashova mint az usa-ba
es hogy ott milyen viszontagsagokban volt resze, ime nehany csik (meghagytam oket angolul, mert igazandibol igy utnek a poenok)

1.
2.
3.
4.
gyengéd barbár

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #433 Dátum: 2007. Június 22., 11:14:31 »
Attól függetlenül szerintem nagyon jó lett.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #432 Dátum: 2007. Június 22., 10:45:28 »
hehe, a folytatas nincs meg  ugyan csatlakozott meg egy torpe, egy magus, egy kalandor es egy paladin a kutatashoz, de sajnos kimerult az egesz abban, hogy szivattuk a paladint, mert tul taposan jatszot
ellenben van a fejemben egy sztori a cigeretta legendjarol, tulajdonkeppen egy jopofa eredettortenet a fantasy vilagba agyazva... meg van egy helyszinleirasom, amit lehet hogy egyszer atkoltok novellava, kitudja
persze a lenti iras nyomokban tartalmaz lopott otleteket (asszem a torpekre valo utalas nagy resze), szoval ez csak egy trefa volt, semmi tobb
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 22., 10:46:02 írta Zerit »
gyengéd barbár

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #431 Dátum: 2007. Június 21., 07:30:53 »
A Gyűrűk Ura elveszett fejezete...  

De amúgy egészen jó, legalábbis nekem tetszett, de most nem tudom, hogy mi történt miután belépett  . Mikor lesz a folytatás?
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #430 Dátum: 2007. Június 20., 18:25:10 »
nahat, ujra el es virul a hzs foruma, ennek oromere ideposztolok egyet
egy regi trillionos agymenesem... annyira jol sikerult, hogy nem dobtak ki azonnal a klanbol

