Szerző Téma: Akció képregények  (Megtekintve 147698 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #383 Dátum: 2010. November 12., 20:09:45 »
Köszi a Street Fighter II 4. részét! :worship: :worship:
Gen és Akuma csatáról tényleg kiderült egy visszatekintésben, hogy már ismerik egymást.
Ryu pedig tényleg úgy akar bosszút állni Akumán, hogy ne használja a sötét erőt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #382 Dátum: 2010. Október 23., 12:43:03 »
Köszönet az MK: Vér és Mennydörgés következő részéért!
Hát igen, a rajzok tényleg furák voltak néhol, de szerintem sokkal híresebb és nevesebb rajzolók is küszködnek ilyen problémákkal, igaz nem ennyire... A sztori érdekes volt, főleg a megfejtések, amikre elég viccesen jöttek rá. :) Kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e majd valakinek megfejtenie az utolsót is.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #381 Dátum: 2010. Október 22., 20:10:14 »
Ezer köszi az MK - Vér és mennydörgés 5. részért! :worship: :worship:
A rajz kicsit szokatlan volt, de szerintem jól passzolt a történet stílushoz. A főszereplők érdekes módon meg tudtak fejteni pár fejtörő kérdést. Hát igen, a történetben egyik ellenfélről a másikra fenékre lettek billentve.

Az MK-Strip Ogmorth 3. részbe befejeződött ez a történet. Az egyik főszereplőtől tényleg fájdalmas búcsút kellett venniük a főhőseinknek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #380 Dátum: 2010. Október 12., 12:23:58 »
Hibiki csak akart volna Gouken tanítványa lenni, de annak több esze volt, hogy bevegye. Amúgy majd látjuk Dant egy jóval tragikusabb helyzetben is, mert egy visszatekintő miniben megtudhatjuk, miért is hajtja ennyire a bosszúvágy, ami kicsit érdekes módon nyilvánul meg benne.
Bár ha valaki ismeri a King of Fighters főszereplő karakterének történetét, nagyon nem fogja meglepni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #379 Dátum: 2010. Október 12., 10:10:30 »
Üdv! Köszi a Sakura 2.részét,talgaby! :worship:
Ez a rész csúcs volt,könnyesre sírtam a szemem a röhögéstől. Hibiki egy igazi veszetes.Ez igaz lenne,hogy Gouken mester tanítványa volt?Vagy csak beképzelte?De az a duma,hogy gyertek esztelen ifjoncok és az a fej hozzá... ;D nagyon nagy volt!!!Zangief is jól megkapta,persze Hibiki ott is pórul járt..csórikám.
Várom a következő részt!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #378 Dátum: 2010. Október 08., 20:47:55 »
Ezer köszönet a Street Fighter Legendák - Sakura 2. részért! :worship: :worship:
Ismét vicces kis történet volt. Dan Hibikiről nem is tudtam, hogy már egyszer találkozott Ruy-val és Ken-nel.
Sakura és Rainbow Mika jól küzdöttek Zangief ellen.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #377 Dátum: 2010. Szeptember 30., 18:31:12 »
Köszönet a Goro mini 2. részéért!
Megtudhattunk kicsit többet erről a Zagottról, és motivációjáról, ami kicsit hasonló, mint Lokié: a bajkeverés. Az az utolsó oldal tényleg durva volt. ;D
Várom a folytatást! ;)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #376 Dátum: 2010. Szeptember 24., 15:23:21 »
Ezer kösz a Goro, a Gyötrelmek hercege 2. részért! :worship: :worship:
Néha hihetetlen, de Goro-t is le lehet győzni, ha van egy méltó ellenfele. Az a Viadalnok nevű lény kinézete tényleg roppant röhejes.
Jax és Kung Lao pedig egyelőre háttérszereplők voltak ebben a történetben. De ez is majd talán kiderül a későbbiekben.