*Zeriel amint meghallotta mi történt a tárnáknál - se szó, se beszéd - rohant, hogy megvizsgálja az ügyet. Persze szólni nem szólt senkinek, de ezt nem is várható el egy olyan embertõl, aki fogytán minden szónak, tudniillik néma. Ember? Huh, fél-ember! Ugyanis mióta nem az emberi, hanem elfi oldaláról közlíti meg a dolgokat, a faji hovatartozásról is új nézetei szerint alkotott fogalamakat. Itt volt az ideje, hogy megelfelje magat egy kicsit!
Mikor odaért a helyszínre, érintetlenül talált mindent: az õr még mindég ott feküdt saját vérében, felszakított torokkal. A zombi pedig valamivel arrébb (nos, az õrség alapos munkát végzett) darabokra szabdalva (biztosra kell menni, mert olyan hullánál nem tudhatod mit várhatsz, amelyik már legyilkolása elõtt is halott volt). A torokszaggatás gyanús volt Zerielnek, inkább vadállatokra jellemzõ támadás vagy harci kutyákra, zombira semmiképpen. A zombi is nyakra támad, de inkább fojtogató tipus, elõbb töri el a gégét, csigolyákat présként szorító kezeivel, minthogy torkokat tépjen... mindegy. Ember volt, mármint a zombi zombisága elõtt. Ami logikus, hiszen az ember a legjobb alapanyag élõholt gyártásra: gyorsan szaporodik, viszonylag rövid ideig él, és sok van belõle. Az elfeknél márcsak az ivarérettség elérése 50-60 év, azutan egy hosszú kamaszkor... nem csoda, hogy egy elfcsalád generacióváltásának legfeljebb 120 év szükségeltetik... magyarán kevesen vannak és ritkán halnak meg, így ritka az elf-zombi. A törpéknél hasonló helyzet áll fenn, azzal, hogy minden törpe szakállas, illetve 12 réteg ruhát hord, így a nemiség náluk fakultatív, sõt bonyolítja és körülményessé teszi az udvarlási ritusokat is, magyarán eltart míg kipuhatolja a törpe a kiválasztottja nemét.
Kérdés, hogy hogyan került ide ez a zombi. Valaki vagy valami teremtette, visszahívta az élõk sorába, ahol igencsak idegenül érzi magát és frusztráltságában mindent pusztít, ami az útjába kerül.
Valaki: Zeriel emlékszik egy bizonyos Frank Einstein nevezetû kuruzslóra, aki sok-sok emberöltõvvel (2 elfgeneráció kevesnek hangzik, sok-sok emberöltõ jobban kifejezi az idõ múlását és hosszát) ezelõtt meg Rogar család szolgálatában állt, mint házi orvos. Azonban gyorsan útilaput kötöttek a lábára, mivel nagyon furcsán állt hozzá a kivizsgálásokhoz... minden esetben a boncolással akarta kezdeni. Ezután Vaskapu városában "praktizált", párszor vendégeskedett a Vörös Kõ tömlöceiben, többnyire hullák elrablása volt a bûne. Majd egy éjjel, sikerült neki... Egy viharos éjjel, a villám befogásával reanimált egy halottat!! Idol, így nevezte el alkotását, szerencsétlen teljes mértékben életképtelen volt, az agysejtjeit mind elpárolgott az újraélesztés alatt, mozgása koordinálatlan (némileg hasonlított egy másik világ táncmozdulataihoz, breakdance vagymifene), illetve minden étkezés után kénytelen volt bevenni a nekrobiotikumait.
Azután ott vannak a nekromanták, elvileg valamiféle mágiával kényszerítenek újra életet az élettelen testekbe. Fura egy népség, mindég vörös a szemük alja és fura gyökereket régcsálnak, amitõl nagyon büdös lesz a lehelletük. Zeriel többnyire elkerülte õket, sajnos így keveset tud róluk...
Valamik: Nos, ott van Lock Naar... valóban, ha nem az AshkEnte ritus szerint használják, akkor a testbe visszatérõ élet tudat nélküli lesz.
Illetve ott vannak a Sósláp fûzfái. Hínárszigeten bontották ki hatalmas, búskomor koronájukat és az sziget iszapos talajában szõték irdatlan, vaskemény gyökereiket és gonosz terveiket is. Az arra kalandozó vándor rögtön kényszert érez, hogy a fatörzs mellett lepihenjen és kifújja magát néhány percre. Ültében álomba szenderül, és órákkal késõbb arra riad fel, hogy gyökerek tekeredtek teste köré, és húzzák alá, az iszapos földbe. Pár nap múlva, a szerencsétlenség helyén, egy ököl bokszol ki a földbõl, és lassan egy új lény kezdi meg karrierjét az élõk riazgatására... Azonban tudni kell, hogy ez igencsak ritka alkalom, hiszen a kutya sem jár a Sósláp ingoványában, eltekintve néhány goblint. Így többnyire szomorúan lógatják ágaikat a Hínársziget fûzei.
Nade vissza a tárnába, vajh mi történhetett. Érdekes ügynek tûnik és jó kalandnak. Mindkettõ Zeriel ínyére van, kardot ránt, másik kezében a fákjával bevilágít a járatba. Majd semmi különösset nem látva ott, belép...*
gyengéd barbár

Nem elérhető Taiy

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +0/-0
    • http://www.kep.tar.hu/taiy
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #429 Dátum: 2007. Május 18., 19:25:15 »
Sziasztok!

Nem tudná valaki megzserezni nekem a Superboy: 1938 #207-ea kiadást?
Nagyon kéne. Lehetőleg scannelve.

Kösz.

Nem elérhető raveon

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 70
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #428 Dátum: 2007. Március 04., 20:25:54 »
Idézetet írta: Punkológus
nálunk miért Árpád-sávval és turul madárral vonulnak

Sajnálatos dolognak tartom, hogy eljutottunk oda, hogyha az ember ezt a két dolgot látja-hallja, akkor egyből a szélsőjobboldalra gondol. Hiszen ez a mi mitológiánkból, történelmünkből jön. Ha egy görög Zeusz szobrát látja, akkor nem gondol ilyenekre.

Idézetet írta: Punkológus
Ehhez kapcsolnám most gyorsan egy érdekes tényt: csak errefelé elterjedt az a vélekedés, hogy a szocializmus eszméje cuzammen megbukott a Keleti Blokkal együtt.