Az Ogmorth című MK-strip ismét vicces kis rövid történet volt. Johnny cage-ről többször is meghalt, ahogy az egyik oldalon is látható. Persze tudom, ez egy vicces történet és nem fővonalas.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #375 Dátum: 2010. Szeptember 22., 09:38:46 »
Üdv! Köszi a SF II.3.részét,talgaby! :worship:
Tyű,ez a Thunder Hawk jó nagy darab fickó,kíváncsi leszek,hogyha összekerül valami gonosz szereplővel mit fog nyújtani!Dalsim igazi őserő,Ryu most ezzel az új karakterrel találkozik,kíváncsian várom,hogy tőle mit tanul!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #374 Dátum: 2010. Szeptember 10., 19:21:28 »
Ezer kösz a Street Fighter II 3. részért! :worship: :worship:
Tetszik, hogy a történetben van két események. Az egyik Ryu, aki szembe kell néznie a sötét oldallal.
A másik szálban pedig ismét volt bunyó Thunderhawkkal.
Akkor tényleg jól értem, hogy a Sakura mini és a Street Fighter II felváltva fog menni.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #373 Dátum: 2010. Augusztus 31., 15:31:54 »
Az, bár aki játszott az első játékkal, az valószínűleg tudja, miért került bele az a Sonya-hasonmás. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #372 Dátum: 2010. Augusztus 31., 15:09:20 »
Köszönet a Mortal Kombat: Vér és Mennydörgés mini 4. részéért!
Akcióban nem volt hiány, úgy látszik követelmény, hogy két karakter, aki párbeszédet folytat egymással, azok előbb-utóbb egymásnak esnek. :D A két Sonyás rész érdekes volt, milyen "véletlen egybeesések" vannak itt.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #371 Dátum: 2010. Augusztus 31., 10:51:46 »
Üdv! Köszi a Street Fighter legendák: Sakura 1. részt,talgaby! :worship:
Ez hatalmas volt!!!Sírva röhögtem végig az egészet!! ;D Ez a Dan Hibiki nagyon komoly!Az a biciklis rész.... :badteeth: Várom a folytatást!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #370 Dátum: 2010. Augusztus 28., 09:26:28 »
A fél év alatt nekem eddig is feltűnt. Akkoriban nem említettem, mert azt hittem, hogy valami más oka volt. Pl.hogy ha össze van gyűjtve az összes MK-strip, akkor lesz egy galéria hely. De most már látom, működik ez a galéria.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #369 Dátum: 2010. Augusztus 28., 09:06:14 »
Fura, hogy fél év után tűnik csak ez fel valakinek. Mindenesetre javítva. Az alterverzumost részt leszámítva most már az összes főoldalnak elérhetőnek kellene lennie (bár a karaktergaléria elemei még egy darabig zárva lesznek).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #368 Dátum: 2010. Augusztus 27., 19:53:39 »
Ezer kösz a Mortal Kombat - Vér és mennydörgés 4. részért! :worship: :worship:
Érdekes módon haladtak a küzdelmek. Sonya pofozkodik Sonyával az egy kicsit furcsa volt az elején. Mert kettő egyforma személyek voltak, de aztán később kiderült, hogy melyik az igazi.
Az Ogmorth(1. rész) című Mortal Kombat-strip pedig ismét valami vicces rövid történet volt. És ha már ezt említem. A Mortal Komik humorok képregénycsíkok galériája nem működik. Mert azt jelzi, hogy be kell jelentkezni. Akkor azzal mi a helyzet?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #367 Dátum: 2010. Augusztus 16., 16:39:14 »
Köszönet a Goro mini első részéért!
Ez a rész (nem kicsit) fárasztó volt, ahány szálon futott a cselekmény, annyi agyzsibbasztó jelenetet kaptunk. A végén pedig az a teremtmény finoman szólva is érdekes... :D

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #366 Dátum: 2010. Augusztus 13., 16:20:17 »
Ezer kösz a Street Fighter legendák: Sakura 1. részért! :worship: :worship:
Jó kezdődött ez a minisorozat. Mint látszik, ebbe lesznek csupa vicces dolgok. Pl. Dan Hibiki, Sakura, stb. És hát igen, bunyók is lesznek a történetben.
A rajzok alapján valóban egy manga. De ez a történet akkor is tetszett.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #365 Dátum: 2010. Július 30., 06:13:02 »
Üdv! Köszi a Street Fighter 2.részét ,talgaby! :worship:
Na végre,hogy elkenik Ryu száját! :hehe:Sagat jó erős lett,Dhalsimnak köszönhetően.Kíváncsi vagyok,hogy Ryuból mit hoz ki.Várom a folytatást!!
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #364 Dátum: 2010. Július 23., 20:47:52 »
Ezer köszönet a Mortal Kombat - Goro, a Gyötrelmek hercege 1. részért! :worship: :worship:
A mini jól kezdődött. Mert ebbe kiderült, hogy hova tűnt Goro. A többi szereplők, akik a halálos viadalon vannak itt most nem szerepelnek. Persze, hogy így van, mert e minibe Gororól szól.
A végén pedig érdekes volt az Mk-féle üzenet, amiben le van írva, hogy ez a mini eredetileg 1 részes lett volna, de aztán 3 részes mini lett belőle.
A vége pedig eléggé furcsa volt. Az az alak mintha Goro lenne, de a feje nem ugyanaz.
A Mortal Kombat strip : Szellem a gépben ismét volt csupa vicces dolgok, amik vannak. Azt nem mondom el, hogy mi az. De azért jó volt ez az olvasnivaló. És látom, ez eddig a leghosszabb Mk-strip.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #363 Dátum: 2010. Július 16., 21:30:31 »
Ezer köszönet a Street Fighter II 2. részért! :worship: :worship:
Ismét jó volt a történet. Ryu dühből harcolt, így érthető, hogy miért bukott el. De persze, ez nem a vége. Mert a végén látszik, hogy lesz még további küzdelem, ami majd a folytatásban fog kiderülni, hogy mi lesz.
A jógás elmetrükk című rövid történet olyan rajzfilmszerű volt és néha vicces is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #362 Dátum: 2010. Június 28., 18:44:33 »
Köszönet a Mortal Kombat: Vér és Mennydörgés 3. részéért!
Nem számítottam arra, hogy a csapatból pont Siang fog meghalni, kicsi volt rá az esély. Amikor a harcosok összefogtak Goro ellen, hogy legyűrjék, úgy tűnt hogy győzedelmeskednek majd, de Goro rendesen helyretette őket. :D Aztán váratlanul eltűnt, aminek még senki nem tudja az okát. De hamarosan megtudjuk a karakter saját minijéből.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Akció képregények
« Válasz #361 Dátum: 2010. Június 27., 16:47:35 »
Hydro... nos, mint tudjuk, Scorpion az első Viadalon megöl egy Lin Kuei-nindzsátharcost. Lehet tippelni, kit. ;D
Szóval igen, az a feladata, hogy meghaljon Sub-Zero helyett, akiből valamiért itt hőst csináltak. Amúgy pont a következő részben kerül majd sor erre, bár az csak két hónap múlva kerül ki, előtte lesokkollak benneteket a Goro-mini első számával, ahol majd szépen hozzáedződhettek Kiki Chansamone... "rajzaihoz".
Bár majd jövőre a második főminiben lesz egy mellékkarakter (Bo), aki nem elég, hogy túléli a Malibu-korszakot, de egy kifejezetten jópofa szereplő is. Valami marha lazán veszi majd az egészet, ami körülötte történik (felbukkanásakor Goro láttán első reakciója, hogy akármi is ez, jobb, ha beverjük a képét ;D).
Tremor csak egy mellékkarakter, egy subboss volt a Special Forces c. játékban. Volt szó róla, hogy beleépítik vmelyik játékba, d sose került rá sor. A háttérsztoriját meg átalakították és odaadták... ööö... valakinek. A leírásokban szerepel, de fejből már nem emlékszem.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #360 Dátum: 2010. Június 27., 14:40:52 »
Talgaby-nak köszönöm a Mortal Kombat-Vér és mennydörgés harmadik részét!  :worship:
Siang karrierje nem tartott túl sokáig (mondhatnám azt is, hogy csúnyán véget ért)...  :-\
Goro ,,enyhén'' nagyképű!  :badteeth:
Hidro-nak (vagy Hydro?) lesz valamilyen komoly szerepe, vagy csak statiszta ő is?
(Valahol olvastam egy Tremor nevezetű harcosról...)  :headscratch:
Jót röhögtem az egyik ,,árnyékharcos'' beszólásán!  :hehe:

A Villanykörtés történetek/poénok nagyon fárasztóak voltak...  ;D

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #359 Dátum: 2010. Június 25., 19:23:59 »
Ezer köszönet a Mortal Kombat - Vér és mennydörgés 3. részért! :worship: :worship:
A történetben további viadalok vannak, és közben(valóban) elmélkedés van a főhősökről és a többi szereplőkről, hogy miért vesznek részt a viadalon.