Az összes eszmével az a baj, hogy a cél érdekében eltűnik az emberiesség. Csak az aktuális rend fenntartása fontos bármilyen eszközzel, amiből tulajdonképpen csak a lényeg marad ki: az ember, az emberi "jólét".

Nem elérhető Steve Q.

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 8
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #427 Dátum: 2007. Március 04., 19:15:38 »
speaking of hon kong... (az ott nem Hong Kong???)

Én a következőképpen tudnám fordítani:

- Ha már Hon Kongról van szó...
- Apropó, Hon Kong...
- Ami Hon Kongot illeti...

Ezek az ötleteim vannak, de talán többet tudnék mondani, ha ismerném a szöveg többi részét is.

Nem elérhető Taiy

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +0/-0
    • http://www.kep.tar.hu/taiy
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #426 Dátum: 2007. Február 23., 18:56:28 »
Sziasztok!

Nincs valakinek kedve Garfield-ot fordítani? Megvan az összes 1978-tól 1999-ig. Természetesen a fordításba (talán a beírásba is) beszálnék.
Ezt hogy kell fordítani: speaking of hon kong...Nekem csak ez kell, csak nem értelmes sehogy.


Ja és a Hzs adminjainka: felvettem őket a linkcserémbe, lécci vegyenek fel ők is. A URL: Templ of Comics.

Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 24., 08:06:54 írta Taiy »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #425 Dátum: 2007. Február 22., 10:42:49 »
Idézet
Na a kosár az még hagyján, bár azt sem csípem játszani, nézni meg főleg nem. Sok 2 méter 10 centis nagyképű multimilliomos feket pattog...nem az én világom.
Azt hiszem, erre mondják, hogy különbözőek vagyunk.. én még nem láttam olyan focimeccset, amin ne aludtam volna el (magyar, külföldi, ilyen bajnokság, olyan bajnokság...), de a kosárlabdameccseket meg szeretem. Nem kell fél órát várnom arra, hogy a labda bejusson a rendeltetési helyére, nem kell felkelnem 20 perccel a vége előtt, hogy "ezt már úgyse hozzák be", nem kell megcsodálnom, hogy milyen remekül tudják az emberek 10 percenként eljátszani a hattyú halálát, ha csak meglegyinti őket egy másik játékos hátszele... hiába, no, különbözőek az ízlések.
Idézet
Továbbá a nyugati sajtó egyáltalán nem beszél vagy csak nagyon keveset az afrikai konfliktusokról.
Persze, mert nincs ott semmi, amit  asajtó érdekesnek találna.  Meg úgy vélik, legalább ezzel is kordában tartják a  saját népességüket.  
Idézet
Nyugaton csak hatalmas, szörnyű hibának vélik a megvalósításának ezzen kisérletét, de nem vetik el a megvalósíthatóságát...
Pedig, mint az eszmék többsége, ez is inkább csak papíron működik... de hát az emberek szeretnek próbálkozni...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #424 Dátum: 2007. Február 21., 22:48:53 »
Idézet
Még az afrikai törzsi/polgár és nemzetek közötti háborúi se tudtak olyan mennyiségű halottat összehozni, mint a II. vh.
Továbbá a nyugati sajtó egyáltalán nem beszél vagy csak nagyon keveset az afrikai konfliktusokról. Pl. Irak állandó napi téma, eddigi áldozatok száma a legpesszimistább becslések szerínt is maximum 200-250 000 fő. Eközben 2006-ban ért véget a Kongói polgárháború, ami 5 év alatt 4 millió (!!!) halottat produkált. A nyugati médiát viszont egyáltalán nem érdekelte, mert afrikai törzsi népírtásokkal nem lehet újságot eladni. Magyarország nagy része (90%) szerintem nem is hallot a kongói polgárháborúról. A Ruanda polgárháború is csak azért volt érdekes, mert jó sok nyugati bent rekedt és ott voltak az ENSZ békefenntartói is.
Idézet
Meg egyébként is sok sötétebb korról lehet ilyen cukormázas képet festeni.
Igen. Tipikus példája az mikor az átlagember kijelenti, hogy a legjobb lenne Mátyás korában élni, mert akkor volt jó az ország  Robotolni meg biztos csak a szomszédnak kellene...
Idézet
Radikális eszmék felé az ember akor szokott fordulni, mikor rossz a sora. De hogy maga a fogyasztói társadalom jellemzői termeljék ki... nem tudom.
Ennek teljesen ellentmond egy évszám és eseményei: 1968. A jólétben élő fiatalság fordult a radikális eszmék felé. És ez elment egészen Baader-ékig vagy az olasz Vörös Brigádokig, amit az ifjuság nagy része támogatott az elején. A régi Keleti Blokk országaiban erősödött fel nagy mértékben a jobb oldali radikalizmus. Eközben a nyugati országokban sokkal jelentősebb erőt képvisel a bal oldali radikalizmus. Elég csak a tavaly tavaszi diákdemonstrációkra, a rendőrökkel való összecsapásra Párizsban. Mindezt vörös zászlók, Guevara arcképek, anarchia jelek alatt. Ennek a külömbségeknek megvannak a történelmi okaik, amit gondolom nem kell magyaráznom, hogy nálunk miért Árpád-sávval és turul madárral vonulnak és miért nem sarló-kalapáccsal. 1968-ban is az volt a diáklázadások fő indoka, hogy a fogyasztói kapitalista társadalom embertelen, gépies plasztikvilágba zárja az elmagányosodot, maipulált tömegeket. Ehhez kapcsolnám most gyorsan egy érdekes tényt: csak errefelé elterjedt az a vélekedés, hogy a szocializmus eszméje cuzammen megbukott a Keleti Blokkal együtt. Nyugaton csak hatalmas, szörnyű hibának vélik a megvalósításának ezzen kisérletét, de nem vetik el a megvalósíthatóságát... És akkor még ott van Chavez, Morales ésatöbbi...