A Villanykörtés rövid történetben voltak benne poénok. Bár némelyik kicsit gyengébb is volt, némelyik pedig jó.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #358 Dátum: 2010. Június 18., 17:42:22 »
Kösz szépen! Mivel a sorozt egyik nagy kedvencem volt, ezért szigorúbban vizslattam a képregényt. Bár maga a filmes széria sem volt túl komoly, de ez a képregény talán még gyerekesebb lett. Nagyon hiányoltam a McGayver jellegű bütyköléseket, ami minden rlészben volt,  meg nem emlékszem olyan részre, ahol Hannibal kereste volna fel a klienseket, és nem fordítva. A karakterek viszont szerinte elég hűek lettek a filmbeli változatokhoz. Úgyhogy ezért plusz pont, ahogy a honosításért, nagyon jó lett! :worship: :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Akció képregények
« Válasz #357 Dátum: 2010. Június 12., 20:09:15 »
Ma elolvastam a Szupercsapat kötetet, egymás után a három történetet.
Mivel A-Team sorozatot és filmet se láttam még eddig, csak hallottam erről a csapatról, így viszonyítási alapom nincs, de azt nyugodtan ki merem jelenteni, hogy nem semmi ez a képregény. :) Komolynak semmiképpen se nevezhető, hanem inkább a paródia illene rá jobban. Nem tudom, hogy a filmben is ilyenek lesznek-e a karakterek, de itt valami elképesztőek voltak. :D Hannibal képes bármivé átvedleni magát, és minden egyes küldetés elfogadásakor benyomja a sablon szövegét. Bolond Murdock az állandó beszólásaival, amiből talán 1-2 jó (a folytatásos történetes poénja kifejezetten jó volt). Rosszfiú, na ő egy nehéz eset. Ő annyira kemény és rossz, és menő, hogy nem mer beszállni egy repülőgépbe se, a hajóban pedig tengeribeteg lesz... Szépfiú a többiekhez képest elég átlagos, bár az, hogy minden nő a karjaiba hullik, elég gáz. A Szupercsapat egyetlen női tagjával, Amy-vel pedig nincs különösebb gondom, simán sablonos karakter és kész, a sztorihoz annyira nem tett hozzá.
Szóval ez a képregény inkább a gagyi, mint a jó felé húz, de attól még nekem tetszett. A szereplők, a helyzetek, a küldetések, és úgy az egész képregény hangulata érdekes volt, enyhén szólva. :D

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #356 Dátum: 2010. Június 11., 18:20:54 »
Ezer köszönet A Szupercsapat képregényért Talgaby, Sepi, Micho! :worship: :worship: :worship:
Nagyon jó volt ez a képregény. Még nagyon jól emlékszem, hogy filmsorozat is van ebből, amiket régen a TV2-n láttam(az már régen volt).
Bolond Murdock egy bolond, de a beszólásai viccesek voltak. Rosszfiú(Mr. T) pedig bátor, erős fickó ő, de néha ő is vicces volt. Főleg amikor azt mondta, hogy nem akar repülni.
Akkor jól láttam a comicvine-en, hogy ez A Szupercsapat(A-Team) valóban 3 részes, ahogy a füzet végén is látszik.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #355 Dátum: 2010. Június 09., 06:57:04 »
Üdv! Köszi a S.F. II-01. részt ,talgaby! :worship:
Hmm,nem is gondoltam annak idején,mikor ezzel a játékkal játszottam,hogy a Dhalsim ilyen jelentőségű karakter.Igaz,hogy vele tudtam majd mindenkit lezúzni a legkönnyebben.A grafika jelentősen javult ,szerintem.És,ahogy lenni szokott  mindig a legjobb résznél van vége a történetnek..Várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Akció képregények
« Válasz #354 Dátum: 2010. Június 04., 19:19:32 »
Ezer köszönet a Street Fighter II 1. részért! :worship: :worship:
Ebbe az első részbe mint mindig 1-2 vagy 3-4 oldalon keresztül mindig felváltva jelennek meg a szereplők. Azaz egyesével végigvezetik a történet szálakat, ahogy az előző sorozatba is volt.
Ami Ken-t illeti, neki aztán vicces beszólása van.
A rajzok pedig tényleg jók. Más minőségűek, mint az előző mininek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.