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #423 Dátum: 2007. Február 21., 22:23:52 »
fúúúúúúúúúúúúúúúúj!!! Ilyeneket kelljen itt olvasnom. Mindenkinek joga eldönteni, hhogy mit szeret, de én sosem értettem se  a kosárlabdásokat, sem a kéziseket. Mi a nehéz a kéziben? Engem háromszor is hívtak játszani, de sohasem érdekelt... a kezét mindenki ügyesebben használja, mint a lábát. Na a kosár az még hagyján, bár azt sem csípem játszani, nézni meg főleg nem. Sok 2 méter 10 centis nagyképű multimilliomos feket pattog...nem az én világom. Zerit amúgy megmondta a frankót. Nem ok nélkül lett ez a világ legkedveltebb sportja...az egyik legegyszerűbb, mégis  az egyik legnehezebb. Szép játék és pont.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #422 Dátum: 2007. Február 21., 21:12:35 »
Csapatmunka...
Angliában a foci arra szolgál az iskolában, hogy a fiatalokat csapatmunkára tanítsák. Miért fontos? Azért hogy minél több gólt rúgjanak? Fenét. Azért, hogy minden gyerek megtanulja mit jelent csapattagnak lenni. Nem kiemelkedőnek, meg "megtartomalabdátcsakazértsempasszolokmerténvagyokalegjobb" kell lenni. Lehet, hogy a profi egyedül végigviszi, sőt még gólt is rúg. De ismétlem, gyerekekről van szó...
Akkor mi a franc a célja, hogy "22 gyerek kerget egy 30 valahány darabból álló bőrgolyót"? Az, hogyha felnő, és el kell mennie dolgozni egy vállalathoz, akkor megtanulja, hogy mi az, csapattagnak lenni, milyen egynek lenni a sok közül, milyen egy célért hajtani a többiekkel....
Fontos a csapatmunka. Az eszes csapatmunka... A többi csak csürheség (lásd magyar foci).... Sajnos nekünk nem tanítják a csapatmunkát, pedig előrébb tartana az ország, meg a lakosság is...

...very offf...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 21., 21:13:35 írta Spuri »

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #421 Dátum: 2007. Február 21., 19:38:53 »
Foci szwsz nagyon jó, ha tényleg "szívvel" csinálják, ha ott van a játékosokban a győzni akarás! De ha arról szól, hogy "na menjünk ki a pályára csak túléljük valahogy azt a 90. percet", akkor tényleg bűn unalmas!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #420 Dátum: 2007. Február 21., 17:25:45 »
a focihoz csak egy labda kell es egy ter  semmi extra felszereles...
a jatekot csak a penz teheti tonkre... ebben az esetben mar uzletrol van szo nem is jatekrol, valszeg ez piszkalja sok ember csoret
gyengéd barbár

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #419 Dátum: 2007. Február 21., 17:20:44 »
Úgy érzem közbe kell lépnem!  Valaki tud focizni, valaki nem... Én pl. tudok és jól. És magamtól tanultam.  A foci nagyon jó játék, ami csapatmunkából, futásból és rúgásból áll. Aki alapvetően nem szeret egy dolgot, vagy nem tudja csinálni, az azt mondja, hogy rossz meg minden. De ezt senki ne vegye magára. Úgy éreztem, hogy írnom kell ezzel kapcsolatban valamit.

Nem elérhető Archant

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 411
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #418 Dátum: 2007. Február 21., 15:15:47 »
Kézilabda, Poker, Rugby, Esetleg vizilabda néha, vagy Kenú. Focit mindig is utáltam, unalmas játék. Kis gyerekek lent menőznek az utcán hogy ki milyen trüköt tud labdával.Mikor annak semmi köze sincs a csapatjátékhoz. Nem kell hozzá sok ész, rugni rugni rugni
No fear, No Fail
[img]http://sepi.extra.hu/banner/wwh-banner-12.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #417 Dátum: 2007. Február 21., 15:06:09 »
Nyugi, nem vagy egyedül.  Bár nem vagyok egy nagy sportrajongó, de ha már labdajáték, inkább kosárlabda (csak neeee közvetítenék ilyen hülye időpontokban az NBA-felvételeket.  ). Vagy a sokkal "nyugisabbak": curling, snooker, pool, darts, póker (már ha ez utóbbit lehet nyugisnak nevezni...)
Oké, ez meg már jó ideje átment Csevej-Csenölbe...
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 21., 15:06:39 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #416 Dátum: 2007. Február 21., 15:01:47 »
Eddig nem mertem leírni (hátha kitiltanak) de a focit én mindig 22 ide oda rohangáló ember, meg egy 30 valahány darabból áló bőrdarab idétlen táncának véltem. (lehet azért mert világ életemben én voltam a kapufa ha játszottunk  )
Most már nem érzem egyedül magam !!

Nem elérhető Archant

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 411
  • Karma: +0/-0
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #415 Dátum: 2007. Február 21., 14:57:35 »
Idézetet írta: talgaby
(Tényleg, nem lehet, hogy azért olyan aok az erőszakos cselekmény focimeccseknél, mert egyszerűen halálra unnák magukat a nézők...? )

Lehetséges, azért csinálják az egészet hogy legyen valami izgalom is aznap este, vagy csak így akarják visszatörleszteni a pénzüket amit elpocsékoltak egy ilyen lusta mecsre.
No fear, No Fail
[img]http://sepi.extra.hu/banner/wwh-banner-12.jpg" border="0" alt="[LightningWorld] Image" /]

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #414 Dátum: 2007. Február 21., 14:56:10 »
Helyes, pusztuljon csak a férgese. Ha már a világ egyik legunalmasabb labdasportját nézik, megérdemlik...  (Tényleg, nem lehet, hogy azért olyan aok az erőszakos cselekmény focimeccseknél, mert egyszerűen halálra unnák magukat a nézők...? )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #413 Dátum: 2007. Február 21., 14:47:58 »
Nem. Aki verekszik, tombol, stb. Közéjük lőnének, akráki is volt az indító, mindegy leállna a tömeg.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #412 Dátum: 2007. Február 21., 14:24:33 »
Így akartam írni. De valóban az egybe a futbalhuligán lenne. Csak sajnos nagyon sok helyen öszemossák a kettőt. (szeretjük a Médiát!!)
A mesterlövésszel egyetértek,    kemény dolog, de bejönne. A probléma az : hogy választja ki a célt ? Nagy a hibalehetőség. Vagy aki üt, az a bűnös ?

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #411 Dátum: 2007. Február 21., 14:14:45 »
Az egyik egbye van a másik külön. Ettől még a focidrukker a normális, értelmes ember, a huligán meg akikről szó van.
Egyébként én megoldanám ezt a problémát...bár ebben a fene nagy demokratikus világban ilyen nem lehet csinálni de: a stadion tetején, két oldalon kialakíttatnék egy-egy normális páholyszerűséget. Raknék oda két FOCIDRUKKER mesterlövész, aztána  távcsővel ott sasolhatnák az atracitásokat. Ha valami nagyobb balhé van, leszednének egyet kettőt...nyugi egyből minden állat abbahagyná az törést-zúzást.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #410 Dátum: 2007. Február 21., 14:08:10 »
Idézetet írta: beigli69
focidrukker: mindig a balhésabb keménymag(vagy nagyobbszájú haverok útmutatásai alapján) választja ki az adott meccshez az általa viselt relikviákat (minden csapatéból van raktáron hogy ne érhesse meglepetés) , a meccs maga nem is érdekli (ha nem tud elmenni és a tv közvetíti inkább barátok közt-öt néz) csak a minnél nagyobb hangerő, és balhé
Ide nem a futball huligánt akartad írni? Mert mindkét fogalom mellé a focidrukkert írtad.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #409 Dátum: 2007. Február 21., 13:50:44 »
foci drukker: van egy fix csapata, vagy csak a meccs öröméért jár meccsekre, vagy tv-n nézi élvezi a meccset
focidrukker: mindig a balhésabb keménymag(vagy nagyobbszájú haverok útmutatásai alapján) választja ki az adott meccshez az általa viselt relikviákat (minden csapatéból van raktáron hogy ne érhesse meglepetés) , a meccs maga nem is érdekli (ha nem tud elmenni és a tv közvetíti inkább barátok közt-öt néz) csak a minnél nagyobb hangerő, és balhé

Bocs de ez így kikívánkozott. Semmi bajom a futbal rajongókkal, de szégyen gyalázat amit ezek az embernek nevezett egysejtűek művelnek (ha meg pofán vannak vágva mindjárt a jogaikat hangoztatják)

Amúgy tisztelem az olyan embereket mint pepo, akik szeretnek egy  adott sportot. Bocs ha megsértettelek, nem volt szándékos.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Február 21., 13:52:37 írta beigli69 »

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #408 Dátum: 2007. Február 21., 13:37:03 »
Idézet
"Focidrukker" gyűjtőfogalom alatt
na ezt kikérem magamnak minden fociszerető ember nevében! Minden sportban vannak állatok...nem tehetünk róla, hogy mivel ez a legnépszerűbb sport a világon, ide gyülemlik az aljanép egy jórésze is...

Amúgy az agresszió nané, hogy mindenkiben benne van. A baj csak az, hogy nem tudják kezelni és rosszul használják fel.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető beigli69

  • HálóZsák tag
  • Predátor
  • *
  • Hozzászólások: 822
  • Karma: +0/-0
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #407 Dátum: 2007. Február 21., 12:50:18 »
Kíváncsi vagyok a középkorban minek hívták őket ? Kaszaklub ? Cséphadaró egyesület ? Hétvégi Boszorkányüldözők Valási Gyülekezete ? Egyszerűen egyileg nulla, agresszív, frusztrációban gazdag életű, túl sok szabadidővel és lekötetlen energiával rendelkező egyedek. Van az ilyennek családja egyáltalán ? Én örülök, hameló után hazaérek, vagy végre hétvége van és egy picit a gyerekekkel lehetek (na jó gépezek is), ezek meg lépten nyomon lézengenek.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
talgaby és Zerit OFF Páholya
« Válasz #406 Dátum: 2007. Február 21., 12:44:51 »
A Páholy nyílt.  Nyugodtan beleszólhatsz.
Idézet
mindig van egy olyan csoport, akinek igazándiból teljesen mindegy hogy milyen címszóval, vagy milyen zászló alatt de rombolni, pusztítani akar.
Persze, hogy van. Mindenütt. "Focidrukker" gyűjtőfogalom alatt vannak kategorizálva.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden